Raadslid liep maandje met wethouders mee Unctad kan beter afgeschaft worden Standpunten in B. en W. van Epe minder hard dan in de raad" Voor studiebeurs ook buitengewone lasten opgeven FAMILIEBERICHTEN V ZATERDAG 3 JULI 1976 TROUW/KWARTE" IERDA door Jac. Lelsz tPE In Epe schuiven de raadsleden beurtelings hun stoel voor een maandje naast de zetel van de wethouders. Op die manier "krijgen zij een indruk hoe een wethouder werkt, een college van B. en W., een gemeentelijk apparaat. Natuurlijk hebben raadsle den met enige ervaring daar wel een idee over, maar met de neus er bovenop ga je het toch nog eens weer anders zien. Stage-loper G. M. van Eek (fractie-Nieuwe Lijn:) „Ik geef er geen oordeel over hoe het in Epe met de wethouders is gesteld. Je kunt het op verschillende manieren doen. dat heb ik wel gezien. Maar dat ïgeldt eigenlijk ook voor raadsleden.'' TSerst iets over de fractie-Nieuwe Lijn. Wat is dat? Een eigenzinnige club, die dan ook herhaaldelijk het gevoel heelt dat zij nog steeds niet helemaal is geaccepteerd door de >nderen. Het zijn bewoners van de ■dorpen Vaassen en Ernst. Twee van Tde vier dorpen, waaruit Epe bestaat •en waartoe ook Oene nog behoort. ■In Vaassen en Ernst woont ongeveer 45 procent van de bevolking van Epe. Maar in Vaassen en Ernst vond men dat de Eper raad aan deze dor pen niet de aandacht gaf. waarop ze recht hadden. Met het oog op dat probleem werd een nieuwe groepe ring opgericht. Nieuwe Lijn, die bij de laatste verkiezingen in Vaassen en Ernst circa 48 procent van de stemmen kreeg, wat vijf zetels en één wethouder opleverde. De heer Van Eek: „Onze mening is. ■dat in het werk van de gemeenteraad Üe politieke kleur er niet zo dik bove nop hoeft te liggen. Wij hebben geen ïekening te houden met lijnen die ergens bovenaan door de partij zijn 'uitgestippeld, maar die eigenlijk weinig van toepassing zijn op onze eigen situatie Tot Nieuwe Lijn beho- Ten mensen uit, laten we maar zeg gen. de sfeer van VVD. PvdA en CDA. We hebben een eigen pro gram." De Eper raad telt 23 leden. Er zijn vier wethouders. Daarvan levert de PvdA er twee. Hoewel men een afspiegelingscollege wilde, viel de Protestants Christelijke Groepering uit de boot. Dat wordt in deze kring nog altijd betreurd. Ook de ge- meenschapspolitiek zit vol verras singen, en soms erg onaangename. Dronten Het stage lopen van raadsleden bij de wethouders is aanvankelijk een initiatief geweest van de gemeente Dronten. Doel ervan was meer in zicht te verschaffen en meer begnp te wekken. Niets is daarvoor zo nut tig als om eens aan de overkant van de tafel plaats te nemen. Dat geldt voor parlementariërs, provinciale staten en raadsleden. Burgemeester mr. E. P. van Veldhuizen van Dron ten vond „zon kijkje in de keuken zo voor de hand liggend." dat hij er zich over verbaasde dat het experiment dat in zijn gemeente plaatsvond als uniek werd gezien. In Epe is het stage-lopen enkele maanden geleden begonnen. PvdA- man H. C. Belmon was de eerste, die een maand meedraaide als wethou der. Zijn ervaring was dat in het college van wethouders de zaken meer worden gerelativeerd, dat de standpunten er minder hard tegen over elkaar liggen dan naar buiten wel eens de indruk wordt gegeven en dat de soep er vaak lang niet zo heet is als ze in de openbare raadsverga deringen wordt opgediend. De achterbank Die ondervinding deed de heer Van Eek van Nieuwe Lijn ook op, en hij vraagt zich af waarom? Is het dan toch de partij, die er achter zit, de achterban waarmee rekening wordt gehouden, het