endat drink je* I FAMILIEBERICHTEN DONDERDAG 10 JUNI 1976 TROUW/KWARTET- kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. 1936 24 juni 1976 Dankbaar en blij hopen de vier dochters van Huib van der Wilt Rie van der Wilt-de Vos met man en kroost het veertig-jarig huwelijksfeest van en met hun ouders te vieren. D.V op zaterdag. 26 juni 1976 Anneke en Jo de Ruiter Michel en Joanneke Tineke en Bas Berger Hester en Jeroen Dicky en Joep Hollander Marieke Marianne en Arie van Reeuwijk Maarten Iedereen, die wil komen feliciteren, is hartelijk welkom in het Cult Centrum ..De OLM". Olmenlaan 141 te Zwanen burg. van 15.30-17.00 uur. Zwanenburg, juni 1976. lepenlaan 30 Antoinette Johanna Bavinck Na 24 jaar van haar lieve persoonlijkheid en kreativiteit genoten te hebben, moesten wij haar heel onverwacht tot ons groot verdriet afstaan. Er is gedoopt! Wij allen zijn verbonden. Oldenzaal. 5 juni 1976. In alle stilte hebben wij haar begraven Haren (Gn Wilhelminalaan 24, J. Bavinek H. P. W. H. Bavinck-Petersen' Haarlem: Liet en Henk Ferwerda- Bavinck Emmeloord: Friso en Petra Bavinck- Visscher Wierden: Wim en Emilie Bavinck- van Halscma Oegstgeest: Joan en Douwe Breimer- Bavinck Groningen Hans en Marcia Bavinck- Pijnenburg Enige kennisgeving „Rust u, mijn ziel. de Heer heeft u bevrijd". Liedboek voor de kerken. Psalm 116 In Zijn grote barmhartigheid heeft God in het verpleegtehuis „Gervenhof" te 's-Hertogenbosch, van ons weggenomen onze lieve Moeder en Oma Maria Jannetje van Korlaar sinds 8 februari 1974 weduwe van Wijnant van Genderen op de leeftijd van 89 jaar Leeuwarden: M. Fuijkschot-v. Genderen G. Fuijkschot Zuilichem: E. G. v. Genderen A. v. Genderen-v. Dalen en kleinkinderen 's-Hertogenbosch. 8 juni 1976. Gervenstraat 1 De overledene is opgebaard aan het adres Waal dijk 24 te Zuilichem. alwaar gelegenheid tot condo leren is op donderdag 10 juni 1976 van 19.30 tot 20.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op zater dag 12 juni 1976 op de algemene begraafplaats te Zuilichem. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de gereformeerde kerk te Zuilichem. aanvang 2 uur n.m. ,,'k Zal dan gedurig bij U zijn" ps. 73 12. Heden behaagde het de Heere. na een langdurige ziekte, tot Zich te nemen mijn innig geliefde Man en onze zeer zorgzame Vader en Opa Adrianus Cornells Ouwehand in de ouderdom van 71 jaar. A. Ouwehand-Van der Sleet C. de Mooy-Ouwehand. A. de Mooy Adri en Ruud P. M. de Mol-Ouwehand. A de Mol. Dineke en Ada. Katwijk aan Zee. 8 juni 1976 Batavenstraat 3, Rouwbezoek des nam. van 7-9 uur. De Rouwdienst zal gehouden worden D.V. zater dag 12 juni a.s. des morgens 10.45 uur in de Vredeskerk. Voorstraat 35. waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 11.30 uur op de be graafplaats „Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de zaal van de Vredeskerk. Uit onze familiekring is plotseling door God weg genomen onze sympathieke Zwager en Oom Cornells Passchier in de leefujd van 62 jaar Noordwijk aan Zee T. Terpstra-Verschoor Bergen (N.H.): A. Terpstra J. Terpstra-Wiersma Abbots Ford B.C (Canada): S. Terpstra J. Terpstra-Haak Alkmaar: B. Fokkema-Terpstra M. Fokkema Almelo: D. Terpstra C. Terpstra-Westra en neven en nichten Noordwijk aan Zee. 8 juni 1976. Met grote verslagenheid en ontroering namen wij kennis van het overlijden van de heer H. Weeda. In hem verliezen wij