OPRECHTE VEILING FAMILIEBERICHTEN ZATERDAG 4 SEPTEMBER 1976 TROUW/KWARTET 12 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Karei Bentschap Knook Koelie Knibbe hebben het genoegen U kennis te geven van hun voorne men in het huwelijk te treden op vrijdag 10 september 1976 om 13.30 uur in het Gemeentehuis te Hoofddorp. Huwelijksinzegening om 14.30 uur in de Gereformeerde Kerk. Havikstraat 5, Badhoevedorp. Receptie van 17 00 tot 19.00 uur in Restaurant „Dreef- zicht", Haarlemmerhout, Haarlem. Badhoevedorp, september 1976 Nieuwe Meerdijk 143 Havikstraat 10 Toekomstig adres Nieuwe Meerdijk 143, Badhoevedorp Dankbaar herdenken onze ouders vandaag dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden P. Gerritse en J. J. Gerritse-Buma Wij hebben dit feest reeds in besloten kring gevierd. Hun kinderen. Huizen (N.H.), 4 september 1976 de Savornin Lohmanlaan 46 Gezang 434 4 13 september a.s. is het 25 jaar geleden dat onze ouders K. Ubels en H. Ubels-Kramer getrouwd zijn. 16 september is vader 25 jaar predikant. Wij hopen dit met hen te vieren op 16 september in de zaal van de Gereformeerde Kerk, Lindensteinlaan 1, te Leek. Gelegenheid tot feliciteren van 19.30 tot 22.30 uur. Wemmy en Johan Hanno Reinder en Nel Bert Klaas Henk Leek. september 1976. Vredewoldplantsoen 7. Wij zeggen, mede namens onze kinderen, allen heel hartelijk dank voor de vele gelukwensen en attenties bij ons 40-jarig huwelijksjubileum op 13 augustus j.l., ont vangen. Deze dag is mede daardoor voor ons onvergete lijk. P. en B. Hasper-Kok H B S Straat 13 Drachten. D.V. Donderdag 16 september a.s. hopen onze ouders en opa en oma P. A. van der Spek G.N. van der Spek-Vonk Noordegraaf hun 40-jarig huwelijksfeest te vieren. Wij wensen hun nog vele gelukkige jaren toe. Moerkapelle: André Ina Margreet. Paul, Eric Moerkapelle: Kees - Ada Arno, Caroline Rhoon: Martin - Hcleen Arjan, Rcné Berkel: Nel - Gert Leon, Cora Moerkapelle. september 1976. Wilhelminastraat 1. Wie onze ouders wil feliciteren is van harte welkom op donderdag 16 september 's avonds van 8.15-10.00 uur in Hotel-Restaurant „Florida", A. P. van Neslaan 1, Boskoop. 1926 1976 Op woensdag 22 september hopen D.V. onze geliefde ouders en'grootouders R. van Elderen M. van Elderen-Roos te gedenken dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk werden verbonden. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Rijsenhout, Hoogvlietkade 4 Gelegenheid tot feliciteren op woensdag 8 september 1976 van 20 00-21.30 uur in de Ontmoetingskerk „De Werf" te Rijsenhout. Zd de Here wil hopen wij op 13 september a.s. in intieme knng de dag te herdenken dat onze geliefde ouders, groot- en overgrootouders J. Weber G. Weber-Steffen 60 jaar geleden in het huwelijk traden hun dankbare kinderen, klein- en achterkleinkinderen RÖnssehof Góuda 1911 Zacharia 14 vers 7b 1 Maar ten tijde van den Avond zal er licht wezen. Indien het God behaagt hopen wij met onze kinderen, kléin- en achterkleinkinderen de dag te gedenken dat wij 65 jaar geleden in het huwelijk traden. A. Terlouw F. J. Terlouw-de Jong Gelegenheid tot feliciteren 13 september a.s. van 19.00- 2(130 uur in de Verrijzeniskerk. Springerstraat 340, Alexanderpolder Correspondentieadres Bejaarden centrum „De Schutse" Cordell Hullplaats 22, kamer 519. Rotterdam Ommoord. Psalm 1164 „Gij zijt verlost. God heeft u welgedaan". Heden heeft 't de Here behaagd plotseling uit ons midden weg te