ennianv DJ FAMILIEBERICHTEN Fga Wim lbo t HAVO en MAVOZ Stichting AMAVC n I -llen DINSDAG 3 AUGUSTUS 1976 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Zo de Here wil en wij leven hopen wij op 17 augustus a.s. ons 65-jarig huwelijksfeest te vieren. Komt, heft met ons de lof des Heren aan! G. Vlaanderen G. Vlaanderen-Verhoeff Gelegenheid tot feliciteren zaterdag 14 augustus van 14 30 tot 17 uur in hotel Heidepark. Jan Steenlaan 22. Bilthoven. Bilthoven. augustus 1976. Noord Houdnngelaan 80. Bedroefd, doch dankbaar voor wat hij in ruim 40 jaar trouwe dienst voor ons betekende, geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze gewaardeerde compagnon, de heer Jakob Bos op de leefUjd van 72 jaar. Namens Bos en Nugteren B.V. D. Nugteren Oudewetering, 31 juli 1976. Nog geheel onverwachts werd uit onze familie kring weggenomen onze geliefde zwager en oom Jakob Bos Wij geloven dat de Here hem heeft thuisgehaald. Nieuwkoop: D. de Koning-v. d. Horst C. de Koning Koudekerk: J. Rijlaarsdam-v. d. Horst J. Rijlaarsdam Den Hoef (Utr A. v. d. Horst B. v. d. Horst-Engel Mijdrecht: W. Rijlaarsdam-v. d. Horst A. Rijlaarsdam neven en nichten Na een kortstondige ziekte nam God tot Zich. Zijn kind. onze lieve en zorgzame vader en opa Jacob Prosper weduwnaar van Trijntje Rus op de leeftijd van 85 jaar. Hij wist zijn leven betrokken in de liefde van Christus. Joh. 15:9-17 Den Helder. 31 juli 1976 Huize „Goede Ree", Julianaplein 4. Den Helder: T. Veuger-Prosper W. Veuger Bergen (N.H.): J. Houter-Prosper P. Houter EspeKN.O.P.): M. Oegema-Prosper T. Oegema Athens, Ontario (Canada): W. Prosper A. Prosper-van der Ley Scherpenzeel: J. Westerveld-Prosper" H. R. A. Westerveld Amsterdam: H. Prosper A. Prosper-Hombroek Den Helder: H. Smit-Prosper N. Smit klein- en achterkleinkinderen Gelegenheid tot condoleantiebezoek dinsdag 3 augustus van 19.00 tot 20.00 uur in de tuinzaal van „Goede Ree". Voorafgaande zal een rouwdienst worden gehou den om 14.00 uur in de kerkzaal van „Goede Ree", geleid door Ds. G. D. L. Brederveld. De begrafenis zal plaats vinden om 15.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Westerweg te Alkmaar. De HERE heeft heden tot Zich genomen mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Joseph Slot eerder weduwnaar van Margrieta Smits in de ouderdom van 80 jaar. Heemstede: M. E. Slot-Weijers Potchefstroom (Z.-A.): P. Slot-de Jong Groningen: A Helleman-Slot W. L. Helleman Heemstede: L Slot L. Slot-Elst en kleinkinderen Heemstede. 1 augustus 1976. Haemstedeplein 26. Vader ligt thuis opgebaard, alwaar gelegenheid is tot bezoek dinsdag- en woensdagavond van 7—9 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben donderdag 5 augustus a.s., 12 00 uur. op de Algemene Be graafplaats aan de Herfstlaan te Heemstede. Vertrek van huis ca. 11.30 uur. Uit onze familiekring heeft de HERE heden tot Zich genomen onze beve Broer. Zwager en Oom Joseph Slot echtgenoot van Maria Ebsabeth Weijers eerder weduwnaar van Margrieta Smits oud 80 jaar. Almelo: S Slot E. Slot-Pieket Weezerik Den Dolder: J. Westra-Slot H.Westra Heemstede: R. Slot nichten en neven Heemstede. 1 augustus 1976. In Jezud ontslapen onze beste Zwager en Oom Joseph Slot echtgenoot van Maria Elisabeth Weijers op de leeftijd van 80 jaar. Leiden: D. Th. Alting-Weijers W. Th. Alting Haarlem: M. Luttik-Weijers nichten en neven Heemstede. 