PAVILJOENSHOOFD r^^ak KOM NAAR DE VELUWE nachthoofd EERSTE VERPLEEGKUNDIGE Welke v fysiotherapeute) heeft oren naar een veelzijdige funktie? V Bent u een verpleegkundige in het bezit van het diploma Ziekenverpleging A diaconessenhuis breda Trouw hoofdwijkverpleegkundige 2 wijkverpleegkundigen Antoni van Leeuwenhoekziekenhuis gediplomeerden A of Z „SONNEVANCK" (met tenminste het A diploma) HOOFD VAN DE AFDELING FYSIOTHERAPIE hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijekhof driebergen verpleegkundigen Diaconessenhuis verpleeghuis GROENELAAN amstelveen zwakzinnigenzorg opm/az mbo/iw ziekenverpleging b kb a en b assistente diakonessenhuis utrech V9QR WliKfiNB fiN JfAKANIII r ZATERDAG 5 JUNI 1976 TROUW/KWARTET fiTE 'nterkruió c&lkmaar vraagt wegens uitbreiding: en (met wijkaantekening). Er is reeds één hoofdwijkverpleegkundige werkzaam. Verder zijn er momenteel 20 wijkverpleegkundigen in dienst. Wij bieden u een prettige werkkring, goede auto- en telefoonvergoeding, salaris en pensioen volgens rechtspositieregeling. Voor de functie van hoofdwijkverpleegkundige wordt vereist: opleiding en ervaring als wijkverpleegkundige kaderopleiding of hogere opleiding. De hoofdwijkverpleegkundige Mw. A. Dogterom zal u graag verder inlichten; tel. 072-27155, toestel 20, of privé 072-10158. Sollicitaties te richten aan de direkteur, Gasthuisstraat 6, Postbus 67 te Alkmaar. Dan bent u welkom in het Antoni van Leeuwenhoek ziekenhuis. Wij zoeken een verpleegkundige tussen ca. 30 en 45 jaar, die als leiding gaat geven aan vijf verpleegafdelingen. Deze funktie wordt uitgevoerd volgens het rooster: 1 week wacht, 1 week vrij. Aanstelling geschiedt in de rang van 1e verpleegkundige A. Zij die belangstelling hebben voor de verpleging vah oncologische patiënten en ervaring hebben in leiding geven worden uitgenodigd hun sollicitatie onder vermelding van vakaturenummer 56-55 te richten aan het hoofd Personeelzaken, Plesmanlaan 121, Amsterdam-Slotervaart. Hel Antoni van Leeuwenhoekziekenhuis in Amsterdam-Slotervaart is een van de modernste centra in Europa voor de behandeling van kanker en aanverwante ziekten. Eris plaats voor 160 patiënten. De gemiddelde verbli/fsduur is 25 dagen Het Antoni van Leeuwenhoek ziekenhuis en het geli/knamige Research-laboratorium vormen samen het Nederlands Kankerinstituut. Deltaziekenhuis: Rotterdam vraagt voor dit psychiatrisch ziekenhuis in Poortugaal voor opleiding ziekenverpleging B Op 9 augustus I976 start in het Delta- ziekenhuis voor verpleegkundigen die het A-diploma of het diploma Zwakzinnigen zorg al in het bezit hebben de opleiding Ziekenverpleging B. Na een introduktieperiode zullen zij in het tweede leerjaar worden toegelaten. Inlichtingen over deze opleiding zijn tele fonisch te verkrijgen onder nummer OIO-I42433, toestel 337. Sollicitaties, binnen 14 dagen, onder ver melding van vakaturenummer 272/0161. te zenden aan de Geneesheer-Direkteur van het Deltaziekenhuis, p/a hoofd Bureau Personcelvoorziening. antwoordnummer 363 (dus geen postzegel). Westblaak 220, Rotterdam. te midden van 50 ha bos en heide ligt het verpleeghuis Hier worden in 4 paviljoens 120 langdurig (somatisch) zieken verpleegd en gerevalideerd. Voor een van de nieuwe afdelingen is een functie van vacant. Salaris: 2.078,05 - 2.524,39 per maand. Gezien het karakter van ons huis wordt van sollicitanten een positief protestant Christelijke levensovertuiging verwacht. Sollicitatiebrieven kunnen worden gericht aan de heer H. v.d. Herik, verpleegkundig adj.