Trou# a* 41; FAMILIEBERICHTEN li c OINSDAG 22 JUNI 1976 TROUW/KWAI kunnen van maandag tol en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 16.00-20.00 uur. „De Here uw God zelf gaat met u Hij zal u niet begeven en u niet verlaten". Voor ons onverwacht maar op Zijn tijd heeft God tot Zich genomen mijn innig geliefde Man en onze lieve Papa Pieter Jacob Oosthoek op de leeftijd van 41 jaar. Nel Oosthoek-Alblas Sjaak Peter-Bas Ridderkerk. 20 juni 1976 De Genestetstraat 66. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 19.30-20.30 uur in de ..Ontmoetingskerk". Jr. de Savornin Lohmanstraat. Ridderkerk. De begrafe nis zal plaatsvinden donderdag 24 juni op de begraafplaats ..Vredehof te Ridderkerk 15.00 uur. Vooraf zal een dienst van Woord en Gebed gehou den worden in de „Ontmoetingskerk". welke aan vangt 13.55 uur. „De Meester is daar en Hij roept u" Zo heeft Jezus tot Zich geroepen, op de Dag des Heren, onze lieve Zoon, Broer. Zwager en Oom Pieter Jacob Oosthoek op de nog jonge leeftijd van 41 jaar. Sterke de Here Nel en haar kinderen met dit zo zware verlies. Ridderkerk: Maasdam: H. I. Ambacht: Ridderkerk: Rijsoord: Jutphaas: Rijsoord: Algiers: J. P. Oosthoek T. Oosthoek-Bosman Pleun en Pie Marie en Rinus Jan en Plonie Beb en Clement Sjanie en Piet Lenie en Jan Sjaak en Annie Neven en nichten Ridderkerk. 20 juni 1976. Van Lennepstraat 66 „Wij verwachten de opstanding van de doden en het leven in de wereld die komt". In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid heeft de Heer tot Zich genomen onze zorgzame Schoonzoon, beste Zwager en Oom Piet Oosthoek Hij werd 41 jaar. Rijsoord: P. Alblas J. Alblas Stolk Haren: Bert en Nel Alblas-Bruinix Hoog-Keppel: Gert en Miep Alblas-Klootwijk Ridderkerk: Lidewij en Bert Andeweg-Alblas Slikkerveer: Jaap en Corrie Alblas-Tieleman Neven en nichten. Ridderkerk, 20 juni 1976. Onverwacht is van ons weggenomen onze be drijfsleider de heer P. J. Oosthoek Gedurende meer dan 25 jaren heeft hij zijn beste krachten aan ons bedrijf gegeven. Wij verliezen in hem een trouw en integer mede werker. Ons medeleven gaat uit naar zijn diep getroffen vrouw en kinderen en wij wensen hun de kracht toe om dit zware verlies te dragen. Direktie J. J. de Koning B.V. Ridderkerk, 20 juni 1976. Plotseling is van ons weggenomen onze kollega en bedrijfsleider de heer P. J. Oosthoek Als kollega konden wij altijd op zijn steun rekenen en had hij altijd begrip voor iedereen. Wij mogen terugzien op een prettige samenwer king en zullen hem node missen. Medewerkers J.J. de Koning B.V. Ridderkerk. 20 juni 1976. 'k Wil U. God mijn dank betalen. U prijzen in mijn avondlied. Heden heeft de Heere uit ons midden weggenomen onze lieve Moeder en Grootmoeder Johanna Thona Buijze weduwe van Gerrit Cornelis Dingemans, op de leeftijd van 75 jaar. Utrecht: G. M. L. Dingemans J. W. Dingemans-Tillema Maarssen: W. Dingemans-van Ee Breukelen: W. M. J. Dingemans M. M. Dingemans-Winter Harderwijk: M. W Dingemans J. R. Dingemans-Bulthuis Utrecht: J G. A. H. Zeijseink-Dingemans J. W. Zeijseink Middelburg: G. C. Dingemans W. Dingemans-Ovaa en kleinkinderen Ermelo. 