1 augustus 1976. Tot mijn grote droefheid overleed na een moedig gedragen bjden mijn geliefde broer en mede- direkteur Hendrik Willem Jeltes op de leeftijd van 62 jaar. Gedurende 45 jaren heb ik met hem mogen samen werken in het bedrijf, waaraan hij met inzet van zijn gehele persoonlijkheid zijn beste krachten heeft gegeven Zijn grote volharding en plichtsbetrachting, vol gehouden tot het einde, zullen in mijn herinnering blijven \oortleven als een lichtend voorbeeld. O. D. Jeltes direkteur handelsmaatschappij Frans Jeltes bv Groningen Amersfoort Groningen. 31 juli 1976. Postbus 117 De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het overlijden op 31 juli 1976 van onze direkteur en voorzitter van de bedrijfsraad de heer H. W. Jeltes Door zijn grote werklust en menselijkheid heeft hij ons aller achting verworven Wij zullen hem steeds in grote dankbaarheid blijven gedenken Onze gevoelens van medeleven gaan in het bijzon der uit naar mevrouw Jeltes en verdere familie. PERSONEEL FRANS JELTES BV GRONINGEN AMERSFOORT Enige en Algemene Kennisgeving Op 31 juli 1976 heeft God tot Zich genomen, mijn beve man. onze vader en grootvader Dr. Petrus Johannes Abram Idenburg Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw Commandeur in de Orde van Oranje-Nassau voormalig Directeur-Generaal van Algemene Zaken in het toenmalig Nederlands Indië op de leeftijd van 80 jaar. 's-Gravenhage: S. M. J. Idenburg-van de Poll A. W. F. Idenburg C. Idenburg-Berg Brigitte, Christine en Alexandra Burghfield (Engeland )- Alette Figgess John Figgess Sandra en Michaela 's-Gravenhage: S. M. J. van Diffelen-Idenburg P. B. Rombout Noordwijk: P. J. A. Idenburg W. Idenburg-Terpstra Pieter en Jelle 's-Gravenhage. Van Alkemadelaan 350. Flat 117 De begrafenis zal plaatshebben donderdag 5 au gustus a.s. om 10.30 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Kerkhoflaan te 's-Gravenhage. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in één der ontvangkamers van de begraafplaats. Op de dag des Heren heeft de Here thuis gehaald Zijn kind, onze lieve schoondochter, schoonzuster en tante Judith H. Schaaphok-Bronder echtgenote van P. Schaaphok 1 augustus 1976. Bedum: H. Schaaphok A. Schaaphok-Arwezt Appingedam. F. Schaaphok J. Schaaphok-Menkveld Groningen: K. Schaaphok T. Schaaphok-Stulp Bedum: G. Lanting-Schaaphok KI. Lanting Winsum: A. Schaaphok-v. d. Meer Neven en nichten. Want door genade zijt gij behouden, door het geloof, en dat niet uit uzelf: het is een gave van God. Efeze 2 8 God nam uit onze familiekring weg onze lieve broer, zwager en oom AUKE SNIJDER (echtgenoot van W.J. de Ruyter) op de Leeftijd van 70 jaar. Voorburg: M.B. Snijder Apeldoorn: B. Snijder J.S. Snijder-de Waard Amsterdam: G.B. Snijder neven en nichten Voorburg. 31 juli 1976 Westerlookade 18. De bijzetting in het familiegraf vindt plaats op woensdag 4 augustus a.s. om 11.30 uur op de Oosterbegraafplaats aan de Rodelaan te Voor burg. Heden is plotseling overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en grootmoeder Catharina Brakel-Boerenbrink in de ouderdom van 80 jaar. J. D. Brakel A. Brakel D. A. Brakel-Gelpke Jan-Tom C. Groenewegen-Brakel G. G. Groenewegen Frank en Walter Rotterdam. 31 juli 1976 Adriaan Kluitstraat 34 Corr adres: Achterdijk 18 Rhoon Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 7 30 tot 8 uur m de rouwkamer van Bejaarden centrum ..Wilgenborgh". Donkersingel 2. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 5 au gustus op de begraafplaats van de Ned. Her vormde Gemeente, „Oud-Kralingen". Krabngse- weg 334, na aankomst in de kapel om 1.15 uur. Vertrek vanaf de rouwkamer circa 12.30 uur. Na een ernstige ziekte is in Jezus ontslapen mijn dierbare en zorgzame echtgenoot Jan Kiewiet op de leeftijd van 70 jaar. Dankbaar ben ik voor de tijd, waarin we samen mochten zoeken naar de Toekomstige Stad. Assen. 