bezigheids- begeleid(st)er Trouw j:I; Christelijke scholengemeenschap! RmsterdamOost r staffunktionaris GROEPSMEDEWERKSTER: EEN DIRECTEUR ERVAREN KURSUSLEIDER/ LEIDSTER. groepsleider HOOFDLEIDER Groepsleidster "DE MEERBURG" A. GEDIPLOMEERDE GROEPSLEID(ST)ERS, B. ASSISTENT GROEPSLEIDERS, Da Costaschool voor Chr. B.L.O. <m.ua LEEUWARDEN. een ONDERWIJZERES D LATIJN 6è9 uur HERHAALDE OPROEP ROTTERDAM: LERAREN/LERARESSEN -K L ZATERDAG 26 JUNI 1976 TROUW/KWARTIlTI Nieuw voor ons een uitdaging voor U Bij het Centrum voor maatschappelijke dienstverlening in de Kromme Rijnstreek te Bunnik is plaats voor een (man/vrouw) Het werkgebied omvat de gemeenten Bun- nik, Cothen, Houlen en Wijk bij Duurstede. Onze stichting is sinds kort een gekombi- neerde A-instelling met 4 leidsters ge zinsverzorging en bejaardenhulp. 7 maat schappelijk werksters (van wie 6 part-time) en plm 100 gezinsverzorgsters en bejaar denhelpsters. Taakomschrijving: samen met de verschillende werksoorten meewerken aan de beleidsvoorbereiding en -uitvoering koördinatie van de dagelijkse gang van zaken; begeleiding van de teams door o.a. werkbegeleiding. Vereiste opleiding: Sociale Akademie of HSA en VO. Salaris afhankelijk van ervaring, opleiding en volgens rijksregeling. Aan het verkrijgen van een passende woning zal alle medewerking worden verleend. Bij de sollicitatieprocedure wordt een be langrijke stem toegekend aan de medewer kers van ons bureau. Inlichtingen kunt u inwinnen op tel. 03405- 1265. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de sekretaris van het CMD, de heer L. J. Andringa, De Brink 3 te Cothen. Burgemeester en wethouders van Amersfoort roepen sollicitanten op voor de functie van bedrijfs maatschappelijk werk(st)er die. samen met een half-time werkende collega zal werken ten behoeve van de gemeentelijke diensten, bedrijven en stichtingen met in totaal 1300 personeelsleden. 'Het bedrijfsmaatschappelijk werk ressorteert onder de secretarie-afdeling Personeel en organisatie. De taak omvat: - individuele hulpverlening aan personeelsleden, voor zover de problemen verband houden met en van invloed zijn op de werksituatie; - het signaleren van en het adviseren bij structurele problemen in verband met de be leidsvorming; - intensief contact met instanties zowel binnen als buiten de organisatie. Vereisten: voltooide opleiding aan de Sociale Academie (B) MW, danwel dc Hogere Beroepsopleiding maatschappelijk werk, (voorheen H.S.A.), als mede ervaring in het bedrijfsmaatschappelijk werk. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tot maximaal f 2952.-. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie te richten aan burgemeester en wethouders van Amersfoort, Stadhuisplein 1 te Amersfoort, met vermelding van vacaturenummer 23. Nadere inlichtingen betreffende de beroepsin houdelijke aspecten kunnen worden ingewonnen bij mevrouw M.L. Groot-Dijns, bedrijfsmaat- schappelijk werkster, telefoon: 033-36265. HERMAN FRANTSENHUIZEN In één van onze gezinsvervangende tehuizen te Vlaardingen bestaat een vacature voor: assistent groepsleidster Algemene informatie: Onze tehuizen bieden een maximale huisvesting van 18 geestelijk gehandicapte mannen en vrouwen per tehuis, die overdag de Sociale Werkplaats of een dagverblijf bezoeken. U zult samen met collega leidsters moeten zorgdragen voor vele zaken die in elk huisgezin als vanzelfsprekend worden beschouwd; niet alleen huishoudelijk werk en eten koken, maar ook sfeer scheppen en de begeleiding geven die nodig is. Opleiding A.Z., of O.P.M. wel gewenst doch niet vereist. Min. leeftijd 17 jaar. Wij bieden een goed salaris (volgens C.R.M.I. Vakantie toeslag 7.8%. Toeslag onregelmatige diensten 10%. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen kunt U inwinnen bij de Heer A.C. van Duijvenbooden telefoon 010-348775. 's Avonds 010-356094 Sollicitaties te richten aan: Stichting Exploitatie Tehuizen voor Geestelijk Gehandi capten Postbus 263. Vlaardingen DE HARTENBERG - EDE CHRISTELIJK CENTRUM VOOR GEESTESZWAKKEN Apeldoornseweg 60. Wekerom (gem. Ede). De Hartenberg - een centrum waar ongeveer 360 geestelijk gehandicapten zijn gehuisvest - roept sollicitanten op voor de functie van die werkzaam zal zijn in één paviljoen met 48 pupillen. Zijn/haar taak betreft voornamelijk - opzet en begeleiding van diverse activiteiten in het dagprogramma van de pupillen - begeleiding van de praktijkopdrachten, die de groepsleiding moet uitvoeren in het kader van de Z-opleiding. Wij denken hiervoor aan iemand met een opleiding N XX, Kleuterleidster. Z-opleiding, M.B O.-I.W., of een andere gelijkwaardige opleiding. Ervaring in het bezig zijn met zwakzinnigen strekt tot aanbeveling. Voor deze functie is een christelijke levensovertuiging gewenst. Geboden wordt: - een salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring liggend tussen 1.825,01 en 2.270,27 bruto p.m. - 7.8% vakantietoeslag - 20 vakantiedagen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt, telefoon (08382) 441, door E. J. Hulsegge. coördinator bezigheidsbegeleiding, toestel 322 en mevr. M. Berkhof, psychologe, toestel 326. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de geneesheer-directeur, Postbus 75, Ede. Het team van het DAGCENTRUM "Statenplein" (uitgaande van de Stichting Burger Weeshuis van Rotterdam) zoekt voor uiterlijk 1 augustus a.s. een Zij zal samen met groepsmedewerker, teamleidster, maatschappelijk werkster e.a. gaan werken met een groep van 10 kinderen in de lagere schoolleeftijd. Vereisten:-diploma M.B.O.-i.w. of bezig met laatste jaar M.B.O.-i.w. -minimum leeftijd 23 jaar. -bekend zijn in Rotterdam. -ervaring met creatieve handvaardigheidstechnieken. Werktijden: tussen 10.00 en 20.00 uur, van maandag tot en met vrijdag. Van de vakantie worden 3 weken verplicht opgenomen gedurende de zomervakantie van het gewoon lager onderwijs. In deze periode is het dagcentrum gesloten. Salariëring volgens rapport Haeck. Brieven uiterlijk 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan: Dagcentrum "Statenplein", Statenplein 4, Rotterdam-3012. De Stichting "Protestants Christelijk Centrum voor Maatschappelijke Dienstverlening Noordwest-Veluwe", met afdelingen voor bejaardenverzorging, gezinsverzorging en maatschappelijk werk, zoekt wegens aanvaarding door de huidige funktionaris van een andere levens- en werkkring, De voorkeur gaat uit naar iemand, die ervaring heeft in een leidinggevende funktie en zich kan inzetten in de welzijnssector. Organisatorische bekwaamheid, met nadruk op het bevorderen van overleg en samenwerking tussen de verschillende geledingen van de stichting, staat bij bestuur, staf en medewerk(st)ers hoog aangeschreven. Gegadigden dienen van positief christelijk levensovertuiging te zijn. Salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de C.O.A.M.