Dz&Motk FAMILIEBERICHTEN DONDERDAG 1 JUU 1976 TROUW/KWARTET PSlO/f )NDE! kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Dankbaar en big zijn wij met de gepoorte van Herman Jan B. Wierenga T Wierenga Posthumus Antgke Corette In Jezus ontslapen onze ge liefde Behuwdzuster en Tante Grietje Brouwer- Ubels t jaar Dokkum Fam. E. Weslerbrink- Brouwer Fam F. Brouwer- Prins Crgpskerk. 27 juni 1976 Na een droevig ongeval heeft God op zondag 27 juni tot Zich genomen mijn lieve man. onze ge liefde vader en grootvader Klaas de Geus echtgenoot van Jitske Miedema eerder gehuwd met Stijntje Troost op de leeftijd van 67 jaar Ps. 8 Sint-Maarten J. de Geus-Miedema D de Geus G. de Geus-Westerbeek Trudy, Klaas. Kees en Stijntje Egmond-Binnen: Joh. de Kraker A. T. de Kraker-de Geus Klaas Jan en Marjo Heiloo: H. K. de Geus H. R de Geus-Haaima Niels en Bas Sint-Maarten: D. Zijlstra T. Zijlstra-de Geus Jan Dirk, Henk en Frank Corr.-adres: Sint-Maarten, Stroet 34. Op zaterdag 3 juli a.s. zal om 14 00 uur een rouwdienst worden gehouden in de Gereformeer de kerk te Dirkshorn. Aansluitend hierop vindt de begrafenis plaats om 15.00 uur op de algemene begraafplaats te Sint- Maarten. Condoleancebezoek: Vrijdagavond van 19 30—20.30 uur en na de begrafenis in 't Centrum te Stroet Liever geen bezoek en bloemen. Wij staan versteld maar God nam ir. Zijn wijsheid tot Zich. Zijn kind, onze Broer. Zwager en Oom Klaas de Geus Stroet (Sint-Maarten): Uit aller naam: P. de Geus Hoep 21. Schagen, 27 juni 1976 Door een ongeval is plotseling uit ons midden weggenomen onze oudste Zwager Klaas de Geus te Stroet (N.-H.) in leven echtgenoot van onze zuster Jitske Miedema Die in oprechtheid wandelt, wandelt zeker. Weidum: P. Lunshof-Miedcma L. Lunshof Gouda: G Miedema H. W. Miedema-Bakker Jorwcrd: S. Miedema G Miedema-Schukken Hijlaard: A Schukken-Miedema H. Schukken Emmen: G. Roukema-Miedema J. Roukema Amstelveen: L. Miedema J Miedema-Harlaar Hijlaard: M. Miedema IJ. Miedema-Meijer Den Haag: E. Haitsma-Miedema J. A. D. Haitsma Algemene kennisgeving God nam tot Zich na een zeer ernstige ziekte ons innig geliefd dochtertje en ons allerliefst zusje Margina zij is 6 jaar geworden Haar diep bedroefde ouders en zusjes J. C. Knaap T. Knaap-Henstra Christa Corinne Heiloo. 27 juni 1976. Werkendelslaan 19. De begrafenis heeft plaats gevonden in besloten familiekring te Alkmaar. ,J)e Heer is mij tot hulp en sterkte" Heden is van ons heengegaan onze lieve Moeder. Groot- en Overgrootmoeder Jenna Johanna Stegenga-Rutgers Weduwe van P. Stegenga op de leeftijd van 92 jaar. 's-Gravenhage A Th Stegenga L. Stegenga-Roosing Zwolle Th. Stegenga-Puite Leeuwarden T.i A Stegenga Veenstra klein-en achterkleinkinderen Ermelo. 29 juni 1976 Corr -adres De Bruyncstraat 33. 's-Gravenhage De teraardebestelling zal plaatsvinden op za terdag 3 juli 1976 om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Ermelo Vooraf wordteen rouw dienst gehouden in de rouwkamer Rozenlaan 1 te Ermelo. aanvang 11.00 uur Gelegenheid tot con doleren na afloop der begrafenis in de aula van de begraafplaats. In plaats van kaarten Bedroefd maar ook dankbaar voor alles wat wij in hem mochten bezitten geven wij u kennis van het overlijden van mijn innig geliefde Man onze lieve Vader en