E FAMILIEBERICHTEN RECEPTIE Tz Bosgrond Ede (Veluwe) EEN PERCEEL BOSGROND te Ede rr een onderwijzer DOCENTEN voor ZATERDAG 28 AUGUSTUS 1976 TROUW/KWARTI TER kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. ENIGE KENNISGEVING De kerkelijke bevestiging van het huwelijk van Joh. van Mourik en H. W'. Pull zal D.V geschieden op zaterdag 4 september 1976 m de Wilhelminakerk aan de Ged. Oude Gracht te Haarlem (hoek Stoofsteeg) door Ds. C. van de Velde, 's middags om 14.00 uur. Toekomstig adres: Lambrecht van Dalelaan 9. Haarlem. Telefoon: 023-241662. Op D V. 12 september 1976 hopen mijn ouders D. Peereboom en G. Peereboom-Verhagen met dankbaarheid te gedenken, dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk werden verbonden. Wie hen persoonlijk geluk wil wensen heeft daartoe gelegenheid op zaterdag. 11 september 1976 tussen 15 en 17 uur in restaurant ..Dirck Dirckz". Buiksloter- meerplein 164 te Amsterdam-Noord Hetty Amsterdam, augustus 1976 Zwaardemakerstraat 85 Donderdag 26 augustus was het 40 jaar geleden dat wij getrouwd zijn. Groot was Gods genade over ons en ontelbaar Zijn zegeningen. Geluk en voorspoed mochten wij rijkelijk ontvangen. Met onze kinderen, kleinkinderen en vrienden willen wij hieraan in blijdschap gedenken. J. den Bok St. den Bok-van Rooijen Met papa en mama. opa en oma. verheugen wij ons bijzonder om dit feest met hen en met elkaar te mogen vieren. Graag nodigen wij onze vrienden en kennissen uit om in onze blijdschap te delen. Wij zijn daarvoor, zo de Here wil bij elkaar op 4 september van half drie tot vijf uur in De Magneet, Julianalaan 42 te Bilthoven. Cor en Hanneke Evert Jan. Christiane. Liesbeth. Jan Joris Jan en Ali Robert. Hans en Astrid Dick en Greetje Maurice. Richard en Harmony Koos en Hetta Erik. Hans Olaf. Talitha en Jan Koos Gert Jan en Siefke Mirtam. Danielle en Gerke Jan en Anja Jan Willem Chris en Janneke Met dankbaarheid jegens de HEERE, die hen voor elkaar en voor ons spaarde, delen wij U mee. dat onze ouders en grootouders J. den Otter M. F. den Otter-Muller op juK j 1. veertig jaar getrouwd waren. Dit feest wordt vandaag elders in de familiekring gevierd. Bergen op Zoom P. Teisman-den Otter. G. J. Teisman. I ^eusden: W. den Otter. H. den Otter-Bruins. Heerhugowaard R den Otter. J. den Otter-Vonk. Assen: J A. den Otter W. den Otter-Uringa Bedum. M. F. Havinga-den Otter. B. C. Havinga. Assen G. den Otter. In plaats van kaarten Op D.Vi 0 september 1976 hopen onze geliefde ouders »r grotouders J. L. van Maaren en A. C L. van Maaren-Bouwman de dag te herdenken dat zij 40 jaar geleden in het luwelijk werden verbonden Wij hopen als kinderen en kleinkinderen dat zij nog lang n ons midden mogen zijn en dat de Here hun de kracht noge schenken bij het klimmen der jaren. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. jelegenheid tot feliciteren op vrijdag 10 september 1976 van 3 tot 5 uur en 's avonds van 8 tot 11 uur in het dorpshuis te Herwijnen. Op 1 september 1976 zullen onze ouders G. Koolstra en J. A. M. Koolstra-Slootweg zo de Here wil. hun 50-jarig huwelijksfeest gedenken. Gelegenheid tot gelukwensen is er uitsluitend op woensdag 8 september van 5 tot 6 uur "s middags in Het Centrum, Frans Halsstraat 1. Zoetermeer. Hun dankbare kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Van Aalstlaan 404. Zoetermeer. Samen met onze ouders danken wij God, dat onze Vader en Moeder. Opa en Oma Edo Koster Martha Koster-Boog op donderdag 2 september a s. hun 50-jarig huwelijk mogen herdenken. Wilt u dit heugelijke feit met ons meevieren, dan bent u van harte welkom op de receptie, die gehouden wordt van 16.30-18.00 uur in ..De