20 juni 1976 Correspondentie-adres: Trumanlaan 24, Harderwijk. Geen bloemen De begrafenis zal plaatshebben donderdag 24 juni om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats „Daelwijck". Floridadreef te Utrecht. Daaraan vooraf zal om 13.30 uur een rouwdienst worden gehouden in de Bethelkerk. de Muinck Keizerlaan 2* te Utrecht-Noord. In de ontvangkamer van de begraafplaats is na afloop van de plechtigheid gelegenheid tot condo leren. Op Zijn tijd heeft de Heer tot Zich genomen mijn lieve Vrouw, onze lieve Moeder Sietske Kraiger op de leeftijd van 49 jaar H J Klatter Heieen Bertjan Josje Sari Ellen Delfzijl. 20 juni 1976 Bakkerspad 6. Er is een land van louter licht Gez. 290 Op donderdag 24 juni om 13.30 uur zal een korte rouwdienst worden gehouden in de Getuigenis- kerk in Delfzijl-Noord. De begrafenis zal plaatsvinden om plm. 14.30 uur te Uitwierde. Na de begrafenis is in de Dorpskerk gelegenheid de familie te condoleren. Liever geen bezoek. Heden nam God tot Zich na een ernstige ziekte onze lieve Zuster. Schoonzuster en Tante Sietske Kruiger echtgenote van Hendrik J. Klatter. op de leeftijd van 49 jaar. Delfzijl. 20 juni 1976 Pred. 12:1 Zuidhorn: Theunis en Co Dijkstra- Kruiger Katwijk aan Zee: Rein en Cor Lemstra-Kruiger Abbekerk: Bram en Truus van den Berg-Kruiger Groningen: Frans en Jannie Kruiger-Mulder neven en nichten God is ons een toevlucht en sterkte ten zeerste bevonden een hulp in benauwdheden Ps 462 Vandaag heeft de Here naar Zijn Eeuwig Huis gehaald zijn moegestreden kind. mijn zeer geliefde man, mijn beste levenskameraad Cornells Nicolaas van Donselaar op de leeftijd van 63 jaar. Dankbaar ben ik voor de 35 goede en gelukkige jaren. Zij die hem persoonlijk gekend hebben, zullen begrijpen, wat dit verlies voor mij betekent God doe mij in Zijn wil berusten. Janny van Donselaar-Kerkstra Apeldoorn. 19 juni 1976 Elzenlaan 1 Mijn man is opgebaard in het rouwcentrum „CU- VON", Canadalaan 9 te Apeldoorn, waar dagelijks van 19.0020.00 uur gelegenheid is het condolean ceregister te tekenen. Thuis liever geen bezoek. De begrafenis zal plaatshebben woensdag 23 juni a.s. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats „Heidehof" te Ugehelen bij Apeldoorn. Vertrek vanaf het rouwcentrum om 13.25 uur. Heden heeft de Here uit ohzfe 'familiekring wegge nomen onze geliefde Zwager en Oom Cornells Nicolaas van Donselaar op de leeftijd van 63 jaar. Dankbaar gedenken wij zijn open karakter en innemende persoonlijkheid. Harderwijk: Echtenerbrug: Munnikeburen: Joure: Echten (Fr.): Echten (Fr.): Drachten: Hoogeveen: J. van Munster-Kerkstra J. Slump-Kerkstra L. Stoker-Kerkstra L. Stoker A. Semplonius-Kerkstra H. Kerkstra L. Kerkstra-Wind A. Bangma-Kerkstra R. Bangma P. Kerkstra M. Kerkstra D. Kerkstra-van der Veen J. Piek-Kerkstra M. Piek neven en nichten Apeldoorn. 