Gonzalez Byass deTijd LUBBERS Koopkracht DCLLy VAN ARNHEM Radio- en televisieprogramma's Terechte trots Sparen. Uw geld groeit in 6 jaar en 9 maanden van f 605,33 naar f 1.000,- met ABN Kasbiljetten. 3 FIN0 CADITAN0 r, =Ji 5 BLIJFT, MAAR WIL WEG I I I I I I I Weekblad, I I Militairen krijgen drie weken wegens weigeren oefening Even puzzelen 2 5 7 ,S 15 4 DONDERDAG 10 JUNI 1976 BINNENLAND RADIO EN TV KUNST Met terecht* trots werd de dezer dagen internationaal bekroonde IKON-fllm „blind zijn" nog eens vertoond Dat mag ook wel wanneer Je als mini-omroep voor de tweede keer binnen vier jaar door mensen uit 33 landen wordt onderschelden voor uitmuntende Jeugd-programma's. Kenmerk werd geheel in beslag genomen door de verhoudingen tussen Joden en Arabieren in Israël Tegenover de burgemeester van het oude en het nieuwe Nazareth was het de regeringsadviseur voor Arabische zaken, die de problemen van meer dan één kant wist te bekijken. In Brandpunt deed men het vobrkomen alsof een KRO-ploeg als eerste van Cyprus naar Linbanon was overgestoken. Kennelijk toch te laat, want er verschenen uitsluitend verlaten straten op het scherm en een gesprek meteen mij onbekende schrijfster gaf ook al geen beeld van wat er in het verscheurde land aan de hand was Toen we ruim anderhalf jaar geleden konden kennismaken met de Brummense geitenboer Johan Spee. werd mijn belangstelling gewekt voor zijn wedervaren in Ohana. Daar wilde hij de allerarmsten aan een redelijker bestaan helpen met middelen die er voorhanden zijn. Marga Kerklaan bezocht de familie Spee en maakte met de cineast Fred Brinkman een levendige schets van eenvoudig ontwikkelingswerk onder de sprekende titel „Vooruit met de geit". Behalve met een vertrouwenwekkende apostelkop en een zachtaardig gemoed is Johan Spee uitgerust met een instinct dat hem vertelt hoe hij met de bevolking moet omgaan. Brinkman kreeg dat goed voor zijn camera tijdens een ontmoeting met het dorpshoofd. Spee's experiment wordt gefinancierd door het Werelddiaconaat van de hervormde en presbiteriaanse kerken. De heer Van Welie, secretaris van de sectie internationale hulpverlening, schijnt niet zo tevreden te zijn met de publiciteit die het project krijgt. Blijkens een bericht in de AVRO-bode. vindt hij dat de Brummense geitenfokker en landbouwer nog te kort in Ghana bezig is om er al iets zinnigs over te zeggen. Bovendien vreest hij dat de belichting van Spee's activiteiten een vertekend beeld zal geven van het totale ontwikkelingswerk. Met deze uitspraken in het achterhoofd heb ik dinsdag de documentaire gevolgd. Conclusie: De heer Van Welie hoeft zich niet bezorgd te maken. Terwijl ik met genoegen boer Spee volgde, heb ik geen moment gedacht dat hij nog voor iets anders dan voor zichzelf model zou kunnen staan. Er is ook voor geen halve meter film gesuggereerd dat Spee de steen der wijzen bij zich heeft en iedereen maar een voorbeeld aan hem zou moeten nemen. Mijnheer Van Welie had liever gezien dat de KRO verder gevorderde projecten zou hebben gekozen. Het zou echter juist een vertekend beeld zijn als we alleen maar geslaagde projecten voorgeschoteld kregen. Reëler is het dat Marga Kerklaan ons een poging tot ontwikkelingshulp heeft laten zien. die nauwelijks van de