Weinig Avro-nieuws in komend winterseizoen Opsporing verzocht wordt stopgezet DCLLy VAN ARNHEM Radio- en televisieprogramma's Even puzzelen Vermoeiend Televisieprogramma voldeed niet 1 ER i 8 r B 7 WOENSDAG 15 SEPTEMBER 1976 BUITENLAND /RADIO-TV TROUW/KWARTET 41 Ze zijn er nog altijd, de mensen die zichzelf willen bewijzen met zeer uitzonderlijke prestaties. De Avro bracht er dinsdagavond vijf op het scherm, drie meisjes en twee jongens liepen dwars door Australië. Op de 2333 kilometers versleten zij zeven paar schoenen. Alleen al het kijken naar hun verrichtingen was vermoeiend, ook omdat de film een beetje te lang duurde. Wij leven snel en vergeten vlug. Dit dacht ik bij de herhaling van een programma met de blinde zanger-gitarist-José Feliciano. Het optreden van de (naar achteraf blijkt) zich zelf gebleven artiest werd tien jaar geleden aangekondigd door Dan Campagne. Omdat ik geen enkele herinnering meer had aan deze op de acteur Roland Wagter lijkende presentator, heb ik geïnformeerd naar zijn herkomst. Zonder resultaat. Ook bij gepolste NCRV-medewerkers is hij uit de memorie verdwenen. Dit maakt mij nog meer benieuwd naar wat er van Dan Campagne geworden is. Tijdens Avro's Puzzle uur heb ik mij afgevraagd of Fred Oster, wanneer hij de opnamen van het stelletje bekijkt ook zijn eigen optreden kritisch onder de loup neemt en luistert naar de teksten die hij over de deelnemers uitstrooit. Enige variatie is wel aan te bevelen. Het zou interessant zijn geweest als wij het KRO programma Uit de agenda van een bisschop én de eerste reportage van Aktua vlak na elkaar of als geheel hadden kunnen zien. Talloze contrasten waren te ontdekken. Om er één te noemen: Bij de KRO de Rotterdamse bisschop Simonis, die te midden van mee-besturende leken al democratiserend zijn best deed om eruit te laten komen dat veel bewegingen aan de basis ontstaan in plaats van aan de top. In de aktualiteitenrubriek van de TROS daarentegen, zagen we hoe vrome katholieken ten diepste ontroerd raakten omdat zij in de privé-kapel van Bertha Meuleberg in Stein een traditionele heilige mis hadden mogen beleven, zoals die eeuwenlang van boven af was gedecreteerd. In het latijn en met een priester die bij het altaar zijn rug naar de gelovigen gekeerd hield. Maar dat was juist voor deze mensen een bewijs van echtheid. Doordat ik de twee programma's met behulp van de video maandag wél aaneengesloten kon volgen, heb ik scherper dan ooit besef gekregen van tegengestelde belevingswerelden binnen eenzelfde kerk FNV-voorzitter Wim Kok zei in Aktua dat de werknemers er al jaren mee vertrouwd zijn dat de Vermogensaanwasdeling er zal komen. Ik wil mijzelf daar even van buitensluiten, want ik zie helemaal niet uit naar een vermogen dat ik niet kan aanraken omdat het in één of andere clubkas zit. Eens was ik het met professor Heertje. Het uitgangspunt is te aanvaarden, zei hij, maar de uitwerking (o.a. de eenzijdige concentratie bij de vakbeweging) zou nog eens grondig moeten worden bekeken. Een groot vermogen moet het avondje hebben gekost waarmee Bell Telephone System op de televisie het honderdjarig bestaan liet meevieren. Alleen al de auteursrechten en de gages van de meewerkende artiesten moeten een lieve cent hebben gekost. Men zegt wel eens dat wij op Amerika een jaar of tien ten achter zijn. Dit zal lang niet altijd opgaan, maar wel voor deze grandioos uitpakkende show. De Bell-jongens brachten binnen een uur meer topartiesten bij elkaar dan wij in tien jaar zouden kunnen kweken. Jammer dat de TROS niet de moeite nam om bij de terugblik op entertainers in het verleden hun namen te projecteren. 