w üw thuis? Assistent-Accountant REÜNIE ;c r verzorgingsflat tein Deventer Voel u eens" een dagje Vliegende Hollander diakonessenhuis naarden FAMILIEBERICHTEN 5 steekhoudende redenen waarom u zich op een accountants-kantoor als verder zou willen bekwamen in een veelzijdig vak SEKRETARESSE VAN DE DIREKTIE TEKENAAR/ KONSTRUKTEUR II ZATERDAG 7 AUGUSTUS 1976 TROUW/KWARTET Dankbaar en blij geven wij u kennis dat onze ouders en grootouders A. KOK J. M. KOKCREEMER .21 juli jl. mochten herdenken dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Hun dankbare kinderen. Vijfhuizen: J. Kok E. Kok-Riddersma Ede: N. Mollema J. A. Mollema-Kok Schagen: G. de Man A. J. de Man-Kok en kleinkinderen Gelegenheid tot feliciteren D.V. 14 aug. a.s. in hotel Casa Academica, James Wattstr. 75, Amsterdam-Oost van 16.30-18.00 uur. 1936 1976 Dankbaar en blij hopen wij met onze lieve Ouders Opa en Oma P. Leeuwenburgh en E. Leeuwenburgh-van Teulingen D.V. vrijdag 13 augustus hun 40-jarig huwelijksfeest te vieren. Klaaswaal: Pleun en Aartje Leeuwenburgh-Kier au Willeke en Pieter Pleun Zuid-Beijerland: Joh en Janny Leeuwenburgh-Hülseoo' Karin en Ellen Maassluis: Nel Leeuwenburgh Numansdorp: Teun en Thea Leeuwenburgh-Leyd Brenda en Leon Oud-Beijerland: t Kees en Sjanie Hordijk-Leeu wenbt. rgi Martin Numansdorp: Bets Leeuwenburgh en Meeuw Ko -br Numansdorp, augustus 1976. Eikenlaan 14. 1951 SOLI DEO GLORIA Op D.V. 9 augustus hopen wij met onze kinderen te herdenken dat wij 25 jaar geleden in het biwf'jk werden verbonden. Ing. P. Blokland M. G. Blokland-Aantjes Gerc Tineke Deze dag willen wij vreugdevol vieren en Hem daarin danken, Die ons naast zorgen en moeiten nog zoVeel gaf en liet behouden. Op maandag 16 augustus a.s. houden wij open huis van 14 00—18.00 uur in het Hervormd Centrum, Korte Dijk 12 te Schoonhoven. Graag geven wij dan ieder gelegenheid tot fekd ^--en. Driebergen, augustus 1976. Damhertlaan 103. In plaats van kaarten N Drachten, aug. 1976 Op 13 augustus zijn onze ouders en grootouders P. Hasper en B. Hasper-Kok 40 jaar getrouwd. Gelegenheid tot feliciteren doet zich voor op maandag 16 aug. tussen 20.00 en 21.30 uur in de „Lawei" te Drachten. De kinderen en kleinkinderen. Op 13 juli 1976 mochten wij ons 25 jarig huwelijksfeest herdenken. Als u ons daarmee geluk wilt wensen, bent u van harte welkom vrijdag 13 augustus 1976, 's avonds van 8.00 10.30 uur in het Wijkgebouw „De Regenboog" naast de Vaste Burcht Kerk. Potgieterlaan 13 te Voor burg. H. de Vries W. M. de Vries-Muller Jan Mulderstraat 173, Voorburg. Onverwacht, maar geheel bereid is Jan S. Viet van ons heengegaan Zijn inzet was voorbeeldig; zijn geloof Christelijk onderwijs in Venraij heeft onze sc io tot groei en bloei gebracht. Moge hij rust vinden bij zijn Heer Bestuur, leden en oudercommissa* vereniging voor Christelijk kleute •- en basisonderwijs „de Hommel". In plaats van kaarten Zalig de doden die in de Heer sterven Heden nam de Heer nog onverwacht tot ZichZ" i kind Tine Hooijberg op de leeftijd van 70 jaar. Boskoop: W. D. van Bemmel-Hooijberg Amsterdam: A. M. D. Hooijberg Hilversum: Fam. J. E. Velthoek-Rieke Oostburg: Fam. J. B. Fondse-de Lang Oostburg, 6 augustus 1976 Melkweg 10 Corr. adres Melkweg 14. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op dinsdag 0 augustus 1976 te 14.00 uur vanaf „Pro-Rege", Oude Stad. Oostburg. Na afloop gelegenheid td condoleren in „Pro-Rege". „Haar leven was Christus haar sterven is gewin" Geen bloemen ..Maar wie den Here verwachten, putten nieuwe kracht." God heeft in Zijn ontferming opgenomen ons lief Kleinkind en Neefje Peter Francken op de Jeeftijd van 10 maanden. Katwijk: C. Francken Broers en Zusters Rijnsburg- C Driebergen Broers en Zusters E paardekooper hoffman accountants amslerdam/brerta/ s-gravenhage haariemroosendaal/ rotlerdam/ terneuzen 5 redenen ook waarom u. op basis van een voltooide HEAO-, Atheneum Gymnasium-of HAVO-opleiding best wel eens snel kontakt met ons zou kunnen opnemen 0i| Paardekooper Hotlman kunt u van het door u behaalde diploma onmiddellijk profijt hebben. IHet grole aanial onderpemmgen dal lol de gevarieerde clienlenkring van ons kantoor behoort waarborg! een hiermee evenredige afwisseling in uw werkzaamheden Eén van de moderne aspeklen van het accountantsberoep heelt Paardekooper Hoflman gestalte helpen geven door zich open Ie stellen voor nauwere betrekkingen in Europees verband de basis voor periodieke salaris- iziens voldoende stimulans n te blgven verbreden. diekosten- We kunnen u wijzen op er regeling voor hel volgen van de colleges vc accountants-siudie. die gedeeiteit|k in kantoortijd plaats kan vinden ol voor de opleiding voor het Prakti|kdiploma BoekhoudenjP D hel Praktijkdiploma voor nioderne Bedrijfsadministratie |MBA| het Slaa(sprakli|kdiploma voor Bedrijfsadministratie!S P D Laat de telefoniste van onze vestiging direkt er afspraak voor u arrangeren voor een informatief en oriënterend gesprek Kantoor Amsterdam - J W Brouwersplein 12 JX lel 020-731213 Naar uw heil verlang ik. o Here, uw wet is mijn verlustiging. Mijn ziel leve, en love U, mogen uw verordeningen mij helpen. Psalm 119:174 en 175 In volle vrede is in de Heer ontslapen onze gelief de Vader, Grootvader en Overgrootvader Hendrik Marinus van der Vegt gehuwd geweest met Grietje Douma op de leeftijd van 82 jaar Utrecht: C. J. Casteleijn J. M. Casteleijn-de Vree J. van der Vegt G. C. van der Vegt-Schouten Amsterdam D. van der Berg-van der Vegt Delft: A K. van der Vegt H. A. van der Vegt-Bakker Hoogeveen: A. M. Schouten-van der Vegt G. Schouten Maartensdijk: M. J. Harms-van der Vegt J. Harms Ede: L. van der Vegt A. van der Vegt-Brandse kleinkinderen en achterkleinkin deren Hoogeveen, 5 augustus 1976 „Huize Beatrix", Alteveerstraat 140 Correspondentieadres: Lindénlaan 27, Hoogeveen. De begrafenis zal plaatshebben op maandag 9 augustus a.s. om 14.30 uur op de Nieuwe Be graafplaats te Hoogeveen vanuit de Ichtuskerk, Rozenstraat 1, Hoogeveen, waar om 14.00 uur een rouwdienst zal worden gehouden. Gelegenheid tot condoleren aldaar van 13.30 uur tot 14.00 uur. Met droefheid geven wij kennis, dat de Hecre uit ons midden heeft weggenomen voor ons geheel onverwacht, mijn geliefde Man. onze lieve zorgzame Vader. Schoonvader en Opa Jan van Ammelrooij in de otcerdom van 76 jaar. A van Ammclrooij-Plnisicr .1 Scheurwater-van Ammelron P Scheurwater N de Wit-van Ammelrooij P de Wit J A. Dekker van Ammelroo H. Dekker A Jansen-van Ammelrooij .1 Jansen B. Kwakernaat-van Ammelroot A H Kwakernaat A C Visset-van Ammelrooij H Visser .1 van Ammelrooij A van Ammelrooij H van Ammelrootj-Loddii en kleinkinderen H 1 mba-lit. 6 augtvstis 1976 Weleringsingel 69 De begrafenis zal plaats hebben dinsdag lOatigi lus a.s. op de Alg. Begraafplaats aan de Aehte* ambachterweg. Vertrek vanaf het sterfhuis om 12 uur. Aankomst op de begraafplaatsom plm. 12.15 uur. Op Zijn tijd. maar voor ons onverwacht, nam de Here uil ons midden weg, mijn lieve man. onze lieve vader en grootvader Harm Bork Op de leeftijd van 63 jaar. De zekerheid van ztjn geloof geeft ons troost ei •ons groot verdriet. Romeinen 8: 38 en 39 E Bork-Westerhof Jan en Trijnie Bareld Hilly en Bert - Marjon Egbert Kerkenveld. 6 augustus 1976 Oosterweg 41 De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 10 augus tus om 13.00 uur vanuit de Geref. kerk te Alteveer. Rouwdienst 12.30 uur. /.ij die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen worden verzocht om 12 00 uur aanwezig te zijn ..Veilig in Jezus armen." Door een droevig ongeval is van ons weggenomen onze lieve dochter, kleindochter en zusje Debbie Greenberg in de leeftijd van bijna 11 jaar. C van Ingen Sehenau E van Ingen Sehenau C van Ingen Schenau-de Fouw Michelle Hans de Groot Amstelveen. 