grond is gekomen. Hiervan acht ik de propagandistische waarde vele malen groter dan van het vertonen van paradepaarden. "Hier en Nu" presenteerde een levendige variatie van goed uitgelichte onderwerpen. Ik ben geen specialist betreffende het Midden—Oosten, maar ik mag wel van oordeel zijn dat dr. L.C. Biegel een begrijpelijke uitleg wist te geven van de situatie in Libanon. Van zeezeiler Eilco Kazemier die op zijn 55ste jaar in zijn eentje een reis om de wereld is begonnen, hoop ik meer te horen. Opnieuw verscheen Ramos Horta op het scherm als vertegenwoordiger van het Fretilin op OostTimor. Deze man is echter geen Timorees maar een Europeaan al heeft hij van zijn haar een "kroeskop" laten maken Ton Hydra /ADVERTENTIE) Bij de ABN zijn kasbiljetten te koop: dat is een spaarvorm waarbij uw geld aanzienlijk groeit, maar waarbij de rente pas na enige jaren wordt uitgekeerd. U profiteert dus van rente op rente. Er zijn kasbiljetten met verschillende looptijden: 2 jaar 9 mnd., 3 jaar-f- 9 mnd., 4 jaar+ 9 mnd., 5 jaar 9 mnd. en 6 jaar 9 mnd. met een rente vergoeding van resp. 6,6'/2,7,7V2 en 7%°/o. Een voorbeeld: koopt u op 10 juni i97ó'een kasbiljet, waarvoor u op 1 maart 1983 f 1.000,- wordt uitgekeerd, dan betaalt u daarvoor f 605,33. De aankoopprijs hangt af van de datum waarop u ze koopt. Kasbiljetten zijn aan toonder. U kunt ze gewoon aan de balie kopen, voor uzelf of als een geschenk voor een ander. Algemene Bank Nederland Vervolg van pagina I loonmaatregel met één maad. zodat pas per 1 augustus een eventuele nieuwe loonmaatrgel nodig wordt. Volgens Van der Doef heeft het kabi net bij de vakbeweging veel vertrou wen verspeeld, met name ook door dat regeringsmaatreglen zo lang ver speeld. met name ook doordat rege ringsmaatregelen zo lang uitblijven. De komende maatregelen zullen dat vertrouwen weer moeten herstellen, aldus Van der Doef. Hij was ervan overtuigd dat dit mogelijk is. (ADVERTENTIE) kiest u als u eens een lichte fijne sherry wilt schenken... op elk uur van de dag. Jt de beste sherry Van der Doef kreeg het in het debat fors aan de stok met KVP en ARP. toen hij de KVP verweet geen enkele bijdrage te leveren aan een klimaat waarin de vakbeweging meer ver trouwen in het kabinet kan hebben. .De bijdrage van de KVP op dit punt is met nul positief gewaardeerd', al dus de PvdA-er. doelend op het Ka merdebat van vorige week toen KVP- leider Andriessen zei dat het kabinet moet aanblijven om zaken als bezui nigingen. lastenverlichting en inves teringsstimulering te regelen. Van der Doef verweet de KVP dat zij nog niets positiefs heeft gezegd over de vermogensaanwasdellng en de nieu we ondernemingsraden en dat de KVP-geluiden over meer invloed van gemeenschap en werknemers op in vesteringen ook het slechtste doen vermoeden. Van der Gun (KVP) viel Van der Doef hierop aan en wees op schriftelijke reacties van de KVP-fractie op de kabinetsbesluiten inzake de VAD en ondernemingsraden en op de KVP- gedachten over overlegraden per be drijfstak. Twijfel aan de KVP- houding is in deze kwestie dus onno dig. aldus Van der Gun. Als u zo blijft spreken, ontstaat er bij mij wel een andere twijfel', zei de KVP-er. kennelijk doelend op de vraag of de PvdA zich soms wil losmaken van de KVP en het