KRO neemt serie op in Indonesië DCLLy VAN APNUEH Radio- en televisieprogramma's Roxasect i Werkende vulkaan Bertus Aatjes vertelt over zijn omzwervingen Chris van Leeuwen gaat naar AVRO Willem Nijholt speelt hoofdrol Man verdronken Even puzzelen I6 Minder overnacht in jeugdherbergen VRIJDAG 23 JULI 1976 BINNENLAND/RADIO/TV TROUW/KWAR De EO begon donderdag het avondprogramma met een film van de Encyclopaedia Brittannica waarin fantastische dichtbij-opnamen te zien waren van een werkende vulkaan op het eiland Hawaï. Om de bevolking tijdig te kunnen waarschuwen voor een eruptie moeten de geleerden voor het observeren van de krater en het maken van hun berekeningen wel grote risico's nemen. De kleurenkijker zal daarvoor nog meer respect hebben gekregen dan degene die de vuurzee in zwart-wit zag. Een pauzefilmpje moest aantonen hoe mensen de natuur bevuilen en vernietigen. Dramatische beelden van vogels die omkwamen in een vette oliebrij. Maar om met die opnamen indruk te maken hebben de filmers wel die zieltogende dieren onnodig lang laten lijden. Je zag niemand een poot uitsteken om nog iets te redden. Waren Bas en Barbara uit het voorgaande programma echt, ze zouden er door de niet ingrijpende filmers een probleem bij hebben gekregen. Greetje Jansen-Kersbergenzal in een koor of groep een goede partij kunnen zingen. Het zou echter verstandig zijn, meer te studeren en tot een breder stembereik te komen alvorens zich solistisch voor de televisie te wagen. Heel wat jonge talenten hebben daarvan de terugslag moeten ondervinden. Het is ook bij de omroepen ..hollen of stilstaan Er gaan dagen voorbij, waarin je alleen in reclameboodschappen merkt, dat er zoiets als seksualiteit bestaat. Opeens is het dan weer raak, zoals woensdagavond. Op beide netten een verhaal uit „het leven" gegrepen. Natuurlijk wisten de programmasamenstellers niets anders te bedenken dan de films elkaar te laten overlappen, hoewel een simpele omzetting mogelijk was geweest. De film Hustling wekte de indruk een realistisch beeld te geven van de prostitutie, de vrouwen die meer klappen dan geld incasseren en hun .souteneurs die met de winst gaan strijken. Of dit „bedrijf" zich afspeelt in New York. Amsterdam Rotterdam. Den Haag of Groningen, zal niet zoveel verschil maken. In elke rosse buurt waart de grauwheid rond en de „kater". Psychologisch en qua acteren heeft het BBC-spel Schmoedipoes aanzienlijk meer allure Dat Denis Potter een goed scenario kan schrijven en vooral sterk is in zijn dialogen, bewees hij reeds in verscheidene stukken. In zijn woensdag door de NOS uitgezonden spel beweegt Potter zich door de diepere lagen van het onderbewustzijn van zijn figuren. Om dat te verwoorden of woordeloos tot uiting te laten komen, koos de schrijver een vermenging van werkelijkheid en verbeelding. Het effect is een surrealistische sfeer. Je krijgt als kijker het gevoel dat je er getuige van bent hoe Elizabeth Carter buiten zichzelf treedt. Anna Cropper kwam tot een verbluffende creatie van deze vrouw die haar verdrongen verleden na twintig jaar moest prijsgeven. Het zal van de actrice veel hebben gevergd om deze „barensweeën te verbeelden. Wat zich in het onderbewuste van een mens kan afspelen, is zelden op de televisie zo scherp geprofileerd zichtbaar gemaakt. Zelden ook zag ik een vertolking waarbij de gelaatsexpressie zo introvert en dominerend was. De jonge acteur Tim Curry wist al even gevoelig kenbaar te maken dat de plotseling opgedoken zoon in wezen de personificatie was van de verdringingen van de moeder. Een