FAMILIEBERICHTEN t ZATERDAG 12 JUNI 1976 TROUW,KWARTET - kunnen van maandag lot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur. Ruurd Klaver Tea Kemper Wij zijn blij u te kunnen vertel- len dat wij met instemming van onze ouders D.V. 25 juni 1976 om 13.30 uur gaan trouwen in het gemeentehuis te Beetstcr zwaag De kerkelijke bevestiging zal zijn om 14 45 uur in de Geref Kerk De Feart 83. Ureterp In deze dienst hoopt voor te gaan de weleerwaarde heer ds. J. C. Post te Den Helder juni 1976 Ureterp. Boerestreek 29 Kolhorn, Ansjoviskade 3 U kunt ons gelukwensen vanaf 20.00 uur in het Dorpshuis te Ureterp. Ons adres wordt: Boerestreek 29. Ureterp Dc Heer verblijdde ons met de geboorte van Marie Pauline Elisabeth P. Stoop L. D. M Stoop-Boers Teun Edith WUlemien Jan-Pieter Deventer. 9 juni 1976 Lookersdijk 7. Ps. 77:7 oude ber. Op donderdag 17 juni D.V.. hopen onze geliefde ouders en grootouders Jos Meuzelaar en Sjaan Meuzelaar-Gouw hun 50-jarig huwelijksfeest te vieren. Wij zijn de Heere dankbaar dat Hij hen voor elkaar en voor ons heeft willen sparen. Zij die hen hiermee willen feliciteren, hebben hiervoor de gelegenheid op donderdag 17 juni vanaf 19 uur in de zaal „De Vliet", ingang Pendrechtstraat naast de Gerefor meerde Kerk aan de Boergoensevliet. Rhoon: Teuny en Ad. Marianne, Jos Jeanette. Ridderkerk: Nel en Wim, Bas. Rotterdam, juni 1976 Bas Jungeriusstraat 90* 1926 Lccndert de Ruiter Weyntje Maaskant 1976 Op 24 juni a s. hoi>en vader en moeder 50 jaar getrouwd te zijn. We zijn blij en dankbaar dat de Here hen al die jaren net Zijn goedheid en trouw omringd heeft Jit blijde feit willen we in familieverband vieren op 23 juni a.s. Er is gelegenheid het gouden bruidspaar op die dag te feliciteren in Restaurant „Plaswijck" C.N.A. Loos laan 9, Rotterdam-Hillegersberg, 's middags van half 5 tot lalf 7 Dick en Joke - Edmonton, Canada Aat en Ria - Nuenen Leo en Clarie - Sliedrecht Gerard en Sary - H.I. Ambacht '.Correspondentieadres Kerstant v.d. Bergelaan 13a Rotterdam 13 Dankbaar en blij delen wij u mede dat onze lieve ouders, pa en oma B. W. den Hartogh H. A. den Hartogh-Schep A juni a-s. 40 jaar getrouwd zijn. Ps. 33 vers 18 Nunspeet: Peter en Gerke Rozeboom-den Hartogh Hetty, Annemarie Veendam: Geem en Hanneke den Hartogh-Dijkstra Bart. Renée Hilversum: Nicolt en Margot den Hartogh-van Eek Bart-Willem. Aart-Mark. Niels "Jtrecht: Gobert en Ingrid den Hartogh-de Vries Henriëtte, Ingeborg. Gobert. Utrecht, juni 1976. Hijmans van de Berghlaan 172. Wij hopen dit feest te vieren op maandag 21 juni. Wanneer u hen wilt feliciteren op deze dag geven wij u daartoe gelegenheid van 18.30—20.00 uur in de „Oase", Xögllaan 26 te Utrecht (O.). "De eeuwige God is Ueen woning en onder U zijn eeuwige armen. Deut. 33 27. Dit was de tekst bij de huwelijksbevestiging op 12 juni 936 van Roelof Dijk en Johanna Theodora Heller zoor dr. K. Dijk in de Geref. Laakkerk te Den Haag-Zuid. Dankbaar voor de vele zegeningen, van God geschonken en blij dat wij dit huwelijksfeest met elkaar mogen 'ieren, wensen wij onze ouders nog vele gelukkige jaren riillegom: Margreet en Nico Zimmerman- Dijk Enno. Roel, Nicolien, Taco. Annette Jinstchurch, N.