kabinet-Den Uyl. Ook mevrouw Van Leeuwen (ARP) snelde naar de microfoon om zich boos te maken op Van der Doef en zijn „suggererende wijze van spre ken tegenover de KVP. De ARP laat u buiten schot, u probeert een zwarte plet naar de KVP te spelen. Maar er is (op het punt van een eventuele nieuwe loonmaatregel) geen enkel meningsverschil tussen KVP en ARP", aldus Van Leeuwen. Waarop de communist Marcus Bakker uit riep dat de PvdA „de schijn van heldenmoed (tegenover het kabi netsbeleid inzake loonmatiging) zelfs niet is gegund." ANDRÉ KERSTENS Eens worden SPECIAAL In Achter het Nieuws wordt aandacht besteed aan de nota's van het kabinet over sociaal- economische problemen Ned. 2 20 25 en 22.30 Voor de EO maakte Wim van Looa een korte documentaire over alternatieve schoolagenda's ronder naaktfoto's. Ned. 1/20.45 Na Beryls Lot (20.40) volgt het programma van de Om budsman. Ned. 2/21.35 Machiavelli bestaat uit vijf door Johan van der Keuken ge maakte filmportretten van men sen die vanuit hun situatie de huidige crisis bekijken. Ned. 1/21.50 Dick Poons informeert luiste raars over het toenemend be zoek aan bibliotheken omdat boeken voor menigeen te duur worden. Hilv. 2'09.00 Na het vcrzoekplatenpro- gramma van gewijde muziek (19.25) volgt Schuttersweg 8 rechtstreek», uit de NCRV- studio. Hilv 120 05 Kenneth Gilbert vertolkt kla- vecimhelmuziek van Jean Phi lippe Rameau. Hilv. 2/22.30 Van der Doef legde veel nadruk op de noodzaak dat het kabinet het de komende dagen in het centraal over leg met de vakbeweging en de werkgevers eens wordt over de lonen per 1 juli. Bij de FNV (NVVNKV) echter maakt men zich al op om. zodra het centrale overleg mislukt, per bedrijfstak over nieuwe cao's te gaan onderhandelen, met voorbij gaan dus van een eventuele nieuwe loonmaatregel die in die situatie waarschijnlijk wordt Namens de drie CDA-fracties be toogde Van der Gun dat het kabinet „opnieuw grote risico's" neemt door een nieuwe loonmaatregel slechts weer voor een half jaar te laten gel den. Minister Boersma heeft al ge zegd dat het niet uitgesloten is dat de regering aan het eind van het jaar opnieuw moet vragen om een verlen ging. De WD diende een voorstel in om onmogelijk te maken dat minister Boersma onder een nieuwe loon maatregel bepaalde loonsverbeterin gen gaat voorschrijven, zodat de werkgevers verplicht worden die ver beteringen uit te betalen Tot nu toe kent de loonwet alleen de mogelijk heid dat door een loonmaatregel loonsverhogingen worden tegenge houden Alleen onder de „machti gingswet" van 1974 had de regering voor één jaar de mogelijkheid ook verhogingen verplicht op te leggen De WD is tegen herhaling hiervan (Ook de werkgeversbonden zijn hier sterk tegen 1 Een Kamermeerder- Een interview met de mi nister van economische zaken die verleden week een hoofdrol speelde in het kamerdebat. Lubbers over Ed van Thijn's 'arrogantie van de macht', de 'omge keerde Nacht van Schmel- zer' die de PvdA riskeerde, Frans Andriessen wiens verhaal in de kamer te hard is overgekomen. De eter achter Van Riel: chocolade pudding met vanillesaus, daar ben ik zo dik van ge worden Huub Oosterhuis over de verzoening van christendom en marxisme een open brief aan Wim Aantjes Herman Berserik. een schilder voor boven het buffet, deze week op de binnenpagina's van de Tijd Kerk en jeugdmonoloog of dialoog, een serie over jongeren en hun geloofs leven Jan Mulder over Raymond Ceulemans, de allerbeste biljarter ooit op gestaan. Bon voor proefabonnement 8 waken de Tijd voor 10 gulden. plaatsI 1 Zonder postzegel zenden aan de Tijd. Antwoordnummer 6. Amsterdam. Betaling na ontvangst van acceptgiro ^^bonnementen tel 020 - 23 39 Overal te koop I 2.