2 augustus 1976 Donaustraat 53. Tj. Kiewiet-Haisma De rouwdienst wordt ge houden vrijdag 6 augus tus om 13.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Bei- len. Zij, die de laatste eer willen bewijzen, worden om 12.45 uur aldaar ver wacht. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot con doleren in het Wilhelmi- nagebouw. Liever geen bezoek aan huis. WYERSN.V. Oproeping lol bijwoning van de Buitengewone Algemene Verga dering van Aandeelhouders ie houden op H augustus 117ft om II 30 uur in hel Sonesu lloicl Ie Amsterdam. Te behandelen onderwerp STATUTENWIJZIGING liet ontwerp der voorgestelde wij- /igingcn m de statuten, alsmede de agenda voor de vergadering, /ijn voor aandeelhouders, hou ders van certificaten van aandelen en obligatiehoudcrs te verkrijgen ten kantore van de vennootschap. NVoorburgwal 7 te Amsterdam of worden op aanvraag gratis toe gezonden Deponeren van aandelen of certi ficaten van aandelen tot hel bij wonen van de vergadering kan aan het adres van de vennootschap ge schieden lot en met 13 augustus H7(. Met deponeren staat gelijk tijdige inzending van een dcpoibcwijs met verklaring van blokkering door een bank of door een lid van de Vereniging voor de l licctcn- handel. DE RAAD VAN BESTUUR Amsterdam. 2 augustus I17ft Amsterdam d.d 1 juni 1976 is wegens gebrek aan baten opge heven het faillissement van Cartland International B.V., Laan van Kronenburg 14 te Amstelveen. De curator: Mr. R. de Gooijer, Randwijcklaan 39. Amstelveen. Dr A. S. Noach longarts Stadionweg 62 Praktijk hervat JUWELEN. GOUD en ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat 19. tel. 023- 32 04 31Haarlem (bij de Ridderstraat). KENNISGEVING BESTEMMINGSPLAN BIJLMERMEER De Burgemeester v« Amsterdam. Gelet op het bepaalde in art. 28. lid 6. van de Wet op de Ruimte lijke Ordening: Brengt ter openbare kennis dat met ingang van 3 augustus 1976 gedurende één maand ter gemeentesecretarie van Amsterdam. Stadhuis, afdeling Publieke Werken, kamer 116, voor een ieder ter inzage zal liggen het besluit van Gedepu teerde Staten van Noord- Holland van 18 mei 1976. afde ling I. no. 458, waarbij gedeelte lijke goedkeuring is gehecht aan het mede ter inzage geleg de, bij besluit van de Raad der gemeente Amsterdam van 19 maart 1975. no. 242. gewijzigd vastgestelde bestemmingsplan Bijlmermeer; dat genoemd besluit, alsmede bestemmingplan gedurende meerbedöelde termijn even eens ter inzage zal liggen bij de voorpost-Bijlmermeer van hel Bureau Bestuurscontacten. Bijlmerplein 34 en in het voor lichtingscentrum van de sector Stadsontwikkeling van Dienst der Publieke Werken de Beurs, Damrak 50 A. dat geopend is van dinsdag- tot en met vrijdagmiddag van 12.30—16 30 uur en op de don derdagavonden van 18 00—21 00 uur: dat zij. die zich tijdig met be zwaren zowel tot de Gemeente raad als tot Gedeputeerde Sta ten van Noord-Holland hebben gewend, gedurende bovenver melde termijn van terinzageleg ging beroep kunnen instellen bij Hare.Majesteit de Koningin, dat gelijke bevoegdheid toe komt aan degenen, die bij Ge deputeerde Staten voornoemd tijdig bezwaren hebben mge diend tegen de wijziging, die bij de vaststelling van het plan in het ontwerp is aangebracht en aan een ieder, die bezwaren heeft tegen de gedeeltelijke onthouding van goedkeuring door Gedeputeerde Staten van Noord-Holland bij hun voor noemd besluit; dat de beroepschriften r ten worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en dien mogelijk in tweevoud wor den ingediend bij de Afdeling voor de Geschillen van Bestuur van de Raad van State. Binnen hof te 's-Gravenhage Amsterdam, 2 augustus 1976. De Burgemeester voor noemd, A. A. Verheij. loco. Zij is verlost. God heeft haar welgedaan Na veel lijden is van ons heengegaan onze lieve meelevende moeder en oma Kornelesina Koorneef weduwe van Johannes Nuis Moeder werd 88 jaar. kinderen kleinkinderen achterkleinkinderen Rotterdam. 