221. Smid je Verholen, die irj zijn leven al eens meer met van die brooddronken lieden te maken had gehad, zag dat dus allemaal wel aan komen. Daarop repte hij zich schie lijk naar huis en zonder omwegen stortte hij zich op de telefoon. ,,Als de brandweer nou maar thuis is," kreunde hij. „Water wil in zulke ge vallen nog wel eens helpen. Ge lukkig was de brandweer thuis, wat bleek uit het feit. dat brandmeester Lodewijk Zoutzieder onmiddellijk de telefoon aannam. „Met de brandweer" antwoordde hij opgeto gen. „Is er brand? gelukkig maar! Wij van de brandweer motten bij feestelijke gelegenheden altijd maar thuisblijven om op alles voorbereid te zijn. We hebben d'rzelf nooit wat an! Maar nou is er dus brand! Fijn zo! Waar?" „Er is nog geen brand," antwoordde de smid geheel naar waarheid. „Maar.„Maar waarom bel je dan nu op!?" snauwde brandmeester Zoutzieder (verblijft) verbluft. „Omdat er misschien brand komt!" antwoordde de smid. In dat geval komme wij misschien óók", grinnikte de brandmeester. „Een stel onbebrepen kunstenaars wil het dorp in de fik steken!" brulde de smid. „De spuit moet erop!!" Goeie help, man! Zeg dat dan met één!" schrok de brandmeester. EnS nu wist hij handelend op te treden; L Binnen enkele tellen waren alle f spuitgasten gewaarschuwd. Gretig! klossend op hun klompen en schoe- f nen renden ze op de plaats van het gevaar af. Achter hen aan bolderde de antieke brandspuit, die ge trok-1 ken werd door boer Knolle. Voor alle l zekerheid rende Willempie Hop- penbrouwer ook mee met zijn I eerstejiulp-tasje aan een riem om I de nek. Willempie deed namelijk al tien jaar trouwe dienst bij de B.B. en hij had er nog nooit wat aan gehad PELLI, PINGO EN HUN VRIENDEN Ve de Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM De Avro zal komend winterseizoen nauwelijks nieuwe programma's brengen. Volgens directeur radio en televi sie Siebe van der Zee kan, gezien de resultaten van het afgelopen seizoen, volstaan worden met aanpassingen. De enige opvallen de verandering is, dat het „Avondje Avro" naar de dinsdag verhuist. De Avro-leiding heeft aangekondigd, dat de tv-serie Maria Speermali naar de roman van Herman Teirlinck, die in co-produktie met de BRT en onder regie van John van de Rest zou worden gemaakt, is geschrapt. Belangrijkste oorzaak: verschil van inzicht tussen de Avro en Van de Rest over diens echtgenote Josine van Dalsum, die van de eerste niet en van de laatste wél de hoofdrol zou moeten spelen. De Avro wilde keuze uit meer kandidaten. Verder waren er moeilijkheden met de scripts, die Van de Rest niet naar de zin van zijn opdrachtgevers sa menstelde en die niet op tijd klaar kwamen. Van de Rest, die wordt verweten te veel ster-allures te heb ben gekregen, is met vakantie ver trokken. Hollands Glorie Walter van der Kamp heeft intussen weer zee gekozen voor de dertiende lige serie Hollands Glorie. Naar ver wachting is hij daar