forum waarvoor men spreekt? Intern in het college is er veel meer sprake van collegialiteit, vindt hij. „Terwijl je in de raadsver gaderingen. en dat heb ik altijd vreemd gevonden, vaak de situatie hebt dat de raad tegenover B. en W. staat. Dat is van „Den Haag" afgeke ken. Er wordt, zo lijkt het, vaak onderhandeld met het mes op tafel. Meningen veranderen zelden als ge volg van discussie. Ze liggen meestal van te voren vast. Iemand overtui gen. is er praktisch niet bij. Ik vind net een poppekast. en dat is jammer. De bedoeling is toch dat we met die 23 mensen onze gemeente besturen? Het moet een team zijn dat er met alkaar wat van probeert te maken. Ook in dit opzicht kan dat stage lopen misschien goed werk doen." Te kort Nieuwe Lijn-man Van Eek vindt een maand eigenlijk niet genoeg om een alzijdige kijk te krijgen op de wet houders. de wijze waarop zij hun portefeuille behartigen, meespelen in het geheel van het college van B. en W.. functioneren in de commis sies, in relatie staat tot het ambte lijk apparaat enz. Twee en een halve dag per week heeft hij er voor uitge trokken plus nog een aantal avon den. Hij volgde de wethouders bij allerlei activiteiten. Recepties wel bewust uitgezonderd („Daar houd ik niet van"). Globaal heeft hij de voorbije vier weken geprobeerd zich te verdiepen in wat het totale college zoal doet. Inclusief het proces, dat bijvoor beeld. aan het uitbrengen van een voorstel aan de gemeenteraad voor af gaat. Verschillende vergaderin gen van B. en W„ die onder voorzit terschap van burgemeester J. H. Bergh gewoonlijk één keer per week worden gehouden, heeft hij meege maakt. „Daarbij viel me de bereid heid op om naar elkaar te luisteren, een klimaat van collegialiteit". On der de indruk is hij gekomen van de kolossale papierwinkel, die over het college van B. en W. wordt uitge stort. Trouwens, een eenvoudig raadslid kan daarover ook al mee praten. Speciale zaken Met één wethouder heeft hij zich speciaal beziggehouden: de man die belast is met maatschappelijke aan gelegenheden. „Voor die vraagstuk ken heb ik speciale belangstelling", aldus de heer Van Eek. „In dat ver band maakte ik deze maand ook vergaderingen mee met betrekking tot het woonwagencentrum, het werkvoorzieningsschap Oost- Veluwe en de vele Zuidmolukkers in deze gemeente". Moeten wethouders hard werken? De heer Van Eek: „Kijk. als wethou ders een goed verhaal kunnen hou den. dan hoeven zij niet zo heel veel te doen. want dan komen ze toch wel als bekwaam over (geldt ook weer voor het gemiddelde raadslid). Maar als ze hun taak serieus opvatten, dan moeten ze inderdaad alle zeilen bijzetten. Ze hebben veel tijd nodig om te studeren, de zaken voor te bereiden, de kranten bij te houden, erachter te komen wat bij de bevol- DEN HAAG De verhouding tussen de rijke landen en ontwikkelingslanden is sedert enige tijd dermate veranderd, d het beter is de Unctad en dergelijke onderhandelingsorganis ties van de Verenigde Naties af te schaffen. Tot deze slotso komt een van de voornaamste adviseurs van minister Pron prof. F. van Dam, in een analyse van de ontwikkelingssamenwe G. M. van Eek: hoop op nieuwe verhoudingen in de gemeente raad, op minder partij politiek. king leeft: en om tot juiste, ver antwoorde initiatieven te komen. Ze kunnen het ook énders doen. name lijk door gewoon in het college te brengen wat van ambtelijke zijde op hen afkomt". Hoewel de stage-periode eigenlijk te kort is, vindt de heer Van Eek dat het een goed initiatief genoemd kan worden. Destijds is het idee