IKON-ploeg 'stal' drie weken televisietoestel van gezinnen DCLLy Radio- en televisieprogramma's Vanavond eerste aflevering van „Ons dagelijks beeld" Speciaal Uitwisseling tussen Deventer- Lübeck Songfestival best bekeken programma in tweede kwartaal \/0H 4J2NHEM Even puzzelen VRIJDAG 10 SEPTEMBER 1976 BINNENLAND/RADIO-TV TROUW/KWARTET- KARELTJE KNETTER «fcr copyright studio avan i=-I door Riet Diemer HILVERSUM Met de vraag óf zij het televisietoestel drie weken mochten meenemen hebben een paar televisiema kers van IKON op Koninginne dag van dit jaar aangebeld in een straat in het Amsterdamse Osdorp. Het onverbloemde ^ntwoord „Op je ogen, ik houd nriboi mijn teeveetje" tot en énet het gesjacher van de IKON-mannen in het gezin dat éérst erg graag het kijkkastje voor goed ziet vertrekken, maar dan toch maar niet en tenslotte weer wel, legde de ca mera vast. pe eerste aflevering (vanavond om 12.50 uur op Nederland I) heet dan $ok De Overval, van het drieluik +Ons dagelijks beeld". De variant op eenzelfde uitdrukking met „brood" geeft blijk van de levensbehoefte Waarin televisie schijnt te voorzien. De opmerking „Niet meer weg te ^enken uit het leven" was dan ook piet van de lucht. Dat er een luttel ^antal mensen is dat daar anders $>ver denkt, is in aflevering twee „Het gemak van een gemis", te zien. Het IKON-team vond gezinnen die ooit fen toestel hadden gehad, maar het doelbewust het huis uit hadden ge daan. Uitzending een week later. Veer een week later in de aflevering .Voor wie doe je het?" wordt het nedium van een heel andere kant >ekeken. Hoe was het? Hoe rea- jeerde de omgeving? wordt dan ge vraagd aan personen, die indertijd uit de anonimiteit traden en op het scherm hoofdpersoon werden. Ge dacht wordt aan mensen uit pro gramma's van Koos Postema, Henk Mochel of Ad Langebent, die hun levensverhaal vertelden opdat men- demensen er iets aan zouden hebben. Herdenking Wereldkampioenschappen wielrennen Ned. 2/18.15 De NCRV zendt „Spel zon der grenzen" uit. De strijd werd woensdag in Groningen gestreden tussen teams uit ze ven landen. Ned 1/19.05 Over ontdekkingsreiziger Alexander von Humboldt gaat het in de BBC-Time-Life-serie „In het voetspoor der ontdek kers" Ned 1/20 40 Over pastoor Omer Gielleit uit Breskens. die zeer bedreven is in houtsnijden gaat het in NCRV's „Vroomheid in hout" Ned 1/21 50 Voor liefhebbers van series zijn daar „De onzichtbare man" Ned. 2/20.25 en Canon Ned. 2/2115 In Televizier Magazine de batteren Hans Wiegel en Wlm Aantjes (WD en AR-fractie- lelder in de Tweede Kamer) naar aanleiding van het nieu we verkiezingsprogram van de WD. Verder een reportage over de wenselijkheid dat ou ders kunnen logeren in zieken huizen waar hun jonge kinde ren zijn opgenomen. Ned 712 05 Hoe kijkers televisie bele den is te zien in De Overval, teerste deel van IKON's drie luik „Ons dagelijks beeld" Ned. 1/22.50 Wereldkampioenschappen wielrennen Ned 2/23.20 In Spiegel van België: paci ficatie van Gent. wapen- en vliegtuigruil tussen Amerika en België. Belgische leraren in Zeeuws-Vlaanderen, verkrach ting van het Nederlands in Bel gië Hilv. 1/8.45 In Meer over Minder o.a.: Milieugroep Strohalm, Chili- avond Bond van dienstplichti ge militairen, Stichting vrijwil- lige hulpverlening aan ex- gedetineerden Ned. 2/11.03 Zoeklicht op Nederland gaat in op de vraag of de zoet watervoorziening in West- Nederland gevaar loopt Ge rard van den Berg spreekt o.a. met dijkgraaf en hoofd technische dienst van hoog heemraadschap Delfland en deskundigen van de directe waterhuishouding en het proefstation voor groente- en fruitteelt H lv 2/15 00 