-directeur. U kunt hem ook bellen en om inlichtingen vragen 03410 - 13344. wil' i Het Diaconessenhuis is een protestants-christelijk ziekenhuis, dat plaats biedt aan 260 patiënten. Voor onze afdeling neurologie/psychiatrie komen wij graag in kontakt met een verpleegkundige voor de funktie van Degene die hiervoor belangstelling heeft, dient in het bezit te zijn van de diploma's A en B ziekenverpleging. Aanstelling zal geschieden in de rang van 1 e verpleegkundige. Inlichtingen omtrent deze funktie kunnen worden ingewonnen bij Zr. E. Molenaar. Tel.: 076-122133, tst. 270. Sollicitaties worden gaarne ingewacht bij de afdeling personeelszaken, Langendijk 75 te Breda onder vermelding van kode TR 5.6. In Driebergen-Rijsenburg. gelegen op de Utrechtse Heuvelrug is in ons Verpleeg- en Reactiverings centrum ..Nassau-Odijckhofdat plaats biedt aan 120 somatisch zieken, wegens vertrek van het huidige hoofd fysiotherapie plaats voor een De afdeling fysiotherapie is modern ingericht zodat daar de meest uiteenlopende behandelingen kun nen worden uitgevoerd. U draagt de verantwoordelijkheid voor de reaktive- ring van de patiënten in samenwerking met andere disciplines, met daarnaast de poliklinische behan deling van ontslagen patiënten van ons huis en begeleiding van stagiaires fysiotherapie. Gezien het karakter van ons huis vragen wi| dat u vanuit een positief protestants christelijke levenso vertuiging werkt Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de richtlijnen van de Nationale Ziekenhuisraad Verdere inlichtingen worden graag verstrekt door het huidige hoofd van de afdeling fysiotherapie de heer J W Doove of door de geneesheer direkteur tel (03438) 5811 Schriftelijke sollicitaties iypnt u richten aan de ge- neesheer-direkteur A Voorwinden, Nassau- Odijcklaan 3. Driebergen vra; Op enkele goed geoutilleerde verpleegafde lingen kunnen wij plaatsen Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de directrice, zr C. Lohuis. Sollicitaties te richten aan de afdeling Per soneel en Organisatie. Handellaan2 Heemstede Tel. 023-319310 Het gaat om Groenelaan in Amstelveen, een van de huizen die worden beheerd door de Stichting Verpleeghuizen in Noord-Holland. Groenelaan is nieuw, modern geoutilleerd en berekend op de verzorging en behandeling van 100 somatisch zieken en 60 demente bejaarden. Fysiotherapie speelt daar een belangrijke rol in, tesamen met logopedie, arbeids/ergotherapie en bezigheidstherapie. Voor de fysiotherapie is een jong team geformeerd dat zich bezig houdt met individuele behandeling naast groepstherapie, het begeleiden van stagiaires zowel in de verpleging als in de fysiotherapie en met een voortdurende evaluatie van het werk, o.a. met betrekking tot dagbehandelingen. Een veelzijdige tahk die we graag willen delen met een bekwame FYSIO THERAPEUTE) die niet alleen wil werken, maar ook wil worden gehoord. Wat ons betreft kan dat op korte termijn. Voor nadere inlichtingen kunt u kontakt opnemen met F.P.M. Schmetz, hoofd Fysiotherapie, telefoon (020) 453051. Uw schriftelijke reaktie wordt graag tegemoet gezien door M.F. Spee, geneesheer-direkteur van Verpleeghuis Groenelaan, De Helpende Hand 9. Amstelveen. Het behandelbeleid op de psychiatrische verpleeg afdelingen in de Valeriuskliniek is aan het veranderen. Eind 1975 heeft een werkgroep, bestaande uit personen van alle disciplines die in de psychiatrie werkzaam zijn. een rapport over het behandelbeleid samen gesteld. Het rapport van deze werkgroep is door de Direktie en het Bestuur als leidraad voor de verdere ontwikkelingen in de kliniek overgenomen Op het ogenblik staan wij aan het begin van de volgende veranderingen: afstemming van de ontwikkelde behandelvisie