ZIEKENVERZORGENDEN LEERKES Carlos Paco heeft nu tijdvoor verzoeknummers. Met ons kunt u alle kanten CKIES5KWIS CDECKWIS ÖDcDEcVRAgENÏX} nrI BIEREN °DE GRIJZEN HOËAND INTERNATIONAL STICHTING "HULLENOORD" BEEKBERGEN UNIEKIN NEDERLAND Mallorca. Ibiza. 4 dagen minitrips op van logies v.a. f250,--p.p Ook mogelijkheden inclusief maaltijden v.a. f 288,-- p.p. Wintervoordeel. ff1 vraagt voor de verpleeginrichting, capaciteit 175 bedden, voor lichamelijk-en geestelijk minder valide bejaarden: Het aspect van het werk op de afdeling waar hij/zij geplaatst zal worden, valt- in verband met de aard van de bewoners- speciaal op de begeleiding en verzorging. Sollicitanten dienen meelevend lid van een protestantse kerk te zijn en tevens in het bezit van het diploma ziekenverzorgende. Primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden worden geregeld naar de richtlijnen van de Nationale Ziekenhuis Raad. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de Algemeen Direkteur der Stichting, Loenenseweg 44, Beekbergen (tel. 05766-2525). eigen haard is eiken waard Permanente expositie van een specialist in massief eiken stijlmeu beien APELDOORN - MARIASTRAAT76 - TEL. 055-218813 HOENDERLOO - KRIMWEG 35 - TEL. 05768 - 324 APELDOORN - MARIASTRAAT 64. VRIJDAG 10 SEPTEMBER 1976 TROUW/KWARTET tij Voor een paar peseta's brengt Carlos u graag een welluidende aubade. En z'n collega-gitaristen aan de diverse Spaanse stranden denken daar net zo over. Want het is er nu lekker rustig.Terwijl de zon - nog steeds z'n behagelijke werk doet. Holland International brengt u er gedurende de herfstmaanden erg voor delig naar toe. Of u nu kiest voor een fijn appartement of volledig verzorgd in de beste Bovendien vliegt Holland International naar de 11 belangrijkste vliegvelden in Spanje, dus komt u altijd vlak bij uw vakantie bestemming aan. Hieronder vindt u een aantal voorbeelden van onze voordelige vakanties. Alle in lichtingen kunt u krijgen van uw Holland International reisadviseur. En bedank Carlos meteen voor de serenade die hij ons bracht. Een eiland dat steeds weer anders is. Holland International brengt u o.a.naar El Arenal, Palma, Magaluf, Paguera en Cala Rat-Jada. Portals Nous, appartement v.a.f350,-- p.p. (Fit). Verblijf in appartement Hafria. Bij het appartement een prachtig aangelegde tuin en privé-zwembad. 2 weken Las Coronas, appartement v.a.f355,- p.p. (Eurotours/Centouri). In dit appartement is werkelijk aan alles gedacht. Uw huisvesting is komfor tabel. Er is een restaurant met vriendelijke prijsjes. Een uitstekend gesorteerde supermarket voor wie zelf wil koken. Plus een maitre de plaisir die u aange naam bezig houdt. 2 weken Arenal, hostal v.a.436,- p.p. (Fit). Voor wie vertier en strand zoekt is Arenal, vlak bij de hoofdstad Palma, de aangewezen plaats. Verblijf in hostal Son Suner. 2 weken Arenal, hotel v.a.f694,-p.p. (Eurotours/Centouri). U vindt uitgebreid comfort in hotel Neptuno. Naast een prachtige natuur biedt Ibiza een geweldig uitgaansleven. 2 weken appartement Cenit v.a.f383,- p.p.(Fit). Zeer voordelig éénkamerappartement. 1 week appartement Miramar v.a.f398,- p.p. (Eurotours/ CentOUli). Verblijf in de bekende 3-kamer appartementen. 1 week Santa Eulalia, half pension v.a.f 618,~p.p.