217. Beleefd vroeg brigadier Piet aan Joepie Scheermes of deze hem de kortste weg naar Rijkhuyzen kon wijzen. „Kom maar even binnen, goede vriendkraaide Joepie. „Vlak achter mijn huisje is een open plek in het bos. Van mijn kamer- raampje uit kun je die open plek precies zien. In de vallei daar achter priemt de kerktoren van Rijkhuy zen omhoog. En een bakkie koffie kan er ook altijd wel af. Hihihihi....!" Een beetje tegen zijn zin ging de brigges mee naar binnen. „Nou... waar is dat raampje?" vroeg hij bars, toen hij het morsige en vieze interieur van de hut eens goed had bekeken. „Dóir!" kraaide Joepie vals en wees op een duistere door gang naar een tweede vertrek je. Ver rast keek brigadier Piet op, en geen wonder, dat hij verrast was, want van een raampje geen spoor! Wél dook daar een figuur op, Kille Bill genaamd, gekleed in de uniform van een kolonel. Dat uniform op zichzelf was niet zo erg. Veel erger was het feit, dat hij een gevaarlijk vuurwa pen in de hand had en beslist niet zou aarzelen het te gebruiken óók! De toestand was dus bepaald niet zo aangenaam„Het spijt me, me- de o neer de bemoei-al!" zei Kille Bill mei npe ijskoude stem. „Steek ze maar op die handjes. Je dacht slim tf ziji{ "et hè? Eilaas..., Kille BUI is slimmer Mst De sportcomputer is dus binnen en- om t kele uren van mij. En wat jouzell en oi betreft, ik heb je dagenlang onge merkt achtervolgd, meneer de briga-, dier!" „Ik ben geen brigadier! Ik, ben de detective Shylock Holmes!' vaak beet Piet van zich af. „Kom, kom, (de C manneke," sneerde Bill. „Ik heb je joent van het begin af doorgehad. Jij bent bijge een brigadier van de politie te Gra vendrecht...." zijn over geen PELLI, PINGO EN HUN VRIENDEN Twee van de „overvallers" Ben Sombogaart, links en Philip van Tijn die huis aan huis de vraag stelden: „Mogen wij uw televisietoestel een paar weken meenemen?" enig licht wordt geworpen op de rela tie tussen individu en medium. „Wat doen de mensen met televi sie?" en „Wat doet televisie met de mensen?", vanuit deze formule wordt gewerkt. Vragen waarop geen sluitend antwoord te geven is. maar waar „Ons dagelijks beeld" een paar aanzetten toe geeft, al zou het al zijn door het opwerpen van de vragen. Ervaringen „Ons dagelijks beeld" is de originele bijdrage die het IKON levert tot de feestelijke herdenking van een kwart eeuw televisie in ons land. De viering van NOS en omroepen zal echter niet veel verder gaan dan het nog eens vertonen van de beste pro gramma's uit de oude doos, voor zover ze tenminste bewaard zijn ge bleven. Men blijft steken bij de vraag hoe het het omroepland al die 25 jaar verging. Hoe de kijkers het maakten komt aan bod in het IKON-drieluik „Ons dagelijks beeld", maar dan nog met een natte-vinger-onderzoek. „Wat de televisie wezenlijk betekent vóór de mens komt niet zo makkelijk uit de verf, want wie daarin geïnte resseerd is, heeft niet de middelen het uit te zoeken", meent Philip van Tijn. mede-samensteller van de se rie. Hij belooft geen wetenschappe lijke aanpak, maar hoopt wel dat er Bij twee van de tien gezinnen had den interviewer Ben Sombogaart en cameraman Cees Samsom beet na hun verzoek, waarmee ze letterlijk met de deur in huis vielen, of de familie bereid was drie weken zon der televisie te leven. Op gezette tijden zouden de IKON-mannen te rugkomen om over de ervaringen te praten. Maar voor het toestel mee ging duurde het nog even. Uitspraken van vader in het eerste gezin: „Ik wou dat de tv er helemaal niet meer was. De Kalverstraat is 's avonds uitgestorven. D'r is niets meer dan alleen televisie. De ver jaardagen worden erdoor be