nemen, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Schoonvader en Grootvader Dirk Cornells van Ginhoven op de leeftijd van 66 jaar. Baarn: A. van Ginhoven-Rooze Tilburg: Marijke Kuijer-van Ginhoven Bert Kuijer Dirk André, Bert Jan Bremen: Linda Moroder-van Ginhoven Haarlem: Marianne van Ginhoven Baarn, 2 september 1976 Celebesstraat 39 Liever geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer, Wijkamplaan 71. Baarn. Condoléancebezoek al daar maandag 6 september a.s. van 19.30-20.00 uur. De crematie zal plaatshebben dinsdag 7 septem ber 1976, in het crematorium „Daelwijck", Flori- dadreef 7, Utrecht (Overvecht) om 13.30 uur, aula II. Vertrek van Celebesstraat 39, Baarn, om 12.30 uur. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van crematorium „Daelwijck". Het crematorium is te bereiken van Centraal Station met buslijn 1 en 8 naar Station Overvecht, daar overstappen op lijn 13. In zijn ondoorgrondelijke wijsheid nam God, voor ons onverwacht, tot Zich onze lieve broer, zwager en oom Dirk Cornelis van Ginhoven geboren 2 juni 1910 Amstelveen: C.C. van Ginhoven-Feij Bunschoten: J H.C. van Ginhoven Den Helder: F. C. van Ginhoven-van den Ende Apeldoorn: S M H. Vreeken-van Ginhoven A. Vrecken Vlaardingen: H. A. Wijntje-van Ginhoven A Wijntje De Steeg (Gld): M.J. van Ginhoven B.A. van Ginhoven-Jongenotter Maarssen: C.N.H. van Schaardenburgh- van Ginhoven J. W. P. van Schaardenburgh neven en nichten Baarn, 2 september 1976 It Met droefheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze zwager en oom Dick van Ginhoven Door een nacht, hoe zwart, hoe dicht, voert Hij mij in 't eeuwige licht. Soest: C. J. Goebertus-Rooze Rotterdam: A. L. Rooze Delden. M. Bergmeijer-Rooze W. Bergmeijer Arnhem: A. C. Burger Ouderkerk a.d. Amstel: B. Firet-Rooze J. Firet Spijkenisse: P. Rooze C. Rooze-van Stenis 2 september 1976. Met droefheid berichten wij u het overlijden van de heer D. C. van Ginhoven in de leeftijd van 66 jaar. Gedurende vele jaren heeft hij zich ten dienste gesteld van het diakonaat van onze kerken met name als adviseur en schrijver over vragen be treffende de sociale wetgeving. De laatste jaren stelde hij zijn tijd en werkkracht geheel beschikbaar voor ons werk. Dankbaar gedenken wij hem. Namens deputaten voor de algemeen diakonale arbeid van de gerefor meerde kerken: Mr. J. van Viegen, voorzitter; namens de medewerkers van het Al gemeen Diakonaat Bureau: Dr. J. van Klinken, dirècteur. Leusden, 3 september 1976 „Wentel uui weg op den Here en vertrouw op Hem, en Hij zal het moken." Psalm 37:5. Op 31 augustus is in Jezus ontslapen mijn geliefde Vrouw, onze lieve Moeder en Oma Juli&nne Margarethe Verwoerdt- Busch, op de leeftijd van 72 jaar. 's-Gravenhage: C. Verwoerdt Durham N.C. (U.S.A.): A. Verwoerdt D. Verwoerdt-Taylor 's-Gravenhage: J. Verwoerdt J. Y. Verwoerdt-Hazenberg A. M. Breedveld-Verwoerdt J. Breed veld en kleinkinderen 's-Gravenhage, 3 september 1976. Cees Laseurlaan 89. Volgens haar wens is zij heden in stilte begraven op de Algemene Begraafplaats aan de Parkweg te Voorburg. Liever geen bezoek. Ik heb de goede strijd gestreden, mijn loop ten einde gebracht, het geloof behouden. 2 Timotheus 3 7 Heden ging van ons heen onze lieve vader, behuwd-, groot- en overgrootvader Adrianus van Egmond sinds 18 augustus 1963 weduwnaar van Maaike van de Nadort in de gezegende ouderdom van 93 jaar. Rotterdam Joh. van Egmond G.H van Egmond-van den Hooven Hazerswoude: Jac van Egmond J.W. van Egmond-Richters Domburg: J van Nieuwkerk-van Egmond Middelburg A. van Egmond M A. van Egmond-Mak Rotterdam A.van Egmond Oosterbeek: M.van Egmond Aalten H.Schepers-van Egmond D J. Schepers Rotterdam- D.van Egmond A. van Egmond-Dijkgraaf Klein- en achterkleinkinderen Rotterdam. 