Het recht moet daad en dader onderscheiden 4* Over het niet-straffen van abortus Bonden tegen landbouwkoppelbaas Sterke groei verdwenen uit economie Westen Niet alle boeren profiteerden van hoge aardappelprijs Den Bosch: tot 2000 12.500 nieuwe arbeidsplaatsen Partijenstelsel opnieuw ingevoefc. FAMILIEBERICHTEN DINSDAG 15 JUNI 1976 TROUW/KWAR" door mr. E. M. de Vos de Wael-Smulders De heer J. H. Maas uit Leidschendam (Trouw van 9 juni 1976) is niet de enige, die mijn artikel van 2 juni over abortus heeft misverstaan. Dat ligt aan de emotionele geladenheid van het onderwerp. Het ligt mij zo aan het hart, dat ik nog een poging doe. De wettelijke strafbaarheid van abortus provocatus wil ik kost wat kost handhaven, maar juridisch bete kent dit lang niet, dat ook feitelijk moet worden gestraft. In ons rechtssysteem ligt een afstand tus sen het oordeel over de daad en het oordeel over de dader; het eerste is aan de wetgever, het laatste aan de rechterlijke macht. In het Evangelie zien we het zelfde onderscheid: daar wordt bv. overspel radicaal afgewe zen, maar de overspelige vrouw van alle rechtsvervolging ontslagen door Jezus zelf (Joh. 8. 11). De verklaring uit Rome over abortus provocatus. 18 november 1974, veroordeelde nog eens onomwonden iedere recht streekse vruchtafdrijving, maar er kende sub. 21, dat de overheid mag afzien van straf. Mij gaat het precies om optimale bescherming van ongeborenen. Het beste middel daartoe is mentali teitsverbetering en van politionele of justitiële machtsuitoefening ver wacht ik in het algemeen juist een averechtse uitwerking op de mentali teit van zwangere vrouwen en abor teurs. Geweld maakt niet voor rede vatbaar. De leek in de juristerij zal moeilijk begrijpen, waarom ik dan toch de strafwet i.z. abortus wil handhaven. Wordt deze dan geen dode letter? Neen, want zolang een feit als misdrijf te boek staat, kan het ten minste nooit voorwerp worden van contract. Volgens deze wet, die ik wil houden, zijn alle schriftelijke verkla ringen. waarbij artsen of verpleeg kundigen zich bereid verklaren aan abortus mee te werken, juridisch krachteloos. Niemand mag aan zo'n toezegging worden gehouden, want je kunt je niet wettig verplichten tot een misdrijf. Zolang abortus in begin sel strafbaar is. mag iedere arts wei geren het te doen. ook de arts. die aanvankelijk toestemde en later van inzicht verandert. Bovendien kan on der deze wet een dokter, die abortus afwijst, nimmer worden verplicht een vrouw door te verwijzen naar een collega, die het dan wel zal doen. Vrijheid en genezing Mijn grote zorgen in zake abortus zijn; gewetensvrijheid van tegenstan ders én mentaliteitsgenezing van voorstanders. Werkelijk veilig zal het kind in de moederschoot pas zijn, wanneer geen vrouw meer abortus wil en geen arts meer genegen is abortus uit te voeren. Niet eerder. Om dit te bereiken moeten harten worden geraakt en harten plegen zich niet te openen onder dreiging van straf. Dit moment komt mijn voorstel neer op het toelaten van klinische abor tus. Toelaten is niet goedkeuren. Zelfs God laat de zonde toe. De ver klaring uit Rome spreekt van „klei ner kwaad toelaten om groter kwaad te vermijden". Mij lijkt klinische abortus, al word ik misselijk bij de gedachte, toch kleiner kwaad dan verharding van harten plus clandes tiene praktijken ten koste van moe der en kind beiden. Tenslotte sloeg mijn artikel niet op Bloemenhove. Ik pleitte voor het on gestraft laten van artsen, die hebben geaborteerd op een te goeder trouw gestelde indicatie, zij het een indica tie die ik persoonlijk