- Van een verslaggever ARNHEM-De krijgsraad heeft 42 dienstplichtig militairen veroor deeld tot drie weken Nieuwersluis, waarvan één week voorwaardelijk. De militairen hadden gedemon streerd tegen een aangekondigde oe fening in de barre kou en geweigerd aan deze oefening mee te doen. Drie andere militairen zijn veroordeeld tot drie weken detentie, waarvan twee voorwaardelijk. Een militair is vrijgesproken. De WDM vindt het een buitengewoon ernstig en kwalij ke zaak, dat de krijgsraad kennelijk de argumenten van de verdediging naast zich heeft neergelegd. Door deze uitspraken wordt duidelijk dat de militaire justitie werkt op de be kroning van onrechtvaardig perso neelsbeleid'. aldus de WDM. Uit protest heeft de WDM gisteravond in Arnhem een demonstratie ge houden. heid, met inbegrip van het CDA. is er echter voor. Onduidelijk is of er wel een Kamer meerderheid is voor het kabi netsvoorstel om de verhoging van het minimumloon per 1 juli zonder ingrijpen ruim vijf procent gedeel telijk uit te mogen stellen tot 1 janu ari. De PvdA is daar alleen voor als de minimumloners in januari ook een nabetaling krijgen vermoede lijk van ruim 200 gulden bruto van hetgeen zij in de tweede helft van dit Jaar zouden moeten matigen. Dit voorstel maakt echter geen kans, doordat het CDA er niet voor voelt. Wel bleek gisteren dat het CDA met name de ARP nog grote moei te heeft met het regeringsvoorstel voor mogelijk uitstel van de optrek king van het minimumloon. Het kamerdebat werd gisteren geo pend door de CPN. Hoewel het CPN- Kamerlid Fre Meis de specialist is voor loonzaken. voerde partijvoorzit ter Henk Hoekstra het woord. In een motie eiste hij volledige prijscom pensatie per 1 juli. Hij verdedigde de Rotterdamse havenarbeiders die vo rige maand tevergeefs een wilde sta king voor onmiddellijke prijscom pensatie op touw zetten. (ADVERTENTIE) j 3 4 5 L 8 9 to 12 13 14 16 7 18 '9 20 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 37 Horizontaal. 1. slaginstrument. 4. landbouwer,7. hoogachting, 10. reeks, 12. keur 14. baan voor balspel, 15.dof, 17. voormalig eiland, 18. priem, 20. familielid, 21. hijswerktuig, 22. godin van de toorn, 24. honingdrank, 26. vrouw van Jacob, 27. peulvrucht. 29. melkcontrölestatton(afk) 31. wondvocht, 33. muze van het minne dicht, 35. van dezelfde soort, 36. sap pig. 37. profeet. VERTICAAL. 1. proef. 2. gebergte in Rusland. 3. deel van het jaar. 4. wa terblaasje. 5. haat, 6. houten handeg- ge. 8. vertragingstoestel. 9. een wei nig. 11. kluizenaar. 13. baanvak. 16. wijnmaat. 19. bevel. 20.boom. 23. hou ten klepper. 25. brandverf. 26. grondsoort. 27. lof. 28. ogenblik. 30. reinigingsmiddel. 32. plaats in de NOP 34 buitenhaven. Oplossing van vorige puzzel Hor. 2 stang. 6 ai. 8. re. 10 ido, 11 ark. 12. els. 14 erosie. 