m hoofd operatie-afdeling Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden vacatures in november a.s. EEN EERSTE VERPLEEGKUNDIGE (VRL.) Van Weel-Bethesda Ziekenhuis Dirksland (Goeree-Overflakkee) verpleegkundig groepsleid(st)er EEN KOOKSTER röntgenlaborant(e) "Zorg voor Bejaarden" ZIEKENVERZORGSTER logopedist(e) orthopedago(o)g(e) verpleegkundigen voor de laminar-flow unit verpleegkundige op de kinderkliniek verpleegkundigen verpleegkundige voor de nachtdienst verpleegkundigen verpleegkundigen verpleegkundige verpleegkundigen verpleegkundigen verpleegkundige verpleegkundige part-time verpleegkundigen voor de nachtdienst full-time verpleegkundigen part-time verpleegkundigen verpleegkundige ZATERDAG 28 AUGUSTUS 1976 TROUW/KWARTET 28 rw T" DR. J.N.VOORHOE VE HUIS UTRECHT Op onze afdeling fysiotherapie kan voor behandeling van klinische en poliklinische patiënten worden ge plaatst een fysiotherapeut(e) op part-time basis gedurende de middaguren. Telefonische verzoeken om nadere inlichtingen te richten aan het hoofd der afdeling onder nr. 030-938246. toestel 254. Schriftelijke sollicitaties te zenden aan de geneesheer-di- rekteur. Van Heuven Goedhartlaan3 in Utrecht. Op de verpleegafdelingen Neurologie Neurochirurgie werken wij inmiddels 2 iaar met het systeem van groeps- verpleging. De afdeling is onderverdeeld m drie zelfstandige verpleegkundige groepen. Deze groepen werken binnen vast omschreven taken pakketten en taakomschrijvingen. Hierdoor is het mogeli|k dat iedere medewerker zich in zijn werk kan ontplooien. Hij is door dagelijkse korte groeps besprekingen betrokken bij de behandeling en verzorging van de neurologische patient Voor één groep van de afdeling Neurologie vrouwen ontstaat binnenkort de vakature van in de rang van 1e verpleeg kundige/Ie verpleegkundige-A Aanstelling geschiedt op basis van kennis en ervaring. Zij die zich aangetrokken voelen en aan de verdere ontwikkeling van deze manier van samen werken willen meewerken en in het bezit zijn van het diploma Ziekenverpleging A of A B en de kaderopleiding gevolgd hebben of deze binnenkort willen aan vangen. nodigen wij uit te solliciteren Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met zr A Poot. verpleegkundig adjunct- direktrice. tel. (020) 78 87 88. toestel 223 Uw sollicitaties kunt u richten aan de aldeling Personeelszaken. De Valeriuskliniek - fungerend als Akademisch Ziekenhuis gaat uit van de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken De kliniek heeft 180 bedden, verdeeld over afdelingen voor psychiatrie, neurologie en neurochirurgie. VALERIUSKLINIEK Valeriusplein9 Amsterdam (020)788 788 Bij de Stichting Hervormd Bejaardencentrum "DE ENGELENBURGH", Kerkewijk 77, Vee- nendaal komt eind oktober 1976 een plaats vrij voor voor o.a. de bereiding dieetvoeding en overige keukenwerkzaamheden. Zij moet bij afwezigheid van de kok deze kunnen vervangen. Voor deze functie is gewenst Inas-opleiding of ruime ervaring. Gunstige vrije dagen regeling (40 u. werkweek). In- of extern. Voor nadere inlichtingen en sollicitaties kunt U zich wenden tot de directrice, Kerkewijk 77, Veenendaal. Telefoon 08385-11051. Het Sophia-Ziekenhuis, kapaciteit 610 bedden, is een algemeen ziekenhuis met een duidelijke streekfunktie. Binnenkort ontstaat bij de Röntgenafdeling een vakature voor een Voor deze funktie kunnen ook zij die dit jaar examen zullen doen in aanmerking komen. Salaris, afhankelijk van ervaring, nader overeen te komen. De rechtspositieregelingen van de Gemeente Zwolle zijn van toepassing. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken. Dr. C. A. van Heesweg 2 te Zwolle, onder vermelding van nr. 7620. SOPHIA-ZIEKENHUIS ZWOLLE Stichting vraagt voor haar bejaardencentrum "Huize Antonia" een ervaren Het tehuis biedt plaats aan 81 bejaarden. De ziekenafdeling omvat 17 bedden. Salariëring vlgs. geldende regeling. Telefonische inlichtingen worden gaarne door de direktrice, onder nr. 01834-1945. Uitvoerige sollicitaties met referenties binnen 14 dgn. na het verschijnen van dit blad te zenden aan de direktrice. Burg, H. Blokstraat 13, Almkerk. hopen wij in ons ziekenhuis twee gloednieuwe operatiekamers in gebruik te nemen, waardoor deze afdeling over een uiterst moderne outillage gaat beschikken. Op korte termijn willen wij nu graag in contact komen met een allround operatieverpleegkundige, die als niet alleen leiding geeft aan de werkzaamheden, maar zelf ook daad werkelijk is betrokken bij een aantal operaties. Ons ziekenhuis is namelijk niet groot (ruim 100 bedden) en het aantal operaties staat daarmee in verhouding. Voor een bekwame kracht, die promótie wil maken maar de routine niet wil verliezen, is dit dan ook een ideale mogelijkheid. Voor deze verantwoordelijke en zelfstandige functie waartoe ook de supervisie over het poliklinisch gebeuren behoort vragen wij een operatie- verpleegkundige met goede contactuele eigenschappen, enige ervaring in een leidinggevende functie en een positief prot.-chr. levensovertuiging. De rang van aanstelling zal worden vastgesteld aan de hand van opleiding en ervaring. Indien u de staf opleiding wilt gaan volgen, stellen wij u daartoe graag in de gelegenheid Alle nadere inlichtinyen ook over huisvesting, waarvoor een riante flat beschikbaar is worden graag verstrekt door de afdeling Personeelsadministratie, telefoon (01877) 15 55. toestel 14 of 58. Schriftelijke sollicitaties - met voldoende gegevens voor een eerste beoordeling te richten t.a.v. zr. N. van Dommele, verpleegkundig directrice, Stationsweg 22, Dirksland. 55 km van Rotterdam via Hellegatsplein; goede busverbindingen, ook met Zeeland. Het bestuur van de Prot. Chr. Stichting Welzijnszorg vpor geestelijk gehandicapten te HARDERWIJK vraagt voor haar kinderdagverblijf en dagverblijf voor ouderen: voor 30 uren per week (eind '77 uitbreiding aantal uren) - positief prot. chr. levensovertuiging. voor 20 uren per week (eind '77 uitbreiding aantal uren) Vereisten: - doctoraal pedagogiek met als hoofdvak orthopedagogiek óf M.O. peda gogiek B. bij voorkeur met orthopedagogiek als hoofdvak. - positief prot. chr. levensovertuiging. Sollicitaties kunt u richten aan M. Jongeneel-Gritter, Beneluxlaan 170, Harderwijk. Het Prot. Chr. Bejaarden Centrum "Zuiderheide" te Hilversum, vraagt voor de ziekenafdeling Prot. Chr. Godsdienst, minimum leeftijd 35 jaar. Zij moet in staat zijn de hoofdzuster te vervangen, ervaring in het bejaardenwerk strekt tot aanbeveling. Het huis heeft 274 bewoners, een ziekenafdeling van 22 bedden, het huis is gunstig gelegen. Uw schriftelijke sollicitatie te richten aar'de direktie van "Zuiderheide", Diependaalselaan 337, Hilversum, tel. 02150-40458. Kinderklinick Op deze afdeling die 50 bedden omvat en waar gewerkt wordt volgens het systeem van de team- verpleging ontstaan binnenkort de volgende plaatsingsmogelijkheden vac. nr. 6I3.I.53.A.35.TR Op deze unit worden kinderen verpleegd volgens de methode van de omgekeerde isolatie (d.w.z. bescherming tegen besmettingen van buitenaf). Omgekeerde isolatie vindt plaats in speciaal daarvoor gebouwde isolatoren, waarin aan één kant gesteriliseerde lucht binnenkomt, die aan de andere kant wordt afgezogen. Het is een betrekkelijk nieüwe vorm van patiëntenzorg op verpleegtechnisch hoog niveau. Uiteraard is voor dit werk naast de grootst mogelijke accuratesse ook een goed contact met de patiëntjes en hun ouders van groot belang. Verlangd: diploma ziekenverple- ging-A. Kinderaantekening strekt tot aanbeveling. Salaris max. 2102 bruto per maand. Aanstelling als verpleeg kundige-A (salaris max. 2220 bruto per maand) is in principe, afhankelijk van opleiding en ervaring, mogelijk. Kinderklinick vac. nr. 613.2.53.A.35.TR Verlangd: diploma ziekenverplc- ging-A. H.B.O.