met de r.k. kerk verwerp. Uiteraard geldt dit niet voor artsen, die helemaal geen indicatie hebben gesteld. Hier ben ik het vol komen eens met minister Van Agt. Ergens heeft mijn geloof in goede bedoelingen een grens en waar die is gepasseerd, dank ik God, dat er nog een strafwet is. Hopelijk is nu iets duidelijker, dat mijn voorstel het strafrechtelijk zwaard niet weg te doen, maar wel liefst in de schede te houden, niets van doen heeft met cynisme en alles met een bijna onbegrensd vertrou wen in de zachte krachten. UTRECHT De voedingsbonden NVV en NKV willen, dat minister Boersma van sociale zaken paal en perk gaat stellen aan het floreren van de zogenaamde „machine- ringen" in de landbouw. Het instituut „machine-ring" is vol gens de voedingsbonden gelijk aan koppelbazerij en het werkt concur rentievervalsend tegenover de gewo ne agrarische werknemers. Boven dien worden via de „machine-ring" tonnen aan loonbetalingen buiten de sociale verzekeringen gehouden. Dit staat in Servio. het blad van de voedingsbond NKV. De „machine- ring" is een bepaalde samenwer kingsvorm van agrarische onderne mingen. „Zij gebruiken hem als ver zamelpunt van vraag en aanbod van machines en arbeid. Tegen betaling vindt bemiddeling plaats. Deze beta ling kan worden gezien als koppelba- zenloon". aldus de bonden. Inmiddels zouden er 700 bedrijven bij zijn aangesloten. ..De jaaromzet zal ongeveer 1.5 min bedragen, ter wijl in het hoogseizoen betaalde ar beidsbemiddeling voor wel 100 per sonen plaats vind, zo staat in het bondsblad. De „machine-ringen" werken vol gens de voedingsbonden veelal met boeren en boerenzoons, die hun on gebruikte tijd financieel ten nutte willen maken. Verder werken er ook scholieren en studenten aan mee en worden soms ook kleine loonbedrij ven ingeschakeld, die een klus willen opknappen voor minder dan het ge bruikelijke tarief. BAZEL De krachtige groei van de economie van het westen is wellicht voor altijd verdwenen, zo schrijft de Bank voor Internationale Betalin gen (BIB) in haar jaarverslag. De industriële produktie in de grote lan den zal zich waarschijnlijk niet vol doende uitbreiden om de groeilijn op lange termijn weer op te vatten. Van een verslaggever KATS De Zeeuwse boeren zijn vrontwaardigd over de publikaties van het produktschap voor Aardap pelen, dat de boer over zijn oogst 1975 een gemiddelde prijs van 43,70 per 100 kilo voor zijn aardap pelen heeft ontvangen. Volgens de voorzitter van de ZLM (Zuidelijke landbouw Maatschappij) van Noord-Beveland, de heer H. Maas. zijn deze publikaties „perti nent onjuist". De gmeiddelde prijs ligt minstens acht gulden lager dan het produktschap heeft becijferd. Daarnaast hebben veel boeren op voorhand contracten afgesloten met de aardappelhandelaren, mede in verband met de grote ongerustheid die ze over hebben gehouden van de oogstcatastrofe van eind 1974. Die boeren, en dat zijn er i Zeeland nogal wat, hebben prijzen voor aaardappe- len ontvangen die tussen de 15 en 25 gulden per 100 kilo liggen. Bij berekeningen van gemiddelde prijzen komen meer factoren om de hoek kijken, dan het produktschap heeft becijferd, zo meent de heer De produktie is sedert 1975 behal ve in enkele landen in 1973 onder die lijn gebleven. Dat werpt de vraag op, of de ernst van de economische inzinking niet moet worden be schouwd als uiting van een grote breuk in de groei van de westerse industriële wereld en niet als een van de gebruikelijke economische golfbewegingen. Het economische herstel heeft al een groot deel ingehaald van de ach terstand die door