Al vanaf Toch maar mooi van Leyland.® Vergelijk: 1. Motor dwars voorin. 2. Maximale binnenruimte bij minimale buitenmaten. 3. Voorwielaandrijving. 4.Zuinigheid: lop 15 (typen 850/1000 op normale benzine). 5.Ruimte voor vier volwassenen. 6.Zeer korte draaicirkel. 7. Stuurslot. 8.Tapijt op de vloer (vanaf type 1000). 9. Automatisch oprolbare 3-punts veiligheidsgordels. 10.Gescheiden hydraulisch remsysteem. 11. Radiaal banden (typen 850/ 1000/Special). 12. Service, waar je ook bent. 13. Goedkope onderdelen. 14. Leverbaar in: Mini 850, Mini 1000 (ook met automaat), Mini 1100 Special, Mini Clubman, Mini Clubman Estate. Enkele typen worden bovendien geleverd met: getint glas, stoffen bekleding, achterruitverwarming, verstelbare rugleuningen,achter- uitrijlampen, metallic-kleur en matzwarte grille. De Mini heeft 't allemaal al lang. Voor veel minder geld. Laat u daarom niks wijsmaken. Prijs inkl. BTW. af fabriek. Importeur van Leyland automobielen: British Leyland Nederland BV.Gouda.Tel.01820-11122. Mini- Allegro-Marina-Maxi-Princess-Triumph-Rover-Jaguar-Daimler-Land-Rover-Range Rover-Sherpa-Bedrijfswagenr 200 Verkooppunten in Nederland. Mogelijkheden voor leasing. De Mini isal lang zó'n unieke,zo'n succesvolle auto, dat natuurlijk veel fabrikanten 'm proberen na te maken. Maar namaak blijft het. Een echte Mini wordt 't nooit.'t Is maar dat u gewaarschuwd bent, als aan die lange rij wéér nieuwe imitaties worden toegevoegd, die duurder zijn dan de Mini.Maar niet beter. Vergelijk daarom eerst de prijs. En al die voordelen van de Mini. DeMini isal vaakgeïmiteerd. Maar nooit geëvenaard. Nogal logisch als je, zoals wijzelf een geweldig concept hebt bedacht. En 't al jaren voortdurend hebt geperfectioneerd. Daar kan geen enkele navolger tegenop.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 18