-V of M.B.O V. Kinderaantekening strekt tot aan beveling. Ook diegenen die niet in het bezit zijn van de kinderaan tekening kunnen geplaatst worden. Na gebleken geschiktheid is het in principe mogelijk om t.z.t. deze opleiding te gaan volgen. Salaris max. 2102 bruto per maand. Keel-, Neus- cn Oorheelkunde Op deze afdeling waar gewerkt wordt met teamverpleging kunnen geplaatst worden vac. nr. 583.53.A.35.TR De afdeling heeft een totaal van 63 bedden verdeeld over de units mannen, vrouwen, kinderen en klasse. Verlangd: diploma ziekenverple ging A. H.B.O.-V of M.B.O. V. Salaris max. 2102 bruto per maand. Promotiemogelijkheid is aanwezig. ging en begeleiding van patiënten met aandoeningen van de trachees digestives. Verlangd: diploma ziekenverple ging-A. H.B.O.-V of M.B.O. V Men dienf goed te kunnen functioneren in teamverband. Salaris max. 2102 bruto per maand. Aanstelling in een hogere rang is. afhankelijk van ervaring, in principe mogelijk. Cardiologie (part-time) vac. nr. 323.53.A 35.TR Deze afdeling omvat een kleine unit van 11 bedden waar patiënten worden opgenomen o.a. voor: analyse van hartritmestoornissen, klepvitae. hartoperaties, inbrengen en verwisselen van pacemakers. Gedacht wordt aan I week nacht dienst. I a 2 weken vrij. Een andere regeling is in principe ook mogelijk. Verlangd: diploma ziekenverpleging-A. Salaris op basis van max. 2102 bruto per maand. (Het bezit van het diploma coronary care kan extra worden gehonoreerd.) Reanimatie Op de afdeling reanimatie worden patiënten (volwassenen, kinderen. zuigelingen) opgenomen, waarvan vitale levensfuncties - ademhaling temperatuurregulatie, bloeddruk regulatie - kunstmatig dienen te worden overgenomen of bijgeregeld en bewaakt. Voor deze afdeling, welke een regionale functie heeft, vragen wij vac. nr. 430.54.A.35.TR In het bezit van het diploma ziekenverpleging-A en het diploma Intensive Care. Salaris max 2220 bruto per maand. Tevens kunnen geplaatst worden vac. nr. 430.53.A.35.TR In het bezit van het diploma ziekenverpleging-A. H.B.O.-V of M.B.O.-V die in de toekomst de cursus Intensive Care wensen te volgen. Salaris max. 2102 bruto per maand. Voor beide functies zijn promotie mogelijkheden aanwezig. Gyncacologie Op deze afdeling die 35 bedden omvat kan binnenkort geplaatst worden een vac. nr. 653.53.A.35.TR Verlangd: diploma ziekenverple ging A. H B O. V of M.B.O. V. Salaris max. 2102 bruto per maand. Gastro-Enterologic vac. nr. 343.53.A.35.TR Deze afdeling omvat 13 bedden. Er wordt met een klein team gewerkt t.b.v. de intensieve verple- vac. nr. 563.53.A.35.TR Déze afdeling omvat 26 bedden. Het werk omvat de intensieve verpleegkundige zorg en begeleiding van de patiënten. Voor deze functie kunnen zowel A als B verpleegkundigen in aanmerking komen. Verlangd: H.B.O.-V of M.B.O.-V Salaris max. 2102 bruto per maand. Promotie tot verpleeg kundige-A (salaris max 2220 bruto per maand) is in principe mogelijk. Isolatiepaviijoen vac. nr. 073.53.A.35.TR Op deze afdeling worden patitfiien verpleegd volgens de methodi'Van de omgekeerde isolatie (d.w. bescherming tegen besmettirgen van buitenaf), bijvoorbeeld:>ij leukemie, aplastische anaepie en beenmergtransplantaties. Omgekeerde isolatie vindtplaats in speciaal daarvoor gebcrwde 'kamers: isolatoren, waarn aan één kant gesteriliseerde luchföinnen- komt, die aan de anderf,kant weer wordt afgezogen. Het i-.cen betrekkelijk nieuwe vom van patiëntenzorg op verptegtëchnisch gebied. Verlangd: diploma zikenverple- ging A. H.B.O.-V of vl.B.O.