wolfheze r administratief medewerker/ster De mensen van de Amro Bank maken't u zo makkelijk mogelijk. vrije universiteit O Wolfheze (bij Arnhem) Tel. 08308- 241 wetenschappelijk medewerk(st)er assistente voedings administratie VAN DAM ZIEKENHUIS ROTTERDAM 'sHeeren Loo-Lozenoord medewerk(st)ers ZATERDAG S JUNI 1976 TROUW/KW ARTTT £Ü5! Bavinks vliegen naar Ibiza. „Gek idee eigenlijk, dat we over anderhalf uur al voorbij Parijs zijn. Moet je nagaan, vroeger deden we daar bijna een dag over, hè Jac?" Cees Bavink (32) zegt 't met nauw verholen enthousiasme. Jacqueline Bavink (30) knikt bevestigend en voorkomt tegelijk dat Donald (4) en Martin (6) op avontuur gaan in de welgevulde vertrekhal van Schiphol. Eerder gevlogen?, informeren wij. „Nee, 't is de eerste keer. Tot nu toe zijn we altijd met de auto op vakantie gegaan. Mooie tijden gehad, hoor. Maar ik zie me niet met de jongens op de achterbank door half Europa jakkeren. Da's geen doen." De jongens worden ferm over de stroblonde bolletjes geaaid. ,,'t Moest er echt 'ns van komen," neemt mevrouw Bavink over. „Met de kinderen zijn we nog nooit over de grens geweest. En we hebben hier nog wel 'ns pech gehad met 't weer. En nou willen we ook geen wolkje meer zien." Vandaar dus? ,Ja, vandaar dat we in die gidsen van jullie naar het zonnige zuiden hebben gezocht," lacht Cees Bavink. En gevonden, vullen wij tevreden aan. „Dat kan je wel zeggen," vervolgt Cees. „Op een gegeven moment zaten we zelfs met vier reizen die ons wel leken. De Costa del Sol, Mallorca, Roemenië' en Ibiza dus. Dat had nog een heel probleem kunnen worden als 't meisje van Amro Reizen niet op de proppen was gekomen met zoveel achtergrondinformatie." Dat maakte 't wel iets duidelijker? vragen wij hoopvol. „Reken maar. Toevallig was ze zelf voor de Amro op Ibiza geweest en toen ze over dat Cala Tarida begon waren we eigenlijk meteen verkocht." Cala Tarida? „Stel je voor, een lekker bungalowtje op een mooi, rustig stukje, vlak aan de Middellandse Zee. Ik zie me al helemaal zitten voor m'n witte huisje. Eigen potje koken, glaasje wijn, 's morgens vers brood halen, een Amro Reizen Hei vrolijke Amro Reizen- vignet treft u aan op 260 van de ruim 800 Amro Banken. Daarbinnen vindt u niet al leen een stapeltje kleurrijke fol ders, maar ook - en vooral - de bereidwillige assistentie van mensen die weten waarover ze praten. Die gewend zijn om de juiste vakantie bij üw wensen te zoeken. De Bavinks.het land uit, de lucht beetje snorkelen, flink bijlezen en bruin bakken. En Jac mag zoveel cactusstekjes zoeken als ze wil." Zien wij de heer Bavink knipogen? „We hoeven ook niet de hele dag op de kinderen te letten," merkt Jacqueline op, „d'r is altijd toezicht in de zwembaden en de speeltuintjes." Klinkt goed allemaal. Duur? „Nou, 't is wel een behoorlijke rib uit ons lijf, hoor. Maar met jf die kinderkorting plus het feit dat we dit jaar snorkelen nog in het voorseizoen kunnen, komen we toch nog redelijk uit. Inclusief anmtleriHesverzekering is 't nog nèt geen 2100 gulden voor 2 weken." Nu we 't toch over geld en aanverwanten hebben „Tja, dat ging natuurlijk in één moeite door. Uiteraard hebben we zo'n Amro reisverzekering genomen. Zo'n 80 gulden voor ons viertjes, daar ga ik geen risico voor lopen. En verder heb ik op advies van de bank m'n Eurocheques meegenomen. Daar kan niks mee gebeuren, want die zijn verzekerd tegen verlies en diefstal. En inwisselbaar bij alle banken. Vanmorgen heb ik er nog twee extra bij me gestoken, als een soort reserve." Dus niets staat een geslaagde vakantie in de professioneel weg? „Nou, als Jac de paspoorten bij zich heeft, komt 't wel goed," grapt Cees Bavink, terwijl hij toch een tikje nerveus op zijn professioneel-ogende duikershorloge kijkt. Een goede verstaander heeft maar een half woord nodig en dus wensen wij de familie goede reis. „Bedankt zeg, trouwens ook nog voor die puike strandbal, hè jongens?" j l Twee verlegen Bavinkjes knikken gelijktijdig. BEWOLKING OP IBIZA Het aanbod is er gevarieerd genoeg voor. U kunt b.v. kiezen uit Neckermann vliegreizen (ook verre reizen), autorcizen en cruises, Long Range Travel goedkope charters naar Nrd.