-Z. Peter en Leonie Dijk-Vermeulen, Jacobien. Annemarie. Ralph, Rik Rijswijk: Robert en Jeannette Dijk-Maasse Alexander Peize Gr.: Roel en Hennie Dijk-Koekoek Gerald ien Rijswijk: Karei en Ciska Dijk-Hiensch Henriette, Carolien, Matthijs Amsterdam: Johan Dijk Anja Savela, vrl. Den Haag: Ineke en Gérard Biekart-Dijk Nadine "ij hopen deze feestdag in familiekring te vieren Doorwerth, v. Beethovenlaan 383. "2"g blij en dankbaar delen wij U mee. dat onze lieve ouders Cas Mak en Adri Mak-van Rij 'A mi' a s. 25 jaar getrouwd zijn. Aart en Ria. Arie. Cas. Henk. Kees, Aad, Paula Hengelo (O). 10 juni 1976. eldenerstraal 193. gelegenheid tot gelukwensen, tevens met het 25-jarig ambtsjubileum, op vrijdag 25 juni 1976 van 16.00 uur tot 8.30 uur in hotel „De Waarbeek" Twekkelerweg 327, Hengelo (O). ndxen Uw aangezicht niet medegaan zal. doe ons van er niet optrekken. Exodus 33-l5b i 23 juni 1976 zal het veertig jaar geleden zijn dat onze uders en grootouders Willem Star Marie van den Haak i het huewelijk traden Daarom vieren wij D V feest op woensdag 23 juni aanstaande in de VOORHOF. Vliet N.Z. 36. Rijnsburg. waar belangstellenden van harte welkom zijn op de receptie van 17.00 tot 1H.30 uur Rotterdam: Wim Star Rijnsburg: Kees Star Louise Star-Glasbergen Wilfred. Martine Baghdad (Iraq) Nella van Loo-Star Henk van Loo Leiden: Corrie Sur correspondentieadres: Burgemeester Meyboomstraat 16. Rijnsburg. Op 10 juni 1976 mochten wij in familieverband ons 50 jarig huwelijksfeest vieren. Het was een dag vol verras singen en feestvreugde. Graag willen wij allen die deze dag voor ons en onze kinderen tot een vreugdevolle dag hebben gemaakt, hartelijk dankzeggen. H. de Vries H. de Vries-de Vries IJdoornlaan 355, Nieuwendam In plaats van kaarten Mede namens onze kinderen danken wij u hartelijk voor de belangstelling, cadeaus, bloemen en vele gelukwensen, die wij mochten ontvangen op onze 25-jarige huwe lijksdag. E. Meindertsma A. Meindertsma-Kort Oranjekanaal N.Z. 12. Juni 1976. Heden nam de Heer tot Zich, onze geliefde vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Huibert Engel de Swart weduwnaar van Lena In 't Veld in de ouderdom van 81 jaar „Mijn genade is u genoeg" 2 Cor.: 12:9 Delft: N. de Swart Schiedam: M. Groenenberg-de Swart J. Groenenberg Bloemendaal: A. J. de Swart N. A. de Swart-Alblas Soest: L. de Swart Doetinchem: T. de Swart-Folkerts Dronten: J. Andeweg-de Swart A. C. Andeweg kleinkinderen en achterkleinkinderen Dordrecht 9 juni 1976 Bejaardencentrum „Thureborgh" Mauritsweg 157. Corr.adres: Mozartlaan 224, Delft. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 12 juni om 10.00 uur vanuit de aula op de Algemene Begraafplaats aan de Nassauweg te Dordrecht. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer van de aula. In Zijn grote barmhartigheid heeft God tot Zich genomen onze lieve moeder Antje de Heus-Cozijnsen op de leeftijd van 57 jaar. Zij is verlost. God heeft haar welgedaan. Barneveld: H. A. de Heus L. A. de Heus Barneveld. 