in totaal wel een jaar mee bezig. De eerste aflevering zal dan ook niet eerder dan eind volgend jaar op het scherm komen. Siebe van der Zee windt er geen doekjes'om dat op gebied van facili teiten en financiën Hollands Glorie een flinke bres in het budget slaat. Om toch drama op het scherm te brengen is een aantal buitenlandse televisiespelen en -series aange kocht, waarvan genoemd kunnen worden de BBC-serie „Edward VII", de veelbesproken zoon van koningin Victoria, die in januari wordt uitge bracht. Van de BRT wordt gekocht „De komst van Joachim Stiller" naar het boek van Hubert Lampo. Verder kan worden genoemd de bewerking van drie romantische korte verhalen van de Russische dichter Alexander Puschkin. Speelfilms Accent zal komend seizoen op dc speelfilms komen te liggen. In „Uw keuze van de maand" kan de kijker uit 28 films zijn favoriete rolprent kiezen. Binnenkort verwacht de Avro voorts „Russian are coming", Reden van het stopzetten van Opsporing Verzocht is. dat er geen misdaden zijn opgelost. Het niet- slagen zoekt Jaap van Meekren (pre sentator en tevens voor een belang rijk deel verantwoordelijk voor het opzetten van Opsporing Verzocht) aan het feit dat de politie in 99 procent van de gevallen met erg ou de zaken kwam aandragen. „Vragen zoals: heeft u in 1971 op een grachtje in Tilburg iemand zien be wegen" doen het niet", vindt hij. Maar bij de Avro wist men kort voor het samenstellen van de program ma's niet dat besloten was zulke oude zaken naar voren te halen. Van Meekren vindt het onverstandig van de politie om niet veel eerder ge bruik te maken van televisie „als het modernste middel" daarvoor. „Want wat is zo'n televisie-uitzending an ders dan een uitgebreid buurtonder zoek." Overigens noemt hij de sa menwerking met de politie buitenge woon goed. Heksenjacht Maar het is hem bekend, dat zolang de politie enige mogelijkheid ziet om het zonder televisie te doen. ze de zaak zelf in handen houdt. Het argu ment van de politie kan hij slechts raden. Men ts waarschijnlijk bang voor heksenjacht of andere schade- Herman van Veen een Amerikaanse komedie uit 1966, terwijl tevens een cyclus van Erroll Flynn zal worden gebracht. Cabaretier Herman van Veen zal in een aantal programma's bekende kunstenaars ontmoeten. De titel is „Jij en ik". Vorig seizoen gaf hij er al een voorproefje van met zijn ge sprek met Liselore Gerritsen. Avro-klok Van de spaarzame vernieuwingen op radiogebied kunnen worden ge noemd: Avro-klok, een andere naam voor „Dag met een gaatje". De jeugd tot zo'n 25 15 jaar krijgt een soort consumentenprogramma met besprekingèn van, boeken, platen en speelgoed. „Postbus 1964" op zonda gochtend is bestemd voor de jeugd die in dat jaar is geboren en die een plaatje mag aanvragen. „Op hoop van zegen" gaat een zestig minuten lange sportshow heten. Na 19 maart 1977 zal wekelijks een hoorspelbewerking van Jan de Har- togs Hollands Glorie worden ge bracht Om de luisteraars alvast een beetje in de stemming van de to neelbewerking te brengen. FERDINAND Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM Het Avro-televisieprogramma „Opsporing Ver zocht" zal zeer waarschijnlijk niet meer worden uitgezonden op de manier waarop het tot nu toe in twee afleveringen is gebeurd. Wel bezint men