m De mensen van de Amro Bank maken't u zo makkelijk mogelijk personeelsfunktionaris Administratief assistent kloos vrije universiteit Trouw administratief medewerkster AMRO BANK ZATERDAG 26 JUNI 1976 TROUW/KWARTE*DAI Mannings eigens in Frankrijk. mi ,Ja, 't lijkt inderdaad net 'n ansichtkaart," onderstreept Frank Manning (25) als wij constateren dat hun camping uitermate fraai is neergevlijd in de lieflijk glooiende Dordogne. Jullie ook een glaasje vin rouge recht uit het vat?" valt AnjaManning (23) in, terwijl ze met geroutineerd gemak een literfles ontkurkt. „Je krijgt er wel paarse tanden van, hoor. Zeg maar ho." Met een royaal gevuld tandenborstelglas in de hand zoeken wij de juiste houding op het luchtbed. Frank Manning trekt nog 'ns aan een corpulente franse sigaret in een donkergeel vloeitje en zegt: „Alles bij elkaar hebben we er geen greintje hartzeer van dat we die vliegvakantie hebben laten schieten." Jullie hadden andere plannen? „Oorspronkelijk wel," geeft Frank toe, „maar ja, toen begon onze ouwe wagen de geest te geven. Paar keer stilgestaan langs de weg. Paar keer in de garage. Toen stonden we eigenlijk voor de keuze: of door modderen en vliegen, of dit." Hij maakt een cinemascopisch gebaar naar een kleine, sportief uitgevallen auto, die duidelijk gloednieuw is onder z'n eerste stoflaag. „We hebben nog even overwogen om een knappe tweedehands te nemen. Maar we waren 't er allebei over eens dat we nu wel 'ns een auto met 'n blanco kilometerteller wilden. Toen zijn we met jullie gaan praten. Want voor een nieuwe kwamen we nog een behoorlijk bedrag te kort." „Voor je verder gaat," interrumpeert Anja Manning, „misschien blieven de heren straks een bordje ratatouille? Plus wijn en stokbrood uiteraard," somt zij wervend op. Wij stemmen gretig toe. „Waar was ik ook alweer," hervat Frank. Bij de Amro Bank, zeggen wij hulpvaardig. MELKUNIE AMSTERDAM, onderdeel van het C.M.C.-Melkunie-koncern, kent 2 vestigingen. De ene is een produktie-vestiging aan de Beijersweg in Oost en de andere een nieuw Distributie-Centrum op het Industrieterrein Amstel II (vlak achter het Amstel-station). waar ook de verschillende kantoorafdelingen zijn gevestigd. Ook de personeelsafdeling van Amsterdam is in deze vestiging ondergebracht. De funktie van assistent van de chef personeelszaken is vakant. Daarom willen wij op korte termijn in kontakt komen met geschikte kandidaten. De aan te stellen wordt na een inwerkperiode zelfstandig belast met de dagelijkse werving, selektie en introduktie van het c.a.o.-personeel, welke ook de lagere kantoorfunkties omvat. In een later stadium kan zijn taak in onderling overleg worden uitgebreid met andere facetten van het personeelswerk. Verwacht wordt, dat hij vanuit zijn specifieke situatie een bijdrage kan leveren aan de verdere opbouw van het personeelswerk in het bedrijf. Voor de vervulling van deze funktie denken wij aan iemand met een middelbare opleiding bijvoorbeeld HAVO of MEAO, met een leeftijd van 23 25 jaar. Wij verwachten bovendien een gerichte motivatie voor het personeelswerk en bij voorkeur enige ervaring in deze sektor. Wij verzoeken geïnteresseerde kandidaten schriftelijk kontakt op te nemen met de heer Th. Mars, Melkunie Amsterdam, Postbus 5027 te Amsterdam. Wilt u vooraf nadere informatie, bel hem dan onder nummer (020) 93.49.49. frunin melk unie Melkunie Amsterdam Joan Muyskenweg 41 Amsterdam amsterdam Bij de Subfaculteit der Tandheelkunde kan worden geplaatst een De werkzaamheden bestaan o.m. uit: de ontvangst en inschrijving van nieu we patiënten het verzorgen van afspraken de administratieve verwerking en het in gereedheid brengen en houden van patiëntendossiers. Wij denken aan kandidaten in het bezit van een MAVO-diploma en een type diploma. Leeftijd 20-25 jaar. Schriftelijke sollicitaties, onder vermel ding van vacaturenummer 280-2166, te richten aan de Hoofdafdeling Perso neelszaken, Oe