A m ALLEMAALTOCH? DUS PLUSVIER JE T HELE GEZIN. ^ÜCD vrije universiteit a hoofd schoonmaakdienst administratief medewerkster Miele er is geen betere medewerker(ster) als plv. hoofd, ZATERDAG 28 AUGUSTUS 1976 "Faillissement Inclan Bene lux B.V.. cur. Mr. W.M.J. Russell te Amsterdam, bij beschikking Rechtbank A damd.d. 11-8-1976 opge heven wegens gebrek aan baten." Bij beschikking van ae arron dissementsrechtbank te Dordrecht is op 18 augustus 1976 A. Barendrecht. melkhan delaar. Leeuwenkplein 70 te Zwijndrecht. failliet verklaard met benoeming van Mr M H Behrens tol rechter commissaris en ondergeteken de tot curator Zwijndrecht. 24 aug. 1976. Mr W J van der Veen Admiraal Trompstraat JUWELEN. GOUD en ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat 19. tel. 023- 32 04 31. Haarlem (bij de Ridderstraat). Dr H lindemann jGtuen Zcndin. <s0u4S Bewust ontspannen ooor autogene training Hei boek over autogene training: de praktische methode die u m slaat stelt urelt te bcvri|den van spanningen en daaruit voortgekomen psychische en fysieke klachten Paperback f 14.90 fuuijttmn Persoonlijkheidsvorming door oefening Wanneer rellvertrouwen door opvoedingsfouten of andersrms niet of onvolledig tot stand komt. wordt men getemd m /i|n ontoioO"ngsmogeit|kheden Zettvenrouwen is echter te leren. Peter leusier. directeur van hei psychdiagnosiisch instituut te Keulen helpt u daarmee Paperback f 17.50 In de boekhandel. L J. VEEN - WAGENINGEN TROUW/KWARTET [Tl Wij hebben die keus voor u gemakkelijk gemaakt.U Plusviert gewoon uw hele gezin.In één keer en voor altijd. De Plusvier Polis verzekert vader en moeder gelijkwaardig èn alle kinderen, zelfs de toekomstige. Voor het eerst kunnen we dus met het héle gezin in één polis. En... de Plusvier Polis stijgt automatisch in waarde. Elk jaar nemen we 4% van het dan geldende verzekerd bedrag (uitkering)en doen dat erbij. Met de premie is dat net zo. De Plusvier Polis heeft dus altijd de waarde, die hij moet hebben. Als u dus nu uw hele gezin Plusviert, hebt u een hele beste risicodekking voor de komende 30 jaar. Want wanneer we tussentijds of bijvoorbeeld na zo n dertig jaar uitkeren, komt er ook nog 's de winst deling van de RVS bij. En weet u wat nu het aar digste van Plusvieren is?U hoeft nergens meer aan te denken. U mag de Plusvier Polis ge rust dertig jaar lang vergeten. Als u 'm hebt. 1 0 0 y ien Geh Jovi /oo /ooi te tc spra jw I norj tgen ;b u epen (2D Psychiatrisch Ziekenhuis Dennenoord Zuidlaren uitgaande van de Vereniging tot Christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. Dennenoord is een psychiatrisch ziekenhuis waar ca. 850 patiënten worden verpleegd, die zijn ondergebracht in een 20-tal verpleegafdelingen. De schoonmaakdienst van het ziekenhuis, die deel uitmaakt van de Civiele Dienst, verzorgt de dagelijkse- en grote schoonmaak van verpleegafdelingen en dienstgebouwen. Ter uitbreiding van deze dienst vragen wij een Na een inwerkperiode zal deze funktionaris belast worden met de leiding van deze dienst. Tot zijn taak dient o.a. gerekend te worden: - het bijhouden en uitwerken van een goede planning; - adviseren bij werkmethode en apparatuur; - kontrole op de uitvoering van het werk; - zorg over en beheer van schoonmaakmateriaal; - werkinstruktie aan personeelsleden. De gedachten gaan uit naar een kandidaat met een op het werkterrein gerichte opleiding (bv. kursus schoon houden gebouwen. Bouwcentrum), die ervaring heeft opgedaan in een soortgelijke funktie. Schriftelijke sollicitaties kunt U sturen naar de heer C A. de Graaf, adjunkt-direkteur personeelszaken. Dennenoord. Zuidlaren. TJ Rijksuniversiteit Utrecht Per 1 april 1977 komt vacant - wegens pensionering van de huidige funktionaris - de funktie van Geografisch Tekenaar, die tevens in staat is leiding te geven aan de tekenkamer (met 4 medewerkers). Funktie a. ontwerpen en vervaardigen van kartogram- men en diagrammen t.b.v. de uitgaven van Geografisch instituut. b. net vervaardigen van thematische kaarten in kleur, waarvoor kennis van de moderne grafische technieken is vereist. c. inzicht in de toepassing van statistische gegevens verwerking strekt tot aanbeveling. Meerjarige ervaring in een soortgelijke funktie is een vereiste. Salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties aan Dr. J. Heering, Beheerder van het Geografisch Instituut, Transitorium II, Heidelberglaan 2, Utrecht binnen drie weken na het verschijnen dezer advertentie. Het Metaalinstituut TNO, gevestigd in het TNO-Com- plex te Apeldoorn, Laan van Westenenk/hoek Arnhemseweg. vraagt voor de leider van de afdeling Algemene Metaalkunde een secretaresse Zij zal tevens belast worden met de leiding van het afdelingssecretariaat. Binnen de afdeling van ca. 50 medewerkers, die onderzoek verricht voor de metaalindustrie, hetgeen voor een belangrijk deel gebeurt in samenwerking met andere afdelingen van het instituut, bestaat haar taak o.m. uit: - het bijhouden van