1 augustus 1976 Huize „Haegenburgh", Vredehagen 1, kamer 81 Corr.adres: Fam. A. Harmsen. Kromme Hagen 210, Rotterdam-3026 Geen bloemen Geen bezoek aan huis De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 5 augustus a.s. om 11.30 uur in de grote zaal van Huize „Haegenburgh", Vredehagen 1, Rotterdam- 3026. waarna de bijzetting in het familjegraf zal plaatsvinden om circa 12.30 uur op de Be graafplaats te Barendrecht, De Scheldestraat. Vertrek van Vredehagen 1 om 12.00 uur. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Met grote verslagenheid delen wij u mede dat plotseling uit het leven werd weggerukt onze voorzitter de heer A. de Pater op de leeftijd van 47 jaar. Zijn doorzettingsvermogen en stuwende werkkracht moge ons ten voorbeeld blijven. Raamsdonkveer, 30 juli 1976 Oudercommissie Koningin Em- maschool Bestuur Stichting Prot. Chr. Onder wijs voor Raamsdonk e.o. „Hij is verlost. God heeft hem welgedaan" Jaap Poorter op de leeftijd van 41 jaar. Personeel paviljoen Zeepaardje Het Westerhonk Monster. 1 augustus 1976. Madeweg 52 De begrafenis zal plaatshebben woensdag 4 au gustus a.s. om 13.30 uur op de algemene be graafplaats te Monster. Aanvulling op de rouwadvertentie, voorkomend in het nummer van dagblad Trouw Van maandag 2 augustus 1976. De familie van Hidde Wijmans deelt hierbij mede, dat de begrafenis D.V. zal plaatshebben op don derdag 5 augustus 1976 te 14.00 uur op de algeme ne begraafplaats te Heerewaarden Daaraan voorafgaand zal de rouwdienst worden gehouden in de Hervormde kerk te Heerewaarden om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis. Heerewaarden, 2 augustus 1976 Hogestraat 18. gevestigd te 's-Gravenhage uitgifte van nominaal f 60.000.000,- 93/4 pCt. obligaties 1976 per 1977/1986 koers van uitgifte 100 pCt. inschrijving van heden tot dinsdag 10 augustus 1976, 15.00 uur. op de voorwaarden van het prospectus d.d. 2 augustus 1976 bij de kantoren van ondergetekenden te Amsterdam, Rotterdam en 's-Gravenhage. voorzover aldaar gevestigd. storting woensdag 15 september 1976 prospectussen en inschrijvingsbiljetten, alsmede - tot een beperkt aantal - exemplaren van de statuten en van het laatstverschenen jaarverslag van Ennia n.v. zijn verkrijgbaar bij de kantoren van inschrijving. amsterdam-rotterdam bank n.v. algemene bank nederland n.v. nederlandsche middenstandsbank n.v. pierson, heldring pierson n.v. bank mees hope nv nederlandse credietbank n.v. n.v. slavenburg's bank van der hoop. offers zoon n.v. Amsterdam. Rotterdam, 2 augustus 1976 u tic gewaagd autoverhuur^ Gevraagd HUISHOUDELIJKE hulp 3 of 4 ochtenden per week van 9.00 tot 13.OO uur. 7 per uur Werkster aanwe zig. bij bejaard echtpaar Flat bewonend Nijkerk. De Laires- sestraat 96 II. tel. 020- 790648. ll^onr^erënd- Aannemersbedrijf zoekt BE LEGGINGSPANDEN Ook ko men in aanmerking blokjes en portiekwoningen in Rotter dam en omg Snelle afwikke ling Wordt strikt vertrouwe lijk behandeld. Brieven ond. nr. 6711 bur. v.d. blad Y woonruimte gevraagd A Studente uit Zuid-Limburg zoekt KAMER in Utrecht of omg Tel. 04406-13851 J man 35 j. Nederl.. net afge studeerd in U.S A zoekt DRINGEND apartcm. of vrije et