m k Medewerker personeelszaken: MUYS'SCO gewoon lector(m/v) in de Byzantinologie c vrije universiteit vrije universiteit vrije universiteit een veeleisende maar ook voldoening gevende baan A r chemicus (m/v) onderzoeker wetenschappelijk medewerker Maak je sterk met tiet CNV STICHTING-BEIUROORD- HOGEWEY VERTEGENWOORDIGER onderwijskundig medewerker (mnl/vrl) Universiteit van Amsterdam Hoofd bedrijfsadministratie IS: ZATERDAG 12 JUNI 1976 TROUW/KWART amsterdam Bij de afdeling Anorganische Chemie van de Subfaculteit Scheikunde is plaats voor een jong academisch gevormd voor het verrichten van onderzoek op het gebied van kinetiek en mechanisme in de coördinatiechemie. De gevraagde mede werker dient ervaring te hebben met de toepassing van fysisch-chemische meet methoden. Daarnaast zal het gebruik van nieuwe ver bindingen preparatief werk noodzakelijk maken. Aanstelling zal geschieden in tijdelijk dienst verband met de Nederlandse Organisatie voor Zuiver Wetenschappelijk Onderzoek (ZWO) in het kader van de Werkgemeen schap voor Coördinatie- en Organome- taalchemie van de Stichting voor Schei kundig Onderzoek in Nederland (SON). Ook zij die binnenkort hun ingenieurs- of doctoraalexamen hopen af te leggen, kun nen solliciteren. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Dr. S. Balt. Scheikundig Laboratorium der Vrije Universiteit. De Lairessestraat 174, Amsterdam, tel.020-71 74 51 Schriftelijke sollicitaties, onder vermel ding van vacaturenummer 320-1996, to richten aan de Hoofdafdeling Perso neelszaken. Postbus 7161. De Boele laan 1105. Amsterdam-Buitenveldert. amsterdam De Faculteit der Letteren vraagt ten behoe ve van de subfaculteit Geschiedenis voor zo spoedig mogelijk een voor de afdeling Economische en Sociale Geschiedenis gedurende een periode van twee jaar. Het zal zijn taak zijn leiding en uitvoering te geven aan een project, dat betrekking heeft op economische en sociale proble men van - voornamelijk - Nederland tijdens de periode van het Interbellum, met bijzon dere nadruk op het crisisdecennium. Voor de vervulling van deze functie wordt gedacht aan een academisch gevormd econoom of historicus, in wiens studie pakket ook de economische geschiedenis was opgenomen. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij instemmen met de doelstelling van de Vrije Universiteit. Nadere inlichtingen kunnen worden ver kregen bij Prof. dr. W.J. Wieringa, tel.: 020-548 30 25. privé 020-72 67 04 Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae en (cvt.) lijst van publicaties worden binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie ingewacht bij de Hoofdafdeling Personeelszaken der Vrije Universiteit. De Boelelaan 1105. Postbus 7161, Amsterdam-Bui- tenveldert. onder vermelding van het vacaturenummer 451 - 2016. amsterdam De Subfaculteit der Pedagogische en An dragogische Wetenschappen roept sollici tanten op voor de functie van bij de vakgroep Didactiek/Onderwijskunde i.o. Taakomschrijving het geven van onderwijs aan docotraal- studenten participatie in onderzoek deelname aan organisatorische en be stuurstaken De gedachten gaan uit naar een universitair afgestudeerde didacticus die op de hoogte is met de veelzijdige realiteit van het onder wijsveld en onderlegd in schoolorganisa torische en innovatie-problemen. Voor de benoeming wordt instemming ge vraagd met de doelstelling van de Vrije Universiteit. Naast de nog te benoemen lector bestaat de staf van de vakgroep op dit ogenblik uit drie wetenschappelijk medewerkers en de vakgroepsecretaresse. Inlichtingen bijDrs.J.Leistra, waarnemend voorzitter van de vakgroep; tel.: 020- 76 36 51/03404-179 95 Sollicitaties, vergezeld van een curri culum vitae en onder vermelding van vacaturenummer 625-2006. te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161, Amsterdam- Buitenveldert. De opleidingsschool voor leerkrachten bij het lageron- derwijs Chr. Pedagogische Academie "REHOBOTH" Utrecht roept sollicitanten op voor de functie van Adjunct - Administrateur Gegadigden dienen in het bezit te zijn van de diploma's Mavo. Boekhouden terwijl het bezit van M.B.A. tot aanbeveling strekt. Geboden wordt een zelfstandige werkkring op een klein kantoor. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring, doch maximaal 12952,- per maand. Sollicitaties te zenden aan de directie, koningsberger straat 9 te Utrecht. Ik I Chr. Nationaal Vakverbond, C ÏXJ J de kleine centrale met de grotejnbreng. Utrecht, Ravellaan 1, Postbus 2475, Telefoon 030-941041 i O Noteert u mij maar als lid j (irajc eerst inliihtineen \drc> PSYCHIATRISCHE INRICHTING MET GEZINSVERPLEGING GEILEN. TELEFOON (05130) 2541 Bij de Stichting "Beileroord" wordt voor het geriatrisch paviljoen "Altingerhof" (117 bedden) gevraagd een inval nachthoofd Vereisten: Het diploma Ziekenverpleging A. en/of B. Leidinggevende ervaring strekt tot aanbeveling Taak: Vervulling van de funktie van inval-nachthoofd eens per 14 dagen vanaf vrijdag tot woensdag tussen 22.30 en 7.30 uur. Salariëring: Het uurloon is afgestemd op de rijkssalarisregeling gediplomeerd verplegenden. waarbij rekening wordt gehouden met diploma's, leeftijd en ervaring. Extra toeslag vanwege onregelmatige dienst. Sollicitaties met vermelding van diploma's, leeftijd en referenties kunt U richten aan het Hoofd Personeels zaken van de Stichting "Beileroord" te Beilen. verpleeghuis voor 100 somatisch zieken en 60 demente bejaarden te WEESP Dit moderne centrum is één van de huizen van de Stichting Verpleegtehuizen in Noord-Holland. Ons huidige team werkt er met enthousiasme, maar heeft dringend versterking nodig. Daarom vragen wij gediplomeerde zieken verzorgenden Naast een prettige werkkring bieden wij een aantrekkelijke studiekostenregeling m.b.t. "voortgezette opleiding Z.V.", ruime promotiemogelijkheden en een salariëring overeenkomstig de landelijke richtlijnen. Bij huisvestingsproblemen kunt u op onze bemiddeling rekenen terwijl interne huisvesting Sollicitaties kunt u richten aan de verpleegkundig-direktrice, mevr. M.C. van der Steeg. Verpleeghuis Hogewey. Heemraadweg 1 Weesp. Telefoon (0294011 14 51 Wij zijn een handel in bouwmaterialen onder één dak! 1001 bouwmaterialen Ons bedrijf is sterk dynamisch ingesteld en biedt medewerkers van niveau uitstekende toekomstmogelijkheden. Wij hebben thans plaats voor een energieke voor de verkoop van ons totale pakket ruwe bouwmate rialen aan de aannemers. Gegadigden die over ervaring in de in- en verkoop van metselsteen beschikken, hebben onze voorkeur. De man die zijn taak met succes weet te vervullen en die de stuwende kracht blijkt te zijn die wij zoeken, krijgt bij ons de kans te gelegener tijd met de leiding van onze buitendienst te worden belast. Richt uw brief met alle gegevens die voor uw solli citatie van belang kunnen zijn aan de directie van bouwmaterialenhandel b.v. Aelbrechtskade 146-147, Rotterdam-West. Tel.010-771288 Stichting Schooladviescentrum, Maliebaan 59, Utrecht telefoon (030) 33 12 72, waarin het Openbaar, Protestants-Christelijk en Rooms-Katholieke onderwijs in de gemeente Utrecht samenwerken, vraagt een ter vervulling van een post. beschikbaar door een interne doorschuiving i.v.m een samenwerkingspro- jekt in het kader van de I.C.B. Globale taakaanduiding: In teamverband meewerken aan het uitbouwen en vormgeven van een begeleidingssysteem voor hel Utrechts kleuter/lager onderwijs. Werkgebieden zijn o.m.: terrein der aansluiting kleuteronderwijs/lager on derwijs uitgaande van reeds gemaakte begelei- dingsaanzetten. deel uitmaken van een begeleidingsteam in het kader van de algemene begeleiding Vereisten: In aanmerking komen zij. die beschikken over pedagogisch-didaktische ervaring, een onderwijskundige opleiding (doktoraal) examen opvoedkunde olontw. psychologie, M.O.-B pedagogiek) ol vergelt|kbare opleiding. Kennis/ervaring op het terrein der aansluiting K.O./l.O. strekt tot aanbeveling. Goede kontaktuele eigenschappen. Arbeidsvoorwaarden: De inschaling vindt plaats binnen door het Rijk gehanteerde salarisschalen. De hoogte van het salaris hangt samen met de genoten opleiding, ervaring en leeftijd. De aanstelling draagt een tijdelijk karakter (Enige jaren). (Salarisgrenzen: 2.520.- t/m 4 501.- met uitloop mogelijkheid tot 5.217.-). De bij de overheid geldende regelingen zijn van toepassing (o a. opname in het Algemeen Burgertijk Pensioenfonds. I.Z.A. ziektekostenregeling) Inlichtingen en sollicitaties: Nadere schriftelijke informatie kan worden aangevraagd bij mevr. C. E. B. Hoekstra Singelingjtel. 