dorven." Mevrouw denkt er anders over: „Ik kan 'm echt niet missen. Ik wordt doodnerveus." Het blijkt dat de fa milie een verlies heeft geleden waa rover je door het kijken naar televi sie niet hoeft te praten", vindt de man. „Dat is het mooie, het fijne van tv. Je hoeft niets te zeggen als je zorgen hebt." Na veel geduld gaat het toestel mee. Bij het volgende bezoek een week later geven ze toe overrompeld te zijn geweest door de „overval". „We waren de kluts kwijt". De naaima chine en „Mens erger je niet" moes ten de leegte vullen. Vader, aan het klusjes-doen geslagen, geeft toe dat ze daarvóór in een dwangbuis van televisie-kijken zaten en dat de mannen op een gezegend moment kwamen. Na drie weken, bij het laatste be zoek, blijkt, dat het kijkkastje toch een lege plek heeft achtergelaten. Er komt geen bezoek en als je op be zoek gaat moet je ook rekening met de tv houden. Van alle plannen kwam verder niets terecht, omdat moeder voor een meniscus-operatie baar het ziekenhuis moest. Vader geeft toe, dat televisie niet meer weg is te denken, tenzij iedereen z'n toes tel afschaft, maar dan zou de elektri citeit moeten worden afgesneden en ieder terugmoeten naar het olie lampje. Genot Het tweede gezin stemt wat makke lijker In met het verzoek van de overvallers Moeder vindt het een genot en vindt het vooral prettig dat het gemis wordt opgedrongen, al ge looft ze niet dat het midum nog te missen is in de samenleving Vader Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM Een rechtstreeks uitwisselingsprogramma tussen de hanzesteden Deventer en Lübeck zenden NOS-radio en de Norddeutscher Rundfunk (NDR) vanavond uit tussen half negen en elf uur op Hilversum 2. In Deventer speelt Jan Kleinbus- sink op het orgel van de Grote of Lebuïnuskerk, voert het Overijssels Philharmonisch Orkest onder lei ding van Hubert Soudant het stuk „Fan it" van Jacques Bank uit en brengt het Omroepkamerkoor on der leiding van Antoon Krelage psalm 150 van Sweelinck ten gehore. In Lübeck worden orgels bespeeld van de Dom van de Marienkirche. Verder werken mee het Lübecker Kamerkoor en het Kamerorkest on der leiding van Günther Pods. Herman Felderhof en Robbert Jan de Neeve stelden voor de pauze een portret van Lübeck samen met toe ristische aspecten daarin. De NDR doet hetzelfde van Deventer. zal wel bij anderen naar voetbal gaan kijken. Bij een volgende ronde van Ben en Cees zijn de pluspunten die het gezin opsomt: „We hebben meer gepraat", „Naar een hoorspel geluisterd". „We zijn meer bezig te leven". Men spreekt zelfs van vakantie, want dan leef je ook zonder TV. Een van de zoons merkt wel, dat hij wat gemist heeft wanneer vrienden vertellen over programma's die ze gezien heb ben. Tenslotte wordt het toestel weer teruggebracht en met tevreden heid aanvaard met de belofte dat in het vervolg selectiever zal worden gekeken. Van onze radio- en tv-redactie 296 Hij geeft gas om wat vlugger te rijden, de wagen rijdt perfect, egaal en glad over de weg. Na Bodegraven kan de kap neer, er is geen windzuchtje en de hemel is vol zachtheid, overal zon en Ucht, 't lijkt wel Italiaans weer. Sam zet de wa gen stil, doet de bruine varkensleren handschoenen uit en begint de klemmen en schroeven van de kap los te draaien, is dit gebeurd, dan moet de kap met één duw van de twee handen achterwaarts vallen. „Een duwtje, niks moeilijk," zegt z'n vrouw; 'n meesterlijke handgreep, ontzettend gecompliceerd, meent Sam. Hij zet de twee handen tegen de kap aan en duwt. Tevergeefs. De kap schuift 'n heel klein eindje en blijft dan halverwege koppig'hape ren, wonderlijk, ze is niet te ver wrikken, ze