5 augustus 1976 Sportlaan 432 De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 10 augus tus om 11 uur op de begraafplaats „Karssenhof", Ouderkerk aan de Amstel Vertrek vanuit het P C B -gebouw. Vondelstraat 101, Amsterdam, om 10.15 uur. 1ÉI In het Diakonessenhuis neemt het sekretariaat een centrale plaats in'. Voor deze belangrijke post zoeken wij op korte termijn een die niet alleen voelt voor de administratieve, maar ook voor de representatieve kant van deze baan. Dit houdt in. de korrekte verzorging van de veelzijdige korrespondentie, het uitwerken en distribueren van interne verslagen, rapporten en instrukties. Maar ook het notuleren van vergaderingen, het maken van afspraken en het ontvangen van bezoekers voor de direktie. Heeft u belangstelling voor deze funktie, dan kunt u schriftelijk solliciteren bij de direktrice mevr. J. Brink, Voor inlichtingen kunt u bellen onder nummer 02159-41514. Hadewe FABRIEK VAN POSTBEHANDELINGS- I MACHINES Ons bedrijf met ruim 100 medewerkers is binnen het Vickers concern de gespecialiseerde onderneming voor de produktie van papiervouwmachines en enveloppenvulmachinés voor kantoorgebruik De ontwikkeling vindt plaats in eigen bedrijf en de produktie, die bestaat uit kleine series, wordt geëxporteerd over de gehele wereld. Door een toenemende vraag naar nieuwe produkten zoeken wij een inventieve Gedacht wordt aan een kandidaat van ongeveer 24 jaar. die naast een opleiding op MTS/wtb niveau enige jaren ervaring heeft in de massafabrlkage. bij voorkeur in de plaatverwerkende industrie. Belangstellenden worden uitgenodigd schriftelijk te solliciteren bij de Afdeling Personeelszaken van HADEWE B.V. De Tijen 1Drachten. Telefoon: 05120-13641. Het zij dat wij leven, het zij dat wij sterven, wij zijn des Heren. Heden nam God tot Zich onze lieve zuster en tante Johanna Cornelia Wijmans op de leeftijd van bijna 69 jaar Amsterdam: H.A. Wijmans M Wijmans-Couperus C.J. Wijmans C W. Wijmans-Remeyer C C. Wijmans S.D. Wijmans-Richardson Barendrecht: F A. van der Leer-Wijmans P T. van der Leer neven en nichten Breukelen. 6 augustus 1976 't Heycop 303 Corr. adres: Smitshoek 39, Barendrecht. Gezang 290: 1 en 2. Er is een land van louter licht. waar heiligen heersers zijn. Nooit gaat de gouden dag daar dicht in duisternis of pijn. Daar is het altijd lentetijd, in bloei staat elke plant. alleen de smalle doodszee scheidt ons van dat zalig land. Geen bezoek en toespraken De begrafenis vindt plaats woensdag 11 augustus a.s. om 14.30 uur te Amsterdam op de Nieuwe Oosterbegraafplaats aan de Kruislaan. Daaraan voorafgaande wordt een dienst gehou den van Woord en Gebed, in de Gereformeerde Kerk aan de Straatweg te Breukelen. om 13.15 uur. Deze dienst wordt geleid door de weleerwaarde heer ds. W. Molenaar In verband met het vertrek van de verpleegkundig direktrice, zr. H. C. van Esch en het 15-jarig bestaan van de school, zal er voor allen die bij ons hun opleiding hebben genoten en/of in* ons complex gewerkt hebben, gelegenheid zijn elkaar te ontmoeten op 22 sept. 1976 in het Prot. Chr. Streekziekenhuis, Bennekom Aanmelding via onderstaande coupon zo spoedig mogelijk, liefst vóór 1 september a, Daarna worden u nadere mededelingen toegezonden. Zegt dit voort! IT BC Aanmelding tot deelname aan de reünie op 22 september 1976 Zenden aan: mw. N. Kootstra, verpleegkundig sekretaresse, Edeseweg 118, Bennekom (telefoon 08389-9101). staat wellicht in Deventer. Tenminste als u nog steeds gesteld bent op zelfstandig wonen, maar óók op een excellente