Boelelaan 1105, Am sterdam-Buitenveldert, postbus 7161. ELKE OCHTEND OPNIEUW kinderdijk Een mooi stuk werk. Een interessante klus voor de Kloos-mensen Maar Kloos maakt nog meer. Konstrueert en monteert o.a. sluisdeuren, offshore-installaties, fabrieken, energiecentrales, hoogspannings masten. zuiveringsinstallaties voor afvalwater, wissels en kruisingen voor spoor- en tramwegen Ouidelijk dat de Kloos-mensen het niet meer aan kunnen zonder enthousiaste kollega's Door interne overplaatsing is een vakature ontstaan op de financiële administratie. Voor deze afdeling vragen wij een met middelbare school opleiding en SPD I en II of studerend hiervoor. Leeftijd 25-30 jaar. Wat u van Kloos kunt verwachten is interessant werk, een goed salaris, 6% bonus, reiskosten vergoeding en vergoeding van eventuele verhuiskosten Mondelinge sollicitaties en informaties na telefonische afspraak. 01859-4000, toestel 123. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken van Kloos-Kinderdijk, Postbus 3, Kinderdijk. „Oh juist. Nou, 't was lekker vlot bekeken met dat geld. Voor de 3000 gulden die we nog nodig hadden, bleek een Continu Crediet het beste, ook al gezien de flexibele aflossing. Wij komen op 90 gulden per maand, m. dus dat valt mee. I We hebben er ■fcrluirl metecn 4'e Amro NR^I A u toverzekering aan vastgeknoopt, 't Is toch de meest complete en bovendien kan de premie mooi in vieren van m'n Privérekening worden afgeschreven. Uiteraard ook zo'n reisverzekering afgesloten. Da's vaste prik, sinds een paar jaar geleden al onze spullen verdwenen zijn. Bovendien is deze fraaie tent geleend van vrienden, dusD'r kan u weinig gebeuri stellen wij complimenteus vast. „We zitten goed, ook financieel. We blijven mooi binnen ons schema van 60 franc per dag. Het ziet ernaar uit dat ik de reischeques die we als reserve hebben meegenomen, straks gewoon kan omwisselen bij de bank." Hoe zijn de Mannings eigenlijk op dit paradijselijke plekje uitgekomen? „Bij het Frans Verkeersbureau gevonden," antwoordt Anja Manning, en ze reikt ons een dampend bord aan. „Oh ja," zegt Frank plotseling, „niet in de krant zetten waar we zitten, hoor. 't Is hier nog rustig en dat willen we wel zo houden." Tussen twee happen door beloven wij ons onvoorwaardelijk stilzwijgen. Continu Crediet. Amro's nieuwste manier van lenen: u stapt één keer naar de bank om 't bedrag af te spre ken waarover u maximaal wilt beschikken en u kunt daar dan voortaan altijd vrij over be schikken, wanneer en hoe u maar wilt. Zodra u 't bedrag (ge- of gedeeltelijk) opneemt gaat u aflossen. De hoogte van de maandelijkse betaling is vooraf afgesproken. Bedraagt minimaal 3% per maand van 't afgesproken bedrag. Meer aflos sen mag ook. En opnieuw opne men kan ook. Als u maar zorgt onder 't afgesproken bedrag te blijven. Kortom: 'n manier van lenen met veel vrijheid,, waar- mee u voortaan altijd over geid- achter-de-hand beschikt voor verwachte maar ook onverwach te zaken. Voorbeelden: Jceil en dan de binnenrent, of eerst de stokken met t nokverbinding en dan de buitentent geleend mndl. betaling rente per bedrag 3%(incl. rente) maand I 4.000,- f 120,- 1,25% t 5.000,- f 150,- 1,15% f 8.000,- f 240,- 1,00% f 15.000,- f 450,- 0,90% Bij deze manier van lenen worden geen andere dan rente kosten berekend. Het rentetarief varieert van 0,90 tot 1,45% per maand en is afhankelijk van de hoogte van 't afgesproken kre dietbedrag. De rente (aftrekbaar voor de belasting) wordt per maand berekend over het op dat moment nog terug te betalen be drag. Bij onverhoopt overlijden voor uw 65-ste wordt de res- tantschuld kwijtgescholden tot maximaal f 20.000,-. Amro Autoverzekering Compleet. Zoals elke automobilist bent u natuurlijk W.A. verze kerd, d.w.z. verzekerd tegen schade die u aan anderen toe brengt. Maar, vooral als u in 't be zit bent van een nieuwe of vrij ■tt /£75 TE KL£!NE 7EV7 nieuwe auto, is het de moeite waard ook schade aan uw eigen autc te verzekeren. Dat kan tegen een redelijke premie en zonder gedoe als u op een Amro Autoverzekering Compleet overstapt. Want die heeft een aantal unieke voordelen: 1. Als u uw gloednieuwe auto binnen 12 maanden na aankoop total loss rijdt krijgt u een nieuwe. Zelfs al is de auto bij de dealer weer in prijs gestegen. Zonder extra-premie en onge - acht 't aantal gereden kilometers. 