- Amerika en Canada,Rent-a-home bungalows, Railtour trein- en auto-arrangementen,T ransalpino treinbiljetten voor jongeren en studenten (25-40%korting op het normale tarief). Airtour vlieg reizen per lijndienst, luxe Rijn cruises van Holland River Line en autocar-reizen van Europa Express. Natuurlijk is het verreweg het beste om uw vakantie zo vroeg mogelijk in het jaar te boeken. Maar niet iedereen kan of wil zich ver van tevoren vastleggen. Geen man over boord. De Amro heeft heel wat mooie be stemmingen waar u kort tevoren nog voor kunt boeken. Als u binnen 2 weken weg wilt, kunt u gebruik maken van een Inpakken Wegwezen- arrangement van Neckermann. U kiest dan wel voor een bepaal de bestemming, maar niet voor een specifiek hotel.Dat hoort u bij aankomst ter plaatse. U krijgt in ieder geval een hotel in een duur dere categorie dan waarvoor u betaald heeft.Dat betekent finan cieel voordeel van 10 tot 25%. Gaat u op eigen gelegen heid naar b.v. een appartement of bungalow, reken dan op zo'n 4%. Amro reisverzekering Ook-en misschien wel juist- tijdens de vakantie kunnen er al lerlei onprettige dingen gebeuren. Ziekte, ongeval, diefstal. Er kan thuis iets gebeuren waar door er eerder per lijn vlucht te rug moet worden gereisd. Zoiets op zich is al erg genoeg. Laat 't niet ook financieel een probleem worden. Zo'n Amro reisverzekering moet je gewoon hebben. Dat be drag is altijd goed besteed. En doen er zich ter plaatse ernstige verzekeringsproblcmen voor: op het verzekeringsmapje staat ons alarm-telefoonnummer. OUIKENOPlBIZA. Nieuw: voor f 6,- extra verzeken u zich van rechtsbij stand voor het hele gezin. Daar mee hebt u altijd kundige mensen aan uw kant mocht u in een bui tenlands proces verwikkeld raken. Eurocheques Niets is beroerder dan je vakantie verknoeid te zien door verlies of diefstal van je reisgeld. Iedereen die ze al heeft ra den we daarom aan z'n geld in de vorm van Eurocheques mee te nemen, met wat contanten voor de eerste dagen. Per cheque kan bij de plaat selijke banken f 300,- vreemd geld worden gewisseld. -O- •#- 1 tr> Is 't goed dat ik ze over 3 weken weer kom ophalen? BADMINTON OP 101ZA. Annulerings- verzekerfng Er kunnen dingen gebeuren waardoor uw vakantie voortijdig in het water valt. Plotselinge ziektes of nog erger: een sterfgeval in de naaste familie. Dan kunt u onmogelijk ver trekken. Of bent u genoodzaakt om uw reis te onderbreken. Maar 't zou wcl'dubbcl erg zijn als u op die manier ook nog voor een financiële strop komt te staan. Daarom is 't altijd verstan dig om een annuleringsverzeke ring af te sluiten. Dan merkt u in ieder geval niks in uw portemonnee. U kunt de verzekering tot uiterlijk 6 weken voor vertrek afsluiten. Of bij de reisreserve- ring als u later boekt. Voor 'n compleet verzorgde reis bedragen de kosten zo'n 3% van de reissom. VLIEGEREN OP I0IZA. Wie ze nog niet heeft neemt Amro reischeques mee. In beide gevallen geldt: bij verlies of diefstal wordt uw schade ver goed. Zeer snel als 't moet. Want daarvoor heeft de Amro de z.g. Teleservice in het leven geroepen. U belt 283400 in