fascinerend gegeven, dat uitermate suggestief werd uitgewerkt. TON HYDRA KARELTJE KNETTER Vier zondagen op VARA-radio Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM Op vier achtereenvolgende zondagen zal de VARA-radio het programma „Tonny van Verre ontmoet Bertus Aafjes" uitzenden, waarin de dichter over zijn omzwervingen in Italië, Egypte, Japan en Limburg vertelt. En zo worden verschil lende periodes uit het leven van de dichter besproken. .Voetreis naar Rome" heet de eerste aflevering op zondagmorgen 25 juli. naar aanleiding van de voettocht. VARA wil Wim Kan-conference op Oudejaarsavond Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM - De VARA-directie is de onderhandelingen met Wim Kan begonnen om hem over te ha len een Oudejaarsconference voor televisie te verzorgen De zorgvuldigheid waarmee Wim Kan bij een televisie-uitzending te werk gaat. maakt dat men bij de VARA verwacht dat hij voorlopig nog geen besluit zal nemen. De laatste keer dat Kan in de Neder landse huiskamers verscheen was drie jaar geleden. Hij overwon toen voor de eerste maal zijn afkeer om voor t levisie op te treden Wie alvast een voorproefje wil heb ben van Kans conférences en liedjes kan zaterdag 31 juli luisteren naar het TROS-radioprogramma „Met een knipoog naar het theater", waar anderhalf uur lang opnamen van de conferencier worden gedraaid. SPECIAAL VANDAAG De film Experimenten op het koraalrif toont naast de schoon heid van het onderwaterleven ook de schranderheid van vissen. Ned. 1/20.40 De onzichtbare man (21.25) gaat vooraf aan Televizier Ma gazine. Onderwerpen zijn: Me dische experimenten met ba by's in Dordtmund; gasvergifti ging in Italië en de vierdaagse in Nijmegen. Ned. 2/22.15 Wie na vannacht half een nog meer beelden van de Olym pische Spelen wil zien, kan tot 03.15 uur terecht op het eerste Duitse net. Ncd. 1/21.50 De VPRO laat theater- en filmmuziek horen waarvan zeer weinig grammofoonplaten zijn gemaakt. Hilv. 4/15.00 Paul van Vliet en Herman van Veen maken hun muzikale wensen kenbaar aan Jacques van Kollenburg Hilv. 1/16.00 t Ook de Nederlandse dirigent Hans Vonk werkt mee aan de beroemde Henry Wood Proms. Onder zijn leiding speelt The Royal Philharmonic Orchestra in De Royal Albert Hall te Lon den werken van Mozart, Sjosta- kovich en Strawinsky m.m.v. de violiste Ida Haendel. Hilv. 2/19.30 Radioverslaggevers blijven sportliefhebbers tot 05.00 uur voorzien van informatie over de Olympische Spelen. Hilv. 3/17.03 Olympische Spelen samen vatting o.m. van turnen, ge- wichtsheffen en zeilen Ned. 1/17.30-18.50 Samenvatting roeien, atletiek, wielrennen ned. 1/21.50-00.35 Olympische Spelen Duitsl. 1/10.05-12.00 Duitsl. 1/16.30 Duitsl. 1/20.15-03.15 die hij als 22-jarige in 1936 naar Rome maakte. Het poëtisch verslag van de reis maakte hem ineens be roemd. „Morgen bloeien de abriko zen" volgt op 1 augustus. De uitzen ding gaat dan over zijn reis naar Egypte in 1947, waar hij twee en een half jaar is gebleven. In „Mijn ogen staan scheef", geeft hij een verslag van drie lange reizen door Japan. In dat land ontdekte hij de rechter Ooka-verhalen, die tot een aantal romans hebben geleid. Limburg dierbaar oord" is de laatste uitzending, die gaat over de jaren van Bertus Aafjes in Limburg als kasteelheer van het slot Hoensbroek. Aafjes, die nu 62 jaar is. verdeelt zijn tijd tussen schrijven en de „adoptie op afstand van kinderen" via Terre des Hommes. De radio-uitzendingen zijn op de zondagmorgen steeds tus sen half negen en negen uur op Hil versum I. Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM Chris van Leeuwen treedt met ingang van 1 augustus in dienst van AVRO's Radiojournaal, als redacteur-verslaggever. Van Leeuwen begon in 1958 zijn journalistieke loopbaan bij dagblad Trouw, waar hij werkzaam was op de sportredactie. In 1967 stapte hij over naar de NCRV om chef van de afdeling sport te worden. In 1974 ging hij naar de actualiteiten ru briek Hier en Nu. De laatste drie maanden was hij uitgeleend aan de afdeling actuali teiten en bijzondere projecten van de NOS voor het radioprogramma „Met het oog op morgen Willem Nijholt Een kopie van het ivoren handvat van de 350 jaar oude kris Pusaka, die speciaal voor de KRO-serie, die in Indonesië wordt opgenomen, werd ver vaardigd. Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM In Indonesië worden op het ogenblik filmopna men gemaakt voor een dertiendelige KRO-serie, die de naam zal dragen ..De Kris-Pusaka-Pusaka". Regisseur is Bram van Erkel, terwijl Carl Tewes is belast met de voorzieningen als producer. Tewes had ook het idee voor het verhaal, dat echter weer op papier werd gezet door Anton Quintana. zonder een driehonderdvijftig jaar oude Pusaka. een heilige kris. die geladen is met mystieke eigenschap pen van goed en kwaad. De beteke nis van „De Kris Pusaka-Pusaka" is „Het heilig ijzer, het erfdeel", aldus en KRO-woordvoerder Het is de bedoeling, dat in januari een begin wordt gemaakt met het uitzenden. Zoals de titel al aangeeft staat een „kris" centraal, in het bij- Van een verslaggever TERSCHELLING Gisteren is de 46-jarige D. Bianca uit het Overijs selse Rijssen ter hoogte van paal 18 bij Oosterend op Terschelling bij het zwemmen in zee verdronken. De man was gistermorgen met zijn ge zin voor een vakantie op Terschel ling aangekomen. Hij heeft vermoe delijk op 15 meter uit de kust een hartverlamming gekregen. Een op het strand aanwezige dokter heeft nog geprobeerd mond op mond bea deming toe te passen. Uit de woorden van de eerste rij moeten de woorden van de tweede rij worden gevormd. 1. wending -handegge 2. hoekpijler -vulkaan 3. insekt -gordel 4. insektenetend zoogdier -ongevulde 5. deel van het oog -vlug 6 uit of betreffende Ierland -tooi 7 de gezamenlijke edelen -Myth figuur De beginletters van de eerste rij vormen de naam van een bloem. 1 2 3 4 IS 17 Van een verslaggever AMSTERDAM De ruim vijftig Nederlandse jeugdherbergen heb ben vorig jaar 742.076 overnachtin gen geregistreerd. Dat is vijf procent minder dan in 1974. Volgens het jaarverslag van de Nederlandse Jeugdherbergcentrale (NJHC) loopt deze „geringe daling" parallel aan de algemene teruggang in het toeris me in 1975. De overnachtingen in groepsver band blijken de overnachtingen van individuele bezoekers steeds meer te overtreffen. Vorig jaar noteerde de NJHC bijna 450.000 overnachtin gen van jongeren in groeps- of ver enigingsverband. Bijna 70.000 jon geren en ruim 2600 jeugdorganisa ties, scholen en dergelijke waren vo rig jaar ingeschreven als NJHC-lid. Buitenlandse jongeren waren in 1975 goed voor 313.000 overnachtin gen, aldus het jaarverslag van de jeugdherbergcentrale, die vorig jaar overging op een andere be heersvorm van de jeugdherbergen. De echtparen, „jeugdherberg- ouders", die tot nu toe de herbergen beheerden, werden vervangen door eenhoofdige leidingen. Prof. mr Boukema weg bij Omroepraad Van onze radio- en tv-redactie DEN HAAG Aan prof. mr P. J. Boukema te Amstelveen is ontslag verleend als voorzitter van de Om roepraad. het orgaan dat de minis ter van CRM moet adviseren over omroepzaken. Sinds kort is de heer Boukema lid van de Raad van State geworden en deze functies zijn niet met elkaar verenigbaar. (ADVERTENTIE) Tegen muggen en vliegen: o. Vieze vliegen en stekende muggen ruimt u radicaal op met Roxasect. Bevat \Pyrethrum, de plantaardige en veiligste insektenverdelger. Bij uw drogist. 