opgeko men in het senioren-convent dat be staat uit de fractievoorzitters van de verschillende partijen en B. en W. Wat hem persoonlijk betreft, zijn bepaalde gedachten, die hij over het reilen en zeilen op het gemeentehuis had. bevestigd, terwijl het beeld in andere gevallen helderder is ge worden. Nieuwe Lijn-man Van Eek (landelijk voorstander van het CDA en van origine een CHU-er) hoopt dat het stage-lopen niet alleen leidt tot meer inzicht en begrip, maar ook tot verhoudingen in de gemeenteraad, waarbij partijpolitieke invloeden minder kans krijgen. Dat is taal van een Nieuwe Lijn-man. Andere stage deelnemers zullen er mogelijk wat anders over denken. PvdA-er Bel mon heeft gewezen op de betekenis van de relativering. Tegelijk bleek hij enigszins bang voor het gevaar dat men politieke uitgangspunten zou kunnen laten schieten. Na het „zomer-reces" wordt het sta- ge-avontuur in Epe voortgezet. Om te beginnen waarschijnlijk met een raadslid van de Protestants Christe lijke Groepering. king. Prof. Van Dam, hoogleraar in de ontwikkelingseconomie te Gronin gen. is hoofd van de directie ontwik kelingssamenwerking met Surina me. Op grond van de sinds enige tijd veranderde structuur binnen de ont wikkelingswereld stelt prof. Van Dam aan het slot van zijn betoog, dat vrijdag in Economisch- Statistische Berichten is gepubli ceerd, de vraag of het nog wel zinvol is een minister van ontwikkelingssa menwerking te hebben. Omdat het nu beter is de vraagstukken tussen de rijke landen en de ontwikkelings landen per vraagstuk te behandelen, heeft het volgens prof. Van Dam ook geen zin meer om algemene discus sies als die over een nieuwe interna tionale economische orde te houden. Van onze onderwijsredactie DEN HAAG Bij een aanvraag van een studietoelage met de student ook tot in de details de buitengewo ne lasten van zijn ouders opgeven. Staatssecretaris Klein van onderwijs en wetenschappen is niet van plan dit te veranderen. Tweede-Kamerlid A. G. van der Spek (PSP) had hierom gevraagd, omdat het vragen van de ze gegevens een onaanvaardbare aantasting is van de persoonlijke le venssfeer. Wanneer de ouders er bezwaar tegen hebben, dat hun student-kind op de hoogte komt van hun privé-lasten kunnen zij deze gegevens achter de rug van het kind om verstrekken door zelf voor de verzending zorg te dragen, zo luidt het advies van staatssecretaris Klein. De ontwikkelingssamenwerki stagneert sinds de formulering v de ontwikkelingsstrategie in 19' constateert prof. Van Dam. De der Unctad-conferentie is mislukt, zesde en de zevende speciale zittii van de Verenigde Naties hebb niets concreets opgeleverd, de oi wikkelingshulp neemt relatief af ook de vierde Unctad-conferentie Nairobi) is een fiasco geworden. Ini atieven tot nieuwe, algeme fondsen, zijn een stille dood gest< ven. Deze stagnatie roept de vrai op, hoe wij verder moeten. Op bai van de veranderingen in de intern tionale verhoudingen tracht pr< Van Dam hierop een antwooijd vinden. De grote verandering,'ze hij, is dat de ontwikkelingsland* tot voor enige tijd aan de rijke la den om dezelfde vormen van hu vroegen. Zij vroegen allen gel technische hulp, hogere prijzen voi exportgrondstoffen en particulie; investeringen. Armoede Prof. Van Dam concludeert dat sin< korte tijd de helft van het armoed vraagstuk voor de rijke landen verdwenen en dat de ontwikkeling landen zich niet meer uniform tegei over de rijke landen opstellen e daardoor als blok uiteen zijn g< vallen. De relatie tussen de arme en de rijk landen was voorheen