Philips autoradio: Groot in geluid. PHILIPS Bij wie u ook binnenkomt, bijna ieder een heeft tegenwoordig een goede geluids installatie. U merkt overal, dat we hogere eisen zijn gaan stellen aan de apparatuur. Als we het in huis goed gewend zijn, is 't moeilijk om in de auto een paar stappen terug te doen. De geluidsweergave ondervindt nogal wat hinder van storende invloeden van buiten, waar we thuis geen last van hebben. Daarom werkt Philips steeds aan de technische vooruitgang van de autoradio, met als uitgangspunt dat er in alle prijsklassen apparaten van een zeer goede kwaliteit moeten worden gemaakt. Het resultaat mag er zijn: een indrukwek kende serie van 11 autoradio's die technisch gesproken aan de allerhoogste eisen voldoen. Zo hebben ze allemaal een groot uitgangsvermogen. En dat hebt u in de auto beslist nodig om alle programma's goed te kunnen beluisteren, boven verkeerslawaai, motor- en windgeruis uit. Aan de FM-autoradio's van Philips kunt u horen, dat een bekend probleem uit de autoradio techniek sterk is vereenvoudigd, namelijk het ontstoren van de FM-band. Misschien kunt u de bijzondere kwaliteit van Philips autoradio's nog wel Philips FM laat zich in de auto niet meer storen. beter ontdekken in de autoradio/cassette combinaties. Want als er iets is dat we kritisch beluisteren, dan zijn dat wel de eigen cassettes van thuis. Philips heeft voor iedereen watt: van f119,- tot f 899,-, exclusief montage, luid sprekers) en toebehoren. De meeste Philips autoradio's kunt u eventueel zonder veel moeite zelf inbouwenWie meerwil weten over het complete Philips autoradioprogramma, vraagt een gratis folder aan bij: Philips Nederland B.V, Afdeling 119/899, VB9-35, Eindhoven. Je hebt al heel watt voor £119.-.* Wart moetje goed horen. Automobilisten die thuis wan gewend zijn. Philips heeft voor iedereen watt Het is in de autoradiotcchniek bekend, dat vooral de FM-band zich wat moeilijker laat ontstoren. Philips beperkt die problemen met een revolutionaire vinding: de automatische stonngsonderdrukker voor FM. ofwel I AC. Een minuscuul onderdeel ter grootte van een luciferkop, onder meer ingebouwd in de afgebeelde AM/FM-autoradio. Type 22 AN 461. Dit apparaat heeft: Ontvangstmogelijkheid van de FM- band, midden- en langegolf. 6 Voorkcuzetoetsen voor vaste instelling van zes stations. Automatische fijnafstemming (ATC) voor gemakkelijk afstemmen op FM. Continue rege ling voor de hoge cn lage tonen. 1AC/1C - storings onderdrukker. Hoge betrouwbaarheid en compacte bouw o.m. door toepassing van IC's f 299,-* U heeft keuze uit 3 typen met I AC, van f229,-* tot en met f 379,- Het hiernaast afgebeelde apparaat de 22 AN 161 is een voordelige middengolf radio van f 119,-,* met een uitgangsvermogen van 6 Watt. En dat is iets wat u beslist niet van alle autoradio's kunt zeggen. De prijs geldt, net als bij de gehele serie autoradio's exclusief toebehoren en montage. Dit apparaat kenmerkt zich door z'n zeer compacte uitvoering en hoge betrouwbaarheid, z'n uit stekende geluidskwaliteit en een voudige afstemming op alle popu laire zenders van de middengolf. Als u zo'n goede Philips autoradio kiest, neem dan meteen een goede luidspreker. Philips maakt autoluid sprekers, die volledig zijn afgestemd op de akoestische omstandigheden in de auto en op de bijbehorende Philips autoradio's. Thuis luisteren steeds meer mensen naar het perfecte geluid van (musi) cassettes. Die cassettes kun je natuurlijk ook in de auto afspelen. En wat geluids weergave betreft, hoeft u in de auto geen stapje terug te doen, want alle Philips autoradio/ cassette combina - ties hebben een royaal uitgangs vermogen. Neem bv. het hiernaast afgebeelde type 22 RN 232 van f 319,-? Deze autoradio/cassettespeler heeft: lange-en middengolf, eenvoudig te bedienen cassettespeler voor perfecte weergave van musicas- settes en eigen cassettcopnamen. Continue regeling voor de hoge en lage tonen. Groot uit gangs vermogen. Keuze uit 5 typen van f 319,-* tot en met f 899,-*. exclusief montage,luidspreker(s) en toebehoren.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 30