de recessie is ont staan, maar de industriële produktie in alle belangrijke landen is, volgens de BIB, nog steeds ver verwijderd van de gemiddelde groei gedurende twintig jaar. Alleen een toeneming van de produktie die ver uitgaat boven de pieken van 1973-74 kan waarborgen dat die ontwikkeling doorgaat, maar de op statistieken gebaseerde indruk is dat zulks waarschijnlijk niet zal gebeuren. DEN BOSCH Volgens de plannen van het gemeentebestuur van Den Bosch zullen er tot het jaar 2.000 12.500 nieuwe arbeidsplaatsen in de ze gemeente bij komen waarvan 5.000 industriële arbeidsplaatsen zullen zijn, terwijl er meer dan 7000 in de zogenaamde dienstensector zullen komen. Een en ander vertelde wethouder A. Wagemakers tijdens de besprekingen in het Brabantse kerkdorp Engelen over het aldaar geplande industrie terrein De Vutter. Dit industrieter rein is goed voor 2000 industriële ar beidsplaatsen. MONTEVIDEO (AP. UPI) J nieuwe president van UruguA berto Demicheli, heeft verklaa® zijn land een proces van pol normalisering is begonnen i vreedzame staatsgreep tegen dent Juan Bordaberry van het lopen weekeinde. In een vraaggesprek met het i station Montecarlo in Monte zei Demicheli dat in Urugua traditionele twee partijenstels worden hersteld. Hij gaf wel te *a nen dat de communisten buitte wet zullen blijven. >si CS De nieuwe president verklaard k er weer een congres komt, een tieke kamer voor Senatoren ei kamer voor de arbeiders en ondtne mers. In 1973 is het congres is: Bordaberry naar huis gestuurd. *>l viteiten van politieke partijej>k' vakbonden waren onder Bordal verboden. fee Pi Volgens militaire zegslieden zjüM1 micheli twee maanden presijU1 blijven. Dan zal een kiesraad I hoge militairen en leden van de van staten een nieuwe presi kiezen. or Als grootste kanshebbers voor in presidentschap worden ministerw£ buitenlandse zaken Juan Blancld minister van defensie Waltero Rf° na, beiden burgers, beschouwd. s Itt n SCHEEPSBOUWER C. VEI L5 ME gaat de financiële belangen zijn privé-ondernemingen overt tifc gen in een stichting. Verder gaa een beheersmaatschappy opricli die het bestuur over de p ondernemingen gaat voeren. heeft de Stichting Verolme TrusCi, kendgemaakt. De heer Vei wordt zelf president van de heersmaatschappy. kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur. Wij zijn dankbaar cn verheugd met ons Dochtertje en Zusje Nathalie Fernando Amador-Arcos Christa Amador-de Vries Marco Hotel Playa Cala Milior Cala Millor. Son Servera. Mal- lorca. 13 juni 1076 Dankbaar en blij hopen onze lieve Ouders en Grootou ders N. Voogt N. H. Voogt-Rietveld donderdag 24 juni D.V. hun 50 jarig huwelijksfeest te vieren. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Zij die onze Ouders en Grootouders met deze dag willen gelukwensen, zijn welkom op donderdag 24 juni 's a-j vonds van 7 tot 9 uur in de Rehobothkerk, Billitonlaan te Vlaardingen. Vlaardingen. juni 1976. Van- Beethovensingel 107b. Heden nam de Heer tot Zich, mijn innig geliefde Man en onze zorgzame Vader en Opa Pieter Verduyn op de leeftijd van 55 jaar. Voorst: C. C. Verduyn-Verweij Doorwerth. Aart, Nel en Carina Warnsveld: Herman en Ineke Bergen op Zoom: Jaap en Maria Voorst: Jeannet en Marja Voorst. 