wil niet neer en ze wil niet op. Sam gaat de cabriolet uit om te peinzen, wat voor handgreep hem nu wel te doen staat, dan stapt hij weer in de wagen, schuift en trekt wat aan riemen en schroeven, die er niets mee te maken hebben, dan stapt hij weer uit de Ford en mijmert, wat die kap nu wel wil. Het beste zal wel zijn eens een sigaret op te steken, dat geeft nog wel eens een idee. Hij haalt zijn sigarettenkoker voor de dag en juist ais hij 't siga retje met de zakaansteker wil aan stoken, zijgt de kap doodalleen neer, precies zoals ze liggen moet. Meer geluk dan wijsheid. Sam is opge lucht, hij stapt weer in de wagen en ademt diep, 't ruikt groen en zomers in de Ford. Het is goed te zitten onder die wijde, zonnige hemel, 't Is nog vroeg in de ochtend, in lang is door Henriette LX de Beaufort m. f. loftMi rmmiiu ».ra hij niet zo vroeg weggereden, maar Ulilief heeft, met zulke vreemde klanken in haar stem, gesmeekt of hij vooral en vooral niet te laat wou komen, dat hij vanochtend onge woon vroeg opstond. De Oude Rijn is blinkend, het hoge water kaatst een glanzend hemelblauw terug. In Gouda zijn de straten nog stil, ze doen denken aan lege kamers, die Gouwenaars houden wel van uitsla pen. De Utrechtse Dom staat hoog en onbetwistbaar in een blauwgrijze kim. Als Sam de stad doorrijdt gaan de mensen ter kerke, de klokken luiden, ze lopen met het effen ge zicht van kerkgangers; zoals ze in Utrecht naar de kerk lopen, heeft hij ze in alle steden van de wereld naar de kerk zien gaan, het kerkboek in de hand, een ieder naar zijn eigen kerk. Met een ommetje rijdt Sam over de lange Tolsteegsingel, om nog wat herfstkleuren te zien. Er was hier wel niet veel wind in de laatste weken, want de bomen staan nog vol in blad. Het is er zondagstil. Geen vrachtauto's, geen arbeiders, of schoolkinderen de zondagoch- tendleegte is een wonderlijke rust. Hij houdt er van om van zijn chauf feursplaats naar mensen en dingen te kijken, nee, niets ontspant hem zo, hij kan zijn geest laten drijven op dat wat zijn ogen zien, 't chaufferen verjaagt de beklemmende gedach ten, dagen lang zou hij zo kunnen rijden, zonder veel denken, alleen maar zien en opletten. In De Bilt buigt de weg naar het noorden af, hij rijdt langs Prins Hendrikoord, Soestdijk en de straatweg naar Baam. Zijn vader heeft de Ford zien aanko men, hij staat in de geopende voor deur en wacht zijn zoon met een strak gezicht af, terwijl deze de auto afsluit, de plaid samenvouwt en op de arm neemt. De oude Sam is bleek en bekommerd, zijn zoon is 't al dadelijk opgevallen. Terstond na de begroeting deelt zijn vader hem mee, dat Ulilief ernstig ziek is, nee, hij kan nog niet zeggen, wat 't is, haar geest is verstoord, maar hij wil zich niet aan een diagnose wagen. In de loop van de middag of avond zal een psychiater uit Amsterdam ko men, hij heeft al met hem getelefo neerd, vanochtend is een ver pleegster gehaald. Ulilief mag geen ogenblik alleen gelaten worden, haar geest is verbijsterd, ze vraagt herhaaldelijk naar haar zoon, de he le nacht door. Sam moet maar dade lijk naar boven gaan, misschien heeft ze de auto gehoord, nee, hij moet niet schrikken als hij binnen komt, liever heel gewoon doen en zacht meepraten. Als Sam over de drempel van de slaapkamer komt, ziet hij zijn moe der in bed. Hij ziet met één oog opslag de smalle schoudertjes, 't in getrokken gezicht, alles nog schraler dan gewoonlijk, de wangen zijn iets gehavend, het lijken verse krabben. Heeft ze zichzelf met de nagels ge wond? Ulilief lacht met de ijle, iets extatische glimlach van een dolende geest, haar ogen zijn glazig glan zend, ze hebben een ongewone labi liteit, 't is alsof de flikkering erin op en neerdeint, toonloos is de stem, maar ze praat rammelend en vlug. „O mein Sam.ben je daar? End-j lich.Endlich.Liebster Jungen, Treue kan dom zijn,1) nee, het leven is geen lied.de couranten willen zingen.iedereen wil zingen.ta- ta-tata-tata, ik heb ze horen zingen de Hitlerjongens, de S.A.