- regeling. Inlichtingen bij de huidige directeur, de heer J. Windig (tel. 03418-3444). Sollicitaties te richten aan de voorzitter van het bestuur, Harderwijkerweg 101, Putten. Het vormingscentrum "De Keijenberg" te Renkum. zoekt een part-time Taakomschrijving: - voorbereiding en leiding van vormingskursussen in internaatsverband met volwassenen en jongeren (voornamelijk gezondheidszorg en onderwijs) - het in teamverband meedenken over beleid; - het toe willen komen aan goede verzorging van follow-up. De Keijenberg werkt o.a. met groepen deelnemers voor wie bijbels denken van betekenis is bij het bezig zijn met maatschappelijke vraagstukken. Gezocht wordt een medewerk(st)er die bereid en in staat is en in het teamverband en met de deelnemers van uit deze achtergrond te denken en te werken. Opleiding: h.b.o. of universitaire opleiding. Salaris volgens arbeidsvoorwaarden voor vormings- en ontwikkelingswerk. Indiensttreding: liefst per 1 september 1976. Sollicitaties te richten aan: bestuur en staf van de Stichting voor vormingswerk De Keijenberg, Nw, Keijenbergseweg 171, Renkum. in Huize Heimerstein, tehuis voor geestelijk gehandlkapten, is plaats voor een zowel voor een fasehuis als voor een huis voor ouderen. Gewenste opleiding: Z-diploma M.B.O.-I.W O.P.M. Salaris volgens de richtlijnen van de N.Z.R. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van het tehuis. Cuneraweg 12 te Rhenen. Het medisch kinderhuis "Bethanië" te Zeist roept sollicitanten op voor de funktie van Vereisten: opleiding H.B.O.-lw. of gelijkwaardi ge opleiding en een ruime ervaring in het werken met kinderen. Funktie-inhoud: - het coachen van de groepsleiding van 3 groepen (1 groep bestaat uit 9 kinderen en 4 groepsleid(st)ers) - het begeleiden, coördineren en stimuleren van de aktiviteiten met betrekking tot de behandeling van de in "Bethanië" opgenomen kinderen - het participeren in de begeleidings staf, bestaande uit pedagoge, psychologe, maatschappelijk werkster, hoofd der school en kinderarts. "Bethanië" is een medisch kinderhuis, waar kinderen met leer- en gedragsmoeilijkheden geplaatst worden op medische indikatie en op vrijwillige basis. Protestants Christelijke levensovertuiging is vereist. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen worden gaarne binnen 14 dagen verwacht bij de direktrice van "Bethanië", Mw. J. Scheurwater, Verlengde Slotlaan 109, Zeist. tel. 03404-24054. De Sociaal Pedagogische Dienst te Groningen (maatschappelijk werk voor geestelijk gehandicapten in de provincie Groningen) vraagt een maatschappelijk werk(st)er De werkzaamheden omvatten hulp aan geestelijk gehandicapten en hun ouders, b.v. bij akseptatie/relatie problematiek d.m.v. individuele kontakten en gezinsge richte behandeling. Plaatsing in en samenwerking met o.a. bu.o.-scholen, dagverblijven, gezinsvervangende tehui zen, internaten enz. Uitsluitend zij, die in het bezit zijn van een diploma SocialeAcademie of H.S.A. komen in aanmerking. Salaris en pensioen volgens rijksregeling. Inlichtingen worden graag verstrekt door het hoofd van genoemde dienst (telefoon 050-124547; b.g.g. 05904-523). Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen en opgave van referenties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het dagelijks bestuur van de Provinciaal Groninger Stichting Geestelijke Gezond heidszorg, Marwixkade2, Groningen. Het bestuur van de Stichting Dagverblijven Geestelijk- Lichamelijk-Gehandicapten Flevo land vraagt voor haar binnenkort te starten Kinder dagverblijf in Lelystad EEN HOOFDLEIDER(STER) minimale opleiding: o.p.m. v.s.i.d; m.b.o. i.w.; dipl. zwakz zorg kinderbesch. B; hoofdleidster kleuteronderwijs, m.o. pedagogiek A; tenminste 25 jaar en 3 jaar ervaring liefst in dagverblijven. Sollicitaties te richten aan het bestuur van de Stichting per adres: Karveel 15-97, Lelystad. Prot. Chr. Kinderhuis „Vluchtheuvel" te Scheveningen (cap. 33 kinderen, leeftijd 0 tot 12 |aar). zoekt voor zo spoedig mogelijk een voor haar jongensgroep. Minimum leeftijd 23 jaar. Extern. Er varing vereist. Salaris volgens rapport Haeck Sollicitaties te richten aan de directrice. Sein postduin 4 te Scheveningen. Tel. 070-553122. INLICHTINGEN worden u gaarne verstrekt De prot' .chr. Stichting voor Gezinsvervangende Tehuizen Kampen e.o., vraagt voor één van haar tehuizen: te IJsselmuiden. die bereid zijn samen met zijn/haar kollega's een optimaal woonklimaat te scheppen voor de kinderen van ons huis. DE MEERBURG is een gezinsvervangend tehuis voor geestelijk gehandicapte kinderen, die het buitengewoon lager onderwijs volgen of een kinderdagverblijf bezoeken. Binnenkort hopen we te starten met nog twee nieuwe groepen van elk acht bewoners, waardoor het totale bewonersaantal komt op 24 kinderen. Voor A en B vragen we Voor A verwachten we bovendien: Z - een pos.chr. levensovertuiging, - goede kontactuele eigenschappen - optimale inzet. - diploma O.P.M. (event. VSID) of Z-diploma - enige jaren ervaring in de zwakzinnigenzorg Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitaties te richten aan het hoo van de Meerburg: de heer M.D. Landeweerd, Dorpsweg 6, IJsselmuiden. Voj Sc informatie kunt u telefonisch kontakt opnemen. Het tel. no. is 05202 - 6950. Ge Schieringerweg 30 te Het bestuur van bovengenoemde school vraagt per 1 september 1976 (volledig bevoegd, j.k. en r.), die zich - ook in teamverband - wil inzetten voor het m.l.k. !Ge\ har Inlichtingen zijn te verkrijgen bij het nieuw-benoemde hoofd, de heer Pi"2 Rijpstra (thans nog te Hoofddorp), tslef. 02503 -16160. fo0| Van sollicitanten wordt verwacht dat ze het christelijk onderwijs f overtuiging willen dienen en behoren tot één der reformatorische kerkenpg Ben je vindingrijk en kun je tegen een stootje, schrijf dan vóór 10 juli a,n|i( naar het bestuur van de stichting voor chr. b.l.o. te Leeuwarden, Marg. bpi, Heerstr. 2 (postbus 517). Nobelweg 6, telefoon 020-35 47 30 voor atheneum en havo. Gevraagd m.i.v. 1 augustus 1976 docent(e) voor: Van sollicitanten verwachten wij, dat zij bereid zijn om samen met collega's en leerlingen te trachten gestalte te geven aan het Christelijk karakr van onze scholengemeenschap. Sollicitaties te richten aan de rector, de heer drs. J. van Andel. Bri vai 21. A.W.F. Idenburgschool voor Chr. Mavo Korf makersstraat 12 Rotterdam-3007 tel. 370060 Aan bovengenoemde school worden per 1 augustus of zo spoedig daarna gevraagd: voor de volgende vakken: MAATSCHAPPIJLEER GODSDIENST BIOLOGIE NATUURKUNDE NEDERLANDS Cl Pc vc hit na aa Pli mogelij p, tie Pc 05 4 ui 10 uü 14 uu r 10 uu 8uü c Van sollicitanten wordt verwacht dat zij het christelijk onderwijs ui overtuiging willen dienen. Inlichtingen bij en sollicitaties aan de directeur A. van der Hoelj s Balsemkruid 85, Rotterdam-3014, tel. 209158. A o:

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 22