19 juni 1976. Heden is toch nog heel plotseling overleden mijn lieve Man, onze Vader en Grootvader Jacob Kijne op de leeftijd van 78 jaar. Leeuwarden: G. Kijne-Wiedemeyer Haarlem: Janneke en Ab Wilbrink-Kijne Bennekom: Willy Kijne Jaap en Rix Kijne-Knop en kleinkinderen Oosterbeek, 19 juni 1976 Huize „De Bosrand". Oranjeweg 4 Geen bloemen De rouwdienst wordt gehouden woensdag 23 juni a.s. om 13.45 uur in huize ..De Bosrand", waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om plm. 14.30 uur op de algemene begraafplaats „Noord" te Oosterbeek. Algemene kennisgeving In het huis van Mijn Vader zijn vele woningen Ik ga heen om u plaats te bereiden. Joh. 14:2 In Jezus ontslapen mijn lieve Vrouw, onze zorgza me Moeder en Oma Martha van der Flier-Bos op de leeftijd van 58 jaar. Namens ons allen: A. van der Flier Voorthuizen. 21 juni 1976 De Steenkamp 30. Gelegenheid tot condoleren woensdag 23 juni 19.30-20.30 uur en donderdag na de begrafenis in het rouwcentrum van de Monuta Stichting. Ru bensstraat 67. Voorthuizen. De rouwdienst zal ge houden worden donderdag 24 juni om 1.00 uur n.m. in de Gereformeerde Kerk te Voorthuizen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Alge mene Begraafplaats om plm. 2.00 uur. Liever geen bezoek en geen bloemen. De Heer is mijn Herder mij ontbreekt niets. Psalm 23 1 Bedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden heeft mogen zijn. berichten wij U dat in het Huis van haar Hemelse Vader is opgenomen onze lieve Vrouw, Moeder en Grootmoeder Maartje van Loenen echtgenote van G. H. de Lang op de leeftijd van 73 jaar. Delft Keyingham (Engeland): Keyingham (Engeland). Ladner B.C. (Canada): Keyingham (Engeland): G. H. de Lang C. Overvoorde-de Lang J. D. Overvoorde C. A. A. Berkelaar-de Lang J. W. Berkelaar J. Faber-de Lang B. Faber G. de Lang J. de Lang-Trollope Joh. de Lang N. de Lang G. J. de Lang-van Walsum H. M. de Lang M. de Lang-Vermeer N. de Vries-de Lang H. de Vries G. H. de Lang F. de Lang-Gilliam Delft: C. S. den Boer-de Lang A. den Boer W. A. de Lang M. G. de Lang G. Domburg Maasdijk: A. C. Quak-de Lang A. W Quak en kleinkinderen Delft. 20 juni 1976 Buitenwatersloot 14 De dienst van Woord en Gebed, welke zal worden geleid door de weleerwaarde heer Ds. W. Kreuzen. wordt gehouden op donderdag 24 juni 1976 te 14.00 uur in de Gereformeerde Westerkerk, Hugo de Grootstraat te Delft. Aansluitend heeft te circa 15.00 uur de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats „Jaffa", Jaf- falaan te Delft. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in de ontvangkamer van de be graafplaats. Liever geen bezoek aan huis. „Want ik houde het daarvoor dat het lijden dezes tegenwoordigen tijds ntet is te waarderen, tegen de heerlijkheid, die aan ons geopenbaard zal worden" Romeinen 8 18 Na een langdurige ziekte heeft God in Zijn Heer lijkheid opgenomen onze lieve Dochter. Zuster. Schoonzuster en Tante Klazina Cornelia Schoone op de leeftijd van bijna 62 jaar Zaandijk: M. J. J. Schoone-Smit Utrecht: C. Koolstra-Schoone R. L. Koolstra Koog aan de Zaan: G. Schoone M. G. Schoone-Smit M. Bootsman-Schoone H. Bootsman Nichten en Neven Zaandijk. 20 juni 1976 Gortershof 4 Correspondentieadres: Gortershof 8 Thuis geen bezoek De overledene is opgebaard in de aula van het flatgebouw Tuinstraat 4 te Zaandijk Gelegenheid tot condoleren aldaar op woensdag 23 juni a.s. van 19.00 tot 19.30 uur en na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. De uitvaartdienst zal worden gehouden in de Kerk van de Nazarener. Zuideinde 22 te Koog aan de Zaan. op donderdag 24 juni a.s. om 10.