-mannen, maar op de boot zul je ze niet horen, waarom zeg je me niet, dat je een plaats op de boot hebt? Je vrouw is störrisch,') eigenzinnig, ze is bloed en bodem, bloed, en bodem, bloed en bodem.bloed van de Van Broeckhuyzens, bodem van Beu- kenloo.Ulilief houdt op en be gint te schaterlachen, terwijl ze klapt met haar handen, maar het lachen gaat in enkele ogenblikken in huilen over, dan slaat ze de han den voor het gezicht en snikt als een kind. wanneer 't heel bedroefd is. 1) Eindelijk.eindelijk. Trouw kan dom zijn. 2) Koppig. lieve jongen. (wordt vervolgd) HILVER8UM Het Eurovisie Songfestival was in het tweede kwartaal van dit jaar het best beke ken programma, waarna de belang stelling het meest uitging naar de voetbalwedstrijd Nederland—Tsje- choslowakije. Naar het in Scheveningen gehouden songfestival keken ruim zeseneen half miljoen mensen, die het pro-, gramma gemiddeld waardeerden met een dikke zeven (73). De voet balwedstrijd werd bekeken door bij na zeseneenhalf miljoen, waarde ring 63. een ruime zes. Tot de vijfentwintig best bekeken programma's horen zes voetbalwed strijden, zeven afleveringen van de Gebroeders Hammond, twee van de Mounties Show, twee van de Rudi Carrell Show. twee van de Wie-Kent- Kwis. een van Daar komen de schut ters. een van Baretta, een van Toi, toi, toi bij Ted. een van Een mens wil. HORIZONTAAL: 1. flinkheid. 2. zangstuk - muzieknoot - spoedig. 3. lentemaand bij de Israëlieten - knol, 4. Noorse god - internationale trein - deel van het jaar. 5. vreemde munt - organische verbinding, 6. bijenhou der - laks, 7. spadesteek - vlug - foei. 8. krijgsgewoel - leed. 9. afschuring - woonboot VERTICAAL: 1. dweepzucht, 2. godin van de tweedracht - ternau wernood, 3. persoon om wie men algemeen lacht - gewicht, 4. makker - Europeaan - boom, 5. titel (alk.) - water in Limburg - koor. 6. voorzetsel - bouwland - bergplaats, 7. plaats In N.H. - hoogste punt - en anderen (afk.), 8. godin van de toorn - water in Friesland - kelner. 9. woudkoe - wa ter in N.Br 2 3 4 i 7 8 9 2 3 i S 6 7 8 9 VAN VORIGE OPLOSSING PUZZEL: HORIZONTAAL: 1. kers. 4 Erik, 7. bod. 8. oebi, 10. om, 12. eend, 14. tali. 16. eend. 18. doel, 20. tr, 21. Edam, 23. gat. 25. oele, 27. Epen. 29. Est. 30. Etna, 32. na. 34. Eire, 36. ader, 38. nors. 40. rare. 42. do, 43. egel, 46. els, 47 mare, 48. mals. VERTICAAL: 1. k.o.. 2. eden. 3 Son, 4. eb, 5. rite. 6. kol, 7. beet, 9. Edda, 11. mist, 13. edel, 15. alge, 17. Eros. 19. omen, 22. deer, 24. Anne, 26. eter, 28. paar, 29. eind, 31. tere. 33. Ares, 35. Iser, 37. deel. 39. oom. 41. alm, 44. ge. HILVERSUM I (298 m en FM-kanalen) KRO: 7.00 Nieuws. 7.02 Het levende woord. 7 07 (S) Gevarieerd programma door Hans van Willigenburg 8.30 Nieuws. 8.36 Gym nastiek voor de huisvrouw. NOS: 8.45 Spie gel van België. KRO: 9.15 (S) Anne van Egmond, gevarieerd programma. (10.30 Nieuws.) 12.00 (S) Hans van Willigenburg. gevarieerd programma. (12.26 Mededelin gen 12.30 Nieuws.) 14,00 (S) Anne van Eg- mond. (15.30 Nieuws.) 16.00 (S) Spreekuur. 17 00 (S) Kinderprogramma. 17.30 Nieuws. 17.32 (S) Echo magazine. PP 18.19 Uitzen ding van de CPN. 18.30 Nieuws. 18.41 Marktberichten. 18 44 Sprong in het heelal, hoorspel. 19.30 (S) Edwin, platen en swin gen. 20.00 (S) In antwoord op uw schrijven, verzoekplaten. 