2 september 1976 Bejaardencentrum „Borgsate" Meidoornsingel 181 Correspondentieadres: Joh. van Egmond Duikerstraat 20 Rotterdam-3014 Vader is opgebaard in de rouwkamer van „Borgsate" ingang Meidoornsingel 183. Bezoek en gelegenheid tot condoleren maandag van 19.30-20.00 uur. De dienst van Woord, dankzegging en gebed zal gehouden worden in bovengenoemde rouwka mer. dinsdag a.s om 13.30 uur waarna de bijzet ting in het familiegraf zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Crooswijk". Kerkhof laan 1. Aankomst aan de begraafplaats circa 14.20 uun Psalm 42 vers 5 (oude berijming) Na een korte ziekte heeft de Here, voor ons onverwacht, tot Zich genomen onze zorgzame Man, Vader en Opa Hendrik Dirk van Ameijde op de leeftijd van 74 jaar. A J. vap Ameijde-van Schaik Kinderen en Kleinkinderen Rotterdam. 2 september 1976. Van Eversdijckstraat 59a. Geen bezoek, bloemen en toespraken II De crematie zal plaatsvinden dinsdag a.s. in het crematorium Rotterdam-Zuid, Maeterlinckweg 101. Vertrek vanaf het woonhuis om 12 uur. Aankomst in het crematorium circa 12.20 uur. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium Het bestuur van de Vereniging voor L.O. en U.L.O.'M A V O. op Gereformeerde Grondslag te Rotterdam-Charlois geeft met leedwezen kennis dat uit hun midden is weggenomen de heer H. D. van Ameijde Met dankbaarheid denken wij aan de vele jaren dat hij onze vereniging als penningmeester met grote accuratesse diende. Hij was een markante vertolker van zijn liefde voor het Christelijk Onderwijs. Psalm 90 (onberijmd) Namens het bestuur. M. van Wenum. voorz. G. van Halem. secr. Rotterdam. 2 september 1976 Voor ons onverwacht is overleden de pen ningmeester van ons schoolbestuur, de heer H. D. van Ameijde Tot het einde van zijn leven heeft hij zich beijverd voor de belangen van onze christelijke scholen. Hij mag nu rusten van zijn werk. We zijn dankbaar voor wat de Here ons door hem heeft gegeven De Here trooste zijn vrouw en kinderen in hun groot verlies. Het personeel van de scholen, uit gaande van de Vereniging voor L.O. en M A.V.O op Gereformeerde Grondslag te Rotterdam-Charlois. Rotterdam. 2 september 1976. ,,'fc Zal eeuwig zingen van Gods goedertieren- heen". Psalm 89:1 Heden is, na een langdurig en smartelijk lijden, van ons heengegaan onze geliefde zuster, be huwdzuster en tante Grietje Lubbers in de ouderdom van 76 jaren. Groningen F. G. DostLubbers Leiden A. Lubbers T Lubbersde Boer Groningen: G. Lubbers G. Lubbers—Klompien Schoonebeek: G. Lamberts—Lubbers H. Lamberts Winsum (Gr.): R. G. Huttema—Lubbers W Huttema neven en nichten 's Gravenhage, 3 september 1976 Bejaardencentrum „Landscheiding," Isabellaland 1700 Correspondentie-adres: Roodborststraat 1. Leiden. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden op dinsdag 7 september a.s om 1.30 uur in Huize „Landschei ding". waarna de teraardebestelling zal plaatsvin den op de Algemene Begraafplats „Westduin: Ockenburghstraat. 