FAMILIEBERICHTEN AANMELDING V00 LASCURSUSSEN 2 020-913456 070-469445 OIO- II5588 tiePaMoers PRAKTIJK-BEGELEID(ST)ERS DINSUAU 10 AUGUSTUS 1976 TROUW/KWAR kunnen van maandag to! en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Met blijdschap en dankbaarheid aan God hopen wij met onze kinderen en kleinkinderen D.V. 12 augustus a.s. de dag te herdenken dat wij 40 jaar geleden in het huwelijk werden verbonden. Adrianus Reijm en Jannetje Reijm- v.d. Dool Ps. 77:7 (ber) 'k Zal gedenken, hoe voor dezen ons de Heer heeft gunst bewezen; 'k zal de won- d'ren gadeslaan, die Gij hebt van ouds gedaan Nieuwerkerk aan den IJssel, 29 juli 1976 Kleine Vinstraat 35 Namens de kinderen: Arend en Hennie André, Claudia, Jacqueline Willy en Anton Gerton Lia en André Melany, Jeanette. Vaste Rots van mijn behoud." Heden nam de Here, voor ons nog onverwacht, tot Zich onze lieve vader en opa, onze geliefde broer, zwager en oom. Krijn Willem Cornelis Ruinard weduwnaar van G. Bouwmeester op de leeftijd van 68 jaar. Voorburg: R. van der Gugten-Ruinard Willem en Liesbeth Heemstede: G. J. Ruinard H. Ruinard-Kuiper Marieke, Robert en Mark Voorschoten: J. D. Ruinard P. H. Ruinard-Schoor Sjors Toronto: W. Mauch-Ruinard K. K. Mauch Konrad, Gerreldine en Willi en verdere familie. 's-Gravenhage, 7 augustus 1976. Columbusstraat 138. Correspondentie-adres: Prins van Lignestraat 29, Voorburg. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden donderdag 12 augustus om 11.00 uur in de aula van „Westduin", Ockenburghstraat te 's- Gravenhage/Loosduinen, waarna de begrafenis zal plaatshebben. Na een rustige ziekte is op 7 augustus in het St. Clara Ziekenhuis te Rotterdam van ons heenge gaan Cornelis den Engelse Hij is 61 jaar geworden. Ik zie de hemel openstaan; mij is de toegang vrij. De zonde deed de dood mij aan, maar Jezus stierf voor mij. Ridderkerk: J. B. den Engelse-Rijsdijk Amsterdam: Wouda van der Zweep-den Engelse Albert van der Zweep Hanna en Eva Hilversum: Conny Mossel-den Engelse Wim Mossel John en Milan Sprang-Capelle: Arie den Engelse Hetty den Engelse-Weistra Eveline Nijmegen: Hanneke den Engelse Henk Teunissen Ridderkerk, Mr. Thorbeckestraat 1. Liever geen bezoek. De begrafenis vindt plaats op woensdag 11 augus tus op de nieuwe begraafplaats „Vredehof" te Ridderkerk ca. 14.00 uur. Hieraan voorafgaand is er om 13.15 uur een korte dienst in de Ontmoe- tingskerk, Jhr. de Sav. Lohmanstraat 51. Na de begrafenis is er in een van de zalen van de Ontmoetingskerk gelegenheid tot condoleren. „Want de Here heeft een welbehagen in Zijn volk, Hij kroont de ootmoedigen met heil" Psalm 149:4 In vrede heeft de Heer tot Zich genomen Zijn kind, onze lieve vader en grootvader Hendrik Kramer Weduwnaar van L. Kramer van Dijk. op de leeftijd van 81 jaar. Soest, C. J. Kramer C. Kramer Kramer Eindhoven. J. H. Kramer A. A. Kramer Koster Huizen (N.H.), F. J Rovers Kramer J. Rovers Zaandam, H. L. Kramer R. Kramer Bakker Kleinkinderen. Zaandijk. 