Amster dam en van daaruit zorgt men dat er binnen de kortste keren geld wordt overgemaakt naar de dichtstbijzijnde bank in uw va kantieplaats. Laatste advies: neem wat cheques als reserve mee. Niet gebruikte Amro reischeques wisselt u na terugkomst gewoon weer om. ■:oj ZEEBRIES OP IBIZA. Strandbal ledereen die bij Amro een reis boekt, kan rekenen op een aardig, praktisch cadeautje. We doelen hier op de strandtas die ook nog, opgeblazen, als kussen gebruikt J kan worden. Hebt u kinderen? Dan krijgt j u ook nog een strand bal van formaat. On» team van de financiële administratie (zes medewerk(st)ers) zou je het liefst willen spreken en willen laten zien waaruit het werk als bestaat. Om alvast een indruk te geven: - een stukje financiële administratie, - mensen te woord staan die geld of een goed advies vragen, - de kas beheren. Wij zoeken: een jongen of een meisje van 18-20 jaar, met een MAVO-4 diploma. Een type-diploma en/of MEAO diploma is een ekstra aanbeveling. Bel eens toestel 229 voor een nadere ken- v I nismaking, of schrijf aan de afdeling per- v soneelszaken, t.a.v. de heer H. Huberts. fPsych Ziekenhuis ..Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken amsterdam De Vrije Universiteit vraagt ten behoeve van het Instituut voor Praktische Theologie aan de Faculteit der Godgeleerdheid een in tijdelijke dienst (voor de duur van max. twee jaar) Zijn of haar taak zal zijn. in teamverband met sociologen en theologen, te werken aan een onderzoek naar de betekenis van kleine groepen voor het functioneren van een kerkelijke gemeente. In aanmerking komen sociaal-psychologen met ervaring in het werken met groepen, en andragologen. Zij moeten instemmen met de doelstelling van de Vrije Universiteit en geïnteresseerd zijn in het kerkelijk leven. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot Dr J Hendriks, tel 020 - 548 26 35 Schriftelijke sollicitaties, onder vermel ding van vacaturenummer 101-1966. te richten aan de Hoofdafdeling Perso neelszaken. De Boelelaan 1105. post bus 7161, Amsterdam-Buitenveldert. i/u Het Van Dam Ziekenhuis. Westersingel 115 te Rotterdam vraagt een (part-time) Zij zorgt samen met de aanwezige assistente voor de administratie van voedingsgegevens en de controle van de band. De keuken werkt met het dri-heat- systeem en bereidt de maaltijden voor 350 patiënten. Voor deze funktie is een Inas of huishoudkundige opleiding gewenst. Met vakantieafspraken zal rekening gehouden worden. Inlichtingen en sollicitaties bij het hoofd van de civiele dienst, L. J Hueting. telefoon (010) 36 46 44. toestel 140. ~N (Prot. Chr. Inrichting voor geesteszwakken) te Ermelo Wij vragen voor de afdeling Bezigheidsactivering die in het bezit zijn van een van de navolgende diploma's: - N XX K. en O. - pedagogische academie - MiKoJel of soortgelijke diploma's. Na een langdurige inwerkperiode bestaat de taak uit: - het in enkele paviljoenen begeleiden van het personeel op het terrein van de praktisch- pedagogische omgang met de pupillen - het meedenken en meewerken aan het voortdurend vormgeven van uitgangspunten en mogelijkheden. Christelijke levensopvatting is vereist. Geboden wordt: - een salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring liggend tussen f 1825,01 en f 2270,27 bruto p. mnd. - 7,8% vakantietoeslag - 20 vakantiedagen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door: - de heer H. Maarsingh, tel. (03417) 2541. toestel 135 afd. Bezigheidsactivering, toestel 134. Uitvoerige schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de geneesheer-directeur. 5fL

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 8