Ik leidsters HÉfe «SÉ wolfneze verpleegkundige (vrl) Jonge therapeutische medewerk(st)ers Sterrenberg diëtist Trouw M PROTESTANTS-CHRISTELIJKE STICHTING TEHUIZEN VOOR GEESTELIJK GEHANDICAPTEN IN GOOI, EEMLAND EN OMSTREKEN Sterrenberg A- of Z- verpleegkundigen wnd. hoofd Z-opleiding GEDIPLOMEERDE ZIEKEN- VERZORGSTERS hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijekhof driebergen WILHELMINA KINDERZIEKENHUIS AIMALIST(E) leidinggevende verpleegkundigen ziekenverzorgenden J1 non mmp INLICHTINGEN Wolfheze (bij Arnhem) Tel. 08308-241 \RTEt -feRDAG 28 AUGUSTUS 1976 TROUW/KWARTET 27 y ighuis Jij kunt meehelpen mensen weer gezond ie maken Je kunt teren koe je begrip voor medemensen kunt hebben Je kunt teren rektes en ziektebeelden te herkennen Je kunt een waardevolle, praktische en theoretische opteiding van dne jaar krijgen en tegelijk een goed salaris verdienen, als je jsychiatrisch verpleegkundige in ons vooruitstre\end psychiatrisch ziekenhuis in Ermelo wilt worden. De opleiding staat epen voor prot. christelijke jongelui, die tenminste 17 jaar en 7 maanden oud zijn en hun MAVO— of HAVO-epleiding hebben voltooid. De startdatum van dee>pleiding is 1 november 1976. Wil je meer weten, vaag dan telefonisch of schriftelijk om nadere gegevens of »en sollicitatieformulier. Bel hiervoor 03417 - 4848 toestd 205 of schrijf een briefje aan de Geneesheer-Directeur /an ■jF Psychiatrisch Ziekenhuis Ermelo HERVORMD BEJAARDENCENTRUM RIVIERENHOF ZWOLLE Wij vragen voor ons centrum met 157 verzorgingsplaatsen en 119 woningen voor ouderen een leeftijd 25-45 jaar Zij gaat deel uitmaken van de staf. Van haar wordt verwacht dat, in gcede samenwerking met de adj. directrice hoofd verzorging en verpleging optimale zorg wordt besteed zowel aan de zieke als aar de gezonde bejaarden. Zij moet in staat zijn zelfstandg te werken en leiding te geven, zodat bij dwezigheid van de adj. directrice deze door haar tervangen kan worden. Arbeidsvoorwaarden en salaris tolgens de C.A.O. Bejaardentehuizen. 5-daagse werkweek in onregelmaige dienst. Ruime staf-woonruimte is in het (antrum aanwezig. Schriftelijke sollicitaties te richten <an M. Mil- lekamp, directeur van het bejaardeicentrum Rivierenhof, Zijpe 1Zwolle, tel. 052)0-36711 Op korte termijn vragen wij voor één van onze gezinsvervangende tehuizen enkele met belangstelling voor dit werk. Minimumleeftijd van 18 jaar en bereidheid tot het volgen van de opleiding O.P.M. zijn noodzakelijk. Protestants- christelijke levensovertuiging gewenst. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de algemeen directrice, mevrouw W.A. van Keeken, Beethovenlaan 30, Hilversum. Uw taak zal bestaan uit de zorg voor de vele zaken die in elk huisgezin als vanzelfsprekend wor den beschouwd niet alleen huishou delijk werk en eten koken, maar ook sfeer scheppen, gezelligheid bren gen en de begeleiding geven die nodig is. U werkt in wisseldiensten samen met collegaleidsters en hoofdleidsters, in principe met een vijfdaagse werkweek, met toesla gen voor onregelmatige diensten en slaapdiensten. Alle nadere inlich tingen kunt u telefonisch verkrijgen onder no. (02150) 4.61.45. „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL" Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrun ASSEN Bij ons centrum start in januari 1977 een opleiding voor die het Staatsdiploma Ziekenverpleging B wensen te behalen Nadere informaties kan men verkrijgen bij de verpleegkiricig adjunct-directrice, mevr. R. Bijkerk (tel.: 05920-21777, toestel 2202). Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken, Dennenweg 9 te Assen. i de nuil In de "Kolbaan", Centrum voor aktiverende bezigheid van de sektor "langdurig verpleegden" in ons ziekenhuis, is plaats voor een bezigheidsleid(st)er, die in het bezit is van een diploma arbeids- en/of bezigheidstherapie (Epe/Breda) en bij voorkeur enige ervaring heeft als begeleidlstler van een groep langdurig verpleegde psychiatrische patiënten in de aktivirende bezigheid. Gezien het karakter van ons ziekenhuis is een christelijke levensinstelling vereist. Als minimum-leeftijd geldt 20 jaar. Telefonisch kan een sollicitatieformulier worden aange vraagd (03417-4848 - personeelszaken). Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de Geneesheer-Directeur van 'Psychiatrisch Ziekenhuis w Sterrenberg is een christelijke woon- en werkgemeenschap voor de ver zorging, verpleging en begeleiding van 450 geestelijk gehandicapte volwassenen. Op korte termijn ontstaat bij ons de vakature (mnl./vrl.) De taken van deze nieuwe medewerk- (st)er zullen o.a. bestaan uit: het geven van theoretische en prak tische lessen en verpleegkunde het mede verzorgen van individuele studiebegeleiding van de leerlingen het assisteren van het hoofd bij administratief-organisatorische ta ken het aktief meewerken aan de ont wikkeling van onze Z-opleiding op inhoudelijke punten Voor deze funktie is vereist Het Z-diploma. bij voorkeur in kom- binatie met een A of B diploma en een ruime verpleegkundige ervaring. Het diploma docenten-opleiding of een andere onderwijskundige oplei ding. Heeft u belangstelling? Neemt u dan kontakt op met de heer A. J. Windig, afd. Personeelszaken op onderstaand adres. Amersfoortseweg 56. Huis ter Heide (Gem.Zeist) Tel. 03463-1343 (van 9-17 uur) i Ermelo Werken in een verpleeghuis. In verband met de uitbreiding van de teamverpleging hebben wij in ons Verpleeg- en Reactiveringscen trum "Nassau-Odijckhof" te Driebergen plaats voor enkele Ons centrum is nieuw en geschikt voor de verpleging van 124 lichamelijk zieken, die verdeeld over 4 afdelingen van elk 31 plaatsen worden verpleegd. Gezien het karakter van onze stichting, verwachten wij van de gegadigden een positief protestants christelijke levensovertuiging. Wilt U meer informatie? Belt U dan de hr. G. v.d. Boom, coördinerend hoofdverpleegkundige. Sollicitaties kunt U richten tot de heer N. Goedhart, verpleegkundig direkteur, Nassau-Odijcklaan 3. Driebergen, tel. (03438) 5811 Nieuwe Gracht 137, Utrecht, tel. 33 51 33 Bij het immunologisch laboratorium van het Wilhelmina Kinderziekenhuis vaceert de funktie van Hij/zij zal ingeschakeld worden bij het uitvoeren van lymfocyten-functie testen van patiënten met immunolo gische afwijkingen. De werkzaamheden worden uitgevoerd in een klein teamverband van ca. 3 analistes. Naast routinematige aspekten is het werk afwisselend en kreatief Gevraagd wordt: - belangstelling en/of ervaring met specialistische celtechnieken en morfologische aspekten van wine bloedcellen; - een zekere mate van inventiviteit en nauwkeurigheid; - een voltooide klinisch-chemische, algemeen klinische, histologische of bacteriologische opleiding (H.B.O.-A) Salaris afhankeli|k van leeftijd en ervaring oplopend tot max. f 2.524,39 lexcl. toeslag arbeidsvoorwaardanbe- sluit 1976, max. 30,-1. Bij gebleken geschiktheid is bevordering tot een hogere rang mogelijk. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door dr. B.J.M. Zegers. tel. 030-335133, toestel 218. Sollicitaties te richten aan de medisch direkteur. RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT Ons verpleeg- en reaktiveringscentrum 'Tamarinde" is een modern geoutilleerd huis met 122 bedden voor somatisch zieken. Er zijn 4 afdelingen van 30 bedden, waar gewerkt wordt met teamverpleging. Reaktivering, reva lidatie en ADL-training krijgen er veel aandacht. "Tamarinde" zoekt kontakt met verpleegkundi gen en ziekenverzorgenden die belangstelling hebben voor de bevordering van een prettig leef en werkklimaat. Het gaat om de volgende funkties: als hoofd of waarnemend hoofd van een afdeling. voor wie promotie naar de staf van een afdeling tot de reële mogelijkheden behoort. Inlichtingen worden gaarne gegeven door de heer R.J. van Essen, verpleegkundig direkteur, tel. 030-611211. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de verpleegkundig direkteur van "Tamarinde", Neckardreef 6 te Utrecht." In psychiatrisch ziekenhuis "Veldwijk" te Ermelo is plaats voor verpleegkundigen Zij worden aangesteld in een der verp'oegafdelingen en kunnen na een oriëntatie- en inwerkperiode desgewenst de opleiding voor het B-diploma volgen Gezien de geestelijke achtergrond van onze ziekenhuisdoel stelling stellen wij graag prot. christelijke medewerkers aan. Telefonische informatie kan worden ingewonnen bij de heer G. Siemons. personeelszaken (tel. 03417 - 4848- toestel 230) Aanmeldingen worden gericht aan de Geneesheer-Direc teur van Psychiatrisch Ziekenhuis Ermelo Het Van Dam Ziekenhuis. Westersingel 115 te Rotterdam, is een algemeen ziekenhuis met 314 bedden In ons ziekenhuis is de Verloskundige Kliniek ondergebracht (40 bedden). Wij vragen voor spoedige indiensttreding een bij voorkeur met ervaring. Haar/zijn taak zal onder meer bestaan uit: het samenstellen van diëten; hij/zij draagt de eind verantwoording voor de dieetvoeding. het geven van advies en voorlichting aan klinische en poliklinische dieetpatienten. controle uitoefenen op de samenstelling van het menu. adviezen verstrekken i.v.m. de voorgenomen verbouwing van de centrale keuken. Een en ander in samenwerking met de andere aanwezige diëtist. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door Mevrouw M J Loeffen., diëtist, telefoon (010) 36 46 44 Sollicitaties te richten aan de directeur-geneesheer van het Van Dam Ziekenhuis. Westersingel 115 te Rotterdam VAN DAM ZIEKENHUIS BOTTERHAM Op de arbeidstherapie van ons ziekenhuis hebben wij ruime ontplooi ingsmogelijkheden voor Zij zullen (mede) leiding geen geven een onze verpleegden. Ne een ruime inwerk-periode zal men in de gelegenheid gesteld worden de kursus MBO- Arbeidstherapie te volgen. Naast een MAVO opleiding is een verdere vakgerichte opleiding ge wenst b.v. MTS, Middelbare Tuinbouwschool, Vormingsklas, KV/JV, of een opleiding Kreatieve Handvaardigheid. over de aantrekkelijke advertentie tarieven van worden u gaarne verstrekt Leeftijd: 20 tot 25 jaar. Belangstellenden kunnen verdere in lichtingen verkrijgen bij de heer W. Koopmans, toestel 469. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie t.a.v. Dhr. H. Huberts. I1"V Psych Ziekenhuis ..Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken In ons ziekenhuis is plaats voor verpleegkundigen in het bezit van het B-diploma. Zq zullen worden belast met gerichte taken rn afdelingen behorenden tot de sektoren algemene psychiatrie en langdurig verpleegden. Wij willen graag, dat zij de opleiding «ot groepsverpleog- kundige zullen gaan volgen, wanneer geschiktheid daartoe gebleken is. Gezien het karakter van ons ziekenhuis is een christelijke tevensinstelling vereist. Belangstellenden kunnen telefonisch informatie en/of een sollicitatiesformulier vragen aan dhr. Siemons van de afdeling personeelszaken (tel. 03417-4848) of een sollicita tiebrief schrijven aan de Geneesheer-Directeur van Psychiatrisch Ziekenhuis □o i Ermelo

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 27