175. Het slimme denkbeeld van Ko- bus Kieperaal werd onmiddellijk ten uitvoer gebracht. Zo kon het dus geschieden, dat de wakkere douane beambte Jan-Gerrit Upkema uit zijn aandachtige beschouwing van het Limlandse landschap werd op geschrikt door een schril ratelende telefoonbel. „Waarschijnlijk een dienstgesprek mompelde Jan- Gerrit en met vaste tred wandelde hij naar zijn kantoortje, dat vlak bij de grensboom was neergezet. „Ja hallo! Met de douanier derde klasse J. G. Upkema!" zei Jan-Gerrit. „Ah! Juist ja! Met de majoor van Vorsten- bergen de Snijer oh De Vrij er! Ja ja! Wat is er van uw dienst, majoor? Wat zegt u me nou? Een bende smokkelaars? Dat zal ze te genvallen, majoor! Ik ga er dadelijk op af!" De brave Jan-Gerrit geloofde dus onmiddellijk wat de majoor zei, wat natuurlijk erg dom was. Niet dat men majoors niet zou kunnen vertrouwen, maar ja, het harde le ven leert nu eemaal, dat men hele maal niemand zomaar op zijn woord vertrouwen moet, en dus majoors ook niet. Maar goed. Jan-Gerrit Up kema deed dat wel en hij repte zich ■t inko keer haastig weer naar buiten. En van p zag hij, dat de majoor van vl;Pnijj borstel de Glijer gelijk had ljziger Daar kwamen de smokkelaPn(*er aan. Ze liepen alsof de ba^n* da duivel ze op de hielen zat eijn part aan het rijtje liep een dikke sip word laar. De anderen deden erg huL ;ujs) hem voorbij te komen, maa J lukte niet zo erg. „Gunst! Zofn heb ik nóg zelden iemand zifor Se' pen mompelde Jan-Gerri kema, die een heimelijk zwak|weedi allerlei vormen van atletischebioeisi tenhad -- 5 had 'lar lal 254 Ze heeft moeite om niet te klapper tanden en te rillen. Weer leest ze 't telegram, dat ze in de buitenzak van haar handtas schoof om het vlak bij de hand te hebben. Nee, hij zou haar dat niet gestuurd hebben, als hij niét naar haar verlangde, toch heeft hij haar onverschilligheid moeten voelen zijn gevoeligheid is altijd feilloos, zou hij haar koelheid nu verdragen en verwerken? Maar als zijn verlangen nu eens groter is, dan zij dragen kan? Ze huivert bij de gedachte. Als de trein laat in de avond het station van Florence binnenrijdt, voelt Dolly, dat ze moe, zo moe is, dat haar hart pijnlijk bonst. Het station is tjokvol reizigers, ze staan naast elkaar op het perron, turende naar de lange trein, die met ver traagde gang voorrijdt. Dolly staat voor het portierraam en kijkt zoe kend Qe. vele onbekende gezichten langs. Plotseling, voordat hij haar nog ziet, hebben haar ogen zijn ten gere gestalte gezien; daar staat hij, recht en oprecht, precies zoals ze hem gekend heeft. Dan plotseling, voelt ze 'n golfslag in heel haar hart, 't is verwondering en dank, dat hij, na deze stille maanden, daar zo ge woon, zo heel doodgewoon haar staat op te wachten. Twee grote en lichte kamers aan de voorkant van het pension Arnolfi, dat aan de Lungarno Acciaoli ligt, dus aan de mooie en warme kant ■alrik Sam en ze heeft moeite om te tfPwJel door Henriette LT.de Beaufort van de Amo-oever, zijn hun behui zing. Het is Sam, die alles regelde, het zijn twee slaapkamers die in elkaar lopen, elk heeft een comforta bel zitje bij 't raam, de schuifdeur kan gesloten zijn, een beetje of hele maal jopen staan, voegt hij er met een beminnelijk lippenlachje bij. Als ze de eerste