Grootvader Wiebren van Dijk op de leeftijd van 64 jaar. Zijn lievelingslied was: ..Waarheen pelgrims waarheen gaal gij?" Hijken, 29 juni 1976. Hijken: A van Dijk-Vroegop Aduard: G. van Dijk J. van Dijk-Zomer Roden: A. Schaafsma-van Dijk J. Schaafsma Makkinga: W. Hartholt-van Dijk J. Hartholt Hijken: J. van Dijk W. van Dijk J. van Dijk M. Kramer-van Dijk F. Kramer en kleinkinderen De rouwdienst is bepaald op zaterdag 3 juli om 13.30 uur in de Gereformeerde kerk te Hijken, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden. Zij die de overledene de laatste eer willen bewij zen worden verzocht om 13.15 uur aanwezig te zijn. Na een moedig gedragen ziekte heeft de Heer uj^.. ons midden weggenomen onze broer, zwager en oom Wiebren van Dijk echtgenoot van A. Vroegop op de leeftijd van 64 jaar. Hijken, 29 juni 1976. Ottawa (Canada): D. van Dijk-van Baren Dalen: Jac. van Dijk F. van Dijk-Janssen Apeldoorn: M. van Dijk-Datema Baldwinsville. U.S.A.: O van Dijk M. van Dijk-Struis Assen: Joh. van Dijk G. van Dijk-de Boer. Neven en nichten. Het bestuur van de vereniging tot bevordering van Chr. Nat. Schoolonderwijs te Weesp en Wees- perkarspel geeft met leedwezen kennis van het overlijden van haar oud-schoolhoofd de heer P. van Diggelen Een reeks van jaren heeft hij de vereniging met trouw en toewijding gediend. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar hen die achterblijven, die wij allen Gods troost toewensen. Weesp. 29 juni 1976. J Woudsma, voorzitter: J. Timmers. secretaris. „Komt allen tot Mij. die vermoeid en belast zijt en Ik zal u msl geven" Heden nam God tct Zich mijn geliefde Man en onze lieve Vader Jacobus van Egmond echtgenoot van D. C. van Delft op de leeftijd van 43 jaar. Rijnsburg: D. C. van Egmond-van Delft Dick en Connie Henk Gert Jan Elsje Rijnsburg. 29 juni 1976 Korte Voorhouterweg 21 De rouwdienst zal D.V. plaats vinden a.s donder dag 1 juli nam. 2.30 uur in de Immanuelkerk aan de Kerkstraat te Rijnsburg. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Gereformeerde be graafplaats aan de Sandtlaan te Rijnsburg. Con doleren na afloop in één der zalen van de Imma nuelkerk. Heden werd van ons weggenomen onze jongste broer en onze zwager Jacobus van Egmond op de leeftijd van 43 jaar. Rijnsburg: G. van Egmond-Tijsterman W. van Egmond J. J van Egmond-van Egmond Zaandam: M. Taai-van Egmond W. Taal Rijnsburg: G. van Egmond M. van Egmond-Tijsterman J. van Egmond D. van Egmond J. P. van Egmond-Heemskerk C. van Egmond E C. van Egmond-van Starkenburg Rijnsburg. 29 juni 1976. In vol vertrouwen op zijn Heiland is van ons heengegaan onze geliefde, zorgzame vader en opa Arie Monster sedert 30 januari 1975 weduwnaar van Susanna van Gemert op de leeftijd van 67 jaar. Dieren: A. Baars-Monster Ede: D Onnink-Monster B. Onnink Maasdam J. Barendregt-Monster A. W. Barendregt 's-Gravendeel: J Monster M. W. Monster-Van Oosterhoudt. Velp: T. J Monster J. G A Monster-Molengraaff 's-Gravendeel: A. Monster en kleinkinderen. 