10 juni 1976 Verlooplaao 17 Gelegenheid tot condoleren maandagavond van 7-9 uur in het Uitvaartcentrum bij de be graafplaats te Barneveld. De rouwdienst zal d.v. worden gehouden dinsdag 15 juni in eerderge noemd centrum, aanvang 13.15 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur. Geen bloemen. „Niemand zal ze uit Mijn Hand rukken." Joh.: 10 28. Na een aanvankelijk blijmoedig leven, met daarna veel beproevingen is op 10 juni in de Eeuwige Heerlijkheid opgenomen mijn oudste dochter Antje de Heus-Cozijnsen op de leeftijd van 57 jaar. A. G. Cozijnsen-van Buuren. mede namens mijn kinderen. Barneveld, Huize Nebo. „Door een nacht, hoe zwart, hoe dicht, leidt Hij mij naar 't eeuwig licht." Heden overleed na een liefdevolle verpleging in „De Breukelderhof" te Bennekom, onze lieve schoonzuster en tante Annie de Heus-Cozijnsen in de leeftijd van 57 jaar. J. J. de Heus A. de Heus-van Apeldoorn J. H. J. Romeyn-de Heus D. Romeyn H. A. de Heus V. de Heus-Zomer A. M. Guldie-de Heus J. A. F. Guldie Barneveld. 10 juni 1976. Heden is van ons weggenomen onze schoonzuster en tante Hendrika Hamerpagt op de leeftijd van bijna 83 jaar. Gezien de zorg en toewijding, waarmee zij zich eerst aan haar ouders en daarna ook aan haar zwagers en hun gezinnen gegeven heeft, troosten wij ons met de woorden van de Heiland: „Zo iemand Mij dient, de Vader zal hem eren." Uit aller naam: W. Groenewegen. Rotterdam. 11 juni 1976. Huize „Anne Foekens", Westzeedijk 51. De rouwdienst wordt gehouden D.V. dinsdag 15 juni om 10.45 uur in „Atrium", Karei Doorman straat 143, waarna de bijzetting in het familiegraf op de algemene begraafplaats „Crooswijk" zal plaatsvinden om ca. 12 uur. Gelegenheid tot condoleren UITSLUITEND na de rouwdienst in „Atrium". Mijn genade is u genoeg 2 Cor. 12:9 Met grote droefheid berichten wij u. mede namens zijn vrouw J. A. v. d. Berg-Brüder. dat na een lang ziekbed, toch nog plotseling is overleden, haar geliefde man. onze lieve broer, zwager en oom Klaas van den Berg op de leeftijd van bijna 75 jaar. Geleen: A. G. Gerritsen-v. d. Berg H. J. Gerritsen Geleen: G. ter Veen Amersfoort: A. E. Brüder Amersfoort: E. M. ter Laak Poot-Brüder neven en nichten Geleen. 8 juni 1976 Corr.adres: A. G. Gerritsen-v. d Berg Pijperstraat 31. Geleen. De begrafenis heeft, op verzoek van de overlede ne. in stilte plaats gevonden. Met droefheid delen wij u mede dat na een langdu rige. geduldig gedragen ziekte, is overleden onze innig geliefde, dappere moeder, schoonmoeder, grootmoeder en huisgenote Adèle Margarethe Thiel weduwe van Christiaan Cornelis van Hemert op de leeftijd van 70 jaar. „De Here bewaart de eenvoudigen." Ps. 116-6 A. Vlaardingen: J. van Hemert J. H. J. van Hemert-Hoogenboom Haelen (L): J. H. van Hemert H. van Hemert-van der Gaag Frank en Inge Vlaardingen: R. G. Frima Vlaardingen, 10 juni 1976. Mozartlaan 24. Gelegenheid tot condoleren in het woonhuis op zaterdagmiddag a.s. van 14.00 uur tot 17.00 uur. En maandagavond a.s. vanaf 19.30 uur alsmede in „De Magneet", Huis te Veldelaan te Maasland na afloop van de begrafenis. Voorafgaande aan de begrafenis zal een dienst worden gehouden in de Geref. Kerk, Huis te Velde laan te Maasland. Op dinsdag 15 juni a.s. om 14.00 uur waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Maasland om 15.00 uur. Geen bloemen. Corr.adres: Mozartlaan 12. Vlaardingen. Maar wij vertrouwen op u Here, Gij zijt onze