HAAL'M Strenge regels voor belastingvrij kopen door militairen Drink 'tlsnatiiur Eindhoven mag in natuurgebied bouwen Orgel concert als puzzel DCLLy Radio- en televisieprogramma's Fascinerend Geen onderzoek naar ontduiking Universiteit pleit bij Brezjnew voor komst Boekowsky •n METZLER- k kookkunst Speciaal Even puzzelen Geen bezwaar na onderzoek RIN VAN ARNHEM VRIJDAG 9 JULI 1976 BINNENLAND RADIO EN TV Ook deel 2 van de VPRO-serie Strijd gaf een markant filmportret van een oude socialist. De confrontatie van mensen als de 88-jarige Adriaan Bodenstaf heeft voor mij om nog andere dan journalistieke redenen iets fascinerends Zij vertegenwoordigen een totaal andere denkwereld dan die waarmee de meeste van onze vooroorlogse lezers in hun jeugd vertrouwd raakten. Revolutie tegenover evangelie. En het merkwaardige is dat zij allebei een beter leven voor ogen hadden, de socialisten maar ook die van Patrimonium en de christelijke vakbeweging. Daarover zou de VPRO aan de reeks nog een aflevering moeten toevoegen. Ik had verwacht dat Koos Postema telkens met een ander elftal van onbekende Nederlanders over het nieuws zou praten. Dit blijkt niet bet geval te zijn. Jammer, want met een paar gesprekken worden de Standpunten voorspelbaar Het prograhima Een avond met John Denver had langer mogen duren dan de vijfenveertig minuten die de Avro er woensdag voor uittrok. Voor zijn genre zal ik doorgaans niet op eeh volgende versnelling overgaan, maar deze 34-jarige zanger is een perfecte vakman Zijn jongensachtige gezicht, het fondsbrilletje en die aanstekelijke lach. waarmee hij zijn aanwezigheid lijkt te relativeren, zullen wel tot het imago behoren. Daarachter steekt echter een instinct dat hem precies vertelt hoe hij zijn publiek moet bespelen. Dat het méér is dan een gemakkelijk aan te leren maniertje, werd eerst goed duidelijk toen John Denver en Danny Kaye samen optraden. Hun nummer „klikte" van voor tot achter, een soort publiekstheater waartoe alleen rasartisten in staat zijn. Wie er gevoel voor heeft, merkt op zo n moment dat er vonken overspringen. Voor mijzelf noem ik dit het magische van de persoonlijkheid. Over dit verschijnsel, waarmee toch de televisie bij uitstek van doen heeft. heb ik nog nooit een programma gezien. Doordat de hitte mijn opname-apparatuur parten speelde, is mij het voorproefje van de nieuwe serie Help een klant! onthouden Gelukkig stuurde de altijd attente Bob Becu mij bijtijds het boekje, waarmee de Avro deze Engelse produktie begeleidt. In plaats van kijken was het dus lezen geblazen en als resultaat daarvan besloot ik de eerste aflevering die vanavond op het scherm komt met argusogen te volgen. Het lijkt een goed-gekke serie te zijn. die het buisvolk zal splitsen in voor- en tegenstanders en schouderophalers. Opzet is een bijdrage te leveren aan het verbeteren van de relatie tussen bedrijven en klanten. En er valt heel wat te verbeteren, want elke aflevering staat vol van aanwijzingen waarvan je als klant zegt: „Dat kan die .verkoper of die telefoonjuffrouw in de zak steken". Als het niet direct helpt, kunnen wij altijd nog naar het bedrijf of de winkel toegaan om. staande voor het in hulpbetoon falende personeel met het groene boekje te zwaaien. U kunt het alleen bij de Avro bestellen voor 7,95 De EO herhaalde terecht de documentaire over de Russische geheime dienst. Een objectief en diep verkennend werkstuk, waarvoor de BBC bronnen uit de eerste hand wist aan te boren. Van dichtbij het Amerikaanse „vuur" haalden Klaas Jan Hindriks en Frank Mankiewitz informatie bij senator Hubert Humphrey. De gewezen