's-Gravendeel, 29 juni 1976 Molendijk 9 Gelegenheid tot condoleren in de aula van het Bejaardenhuis „Immanuèl. Hiesveltstraat 1 te 's- Gravendeel op vrijdagavond van 7.30 tot 9.00 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben'op de nieuwe algemene begraafplaats op zaterdag 3 juli a.s. vanuit de aula van „Immanuël". Vertrek aldaar des namiddags 3.15 uur. In volle vrede ontslapen onze geliefde Broer Zwager en Oom Arie Monster op de leeftijd van 67 jaar Apeldoorn: L. J. Monster-Smaal 's-Gravendeel: A. Monster-Dubbeldam 's-Gravendeel: J. Zuiderent-Monster J. B. Zuiderent H. I. Ambacht: A. Monster J. J. Monster-Naaktgeboren Odoorn: J. van der Steeg E. van der Steeg-Martens Zeist: A. W. Monster C. W. Monster-Smaal 's-Gravendeel: J. H. Monster A. Vink Rotterdam: H. J. Monster H. Monster-Smaal neven en nichten 's-Gravendeel. 29 juni 1976. Met grote droefheid geven wij hiermede kennis dat de Heere tot Zich heeft genomen onze geliefde zwager en oom de heer Arie Monster op de leeftijd van 67 jaar. Familie van Gemert. 's-Gravendeel, 29 juni 1976. Het college voor de verlening van bijstand geeft met leedwezen kennis van het overlijden van haar commissielid de heer A. Monster op de leeftijd van 67 jaar. Zijn inzet en inricht voor ons college en zijn sympathieke optreden zullen bij ons in dankbare herinnering voortbestaan. Namens het college D Mol. voorzitter M. Uitterlinden, secretaris. 's-Gravendeel. 29 juni 1976. Dankbaar voor alles wat hij voor onze Bank heeft gedaan, geven wij kennis van het overlijden van de heer s A. Monster voorzitter van de Raad van Toezicht der Rabo- Bank te 's-Gravendeel. Wij zullen zijn nagedachtenis in hoge ere houden. Bestuur. Raad van Toezicht, Directie en Personeel Rabo-Bank 's-Gravendeel. 's-Gravendeel. 29 juni 1976. Psalm 27 7 Heden nam God tot Zich onze geliefde schoon zoon en zwager Jacobus van Egmond Rijnsburg: E. van Delft-Glasbergen Valkenburg iZ H G. van Delft T. A. van Delft-Post Rijnsburg: J van Nieuwkoop-van Delft G. van Nieuwkoop. Rijnsburg. 29 juni 1976 Vandaag verloor ik mijn beste collega en vriend Jacobus van Egmond Leiden. 29 juni 1976 J H. W. de Jong Enige en algemene kennisgeving Op 27 juni 1976 ging geheel onverwacht, op de leeftijd van 84 jaar. van ons heen mijn geliefde man. onze dierbare vader, schoonvader, grootva der en zwager mr Jan Anne Jonkman Grootkruis in de Orde van de Nederlandse Leeuw. Qrootofficier m de Orde van Oranje-Nassau, Oud-Voorzitter van de Volksraad van Ned. Indië. Oufa-Voorzitter van de Eerste Kamer der Staten Generaal. 's-Gravenhage: J. L. M. Jonkman-de Bruine Eindhoven: H. K. Jonkman A. J. F. Jonkman-van Rhijn Wassenaar P. J. H. Jonkman M. E. Jonkman-te Winkel 's-Gravenhage: .1 M Jonkman S. C. Jonkman-Canne Velp H. A. van der Vorm-Jonkman J. M. van der Vorm en kleinkinderen. Utrecht H. H. Th. Kenswil-de Bruine 's-Gravenhage 30 juni 1976 Schoutenstraat 61 Overeenkomstig de wens van de overledene heeft de crematie heden in stilte plaats gevonden Liever geen bezoek en geen bloemen. Tot onze grote droefheid werd uit onze kring weggenomen onze fijne Collega Maatje Pietersma Dankbaar gedenken wij wat zij voor ons en onze school gedaan heeft. Gelukkig dat ook zij mocht weten dat zij in Gods hand was en dat er niets gebeurt buiten Zijn wil. Alle medewerkenden van de Chr. Huishoudschool „Ericaplein" te Rotterdam. Rotterdam. 