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de alge mene begraafplaats te Zaandijk omstreeks 11.30 uur. Genadig en barmhartig is de Heere. lankmoedig en groot van goedertierenheid. Psalm 145 vers 8 Heden is toch nog onverwacht van ons heen gegaan onze lieve en zorgzame Vader en Grootvader Klaas Damsteegt weduwnaar van Catharina Dorothea van Bommel. op de leeftijd van 78 jaar. Uit aller naam: A. Damsteegt Rotterdam, 20 juni 1976 „De Burcht". Van Moorselplaats 2. Correspondentieadres: A. Damsteegt', Theeroos 11. Berkel en Ro denrijs. Geen bloemen geen toespraken. Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren woensdag van 19.30-20.00 uur in de rouwka mer van „De Burcht." De rouwdienst zal D.V. gehouden worden in „De Burcht", donderdag 24 juni a.s. om 14.00 uur, waarna de bijzetting in het fami liegraf zal plaatsvinden op de begraafplaats ..Oud-Kralingen. Kralingseweg 334. Aankomst aan de begraafplaats circa 14.50 Door een nacht hoe zwart, hoe dicht, voert Hij mij in 't Eeuwig Licht. Met een lied van lof en dank op zijn lippen is in de Hemelse Heerlijkheid ingegaan mijn lieve Man, onze lieve Vader. Schoonvader en Opa Willem Jacob van Nederpelt op de leeftijd van 64 jaar. Wij verliezen in hem een geliefde, die ons om ringde door gebed. Namens ons allen G. N. van Nederpelt-Andeweg Voorthuizen, 18 juni 1976 Haarkampstraat 1 De rouwdienst wordt gehouden op dinsdag 22 juni om 11.00 uur. in het rouwcentrum „Monuta Stich ting" Rubensstraat 67. Voorthuizen, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Be graafplaats te Voorthuizen. Op Zijn tijd heeft God tot Zich geroepen op 17 juni 1976 onze oud-dienaar-des-woords Cornelis van Reenen op de leeftijd van 88 jaar. Hij diende de Heer in onze gemeente van 1927 tot 1956. „Het gras verdort, de bloem valt af, maar het Woord van onze God houdt eeuwig stand". Jes. 40:8 De rouwdienst wordt gehouden in de Opstandings- kerk aan de Wilhelminaweg te Woerden op dinsdag 22 juni om 11 uur; na deze dienst zal er in de consistoriekamer gelegenheid zijn tot condole- antie. De Heer van Leven en Dood trooste mevrouw Van Reenen en nabestaanden. De Kerkeraad Algemene Zaken van de Gereformeerde Kerk te Woerden. Zijn leven was Christus zijn 'sterven gewin. Op den dag des Heren ging plotseling van ons heen onze geliefde zwager en oom Jan Hermanus van Straaten echtgenoot van Anna Ravensbergen oud 73 jaar Ieplaan 22, Waddinxveen. Rijnsburg: wed. G. Ravensbergen-Van Delft J. Ravensbergen E. J. Ravensbergen-Den Haan M. Paauw-Ravensbergen P. Paauw Canada Ontario: P. Ravensbergen S. Ravensbergen-Van de Burg G. Glasbergen-Ravensbergen P. Glasbergen Rijnsburg: P. Ravensbergen T. Ravensbergen-Van Veen Canada Ontario: c. Kralt-Ravensbergen Jac. Kralt Rijnsburg: J. A. C. Ravensbergen C. Ravensbergen-De Winter neven en nichten. Rijnsburg 20 juni 1976 Heden heeft de Heere, voor ons onverwacht tot Zich genomen onze lieve Man. Vader en Groot vader Johannes Adrianus van Stralen eerder gehuwd geweest met C. W. Doornebal in de ouderdom van 66 jaar. Psalm 23:1 (onber.) G. D. C. van Stralen-Hazeleger Johan en Ans Jan Nini en Jan Cees en kleinkinderen Zetten. 