gedipl. verpleegkundige nachtdienst groot° schuy lenburg diakonessenhuis naarden paviljoenshoofd BRANDWONDENCENTRUM verpleegkundige Rode Kruis Ziekenhuis anesthesie-assistent(e) to t BOUWHUIS PHILADELPHIA-OVERIJSSEL praktijkbegeleider/docent m/V Vak. 51 HOGEWEY nachthoofd gediplomeerde zieken verzorgenden ZIEKEN VERZORGENDEN b-verpleegkundigen HOGEWEY een praktijkdocente een hoofd HOOFD HUISHOUDING prot.chr.school voor verplegenden en verzorgenden bennekom docent(e) verpleegkundige verpleegkundigen Diaconessenhuis r* ZATERDAG 7 AUGUSTUS 1976 TROUW/KWARTEfERD, In een van onze verpleegpaviljoenen waar 60. over het algemeen dubbel gehandicapte meisies verblijven, onderverdeeld in 4 groepen, is de lunette vacant van: Hi|/zi| zal worden aangesteld in de rang van 1e verplegende A Taken - Coördineren en superviseren van alle voorkomende werkzaamheden - Mee helpen zoeken en uitwerken van activermgs- mogeh|kheden. samen met zijn/haar team Vereisten - in het bezit zijn van het diploma A en/of B en/ol Z - Protestants Christelijke levensbeschouwing. De voorkeur gaat uit naar iemand met leidinggevende ervaring In het bezit van een diploma/getuigschrift stafopleiding of iemand die deze opleiding wil gaan volgen. Voor gehuwden zal medewerking worden verleend bij het zoeken van passende woonruimte Voor telefonische informatie kunt U zich wenden tot br G P Bi|lsma hoofd Verpleegdienst. telefoon (055) 260906. toestel 132. Schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan de geneesheer-directeur van de inrichting. Christelijke inrichting voor geesteszwakken Zutphensestraat 106, Apeldoorn RODE KRUIS ZIEKENHUIS BEVERWIJK zoekt met intensive-care aantekeningen of met ruime intensive-care ervaring. In oktober a.s. start opnieuw de „BRANDWONDEN-CURSUS" Enkele maanden ervaring in hel Brandwondencentrum voorafgaande aan de cursus is wenselijk. Een uitgebreide oriëntatie tijdens de sollicitatie-procedure op het Brandwondencentrum wordt geboden. Aanstelling geschiedt in de funktie van verpleegkundige. Rang is afhankelijk van het in het bezit zijn van het diploma intensive-care. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden lot Zr. L. E. bij de Vaatc. hoofdverpleegkundige in algemene dienst Telefoon 02510 - 2 91 31 Sollicitaties te richten aan de heer A. C. Kuijlcn. hoofd personeelszaken van het Vondellaan 13, Beverwijk. In het Diakonessenhuis te Naarden is een plaats vrij op de operatie-afdeling voor een of iemand die hiervoor opgeleid wil worden. De wachtdiensten worden geregeld in samenwer king met het team van een ander ziekenhuis. Het Diakonessenhuis behoort met zijn 200 bedden tot de kleinere ziekenhuizen met een eigen modern-zakelijke, maar ook duidelijke persoonlijke sfeer. Het werkt met andere ziekenhuizen samen in de stichting „Streekziekenhuis Gooi-Noord". Inlichtingen worden graag verstrekt door het hoofd van de verpleging, zr. L. Broersma, telefoon 02159-415141 en het hoofd van de o.k. zr. M. Hartkamp. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van het ziekenhuis. 't Bouwhuis is een leefgemeenschap voor geestelijk gehandicapten in Enschede, waarin diep. ernstig en matig zwakzinnigen zijn opgenomen. De Stichting gaat uit van de protestants christelijke oudervereniging Philadelphia. Dit jaar komt het aantal bewoners op tweehonderd. Een jaar later zal dit driehonderd bedragen. Zij zijn gehuisvest in zoveel mogelijk verzelfstandigde wooneenheden met 12, 10, 8 of 6 bewoners, die tot paviljoens en gehuchten zijn gegroepeerd. De groepen worden begeleid door twee gediplomeerde groepsleid(st)ers met een aantal leerling Z-verpleegkundigen. Deze leerlingen worden in