30 juni 1976. Dankbaar voor het haar gegeven leven voor de zegeningen en blijdschap nam de Here uit onze familiekring mijn lieve a.s. vrouw onze geliefde dochter en kleindochter Ingrid Heemskerk a.s. echtgenote van Geraldus Stapel (Gerard) op de leeftijd van 18 jaar fam. Heemskerk fam. Brink Amsterdam, 29 juni 1976 Gloriantstraat 38 De begrafenis zal plaatshebben 2 juli a.s. op de begraafplaats „Sloterpark" te Amsterdam om 13.00 uur. Heden nam de Heer tot Zich, na een langdurig lijden, mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en onze lieve oma Margaretha Smelt geboren Hegmans in de ouderdom van 80 jaar. „De Heer is bij mij, 'k zal niet vrezen". Hengelo (O): J. Smelt Hellend oorn: J. W. Akkerman-Smelt J. L. Akkerman Hengelo (O): G. Smelt E. Smelt-Nederlof Amersfoort: W. Smelt en kleinkinderen Hengelo (O), 29 juni 1976, Hennepstraat 4. Corresp.adres. Dennenbosweg 59. De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag, 2 juli des namiddags 2.00 uur in de aula van de Algeme ne Begraafplaats, Oldenzaalsestraat te Hengelo (O), waarna de teraardebestelling zal plaats hebben. Aan hen, die de overledene de laatste eer wensen te bewgzen, wordt verzocht om 1.50 uur in de aula van bovengenoemde begraafplaats aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond van 6.15 tot 6.45 uur in de aula van het Koningin Juliana Ziekenhuis. Geen toespraken. Na een blijmoedig leven is in alle rust ingeslapen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Wilhelmina Korevaar Oud-Directrice van de Heldringstichting te Zetten op de leeftijd van 65 jaar. Oosterbeek: C. Korevaar-Rietkerk Sliedrecht: A. Quispel-Korevaar A. Quispel Kinderdijk: L. Jonker-Korevaar Voorburg: C. M. Brouwer-Korevaar P. Brouwer Hilversum. M. Wagenaar-Korevaar H. Wagenaar neven en nichten. Zeist. 29 juni 1976. „Rusthuis Schaerweijde", Utrechtseweg 75. Correspondentieadres Soestdijkerstraatweg 5, Hilversum. De teraardebestelling zal plaats vinden te Zetten op de begraafplaats van de Heldringstichting. zaterdag 3 juli a.s. Voorafgaande wordt een rouwdienst gehouden in de Vluchtbergkerk van de Heldringstichting te Zetten welke aanvangt om 11.00 uur. De overledene is opgebaard in de rouwkamer aan de Laan van Beek en Royen 16 te Zeist. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in de Heldringstichting. ..Heer, wees mij, zondaar, genadig. Uw genade is mij genoeg." Heden overleed in volle vrede mijn lieve Man en onze zorgzame Vader Joannes Gerbrand Verrij, in de ouderdom van 67 jaar. Voorburg: G. J. Verrij-Verschoor Zoetermeer: J F. Verrij M. J. Verrij-Vuyk Tiel: G. J. Reuser-Verrij W. Reuser. Voorburg. 29 juni 1976. Kon. Wilhelminalaan 152. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen. De overledene is opgebaard in „Het Rouw- centrum". Van Diemenstraat 167 te 's- Gravenhage. Gelegenheid tot condoleren aldaar donderdag van 19-20 uur. Op zaterdag 3 juli zal om 11 uur een korte rouw dienst worden gehouden in de „Opgangkerk". Laan van Oosterburg 21 te Voorburg, geleid door Ds. A. Westra. Daarna zal de teraardebestelling plaatsvinden om ca 12 uur op de Oosterbegraafplaats aan de Rodelaan te Voorburg. De Here is mijn Herder mij ontbreekt niets Psalm Na een langdurig lijden nam de Here tot Zich mi lieve Man. onze zorgzame Vader en Opa. Broer Zwager Herman Grobben op de leeftijd van 68 jaar. N. Grobben-Heukelom Frans en Nel Ria en Cees Jan en Ans Tiny en Arie Herman kleinkinderen en verdere familie Utrecht. 