incl. douche en keuken in A dam of dir. omg. Tel. 020- 446647 Eerstejaars studente zoekt KAMER met kookgelegenheid in Leiden of omgeving. Br.: Locatellilaan 3. Bergen op Zoom. Tel. 0184O-35720. Studente en verloofde zoekt 8 kamerflat omg. Delft. Direct te betreden. Tel 030-186173. Te huur VOLKSWAGEN DE- LUXE kleinbus en bestel. Ver huurbedrijf A. Monster B.V. Bovenruimtc garage Ames. Brouwersdijk 30. tel. 078- 38480-36884 Y t.v.. radio, W muziekinstr. Yamaha orgels Bij Technical vindt u de complete collectie Yamaha- orgels van 2425 tot 41.470 Op alle Yamaha- orgels 5 jr. voll. garantie. In ruil en financiering mogelijk. Technical Veenendaal. Prins Bernhard- laan 2—4, tel. OS385-11322 en 11083. Eindhoven, Hoogstraat 49. tel. 040-446656 huisdieren en T. k. Beagles pups met stamb. en ingeént. Tel. 1738-8219. Heden is rustig van ons heengegaan onze lieve man en vader Frank van Leeuwen op de leeftijd van 74 jaar. N. van Leeuwen-Hahn Riet en Maarten. Vlaardingen, 2 augustus 1976 Hofsingel 12. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 7 00-8.30 uur in de aula van het bejaardenflat „Vaartland". Holysingel 4 te Vlaardingen. waar de overledene is opgebaard. Voorafgaande aan de begrafenis zal een dienst van woord en gebed worden gehouden eveneens in de aula van „Vaart land" op donderdag 5 augustus a.s. om 2.00 uur n.m waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Emaus" te Vlaardingen, aankomst aldaar om 3.00 uur n.m. Heidelbergse Catechismus Vraag en antwoord Zondag 1 Heden is zacht en kalm in haar Heer en Heiland ontslapen onze lieve zeer zorgzame Moeder,Groot- en Overgrootmoeder, Jenneke Adriana van Helden-Koekkoek weduwe van Johannes van Helden, op de leeftijd van 84 jaar. Barendrecht: A. J den Otter-van Helden C. den Otter W.zn. Barendrecht: J. A. Dubbeld-van Helden P. Dubbeld Almkerk: K. A. van Helden C. W. van Helden-van Herwijnen Barendrecht: C. N. Leenheer P. Leenheer-Berkman Apeldoorn: M. A. van Helden L. A. van Helden-Kok De Meern. A. J. van Helden M. I. van Helden-Kwakernaak Bergschenhoek: J. van Helden E. van Helden-Jansen Barendrecht: A. Z. van Helden W. van Helden-Schop Oegstgeest: Z. L. Goudzwaard-van Helden B. Goudzwaard klein- en achterkleinkinderen. Almkerk. 2 augustus 1976 Almweg 5. Gelegenheid tot condoleren woensdag 4 augustus van 19.30-20.30 uur in de aula van de be graafplaats te Barendrecht. Scheldestraat. De be grafenis zal D V plaatsvinden donderdag 5 au gustus te Barendrecht, 15.00 uur. Vooraf zal een dienst van Woord en gebed gehouden worden in de aula, welke aanvangt 14.30 uur. |onï linn fen w lissen Igt he in éét roond let chiefs >opt s later. Iiogeli ord oi lassel aren. agina puit lovje iustr sraël itair Jerk leref ode Beloning! Mijn zwarte poes Sara is at 2 weken spoorloos Geheet wit'*- haar. snorharen, hangbuik, voeten en rechterachterpoot. u haar ziet bel mij Üjbel Nwe Herengracht 7 B. tel. 020-63304 meubilair en huisraad GEEN NAAIMACHINE KO PEN voor u bij Bekker heeft gekeken!' Nieuwe naai machines v a. 125 alle mer ken! Inruilmachines v.a. 25. Dordrecht. Achterom-Passage 16. Voorstraat 328. tel. 39683. METZ Sc METZ meubelrepj tie en overtrekken van n len. Degelijk werk er duur. Vraag prijs. PretJ laan 47. Rotterdam. 