2. Gratis ongevallenverzekering voor inzittenden. 3. Gratis groene kaart. 4. Accessoires gratis tot totaal f 1.500,- meeverzekerd (schuif- dak, radio, mistlampen etc.). 5. Als uw auto spoorloos ver dwijnt, krijgt u gedurende de eerste 30 dagen van de vermis sing een extra-vergoeding van 25 gulden per dag. 6. Bent u Amro Privérekening- houder en krijgt u bij uw huidi ge verzekering minder dan 25% no-claim korting, dan is de Autoverzekering Compleet ex tra interessant voor u. Ten eer ste financieel. U betaalt nl. een vaste premie, met of zonder schade. Per kwartaal boeken wij '•4 van die premie automatisch van uw Privérekening af, zonder dat daarbij rente in rekening wordt gebracht. Voor schade aan uw auto geldt - behalve in 'n aantal ge vallen - 'n eigen risico van f 500,- per keer. Als u dat moet betalen dan schieten wij 't be drag renteloos voor. L' betaalt dan in 4 kwartaaltermijnen terug. En dan het praktische voor deel van de Amro Compleet- verzekering. Doordat u met een vaste premie te maken hebt en niet met een no-claim korting, kunt u zonder aarzeling elke schade (boven uw eigen risico) aangeven. Er is immers verdc» niets te verliezen. U zult dan metecn mcrkciT hoe snel de Amro Compleet verzekering werkt. Premievoorbeelden* (excl assurantiebelasting en poliskos- ten): catalogus- I 9.000,- f 10.000,- f 11.000.- toi 20.000 km per jaar f 595,- f 635,- 710,- meer dan 20.000 M per jaar f 790,- f 860,- De he ha wa .ter Reisverzekering. Voor een gering bedrag aan premie beschermt de Amrd reisverzekering u tegen kosten die het gevolg zijn van reisonge- vallen, ziekte en verlies of dief stal van bagage. Om zo'n reis verzekering kunt u eigenlijk niet heen als u naar het buitenland gaat, waar bijvoorbeeld de kos ten van geneeskundige hulp ge weldig kunnen oplopen. Voor het luttele bedrag van 6 gulden kunt u deze verzeke ring nog uitbreiden met rechts-, bijstand. Als u met de auto op vakantie gaat verdient het zeker aanbeveling om daarnaast eeiv Autopech-vcrzekering af te slui ten. Voor 'n bedrag van f 25,- bent u voor 35 dagen gedekt tegen allerlei kosten die veroor zaakt worden doordat de be-! stuurder uitvalt of doordat de auto het vertikt. Bijv.: - bijdrage in extra-hotelkosten tot f 25,- per persoon per dag, - bijdrage t.b.v. een vervangen de auto tot f 50,- per dag of kosten om per 2e klasse trein verder te reizen, 0 - max. f 1.000,- om de auto te laten repatriëren, «j^ TEW AtCTCVSV HAA QO Amro reischeques. Wie op vakantie gaat, neemt meestal een heel bedrag mee. En daarmee ook een hele boel risico's. Want vakantiegeld! kan nog wel 'ns verloren gaan en bovendien zijn er altijd mensen- die een illegale belangstelling' voor uw portefeuille tonen. Daarom doet u er verstan dig aan uitsluitend voor onder weg contant geld bij u te steken. Voor de rest kunt u bijvoorbeeld Amro reischeques nemen. Die zijn praktisch overal inwissel baar. En 't grote voordeel is dat ze bij verlies of diefstal volledig vergoed worden. En snel ook als 't moet. Mocht u onverhoopt in problemen komen, dan kunt u de Amro Tcleservice bellen op een speciaal nummer in Amster dam. Wij 2orgen dan dat er bin nen de kortste keren geld wordt overgemaakt naar een bank in de buurt van uw camping of hotel. 't Is ook goed om uw reser vepotje voor de vakantie in Amro reischeques om te zetten. U loopt dan geen risico, en niet-gebruikte cheques neemt de Amro zonder kosten terug. tarieven onder voorbehoud van tussentijdse wijziging.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 16