Drommedaer" bij het Dieren park te Emmen. Deventer Lammy Koster Edith Glimmen: Jenny en Sam Boorsma-Kosto' Meindert, Marjet. Edo-Jan Apeldoorn: Janny en Wim Jonker-Koster Marjan, Wim, Annemiek. Carla Heteren: Stijn en Hans Fransen-Koster Jan. Edo. Martin. Nicki Emmen: Jan en Ans Koster-Bult Edo-Jan. Jon Emmen. Holtlaan 51 Blij en met dank aan God hopen wij op 2 september a.s. te herdenken, dat onze ouders en grootouders J. B. Land en W. Land - Praamsma 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Als U het gouden bruidspaar wilt feliciteren, verwachten wij U graag 's middags tussen 4.30 uur en 6.30 uur in Restaurant Dirk Dircksz., Amstelveenseweg 764, Amsterdam. kinderen en kleinkinderen Amsterdam, augustus 1976. Slotermeerlaan 135 huis. ..De eeuwige God is U een woning en onder U zijn eeuwige armen" Op 1 september a.s. hopen onze lieve Ouders en Groot ouders R. van Spronsen en B. van Spronsen-van Kesteren 50 jaar getrouwd te zijn. Wij zijn blij dat wij dit samen mogen vieren. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Den Haag, So'estdijksekade 938 Gelegenheid tot feliciteren op 1 september van 17.00 tot 18.30 uur in „De Wildhoef*. Ev. Wijtemaweg 5 bij de Daal ?n Bergselaan Enige en algemene kennisgeving Onverwacht nam de Here tot Zich in Zijn heerlijk heid onze geliefde Broer. Zwager en Oom Hendrik Sprang Sinds 21 mei 1968 weduwnaar van Titia Elizabeth Boersma op de leeftijd van 73 jaar. Groningen. 22 augustus 1976. Van Houtenlaan 15. Correspondentie-adres: Eem 51. Assen. Hoogkerk: W Huberts Appingedam: M. Sprang R. Sprang-Stegmeijei- Appingedam: E. Sprang-Jager Wagenborgen: P. Sprang M. Sprang-Kamphuis Groningen: Familie Boersma Neven en nichten De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden. Looft den Here. U'ant Hij is goed. Met grote dankbaarheid mogen wij op 1 september 1976 gedenken dat onze 'ieve Ouders en Grootouders A. Ellens en A. Ellens-Penninga 50 jaar met elkaar in het huwelijk zijn verbonden. de familiekring zullen wij dit feit herdenken E Ellens A L. Ellens-Bouwman Anke. Ron cn Ard D van der Stoel-EUens P J. van der Stoel Akke. Martha. Hans en Ineke Barendrecht. augustus 1976. Borgstede. Marjoleinlaan 1. In zijn Heer en Heiland ontslapen mijn lieve Man en onze zorgzame Vader en Opa Gerrit Post Hij mocht 78 jaar worden. Uit aller naam: G. Post-Guichelaar Pesse, 26 augustus 1976. Warreveen 15. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. dinsdag 31 augustus a.s. vanuit de Gereformeerde kerk te Pesse. Aanvang rouwdienst 12.00 uur. Indien u de overledene de laatste eer wilt bewijzen wordt u verzocht om 11.30 uur aanwezig te zijn. Op 26 augustus 1976 waren onze lieve Ouders en Groot-* ouders. J. Koele en H. Koelé-Bosch 45 jaar gelukkig getrouwd Wij hebben deze dag blij en feestelijk met hen gevierd Hoogland Wim en Roelie Koele-Terpstra Henriette. Jaco. Anke Wageningen Leendert en Aty Koelé-Huisman Arjen-Jaap. Marike Spijkenisse Adriënne en Hans Maitland-Koelé De Bilt. Soestdijkseweg 87 Rat C 28 Psalm 116:6 B Ik was verzwakt, maar Hij heeft mij verlost De Here nam tot Zich onze lieve Moeder. Groot moeder. Overgrootmoeder en Schoonzuster Sophia Hendrika Meijers weduwe van Jacob Hoek. op de leeftijd van 82 jaar. Stadskanaal: W Hoek E. Hock-Muski Rotterdam: G. Hoek Nodrdwijk: H Hoek M. J. Hoek-Korbee M. Hoek klein- en achterkleinkinderen Noordwijk. 