^van der Luit Doe er je voordeel mee NUTSSPAARBANK LEIDSE SPAARBANK Onze school biedt je; Denk niet te lang, bondol; vrouwelijke administratieve kracht AEfiB deEgmontshof centrumleider ie Thuis in de kluis De juiste koers De beste polis Geld voor iets goeds Veilige, handige reischeques Gemeente 's-Gravenhage Avondschool voor M.A.V.O. Opleiding voor Middenstandsdiploma Avondschool voor M.E.A.O. Inlichtingen en inschrijving a. hoofd voor een somatische verpleegafd. b. hoofd voor een psycho geriatrische afdeling administratief medewerkster IDAG 19 JUNI 1976 TROUW/KWARTET H 13 Begrafenissen-Crematies Rouwkamers te Leiden en Wassenaar. Transporten in binnen- en buitenland. Leiden, Ha ague g 31, Tel. 071-769314* Wassenaar, Deylerweg 127, Tel. 01751-12436 Katwijk, Heinsiusstraat 10, Tel. 01718-15185 Voorschoten, Hyacintstraat 7, Tel. 01717-5985 HET WIJK- EN DIENSTENCENTRUM „'T KLOKHUIS, Celebesstraat 4, ligt in een redelijk geconserveerde 19e-eeuwse woonwijk in de binnen stad van Den Haag. Het centrum is tot stand gekomen door de aktieve inzet van vele be- M-8 woners van de Archipelbuurt en Willemspark. De dagelijkse gang van zaken wordt geregeld door een centrum commissie, bestaand uit bewoners en in de wijk werkzame dienst- kin verleners samen met een centrumleider/-ster van de Gemeentelijke Sociale Dienst, waarbij de wijk- en dienstencentra in beheer zijn. Voor dit centrum wordt een kin- (mnl./vrl.) jevraagd, die als full-time kracht de Continuïteit van de activiteiten in iet centrum bewaakt en door vindingrijkheid nieuwe initiatieven stimu leert, en deze weet aan te sluiten bij de wensen van de gebruikers. Van de,aan te stellen man of vrouw wordt verwacht, .dat hij of zij in staat is om gelijktijdig aan diverse onderwerpen aandacht te besteden, planmatig kan werken, maar ook snel kan improviseren; doelbewust een verbindende schakel tussen vele betrokkenen durft en wil zijn, en waarnodig het voortouw weet te nemen, maar ook de moed bezit om te delegeren; een afgeronde opleiding bezit in de sociaal-culturele sector (al mogen ook anderen schrijven); Over een stuk levensinzicht en mensenkennis beschikt en vooral goed met oudere mensen kan samenwerken. Personeelszorg, werkbegeleiding en in-service-training worden geregeld door de.Gemeentelijke Sociale Dienst, waarbinnen ten behoeve van de diverse wijk- en dienstencentra in de stad een afzonderlijke afdeling M-jAfunctioneert. De rechtspositieregelingen van de Gemeente 's-Gravenhage zijn van toepassing. e salarisgrenzen lopen afhankelijk van de ervafing, opleiding van I 1.546,— tot 2.973,—. Belangstellenden kunnen voor meer informaties over deze functie en de Sollicitatieprocedure tot 3 juli 1976 telefonisch of schriftelijk kontakt Opnemen met: Mevrouw M. Vaesen, wijk- en dienstencentrum ,,'t Klokhuis", tel. 070 - 468983 Heer J. F. J. Heirman, voorzitter van de centrumcommissie, tel. 070-551238 Heer R. J. Beumer, coördinator afd. Wijk- en Dienstencentra, Gemeentelijke Sociale Dienst, tel. 070-924111 Heer J. Janse, opbouwwerker, tel. 070 - 636956 "■Brieven adresseren aan: Centrumcommissie 't Klokhuis ("CL") Celebesstraat 4 's-Gravenhage ieïnteresseerden kunnen daarna worden uitgenodigd voor een gesprek !met enkele leden van de centrumcommissie en een vertegenwoordiging W-9J|V3n de Gemeentelijke Sociale Dienst, waarna een sollicitatie bij ge noemde dienst kan volgen. GEMEENTELIJKE .ECONOMISCHE SCHOOL" 4-94 VOOR MIDDELBAAR ECONOMISCH :N ADMINISTRATIEF