zich bij de Avro op andere, kortere en effectieve re formules om mee te werken aan het opsporen bij misdrijven. Gesproken wordt van „aangeklede berichten", die van eerdere uitzen dingen eigenlijk al bekend zijn. Be doeld worden de opsporingsberich ten na het journaal. Ook bij de radio maakt men al tientallen jaren ge bruik van deze methode. Maar ook wordt gedacht aan een filmpje in de actualiteitenrubrieken naar aanlei ding van een recente zaak. Als voorbeeld wordt genoemd de moord in de Achterhoek onlangs op een boer. Avro's Televizier zond een filmpje van vijf minuten uit. Tips kwamen binnen en de moorde naar werd kort daarna aangehouden. Oude zaken Speciaal Teleac start een cursus mo derne electronica. Ned. 1/18.15 Wim Neijman spreekt niet jongeren over seksualiteit. Daarna volgt Kenmerk over: zuidelijk Afrika in gesprekken met pres. Kaunda van Zambia en de vice-president van Mo zambique. Ook met André Brink een gesprek. Hij is de auteur van Kennis van de avond, een in Zuid-Afrika ver boden boek. Ned. 2/19.05 In Van Gewest tot Gewest: Poppenspeler Jozef van den Berg „De Hort Sik" rijdt 25 jaar door Noord-Holland, Alphen en de Kromme Rijn en jubilerende geitenvrienden in Windesheim. Ned. 1/19.05 Veronica bespreekt met jon geren hun problemen. Ned. 2/21.11 Verder een film over de Is raëlische overval op vliegveld Entebbe. Ned. 2/22.40 Dc Duitse tv-film Opgevoed door het dienstmeisje speelt in de roerige jaren twintig. Ned. 1/20.00 Het Zangportret van de NRCV is gewijd aan de in 19G6 overleden tenor Fritz, Wunder- lich. Teun de Vries vertelt herin neringen aan Willem van Maanen. Ililv. 4/12.50 300 Ik behoor bij mijn land, als het on dergaat, behoor ik er met recht bij, ?egt het hart. Je bent een Neder landse. een Gelderse, een Van Broeckhuyzen, laat de hele wereld op zijn kop staan, je bent, die je bent en behoudt dat tot de dood. Het is onvatbaar als de hemel met zijn wol ken, zo is het en niet anders. Totdat haar ogen Sam zien, dan langzaam aan voelt haar hart ledigheid, het ontbladert als een kleurige bla derkroon in herfsttijd, blad na blad dwarrelt neer. Haar beseffen verlam men, maar niettemin, Ze zijn er. Sam kan dikwerf bekommerd kijken naar haar bleek weggezonken gezicht. Het doet hem denken aan dat teer- tintig gelaat na Cobi's dood. Het vertelt hem alleen nog maar van verscheurdheid en splijting. Hij tracht 't haar gemakkelijk te maken, hij heeft kleine meegaande opmer kingen: „Ja liefste, ik kan het drom mels goed begrijpen, je hoeft het niet onder woorden te brengen, Pascal heeft het lang voor jou gedaan, le coer a ses raisons que la raison ne connait point, on le sait en mille choses" Dolly antwoordde met een matte stem: „Diq Pascal heeft na tuurlijk gelijk, on le sait en mille choses, uit duizend maal trillingen weet ik 't Sam, ik zal het niet kun nen. tenminste nu niet." Ze blijft zacht en lief voor hem, ze is vol kleine attenties, altijd staan zijn liefste bloemen op zijn schrijftafel; de kleine bewegingen en handgrepen van 't dagelijks leven, de kleine woorden, de ondertoon van een door Henriette L.T. de Beaufort II. r. I wnm—U k.r, 1 stemgeluid blijven vol beminlijk- heid, maar er achter voelt Sam dat éne besef, dat al haar denken en doen omvat: Sam, ik kan niet. Voor getrouwden met