27 augustus 1976 Piet Heinstraat 12 Moeder is opgebaard in de aula van de Algemene Begraafplaats te Noordwijk. Gelegenheid tot con doleren aldaar maandagavond van 7 00-8.00 uur De rouwdienst zal in deze aula worden gehouden dinsdag 31 augustus om 13 30 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats om ongeveer 14 00 uur Dankbaar en blij zijn wij dat God ons een dochter en zusje heeft toevertrouwd. Wij noemen haar Dingena A. van der Straaten D. van der Straaten- Benschop Arja Jan Willem Oosterbeek, 26 augustus 1976 Hotel Dreyeroord. Psalm 100 ..Hij heeft ons gemaakt, en Hem behoren wij toe." Getrouwd Dr H. van der Veen en G. C. van den Hooff De Heer en Mevrouw van der Veen betuigen hun har telijke dank voor de bij hun huwelijk ontvangen geluk wensen. Prins Bernhardlaan 12 Leusden-Zuid. Algemene kennisgeving Getrouwd Cok Walraven en Marion Raming Rotterdam. 24 augustus 1976. Gordelweg 140b. Allen, die bij de herden king van ons 40-jarig huwe lijk op enigerlei wijze hun belangstelling hebben ge toond zeggen wij mede na mens onze kinderen harte lijk dank. H. I. Voogt A. Voogt-Vroom Sandbergstraat 15 Ommen .Leer mij o Heer. de weg door U bepaald" (Psalm 119:17) Rustig is in zijn Heer en Heiland ontslapen onze lieve Vader en Groot vader Gerrit Jan van Brenk weduwnaar van Hendrina Klasina van Soelen. op de leeftijd van 81 jaar. Castricum: F. G. van de Lage- maat- van Brenk G. van de Lagemaat Zaandam: IJ. W. de Vries- van Brenk Rexdale (Can.): G. J. van Brenk R. van Brenk-Jol Castricum: G. van der Meer- van Brenk H. van der Meer Rexdale (Can): G. van Brenk M. van Brenk-de Rooy Mill: F. J. van Brenk B. van Brenk-Alkema Wageningen: J. van Brenk J. van Brenk-IJntema Hoorn: H. G. van Brenk G. J. van Brenk- Postema en kleinkinderen Zaandam. 25 augustus 1976 Corr.adres: Vergersweg 27, Wageningen. Geen bloemen. De rouwdienst zal ge houden worden maan dag 30 augustus, om 14.30 uur in de aula op de bijzondere be graafplaats van het zie kenhuis te Wolfheze, waarna de teraardebes telling aldaar volgt. Wie gelooft, heeft eeuwig teven Joh. 5:24 Kort na de operatie is van ons gegaan naar haar Heiland mijn lieve vrouw en onze lieve moeder Pieternella Janna Schrijver-Priester op de leeftijd van 48 jaar J. Schrijver Margriet en Jaap Diemen, 26 augustus 1976 Beukenhorst 215 Gelegenheid voor condoleance- en rouwbezoek in de rouwkamer van de O. R. V.. Goereesestraat 10, Rotterdam. Zaterdag van 15.30 tot 16.00 uur maandag van 20.00 tot 20.30 uur De teraardebestelling in het familiegraf zal plaatsvinden dinsdag 31 augustus a.s. op de be graafplaats Charlois van de Hervormde gemeente Rotterdam-Zuid. Qharloisse Lagedijk 680 Rotter dam-Zuid om ongeveer 14.30 uur Vertrek van gebouw „De Vliet", Boergoensevliet 18. Rotterdam-Zuid om 14.15 uur. Tot onze grote droefheid is heden van ons wegge nomen mijn dochter, zuster en tante Pieternella Janna Schrijver-Priester namens familie Priester G. E. Priester-Beeke Rotterdam, 26 augustus 1976 Grienderwaard 370 Bedroefd delen wij u mede dat heden uit onze .familiekring is weggenomen Pieternella Janna Schrijver-Priester Namens familie Schrijver J. Schrijver Rotterdam. 26 augustus 1976 Verboomstraat 15 Boordevol ijver en toekomst voor het leven, dat maar zo kort is geweest, is onze lieve Zoon. Broer en Verloofde door een ernstig ongeval uit ons gezin weggenomen Jan Wrister Meijer 21 jaar mocht hij bij ons zijn Gods bedoelingen kunnen wij niet begrijpen maarde goe dertierenheid des Heren is over wie Hem vrezen. Winsum (Groningen). 26 augustus 1976 Maarhuizen 23 F. K. Meijer A. F. Meijer-Datema Janny (verloofde) Roel Adry Netty De begrafenis zal D.V plaatsvinden op maandag 30 augustus 1976 te Baf- lo vanuit de Geref. Kerk om 2.00 uu. Vooraf een rouwdienst welke aan vangt om 1.30 uur. Belangstellenden Worden verzocht dan aanwezig te zijn Gelegenheid tot condoleren na de be grafenis in Concordia. Liever geen bezoek aan huis Door een droevig ongeval heeft de Here van ons weggenomen onze geliefde kleinzoon en neef Jan Wrister Meijer Baflo. 