een afdeling bij OA die Keurkias heet. 11 Voor vrouwen die van echt mooi houden. mm de stichting de evangelische omroep FAMILIEBERICHTEN ff I20r VRIJDAG 23 JULI 1976 TR0UW/KVg3 JUl kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Toch nog onverwacht werd heden door de Here van ons weggenomen onze zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Jacob van Steenbergen sinds 10 maart 1953 weduwnaar van Cornelia van Steenbergen in de gezegende ouderdom van 91 jaar. Ridder in de Orde van Oranje Nassau De Heer is recht in al Zijn weg en werk: Zijn goedheid kent in 't gansch heelal geen perk. Hij is nabij de ziel, die tot Hem zucht; Hij troost het hart, dat schreiend tot Hem vlucht. Oosterhesselen (Dr.): W. C. van Grootheest-van Steei - bergen P. van Grootheest. Bennekom: A. T. van Steenbergen H- J. van Steenbergen-Melissei Barneveld: G. Hooijer-van Steenbergen A. Hooijer Bennekom: T. van Steenbergen Wijhe: M. W. van Ravenhorst-van Stee; - bergen C. van Ravenhorst. Woudenberg: A. van Bentum-van Steenbergen D. van Bentum. Bennekom: K. Jochemsen-van Steenbergen M. C. Jochemsen. Weert (L): C. J. van Steenbergen-van Stee/ - bergen M. van Steenbergen klein- en achterkleinkinderen Bennekom. 21 juli 1976 Rijnsteeg 14. Bezoek en gelegenheid tot condoleren zaterdag a.s. in het Jeugdgebouw „De Kraats" te Benne kom van 19.00 tot 21.00 uur. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op maandag 26 juli a.s. in het voornoemd gebouw om 12.00 uur. waarna de begrafenis zal plaats vinden op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Benne kom om 13.00 uur. Vertrek van het gebouw „De Kraats" om 12.40 Geen bloemen. Verlosser. Vriend, o hoop. o lust." God nam tot Zich Zijn Kind mijn lieve Man Jtt onze Vader Reinder Klein op de leeftijd van 82 jaar. D. Klein-Van der Hilst J. M. Ritzema-Klein J Ritzema Amsterdam 22 juli 1976 Pasteurstraat 16' Geen bezoek. Geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 27 juli oi 13.00 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats aan de Kruislaan. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. De praktijk van J. IS'. Th. de Bruin. huisarts Pythagorasstraat 21, Amsterdam is vanaf 19 juli voortgezet door K. Th. Holwerda huisarts Spreekuren 8 tot 9 uur en volgens afspraak. Tel. 020- 353700. F. J. B. Goettsch oogarts Zwolle Afwezig tot 23 augustus Van de 4''<%.obligatic-lening ten laste van de GEREFORMEERDE KERK VAN HEEMSTEDE zijn uitgeloot en per 1 augustus a.s. betaalbaar gesteld bi] Ing- wersen 4 Co te Amsterdam. Gebr Kooymans te 's- Gravcnhage en Handels- en Ef- fcctenbank te Groningen de nrs. 224b. 231a, 239b en 247b, elk groot 500.- en de nrs. 37. 38. 48. 137. 140 en 189. elk groot 1.000.- JUWEUEN, GOUD en ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat 19. tel. 023- 32 04 31Haarlem (bij de Ridderstraat). Hiermede geven wij kennis dat geheel onver wacht, tijdens zijn vakantie in Canada, van ons is heengegaan onze lieve Vader, Broer, Zwager ei Oom Arie Salij op de leeftijd van 50 jaar. Den Haag: Sylvia Salij Arie Salij USA Familie: C. S. Treur-Salij Den Haag: Familie C A. Keij-Salij Canada- Familie W. van Dolder-Salij Den Haag: Familie K. Schaap-Salij Canada. Familie J. C. Salij-Kloostermau Den Haag. 18 juli 1976. Veldzicht 68. Corr.-adres: Erasmusweg 114. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in het uitvaartcen trum, Bautersemstraat 1. Bezoek vrijdag van 4 uur tot 5 uur n.m., zaterdag van 12 uur tot 1 uur n.m. en zondag van 10 uur tot 11 uur v.m. De begrafenis zal plaatshebben maandag 26 juli a.s. omstreeks 1 45 uur in het familiegraf op de begraafplaats „Eikelenburg" aan de Eikelenburg- laan te Rijswijk. Vertrek van het uitvaartcentrum, Bautersem straat 1 om 1.30 uur Hetzij dat wij leren. Hetzij dat wij sterven wij zijn des Heren. God nam in Zijn ondoorgrondelijke wijsheid van ons weg, onze liefste onvergetelijke Man. Pappa en Opa Pieter Eertwijn Boven op de leeftijd van 52 jaar. Winschoten. 