gekenmerki door enereijds arme, afhankelijk^ hulpvragende landen en anderzijd rijke, semi-koloniserende, hulpg* vende staten. Het beeld werd be heerst door gevoelens van overheer sing en onderdrukking, beroep oj solidariteit en confrontatie. Dezi verhouding is veranderd: de relal tussen arme en rijke is nuchter zakelijk geworden. kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Door Gods goedheid werden wij verblijd met de geboor te van een kleinzoon die de naam kreeg Jan Opa en Oma Dijkhuizen en Oom Jan Den Haag. 2 juli 1976. Van Foreeststraat 47. Getrouwd WYBREN HAASDIJK GERARDINA H M. OUTHUIS Amsterdam, 2 juli 1976 Jan van Eijckstraat 15. Xlw belangstelling was groot voor ons zilveren ïeest. Oat is voor ons heel fijn ge weest. Wij danken U allen voor felicitaties en bloemen en •alle cadeau's. Te veel om op te noemen. FAM. J.H. SIMMELINK "PENSION BUSKERS' WINTERSWIJK Blij en dankbaar voor Gods zegen hopen wij met onze ouders en grootouders P. DE VRIES en M. DE VRIES-DE BEET op 14 juli a s. de dag te herdenken dat zij 50 jaar geleden getrouwd zijn. Gelegenheid tot feliciteren op dinsdag 20 juli a.s. van 19.00 tot 21.00 uur in de zaal "Open Hof", Rijnstraat Katwijk aan den Rijn. i I Katwijk aan den Rijn j 1 juli 1976 Sandtlaan 26. Dankbaar en blij delen wij li mede dat onze ouders en grootouders D.J. 8UWALDA en M. BUWALDA-v.d. KAM D Vop 6 juli as 40 jaar zijn getrouwd Wij hopen dit in familiekring te vieren. kinderen en kleinkinderen Op D.V. 10 juli 1976 vieren onze Ouders G. J. W. van Tongeren en G. D. van Tongeren-Reitsma hun 25-jarig huwelijksfeest. Spreuken 10:22 Jan Willem en Agnieta Fineke Gelegenheid tot feliciteren van 16.00-17 30 uur in restau rant „Den Elter". aan de weg Zutphen-Baak. Warnsveld. Hunnekink 22. Zo de Here wil hopenwijop18julia.s. met onze kinderen de dag te herdenken waarop wij 25 jaar geleden in het huwelijk traden. We zijn God dankbaar voor alles wat we met en door elkaar gekregen hebben. Alten, die ons willen gelukwensen willen wij daartoe de gelegenheid geven op zaterdag 17 juli a.s. van 16.00 tot 17.30 in het Reina Siersemahuis Paltrokstraat 20 Zaandam. C. Cornelissen J.H, Cornelissen-Nobel Treilerstraat 136 Zaandam. Dankbaar aan de God van ons leven hopen wy het onze ouders en grootouders Johannes Tuitel en Margaretha Tuitel-de Jong hun 40 jarig huwelijksfeest te vieren, op 15 juli 1976. Gelegenheid tot feliciteren van 18-19 uur in „de Hoeksteen" Esdoornlaan 2. Waddinxveen. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Mede namens onze kinderen willen wij allen heel hartelijk dankzeggen voor de belangstelling, op welke wijze dan ook betoond, bij ons 40-jarig huwelijksfeest. J. Balder G. Balder-Balder Broek op Langedijk, juk 1976 Dorpsstraat 46. Kampen. Jan v. Arkelstraat 59 In plaats van kaartan 1936 1976 Op D.V vrijdag 16 juli hopen onze ouders en grootouders C.A. HUETINK l en A.E. HUETINK ONDERWAATER de dag te herdenken dat zij 40 jaar geleden in het I huwelijk traden. Wij hopen deze dag in grote dankbaarheid met hen te I vieren Beekbergen: AdenTruida Leersum: Jet en Teus en kleinkinderen Gelegenheid tot feliciteren op vrijdag 16 juli a.s v.a. 20 00 uur in Hotel "De Zwaan", Arnhemseweg 520 te Beekbergen. Beekbergen, |uli 1976. Molenakker 18. Spreuken 1022a J 1936 1976 Zo de Here wil hopen wij op 16 juli a.s met onze kmderen en kleinkinderen de dag te gedenken, dat wij 40 jaar geleden in het huwelijk traden. JAC. KORT en E. KORT-VAN MAASDAM Kinderen en kleinkinderen Aalsmeer, Bertha en Jan Franco. Eli es