God. Onze tijden zijn in Uw hand. ps. 31. Tot onze diepe droefheid overleed plotseling onze lieve schoonzuster Tiny Bets-Bruning echtgenote van H. Bets. in de ouderdom van 47 jaar Voorburg: E. Schotman-Bets Stellenbosch (Z.A.): A. Bets J. Bets-Hejjstej Valencia (Sp.): R. Bets S. Bets-van Halem Eindhoven: H. Windgassen-Bets J. J. Windgassen. Vianen, 10 juli 1976. Wie zijn wij. dat wij dit kunnen begrijpen Plotseling nam de Heer tot Zich onze lieve vrouw en moeder Jantine Sophie Leopoldine Brüning 47 jaar H. Bets Olga H. Bets Monique H. Bets Vianen. 10 Juni 1976 Wilhelminastraat 62 De begrafenis zal plaats vinden op Dinsdag 15 Juni om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Vianen. Vooraf zal om 13.15 uur een rouwdienst gehouden worden in de Gereformeerde Kerk „De Hoeksteen" te Vianen. Na een kortstondige ziekte is geheel onverwacht in zijn Heer en Heiland ontslapen, onze geliefde vader en grootvader Jacob Jan Zijp weduwnaar van Gerritdina van der Haar in de ouderdom van 73 jaar Apeldoorn: Drachten: Heemskerk: Ma rum: Apeldoorn: Naarden: Amsterdam: Victoria (B.C.): Scarborough (Ont): G.J. Zijp S. Zijp-Dijkstra B. Zijp B. Zijp-Nieuwenhuis G. Kramer-Zijp G. Kramer A. Gjaltema-Zijp H. Gjaltema J.J. Zijp H.C. Zijp-Daniëls G. Cassee-Zijp L.C. Cassee N.D. Stadt-Zijp W.L. Stadt T.J.G. van Doleweerd-Zijp G. van Doleweerd W.J Middel-Zijp R. Middel en kleinkinderen Harderwijk, 10 juni 1976 Van Noortlaan 40 Corresp.adres: B. Zijp, Burmanialaan 94. Drachten Geen bloemen en geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum van de Monuta Stichting. Beetsstraat 17. Harder wijk. De begrafenis zal plaats hebben dinsdag 15 juni om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Harderwijk. Daaraan vooraf zal om 11.00 uur een rouwdienst worden gehouden in genoemd rouwcentrum. In de aula op de begraafplaats is na afloop van de plechtigheid gelegenheid tot condoleren. Psalm 27 7 Oude berijming God nam tot Zich Zijn kind, mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Maria Karoline Zijlema—Reiss op de leeftijd van 69 jaar. Hoogvliet: L.H. Zijlema Dokkum: Anja Anne, Henk. Leopold Rockanje: Annie- Andele Marjo, Edo, Karen, Lennart Eindhoven: Leo - Jacomijn Han, Femke, Lizet Barendrecht: Greet - Rook Karoline, Willem, Gerard Leiden: Ria - Arend Keimpe, Marieke Hoogvliet. 11 juni 1976 Kardoenhof 9 Aan het woonhuis liever geen bezoek De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Ikaziaziekenhuis, Montessoriweg 1. Rotter dam-Zuid. Rouwbezoek en gelegenheid tot condo leren maandagavond van 8 - 8.30 uur. De begrafenis zal DV plaatsvinden dinsdagmid dag 15 juni a.s. op de algemene begraafplaats „oudeland". Oudelandseweg, Hoogvliet. Vertrek vanaf het woonhuis om 2.15 uur. Aankomst kapel 2.30 uur. „Zelfs al ga ik door een dal van diepe duisternis, ik vrees geen kwaad, want Gij zijt bij mij". Psalm 23 4 Heden behaagde het den Heere na een langdurig doch geduldig gedragen lijden uit ons midden weg te nemen mijn innig geliefde vrouw, onze zorgza me moeder, behuwd- en grootmoeder, dochter, zuster, schoonzuster en tante Anna Leentje Bijl echtgenote van Cornelis van Schie, op de leeftijd van 64 jaar. Mede namens kinderen en kleinkinderen: C. van Schie Schiedam, 11 juni 1976 Meeuwensingel 104. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het gemeenteziekenhuis, Burg. Knappertlaan 25. Schiedam, ingang Juliana van Stolbergstraat. Gelegenheid tot bezoek aldaar zondag- en maan dagavond van 7 tot 8 uur. Dinsdag 15 juni a.s. wordt er te 12 uur een rouw dienst gehouden door de weleerwaarde heer ds. S. Gerbrandy in de Ned. Herv. Kerk te Kethel, waar na de bijzetting zal plaatsvinden in het familiegraf op de begraafplaats aldaar. Vertrek van „De Rank", Schiedamseweg 122 te 11.45 uur v.m. In vol vertrouwen op zijn Heiland is heengegaan op de leeftijd van 83 jaar, mijn lieve man. onze lieve vader, grootvader en over-grootvader Cornelis Koolstra Wij zijn dankbaar dat wij hem zolang mochten bezitten. „Laat mij slapend op u wachten." Heerde: B. Koolstra-van der Werf Emmen: P. Koolstra L. Koolstra-Kats Utrecht: M. Koolstra L. Koolstra-Damming Brunssum: I. van Leeuwen-Koolstra C. van Leeuwen klein- en achterkleinkinderen Heerde, 11 juni 1976. Rusthuis Brinkhoven, kamer 19. De begrafenis zal plaats vinden a.s. dinsdag 15 juni. om 12.00 u. op de Nieuwe Begraafplaats aan de Mr. Nijhoffstraat te Heerde, vanuit het rouw centrum Eperweg 1 te Heerde waar de overledene is opgebaard. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis, in het rouwcentrum. God heeft tot Zich genomen' onze zeer geliefde man, vader en opa Marinus Smidt. op dc leeftijd van 67 jaar. „Wie in Mij gelooft zal leven ook al is hij gestorven" Dwingeloo: G Smidt—Heerspink Assen: Jan Zeist: Jaap. Roelie en Grieanne Assen: Trijnie en Wessel Nes Ammim Israël: Geke De begrafenis zal plaatsvin den D.V, dinsdag 15 juni om 2 uur vanuit de Gerefor meerde Kerk in Dwingeloo. De rouwdienst is om half 2. Geen bloemen. Plotseling heeft de Here tot Zich genomen onze lieve zoon en broer Klaas Renze Oldenhuis in de bloeiende leeftijd van 20 jaar. Boven de starren daar zal het eens lichten. Daar wordt Uw hopend ver langen voldaan. Bierum, 11 juni 1976 T. Oldenhuis J. Oldenhuis—Wierenga Jan Nettie Anje Gezientje De rouwdienst wordt gehou den op dinsdag lS juni om 14.00 uur in de Gereformeer de kerk te Bierum. waarna de ter aarde bestelling zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren vanaf 13.30 uur tn de consis torie van de kerk. Tot onze grote verslagenheid betiiigen wij deelneming met het plotselinge overlijden van Jacoba Sophia Sundermeyt Die veel voor ons betekende als Hoofdverpleej kundige en collega. Direktie en medewerkenden van het Academisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit te Amsterdam Amsterdam 12 jutii 1976. leegJ "SCHRIFT en GETUIGENIS" Zondag 13 Juni 1976 5 uur Oosterkerk, Maliebaan, Utrecht Ds. T.B. van Houten Aalsmeer. Voor ons onbegrijpelijk maar voor God op een I bestemde tijd heeft Hij tot Zich genomen onze J lieve tante Ina Jansonius-de Rijk neven en nichten: Vught: Marry Ajé Schoonhoven: Ineke Carolien Els Kees Son: Pleun Krimpen a.d. IJssel: Richard en Trijnie Reinald en Monique Arnhem: Nora en Serge Bennekom: Josien en Wouter Abcoude: Corine Rijk Aangezien het mij onmogelijk is, mij persoonlijk richten tot de veler die van hun belangstelling bli hebben