26 augustus 1976 Baflo N Meijer-Fokkens Embro (Can.): C. Werkema-Meijer K. J. Werkema Den Andel: K. F. Meijer G. G. Meijer-Dijkinga Lelystad: H Bouwman-Meijer J J Bouwman en kinderen ..Want ik ben er zeker van. dat het lijden van de tegenwoordige tijd niet opweegt tegen de heerlijkheid die over ons geopenbaard zal worden". Rom. 8 18, 19 Na een geduldig gedragen lijden, heeft God tot Zich genomen mijn lieve Man, onze Vader en Grootvader Pieter Jeroen van Willegen op de leeftijd van 58 jaar Nunspeet: M.A. van Willegen-de Hoog Hermine Nuenen: Gerdien Praagman-van Willegen Jaap Praagman Marit Utrecht: Ria Kreeft-van Willegen Arend Kreeft Zuidwolde: Wim van Willegen Jeanet van Willegen-Compaijen Nunspeet. 27 augustus 1976 Gruppendelerweg 21 Gelegenheid tot condoleren in Ned. Herv. Vereni gingsgebouw „De Wheme" op maandag 30 augus tus van 19.30 tot 20.30 uur. De rouwdienst wordt gehouden in de Ned. Herv. Dorpskerk te Nunspeet op dinsdag 31 augustus om 13.00 uur, waarna de begrafenis plaatsvindt op de nieuwe algemene begraafplaats te Nunspeet om 14.30 uur. Geen bezoek Geen bloemen. Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Nationaal Schoolonderwijs te Nunspeet ontving het bericht van het overlijden van de Heer P. J. van Willegen hoofd van de Groen van Prinstererschool. Uit overtuiging, met grote liefde en op vakkundi ge wijze heeft hij het Christelijk onderwijs vele jaren gediend. Hij mocht weten, dat hij met lichaam en ziel, beide in leven en sterven, niet zijns, maar zijns getrou wen Zaligmakers Jezus Christus eigen was. Moge dit zijn vrouw en kinderen tot grote troost zijn. Namens het bestuur van C. N. S. Nunspeet. B. van Gelder, voorzitter W. Westerhuis. Secretaris. Na ons te zijn voorgegaan in een leven van geloof en liefde nam God tot Zich mijn geliefde man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Hendrik Scholte op de leeftijd van 73 jaar. Ps. 23.De Heer is mijn herder, mij ontbreekt niets." Erm: A. Scholte-Grootjans Sleen: H. J. Scholte J. Scholte-Schepers Lichtenvoorde: J. Scholte D. Scholte-Laning Schoonoord: J. G. Wouda-Scholte S. Wouda Erm: M. Rijks (huisgenote en vriendin) Kleinkinderen en achterkleinkind. Erm. 27 augustus 1976 Oostereind 5 De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 31 au gustus om 14.00 uur vanuit de Geref. Kerk te Sleen. Vooraf zal om 13.15 uur een dienst van woord en gebed worden gehouden. Na afloop van de begra fenis gelegenheid tot condoleantie in het Geref. Jeugdgebouw. Paslm 119 105 Heden overleed onze lieve man, vader en opa. Cornells Johan Coumou op de leeftijd van ruim 69 jaar. A. F. Coumou-Spierenburg Thijs en Wil Dianne, Gerco Cees en Ineke Annet. Kittie Hanneke en Elso Johanna. Eltjo Karol en Erica Lotje, Boris Marlies Eindhoven. 26 augustus 1976 Strobloemstraat 28. Geen toespraken. De herdenkingssamenkomst zal worden gehou den op dinsdag 31 augustus om 11.30 uur in de Opstandingskerk aan het Alpenroosplein te Eindhoven. De begrafenis vindt aansluitend plaats op de Algemene Begraafplaats Eindhoven-Stratum. Gelegenheid tot condoleren van 13.30 tot 14.00 uur in Motel Eindhoven aan de Aalsterweg te Eindhoven. Pa is opgebaard in het Diaconessenhuis te Eindhoven. Bezoekuren zondag 17.00 tot 18.00 uur. maandag 11 00 tot 12.00 uur en 17.00 tot 18.00 uur. In vol vertrouwen op zijn Heiland is van ons weggenomen mijn lieve man, onze zorgzame va der en opa Jacob Kamphuis in de ouderdom van 79 jaar, gehuwd geweest met G. G. Ritsema en A. Hubbe- ling. ..Zo ik niet had geloofd dal ik het goede des Heeren zou zien. ik ware vergaan". Nieuwlande (Dr.): M. Kamphuis-Kamphuis 's-Gravenzande: G. A. Voorberg-Kamphuis L. C. Voorberg Winsum (Gr.): L. D. Hogerveen-Kamphuis J. Hogerveen en kleinkinderen. Nieuwlande (Dr.). 