een toegewijd en bekwaam medebestuurslid en technisch medewerker Aan zijn warme persoonlijkheid en enthousiasme zul len wij steeds de beste herinnering bewaren De Here sterke zijn vrouw en kinderen bij dit zware verlies Het bestuur van de Kerktelefooncom missie van Rotterdam-Zuid Na een ernstige ziekte nam do Here tot Zich mijn lieve man, onze lieve vader en opa Frans Driesens oud hoofd-ontvanger der Rijksbelastingen officier in de Orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 74 jaar ..Jezus uw verzoenend sterven, blijft het rustpunt van ons hart." Haren (Gr). 8 juni 1976 Perklaan 8 S. G. Driesens-Rijkens Dokkum T B. Schaaf-Driesens A. J. Schaaf Roden G F. Driesens E. Driesens-Woudstra Gerda en Sandra Leidschendam F. Driesens A. F. M. Driesens-van Essen Roland en Madeleine Haren: B. G. A. Driesens W. J. A. Driesens Liever geen bezoek, geen bloemen. Vader ligt opgebaard in de rouwkamer van „Ons Centrum" Kerkstraat 4 te Haren. Condoleancebe- zoek: donderdag 10 juni van 19.00 tot 20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 11 juni op de „Eshof" te HarenOm 14.30 uur. voorafge gaan door een rouwdienst in „Ons Centrum" aan vang 13.30 uur. Na afloop van de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in „Ons Centrum". Heden nam de Here tot Zich onze lieve Broer, Zwager en Oom Frans Driesens officier in de Orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 74 jaar, geliefde echtgenoot van S. G. Rijkens Den Haag: W. Woerlee-Driesens P. H. A. H. L. Woerlee Groningen: A. G. Driesens T Driesens-de Vries A L. Jumelet-Driesens Ede: L. Driesens E. Dnesens-Hoiting Groning#h: F. J J. Driesens M. R. Driesens-Kramer neven en nichten Groningen, 8 juni 1976 „Vrees niet want Ik heb u verlost. Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn" Jesaja 43 Heden ging van ons heen na een geduldig ge dragen lijden onze geliefde Moeder en Oma Lena Maria Overvliet weduwe van Gerrit van der Voort zij bereikte de leeftijd van bijna 81 jaar Lisse: A. Faas-Van der Voort W. Faas Hillegom: M. C. van Werkhoven- Van der Voort G. van Werkhoven en kleinkinderen Sassenheim, 9 juni 1976 Kerklaan 51 Correspondentieadres. W. Faas, van Speykstr. 35, Lisse Dc rouwdienst is bepaald op zaterdag 12 juni a.s. 2.00 uur nam. in de Ned. Herv. kerk te Sassenheim door ds. A. Westra. waarna de begrafenis zal plaatsvinden aldaar 2.45 uur nam. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond a.s. van 7-8 uur en na afloop van de begrafenis in het rouwcentrum „Vliem". Jacoba van Beierenlaan 4 in Sassenheim. alwaar de overledene is opge baard. Na een ziekbed van enkele dagen is ten huize van haar zuster te Overschie overleden onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Jacoba de Vogel in de ouderdom van 69 jaar. Uit aller naam: J. de Vogel Correspondentieadres: Heerenstraat 10, Berkel en Rodenrijs. Overeenkomstig de wens van de overledene zal de teraardebestelling plaatsvinden vrijdag 11 juni a.s. te 11.30 uur op de begraafplaats van de Ned. Herv. Kerk te Berkel en Rodenrijs Met grote verslagenheid geven wij kennis van het plotselinge overlijden op 5 juni 1976 van onze collega en medewerker W. H. Weyne in de ruim 12 jaar van zijn functioneren als zenuw arts bij het sanatorium heeft hij zich met zijn werk en zijn persoon een haast onvergetelijke plaats verworven, die moeilijk te vervullen zal