verzorging. Savoir vivre: u vindt het in de Beeckestein-verzorgingsflat. U wordt er tot in de puntjes verzorgd, maar uw privacy gaat ons boven alles.De flats, die uiterst luxe van uitvoering zijn, zijn gesitueerd in een prachtige rustieke omgeving en met de bus bent u in 5 minuten in de gezellige Deventer-kem. Aanwezig zijn een fijnproevende kok, een pedicure, winkel, kapperszaak, logeerkamers, twee conversatie zalen met een goedgevulde leestafel en ruimte voor een spelletje biljart of bridge. Komt u eens een dagje sfeer proeven, met wat bewoners praten (maar pas op: u bent zo in een van hun clubjes opgenomen), de modelflat bekijken en een maaltijd meegenieten. Kunt u met eigen ogen zien dat het goede leven nog bestaat... Modelflat: Deventer, Laan van Borgele 40, tel. 05700-152 88. Open: ma. t/m za. 13.30-16.30 uur. Koopsommen: vanaf f 128.000,- v.o.n Servicekosten v.a.f 615,- p.m geen makelaarskosten 65% hypotheek tegen 9% aanw. Huurprijzen: vanaf f 1565,- p.m. incl. servicekosten we. dig hel nei hel Flc (IndeAviodome) Een waardevolle tip voor een avontuurlijk dagje uit; voor u, uw gezin, uw vereniging. Want in de Aviodome beleeft u het boeiende avontuur van de lucht- en ruimte- /aartgeschiedenis. Echte vliegtuigen, helicopters en motorenmaar ook vele levensechte modellen en dio rama's geven u een beeld van de ontwikkeling. De gratis films brengen een. boeiend overzicht dat u lang zal heugen. Een kijkje in een originele cockpit of een vluchtje met de 'linktramer' kompleteren uw gevleugeld dagje uit -* AVIODOME. suggestie vooreen gevleugeld dagje uit Elke dag geopend van 7 0-17 uur. (Van 1/11 tot 1/4 's-maandags gesloten) Toegangsprijzen, volwassenen f 3,50 - kinderen f 2,25 InlichtingenAVIODOME - Schiphol C. - tel. 020-17 36 40 '05 Jet „In het huis mijns Vaders zijn vele woningen (Joh. 14:2) Geheel onverwacht is van ons heengegaan onze lieve oudste Dochter, Zuster en Tante Nelly Johanna van den Berg Ze mocht 38 jaar worden. Voorburg: C. van den Berg A. van den Berg-Varekamp Voorhout: Jan van den Berg Anja van den Berg-van Baal Kaapstad (Z.A.): Cees van den Berg Anita van den Berg-Ingwersen Voorburg: Ank van den Berg Bichelsee (Zwits.): Julia Diergardt-van den Berg Manfred Diergardt neefjes en nichtjes Voorburg, 6 augustus 1976. Corr.-adres: Laan van Rustenburg 31, Voorburg. We willen Nelleke begraven dinsdag 10 augustus a.s. op de Algemene Begraafplaats aan de Rode laan te Voorburg na een dienst in de Opgangkerk in de Laan van Oostenburg te Voorburg. Aanvang van de dienst 13.00 uur. Aankomst op de begraafplaats plm. 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula. Geen bezoek. Voor de blijken van medeleven en belangstelling toond na het overlijden van mijn geliefde man Cornells van der Waaij betuig ik allen mijn hartelijke dank. M. van der Waaij-Dubbeldam Katwijk aan den Rijn, augustus 1976. Rhijnstraat 77. Voor Uw belangstelling en medeleven betoond tijdei| ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, i lieve moeder en oma Margaretha Smelt geboren Heijijiajis betuigen wij u onze hartelijke dank. Joh. Smelt, kinderen en kleinkinderen Hengelo (Ov.), augustus 1976 Hennepstraat 4. Helaas is het niet mogelijk u allen persoonlijk te bej ken toen mijn Man, onze Vader en Opa Klaas van der Heide zeer plotseling kwam te overlijden. Toen dit bij u bej werd kwam er een stroom van reacties. Uw bezoek tijdens de condoleantie, de enorme bel stelling, de vele brieven, kaarten en bloemen, uw wl en handdruk, het waren alle de bewijzen van uw wd medeleven. Nogmaals, en ook namens mijn kinderen en kleif deren, ben ik u hiervoor OPRECHT DANKBAAR Mevr. E. van der Heide-van der 1 Hoogkerk, augustus 1976. Schoenerstraat 30.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 24