gegeven bij het overlijden en de begrafenis v mijn lieve moeder 11 Jacomina Doorn weduwe van Beye Keizer en van mijn lieve zuster Geertje Keizer zeg ik u op deze wijze lartelijk dank. E. G. Utrecht, 12 juni 1976. Na het overlijden van mijnlieve man, onze lieve vader i ei opa Adriaan tan Pernis, mochten wij enorm veel bijken van deelneming vangen. Uw medeleven, hetzij schriftelijk, hetzij persoonlijk, ons een grote troost waaruit wij de moed putten levenswerk voort te zetten. Uit aller naam, C. B. vanPernis-Moerland. 's-Gravenhage, juni 1976. Kwikstaartlaan 27. In verband met het bereiken van de pensioengerechtig de leeftijd neemt de heer D. Feensrra op 18 juni 1976 afscheid als hoofd van de Wlhelminaschool te Noordwijk-Binnen. Dezelfde dag van 5 tot 6.30 uur zal erin Hotel "Het Hof van Holland", Voorstraat 79 te.Noordviijk voor een ieder gelegenheid zijn de heer Feensjra de htyd te drukken. Het bestuur van de Onderwijs te Noordwijk-Binnei Christelijk k. Stokkers, voorzitter. f.H. Sijpkes, secretaris. DIEMEN VERENIGING TOT STICHTINGEN INSTANDHOUDING VAN SCHOLEN MET DE BIJBEL Secretariaat: G. Burghoutweg 29, telef. 90.25.54. Wegens het bereiken van de 65 jaricp leeftijd gaat Dhr. J.C.A. Bredschne»der hoofd Prinses Margrietschool te Dienen met pensioen Wij nodigen oud-onderwijskrachten oud-leerlingen en andere belangstellenden van harte ut aanwezig te zijn op de afscheidsreceptie op 23 juni 1971 van 20.00 - 22.00 uur in "De Schuilplaats" D.J. dei Hartoglaan te Diemen. Het Bestuur. GEREF. KRUISKERK. WORMER Wij zoeken voor onze vakante gemeente van 480 leden een kandidaat of domiiee, die in part-time verband onder ons werkzaan wil zijn. Zij die inlichtingen wensen kurken deze verkrijgen bij: Hr. S.Kramer. Cnz. Spatterstraat 74, Womer. tel. 02982 - 4289. Wormer ligt gunstig t.o.v. Amsterdam en Alkmaar. De Beroepingskonmissie. UITNODIGING: Wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd van de HeeiG. Bos, hoofd der Ds. G. Mansveltschool in Amsterdam-west, biedt iet schoolbestuur een receptie aan op 23 juni a.s. van 19.30 tot 21.30 uur in "De Wijkhaven", van Stolbergstra<t 20-22, Amsterdam-W. Gaarne nodigen wij oud-leerlingen en hun ouders, relaties uit de onderwijswereld en verdere relaties en bekenden uit de heer Bos de hand te komen drukken. Het bestuur van de Amsterdamse Vereniging voor Christelijk Onderwijs, secr. Benedenlangs51, A'dam-Nw-dam, tel. 27.24.10. Enige kennisgeving Op 9 juni 1976 is in Huize „Havixhoest" overleden Hendriktje Rowaan op de leeftijd van 86 jaar. De Wyk. Schiphorsterweg. De begrafenis zal plaatsvin den op maandag 14 juni a s. op de Algemene Be graafplaats te De Wyk om 11 VERENIGING VOOR CHRISTELIJK VOORTGEZET ONDERWIJS IN DE REGIO AMSTERDAM Ter gelegenheid van het afscheid van de heer drs J. van Andel, als rector van de Christelijke Scholengemeenschap Amsterdam-Oost, zal op vrijdag 25 juni 1976 van 16-18 uur in het schoolgebouw Nobelweg 6. Amsterdam-Oost, een receptie worden gehouden. Alle belangstellenden, in het bijzonder oud-docenten en oud-leerlingen, worden hiervoor uitgenodigd. dr J J Vasmel. voorzitter mevrouw mr W. J. Boon. secretaris

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 8