29 juni 1976 Magelhaenlaan 136 De overledene is opgebaard in de rouwkamer va de P.C.B., Schoolstraat 12. Utrecht. Gelegenhei tot condoleren aldaar donderdag van 20.00-20.3^ uur. Geen bloemen - geen toespraken De teraardebestelling zal plaats hebben vrijdagl juli om 14.30 uur op de begraafplaats „Dae| wijck", Floridadreef Vertrek van het woonhuis om 14.00 uur. Langs deze weg danken wij de heren doktoren verplegend personeel van het Diakonessenhuis voj liefdevolle verpleging van onze Man en Vader H. Grobben N. Grobben-Heuk en kinc ooi Utrecht. 1 juli 1976 )e V< ersc ireerz luid- lehai olkc Voor het hartelijk medeleven dat wij in zo ruime tijdens de ziekte en na het overlijden van onze Broi' Oom Hendrik Alberts hebben ondervonden, betuigen wij allen onze oprei" dank. Leersum, juli 1976. Middelweg 59. gel iewuj ïooit inger vorde lermz ie va da: drags Uit aller naam: J. Alb ian b ïlijft te an van 1 van d Voor de overweldigende belangstelling en steun d _ens ons heeft bewezen tijdens de ziekte en na het overlij ®an van onze lieve man en vader Gezienus M. Warringa kwaa (altha Het is ons onmogelijk een ieder hiervoor persoonlijwoor bedanken. Wij hopen dat u onze welgemeende dgijn t langs deze weg wilt aanvaarden. zal Mevrouw R. Warringa-Steenbergen iweini en kinderen Iteger Emmeloord 1 juli 1976. afrik: Abelenlaan 1. iten I deel. bena een In plaats van kaarten ders Mag ik langs deze weg mijn hartelijke dank betuigen een ieder die op enigerlei wijze blijk van medele' W V betoonde met het zo plotseling verlies van mijn man, vader en opa Ruurd Broersma De zekerheid dat hij nu bij zijn Vader in de hemel ii mij een grote troost. Mevr. E. Broersma-v.d. Tieide Nesciolaan 37 Haren Gn. Nede de ii eerlij doels nen 1 lijke nen ieder het 1 int .Ver een portret in 150 foto's i>* Een uniek beeld vai het leven in de kibboets. Alle aspecten van het werk. De mensen van de kibboets. Hun levenspatroon. De huisvesting Het onderwijs. Oe plaa ,Zui De s feite die de l mog ten uitei selei in d: koni wen denl bam tus opvoeding. De ontspanning. Met goede informatie over de plaats van de kibboets m de Israëlische samenleving. Tekst: Dr. Henry Rosenfeld e.a. Foto's, waaronder vele in kleur Werner Braun. Woord vooraf van Or Jacob Soetendorp Verkrijgbaar in de boekhandel, f 22.90. geni bijl: neir strij keli uitv de aan het ben bev biet Éreni ZOMER KEUNING BOEKEN - WAGENINGENeeu PERSCOMBINATIE N.V. (uitgeefster van o.m. Het Parool. Trouw en De Volkskrant) Wij zoeken voor de BEDRIJFSKANTINE op korte termijn: een ervaren parttime medewerk(st)er die van maandag fot en met vrijdag tussen 16.00 uur en 20.30 uur alleen in de kantine werkzaam moet zijn. Hi|/zi| zal tevens 1x per 4 weken op zaterdag moeten werken van 07.00 uur tot 12.00 uur. De werkzaamheden in de kantine bestaan uit het rondbrengen van koffie en thee. het gereedmaken en verstrekken van maaltijden en dranken in de kantine en het schoonhouden van de keuken. Sollicitaties kunt u richten aan de personeelafdeling van Perscombinatie N.V Wibautstraat 131, Amsterdam* tel 914400. toestel 395. Jui: wor and ver; Uit sch ten ten uitl die cor bin op ligl He wa wa sti] ge\ zijl gei oir Afi gei gre ..g<

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12