Lelystad. Johan en Twy Hans. Jaap Ermelo. Liny en Jacques Gelegenheid tot gelukwensen op vri|dag 16 juli in 't Baken". Spontaan 86 te Aalsmeer van 20.15 - 22.30 uur. Aalsmeer, juli 1976 Sport laan 56. DANKBETUIGING Met grote dankbaarheid zien wij terug op ons 50-jarig huwelijksfeest, dat wij 3 juni j.l. hebben gevierd. Onze zeer hartelijke dank voor uw overweldigend medeleven, uw mondelinge en schriftelijke wensen en de stroom van geschenken. B. den Braver D. den Braver-Wille Hazerswoude-Rijndijk, juni 1976" Willem K loosstraat 54. „Afijn genade is u genoeg". 2 Corinthe 12 9 Na een kortstondige ziekte heeft de Heere tot Zich genomen onze lieve zorgzame Moeder en Groot moeder Jannetje Snijder-Kramer weduwe van Hendrik Snijder Ze bereikte de leeftijd van bijna 75 jaar. Psalm 23 1 t/m 4 (onber.) Urk. 2 juli 1976. Prins Hendrikstraat 98. Driebergen K. Snijder J M. Snijder-Bos Martje Jannie Lucia Nelleke Barneveld M. Snijder J R. Snijder-Nijhoff De teraardebestelling zal D V plaatshebben op maandag 5 juli a.s. op de begraafplaats Olken- kamp. aanvang rouwdienst 3 uur n m in de Petra- kerk De dienst zal worden geleid door ds K. Kramer. Na een korte ernstige ziekte is van ons weggeno men onze lieve en oudste Zuster Helena Elizabeth den Engelse-Vriend wed. van Jac. Vriend op de leeftijd van bijna 82 jaar. Sinds jaren liefderijk verzorgd in Huize Sorgvliet te Andijk. Wie de Here verwachten zullen niet beschaamd worden. Br. op Langendijk: G. Slot-den Engelse KI. Slot Noord-Scharwoude: M. Gutter-den Engelse J. Gutter Bussum: G. M. Bloemendaal-den Engelse C. Bloemendaal Heerhugowaard: T. Pluister-den Engelse H. Pluister Den Helder: C. Cuperus-den Engelse A. Cuperus. Op de leeftijd van bijna 83 jaar nam God vrij onverwachts tot Zich onze geliefde Vader, Groot- en Overgrootvader Hendrik Kieft sinds 1968 weduwnaar van Klaasje Bakker Hij die u roept is getrouw, die het ook doen zal. Thess. 5 24 Nijkerk: J. van Bokhorst-Kieft G. van Bokhorst Emmeloord: A. Kieft H. Kieft-van Ramshorst Voorhout: D. Kieft T. Kieft-Venema De Glind: G. van de Heuvel-Kieft J. van de Heuvel Nijkerk: H. Kieft B. Kieft-Versteeg Kraggenburg: A. Sehussler-Kieft J. J. Schussler Barneveld: P. Kieft H. Kieft-Bast Nijkerk: R. Kieft H. Kieft-Landman klein- en achterkleinkinderen Nij lerk, 1 juli 1976. Amersfoortseweg 57. De rouwdienst zal worden gehouden in de Gere formeerde Kerk aan de Vrouwenweg te Nijker- kerveen op maandag 5 juli 11 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de algeme ne begraafplaats te Nijkerk. Daarboven juicht een grote schaar van kinderen voor Gods troon. Plotseling nam de Here door een ongeval van ons weg mijn lieve kleinzoon, ons neefje Sargon van Rees op de leeftijd van 4 jaar. Gods wegen zijn niet onze wegen. Mogen Betty. Wim en Valesca getroost worden met dit grote verlies. Huizen (N.H.): N. W. van Rees-van Geest. Leidschendam Ada en Vanni Stockholm: Joke en Denes Vleuten: Arij Amstelveen: Trude Huizen (N H 28 juni 1976 Brede Englaan 8 Op 30 juni 1976 heeft God van ons weggenomen onze geliefde Zwager en Oom Pieter Stok echtgenoot van J. H. Gaastra op de leeftijd van 66 jaar. Wij zullen hem erg missen. Drachten: G. E. Hoogstra-Gaastra B. Hoogstra Rotterdam: M. M. Gaastra L. Gaastra en verdere familie. Rotterdam, Van Malsenstraat 4 Dankbaar voor alles wat zij voor één van onze scholen heeft gedaan, geven wij kennis van het overlijden van Mevrouw M. Pietersma Adjunct-directrice der Christelijke Huishoud- en Nijverheidsschool „Ericaplein" Het bestuur van de vereniging