9 augustus 1976 Gortershof 132 Correspondentieadres: Schepenlaan 132 Zaandam Vader is opgebaard in het uitvaartcentrum van de Associatie, Jan van Scorelstraat 9 te Zaandam (Bij Vincent van Goghweg), alwaar gelegenheid is tot condoleren donderdag 12 augustus a.s. van 19.00 tot 19.30 uur. De begrafenis is bepaald op vrijdag 13 augustus a.s. omstreeks 15.00 uur op de Algemene Be graafplaats te Zaandijk. Vooraf wordt een dienst gehouden in de Geref. Kerk,Parklaan te Zaandijk, aanvang 14.00 uur. Vanmorgen is van ons heengegaan onze lieve opa Hendrik Kramer Ynge Henk Lia Zaandijk, 9 augustus In vol vertrouwen op haar Here en Heiland werd. kort na het overlijden van Vader, nog onverwacht van ons weggenomen onze zorgzame Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Jetje Johanna van Kessel-Jamoel sinds 4 april 1976 weduwe van Willem van Kessel op de leeftijd van 77 jaar. Amsterdam M. J. C. Dijkema-van Kessel Australië, A. M. Meijerink-van Kessel Th. J. Meijerink Amsterdam Wh. van Kessel E. van Kessel-Jaring Nieuw-Zeeland C. van Kessel F. T. van Kessel-Sietsma Heiloo, W. Visser-van Kessel W. D. Visser Amsterdam, J. J. Verhoog-van Kessel K. C. Verhoog Abcoude, H. van Kessel F. W. C. van Kessel-Visser klein- en achterkleinkinderen Amsterdam, 7 augustus 1976 Middenweg 28' Thuis geen bezoek. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek woensdaga vond van 78 uur in de rouwkamer van het Maria Paviljoen, Ruyschstraat 128 te Amsterdam. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden donder dag 12 augustus om 11 uur in de aula van de Nieuwe Oosterbegraafplaats aan de Kruislaan te Amsterdam, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. God nam van ons weg onze geliefde schoonzuster en tante Jetje Johanna van Kessel-Jamoel weduwe van Willem van Kessel op de leeftijd van 77 jaar. Amsterdam, 7 Augustus 1976. Amsterdam: A. G. Wiering-van Kessel Amstelveen: H. van Kessel F. van Kessel-de Graaf Amsterdam: J. Ph. van Kessel neven en nichten In vol vertrouwen op Gods belofte is tot onze diepe droefheid plotseling van ons heengegaan mijn innig geliefde man. onze lieve zorgzame vader. opa. schoonzoon, broer, zwager en oom Pieter van Hofwegen op de leeftijd van 60 jaar. Dordrecht: A. T. van Hofwegen-den Hollander H. I. Ambacht: Sonja en Herman Detlef Niels Dordrecht: Marijke Jan Hans en verdere familie Dordrecht. 7 augustus 1976 Soembastraat 40 Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen. Geen toespraken. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Gemeenteziekenhuis. Bankastraat 57. Ge legenheid tot condoleren aldaar dinsdag van 18.30 tot 19.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 11 augustus om 10.30 uur in de Noor- derkerkaande Noordendijk, waarin zal voorgaan de weleerw. heer. Ds S. L. Knottnerus. Daarna zal de teraardebestelling plaatsvinden op de Algeme ne Begraafplaats om ongeveer 11.30 uur. Na de teraardebestelling is er nogmaals gelegen heid tot condoleren in de ontvangkamer van de aula Enige en algemene kennisgeving. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons is geweest, geven wij kennis dat God heeft thuis gehaald onze lieve man, vader en grootvader Jan H. Dijkstra op de leeftijd van 76 jaar. „Mijn genade is U genoeg. Ee, 8 augustus 1976. Ee: W. Dijkstra - Bos. Anjum: J. Brandsma - Dijkstra T. Brandsma. Terwispel: H. Dijkstra M. Dijkstra - Mulder Oudwoude: G. Dijkstra M. Dijkstra - Dijkstra Menaldum: A. T. Bootsma - Dijkstra G. Bootsma. en kleinkinderen. De rouwdienst wordt gehouden op woensdag 11 augustus a.s. in de Ned. Herv. kerk te Ee om 2.00 uur n.m.; tijdens deze dienst vindt de begrafenis plaats. Condoleantie voor de dienst van 1.30 tot 2.00 uur Geen toespraken. Thuis geen bezoek. „De Heer is mijn Herder". Voor ons nog onverwacht heeft de Here in Zijn heerlijkheid opgenomen Zijn kind. mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Dingena Catharina van Gent-van Gend op de leeftijd van bijna 84 jaar. H. van Gent kinderen, klein- en achterkleinkinderen Rotterdam. 