Management voor Ziekenhuizen en Instellingen Instituut voor Bedrijfswetenschappen Psychiatrische Inrichting Groot Bronswijk GROENELAAN psychiater Wie bij het 1.B.W studeert, studeert praktisch hoofd socio- en milieu therapeutische dienst ACADEMISCH wm ZIEKENHUIS HÜ8 GRONINGEN hoofdverpleegkundige nachthoofd ACADEMISCH ZIEKENHUIS nachthoofd waarnemend hoofd verpleegeenheid waarnemend hoofd verpleegeenheid waarnemend hoofd verpleegeenheid Ie verpleegkundige verpleegkundigen allround operatie verpleegkundigen verpleegkundige verpleegkundige m< Verpleegkundige m* jc waarnemend hoofd verpleegeenheid I verpleegkundige m hoofden late dienst verpleegkundige waarnemend hoofd verpleegeenheid m- allround operatie- verpleegkundige Verpleegkundige Management is een vak. Het moet geleerd worden. Net als verpleging en verzorging. Bent u in deze sector werkzaam? Volg dan de leergang U leert daarin hoe u beter leiding kunt geven. Het cursusprogramma bestaat uit: leiding geven en motiveren. personeelsbeleid communicatie creativiteit en besluitvorming organiseren management en manager De mondelinge op leiding bestaat uit 48 avond-bijeenkomsten. De college's, gespreid over 24 maanden, worden gegeven van 10.15-22.00 uur in de belangrijke be volkingscentra van ons land. U kunt nu in schrijven voor september 1076. l.B.W. cursusplaatsen zijn: Amsterdam, Arnhem, Breda, Eindhoven, Groningen, Heerlen, Rotterdam, Utrecht en Zwolle. Vraag inlichtingen met de coupon. Graag ontvang ik geheel vrij blijvend de studiegids M.I. 76/77 Naam Adres Woonplaats (blokleltcrs s.v.p.) U kunt deze coupon opsturen in open envelop zonder postzegel aan: 1B.W - Antwoordnummer 93 - Bilthoven Ml-TWI Bilderdijklaan 126, Bilthoven,Telefoon: 030-780044. Onder andere in verband met reorganisatie zoeken wij een Deze dienst omvat de aktiviteiten van o a psychiatrisch verpleeg kundigen, ziekenverzorgenden, sociaal-psychiatrisch verpleeg kundigen en inrichtingswerkers (ca. 210 medewerkers). Van betrokkene wordt verwacht dat hij/zij meewerkt aan de verdere ontwikkeling van het beleid van de inrichting als geheel en van de eigen dienst in het bijzonder. Hierbij zal de nadruk komen te liggen op het in samenwerking met de onderscheiden disciplines opbouwen van een goed behandelingsbestel. waarvoor de hoofdlijnen reeds zijn aangegeven. Wij denken voor deze funktie in eerste instantie aan een verpleeg kundige die een ruime leidinggevende ervaring heeft en bij voorkeur een hogere verpleegkundige opleiding heeft gevolgd. Ook niet-verpleegkundigen op HBO- of academisch nivo (gedragswetenschappen) gelieven te solliciteren, mits zij klinische ervaring hebben. Veel belang hechten wij aan: participatieve stijl van werken. brede belangstelling voor organisatie en management. Gegadigden kunnen hun sollicitatie richten aan het hoofd personeelszaken, postbus 1 te Wagenborgen. Voor nadere informatie kan kontakt worden opgenomen met de psychiatrisch direkteur. P. N. Houx (05964) 2 31. Groot Bronswijk is een psychiatrische inrichting, (uitgaande van de Ver. Tot Chr. Liefdadigheid) waar 500 patiënten verpleging en behandeling vinden. Wagenborgen ligt 10 km ten zuiden van Delfzijl. (Wonen buiten Wagenborgen is niet bezwaarlijk.) Ten behoeve van de Chirurgische Poliklinie ken zouden wij graag in contact komen met De chirurgische poliklinieken omvatten de volgende specialismen: algemene chirurgie traumatologie thoraxchirurgie vaatchirurgie plastische chirurgie oncologie urologie orthopaedie De aan te stellen hoofdverpleegkundige wordt belast met de dagelijkse leiding en organisatie van de diverse poliklinieken. 