Christelijke Nijverheidsscholen afdeling meisjesscholen te Rotterdam. Rotterdam, 30 juni 1976. Op 28 juni 1976 nam de Heer plotseling uit onze familiekring weg onze geliefde Broer, Zwager en Oom Gerrit van Dijk echtgenoot van Jacoba Frederika van Dijk Hij bereikte de leeftijd van 73 jaar. Hilversum: D. J. van Dijk J. van Dijk-Reyenga Hilversum: K. H. van Dijk A. van Dijk-van der Horst Aerdenhout: L. J. van Dijk T. van Dijk-Esselink Hilversum: A. J. van Dijk A. van Dijk-Hiemstra Hilversum: M. van den Akker-van Dijk Hilveiftm: H. Schipper-van Dijk W. J. A. Schipper Hilversum: H. van Dijk K. van Dijk-Capel Hilversum: C. G. Bink-van Dijk N. Bink Hilversum: D. van Dijk C. P. van Dijk-Kroon neven en nichten Tijdens onze reis in Israël heeft God, voor mij geheel onverwacht, tot zich geroepen mijn innig geliefde trouwe Man Gerrit van Dijk op de leeftijd van 73 jaar. Lied 300 uit het liedboek voor de kerken J. F. van Diik-van Dijk Hilversum, 28 juni 1976 Torenlaan 23. De begrafenis zal plaatshebben op dinsdag 6 juli a.s 's middags om 2.30 uur op de Nieuwe Alg. Begraafplaats aan de Bosdrift te Hilversum. Gelegenheid tot condoleance na de begrafenis in de aula van bovengenoemde begraafplaats. Thuis liever geen bezoek. Geen toespraken. „Hij doet mij nederliggen in grazige weiden: hij voert mij zachtkens aan stille wateren." Psalm 23:2. Heden nam de Heere tot Zich, na een langdurig lijden, onze lieve, zorgzame Moeder, Behuwdmoe- der en Oma, Johanna Cannegieter-van der Zwan, weduwe van Willem Cannegieter, op de leeftijd van 77 jaar. Uit aller naam: H. H. Cannegieter Scheveningen, 2 juli 1976. Berkenbosch Blokstraat 37. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen. De bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben dinsdag 6 juli om 12.30 uur op de begraafplaats „Westduin", Ockenburghstraat, Loosduinen. Vertrek vanaf huis om 12 uur. Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft bete kend, delen wij u mede dat in volle vrede van ons is heengegaan, onze lieve en zorgzame Man, Va der, Behuwdvader, Groot- en Overgrootvader, de heer Pieter van Diggelen weduwnaar van A. H. van der Smit oud Hoofd ener Chr. School te Weesp Ereburger van de stad Weesp op de leeftijd van 85 jaar. Weesp: J. J. van Diggelen-de Koning Weesp: Dr. J. van Diggelen W. van Diggelen-van Oostveen Kortenhoef: Mr. E. G. van Diggelen J. van Diggelen-Bergsma en kleinkinderen alsmede achterkleinkind Weesp. 29 juni 1976 „Hogewey" Correspondentieadres: Wintertuin 3 Ingevolge de wens van de overledene heeft de crematie op 2 juli 1976 in alle stilte plaatsgehad. Voor Uw blijken van deelneming na het overlijden van mijn trouwe man en onze zorgzame vader HENORIK CORNELIS VAN DE SPELT betuigen wij U onze hartelijke dank. Mevr. G.A. v.d. Spelt - v.d. Reijden Ronald en Anne en verdere familie Alphen a.d. Rijn, juli 1976 Jongkindt, Corunctestraat 15. Dr H. ff. Schiffer m aag-.-darm-art s afwezig tot 19 juli. Gevestigd D. Groot Arts voor natuurgenees wijze Teugelaan 15 A. Schoort Tel. 02209-2915. Kennisgeving De burgemeester van Rotter dam maakt bekend, dat vanaf "héden gedurende 3 maanden ter inzage ligt de door de ge meenteraad vastgestelde „Ver ordening houdende brandvei ligheidsvoorschriften voor be jaardenoorden" (Gemeente blad 1976. nr. 40). Deze verordening, die in wer king treedt 3 dagen vanaf he den. ligt voor een ieder ter inza ge op de secretarie der gemeen te (afdeling Algemene Zaken) De Burgemeester, J. v.d. Ploeg 1 b-

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 8