27 augustus 1976. Joh. Poststraat 43. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden m de Geref. Kerk te Nieuwlande, dinsdag 31 augus tus om 13.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats om 14.00 uur. Condoleantie na afloop in een der zalen achter de Geref. Kerk. God nam tot Zich onze geliefde moeder en groo moeder Kathrijne van der Slagt op de leeftijd van bijna 82 jaar, weduwe van Jan Renkema. Psalm 73 12 (oude ber.) Grootegast, 27 augustus 1976. Emmeloord: J. H. Renkema S. Renkema-Dillema Driebergen: G. J. Renkema Drogeham: J. K. Hartholt-Renkema H. Hartholt Staphorst: K. J. Weitering-Renkema R. J. Weitering en kleinkinderen. De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag augustus a.s. 's namiddags 13.30 uur vanuit ,,D Kandelaar" (naast de Geref. Kerk) te Lutjegas Gelegenheid te condoleren op maandag 30 augu tus a.s. van 20.00-21.00 uur in „Het Hooge Heen te Grootegast. Corr.-adres: H. Hartholt, Tillewei 13 te Drogehan DEN comi wink derdi al uil derd' moes aan De begc koof exer ren i van uitvi het. 1 ren .)ff Enige en algemene kennisgeving Onverwachts is van ons heengegaan onze lie Zuster, Behuwdzuster en Tante Krijna Blijleven op de leeftijd van ruim 80 jaar Haar getuigenis was vreugde in 't Huis des Heen te gaan A E. Burggraaf-Blijleven H. Burggraaf neven en nichten De begrafenis zal in stilte plaatsvinden. Correspondentie-adres: Het Breed 461, Nieuwendam Heerde, 25 augustus 1976 „Wendhorst" Voor de hulp bij het ongeluk en voor de zeer vele b van medeleven na het overlijden van onze lieve Broer, Zwager en Oom Bauke Koning: betuigen wij hiermee onze oprechte dank. Het is ons onmogelijk om allen persoonlijk te beda n doch uw medeleven is voor ons een grote steun gev z Twijzelerheide. augustus 1976 Bjirkewei 62. De School voor Verpleegkundigen van h| Academisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit geeft ter gelegenheid van het derde lustrum vj de school een voor alle oud-leerlingen, docenten en personi op 1 OKTOBER 1976 van: 15.00 tot 17.00 uur. Laan van Kronenburg 7, Amstelveen. Wegens zeer bijzondere omstandighede kunnen wij u te koop aanbieden Eventueel een gedeelte ervan. Enkele nadere gegevens: Bestemming: bosgrond. Grootte: ca 31500 m2. Begroeiing: overwegend naaldhout, Ligging: nabij drukke 4. Prijs voor het gehele terrein 62.500 v.o dus geen verdere kosten. Prijs per m2 voor een kleiner gedeelte 2 per m2 v.o.n. Alleen zeer serieuze gegadigde dienen te reflecteren. Inlichtingen: Exploitatie Mij. de Reeënhorst BV Horstweg 27, Loenen, Veluwe, Tel 05765-424. Puttershoek J| Chr. Basisschool „De Schelp" J Wilgenlaag 15 Wegens een teleurstellende afloop vtndi een examen z.s.m. gevraagd voor klas 3a (28 I I Bevoegd voor j. en r Dp dai Verplaatsingskostenbesluit van toep i( v sing. Gemeente verleent allé medew( ik f king voor huisvesting. Goede verbind „a| met Rotterdam en Dordrecht. dere l jven I Inl. bij of soil, aan Chr. Streefkerk, schoolleicjld Nassaulaan 41, Puttershoek. Tel. 01856-1 (school): -1337 (huis). Maarten Luther School voor Chr. M.A.V.O. te Gouda Jacob van Lennepkade 6. tel. 01820-15795. I.v.m. ziekte tijdelijk gevraagd 8 uur geschiedenis 8 uur wiskunde 14 uur Duits. Inlichtingen bij en brieven aan de ad| dir Bc Baks, Joubertstraat 148 te Gouda, tel. 018 l£ 16781. MIV, zijn rikaai loren ige. b< 'luk ki techisi Ijgen •ultaai dorp n. D< emt hi tijd va ijd oi shdor tl kun ii nieu Is je di *crk

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 8