30 medewerkers). Voor deze funktie is vereist het diploma ziekenverpleging A en een ruime ervaring als leidinggevende op een (bij voorkeur) chirur gische kliniek. Het gevolgd hebben van de stafopleiding strekt tot aanbeveling. Salaris: nader overeen te komen. Schriftelijke sollicitaties met opgave van leeftijd, opleiding en ervaring onder vermelding van vakaturenummer M-84 te richten aan de dienst Personeelszaken, Oostersingel nr. 59 te Groningen. verpleeghuis voor 100 somatisch zieken en 60 demente bejaarden te AMSTELVEEN vraagt met spoed een die in het bezit is van het diploma ziekenverpleging A, eventueel B. Ervaring in een leidinggevende funktie is noodzakelijk, daar hij/zij naast de zorg voor de patiënten zich gaat bezighouden met de begeleiding van de leerling-ziekenverzorgenden. Het wachtrooster bestaat uit: 14 nachtdiensten van 23.15-07.45 uur en 7 dagen vrij. Eventuele part-time dienst is in overleg te regelen. Woongelegenheid beschikbaar. Sollicitaties te richten aan de verpleegkundig direkteur de heer V. A. Peters, Verpleeghuis Groenelaan, De Helpende Hand 9, Amstelveen. Tel. (020)-453051 HET CHRISTELIJK SANATORIUM VOOR NEUROSEN EN PSYCHOSEN TE ZEIST is een instituut voor de gedifferentieerde klinische en sociotherapeutische behandeling van lijders aan neurosen en psychosen en heeft een veelzijdige geronto-psychiatrische afdeling (kliniek en polikli niek). Door het overlijden van een staflid is onver wacht een vakature ontstaan voor een die in enkele teams verantwoordelijk zal zijn voor de medische zijden van onderzoek en behandeling. Ten behoeve van een even wichtige opbouw van de staf bestaat er een duidelijke voorkeur voor een jonge veelzijdig opgeleide man. Door hergroepering kunnen de werkzaamheden in onderling overleg wor den aangepast aan zijn belangstelling en ervaring. Inlichtingen verschatI de geneesheer-direkteur. dr. A C. Ut. Oude Arnhemseweg 260, Zeist. Telefoon: 03404-21822. Bij de verpleegdienst bestaan de volgende vakatures Kinderkliniek eventueel part-time. vereist: diploma ziekenverpleging A en kin deraantekening. M-8T voor de afdeling observatie. vereist: diploma ziekenverpleging A en ki deraantekening. M-8 voor de afdeling kleuters, vereist: diploma ziekenverpleging A en kin deraantekening. Chirurgische Kliniek. voor de kinderafdeling, vereist: diploma ziekenverpleging A en kin deraantekening. voor de polikliniek, vereist: diploma ziekenverpleging A. voor diverse verpleegafdelingen en pofikl niek. Me vereist: diploma ziekenverpleging A. tel. voor de chirurgische operatiekamers. cel 's-< Interne Kliniek. L ^Ge voor de behandelkamer van de polikliniek. L vereist: diploma ziekenverpleging A. voor de nachtdienst op de polikliniek, vereist: diploma ziekenverpleging A. Psychiatrische Kliniek GE voor de polikliniek. vereist: diploma ziekenverpleging A en B. vereist: diploma ziekenverpleging A en B. voor de afdeling jeugdpsychiatrie, vereist: diploma ziekenverpleging B voorkeur: A en B. Neurologische Kliniek. M-97 werktijden: 7 avonden werken/21 avonden vrij. vereist: diploma ziekenverpleging A. M-98 pari-time: late dienst en de wacht. Vereist: diploma ziekenverpleging A. Vrouwenkliniek afdeling obstetrie. vereist: diploma ziekenverpleging A. M-100 vrouwenkliniek/orlhopaedie. Salaris: volgens rijksregeling Schriftelijke sollicitaties met opgave van leeftijd, opleiding en ervaring onder vermelding van het vakaturenummer te richten aan de dienst Personeelszaken. Oostersingel 59 te Groningen. Bejaardencentrum "Uitzicht" Daal en Bergselaan 52, 's-Gravenhage Tel. 070-635965 voor de Geriatrische Verpleegafdeling (erkende inrichting), deel uitmakende van het Bejaarden centrum "Uitzicht", vragen wij een Vereisten: diploma A en zo mogelijk bekend heid met het verplegen van geriatrische patiënten. Sollicitaties te richten aan de direkteur aan bovenvermeld adres.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12