vice-president van de Verenigde Staten zorgde voor een boeiende Panoramiek-uitzending. Hij noemde de huidige regeerders babysitters zonder inzet en leiderschap. TON HYDRA Van onze Haagse redactie DEN HAAG Minister Vredeling (defensie) zal de verkoop van belastingvrije goederen in Nederlandse legerplaatsen in Duits land, binnenkort aan banden leggen. Dit omdat is gebleken dat in de jaren 1968 tot 1972 voor grote bedragen aan belasting is ontdoken. Over de aard van de regeling wil de bewindsman eerst overleg plegen met de militaire belangenvereni gingen en de ambtenaren organisaties. Hij heeft echter al wel enkele hoofdlijnen van de regeling bekend gemaakt. to wil Vredeling de registratie van degene die koopt, en wat hij koopt sterk verbeteren. Ook zullen er maximum-bedragen worden vastgesteld van hetgeen gekocht mag worden. Ook de controle op de belasting-vrije verkopen zal worden verscherpt. In de praktijk komen deze nieuwe voorschriften erop neer dat er van elke in Duitsland gelegerde militair op een kaart zal worden bijge houden. wat hij heeft gekocht. Bo vendien zullen er stringente regels worden opgesteld ten aanzien van de verkooppunten en de militaire te huizen. Van een onzer verslaggevers LEIDEN Het college van bestuur van de Rijksuniversiteit te Leiden heeft bij partijleider Brezjnew van de Sowjet-Unie aangedrongen de Russische dissident Boekowsky toestemming te verlenen zijn studie in de biologie in Leiden voort te zetten. Het college herinnert Brezjnew er in zijn brief aan. dat de eerste uitnodi ging reeds op 14 december 1972 werd gedaan, maar dat deze en andere stappen tot dusver niet het gewenste resultaat hebben gehad Het college van bestuur zegt de on gerustheid te delen van familieleden van de 33-jarige dissident, die al eni ge tijd geen antwoord op hun brie ven aan Boekowsky hebben ontvan gen. ..We zouden zeer dankbaar Zijn", aldus het college. „Indien wij óp het punt van Boekowsky's ge Zondheid gerustgesteld zouden kun nen worden." Het college van bestuur van de Leid- se universiteit heeft minister Van der Stoel (buitenlandse zaken) ver zocht trachten te bevorderen, dat de brieven met betrekking tol Boe kowsky eindelijk door de Sowjet- Russische autoriteiten worden be antwoord ADVERTENTIE Het onderzoek naar de belas tingfraude is overigens nog niet afge rond. Volgens minister Vredeling komt dit onder andere doordat de zaak veel omvangrijker blijkt te zijn dan aanvankelijk werd gedacht. Bo vendien is het door de tijd die erover heen is gegaan, vaak niet eenvoudig, zo niet onmogelijk om nog achter de feiten te komen. Er zal overigens geen onderzoek wor den ingesteld naar militairen, die vermoedelijk de belasting ontdoken hebben. Staatssecretaris Van Rooij- en (financiën) heeft laten weten dat om te beginnen de meeste gevallen al zijn verjaard (de verjaringstermijn is namelijk twee jaar) Bovendien, aldus de staatssecretaris, zal het on derzoek zeer tijdrovend zijn en zul len de kosten niet in verhouding staan tot de te verwachten resulta ten. Tenslotte zal de bewijsvoering ook nog zeer ingewikkeld en meestal zelfs onmogelijk blijken, zodat de belastingdienst er maar vanaf heeft gezien nog een onderzoek in te stellen. Dit najaar zal er vermoedelijk nog een tweede rapport komen over het verdere onderzoek naar de belas tingfraude Pas daarna kan een juist inzicht worden verkregen in het functioneren van belastingvrije win kels. aldus de bewindsman. ADVERTENTIE brilieders oogmerk door Piet Visser HAARLEM Woensdagavond heb ben de vier deelnemers aan de improvisatiewedstrijd zich op het Muller-orgel in de