kinderen is de om gang soepeler dan voor een kinder loos echtpaar, de duizend-en-een be langen voor de kinderen dwarrelen tussen alle verhoudingen, in ieder tafelgesprek, onder elk samenzijn, altijd zijn er nieuwe en andere belan gen, die de dagen vullen. Niet zo bij een kinderloos echtpaar. Hun om gang is essentiëler en de gevoelig heid subtieler, hun contact is ragfijn als de ontmoeting van de punten van twee naalden. Die ontmoeting kan mislukken, ze kan ook uitblijven, ze laat zich misschien niet eens zoeken of vinden. Al zijn de belangen bui tenshuis ook nog zo meeslepend, in de stille intimiteit van de tweeënige samenleving is terstond te voelen, of de onnaspeurbare fijne uiteinden van de voelhoorns der ziel elkaar raken en willen raken. In al deze maanden ontwijkt Dolly die ontmoe ting met Sam en hij doet, alsof hij dat afwenden niet ziet. Het zou im mers afmattend en misschien zelfs tergend voor zijn vrouw zijn, als hij haar nu zocht, hij aanvaardt deze rustperiode, zoals hij haar al eens aanvaardde na Cobi's dood. Het is een onuitgesprokene ën zelfs onuit spreekbare overeenkomst, waarin de beide echtgenoten een eigen, om huld leven leiden in eikaars dichtste nabijheid. Sam licht de floers, die Dolly omhult, niet op. Er zijn ogenblikken, dat ze zich zo machte loos voelt, dat ze er naar verlangen kan, dat hij 't wel zou doen, met de ruwheid, de rauwheid van een Cle mens: allemachtig Dolly, wees niet onwijs, als je niet meegaat, zal ik de voet op je nek zetten, je gaat mee. begrepen? Ik laat me niet afmaken door een Hitier en aan jou mogen ze niet rakenAls Sam zo zou spreken, dan zou ze immers geen beslissing meer hoeven te nemen. Maar dat is juist, wat hij niet doet. Hij laat haar met rust, zonder daarom zijn gevoe lens kunstmatig onder stoelen of banken te steken, hij doet het alles natuurlijk en soepel, heel licht. Zijn schrijftafel ligt vol met prospectus sen van scheepvaartmaatschappij en, van bootverbindingen naar alle werelddelen. Op zijn tafel ligt meer dan ooit literatuur, die de waarach tigheid van Hitiers politiek ontmas keren. „Alle boeken van Rauschning moet je lezen, Dol." „Ja Sam". En Dolly leest ze, ze zegt scherpzin nige opmerkingen, ze begrijpt het gelezene, maar haar innerlijke weerstand houdt stand. Ze weten 't, hun gevoelens evolueren naar ver schillende richting, Sam wil het'i land, voor het in oorlog verwikkeld is, verlaten. Dolly wil blijven. Dit verschil van gevoel, want het is al geen inzicht meer. 't zit diep, ze we- 1 ten het van elkaar, ze voelen het in elkaar, hun blikken zeggen het, ze raden 't in *t fcwijgeri, ze proeven 't ih een geluid van de stem. Sam is er zich van bewust, als hij achter haar staat, Dolly doorgrondt 't, als zij hem in de kamer naast haar hoort op en neer gaan. Alles zegt die éne kleine, maar onverwrikbare zin: Sam, ik kan niet. En als ze 't zegt, dan legt ze de klemtoon, op het woordje ik. Sam blijft afwachten. Hij heeft een volko men vertrouwen in dé beweeglijk heid en eerlijkheid van haar inner lijk leven. „Zeker, een emigratie is een vlucht", herhaalt hij nu en dan, „we moeten het niet mooier maken dan het is, maar het biedt de groot ste kans van veiligheid. 