8 augustus 1976 „Abtshove". Ameidestraat 270. Geen bloemen. Aan huis geen bezoek. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond van 7.00-7 30 uur in de rouwkamer aan de Mathenes- serlaan 470 en na de dienst in de kerk. De rouwdienst wordt gehouden D V vrijdag 13 augustus om l .45 uur in de Maranathakerk aan de Burg De Josselin de Jonglaan 1. waarna de begrafenis zal plaatsvinden om circa 2.45 uur op de Algemene Begraafplaats „Hofwijk". Delftweg 230 (Overschie). Heden is plotseling van ons heengegaan, mijn innig geliefde man. onze beste zorgzame vader, behuwd- en grootvader, broeder, behuwdbroeder en oom Andries Willem Delhaas op de leeftijd van 64 jaar Mijn genade is U genoeg P. Delhaas-Takkebos Krimpen a/d IJssel P A. W. Delhaas M. E. Delhaas-Dammers Leimuiden H. L. Delhaas K. E. Delhaas- Verkerk Berkel L. C. van Etten- Delhaas W. van Etten en kleinkinderen R'dam, 7 augustus 1976 Uitweg 70. Corresp.adres: Lupine 3, Krimpen a/d IJssel. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De rouwdienst zal plaatsvinden donderdag 12 augustus in de aula van de begraafplaats (Oud- Kralingen), Kralingseweg 334 om 14.45 uur, waar na de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tol condoleren in de kapel. De overledene ligt opgebaard in de aula Voor schoterlaan 51. Het bezoek aldaar is dinsdaga vond van 8 tot 8.30 u(ir en woensdagavond van 8.30 tot 9 uur De begrafenis zal plaats hebben donderdag 12 augustus op de Herv. Begraafplaats Oud Kralin gen te circa 14.40 uur. Vertrek vanaf de aula te 14.15 uur. Zeer onverwacht nam God tot zich, onze jongste broer en zwager Andries Willem Delhaas Canada: S. H. Delhaas M. Delhaas-Ruys R'dam: M. van Gulik-Delhaas L. Delhaas-Borghans H. Delhaas M. E. Delhaas-Torenvlied G. van Harten-Delhaas D. van Harten P. Delhaas F. Delhaas-van Veen Joha Delhaas P, Delhaas-Maliepaard C. A. Delhaas M. Delhaas-Hoorn L. de Bruin-Delhaas J. M. de Bruin Na een trouwe vriendschap van meer dan 60 jaren, beproefd in lief en leed, in voor- en te genspoed, werd op de leeftijd van 64 jaren door God tot Zich genomen mijn onvergetelijke vriend Andries Willem Delhaas Zijn vriendschap was mij een kostbaar bezit. De Here trooste Nel en haar kinderen met Zijl woord van eeuwig leven. P. C. Plug Rotterdam. 9 augustus 1976 „Ken Hem in al uw wegen" Spreuken 3 vers 6 Heden heeft de Heer tot Zich genomen, voor ons geheel onverwacht, mijn lieve vrouw, onze zorgza me moeder, schoonmoeder en onze lieve oma Maria van Kleef echtgenote van Karei Stel op de leeftijd van 74 jaar. Rotterdam: K. Stel Los Angeles: B. A. Stel-Jackson Waddinxveen: A. G. Stel G. Stel-van der Pol Sliedrecht: M. C. den Hollander-Stel J. den Hollander en kleinkinderen Rotterdam, 6 augustus 1976 Van Beuningenstraat 8c Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot rouwbezoek en condoleren dinsdagavond van 7.30 tot 8.00 uur in de rouwka mer aan de Mathenesserlaan 470 te Rotterdam. De teraardebestelling zal plaatsvinden woensdag 11 augustus a.s. op de algemene begraafplaats „Crooswijk". Kerkhoflaan 1 te Rotterdam na af loop van de rouwdienst die gehouden wordt in de aula van de begraafplaats. Aankomst in de aula om 13.00 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om 12.30 uur. „Ik heb de goede strijd gestreden, ik heb mijn loop ten einde gebracht, ik heb het geloof behouden 