oude Bavo laten horen in een reeks (bestaande) orgel composities van min of meer moei lijke factuur. Zij hadden zich de laatste dagen wel op het grote in strument kunnen voorbereiden; maar het is nog altijd net iets an ders. wanneer men een schare toe hoorders achter zich weet. Het programma was nogal puzzel achtig opgesteld en de cijfers achter de titels verwezen naar de cijfers achter de namen van de spelers bo venaan de pagina. Het bleek dan. dat de namen van de componisten van boven naar beneden gelezen de juiste volgorde aangaven, en via de cijfercombinatie kwam de toehoor der er dan ook achter, wie wat speelde. Achtereenvolgens speelden de kan didaten Kees van Eersel uit Goes. Jaroslav Tuma uit Tsjechoslowa- kije. Jan Raas uit Amsterdam en Hans G Boshammer uit Gelsen- kirchen. Vier min of meer vlot spe lende organisten die hun stiel goed verstonden, maar zoals gezegd soms wat last hadden van de vreem de omgeving voor vingers en voeten. Het waren dan ook geen opzienba rende nieuwigheden of „grote" re pertoirestukken die we te horen kregen. De 16e eeuwer Scheidt bracht een fors klinkend stuk voor „vol orgel", gevolgd door een gevoelige en kleur rijke Partita van Pepping; interes- santé klank en goede bouw klonk in het stuk van Vodrazka; de beide Bach-koralen pasten goed in de sfeer; Sweelincks „Mein junges Lc- ben" werd voortreffelijk voorgedra gen en werd gevolgd door een boei ende reeks variaties op hetzelfde thema, fris gecomponeerd door Ton de Leeuw. Het slot bracht een wat zwaar ge speeld Preludium en Fuga in g van Bach in een toch goed gekozen klank. In september vorig jaar nam de ge meenteraad van Eindhoven het be sluit om 206 woningen te bouwen, waarvan 86 twee-onder-een-kap. 23 schakelwoningen. 8 patio-bungalows en 89 vrijstaande huizen. Dit besluit werd destijds genomen met 24 stem men voor en vijftien tegen. Tegen stemden de progressieve kombinatie en twee leden van de VVD. Een aantal milieu-groepen kwamen in actie tegen dit besluit, omdat zij vonden dat de recreatielust van ve len hier werd opgeofferd aan de woonlust van weingen. ZIJ hebben toen een verzoek ingediend bij de Kroon tot vernietiging van dit be sluit. Hierover Is nog geen uitspraak. De gemeente Eindhoven heeft vorig jaar toegestemd in uitstel van de bouw totdat het onderzoek van het Rijkslntituut voor Natuurbeheer voltooid zou zijn. Of de bouw nu zal beginnen, is nog niet bekend, omdat de burgemeester van Eindhoven, mr. J J. van der Lee. nog geen commen taar wilde geven Hij heeft namelijk de officiële mededeling van minister Gruijters nog niet binnen. De ge meente hoeft de uitspraak van de Kroon niet af te wachten. De plannen om woningen te bouwen in het recreatiegebied dateren overi gens al van 1961. Toen werd er voor gesteld om zo'n vierhonderd wonin gen te bouwen. In de loop der Jaren is dit plan echter opzij geschoven en vervangen door het huidige plan van 206 woningen, die ongeveer met alle voorzieningen een derde deel van het totale gebied zullen opslokken. AOVERTENTlE Deel 5 van de kookkunst van AtotZ is er weer! M S van AtotZ pagina's dik «elke maand een komplete algeronde jf leve ring. voo» ie wmi uitverkocht t SLECHTS fl. 4.95 p.st. Sonja van Proosdij neemt kijkers mee naar interessante plekjes. Ned. 2. 21.15 Onderwerpen in Televizier Magazine zijn: interview met mevrouw Claustre; gevolgen bosbranden: loonpolitiek en in memoriam Han Bentz van den Berg. Ned. 2. 22.15 De AVRO start een tiendeli ge kolder-cursus in verkoopkun- de onder de Nederlandse titel Help een klant. Ned. 2. 