16. gaar. 17 nipa, 18. ent. 19. tere. 21. rein. 23 Ria. 25. Aare. 26. egel. 27. staart. 29. ere. 30. top. 31. iet. 33 Sn 34. al, 35. agent Vert. 1. kregel. 3. Ti. 4. adé,5. Nornen. 6. aria. 7 Ike. 9. elan. 11. asperge. 13. satraap, 15. oir. 19. tierig. 20. talent. 22. era. 24. Iers. 25 atol. 27. sta. 28. TEE. 32. t.n. 137. Het was dus overal een drukke zenuwachtige bedoening en dat alles dank zij de spoftcomputer van dr. Yokito. De Geheime Dienst was in beweging gezet, ambassadeurs raak ten slaags, ambassades vlogen in brand, veldwachters liepen nerveus rond en temidden van al dat gedoe werd er ook nog een dikke voetballer verkochtIn Het Witte Paard zat namelijk een klein gezelschap aan tafel bestaande uit Kees Mortelmen ger. dikke Kobus. Hein Buikeboom en Yvonne Zuurpoes. Hein had een welgevulde portefeuille in de hand en zwaaide met een indrukwekkende stapel bankbiljetten. „Vier keiharde tonnen! Vierhonderdduizend spijker harde guldens!" zei hij. „Die bennen voor jou. Mortelmenger! En Kobus krijgt daar vijftien procent van mee! Jullie hoeven alleen maar even dit contract te tekenen." „Ik teken wel." zei Kobus loom. en opschepperig Kees kon zijn ogen haast niet van al dat geld afhouden, doch besloot eer lijk te blijven. „Maar die dikke jón gen kan helemaal niet voetbal lenkreunde hij. „Ja. dót heb ik gezien! ginnegapte Hein Buikeboom. „Op zijn eentje sloeg-ie Veylenoord! Tik tak boem boem boem! Hij maak te de goaltjes aan de lopende band! Ik heb je wel door. jongetje! Je wilt Kobus eigenlijk liever zélf houden! Maar daar klimt Hein Buikeboom niet in! Hier. teken maar gauw dat contract en de zaak is voor de bak ker! Schrijf jij alles precies op Yvon ne!" Zulks geschiedde en even later duwde Hein zijn nieuwe „aanw al met jachtige bewegingen do 'n' cafédeur naar buiten, bang da bus hem misschien tóch nog on pen zouDe intelligente Yv id' Zuurpoes stak bij het afscheii im men haar spitse tongetje evei ijj tegen Kees Mortelmenger en !0i, „Ik weet zeker, dat jij mijn genept hebt!" „Wel wis en waa tig niet!" zei Kees. „Ik heb e< k verteld, dat-ie niet kan voetbisfii maar jullie wilden het niet gel< n, Dan moet je het zelf maar we —En Kees had gelijk. Ze geloc oe hem niet. Zo kwam het dat Kobi ct een vorst werd afgevoerd naafcr kasteelachtige woning van Hein iv keboom. cb PELLI. PINGO EN HUN VRIENDEN flueMMi HMipew omhoog.'J FERDINAND ud -Jd k 217 Tegen twaalf uur schijnt 't wel of alles op de schaats staat, heel jonge tot heel oude mensen komen op het ijs, ze zien een kreupele jonge man. die met de neus in de wind er monter op los rijdt, met het korte been een korte haal, met het lange been een lange haal. „Wat een kraan." roept Dolly tegen Clemens. „Dat mag je wel zeggen." roept Cle mens terug. Ze rijden niet slechte rijders toch grif voorbij, zo een stuw zit in hun slag; ze slieren tussen pratende men sen, temidden van klauwende kinde ren. die met uitgespreide armen oe fenen. Even roept Dolly tegen haar voorman: „Zeg Clemens, hoe zou ons kroost 't maken, heb je al aan ze gedacht?" „Oom Jan Joost is beter dan alle ouders bij elkaar, hij heeft zeker de mesellen vrijaf gegeven en beleraart de jeugd op de vijver," is het onbe zorgde antwoord. De tocht is onuitsprekelijk plezierig. Dolly luistert naar het droge eento nige geluid