22.00 Reisoogst, toeristisch magazine. 22.25 Overweging. 22.30 Nieuws. 22-40 (S) Goal, programma vanuit en ron dom de sport. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM II (402 m en FM-kanalen) NCRV: 7.00 Nieuws. 7.11 Ochtendgymnas tiek. 7.20 Te Deum Laudamus: gewijde mu ziek (gr,). 7.54 Herkenning, lezing. 8.00 Nieuws. 811 Hier en nu. 8.25 Rozegeur en prikkeldraad: het leven van alledag. NOS: 900 Olie uit de ijskast, klankbeeld. 9.35 Waterstanden 9.40 Schoolradio. 10.00 Wat heeft dat kind1 - pedagogische rubriek. 10.15 De taal in je hand: samen praten over het leven in de taal. 10.30 Eurollght 11.00 Nieuws. 11 03 Meer over minder: de stem van de sprekende minderheid. 12.30 Toeris- mo: toeristische informatie uit binnen- en buitenland. Overheidsvoorlichting: 12-49 Uitzending voor de land- en tuinbouw. NOS 13 00 Nieuws NCRV 13.10 Hier en nu NOS 13 30 Vonken onder de as: Neder landse volksverhalen en -gebruiken 13.45 Onder de Groene Linde liedjes en balladen. 14.00 Aspecten van de kamermuziek, bari ton en piano. 15.00 Zoeklicht op Nederland, met om 16 00 Nieuws. 16.30 Kijk op buiten land VPRO- 17.00 Welingelichte kringen debatprogramma. 17 45 Symbiose. 17.55 Mededelingen. 18.00 Nieuws. 18.11 Embar go. NOS 20.00 Nieuws. 20.05 (S) Inleiding NOS/NDR: uitwisselingsprogramma: I. De venter- Orgelspel en Overijssels Philharmo nisch Orkest en Omroep Kamerkoor: klas sieke en moderne muziek. II. Lübeck: Or gelspel. Kamerkoor en Kamerorkest van Lübeck: klassieke muziek. In de pauze: re portage uit Lübeck. 22.00 NOS-Cultuur. 22.30 Gamma van Alpha en Beta: we- tenschappelijk nieuws. 23.00 (S) Met het oog op morgen, met om 23.05 Actualiteitenover zicht radio-tv. 23.20 Den Haag vandaag en om 23.52 Even ontspannen voor het slapen gaan 23.55-24,00 Nieuws. HILVERSUM III (445 m en FM-kanalen) EO: 7.02 (S) Gospelsound 8 03 (S) Tijdsijn: informatie en muziek. (8.03, 8.30 en 8.45 Actualiteiten.) 9.03 (S) De muzikale fruit mand, verzoekplaten voor zieken. 10.03 (S) Te elfder ure TROS: 11.03 (S) Drie draait op verzoek. 12.03 <S) De Hugo van Gelderen Show met de Nederlandstalige top-tien. NCRV: 13.30 (S) Pop kontakt en dc nationa- Ie tip-30. 16.03 (S) Hitmeesters. Nationale SifTlDKinS •Hitparade met de top 30. 18.30 De vakature- bank. 18.30 (S) NOS-maal met Joost den Dreayer. Veronica; 19.02 (S) Veronica op 3. De Nederlandse top-40. VPRO; 20.02 (S) VPRO-vrijdag op drie. 23.02 (S> Radio Vrij België. 0.02 (S) Amigos de musica. AVRO: HILVERSUM IV (FM-kanalen) NOS: 7.00 Nieuws. 7.02 (S) Vroeg klassiek- 9.00 Nieuws. 9 02 Stof van eeywen (9.02 Marijke Ferguson 9.45 Ernst Vermeulen.) 10.30 (S) Vocalise 12.00(S) Pianorecital. EO: 13.00 (S) Klankspiegel 14.00 Nieuws 14.02 Klankbord 14.20 (S) Daar waar de molens staan, muzikale rondreis door Nederland. 14 45 (S) Woord der waarheid. VPRO: 15.00 17.00 (S) Muziek op vier 18.55 Journaal 19.05 NCRV: Spel zonder grenzen vanuil Groningen 21.35 NOS: Journaal 21.50 NCRV: Vroomheid in houl 22.05 The Collaborators, Canadese politieserie 23.55-24.00 NOS: Journaal 10.15 NOSrVerslag van de wereldkampioenschappen wielrennen in Italië 18.45 Ti-Ta-Tovenaar 10.55 Journaal 19.05 AVRO: AVRO'SToppop presenteert de nationale hitparade 20.00 NOS: Journaal 20.25 AVRO: De onzlcl emerikaanse tv-s 21.15 H Cannon, Amerikaanse politie-serie 22.05 Televizier Magazine 22.50 it Help een klanlf Informatieve serie 23.15—23.20 Journaal TV VANDAAG NEDERLAND I 11.10-11.35 NOS/NOT: Bedreigde dieren 10.19 TELE AC: Engels voor beginners (3) 10 49 NOS: Kortweg

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 4