22.55 Bob Uschi maakte een pro gramma over het geknoei achter de schermen van de paar densport. Hilv. 2, 09.00 O Kees Schilperoort praat met Johan Fabricius. Hilv. 1. 13.00 Het Brabants Orkest, solis ten en de Dresdner Philharmo nic werken mee aan een uitwis selingsconcert Ncderland- DDR. Hilv. 2. 20.05 163. Intussen waren Kid Sucker en Wladimir Kotsof ook weer opge doken. Deze twee zeer geoefende geheime agenten hadden zich een tijdlang in hun schuilhoek terugge trokken en daar hadden ze lang en diep nagedacht. Maar nu waren had den ze de oplossing toch gevonden. Laten we om tc beginnen de lange Kid Sucker eens bij zijn kop nemen. Dan zien we al gauw. dat deze zich heeft vermomd in het uniform van de hoofdstedelijke. Gravendrechtse politie. Een brutaal staaltje! Hij kuierde nu in dat typische agenten pasje door de donkere dorpsstraat jes van Rijkhuyzen. waarin een spaarzaam etalagelichtje een mat schijnsel wierp. Hij was er vast van overtuigd, dat hij er precies zo uit zag als een Gravendrechtse oom agent, die naar Rijkhuyzen was ge stuurd ter assistentie, omdat het zo'n rommelzooitje in Rijkhuyzen was. In alle gemoedsrust rondde hij een straathoek en daar botste hij bijna tegen een andere oom agent op, die ook langzaam liep te patrouilleren. „Kijk. kijk," grin nikte Kid Sucker in zichzelf. „Ze hebben zowaar echte agenten uit de stad ter assistentie gestuurd. Netjes salueren, jongens! Onopvallend doen!" „Goeienavond. collega!" gromde Kid dus en hij brac roede z« chend de hand aan de helm ,ker Onaangenaam verrast draair kleine agent zich om en hi snibbig.' „Wel verdikkeme!! I 1 me nou tóch herkend!" nu w de beurt aan Kid Sucker om v ien ma te zijn. „Ik heb niks herkend! nu. hij uit. Ik wou alleen een c "feit groeten! Maar nou herken ik j Jij bent Wladimir Kotsof! Ji zeker ook op weg naar de si hè? De beide geheime ag hadden blijkbaar dezelfde leer i jes gebruikt, want wéér waren[jjst bes precies dezelfde gedachte^,, komen PELLI. PINGO EN HUN VRIENDEN Men r van Vakbe ncipiëh i! aatregc is dit ;reep ir an de piraal jn tere onzekr matig dat bij Van onze Haagse redactie DEN HAAG Minister Gruijters (volkshuisvesting en ruimtelij ke ordening) heeft de gemeente Eindhoven het groene licht gegeven voor het bouwen van 206 luxe woningen in het hos- en heidegebied De Bogten-Lage Heide. In het onderzoek dat het Rijksinstituut voor Natuurbeheer heeft ingesteld naar mogelijke aantasting van het natuurgebied, ziet de bewindsman geen aanleiding om het besluit van de gemeente Eindhoven te vernie tigen. Van buiten naar binnen woorden invullen die betekenen: 1. sein. 2. denkbeeld, 3. gepelde gerst. 4. koemestvocht. 5. gordel. 6 wild zwijn, 7. ongaarne. 8 rad. 9 honingbij, 10. klinknageltje. 11. zoutziederij, 12. nobel. 13. zeer brandbaar koord. 14, handweef werk. 15. uniek. 16. lichte bedwel ming. Bij juiste invulling vormen de begin letters van 1 tot 16 de naam van een beroep. Elk woord bestaat uit vier letters. Oplossing van vorige puzzel: Hor. 1. raket. 5. arena, 10. Oman, 12. Eris, 13. de. 14. toren, 17. es. 18. ert, 20. pil, 21. are. 22. eb, 24. An, 25. elan, 26. laks. 28. es. 30. re. 32. sen, 34. dar. 36. rel. 38. tr. 39. regel. 41. da. 42. Eire. 44. aren. 45. reden. 47. spant. Vert. 1. rodeo. 2. Amer. 3. ka. 4. ent. 6. ren. 7. er. 8. nier. 9. Assen. 11. aria. 15. op. 16. el. 19. telen. 21. anker. 23. bas. 24. aar, 27. ester. 