1) Het hart kent redenen die de rede niet kent, uit duizenden dingen is dat te weten. Als op 'n keer twee jonge gasten die hun lief zijn geworden, het zijn een broer en zuster van zeventien en vijftien jaar, twee stille en schuch tere gezichten met de blik van ahsti- ge vogels, door Dolly en Sam naar de boot in Rotterdam worden ge bracht, heeft Sam op de terugweg luchtigjes gezegd: „En wij Dol. wanneer gaan wij?*' Ze heeft er niet op geantwoord en .er dwars overheen gepraat. Sam kan goed praten en zelfs mensen overre den. alleen zijn vrouw wil hij 't niet. (Wordt vervolgd) Jaap van Meekren lljke neveneffecten. Maar uit de twee uitzendingen van Opsporing Ver zocht is gebleken, dat die angst mi splaatst is. De politiefunctionarissen met wie men bij de programma's te maken had, hebben zich echter sterk uitge sproken voor voortzetten van een experiment als Opsporing Verzocht. Er zijn veel reacties na de uitzendin gen binnengekomen: honderden tips die sporen aangeven. Toch voelt Van Meekren er als televisiemaker weinig voor de kijkers mee te delen, dat de vorige afleveringen nog geen resul taat hebben opgeleverd, maar dat men gewoon verder gaat. Dat zou anders zijn wanneer er eens een keer succes was geweest. De Duitse voorganger van Opspo ring Verzocht, XY-Ungelöst. heeft ruw geschat in 50 tot 60 procent van de gevallen méér succes. Van Meek ren wijdt dit echter aan het handha ven van andere normen. „Soms gaat het al over een verloren portemon nee. terwijl de politie al gauw een zaak naar de televisie doorspeelt". RADIO VANDAAG HILVERSUM I (298 m en FM-k«nalen) TROS 7 00 Nieuws 7.02 (S) Ontbijt-soos, lichte en populair-klassieke muziek. (7.30 Nieuws. 7 41 Aktua I. 8.30 Nieuws. 8.36-8.45 Gymnastiek voor de huisvrouw.) 10.00 (S) Van heinde en verre 10.30 Nieuws. 10.33 (S) Met Rita Corita ..de markt" op. 11 45 iS) Café char.tant. 12.26 Mededelingen vonr land- en tuinbouw. 12.30 Nieuws. 12.4Q Ak tua II. 13 00 (S) Een mondje Frans. 13.30 (S) Sport na sport, sportprogramma voor jon gens en meisjes 14 00 (S) Specialiteiten a la carte, muzikaal wensprogramma. 15.00 <S> Closc-up (15.30 Nieuws l 16.30 Geachte jubi laris, herdenkingsfeest. OVER HEIDSVOORLICHTING 17 20 Nederland en de Derde Wereld 17 30 Nieuws 17.32 Aktua-magazine 18.30 Nieuws. 18.41 De blauwe zaden, hoorspel. 19.00 (S) Mu- ziektriptiek. van zeven tot tien, met om: 19 00 Jazz-sir. 20 00 (M) Eight o'clock speci al 21 00 Kruis en mol. 22 00 Bluestime. 22.30 Nieuws. 22 40 Aktua 111. 23 00 De veilig heidsdienst faalt, hoorspel 23.46 (S) Lichte grammofoonmuziek, 23 53-24 00 .Nieuws. HILVERSUM II (402 m en FM-kanalenl VARA 7.00 Nieuws. 7.11 Ochtendgymnas tiek 7 20 ln de Roode Cirkel nieuwspro gramma (8.00 Nieuws 9.35 Waterstanden. 9 40 Schoolradio 10.00 Radioweekblad, pro gramma voor de vrouw. 11 00 Nieuws. 11.03 Johan van Minnen, ombudsman 1115 Even „terug -draaien, oude gr. pl 12.00 Blanken- berge-Centraal 13 00 Nieuws. 13.11 Dingen van de dag 13 25 Een middagje Stoomra dio jeugdherinneringen 16.00 Nieuws 16 03 Holland moest weer blank en rustig worden, hoorspel 16 50 Lichte grommo- foonmtiziek 17 00 (Si Promenadeorkvst amusemen(smuziek RVU 17.35 Ouder en wijzer 17 55 Mededelingen en SOS- berichten 18 00 Nieuw? 18 II Dingen van de dag. 18 20 P P Uitzending van D'66. 18 30 (Si Boemerang, media-magazine. 19 30 (Si Vrije tijd. blije tijd. radioportret. 