2 Tim. 4 vers 7 Dankbaar voor wat hij in zijn leven voor ons heeft betekend hebben wij de droeve plicht u kennis te geven dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze pappa en opa Mees van Nes op de leeftijd van 55 jaar. M. J. van Nes-Quaak Catherine en Jan Christophe - Matthieu Piere-Luc Kees en Els Mare - Christelle Joke en Wim Emmanuel - Hélène Addie en Danny Cécile Jacques Anne-Marie 9 augustus 1976 Marquéglise 60490 Resson Sur Matz Frankrijk Rouwdienst woensdag 11 augustus om 14.30 uur in de Prot. kerk te Compiègne. De begrafenis zal in stilte plaatsvinden te St. Mesme». Jezus Uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van mijn hart. Gez. 50 3. Heden nam God tot Zich, op de leeftjjd van 81 jaar, mijn lieve man, onze vader, schoonvader, grootvader, overgrootvader, broer, zwager en oom Gerrit Slob 's-Gravenhage: H. Slob-Koorevaar A. P. Slob G. Slob G. Slob-van der Ree H. Otterloo-Slob H. F. H. Otterloo Niels Schoonhoven: A. van Duijn-Slob J. C. van Duijn Anita Maryse en verdere familie. 's-Gravenhage, 8 augustus 1976. Haagsch Hervormd Rusthuis „Oostduin", Goet- lijfstraat 5. Corr.-adres: De Moucheronstraat 111. Geen bezoek. Geen bloemen. Er zal een rouwdienst worden gehouden op don derdag 12 augustus om 10.15 uur in de Aula van het Haagsch Hervormd Rusthuis „Oostduin", waarna de begrafenis zal plaats hebben om onge veer 11 uur op „Nieuw Eykenduynen", Kamper foeliestraat 2a. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de ontvangkamer van de be graafplaats. Hoe zalig is het volk, dat naar uw klanken hoort, zij wand'len Heer, in 't licht van 't Godd'lijk aanschijn voort Psalm 89:7 Na een langdurig maar moedig gedragen lijden is van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgza me vader, schoonvader en grootvader Geert Gerrits Meester op de leeftijd van 72 jaar Huizen (NH): M. J. Meester-van der Ham Vogelenzang: M. J. J. B. Koopman-Meester G. Koopman Bineke, Martine Leidschendam: A. Meester M. J. Meester-Reeskamp Geert, Jata, Hanna, Sjoukje Huizen N.H. 7 augustus 1976 Nw Blaricummerweg 44 De overledene is in de rouwkamer van De Jager, Brinklaan 132 te Bussum De rouwdienst, geleid door de weleerwaarde heer ds W. H. Melles, zal worden gehouden op woensdag 11 augustus a.s. 's morgens om 11 uur in de Aula van de Algemene Begraafplaats te Huizen N.H., waarna de begrafenis aldaar zal plaats hebben Liever geen toespraken Zowel thuis als in de rouwkamer liever geen bezoek. Gelegenheid tot condoleance na de begrafenis in de aula van bovengenoemde begraafplaats. Zalig hij, die in dit leven, Jacobs God ter hulpe heeft. Heden is in zijn Heer en Heiland ontslapen onze lieve Broer. Zwager en Oom Jan Roemer weduwnaar van Maartje de Glas op de leeftijd van 82 jaar. Uit aller naam: Jac Roemer Amsterdam. 7 augustus 1976 Huize „De Kimme". Beemsterstraat 546 Correspondentie-adres: J. Roemer. Lutkemeer- weg 22. Amsterdam Gelegenheid tot condoleantie-bezoek dinsdaga vond van 78 uur in het gebouw van de Protes tantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B u.a.. Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 11 au gustus om 10.30 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats. Kruislaan te Amsterdam. Vertrek van de Vondelstraat ongeveer 9.45 uur. Voor de zeer vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man en onze zorgzame vader Jacobus van Egmond betuigen wij u onze hartelijke en welgemeende dank. Wij zullen dit medeleven als een kostbaar kleinood in onze herinnering bewaren. Rijnsburg, 9 augustus 1976 Korte Voorhouterweg 21. D. C. van Egmond - van Delft en kinderen. KERKVOOGDIJ DER HERVORMDE GEMEENTE WASSENAJ Vanaf l/9/"76 zijn betaalbaar gesteld bij de firma H Heldring &i Pierson te 's-Gravenhage van ons lening 1950 de uitgelote obligaties Nos. 11 en I 500.