11 Juni 1976 Huize „Enkstein", Rijksstraatweg 102 Geen bezoek aan huis De rouwdienst wordt gehouden in „Het Gebouw", Kerkstraat te Voorst op woensdag 16 juni a.s. om 13.15 uur, daarna zal de teraardebestelling plaatshebben om 14.00 uur op de Algemene Be graafplaats te Voorst. Na afloop der plechtigheid gelegenheid tot condo leren in „Het Gebouw", Kerkstraat. „De een nep de andere toe. Heilig. Heilig. Heilig, is de Heer der heerscharen, de ganse aarde is van Zijn Heerlijkheid vol." Jes. 6 3. Voor ons geheel onverwacht nam de Heer tot Zich mijn innig geliefde Man, en de lieve zorgzame Papa van Corien. Cornells van Herwaarden in leven Ned. Hervormd predikant op de leeftijd van 47 jaar P. van Herwaarden-Bouman Harderwijk, 12 juni 1976 Europalaan 18. Geen bloemen, liever geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in het rouwcentrum van de Monuta Stichting, Beetsstraat 17 te Harder wijk. Gelegenheid tot condoleren woensdag 16 juni van 18.30 tot 20.00 uur in genoemd rouwcentrum. De begrafenis zal plaats hebben donderdag 17 juni 12.45 uur op de Algemene Begraafplaats te Har derwijk. Daaraan vooraf zal om 11.30 uur een rouwdienst worden gehouden in de Ned. Her vormde Kerk, Stationslaan 112, te Harderwijk. Zij die de rouwdienst wensen bij te wonen worden verzocht om 11.20 uur in de kerk aanwezig te zijn De kerkeraad van de buitengewone wijkgemeente van de Hervormde Gemeente te Harderwijk geeft met grote verslagenheid kennis van het plotseling overlijden van zijn Predikant Ds. Cornelis van Herwaarden Met grote dankbaarheid gedenken wij. wat God in Zijn trouwe en toegewijde dienaar aan onze ge meente heeft geschonken. Wij weten dat hij leefde en werkte vanuit de verwachting die spreekt uit de woorden van Psalm 98:4 ..Hij komt zijn Koninkrijk hier srichfen. zijn heil en zijn gerechtigheid." Mogen zijn vrouw en dochter ook door deze ver wachting getroost en bemoedigd worden Harderwijk, 12 juni 1976. Namens de kerkeraad. Het moderamen Na een jarenlange liefdevolle verpleging in het ziekenhuis „Vogelenzang" is in de ouderdom van 87 jaar overleden mej. Johanna Maria van der Hoek Geboren 14-6-'89 ..De Heer is mijn Herder! 'k Heb al wat mij lust; Hij zal mij geleiden naar grazige weiden. Hij voert mij al zachtkens aan waatren der rust." Bennebroek. 14-6-76 Rijksstraatweg 113 Pav. „Houtrust" De teraardebestelling zal plaats hebben donder dag 17 juni a.s. om 10 uur op jde Hervormde begraafplaats te Bennebroek Met grote verslagenheid geven wij u hierbij kennis van het onverwacht overlijden, op 28-jarige leef tijd. van onze hoofdadministrateur, de heer R. H. Honing In hem verliezen wij niet alleen een intelligente, bijzonder aktieve medewerker en coliega, maar bovenal een zeer beminnelijk mens, die wij niet zullen vergeten. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en jonge kinderen. 15 juni 1976 Directie en medewerkers Stuifmeel Techniek b.v Stuifmeel Techniek p.v.b.a E.T.I B. A.W. Notterman Stomil b.v. Wij zijn diep getroffen door het overlijden van de heer P. H. de Melker. Hoofd van de afdeling huisvesting Zoetermeer. Wij gedenken het vele werk. dat hij in het belang van de gemeenje Zoetermeer met grote inzet heeft verricht. Onze deelneming gaat uit naar zijn echtgenote en familie Het college van B êc W van Zoetermeer Op 61-jarige leeftijd is in de vrede van Christus ontslapen mijn lieve man, onze lieve vader en grootvader Matthijs Johannes Cornelis Blok dienaar van het Evangelie in de gereformeerde kerken te Onnen, Haren, Berkel en Rodenrijs, Utrecht noord-west en Voorburg. 2 Korinthe 4 7. Mede namens de kinderen: H. C. E. Blok-Henkemans Voorburg, 14 juni 1976. Laan van Leeuwesteyn 22. Vader ligt thuis opgebaard. Condoleaneebezoek op dinsdag van 19.00 tot 21.00 uur. Een samenkomst zal worden gehouden in de Franse Kerk. Franse Kerkstraat te Voorburg, op donderdag 17 juni te 13.