avond op het balkon staan, wijst hij haar 't uitzicht; 't pension ligt juist tussen de Ponte Vecchio en de Ponte S. Trinita, links aan de overzij zijn de heuvels van Boboli en rechts die van Torrigiani. Nee, de volgende dagen zijn ze geen buitzoekers naar afleiding. Lang zaam en voorzichtig gaan ze te werk, beiden spannen ze zich in om Flo rence zo als het nu is en 't Florence uit vroeger dagen te leren kennen. Dolly ontdekt een nieuw talent bij te bfow r bi/»»n pen, dat ze het nooit eerder bi/>>nee zag, hij kan geschiedenis ver teen g> licht en gemakkelijk, tegelijk amenl lijk en samenvattend. Nooit heiteiiin vermoed, dat hij van de Italia t Renaissance zoVeel afweet; als J eens bewonderend zegt. weei'oord het half verlegen af en antwojzijn i dat hij in de laatste maanden tijd heeft gehad. Dolly voelt ei door bewogen en kan hem da leen maar dankbaar aankijker heeft een voorraad plattegroi^en g( ook van 't oude Florence, ze allure hem dikwijls met de loep in de 1 in zijp kamer op de grond gek voor de uitgevouwen kaarten, hun kamers zijn niet anders andere hotelkamers, er is ge aan tafelruimte. Sam heeft vai der tafel een soort schrijftafe maakt, er staat een hele rij bo op en het verbaast zijn vrouw lrik 1 anal land i iet et de sy 1< spelli zijn i ie wezt niel over volgende weken niet weinig, dalengev zij iets over Florence wil lezen in bepaald boek, juist dat werk in van de twee rijen staat. In de w: middaguren, als de zonneblii neergelaten zijn na de middagsll zetten ze koffie op hun kamer. j is ja gaat dan voorlezen. Samen lezijschc Benvenuto Cellini's openhaf. vertelling van zijn leven, het verr dat zo vol is van zijn dwaasheij verdoolde levenslust. Giorgio \ür hel ri, de knappe veelweter, die inket wi groot kunstenaar ook nog de ijct_u delmatige, haast tobbende nsJ kan zien, ze genieten van de wel teve geest van Jacob Burckhardt, F w Couperus' bloeiende taal, die pord goed aan het uitbloesemen gjjnie wanneer hij over Italië schrijven. ien wes 4ili jkl loeze Oplossing van vorige puzzel 1 aria gram. 2 evenaar, 3. stengel. 4 ele gant. 5 passage. 6. verlaat. 7. spalier. AVEGAAR Willem Nijholt. geboren op midden- Java. is hoofdrolspeler. Andere ac teurs zijn Erik van 't Wout. als jeug dige amateur-speler beter bekend als Aristides in de twee KRO-series Q en Q en Peter Aryans. Verder zijn veel Inondesiërs bij de opnamen be trokken. Wanneer de ploeg half augustus naar het vaderland terugkeert om in Ne derland verder te filmen zal ook Do- ré Smit, behalve televisie omroepster van de IKON, ook actri ce, een rol krijgen. Verschillende oudgedienden van de Jeugddetectiveserie QenQ, die on langs als een van de best bekeken en gewaardeerde jeugdseries uit de bus kwam in een jeugdenquète, zijn bij „De Kris Pusaka" betrokken. Zo was Bram van Erkel ook al regisseur en Carl Tewes ook al producer bij Q en Q. Dezelfde positie nemen ze in bij „De Kris-Pusuka". Het handvat van de kris. die in de film wordt gebruikt, werd speciaal gekopieerd door ivoorsnijders van Bali naar een drie en een halve eeuw oude Matamaram-kris. Dit gebeurde onder leiding van een krisexpert op Bali, ir. Guritno De voorstelling op het handvat stelt een Durga voor. een godin van de onderwereld. De schede, die in Solo werd geslagen, is van zilver en werd verguld en het lemmet is volgens een oude traditie in Djokja vervaardigd RADIO VANDAAG HILVERSUM I (298 m en FM-Kanalen) KRO: 7.00 Nieuws. 7.02 Het levende woord. 7.07 (S) Zomer '76 (7.30 Nieuws. 7.41 Echo. 8.24 Overweging) 8.30 Nieuws. 