- Vanaf 1/11/*76 zijn betaalbaar bij de firma van onl lening 1951 de uitgelote obligaties Nos. 39, 48, 66,1 118, 135 en 155, met 500,. CHR. TECHNISCHE SCHOOL Bosparkweg 4, Alphen aan den Rijn. telefoon 01720-72480. De aanmelding staat open voor: o. de cursus elektrisch lassen voor beginners b. de cursus autogenisch lassen voor beginners c.de cursus elektrisch lassen voor gevorderden d. de cursus autogenisch lassen voor gevorderden e. de cursus elektrisch lassen N.I.L.-gronddiploma '0 Opgave van cursisten vóór 1 septf 1976. Formulieren bij de school verkrijgbaar. Een uniek bee) het leven ii kibboets. Alle aspoctcn|* het werk. De mensen v kibboets. Huni 'evenspaUoorj I huisvesting, onderwijs. DeP opvoeding. De ontsponning Met goede inforF over de Dlaats van de kibboets in de Israelisef samenleving Tekst Dr. Henry Rosenfeld e a. Foto's, waan vole in kleur: Werner Brawn Woorri vooraf van Dr. Jacob Soetendorp Verkrijgbaar in de boekhandel, f 22.90. ZOMER KEUNING BOEKEN - WAGENlL tp r Gerubriceerde annonces Gehele oplage f1,08peif" F editie Groot Rotterdam Dordrecht 1 0,64 pofe' po editie Groot Den Haag Leiden 1 0,51 pejit Bovenstaande prijzen zijn exclusief 4% BTW i j Voor brieven onder nummer wordt M,50 extra bet Voor advertenties welke onduidel'jk zijn geschrevef ke telefonisch zijn opgegeven kunnen wij helaas gp" sprakelijkheid aanvaarden. Uw klcme advertentie vandaag voor 11 uur opgegi» morgen nog geplaatst worden l Met uitzondering van do zatereJan Adreswijziging: The Ing Lok huisarts is verhuisd naar Statenlaan 92. Den Haag PRAKTIJK HERVAT JUWELEN, GOUD en ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat 19, tel. 023- 32 04 31, Haarlem (bij de Ridderstraat). Anthony Trollope TroMope's zes Paliiser- rnm.ins, in een bewerking van Michael H.nriwick. in een grote orrmbus. In ,.0e Pa'lisers" vindt u bijeen grandeur, romantiek, ininge. chantage en dramatiek in de boeiende wereld van de parlementaire aristocratie in het Victoriaanse Engeland. 448 blz Gcb I 73.SO. paperback I 17.50 In de boekhandel J VEIN W4GEMNGEN Z H psychiatrisch ziekenhuis Endegeest ivi In ons ziekenhuis, gelegen in Oegstgeest, kunnen bij de atdelinf opleiding worden geplaatst: De taken zullen bestaan uit: U Het begeleiden van leerling-verpleegkundigen bij verpleegkundig ge taken: Hel bevorderen van de integratie tussen de theoretische oplet ding en de praktijk op de verpleegaldelingen. |V Het incidenteel verzorgen van verpleegkunde lessen: Het meedenken over en meewerken aan een verdere verdiepin en uitbouw van de opleiding Belangstellenden dienen bij voorkeur tenminste in het bezit te zij van hel diploma ziekenverpleging B. Salariëring overeenkomstig de voor praktijkbegeleiders geldend salarisschaal. Het Algemeen Burgerlijk Pensioer tonds Pensioenregeling: Ziektekostenregeling: Voor Informatie kan men zich wendetë' lol de adjunct-directrice, zr A. Noter boom. lel. 071-151840. Schriftelijke sollicitaties te richten a het hootd personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40*®"

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12