20.00 Nieuws. 2005 (S) VARA-klassieke or kestmuziek. 21.35 Theun de Vries vertelt zijn herinneringen. 22.05 (S) Kamermuziek van Mozart. NOS' 23.00 <S) Met het oog op morgen, met om 23.05 Actualiteiten. 23.20 Den Haag vandaag 23 52 Even ontspannen voor het slapen gaan 23.55-34.00 Nieuws. HILVERSUM III (445 m en FM-kanalen). KRO: 7.02 (S) Drie op je boterham. 9.03 (Si Pep op drie. 12.03 (S) Drie tussen de middag- op de KRO-kies-schijf. 14.03 (S) Popkon- takt De Theo Stokkink-show 16 03 (S) Hit- meesters. De Vincent van Engelenshow. NOS 18.03 De Vakalurebank. 18.10 (S) NOS-maal met Joost den Draayer. 19.30 <S) Langs dc lijn, sport en muziek. 23.03 (S) NOS-Jazz. 0.02 (S) Take it easy. 1.02 (S) Dat wordt weer nachtwerk 4 02-7.00 <S) De ach ternacht, HILVERSUM IV (FM-kanalenl. NCRV 7 00 Nieuws 7 02 Het levende woord. 7.08 (S) Te Deum Lnudamus. gewijde muziek. 7.30 (S) Preludium. 9.00 Nieuws. 9.02 (S) Onder schooltijd. 10.00 Ter herinnering aan Bruno Walter. 12.00 (S) Piahowerken uit de Ro mantiek. 12.30 (S) Zangerportret van Fritz Wunderlich. 13.00 <S) In de schaduw van de meesters 14.00 Nieuws. 14 02 (S) Hier en nu 15 00 Muziek voor Diaghilev .16 00 <S» ln kleine bezetting 16.25-17 00 (W) Muziek, van eigen tijd TV VANDAAG NEDERLAND I 15.30 A KRO: Simon m Tekenmgenland kinderprogramma 16.00 A KRO's Wereldcircus 16.55 A Simon in Tekenlngenland 16.15 TELEAC: Moderne elektronica, les 1 18.45 A NOS: Staatsloterij. 12e trekking van de 650e loterij 10.55 A Journaal 19.05 Van gewest tot gewest 19.50 PP Uitzending van de Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 20.00 A NOS: Opgevoed door het dienstmeisie. tv-Mm 21.35 A Journaal 21.50 A Den Haag vandaag 22.05 Panoramiek 22.20 A Studio Sport 23.20 A Journaal De mogelijkheid bestaat dat vanavond het programma als volgt gewijzigd wordt 21.50 A Panoramiek 22.20 A Studio Sport 23.05 A Journaal 23.10 samenvatting van de Kamerdebatien over het abortuswetsontwerp NEOERLAND II 18.45 NOS: Ti-ta-tovenaar 18.55 A Journaal 19.05 A IKON: Ik spreek jou nog wel: een studiogesprek met 15/16-jarigen. 19.30 A IKON-KRO-RKK: Kenmerk: wekelijkse informatierubriek over kerk en samenleving 20 00 NOS: Journaal 20.35 A Doc Amerikaanse comedy-serie 21.00 A Veronica aktueel 21.05 A Veronica's Popjournaal 21.11 A Jongeren vandaag de dag 21.23 A Veronica extra: muZiekspecial kamerverkiezingen 21.45 A Veronica aklueel 21.55 A Eill wil wel 22.40 A Starsky Hutch: politieserie 23.28 A Veronica's agenda 22.30 A NOS: Journaal Hor. 1. Vert. 1. vis 2. 2. palmachtige boom 3 3. inelkaar 4. 4. lusthof 5. 5. godin der zee 6. 6. voorzetsel 7. 7. vislijm 8. 12. munt (afk.) 9 11. godin van de aarde 10 10. verharde huid 11 9. gereedschap 12. 8 plaats in Limburg OPLOSSING VORIGE PUZZEL Hor.: 1. leest, 4. tabel, 8. as, 10. ga. 12. Mur. 15. serie, 17. eloge, 19. olm. 20. lol. 22. les, 23 madat, 24. ets, 26. set. 27. eik, 29. melis, 30. ieder, 31. ene, 33. el, 37 pa. 38. ratel. 39. aroom Vert.: 1. lasso, 2. es. 3. si. 5. as, 6. eg. 7. Lares, 9. nu, 11. arm, 12. melasse, 13. 1 2 3 L 5 6 2 3 L 5 10 6 11 '2 relatie. 14. mol. 16. elite, 18. genie. 21. ode. 24. emier, 25. sla. 27. Ede. 28. kraam, 32. na. 34. la, 35. de, 36. ar, 37. Po.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 4