zijn. Bestuur, direktie en medewerkers van het Christe lijk Sanatorium voor neurosen en psychosen te Zeist. Heer. ik u-il Uw liefde loven, al begrijpt mijn ziel U niet Zalig hij. die durft geloven, ook wanneer het oog niet ziet. Schijnen mij Uw wegen duister, zie ik vraag U niet waarom? Eenmaal zie ik al Uw luister, als ik in Uw hemel kom! Heden nam God tot Zich onze lieve en zorgzame Man. Vader en Opa. Johannes van Oostveen geboren 4 maart 1908. Ermelo: W. G. van Oostveen-Mijnhardt G. Spaander-van Oostveen E. Spaander Hans Miriam Helma Ermelo. 9 juni 1976 Wiekslag 11 De begrafenis zal plaatsvinden D.V. zaterdag 12 juni om 14 uur op de algemene begraafplaats te Ermelo Vooraf wordteen rouwdienst gehouden in de Immanuelkerk. aanvang 13 uur Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. is goed 't is grolsch Dat zegje als je grolsch drinkt. Grolsch bier is vers bier op natuurlijke wijze gebrouwen en daarna lang gerijpt, daarom heeft het die goede smaak en frisheid. fi Vakmanschap is meesterschap Grolsch bier is er in pijpjes, beugelflessen en tinnetjes. d e th are s t uN ng ar) erd an ja ag cha 975 mt' pd mh if a uirr ins Wien heb ik nevens U omhoog, wat zou mijn hart. wat zou mijn oog op aarde nevens U toch lusten? Niets is er. waar ik in kan rusten. Bezwijkt dan ooit in bitt're smart of bangen nood mijn vlees en hart. zo zult Gij zijn voor mijn gemoed mijn rots. mijn deel. mijn eeuwig goed. Psalm 73:13. De Heer heeft tot Zich genomen mijn lieve Man, onze zorgzame Vader. Groot- en Overgrootvader Willem Gijsbertus Huisman in de gezegende ouderdom van 81 jaar Delft: A. Huisman-Bonefaas Utrecht: W. Huisman T. Huisman-van den Berg Hoek v. Holland J Huisman M. C Huisman-van der Struif Australië: E. van den Berg-Huisman P. van den Berg. Canada: M. Huisman C. Huisman-'t Hart Papendrecht: A. Huisman A. C. Huisman-Nederlof Klein- en achterkleinkinderen Delft. 8 juni 1976 Huize „De Hoeksteen", Prof. Evertslaan 1 De overledene is opgebaard in Huize ..De Hoeksteen", alwaar gelegenheid is tot condoleren donderdagavond van 7-8 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in voor noemd tehuis, vrijdag 11 juni a.s. om 2 uur. waarna de teraardebestelling zal plaats hebben op de algemene begraafplaats ..Iepenhof", ten oosten van Rijksweg 13. om ca. 3 uur. Liever geen bezoek aan huis Niemand leeft voor zichzelf en niemand sterft voor zichzelf. Hetzij wij leven, hetzij wij sterven wij zijn des Heren. Rom. 14:7, 8. Heden nam Jé Here tot Zich, Zijn kind, mijn lieve man en zorgzame vader Derk Heerlijn •op de leeftijd van 62 jaar. Groningen 8 juni 1976. Goudlaan 44. A. Heerlijn-Huizinga Harry De overledene is opgebaard in ééh der rouwka mers van het uitvaartcentrum „Algemeen Belang" Esdoornlaan 187. Groningen fWijk Selwerd). Bezoek 's avonds van 7-8 uur Een rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 11 juni a.s om 11 uur in de aula van de be graafplaats „Selwerderhof" te Groningen, waarna aldaar de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegen heid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de koffiekamer van de begraafplaats. 'k Lag machteloos gebonden. Gij komt en maakt mij vrij! Heden werd verlost oit haar lijden en bevorderd tot heerlijkheid, mijn lieve vrouw en ons aller moeder, groot- en overgrootmoeder Willemina Kappers echtgenote van J. A. Peterkamp. in de ouderdom van 90 jaar. Ermelo J A. Peterkamp A. Boeve-Peterkamp G. J. Boeve Neede: G. ten Cate-Peterkamp Zwolle: J. H. Kappers P. Kappers-Wilhelm Nijkerk: A. J. Wolters-Kappers S Wolters klein- en achterkleinkinderen Ermelo. 