8.36 Gymnas tiek voor de huisvrouw. NOS: 8.45 Spiegel van België: muziek en nieuws van onze zuiderburen KRO 9.15 (S) Zomer'76 (10.30 Nieuws). 12.00 (S) Grammofoonmuziek (12.26 Mededelingen. 12.30 Nieuws. 12.41 Echo). 13.00 (S) In de tuin van gesprek. 14.00 (S) Zomer '76 (15 30 Nieuws). 16.00 (S) Jacques van Kollenburg: muzikaal spree kuur. 17.00 (S) Vakantietips voor kinderen. 17.30 Nieuws. 17.32 (S) Echo magazine. 18.30 Nieuws. 18.41 Marktberichten. 18.44 (S) Zo maarstereo. 19.30 (S) Edwin, platen en swin gen. 20 00 (S) In antwoord op uw schrijven: verzoekplatenprogramma. 22.00 Reisoogst, toeristisch magazine 22.25 Overweging. 22.30 Nieuws. 22.40 (S) Met het volle ver stand. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM II (102 m en FM-Kanalen) NCRV: 7 00 Nieuws. 7 11 Ochtendgymnas tiek. 7.20 Te Deum Laudamus. gewijde mu ziek. 7.54 Spoorzoeken. 8.00 Nieuws. 8.11 Hier en Nu. 8.25 Rozegeur en prikkeldraad, net leven van alledag. NOS: 9.00 Landing op mars. documentaire 9.35 Waterstanden 9 40 Voorlichting beroepskeuze. 10.00 Wat heeft dat kind' Pedagogische rubriek. 10.15 De taal in je hand. 10.30 Eurolight. 11.00 Nieuws. 11.03 Meer over minder, de stem van de sprekende minderheid. 12.30 Toeris- mo, (oeristische informatie. OVER HEIDSVOORLICHTING 12 49 Uitzending voor de landbouw 13 00 Nieuws. NCRV 13.10 Hier en Nu. NOS: 13.30 Vonken onder de as Nederlandse volksverhalen cn - gebruiken. 13.45 Onder de Groene Linde, oude liedjes en balladen 14 00 Aspecten van de kamermuziek. 15.00 Zoeklicht op Neder land. regionale zaken (16 00 Nieuws.) 16 30 Kijk op buitenland VPRO 17 00 Welinge lichte kringen. 17.45 SYMBIOSE. 17.55 Me dedelingen. 18.00 Nieuws. 18.11 Embargo. 20.00 Nieuws. 20.05 (S) Europees concertpo dium. 21.30 NOS-cultuur. 22 30 Gamma van Alpha en Bèta, nieuws uit de wereld van wetenschap en technologie. 23.00 (S) Met het oog op morgen. (23.05 Aktualitei- tenoverzicht Radio-tv. 23.20 Den Haag van daag. 23.52 Even ontspannen voor het sla pen gaan.) 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM III (445 m en FM-Kanalen) NOS: 7.02 Olympische Spelen, samenvat ting. EO: 7.20 (S) Gospelsound: Rambo spe ciaal. 6.03 (S) Tijdsein: muziek en informa tie voor onderweg (8.03, 8.30 en 8.45 Aktuali- teiten). 9.03 (S) De muzikale fruitmand: ver zoekplatenprogramma van en voor zieken. 10 03 (S) Olympische Spelen. AVRO: 5.02- 7.00 (S) Continu de nacht door. HILVERSUM IV (FM-Kanalen) NOS: 7 00 Nieuws. 7.02 (S) Vroeg klassiek. 9 00 Nieuws 9.02 (S) Stof van eeuwen. 10.30 (S) Vocalise. 12.00 (S) Onbekend. EO: 13.00 (S) KJankspiegel concertgebeuren uit heden en verleden. 14.00 Nieuws. 14.02 (S) Beetho ven's klinkende kleinigheden. VPRO: 15 00- 17.00 (S) Muziek op vier: Nederlandse thea ter-, ballet- en filmmuziek. 19.05 VARA: McMillan en vrouw, politieserie 10.55 20.40 Experimenten op het koraalrif, natuur- 19.05 lilm. 21.25 Chapi Chapo. 21.35 NOS: Journaal. 21.50 Reportages Olympische Spelen in Montreal, met om circa 23.00 Jour naal. van -Uil jt en j de AVRO: AVRO's TOPPOP prese^ Journaal NEDERLAND II 18.45 NOS: Ti-Ta-Tovenaar. de Nationale Hitparade NOS: Journaal. AVRO: AVRO'S puzzel-uur De onzichtbare man, tv-ser Televizier Magazine. Help een klant, -tv-sene. NOS: Journaal. gar hen. jining ge\ itanc :rk dat 5 wes l/aper istani jmer! i dat TV VANDAAG NEDERLAND I 17.30 NOS: Olympische Spelen in Montreal wedstrijdbeelden van gisteren en her haling van hoogtepunten uit vorige reportages. 10.SS Journaal „Simpkins. waarom stap je niet gewoon in. zoals ieder ander.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 4