de agenda en het bewaken van een goed verloop van de communicatie zowel binnen de afdeling als daarbuiten; - het samen met deze typistes verzorgen van rapporten ten, zowel in- als extern; - het zelfstandig verzorgen van de correspondentie en het uitwerken van verslagen ook in de moderne talen; - het voorbereiden van vergaderingen; - het leiding geven aan twee typistes; - het veelvuldig onderhouden van telefonische contac- en pubiikaties. ook in de moderne talen, en het verzor gen van het afdelingsarchief. Vereisten: - middelbare schoolopleiding gevolgd door een secreta resse-opleiding; - schriftelijke en mondelingen beheersing van de Engelse- en Duitse Taal, en kennis van de Franse taal; - ruime ervaring in een soortgelijke functie; - leeftijd niet beneden 23 jaar. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van het TNO-Complex Apeldoorn, Postbus 342 te Apeldoorn, onder vermelding van nummer 76-15. amsterdam De Subfaculteit Psychologie vraagt zo spoedig mogelijk voor het bestuurssecre- tariaat een (part-time) (voor de halve werktijd) Haar taak bestaat o.m. uit: assistentie van de bestuurssecretaresse bij post- en telefoonbehandeling het bijhouden van het archief en het verzorgen van typewerk assistentie van de administrateur bij de budgetbewaking en het administreren van bestellingen. Vereist zijn een MAVO opleiding, type diploma en -ervaring en een accurate manier van werken. Minimum leeftijd 21 jaar. Inlichtingen worden telefonisch verstrekt door de heer Th. J. A. Brekelmans, adjunct secretaris, telefoon 020-548 38 44. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 610-2726, te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105. Postbus 7161, Am- sterdam-Buitenveldert. ^Miel^edeHanc^V^^ I dochteronderneming van het bekende Miele concern. vraagt voor haar afdeling "studio-m" keukens een vertegenwoordiger Voor deze funktie komen wij gaarne in kontakt met energieke en ambitieuze kandidaten, die bij voorkeur over ervaring beschikken in deze specifieke branche. Een met de hand geschreven sollicita tie, voorzien van een recente pasfoto, kunt U richten aan MIELE Nederland B.V., Postbus 22060 te Rotterdam. algemene bond van onderwijzend personeel Op de aldeling boekhouding/ledenadministratii van de Algemene Bond van Onderwijzend Personeel (35.000 leden) worden de financiën van de bond en die van enkele instellingen geadministreerd, alsmede de centrale ledenadministratie gevoerd. In verband met toeneming van de werkzaamheden en mede als gevolg van de variabele werktijden op ons kantoor, wordt gevraagd: van deze afdeling Hebt u tenminste een MAVO-opleiding, het praktijkdiploms boekhouden, ervaring in corresponderen en in leiding geven, bent u tenslotte tussen de 25 en 35 jaar, dan bent u wellicht degene die wij zoeken. Naast een prettige werksfeer bieden wij: een goed salaris (grenzen 1.735.2.727.—) afhe t kelijk van leeftijd en ervaring, 23 werkdagen vakantie per jaar, werkweek van 38 1/3 uur. vakantietoeslag 8 1/3%, premievrij pensioen. variabele werktijden. Telefonische inlichtingen zal het hoofd van de afdeling, de heei P. Hoogeveen, u graag verstrekken (020-64633, toestel 146). Schriftelijke sollicitaties aan de administrateur van de A.B.O.P., Herengracht 5£ te Amsterdam. oekt 1 ingeir xksti limte Stichting voor de leerplanontwikkeling (S.L.O.) In het kader van het innovatieproces middenschool is voor de ondersteuning van de experimenterende scholen een team van deskundigen,op het terrein van de leerplanontwikkeling, samengesteld, dat deel uitmaakt van het Bureau van de Stichting voor de Leerplanontwikkeling (S.L.O.) Dit team zal in samenwerking met de experimenterende scholen en andere ondersteuningsgroepen modellen voor schoolwerkplannen ontwerpen of doen ontwerpen en daardoor een bijdrage leveren aan het ontwikkelen van een onderwijsleerplan middenschool. Gevraagd worden ter completering van dit team: 1. een onderwijskundig medewerker(ster) 2. een medewerker(ster) ten behoeve van de leerplanontwikkeling op het terrein van de vreemde talen. Vereisten: Voor de eerste funktionaris: doctoraal examen of overeenkomstig getuigschrift in één van de onderwijswetenschappen (bij voorkeur onderwijskunde). Voor de tweede funktionaris: bij voorkeur 1e graads bevoegdheid in één van de vreemde talen. Voor beiden wordt ervaring in het onderwijs en in de leerplanontwikkeling verlangd. Standplaats: Het Bureau van de S.L.O. zal in het begin van 1977 in Enschede worden gehuisvest. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, ervaring en bevoegdheid volgens rijksregeling: voor beide funktionarissen" maximaal schaal 148. inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de direkteur van het Bureau, drs. B. Wildeboer, tel.: 03404-23247. Sollicitaties: binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie aan: Stichting voor de Leerplanontwikkeling, postbus 270, Zeist.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 16