33 12 72). Mondelinge inlichtingen worden graag verstrekt door de leden van de sollicitatie-kommissie, bestaande uit: Mevr. G. de Oude, Mevr L. Serno. en de heer A. van der Meer. Sollicitaties met vermelding van uw telefoonnummer en nr. 76 2 4/TR binnen 10 dagen na verschijning van dit blad te richten aan de secretaris van het bestuur van de Stichting Schooladviescentrum, p/a Maliebaan 59. Utrecht. De Faculteit der Letteren vraagt voor zo spoedig mogelijk een Taakomschrijving: het verzorgen van onderwijs en het verrichten van onderzoek op het gebied van de Byzantinologie, in het bijzonder de Byzantijnse geschiedenis het leiding geven aan het onderwijs en onderzoek van de afdeling Byzantinologie het actief deelnemen aan de bestuurs- en beheerswerkzaamheden V3n de vakgroep Byzantinologie en Middel- en Nieuwgriekse Taal- en Letterkunde en, zo nodig, van hogere organen binnen de Universiteit van Amsterdam. Vereisten: grondige onderwijs- en onderzoekservaring op het gebied van de Byzantinologie, in het bijzonder de Byzantijnse geschiedenis enige bestuurlijke ervaring en de bereidheid ^ich in te werken in het universitaire bestel. Zij, die voor deze functie in aanmerking wensen te komen, worden uitgenodigd, binnen vier weken, hun sollicitatie (met „curriculum vitae" en lijst van publikaties) te richten aan de Voorzitter van de Benoemingscommissie, prof. dr. W. F. Bakker (Byzantijns-Nieuwgrieks Seminarium, Singel 415, Amsterdam) onder nr. 767 9 Zij, die nadere inlichtingen wensen of de aandacht willen vestigen op eventuele gegadigden, dienen zich eveneens tot de Voorzitter van de Benoemingscommissie te wenden. In ons ziekenhuis is plaats voor een belast met de leiding van de bedrijfsadministratie in brede zin. Hij ressorteert onder het Hoofd van de Administratieve Dienst. Tot zijn taken-behoren o.m.: - het aanreiken en mede-ontwikkelen van bedrijfsadministratieve proce dures en informatiesystemen, die antwoord geven op beleidsvragen van de directie en de diensthoofden; - het dagelijks begeleiden van het administratieve personeel bij de financiële verslaglegging, de samenstelling van budgetten, exploitatie- overzichten e.d.; M( - zelfstandig overleg met dienst- en bedrijfshoofden over (bedrijfs-1 Eer administratieve aangelegenheden. ling roei Voor deze functie zoeken wij een inventieve en ambitieuze medewerker?^ met een goede theoretische opleiding (SPD II of HEAO). |hie] Hij moet kunnen bogen op een gedegen ervaring in een funktie op het zelfde niveau en ervaring hebben met gemechaniseerde en geautomati- seerde informatiesystemen. Hij is tussen 0e 30 en 40 jaar. Wij stellen prijs op een prot. christelijke levensinstelling van onze] medewerkers. Ons ziekenhuis telt ca. 750 personeelsleden en heeft plaats voor ca. 800 patiënten. Voor nadere informatie over de funktie, ons ziekenhuis en de arbeidsvoorwaarden (zoals aansluiting bij het pensioenfonds P.G.G.M. en een uitstekende ziektekostenverzekering) kunt U bellen met de heer B. Porte (tel. 03417 - 4848 - tst. 247) Uitsluitend schriftelijke sollicitaties worden op korte termijn tegemoet gezien. Zij kunnen worden gericht aan de Geneesheer-Directeur van r Psychiatrisch Ziekenhuis Ermelo Nin Tirv ,C3 >di Fokker-VFW Schiphol: een concern waar ruim 4.000 mensen werkzaam zijn en met een personeel- beleid dat duidelijk wordt afgestemd op deze tijd. Steeds meer komt de mens daadwerkelijk centraal te staan. De begeleiding van medewerkers wordt inten siever, vraagt meer aandacht, en richt zich zowel op de functie binnen het bedrijf als op de plaats in de maatschappij. Dit alles stelt hoge eisen aan de medewerkers op de afdeling personeelszaken. Een bepaalde mentaliteit is voor het juist vervullen van de functie onontbeerlijk. Goede contactuele eigenschappen staan voorop. Op elk niveau moet men een goede relatie kunnen opbouwen. Aanpassingsvermogen, analytisch denken, enthousiasme en de eigenschap öm te kunnen relati veren komen hierbij van pas. Daarnaast is van belang het kunnen werken met administratieve procedures, terwijl inzicht in uiteenlopende zaken als arbeids recht, functie-analyse, selectie-eisen, belonings systemen en systematische loopbaanbegeleiding vereist is. Voor de veelzijdige functie zoeken wij kandi daten met een opleiding op HBO-niveau. Leeftijd tot ca. 30 jaar. Indien u nog meer inlichtingen over deze functie wenst,kunt u bellen 020-5443821. Sollicitaties kunt u richten aan de Afdeling Personeelszaken. Postbus 7600,Schiphol-Oost onder nummer 066-76TR Fokker-VFW bedrijf Schiphol Een nederlandse onderneming binnen een internationaal concern met diverse vestigings plaatsen. Op Schiphol vindt men de directie, verkoop- en serviceafdelingen, constructiebureaus, electronisch bedrijf'en de afdeling ruimtevaart. Tevens vindt hier de eindmontage van de Fokker Friendships en Fellowships plaats. Inlichtingen over de aantrekkelijke advertentietarieven van TfOUW worden u gaarne verstrekt tel. advertentie-exploitatie 020-913456 toestel 743

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 22