's Gravenhage/Loosduinen om 2.30 uur. Volstrekt enige en algemene kennisgeving Op 30 augustus 1976 ging van ons heen. na een langdurig moedig gedragen ziekte, mijn lieve man, onze lieve vader, zwager en neef Nicolaas Ernst Herman van Esveld Geboren 20 juli 1915 te Leeuwarden Hoogleraar aan de Rijksuniversiteit te Leiden Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw Reeuwijk: A. van EsVeld-Röell Wouter Joan Pauline Rotterdam: Jkvr. T. Röell Schiedam: M. P. Sluis Reeuwijk. 30 augustus 1976 Zoetendijk 4 Bc De ergmatie heeft op uitdrukkelijke wens van mijn man in stilte plaatsgevonden Heden behaagde het de Here om tot Zich te nemen onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Aafje Teerink Weduwe van Gerard Kruijff in de gezegende ouderdom van 93 jaar. Uit aller naam: C. Kruijff Den Helder, 3 september 1976 „Goede Ree", Julianaplein 4 Corr. adres: Lievenhof 21, Alkmaar. De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 7 september om 13.30 uur in „Goede Ree", aanslui tend de teraardebestelling om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Huisduinen, gem. Den Helder. In volle vrede en overgave is op 2 september 1976 van ons heengegaan onze lieve Man, Vader en Grootvader Klaas Rudolf ter Steege op de leeftijd van 63 jaar. In ons verdriet om dit afscheid zijn wij innig dankbaar voor alles wat hij voor ons geweest is. Bergen (N.H.): T. E. ter Steege-Vernes Toronto (Canada): Liesbeth Collins-ter Steege Gregory Collins Dennis Bergen (N.H.), Kerkedijk 52. Psalm 121 De rouwdienst wordt gehouden in de Ruinekerk op maandag 6 september 's avonds om 19.30 uur. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleantie. De begrafenis is vastgesteld op dinsdag 7 sep tember a.s. om 14.00 uur op de algemene be graafplaats te Laren (Gld.). Met verslagenheid geven wij kennis van het over lijden van onze predikant Ds K. R. ter Steege Met grote dankbaarheid denken wij terug aan de '10 jaren van opbouwende arbeid, door hem ver- ■richt als een vanzelfsprekende opdracht van de Heer der Kerk. Samen met de gemeente wist hij zich gedragen door en geborgen in Gods hand. De Kerkeraad van de Hervormde gemeente Bergen (N.H.) Bergen, 2 september 1976 Met ontroering vernamen wij, dat onze vroegere predikant Ds. Pieter Boes is heengegaan naar het Vaderhuis. Om daar nu te leven bij zijn Heer. Die hij ons verkondigde met zo'n grote liefde voor zijn Zender èn zijn gemeente. Dankbaar blijven wij voor alles, dat hij voor en onder ons heeft gedaan. Wij leven hartelijk mee met zijn vrouw en kinderen, voor wie dit afscheid zoveel droefheid geeft. Wij bidden hun de troost en steun toe, die alleen de Heer der Kerk ons geven kan. Gereformeerde Kerk van 's Graveland. Heden heeft de Here van ons weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en Reyna Cornelia Wijenberg-Kol op de leeftijd van 70 jaar Mede namens kinderen en kleinkinderen W. J. WIJENBERG ROTTERDAM-3012. 30 augustus 1976 Lindesingel 120 De begrafenis heeft in stilte plaatsgevonden op vrijdag 3 september op de begraafplaats Oud- Kralingen". Na een kort ziek zijn heeft God weggenomen onze lieve zuster en schoonzuster Reijna Cornelia Wijenberg-Kol echtgenote van W. J. Wijenberg sr. Moge de Here Zijn troost en kracht geven aan Wim en hun kinderen bij dit zware verlies. Voorburg C. Kol J. Kol-Steenbergen Ernst: J. Honig-Kol C. Honig Velp: A Verrij-Kol G Verrij Middelburg: A M C van den Bcrg-Kol A. van den Berg 30 augustus 1976. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Geertruida Wullur weduwe van The Hway Tie in de leeftijd van 80 jaar. E. Wullur-The J. Wullur Inge King Liani Swietje Amstelveen, 3 september 1976 Populierenlaan 80 Gelegenheid tot afscheidnemen maandagavond van 78 uur in het Uitvaartcentrum Bouwens, Startbaan 7 hoek Van der Hooplaan, Amstelveen- Zuid. De crematie zal plaatshebben dinsdag 7 sep tember te 13 uur in het crematorium Westerveld te Velsen. Vertrek van het Uitvaartcentrum Bouwens te 12.15 uur. Voor uw belangstelling en medeleven mij bewezen na het overlijden van mijn geliefde zuster Johanna van Dorp zeg ik u heel hartelijk dank W. F van Dorp Voorburg, september 1976 Laan van Nieuw Oosteinde 135 Hiermede willen wij U allen hartelijk danken voor de liefde en zorg aan onze lieve zuster, schoonzuster en,~ tante bewezen. In de eerste plaats de medische en geestelijke verzorging. Verder de familie, vrienden en buren, die zijn ons tot grote steun geweest. Uit aller naam: Mej. A. v. d. Berg Nieuwe Wetering, september 1976 Voorweg 53 Langs deze weg zeggen wij u allen dank voor uw bewijs v van deelneming bij het overlijden van onze lieve VA DER, GROOTVADER, OVERGROOTVADER en broer GERRIT WILLEM KRUITBOSCH Uw hartelijk meeleven deed ons goed. fam. KRUITBOSCH per adres Dr. van der Hoevenlaan 31 EEFDE. Bij het plotseling overlijden van mijn man zijn wij gis familie diep getroffen door de vele blijken van meeleven. Hieruit bleek ons, welk een bijzondere plaats hij ook bij u innam. Wij zijn u hiervoor zeer dankbaar. G. Boven-Dallinga Winschoten, september 1976 Langestraat 114 Voor uw medeleven bij het overlijden van onze lieve man. vader en opa Frans Kwantes ggen wij u hartelijk nk. Andijk. 25 aug. 1976 Uit aller naam: J. B. Kwantes- Visscher Beatrixstraat 17 Andijk HAARLEM Bilderdijkstraat 1A Tel. 023-316486 Dir. F. G. de Weers Veiling van ECHTE INBOE DELS, waarbij hoge kwaliteit KUNST en ANTIEK, t.o.v. de weledelgestrenge Heer Notaris Mr. R J. Stuart uit Haarlem, op dinsdag 7 september 1976 tot en met vrijdag 10 september 1976, telkens om 10 uur begin nende KIJKDAGEN: vrijdag 3. zater dag 4, zondag 5 en maandag 6 september 1976, telkens van 10 tot 16 uur Arch.- en Ingenieursbureau Sterenberg n.v. Ter Apel Het is een dezer dagen 25 jaar geleden dat de heer W. T. Mulder, architect, werd gevraagd ons even door een drukke periode te helpen. Op 10 sept. 1951 is hij daarmee begonnen en hij helpt nog steeds. Graag willen wij dit feit vieren in hotel Boschhuis te Ter Apel op vrijdag 10 sept. 1976 van 16.30-tot 18.00 uur. We stellen het op prijs als u kans ziet even langs te komen. T. L. OSBORN de bekende evangelist uit de V S., die in 1958 een grootscheepse cam pagne hield op het Malieveld te Den Haag, spreekt op zondag 5 sept. om 3 uur in CAPITOL EVANGELIE CENTRUM Loosduinsekade 222 Den Haag Gebed voor redding, genezing en bevrijding. TOEGANG VRIJ! IEDER WELKOM CAROLUS CLUSIUS COLLEGE Veerallee 17 - Zwolle Na meer dan 25 jaar als lerares Nederlands werkzaam te zijn geweest aan het Carolus Clusius College (het vroegere Christelijk Lycoum) te Zwolle verlaat Mejuf frouw Drs. J. Schepel onze schoolgemeenschap. Voor ouders, oud-leerlingen en collega's is er gelegenheid om van haar afscheid te nemen in de aula van het schoolgebouw Veerallee 17 van 16.00 - 17.30 uur op vrijdag 17 september 1976. Oud-leerlingen, die bij dit afscheid aanwezig willen zijn of op een andere wijze van hun belangstelling blijk willen geven, worden verzocht zo spoedig mogelijk hun haam en adres op te geven aan de administratie van de school, p/a Veerallee 1/. A.C. Versloot, rector.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12