ons eigen instituut opgeleid. Voor de opleidingsstaf zoeken wij een In nauwe samenwerking met de opleidingsstaf en de paviljoensleiding zal de praktijk- begeleid(st)er werken aan de integratie van opleiding en praktijk. De begeleiding van onze leerlingen is in sterke mate individueel gericht. Daarnaast zullen u een aantal lesuren worden opgedragen. Het te doceren vak wordt in overleg gekozen en is afhankelijk van uvj opleiding en ervaring. In deze funktie zien wij graag een gediplomeerd Z-verpleegkundige met bij voorkeur een andere verpleegkundige opleiding en/ol een docenten- of stafopleiding een positief christelijke levensovertuiging. Z-verpleegkundigen met vergelijkbare opleiding en ervaring kunnen echter ook sol liciteren. Bent u geïnteresseerd in deze funktie, dan zenden wij u graag meer uitgebreide in formatie, vergezeld van een sollicitatieformulier. Deze kunt u onder vermelding van het vakaturenummer schriftelijk aanvragen bij de Stichting Philadelphia Overijssel, 't Bouwhuis, Welnaweg 100 te Enschede. verpleeghuis voor 100 somatisch zieken en 60 demente bejaarden te WEESP Dit moderne centrum is één van de huizen van de Stichting Verpleegtehuizen in Noord-Holland Ons huidige team werkt er met enthousiasme, maar heeft dringend versterking nodig. Daarom vragen wij: (diensten in overleg te regelen) Hij/zij moet in staat zijn de zorg voor de patiënten en de begeleiding van de leerling-ziekenverzorgenden op zich te nemen. Gegadigden dienen in het bezit te zijn van het diploma Ziekenverpleging A en/of B. Naast een prettige werkkring bieden wij een aantrekkelijke studiekostenregeling m.b.t. ..voortgezette opleiding Z.V.", ruime promotiemogelijkheden en een salariëring overeenkomstig de landelijke richtlijnen. Bij huisvestingsproblemen kunt u op onze bemiddeling rekenen terwijl interne huisvesting mogelijk is. Sollicitaties kunt u richten aan de verpleegkundig-dlrektrice, mevr. M. C. van der Steeg, Verpleeghuis Hogewey, Heemraadweg 1Weesp. Telefoon (02940) „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL" Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum ASSEN Bij ons centrum kunnen binnenkort worden geplaatst enkele Degenen, die belangstelling hebben voor een functie op een verpleeg- of verzorgings afdeling, nodigen wij uit contact op te nemen voor het maken van een afspraak (tel.05920 - 21777, toestel 2203 of 2214). U kunt ook schriftelijk solliciteien t.a.v. het hoofd personeelszaken, Dennenweg 9 te Assen, waarna U voor een gesprek zult worden uitgenodigd. „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL" Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum ASSEN Bij ons centrum kunnen binnenkort worden geplaatst enkele Degenen, die belangstelling hebben voor een functie op een opname-, resocialisatie- of geriatrische afdeling, nodigen wij uit contact op te nemen voor het maken van een afspraak (tel.: 05920 - 21777, toestel 2203 of 2214). U kunt ook schriftelijk solliciteren t.a.v. het hoofd personeelszaken. Dennenweg 9 te Assen, waarna U voor een gesprek zult worden uitgenodigd. verpleeghuis voor 100 somatisch zieken en 60 demente bejaarden te WEESP Naast de medische behandeling en verpleegkundige verzorging wordt veel aandacht gegeven aan fysiotherapie, logopedie en kreatieve therapie. Wij zoeken die voor de dagelijkse begeleiding van onze leerling-ziekenverzorgenden gaat zorgen. Zij is een verpleegkundige A met een ruime ervaring, die goed met jonge mensen kan omgaan en zo mogelijk over de docentenopleiding beschikt. afdeling somatisch zieken (30 bedden) Wij zoeken hiervoor kontakt met een verpleegkundige A en/of B. die beschikt over leidinggevende kapaciteiten. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de regeling van de Nationale Ziekenhuisraad. Sollicitaties gelieve u te richten aan de verpleegkundig direktrice van verpleeghuis Hogewey. mevr. M. C. van de Steeg. Heemraadweg 1Weesp. Telefoon (02940) 11451. "De Prot.Chr.Stichting "Bejaardenzorg Haarlemmermeer" zoek voor haar bejaardentehuis "Westerkim" te Nieuw Vennep, met 1(1 bewoners een De funktie houdt in de organisatie en leiding van de huishoudelijke dienst Voor het vervullen van deze funktie denken wij aan iemand, die - opleiding huishoudkundige heeft; - een goed kontakt kan onderhouden met medewerkers en bewoners; - enige ervaring heeft in een soortgelijke funktie. De salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn geregeld overeenkoms tig de CAO voor bejaardentehuizen. Bemiddeling bij woonruimte wordt verleend. STEI d Da dag een er di den 1 "50 ce aand r velf ter o it ble ng w er no kor d ha; ken. Nieuw Vennep is een groeiende landelijke gemeente, gunstig gelegen tei opzichte van Haarlem, Leiden, Amsterdam en Utrecht. Belangstellenden van pos.chr.beginselen worden uitgenodigd hu uitvoerige sollicitatie te richten aan het bestuur van de Stichting, Kruislaa ufci 54, Hoofddorp. Evt inlichtingen kunnen gevraagd worden bij de directrice mevr. N.T. d« Boer, tel. 02526-2100. Wij zoeken op korte termijn een in het bezit van diploma B en A Ziekenverpleging, die er voor voelt om - de B-opleiding, zowel oude als nieuwe stijl, die in ons complex gegeven wordt te helpen afbouwen. - in de A-opleiding zal o.a. gewerkt moeten worden aan de opbouw van een vernieuwd programma psychiatrie en psyciatrische verpleegkunde en intearatie hiervan in de ander onderdelen van de A-opleiding De leerlingen in opleiding voor diploma A doen praktijk op de psychiatrische afdeling van het Prot. Chr. Streekziekenhuis. Voor deze funktie is het noodzakelijk een opleiding tot docent gevolgd te hebben of nog te volgen. Wij verwachten van onze nieuwe kollega dat deze vanuit christelijke levens overtuiging aan deze opleidingen zal willen meewerken. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door zr. C. J. van Doorne, directrice van de school, telefoon 08389-9101 Uw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling tegemoet gezien door mevrouw T. P. Andeweg van de afdeling perso neelszaken, Edeseweg 118 te Bennekom. El LIG/ AATS NED1 PROT. CHR. BEJAARDENTEHUIZEN 'DESCHUTSE - DEHEUL' TE BUSSUM Onze verzorgingstehuizen zijn centraal gelegen in een prachtige omgeving met gemakkelijke verbindingen via openbaar vervoer. Voor deze tehuizen zoeken wij op korte termijn een voor de Ervaring in bejaardenwerk is wenselijk, doch niet noodzakelijk. Intern is woonruimte beschikbaar. Part-time is eventueel mogelijk. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn geregeld volgens de C.A.O. voor bejaarden tehuizen, terwijl de pensioenregeling van de P.G.G.M. van toepassing is. Uw sollicitatie kunt u richten aan de direktie van Bejaardencentrum 'De Schutse' - 'De Heul' H.A. Lorentzweg 81 te Bussum. Tel. 02159-19645. Wij kunnen t.b.v. de afdeling anaesthesie op korte Onze voorkeur gaat uit naar verpleegkundigen met anaesthesie-aantekening. Zij. die opgeleid willen worden voor deze aantekening kunnen eveneens reflecteren. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeel en Organisatie Handellaan2 Heemstede Tel. 023-319310 Te koop?k Gevraagd' Te huur? 4'/a 4 li en u bereikt 355.000 intensieve zers en lezeressi BEL P* 020-913456 vandaag (voor 11 j uw tekst opgega heeft morgen wel£-3^ al resultaat

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 20