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op de Oosterbe graafplaats aan de Rodelaan te Voorburg, te 14.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Onverwacht nam God tot Zich onzfe geliefde zuster en tante Hendrika Elisabeth Bosch op dc leeftijd van 74 jaar. Bennekom, Timanshof 205. Zwolle: S. J. Bosch-Bramer Veenendaal: W. Bosch-Klein Obbink Zwolle: G. L. Bosch Amsterdam: A. Eisses-Bosch Apeldoorn: A. Bosch Amsterdam: A. J. Bosch G. Bosch-Hoekstra nichten en neven Teraardebestelling donderdag 17 juni om 3 uur te Zwolle op „Bergklooster". Correspondentie-adres: Jekerstraat 42, Amsterdam. In volle vrede is van ons heengegaan onze geliefde Zoon. Broer en Zwager Matthijs Johannes Cornelis Blok Gereformeerd predikant te Voorburg, op de leeftijd van 61 jaar. Rotterdam: P H. Blok P. I B. Blok-Besselaar H J Blok F I. Blok-Brunsting P. H. Blok C. J. Blok-Henkemans E. B. W. Brcdemeijer-Blok C. L. F. Bredemeijer W. G I. Baas-Blok Ermelo: J. R. A. Baas P 1 B de Jong-Blok Breukelen: H. W. de Jong 14 juni 1976. Corr.adres: Statenweg 165 B. Rotterdam-3004 Algemene kennisgeving God nam heden tot Zich onze lieve vader en opa Derk Jan Bisperink weduwnaar sinds 25-9-'75 van H. J. Bisperink Hij mocht de leeftijd van ruim 84 jaar bereiken. ..Alle roem is uitgesloten." Gezang 451 1. De kinderen en kleinkinderen Neede. 14 juni 1976. Haarloseweg 4. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, is vastgesteld op donderdag 17 juni a.s om 13.15 uur in de Geref. Kerk, Thorbeckestraat te Neede, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om 14.30 uur op de Oude Begraafplaats te Neede. Vertrek vanaf de Kerk om 14.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in het Uitvaartcentrum „De Es", ingang Bor- kuloseweg. ..Boven de sterren daar zal het eens lichten." Moegestreden haalde God thuis, onze trouwe en zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Willem Jacobus Zeddeman weduwnaar van Henriëtte Bijvank. op de gezegende leeftijd van 83 jaar. Utrecht. 13 juni 1976. Bloesenastraat 43: W. Zeddeman A. J. Zeddeman- Groen Lessinglaan 9 III: G. H. Zeddeman J. G. Zeddeman- Coenraadts klein- en achterkleinkinderen Vader is opgebaard in de rouwkamer van de P.C.B., Schoolstraat 12. Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag van 19.00-20.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben donderdag 17 juni om 11.30 uur op de begraafplaats „Tolsteeg". Opaalweg. Vertrek Schoolstraat 12 om 11.00 uur. Met grote verslagenheid geven wij kennis dat op 12 juni 1976 is overleden onze geachte Direkteur de heer T. Bikker op de leeftijd van 61 jaar. Gedurende meer dan 25 jaren heeft hij met volledi ge inzet de belangen van onze Stichting gediend. Ons diep medeleven gaat uit naar zijn echtgenotè en kinderen. Mogen zij de kracht vinden dit zware verlies te dragen. Bestuur en personeel van de Stichting Centraal Bureau Slachtveeverzekeringen te Utrecht. Heden overleed te Bilthoven, mijn dierbare Zoon en onze geliefde Broer, Zwager en Oom Teunis Bikker op de leeftijd van 61 jaar Uit aller naam: E. Bikker-van Dieren Noordeloos, 12 juni 1976. Van Brederodestraat 13. Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 17 juni om 11.45 uur in de Noorderkerk. Laurillard- laan te Bilthoven. waarna de crematieplechtigheid om 13 uur zal plaats hebben in aula I van het crematorium „Daelwijck". Floridadreef te Utrecht (Overvecht). Maandag 14 juni overleed mijn lieve Man. onze Papa en Zoon Hendrinus Wouter van Elburg verpleeghuisarts Hij werd 47 jaar. L. C. van Elburg-Le Feber Annemarie Liesbeth Ruurd Jan Joosl Familie van Elburg Familie Le Feber Heemstede. 