20 juni 1976 Damstraat 32 De begrafenis is bepaald D.V. donderdag 24 juni a.s. om 13.00 uur op de Ned. Herv. Begraafplaats. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in dc Ned. Herv, Kerk, Kerkstraat te Zetten om 12.00 uur. Gelegenheid tot condoleren woensdag 23 juni a.s. 's avonds van 19.30 uur tot 20.30 uur in het Verenigingsgebouw aan de Damstraat. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen „Het zij dan dat wij leven, hetzij dat wij sterven, wij zijn des Heren Romeinen 14 vs. 8b. Uit onze familiekring nam God tot Zich onze geliefde, met ons allen meelevende. Broer, Zwager en Oom Egbert de Groot Weduwnaar van Aaltje van der Vegte in de ouderdom van 89 jaar. Den Haag: G. de Groot Kampen: K. de Groot Kampen: G. G. van der Vegte nichten en neven Bloemendaal. 20 juni 1976 Huize „De Rijp" Bloemendaalseweg 134 Correspondentieadres: Kuiperlaan 24. Maarn Geen bezoek aan huis. Geen bloemen Geen toespraken De begrafenis zal D.V. plaatshebben woensdag 23 juni a.s., 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Bergweg te Bloemendaal. voorafgegaan door een dienst in de Boskapel van Huize „De Rijp", Bloemendaalseweg 134 te Bloemendaal, aanvangend om 13.45 uur. Met grote verslagenheid geven wij kennis van het plotselinge overlijden van de heer G. Rijnberk Commissaris onzer vennootschappen Zijn grote inzet en deskundigheid blijven wij ons dankbaar herinneren. God geve zijn vrouw en kinderen alle kracht om dit grote verlies te dragen. Ede/Deventer. 18 juni 1976 Commissarissen en Directeuren De Kroon Bouwmaterialen B.V. te Ede. Van Houten Bouwmaterialen B.V. te De venter. Algemene Kennisgeving. Op 16 juni 1976 is na een kortstondige, ernstige ziekte van ons heengegaan onze Broer Gijsbertus van der Klooster H. van der Klooster E G. van der Klooster Rotterdam. 21 juni 1976. Oranjeboomstraat 76. De begrafenis heeft in stilte plaatsgehad In plaats van kaarten Het heeft de Heere behaagd tot Zich te nemenf geliefde Man. onze Vader. Grootvader en f Hendrik Jacobus Lips drager van de eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassi op de leeftijd van 77 jaar Ps. 43:4 (oude berijr^I G. C. Lips-Weninj en familie ien^T ::n Driehuis-Velsen, 19 juni 1976. Lod. van Deyssellaan 10. DA zie De overledene is opgebaard in het uitvaartf 1L trum van de Uitvaartverzorging IJinond, Ve|de weg 18 te Beverwijk, t.o. het station. Gelegenheid tot bezoek aldaar: woensdag 15.30 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 19.30 uur? teraardebestelling zal plaatsvinden D.V. op V derdag 24 juni om 11.00 uur op de begraafp#.0111 „Duinhof" te IJmuiden. pP1 Vertrek van het uitvaartcentrum om 10.30 |uur Geen bezoek aan huis. ho iops Geen toespraken. s mc Veilig in Jezus' ar In deze geloofszekerheid is heden rustig en f ontslapen onze lieve Vrouw en Moeder en f allerliefste Oma Wilhelmina Maria van den Akkej Verraooten Rotterdam: A. van den Akker Rotterdam: A. J. Oostlander- •van den J. M. Oostlander Jaap en Wilma Harmeien: C. W. A. Lems- van den Aj H. J. Lems Betty en Tineke Rotterdam, 20 juni 1976 Apollostraat 255 Geen bloemen Geen bezoek De rouwdienst zal gehouden worden op doi dag 24 juni a.s. in de Hillegondakerk