( Airtour/ Silverjet). Op basis van half pension in hotel Fenica. M.i.v. 1 november a.s.gelden de voordelige winterprijzen.Op vrijwel alle bestemmingen kunt u dan nog voordeliger vakantie houden. Alle nieuwe gegevens voor deze periode vindt u in onze winter- programma's die begin september ver schijnen. Fnmcniiidtl Turisnw de B.learee. Holland International. Een nieuwe naam voor Airtour, Silverjet, Eurotours, Centouri, Fit, De Magneet, Turavia, Quo Vadis, Railtour, Sterreizen, Long Range Travel. Zoals u ziet is elk antwoord genummerd. Datzelfde geldt voor de advertenties van de deelnemende adverteerders. Maar elke advertentie heeft óók nog een letter. Zoek nu steeds, in de volgorde van de vragen, de letter die overeenkomt met het getal dat voor het door u gekozen antwoord staat. Als u telkens het juiste antwoord wist en de goede letter opschreef hebt u aan het einde van de kwis een niet-komplete zin. Als 2e prestatie moet u dan die zin afmaken. Natuurlijk is er maar één goede oplossing. Die leest u in de krant van 24 september. Hopelijk staat daar dan ook uw naam bij met een mooie prijs erachter. In elk geval, veel plezier met deze gezellige en leerzame kwis. Een vleermuis is een 1 zoogdier 2 vogel 3 amfibie Een bastaard van een ezelhengst en een paardenmerrie is een 4 muilezel 5 muildier 6 zebra Een walvis is een 7 carnivoor 8 mammalia 9 herbivoor De zwangerschap van een olifant duurt 10 9 maanden 11 3 jaar 12 9|aar De kaaiman leeft in 13 deni|l 14 de mississippi 15 deganges Een eigenheimer is een 16 aardappel 17 keuterboer 18 rashond Een cobra is een 19 brilslang 20 kunststroming 21 donker violet Een kruisjas is een 22 kaartspel 23 slang 24 dashond Myxomatose is 25 gedaanteverwisseling 26 konijnenziekte 27 kunsthars Corrida is een 28 vlinder 29 smalle doorgang 30 stieregevecht Een iezegrim is een 31 knorrepot 32 wolf 33 sprookjesschrijver Een cavia is een 34 guinees biggetje 35 marmot 36 cactus Centaur is een 37 lastdier 38 paardmens 39 préhistorisch reptiel Een sierkropper is 40 sla 41 groentemonster 42 duif 43 oud hollands voor kermis 44 hondeziekte 45 schildluis Kidde is een 46 klein paardje 47 brabrants woord voor reu 48 miereneter 49 valkachtige vogel 50 parasiet 51 jonge leeuwerik 1 e prijs Een vijfdaagse vliegreis voor twee personen naar Londen op basis logies/ontbijt op .twee-persoonskamer met bad/toilet totaal t.w.v. 678,— Beschikbaar gesteld door Perscombinatie Reizen. 2e prijs Een Gazelle Impala Sportfiets (dames- of herenfiets) met remnaaf of knijpremmen t.w.v. 434,50 Beschikbaar gesteld door Gazelle te Dieren 3e prijs Een éénpersoons donzen dekbed met overtrek en een kussensloop in fraai dessin t.w.v. 310, Beschikbaar gesteld door Irisette Nederland B.V. te Barneveld 4e prijs Een Inventum volautomatische koffiefilter HK 30 t.w.v. 99, Beschikbaar gesteld door Koninklijke Fabriek Inventum te Bilthoven 5e prijs Een Matthew Henry bijbelverklaring t.w.v. 67,50 Beschikbaar gesteld door Uitgeverij De Groot te Goudriaan 6e prijs Een Inventum theelicht HT 26 Flora t.w.v. 34,90 Beschikbaar gesteld door Koninklijke Fabriek Inventum te Bilthoven 7e t/m 10e prijs Viermaal één boekenbon t.w.v./ 25,— Een chinchilla is een 58 dwergaapje 59 knaagdier 60 ras-konijn

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12