850340. BANKSTELLEN in de uitvoering die u wenst. Grote sorter kwaliteitsstoffen. Keuze uit 2-zits, 3-zits enz 5 jr. schi garantie op constructie Levering direct van de DEM-fabi naar de klant. Dein-prijzen zijn dus fabrieksprijzen Re vanaf 795 Inl. tel. 03450-2602. Toonzalen: Culemborg. briek. Houtweg 8. Amsterdam-N Zonneplein (Tuind Oostzaan). Amsterdam-W Overtoom 371. Den Haag. marstr 263. Nieuw-Loosdrecht. Oude Molenmeent 4. drecht. Rivierdijk 432. Voorhout. Loosterweg 5. Geopend *-• g u Koopavond tot 21 u. kleding en kapsel Dames. unieke zomer- aanbieding!! Nu BONTMAN TELS kopen en 20% korting verdienen!! Gratis bewaren en a.s. winter pas betalen Nu volop keuze nieuwe kollektie 1976. Kredietservice altijd mogelijk!! Het Bontpaleis. Hoogstraat 153. R'dam-C tel 010-14 33 37. Reisgeld terug bij koop!! Vrijdagavond tot 9 uur open. BONTMANTELS!! Kollektie 1976 Slechts deze maand met 259- korting!! Nu korting pakken en eerste keuze. Be taal pas a.s. winter! Schrift garantie. Kredietservice mo gelijk Meest gesorteerde en concurrerende bontzaak: La Reine. Jonker Fransstraat 75. R'dam-C.. tel. 010-110 756. Reisgeld (ook benzine auto) bij koop terug! Tot ziens! Dames grijp de Alleeugustus BONTMANTELS met 20% korting, m garai Nu nog eerste keus uit voll< ge kollektie 1976. Desg" ne zeer soepele kredietserve8onn' De grootste en goedkooden IS bontzaak v. Nederland: yiersm Bontkoning. Hoogstraat L R'dam-C.tel. 010-117ir Parkeren v. zaak. Bij kr^™ reisgeld terug (ook bcnzié'dkan Vrijdagavond tot 9 rechts) geopend ooi op Actueel r ANTIEKWERELD; tijdschriftenhandel. Tijdstroom Lochem. 057 3651.IRISE lessen en clubs iter) lheids Jren ei van zijn o\ men i Amsterdamde Avondscholengemeenschap voo£nn°s idelp! idig Hoofdgebouw Barlaeusgymn. Weteringschans 29. Prof. f.?®''. Leeuw-mavo L. Couperusstr 131 (SI.meer). Gemeentelijke'1! ao Roelof Hartstraat 1 (Zuid). lat dit waars door rijkssubsidie LAAG lesgeld boeken-in-bruikleen. aanzienlijke besparing! ley ee. uitgebreide STUDIEBEGELEIDING Zijn vele mogelijkheden, ook v. alg. ontwikkeling en voor parf. leerplichtigen. Duizenden gingen u voor op deze weg naar een betere komst. Vraag de gratis prospektus (opgeven HAVO of MA'J P H bij de direkteur Aalsmeer 02977-27622 of A dam 9628 246379-135050. Inl. en inschr. elke ma-woe-vrijd avond 7. bovenstaande adressen. Voor HAVO uionnigf Weteringschans 29. ïaximi eer 20 latige ^>ord. Y erkende Y huwelijksbureaus A Nette heer. middelbare leef tijd, financieel onbezorgd, zoekt lieve (jonge vrouw) of ongehuwde moeder (een kind geen bezwaar) voor inwoning in mooi huis. met alle zorgen voor mijn rekening, heb een kompleet inger huis en auto. Graag spoedig bericht (liefst met foto) Brieven onder nr. 6704 Trouw Adam Nette vrouw 54 jaar zoekt ken nismaking met dito heer on geveer dezelfde leeftijd. Brie ven naar postbus S516Q R.dam-Zuid. vakantie en recreatie HAAMSTEDE, te huur z woning va. sept. 125 JORG1 Va. 1977 ook per jaar te hJORGI Jvergai Tel. 01113-1214. Z.-DRENTE. Voor een onnig rustige vakantie cara var huur bij boerderij in mi omgeving Vrij na 7-8. 05285-338 -».31 Te huur bungalow in teren vlakbij bos en sta^^^^~ van 2 t.m. 15 sept. 150 j Keurige bewoning ver4*T*QY Tol. 08388-2639. 5XC4.X Wij zouden het er wel in wil len pompen, voor SCHRIJF-, tel- en rekenmachines eerst kijken bij Aveha. Meer dan SOO machines in voorraad. Prijzen v.a. 75. Aveha kan toormachine import BV, ver koop en technische dienst. Schieweg SO. R'dam Tel. 248437. ook 'a zaterdags geopend. TELEFOONBEANTWOORDEI verkoop huurkoop - leasing^_^ Van Huis. tel. 020-934208 Wand koffiemolen gevrafl vanaf 25, plus harmoniU Tel 010-133484. Voor uw belangstelling en medeleven tijdens de ziektt na het overlijden van mijn innig geliefde man en lieve vader en opa Jan de Klein zijn wij u oprecht dankbaar. Klazienaveen augustus 1976 familie de Derkswei nenen

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12