29. naga. 31. klant, 33. Erie, 34. de. 35. re, 37. eden. 39. ree. 40. lap. 43. R D. 45. ra. 242 Ze zijn altijd vroeg uit de veren en als ze klaar zijn, is de bel voor het ontbijt van de kinderen irrde slaap kamer nog lang niet gegaan. Als Ulilief nu hoort, dat Cobi naar de kamer van haar ouders loopt, houdt ze het niet meer uit. ze zet het ont bijt op een tweebladige dienwagen en met Anna sjouwt ze 't naar bo ven. dan komt een flinke klop op de deur: ..Hier is jullie ontbijt kinderen Ze loopt vlug de trap af om geen inkijk te hebben in het gewoel van een kamer, waar geslapen, uitgepakt en ontbeten wordt. Dolly doet de deur open. Cobi hup pelt achter haar aan. „Een tinnen schotel." juicht Cobi. die dadelijk een warme schotel bij de opstelling ontdekt. Voorzichtig rijden ze het rolwagentje over de drempel. Cobi is op haar moeders bed gesprongen, ze staat rechtop, stralend dat nu het spel van vrolijke knussigheid zal beginnen. „Zullen we raden wat onder de dek sel zit?" oppert Sam. „Goed. dat doen we. ik zeg roerei." roept Dolly. Cobi knijpt de ogen stijf toe om toch vooral iets geks te bedenken en haar vader erdoor op gang te brengen. „Ik denk wacht even ik denk muizen met een hoedje op. die paps zeggen." door I lenriettc 1 ..T. de Beaufort „Mispoes," Sam houdt de deksel van de schotel een zierig klein kiertje op, „helemaal mispoes, het heerlijkste wat je bedenken kunt. Cobi. gebakken tomaten." Cobi gaat op Dolly's bed tegenover haar moeder zitten. Dolly legt een sprei over haar benen. Als ieder iets op zijn bord heeft en het ontbijt zal beginnen, wisselt Cobi's gelaats uitdrukking met de snelheid die al leen een kindergezicht bezit. „Heeft oma jullie over Irisje ge schreven?" ze kijkt links naar haar moeder en rechts naar haar vader. „Ja mijn kind," antwoordt haar moeder kalm. „Ulilief heeft erover geschreven, maar vertel jij ons nog maar meer over haar." „O Irisje is heel aardig jonger macht de ni fl zal I ivan d hijkt m etto lo igaat i lens. :t kafc lone dan ik, weet u maar Ik wot maar zeggen u moet niet i weggaan, ik bedoel niet zo lang is ontzettend naar of Cobi de wijsvinger van haar rechterlgL kaarsrecht op, „of als u weg( zorg er dan voor. dat ik een heb." Ze heeft willen zeggen echt zusje, maar op het Jaj ogenblik, net als het woord lippen zou komen, schijnt hetl een soort verraad tegen Irisje, om slikt ze het nog bijtijds ii De ouders geven niet dai antwoord. Cobi praat verder, wacht blijkbaar geen dadelijk een rechtstreeks antwoord. De wens is nu immers aan haar ol toevertrouwd, de rest zal miss<re"nS nu wel volgen. kabinc „Geen broertje Cobi? Ik zduti had broertje ook lang niet onpli vinden." zegt Dolly, terwijl z»gevaa] tomaat op haar bord in vier par snijdt. Cobi neemt de woorden* haar moeder altijd ernstig, pein?ct,et kijkt ze Dolly aan. ut nem „Vervelend zou ik het niet fes, die den maar toch ook niet helerrjng w prettig, zoals een zusje jonL >,an trekken aan de haren en knir kunnen ze ook." Ze stulpt haarrs wo' derlip naar voren. h „Je spreekt zeker uit ervarirfn eige merkt haar vader op. |,ap va „Uit wat paps?" ieldhei „Dat betekent, dat jongetjes j<f eens geknepen hebben." 111 e Wordt véi *ingscc RADIO VANDAAG HILVERSl'M I (298 m en FM-Kanalen) KRO: 7.00 Nieuws. 7.02 Het levende woord. 7.07 (SI Zomer '76 (7.30 Nieuws. 7 41 Echo. 8 24 Overweging.) 8.30 Nieuws. 8 36 Gym nastiek voor de huisvrouw. NOS: 9 45 Spie gel van België: muziek en nieuws van onze zuiderburen KRO 0 15 (S) Zomer '76 (10.30 Nieuws). 12.00 Grammofoonmuziek. (12 26 Mededelingen. 12.30 Nieuws. 12 41 Echol. 13 00 (S) In de tuin van gesprek 14 00(S) Zomer "76 (15.30 Nieuws 16.00 (S) Ver- znekplatenprogramma. 17.00 (S) Vakantie trips voor kinderen. 17.30 Nieuws. 17.32 (S) Echo magazine. 18.30 Nieuws. 18.41 Marktberichten. 18 44 (S) Zomaar stereo. 19.30 (S) Edwin, platen en swingen. 