ONDERWIJS Waldeck Pyrmontkade 5, s-Gravenhage, tel. 070-335501 (na 27 maart 642231). M-9I i ~b" Het diploma van onze school wordt door bedrijfsleven en overheid hoog gewaardeerd. Het Middelbaar Economisch en Administratief Onder wijs is bovendien een uitstekende basis om toege laten te worden tot het Hoger Beroepsonderwijs, zoals H.E.A.O., Lerarenopleiding, Bestuursschool en Sociale Academie. Na het eerste jaar kun je kiezen uit de volgende rich tingen: I. administratieve richting; 2. bestuurlijke richting; 3. commerciële richting; 4. secretariële richting; 5. vrije richting (je volgt dan de vakken van zowel de administratieve als de commerciële richting). een driejarige dagopleiding een stage van 6 weken in de 2e klas de mogelijkheid tot ontplooien van persoonlijk initiatief. Bovendien zijn wij gemakkelijk te bereiken met het openbaar vervoer. Dit en nog veel meer kan je schooldekaan je vertellen over onze school. Vraag hem er naar! Ben je in het bezit van: diploma MAVO-4, diploma LEAO/MAVO-3 (onder bepaalde voor waarden) of bewijs van overgang naar HAVO-4 dan ben je van harte welkom. Laat je nu inschrijven: bel nr. 070-335501 of kom evën langs voor een gesprek (Waldeck Pyrmöntkade 5, 's-Gravenhage). Tel. m.i.v. 27 maart 070-642231. De Nutsspaarbank is er voor alle geldzaken. En uw vakantie lieett natuurlijk ook iets te maken met geld. Daarom is de Nutsspaarbank ook uwvakantiebarrk. Wilt u sieraden en waardepapieren niet alleen in uw huis achterlaten? Dan zijn ze veilig thuis in de kluis van de Nutsspaarbank. Gaat u naar Vuurland of IJsland of iets daar tussen? Voor alle buitenlands geld kunt u terecht bij de Nutsspaarbank. Uw wisselkantoor voor de juiste koers. Reis/bagage.ziekte/ongevallen. rechtsbijstand.tijdelijk all-risk verzekering... Bij de Nutsspaarbank kunt u terecht voor alle verzekeringen. Voor vertrouwd advies en snelle regeling. De Nutsspaarbank heeft een speciaal Recreatie-Krediet-Plan. Voor de aanschaf van caravan, kampeeruitrusting, boote.d. Of voor een geweldige vakantiereis. En als u met een nieuwe auto op vakantie wilt, kom dan eens praten over ons Auto- en Motor-Krediet. De travellercheque is overal te gebruiken. U bent verzekerd bij verlies of diefstal, terwijl ze onmiddellijk vervangen kunnen worden. Of wellicht heeft u liever Eurocheques, in veel landen goed voor een tegenwaarde van f300,-. m.m - V JS li Uw nuttige bank in ajje geldzaken Vermeerstraat 56 en Houtrustweg 2 (filiaal) Studieduur: m.a.v.o.-4 (6 examenvakken) drie jaör; m.a.v.o.-3 (5 examenvakken) twéé jaar; Het m.a.v.o.-diploma kan ook door middel van deelcertificaten worden behaald. Vakken: Nederlands (verplicht). Keuze uit: Frdns, Duits, Engels, geschiedenis,, aardrijkskunde, wiskunde, natuurkunde, scheikunde, biologie en handelskennis; Toelating: Tot hét eerste leerjaar: met vrucht de lagere school hebben doorlopen en aan de leerplicht hebben voldaan. Tot het tweede of derde leerjaar: afhankelijk van reeds genoten vportgezet onderwijs. Schoolgeld: Volgens Rijksregeling. (avondopleiding) Vermeerstraat 56 en Houtrustweg 2. Duur: 1 a 2 jaar, afhankelijk van de vooropleiding. Cursusgeld: 8 per kalendermaand. Aanvang lessen voor alle opleidingen: in de tweede helft van augustus. (Middelbaar Economisch en Administratief Onderwijs). Waldeck Pyrmontkade 5. Moderne opleiding voor middelbare functies in de economische, administratieve, en commerciële sectoren: industrie, handel, dienstverlening, overheid. Mogelijkheid tot: a. Volledige studie (6 vakken); b. Deelstudie (3 vakken). Studieduur: drie jaar. Toelating: a. diploma nT.