aai Kerkdreef 2 door de weleerwaarde heer ds van Kooten om 13.00 uur, waarna de bijzettii het familiegraf zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren uitsluitend na afl van de begrafenis in de Hillegondakerk. In vrede is van ons heengegaan mijn geliefde 1 onze Vader en Grootvader Albert Jan de Greeff op de leeftijd van 70 jaar. „Jezus uw verzoenend sterven, blijft het rustpunt van ons hart". j^jg H. L. R. de Greeff-Westinga 6' Adrie en Grietje de Greeff-Bosscha en Annemarie en Johan Wijers-de Greeff Gijs en Gerieke Ab de Greeff Ca; Ital bij Vorder, 18 juni 1976. De Boonk 11. ZOP [gel' I {Rei fbri€ De Rouwdienst zal worden gehouden woensdi juni om 12.00 uur in de Geref. Kerk te Voi Waarna de begrafenis om 1.00 uur op de Algei Begraafplaats zal plaats hebben. De overledene is opgebaard in de aula van Wehme", Nieuwstad 32 te Vorden. Bezoek dinsdagmiddag 22 juni van 4.30 uur totL g( uur. Liever geen bloemen en geen toespraken! de begrafenis gelegenheid tot condoleren inl'Okl jeugdcentrum. ikOS wa< eil God is ons een God van uitreddingen. Var Heden overleed op de leeftijd van 72 jaar ci geliefde Diakones Dar 't V» Jeanette Dusseljee we) Zij was 46 jaar aan ons Huis verbonden. Ral Bestuur, directie en zusterkring van het Diakonessenhuis Utrecht 19 juni 1976. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag juni om 11.00 uur op de Algemene Begraafplé „Tolsteeg" aan de Opaalweg te Utrecht. Vooraf in de Fliednerzaal van Huize Henriëtte Sij lengrebel. Burg. Fockema Andreaelaan Utrecht, een dienst van Woord en Gebed worj gehouden om 10 00 uur Op 19 juni 1976 nam de Here tot Zich onze geliefde Zuster en Schoonzuster Neeltje van den Berg echtgenote van J. Voskamp te Crimsby - Ont.. Canada, op de leeftijd van 75 jaar Delft: M. Maan- van den Berg Rijswijk (Z.-H A van den Berg Wageningen: A Woudenberg- van den Berg Z. Woudenberg Na een kortstondige ziekte heeft de HERE nog onver wachts tot Zich genomen on ze lieve Moeder. Grootmoe der en Overgrootmoeder Willemijntje van Leeuwen Weduwe van Pieter Johan nes Stil in de ouderdom van 86 jaar Heemstede, 20 juni 1976 Huize „Kennemerduin" Correspondentieadres: Oostertuinen 25, Beverwijk. Gelegenheid tot afscheid ne mer. is er in de rouwkamer Parklaan 36 te Haarlem 's middags van 3-4 uur en 's avonds van 7-7 30 uur. begrafenis zal D.V plaatshebben donderdag 24 juni a.s.. 1330 uur. op de Algemene Begraafplaats aan de Herfstlaan te Heemstede. Vertrek van de rouwkamer ca. 13.00 uur. HEI met z'n d< 355.000 nge intensievee lezers enr?as fezeressen'^jlj Iron EEN ONMISBAAË n ADVERTENTlfn5, MEDIUM fe HAVENBEDRIJF DZlC' GEMEENTE ROTTE#» Afdeling Haven- f Loodsdienst STREMMING) SCHEEPVAART DE HAVENMEESTER ROTTERDAM maakt f dat in verband met wej heden aan het uitlaatwf het gemaal van Schie keersluizen van het B<J1 en de Leuvehaven gesloi va den op woensdag 30 juijp 23.00 uur. Beide sluii ven gesloten tot dondf juli a.s z 24.00 uur onvt omstandigheden H den. Scheepvaartpassal of uit de achter dezer' gelegen havenbekkensl, durende deze periode f gelijk zijn Rotterdam. 19 juni 1974 De Havenmeester vooif H. J Brandenburg.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12