20.00 (S) In antwoord op uw schrijven. 22.00 Rei- soogst: Toeristische magazine 22.25 Over weging. 22.30 Nieuws. 22.40 (S) Goal: pro gramma vanuit en rond om de sport. 23.55- 24.00 Nieuws. HILVERSUM II <402 m en FM-kmnalen) NCRV. 7.00 Nieuws. 7.11 Ochtendgymnas tiek. 7.20 Te Dcum Laudamus. 7.54 Spoor zoeken. 8.00 Nieuws. 8.11 Hier en nu. 8.25 Rozegeur en prikkeldraad: het leven van alledag NOS: 9.00 Topsport voor éen PK documentaire. 9.33 Waterstanden 9 40 Voorlichting beroepskeuze 10.00 Wat heeft dat kind? Pedagogisch'- rubriek. 10 15 De taal in je hand. 10.30 Eurolight 11.00 Nieuws. 114)3 Meer over minder de stem van de sprekende minderheid. 12.30 Toeris me: toeristische informatie. OVER HEIDSVOORLICHTING: 12 49 Uitzending voor de landbouw. 13.00 Nieuws. NCRV 13.11 Hier en nu. NOS 13.30 Vonken onder de as: Nederlandse volksverhalen en volksgebruiken 13 45 Onder de Groene Lin de: oude liedjes en balladen 14.00 Aspekten van de kamermuziek. 15.00 zoeklicht op Nederland regionaal nieuws. (16 00 Nieuws.) 16.30 Kijk op buitenland- VPRO 17 00 Welingelichte kringen debatprogram ma 17 43 SYMBIOSE 17 55 Mededelingen 18 00 Nieuws. 18.11 Embargo. NOS: 20 00 Nieuws. 20.05 IS) Klaasieke concert. 22 00 N'OS-Cultuur 22.30 Gamma van alpha en bèta nieuws uit de wereld van wetenschap pen en technologie. 23.00 Met hel oog op morgen. (23.05 Aktuahteitenoverzicht Radio TV. 23.00 Den Haag vandaag. 23.52 Even ontspannen voor het slapen gaan (23.55- 24.00 Nieuws. HILVERSUM III 1445 m en FM-kanalen) EO: 7.02 (S> Gospelsound, een programma boordevol muziek, speciaal voor jonge men sen. 8 03 (S) Tijdsein muziek en informatie voor onderweg. (8 03. 8.30 en 8.45 Aktualitei- ten.) 9 03 (S) De Muzikale fruitmand, ver- zoekplatenprogramma van en voor zieken. 10 03 (S) Te elfder ure nonstop muziekpro gramma TROS: 11.03 (S) Drie draait op verzoek 12.03 (S) De Hugo van Gelderen show met de Nederlandse Top-Tien en Kwiswijs. NCRV. 13 30 (S) Pop-contact: de nationale Tip-30 NOS 16.03 (S) Hitmees- ters: de Nationale Hitparade met de Top-30. 18.03 De Vakalurebank. 18.10 (S) NOS- maal. VERONICA 19 02 Veronica op drie aktuele popinformatieshow. VPRO 20 02 <S) VPRO-vrijdag-op-drie. 23.02 Radio Vrij België 24 02 (S) Amigos de musica AVRO: 1 02 (S) Er floot een vogel in de wei. 2.02-7.00 (S) Continu de nacht door. N B.. De programma's kunnen onderbro ken worden voor rechtstreekse reportages van de Tour de France. HILVERSUM IV <FM-kanalen> NOS 7 00 Nieuws. 7.02 (S) Vroeg klassiek. 9 00 Nieuws 9 02 (Si Stof van eeuwen met om 0 02 Marijke Ferguson en om 9 45 Ernst Vermeulen. 10 30 (S) Vocalise. 12 00 (S) Een muziekantengeslacht uit de Nederlandse Barok: de Loeillets (VI). EO: 13.00 (S) Klankspiego! amusementsmuziek uit We nen. 14.00 Nieuws. 14 02 (S) Beethoven en zijn weinig bekende tijdgenoten VPRO 15.00-17.00 (Sl Muziek-op-vier: Nederland RADIO STAD AMSTERDAM (240 m mid dengolf.) 17.00 Muziek en aktualiteiten. 17.30 Uit in Amsterdam. 18.10 Alleen in Amsterdam 18.30 Amsterdamse sportagen da. 18.55-19 00 Amsterdamse vakaturebank. TV VANDAAG nederland i 18.30 NOS: Tour de France 18.55 A Journaal 19.55 Noem je t|Oen, kwis 20.30 Als ie wilt weten hoe ik ben- liedjesprogramma 20.55 The Winners. Zuidalnkaanse speelfilm 21.35 NOS: Journaal 21.50 TROS: The Winners vervolg. 23.00 NOS: Journaal. nederland 2 18.45 18.55 19.05 20.00 20.25 21.15 NOS: Ti-ta-lovenaar Journaal AVRO: Toppop hitparade NOS: Journaal. AVRO: Oe onzichtbare mar Dit nt vermi i Teievizier-magazine word i Help een klant, documentaire ser^ van I een gi i nos: Journaal

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 4