21 juli 1976. Langestraat 114. G Boven-Dallinga Anneke en Rieuwert Peronne en Marije Jan en Trudy Peter Dick en Dineke Dorothee Aly Simone Erwin De begrafenis is bepaald op maandag 26 juli a.s. op de begraafplaats aan de Acacialaan. Zij. die met ons de rouwdienst wensen bij te wonen, worden om 13.15 uur in de Gereformeerde kerk aan de Venne verwacht. Gelegenheid tot condoleren op de dag van de begrafenis. Bij vonnis der Arrondisse- ments-Rechtbank te Amster dam d.d. 7 juli 1976 is in staat van faillissement verklaard GERARDUS LINNENBANK. wonende te Amsterdam- Bijlmermeer, Daalwijk 438. Tot Rechter-Commissaris is be noemd Mr. E. J. van Dijk, tot curatrice is aangesteld Mr. J. M. H. A. van Micrlo. Amster- damseweg 459 te Amstelveen. Bij de Evangelische Omroep is plaats voor enkele ERVAREN SECRETARESSES Zij moeten zelfstandig o.a. de volgende werkzaamheden kunnen verrichten: - Vergaderingen notuleren - Stenograferen en typen in het Nederlands en in de moderne talen - Afspraken regelen en agenda bijhouden - Archief met vertrouwelijke stukken verzorgen - Dossiers samenstellen en overzichten maken. Kandidaten dienen een middelbare schoolopleiding te bezitten, liefst ook een secretaresse-opleiding, minstens 23 jaar te zijn en enige jaren ervaring als secretaresse te hebben. Instemming met de doelstelling van de E.O. is vereist. Sollicitaties kunnen uitsluitend schriftelijk worden gericht aan: Stichting De Evangelische Omroep, t.a.v. De heer C. de Vries. Adjunct-directeur, Postbus 565, Hilversum. g Bestuur, Raad van Toezicht, Directie en mede werkers van de Rabobank, gevestigd in de ge meente Ede, geven met verschuldigde eerbied kennis van het overlijden van haar Oud-voor zitter, de heer Jacob van Steenbergen op de leeftijd van 91 jaar. Hij heeft gedurende 50 jaar van zijn leven de belangen van de bank zeer nauwgezet behartigd. Het Bestuur Bennekom 21 juli 1976. God nam plotseling tot Zich onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Margaretha Susanna3van Dijk- van Zwieten weduwe van P. S. van Dijk in de ouderdom van 77 jaar. Namens de familie: N. E. van Zoest-van Zwieten Leiden. 22 juli 1976 „Lorentzhof" 136. Corresp.adres Rosenburch 45. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van „Lorentzhof" (ingang Zoeterwoudsesingel). Bezoek aan de rouwkamer zaterdagavond a.s. van 7.00—8.00. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 26 juli a.s. in „Lorentzhof", aanvang 11.00 uur, waarna de begrafenis te.12.00 uur zal plaatsvin den op de algemene begraafplaats „Rhijnhof". Ook na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Nog geheel onverwacht nam de Here tot Zich onze lieve zorgzame Moeder. Groot- en Overgrootmoe der, Zuster, Schoonzuster en Tante Lena Faas-Oudenaarden weduwe van Dirk Nicolaas Faas in de ouderdom van 84 jaar. ..De Here bewaart de een- voudigen, ik was verzwakt, maar Hij heeft mij verlost. Maartensdijk Psalm 116 vers 6 C. Teeuw-Faas J. Teeuw Emmeloord: P. Faas E. Faas-Teitsma Rotterdam: M. van Asch-Faas J. van Asch Rotterdam: G. de Kwaadsteniet-Faas W. de Kwaadsteniet Rotterdam: A. Heuseveldt-Faas A. Heuseveldt Rotterdam: J. Lockhorst-Faas A. Lockhorst Oosterbeek: L. G. Plandsoen-Faas J. Plandsoen klein- en achterkleinkinderen en verdere familie Rotterdam. 22 juli 1976. „De Burcht". Van Moorselplaats 59. Corr.-adres: A. Lockhorst, Viergeverstraat 1/. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. zaterdag 24 juli op de begraafplaats „Oud-Kralingen", Kra- lingseweg 334 om 1.30 uur. Hieraan voorafgaand zal er een rouwdienst ge houden worden in „De Burcht" aanvangende 12.30 uur. Gelegenheid tot condoleren zaterdag van 12-12.30 uur in „De Burcht". Door de nacht, hoe zwart, hoe dicht. Voert Hij ons naar 't eeuwig licht. God nam tot Zich onze allerliefste Zoon, Broer, Zwager en Oom Pieter Eertwijn Boven op de leeftijd van 52 jaar. Lieve echtgenoot en vader van G. Boven-Dallinga en kinderen. Winschoten, 21 juli 1976. D. Boven-de Groot A. Dallinga-Vink. S. Boven Arnhem: W. Goosen-Boven B. Goosen Winschoten: E. H. Boven H. Boven-Jansen J T. Boven Midwolda: S. Dallinga A J. Dallinga-Bos neven en nichten Ds. J. Overduin Vfcukri akeen Over de geestelijke volwassenheid Over het evangelische ideaal van de geestelij ke volwassenheid in Christus en de conse quenties daarvan voor het persoonlijk en ker- kelijk leven. Een werk voor deze tijd. rijk aan inzichten en vol prakti sche levenswijsheid. 3e druk Paperback f 16.50 Verkrijgbaar in de boekhandel Maaltje sterk mét het In plaats van kaarten A. Lammers G. C. Lammers - Schepers 25 jaar getrouwd. Dankbaar voor de vele zegenin gen in hun huwelijk ontvangen, hopen zij dit heugelijk feit met hun kinderen te herdenken Gelegenheid tot felicitatie is er op 27 juli van 20.00 - 22.00 uur, in gebouw Irene. Hogestr. Aalten, 26 juli 1976. Veilig in Jezus' armen God heeft tot Zich genomen ons innig geliefde Dochter en Zusje Cornelia Willemina Bos 17 jaar hebben we haar mo gen verzorgen waarvan laatste 4 jaar in de „Merwe- bolder" te Sliedrecht. D. Bos J J. Bos-Huyzer Geert Wim Dik Jan Tienhoven, post Ameide, 22 juli 1976. Lekdijk 14. De teraardebestelling zal D V. plaatsvinden maandag 26 juli a.s. op de graafplaats te Tienhoven om 1.30 uur n.m Vooraf wordt een rouw dienst gehouden in de Ned Herv. Kerk te Tienhoven Aanvang van deze ro dienst 1.00 uur n.m. Er is. Wat is veelzijdiger dan de mode bij C&A Trendy, jong, klassiek, sportief, exotisch,praktisch, leuk... Maar er is één afdeling bij C&A die Keurkias heet. Voor mode die echt móói is. Dat voel je aan de stoffen, dat zie je aan de kwaliteit, dat proefje uit de hele kreatie. Japonnen, mantels op de Keurklas-afdeling, ze hebben alle iets gemeen. Ze zijn echt móói! jff f' ÏIGtP* is ■f l&i m Sponief op 'n aparte manier is dit camel jurkje mel aangeknipte mouw, kontrasterende beleggen, ritsen en stiksels. De brede elastische ceintuur wordt met clips gesloten. PolyesterAiscose kamgaren in o.a. zwart camel en marine. (38-44) QO Het donkere safari- jurkje krijgt 71 levendig effekt dankzij de lichte knopen, stiksels en beleggen. Heel apart is de jute elastiekceintuur. Soepel polyesferA'iscose kamgaren. o.a. zwait of marine. (40-46) C&A- U tbcfi VooicteÜ^eX Ontroerd door het ondervinden van zoveel medeleven na j het overlijden van mijn lieve man Johannes Martinus van der Kooy wil ik U, mede namens mijn kinderen en verdere familie, hart*1 jk dankzeggen voor deze belangstelling. i der Kooy-Doelman Del uli 1976. I Mo aan 610 Goed nieuws voor mensen met aambeien. Er bestaat een middel dat aambeien doet wegschrompelen Pijn kalmeert. Jeuk stopt. Zwelling verdwijnt. De wetenschap kent tegen woordig een middel dat de bij zondere eigenschap heeft aam beien te doen 'wegdrogen'. De pijn stopt. De zwelling ver dwijnt. Dit middel heet Sperti Preparation H* Met Sperti Preparation H ver schrompelen ook hardnekkige aambeien. Sperti Preparation H is mild en ontsmettend. Voordirekte, snelle, afdoende behandeling van aambeien is er maar één middel: Sperti Preparation H zalf en zetpillen. .„„„„„„„„I.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12