14 juni 1976 Johan Wagenaarlaan 54 De rouwdienst wordt gehou den donderdag 17 juni in de Opstandingskerk, Koediefs- laan 78, aanvang 11.00 uur. De crematie zal in stilte plaatshebben Geen bloemen. In diepe verslagenheid délen wij u mede dat plot seling van ons heengegaan is de heer H, W. van Elburg Wij verliezen in hem een zeer toegewijd arts en vriend. Moge zijn ziel vertoeven bij de Heer, uit, door en tot Wie zijn leven gericht was. Bestuur, directie en medewerkers Janskliniek, Haarlem Haarlem, 14 juni 1976 ..Want uit genade zijt gij zalig geworden door het geloof, en niet uit u. het is Gods gave." Eph. 2 8 Heden nam de Here tot Zich onze geliefde Man. Vader. Schoonvader en Grootvader Cornelis de Wit op de gezegende leeftijd van 95 jaar. Voorburg: A'. de Wit-van Dorp 's-Gravenhage: p Holthuizen-de Wit P. J. Holthuizen Elly en Ben Vn.rh„.n. J. van Aalst-de Wit Voorburg. c A v?n Aals, Marleen Kees Arjen Voorburg, 14 juni 1976. Koninginnelaan 28. Geen bezoek Geen bloemen De teraardebestelling zal plaatshebben D.V vrij dag 18 juni om 2 uur op de Oosterbegraafplaats. Rodelaan te Voorburg. Vertrek vanaf het woonhuis om 1.45 uur. „Ik weet mijn Verlosser leeft" Op God's tijd thuisgehaald mijn lieve man, on lieve vader en opa Rudolf Hidding echtgenoot van H. Katerberg eerder weduwnaar van L. J. Cornelis in de ouderdom van 71 jaar Coevorden: H. Hidding-Katerberg Emmen: K. Hidding E. Hidding-Westera Wekerom: J. Hidding H. Hidding-Huizing De Krim: L. Hidding A. Hidding-Stolte Emmen: R. H. Hidding D. E. Hidding-Müller Middelburg: H. Hidding G. Hidding-Kamp en klein- en achterkleinkindern Coevorden, 13 juni 1976 Joh. Vermeerstraat 83 De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdl 17 juni in de Geref. Kerk te Coevordervom 10 ui)| waarna de begrafenis plaatsvindt op de graafplaats „Achterveld" te Dedemsvaart. Gelegenheid tot condoleren voor de dienst. P 0 „En ik hoorde een stem uit de hemel zeggen; Schrijf, zalig zijn de doden die in de Here sterve van nu aan." In Jezus ontslapen onze zeer geliefde moede grootmoeder, zuster en schoonzuster Catharina Cornelia Kloosterman sedert 18 november 1921 weduwe van Johannes Willem Marinus Peters op de leeftijd van 93 jaar. f C Arnhem: C. Fijann-Peters W. Fijann Antoinette Den Haag: J. H. Peters N. J. Peters-Nueuwerkerk Cor en Ina Utrecht, 13 juni 1976. Moeder ligt opgebaard in het S. A. Ziekenhuis #s Utrecht aan de Catharijnesingel in de rouwkamer.n Bezoektijden: donderdag van 8.00-8.30 uur. De begrafenis zal plaatshebben vrijdag a.s. t( lij Utrecht. Op 13 juni 1976 overleed Mr. P. A. Regnery Notaris te Naaldwijk Zijn menselijke en notariële inzichten en opvattin 1 gen zullen bij ons respekt blijven afdwingen. Namens al zijn medewerker Mr. G. Versluys G. Schoenmaker Na moedig gedragen lijden heeft God tot Zich tol genomen mijn geliefde Man. onze lieve Vader. Grootvader en Broer Dr. Cornelis Janssen officier in de Orde van Oranje Nassau, eerder weduwnaar van mevrouw K. Ennik, op de leeftijdk van 76 jaar. Arnhem: E. Janssen-Douma Bilthoven: C. R. Janssen E. L. Janssen-Kettlitz Martine Peter Heeze (NB): W. H. Efigel-Janssen F. L. Engel Henk-Jan Utrecht: C. Brandt Janssen Nijmegen: K. A. Douma J. Douma-Kaajan Arnhem, 13 juni 1976 Utrechtseweg 298 Liever geen bezoek aan huis De crematie zal plaatsvinden in het crematorium „Moscowa", Waterbergseweg te Arnhem op don- oq* derdag 17 juni om 10.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de crematie.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12