&.V.o.-4 (m.u.l.o.); b. diploma l.e.a.o. (met Nederlands en twee vreemde talen); c. diploma Lagere Detailhandelschool; d. diploma 3-jarige Handelsavondschool; e. gelijkwaardige vooropleiding. N B, d. en e. na toestemming van de Rijksinspectie. Schoolgeld: Volgens Rijksregeling. Aanvang lessen: ip de tweede helft van augustus. Vermeerstraat 56, tel. 88,08.50 op maandag-, dinsdag- en donderdagavond van 19.00-22.00 uur. Inschrijving is nu reeds mogelijk. Waldeck Pyrmontkade 5. tel. 64.22.31 van maandag t/m vrijdag tussen 9.00 en 16.00 uur en.'s-avonds na telefonische afspraak. Inschrijving is nu reeds mogelijk. Verpleeghuis en reactiveringscentrum De Egmontshot, Frans Halsstraat 1. Postbus 1119 (e Oud-Beijerland. De Egmontshof is het nieuwe verpleeghuis van de Interkerkelijke Pro.t. Stichting Verpleegtehuizen Hoekse Waard e.o. Het is gelegen 15 km. ten zuiden van Rotterdam en is vorig jaar in, gebruik genomen. De capaciteit bedraagt 186 bedden, waarvan 124 bestemd voor somatisch zieken en 62 voor psycho-geriatrische patiënten. Vier afdelingen zijn volledig in gebruik, de vijfde gedeeltelijk.' Er zijn binnenkort de volgende functies te vervullen: en Vereisten: diploma ziekenverpleging A en/of B. Heeft u belangstelling voor een van deze functies, dan kunt u zich telefonisch in verbinding stellen met de directrice, Zr. M Makkenze, telefoon 01860-5100. Schriftelijke sollicitaties worden eveneens door de directrice ingewacht. Voor onze relatie in Den Haag, een machinefabriek van middelgrote omvang, zoeken wij een De nieuwe medewerkster wacht een verantwoordelijke en gevarieerde taak.Zijzallichtadministratiefentelefonischwerkook de kartotheek/or- deradministratie bijhouden. Redelijke kennis van Duits en Engels wordt verlangd in verband met vertaalwerk. Goede typevaardigheid wordt eveneens op prijs gesteld. Eventueel kunnen de werktijden in onderling overleg worden aangepast. Heeft u belangstelling, richt uw sollicitatie dan onder vermelding van nr. 7826 in de linker bovenhoek van de envelop aan het Algemeen Psychotechnisch Adviesbureau voor Personeelskeuze B V. Laan Copes van Cattenburch 77B, Den Haag postbus 1830 PROVINCIE ZUID-HOLLAND Bij de afdeling Provinciale Financiën en Economische Zaken van de provinciale griffie kan op korte termijn worden geplaatst een voor het verrichten van type- en lichte administratieve werkzaam heden ten behoeve van de bureaus Economische Zaken en Drinkwater- en Energievoorziening. Gevraagd: het bezit van het diploma MAVO-4, goede typevaardigheid. accuratesse; bereidheid om met een dictafoon te werken, Leeftijd circa 20 jaar Aanstelling zal plaatsvinden in de rang van schrijver-A (salaris- grenzen - inclusief toeslag in verband met salarismaatregelen per 1 januari 1976 - van f 1416,tot 1809,bruto per maand: beneden de 21-jarige leeftijd vindt jeugdaftrek plaats). Vakantie-uitkering 7,8% van het salaris. De provincie Zuid- Holland is aangesloten bij de Interprovinciale Ziektekostenrege ling (I.Z.R.). Schriftelijke sollicitaties met vermelding van volledige personalia en referenties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan de Griffier der Staten van Zuid-Holland. Koningskade 1 te 's-Gravenhage. In de linkerbovenhoek van de brief en de envelop te vermelden C.A.P.D./59/T.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 13