aan de te onder- Scheiden patiëntenkategorieën, het gaan werken vanuit de multi-disciplinaire behandel- setting. Momenteel hebben wij op de psychiatrische verpleegafde lingen de volgende vakatures: psychiatrisch verpleegkundige groepsleid(st)er van een onderafdeling waarnemend hoofdverpleegkundige De verpleegafdelingen zelf bestaan momenteel uit 3 zelf standige units met ieder 15 patiënten In iedere unit werken 3 verpleegkundigen en 8 leerling verpleegkundigen. Wij verzoeken die verpleeg kundigen. die geïnteresseerd zijn in de voorgestelde ont wikkelingen en hen die willen meewerken aan het tot stand brengen daarvan, te solliciteren. Verzoeken om nadere in lichtingen kunnen worden gericht aan de Verpleegkundig Adjunkt- Direktrice. toestel 223 Uw sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken. De Valeriuskliniek - fungerend als Akademisch Ziekenhuis - gaat uit van de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken. De kliniek heeft 180 bedden, verdeeld over afdelingen voor psychiatrie, neurologie en neurochirurgie VALERIUSKLINIEK Valeriusplein 9 Amsterdam (020) 788 788 In de provincie Groningen is onze Stichting werkzaam op het terrein van de moderne hulpverle- ningd aan geestelijk gehandicapten. Door uitbrei ding van het pupillenbestand en door natuurlijk p verloop (huwelijk - zwangerschap) bestaan enkele vakatures in onze tehuizen. We willen dan ook graag spoedig in kontakt komen met mensen die aan de volgende eisen voldoen: in het bezit zijn van één van de volgende diploma's: minimaal 19 jaar zijn zo mogelijk in het bezit zijn van een rijbewijs. U zult samen met kollega leid(st)ers moeten zorgdragen voor vele zaken die in elk huisgezin als vanzelfsprekend worden beschouwd; niet alleen huishoudelijk werk en eten koken, maar ook sfeer scheppen, gezelligheid brengen en de begeleiding geven die nodig is. Wij bieden een salaris tussen 1.478,20 en 2.251,24 bruto per maand, ekskl. toeslag onregel matige dienst, afhankelijk van leeftijd en ervaring, alsmede goede sekundaire arbeidsvoorwaarden. Als u belangstelling heeft, doch meer informatie wenst kunt u telefonisch kontakt opnemen met de heer J. Bouwman, tel. 050-126247 of 05905-3239 ('s avonds). Schriftelijke sollicitaties graag richten aan de afde ling personeelszaken van de Stichting, Zaagmul- dersweg 530, Groningen. n NOORDELIJKE STICHTING VOORZIENINGEN GEESTELIJK GEHANDICAPTEN Diakonessenhuis Utrecht een algemeen ziekenhuis met 1050 personeelsleden zoekt t.b.v. haar Civiele Dienst een voor de huishouding van het zusterhuis. In het zusterhuis zijn ondergebracht: de school, intern wonende personeelsleden en de bejaarde zusters. Bedoelde assistente zal vrij zelfstandig funkti- oneren en met een kleine groep mede werksters de volgende taken verrichten: verzorgen van alle voorkomende huishou delijke werkzaamheden (met name het onderhoud van de kamers van het inwo nend personeel); regelen en mede uitvoeren van de werkzaamheden m.b.t. verhuizingen van kamerbewoonsters; beheer en de uitgifte van linnengoed; verzorging van koffie en thee (o.a. bij vergaderingen). Wij denken voor deze funktie aan kandidaten die: zelfstandig en prettig kunnen optreden; praktisch zijn ingesteld, een opleiding H.V.I, of M.B.O.C.D. hebben genoten; minimaal 23 jaar zijn. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling Personeelszaken. Bosboomstraat 1 te Utrecht, telefoon (030) 52 81 11. ■p Elke vrijdag in Inlichtingen over de aantrekkelijke adverten tietarieven worden u gaarne verstrekt. Tel. 020-913456. toestel 703 en 716.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 30