7 juni 1976. Oude Telgterweg 68. Gelegenheid lot condoleren donderdag 10 juni van 19.30 tot 20.30 uur en vrijdag 11 juni van 12.15 tot 12.45 uur in de Immanuelkerk, Stationsstraat 137 te Ermelo. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden vrijdag 11 juni om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Ermelo. Daaraan voorafgaande zal een dienst van Woord en Gebed worden gehouden in het bovengenoemd kerkgebouw, aanvang 13.00 uur Na een moedig gedragen ziekte nam de Here,tot Zich. onze lieve Zuster, behuwd Zuster. Tante en Oud-tante. Hendrika Gerdina Scholten op de leeftijd van 80 jaar. Apeldoorn W. van der Spele-Scholten Zutphen:A. H. Scholten J. G. M. Scholten-Lammers Canada Brantford.D. J Scholten R. Scholten-Van Engeland neven en nichten Soest, 8 juni 1976 Middelwijkstr. 65. Corr adres R. J. Bout, Middelwijkstr. 65, Soest. Geen bezoek aan huis. Geen toespraken De overledene is opgebaard in één der rouwka mers van het Ziekenhuis „Zonnegloren" Soester- bergsestr. 125, Soest. Bezoek aldaar: donderdagavond 10 juni a.s. van 19.45-20.30 uur De Rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 11 juni a.s. om 12.00 uur in de Wilhelminakerk aan de Soesterbergsestraat 18 te Soest, waarna aanslui tend om 13.00 uur de teraardebestelling plaats heeft op de Algemene Begraafplaats aan de Veldweg te Soest. Gelgenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. „De Heer is recht in al zijn weg en werk." Psalm 145 Heden nam de Heere van ons, na een langdurig,** smartelijk lijden, onze lieve Zuster, Schoonzuster^ en Tante Leuntje De Jong-Spaans, weduwe van Simon de Jong, op de leeftijd van 71 jaar. Mede namens verdere familie! C. Bal-Spaans^*» Scheveningen, 9 juni 1976. Kolenwagenslag 112. Correspondentie-adres: Koppelstokstraat 191 Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 7-8 uur£94 in Rouwcentrum Scheveningen ,,'t Statenhuys", Statenlaan 78. De teraardebestelling zal plaatshebben zaterdag 12 juni te 11.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf ,,'t Statenhuys" te 11 uur. Het is onze droeve plicht u kennis te geven van he overlijden van onze collega en leraar J. H. Kleefman Bestuur, collega's en leerlingen van de Groen vai Prinsterer-MAVO, Schiebroek. Rotterdam. 7 juni 1976. Het was een troostvolle ervaring zoveel blijken 1 oprecht meeleven te mogen ontvangen, nadat onze li 12 man en vader Evert Sickens van Veen van ons was heengegaan. Langs deze weg willen wij een ieder van u daarvoor n hartelijk danken. Uit aller naam J. J. van Veen-Strating Aalten. juni 1976 De zeer vele blijken van innig medeleven welke wij na overlijden van onze lieve Dochter en Zus Truus Becude ontvingen hebben ons diep getroffen. Het is ons tot sterkte dat zovelen aan haar dachten, van hen die haar niet persoonlijk kenden Wij danken U allen voor deze belangstelling en h V* welke wij in deze moeilijke tijd van U mochten en mo [l®: ontvangen. .77 Het was niet door ons. dat bij de gelegenheid tot perso M lijke condolatie als was aangegeven, velen daarop 1 geefs moesten wachten C Becude G. I Becude-Vos Cobi Jan Delfgauw. juni 1976. n-i

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 14