van de ijssnijdende schaats. Wit ijsgruis stuift op. stuivig als poeier, vooral als ze eens even remmen. Een gelukkig gevoel stijgt in haar op, zonder dat ze aan veel denkt, het is een nieuw en tegelijk haast een vergeten oud gevoel, een besef van een nog bestaande jeugd, van vrij er op uit te zijn. van saamho righeid met haar tweelingbroeder Clemens. Ze vraagt zich af. of Cle- door I lenriettc L.T. dc Beaufort n r l it|?r*rv*!j V. mens hetzelfde voelt, veel praten ze niet, dat gaat ook moeilijk onder de inspanning van het rijden en ze heb ben het er allebei op gezet, gestadig door te rijden, zoals elfstedenrijders dat betaamt. Komt Apeldoorn in zicht, dan rijden ze langzamer maar zwieriger, net iets te vroeg laat Dolle de stok los, zodat ze haar vaart niet genoegzaam kan remmen, Clemens remt ratelend en uitmuntend op zijn doorlopers. Dolly sliert aan hem voorbij de grote tentopening in en met allegro tempo tegen een bolwan- gig Apeldoorns boertje, dat zijn cho cola uit een kom aan het opslorpen is. Ze remt. wat ze remmen kan. botst niettemin tegen hem aan, slaat dan de twee handen voor op zijn schouders om hpt evenwicht niet te verliezen. Nog net bijtijds heeft dè man de chocoladekop neergezet en met open armen vangt hij haar fiks op en behoedt haar voor vallen RADIO VANDAAG „Heila juffie, bedaard aan." „Beter U omver te rijden dan de tent." roept Dolly met vr< aplomb uit. De tent is vol zoete reuken, zinnen prikkelen als wierook kerk. Ze bestellen een bord erwt soep met worst en wachten rustig de dampende borden komen. Na gespannen beweging is simpelt het zitten op een stoel een w genot. Na de erwtensoep bestellei pannekoek, het zijn glimme lichtgele, zo groot als een klein J7 felkleed. Hun eetlust Is fel en" pannekoeken gaan als kloks naar binnen. Ze merkt op, dat i mens' voorhoofd nog glimmend de warmte is. hij heeft onmatig zweet, zoals ongebruikte lichai doen. als er ten lange leste iets va gevergd wordt. Hij ziet er ook i uit. maar zijn ogen zijn in lang zo levendig en vrolijk geweest. „Je hebt toch geen te zware treki me gehad, is 't wel?" „Wel nee. helemaal niet. je heb puik gehouden, maar de oude mi niet veel meer gewend." Hij g lacht droefjes. In de trein rijden ze derde klas. w om weet Clemens zelf niet, hij de derde klas om de onfrisse rei en de nabijheid van mensen v mee hij niet omgaat, maar vani is het plezierig, hij zou niet an_ willen. De coupé die Dolly uitzo n is trouwens leeg. Wordt verv< NEDERLAND II HILVERSUM 1 (298 m en FM-kanalen) NCRV: 7 00 Nieuws 7,02 Het levende woord 7.08 Te Deum Laudamus gewijde koorzang 7 30 Nieuws 7 41 Hier en Nu. 7.55 Muziek in uw straatje. 8 24 Op de man af evangelisch kommerisar 8 30 Nieuws 8 36 Gymnastiek voor de huisvrouw. 8 45 Tot uw dienst: klas sieke muziek 9 45 Onder de hoogtezon pas toraal muzikaal ziekenbezoek. 10.30 Nieuws. 10.33 Eèn uur natuur, een zomerse informa tie over het buitenleven 11.30 Muziek uit films en musicals 12.00 Uit het songbook van Ria Joy 12.15 Boer en tuinder 12.26 Mededelingen 12.30 Nieuws. 12.41 Hier en nu. 12.55 Middagpauzedienst. 13.15 Goed ge stemd gevarieerd zangprogramma 14.00 Klanksnoer. klassieke muziek. 1500 Glo baal: muziek, mensen en meningen. <15.30 Nieuws.) 17.30 Nieuws. 