-V bij voorkeur enige ja;en ervaring met intensieve verpleging. Salaris max. 2l02aruto per maand. Promotiem'gelijkheden zijn in principe aanwezg. Urologie Op deze verpleeg;fdeling die 32 bedden omvalen uit 2 units is samengesteld kaï, t.b.v. de teams geplaatst wordereen vac. nr. 233.'53.X.35.TR die. eventueel ra een inwerk- periode, in staat is. als teamleidster te fungeren. Verlangd: dip'ona ziekenverple ging A. H B.O.-V of M.B.O.-V zo mogelijk eiije urologische ervaring. Salaris max./ 2102 bruto per maand. Promotiemqgdijkheid tot verpleeg kundige-A sa'aris max. 2220 bruto per maand) is aanwezig. Heelkunde diverse afdelingen vac. nr. 200.53.A.35.TR Gestreefd wordt naar een dienst tijd-regeling van bijvoorbeeld I week nachtdienst.,2 weken vrij, I week nachtdienst. Verlangd: diploma ziekenverpleging-A. Salaris op basis van max 2102 bruto per maand. De onregelmatige dienst toeslag zal ca 4Q% van het overeen gekomen bruto maand salaris bedragen. Ambulatorium-Radiotherapie Oncologie Op deze afdeling die 30 bedden omvat en wordt geleid door een hoofdverplëegkundige en enkele stafverpleegkundigen kunnen geplaatst worden zowel vac. nr. 789.I.53.A.35.TR als vac. nr. 789.2.53.A.35.TR plaatsingsmogelijkheden zijn: dag en/of avonddienst en part-time nachtdienst (b.v. I x per 3 weken nachtdienst). Verlangd: diploma ziekenverplc- ging-A. H.B.O.-V of M.B.O. V Goede contactuele eigenschappen en de bereidheid in teamverband samen te werken. Salaris max 2102 bruto per maand. Nadere informatie over deze functies wordt gaarne verstrekt door mevr. zr. E. S. P. Pluiter- Wenting, coördinerend hoofdverpleegkundige, tel. 071 - 14 72 22 tst 27 83. Oogheelkunde (eventueel part-time) vac. nr. 673.53.A.35.TR De afdeling omvat 52 bedden en is in drie units verdeeld, er wordt gewerkt met teamverpleging. De voorkeur gaat uit naar hen die belangstelling hebben voor oog heelkundige verpleging en bereid zijn in teamverband te werken. Het is mogelijk om de opleiding voor de aantekening oogheel kundige verpleging, op kosten van het ziekenhuis tc gaan volgen. Hoewel onze belangstelling in eerste instantie uitgaat naar diegene die full-time wenst te werken is een aanstelling in part-time dienstverband (min. 16 uur per week) eventueel ook mogelijk. Verlangd: diploma ziekenverple ging A. H.B.O.-V of M.B.O. V Salaris max. 2102 bruto per maand. Promotie tot verpleegkundige-A (salaris max 2220 bruto per maand) is in principe mogelijk Nadere iifcrmaties over de functies 613 1.53A/613.2.53.A/583.53.A en 653.53.A vordt gaarne verstrekt door mtvf. zr. C. M. Paul. coordirurcnd hoofdverpleegkundige, tel. 071- 4 72 22. tst. 28 60. Nadert irformatie over de functies 343.53A 323.53.A/430.54.A en 430.53 Awordt gaarne verstrekt door mór. zr. S. Vilbach, coördinirend hoofdverpleegkundige tel. 0 1 14 72 22. tst. 22 49. Nadere informatie over de functies 673.53.A/563.53.A en 073.53.A wordt gaarne verstrekt door mevr zr. A. de Bruyn-van der Scheer, coördinerend hoofdverpleegkundige, tel. 071 - 14 72 22. tst. 43 51. Nadere informatie over de functies 22-3.53.A en 200.53.A wordt gaarne verstrekt door mevr. zr. A. Mol- v. d. Luyt, coördinerend hoofdverpleegkundige, tel. 071 - 14 72 22. tst 23 37. U kprnt te werken in het Acidtmisch Ziekenhuis Leiden, dal,met de Medische Faculteit der Riksuniversiteit Leiden samenwerkt .D< salariëring is afhankelijk van leftjjd, opleiding en ervaring. ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,8% per jaar. De genoemde salarissen zijn exclusief een extra toeslag van 30 per maand. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de adjunct-directeur Personele Zaken AZL. Rijnsburgerweg 10. Leiden. Op de brief het vacaturenummer vermelden.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 28