17.32 Hier en nu. 18.00 Tijd vrij voor muziek in vrije tijd 18.30 Nieuws 18.41 Wereldpanorama. 18 53 De kerk vandaag 19.10 Leger des Heilskwar- tier. 19.25 De wereld zingt Gods lof. ver- zoekplntenprogramma van gewijde muziek. 20.05 Schuttersweg 8. rechtstreeks program ma met oa muziek. (20.30 Zojuist versche nen. 21.00 Lezen uit eigen werk 22.25 Avon doverdenking 22.30 Nieuws. 22.40 Hier en nu Aansluitend Politiek weekoverzicht. 23 00 (Si Stairway to the stars lichte gram mofoonplaten. 23 55-24 00 Nieuws. HILVERSUM II (402 m en FM-kanalenl AVRO 7 00 Nieuws 7 11 Ochtendgymnas tiek 7 20 Dag met <-«*n gaatje. 8 00 Nieuws 8 11 Aklualiteitcn 8.50 Morgenwijding 9 00 Pal; eens een bock in de rij bij de biblio theek 9 35 Waterstanden 9 40 Arbeidsvita minen verzoekplaten 11000-10 10 Radio- Lawaaipapegaai 11 00 Nieuws 11 03 Aktua litriten i 1130 Rondom twaalf (11.55 Beursberichten' 12 30 Avro's wekelijkse portrevue 12 45 Per saldo 13 00 Nieuws 13 II Aktualiteiten 13 25 n Middagje Avro muziek informatie en service 16 00 Nieuws Ib03 Aktunlitnien 17 00 tS) Perlevinken programma voor en over de watersporters OVERHEIDSVOORLICHTING 17 40 Den Haag aan de lijn. 17.55 Mededelingen 18 00 Nieuws 18 11 Aktualiteiten. P.P. 18 20 Uit- zending van de CPN. IKON: 1830 Kleur: informatie en commentaar over zaken van kerk en samenleving. AVRO: 19 00 (S) 'n Avondje uit. zigeunernSuziek 19.35 (S) Hoog tepunten uit operettes. 20.00 Nieuws 20.05 Aktualiteiten. NOS: 20.10 (S) Holland Festi val Tenor en piano: moderne muziek. AVRO 22 30 Klassieke muziek. 22.40 (S) Dat zit goed fout. korte ludieke happening NOS 23.00 Met het oog op mcygen. met Aktualitei- tenovezicht: Den Haag vandaag; Even ont spannen voor het slapen gaan 23 55-24.00 Nieuws. HILVERSUM III (445 m en FM kanalen) TROS: 7.02 (S) Drie op je boterham. 9 03 (S) Pep op drie 11.03 (S) Drie draait op verzoek. 12.03 (S) Drie draait tussen de middag: Bo ter. Klaas en Prijzen, en astrologische advie zen 13.03 (S) Drie draait tussen de middag. 14.03 (S) Pop-Kontakt- de Nederlandse Tip- parade. waarin opgenomen de NL-Tippers. 16.03 (S) De Hitmeesters: de Nederlandse Top-40. NOS 18.03 De Vakaturebank 18.10 (S) NOS-maal. 19 02 <S) Poster The Elvis Presley Story (12). 20 02 (S) Soul Top-10 21.02 (S) Luister uiten thuis, met groeten en wensen en vragenrubnek voor militairen. 22.02 (S) Als dat zou kunnen: verzoekpla- tenprogramma 23 02 <S) Sesjun jazz en blu es live. 0 02 (S) LP-werk I 02-7 00 (S) D. Nachtwacht. TV VANDAAG NEDERLAND I 14.25 NOS/NOT Schoo'te.evisie 15 00 EO: Van hart tot hal 11.40 nc)s Kortweg informatie over het komende Holland Festival 18 45 Toenshsche tips 18.55 Journaal 19.05 EO: EO-Kinderkrant 20.20 Windkracht 16 gesprekken 20.45 De schoolagenda, informatief programma 20.55 Zekerheid in deze tijd liedjesprogramma 21.25 Tenslotte 21.35 NOS: Journaal 21.50 VPRO: Machiavelli. of hoe het in de wereld toegaat 23.10 NOS: Journaal NOS: Ti-ta-tovenaar r Journaal 18.45 I 18.55 19.05 VARA: Terra Afnca, documentaire 19.30 I Horen zien zwijgen: stomme filmfragmenten NOS: Journaal Beryls lot. tv-sene r De ombudsman Daar komen de schutters, komisch ld ..Je moet die baan in de krakelingen- fabriek eraan ge ven. Simpkins."

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 4