u, O Q B «Ml Q mentrix a, verpleegkundigen ^ziekenverzorgenden hooge burch TL paviljoenshoofd 'de Samaritaan' een HOOFD VERPLEEGKUNDIGE leerling z-verpleegkundigen 1 DE HARTENBERG - EDE afdelingshoofd Verpleegkundige B en/of A bent u geïnteresseerd in de geriatrie? verpleegkundigen Diaconessenhuis LEIDSTER STICHTING-BEILEROORD" ,\£MVAN DEN BERGH-STICHTING EEN KLINISCH PSYCHOLOOG ziekenverzorgende ET iTERDAG 5 JUNI 1976 TROUW/KWARTET 29 el- de Prot. Chr. Bejaardencentrum „HUIS ter DUIN" DEN HELDER De Stichting Interkerkelijke Bejaardenverzorging Den Helder, waarin samenwerken de Hervormde Gemeente, Evangelisch Lutherse Ge meente, Doopsgezinde Gemeente en de Remonstrantenkring vraagt voor het in dit najaar te openen bejaardencentrum „HUIS ter DUIN" zo spoedig mogelijk die tevens met de waarneming van de direktie wordt belast. Voor deze funktie is het diploma ziekenverpleging A vereist. Gevraagd wordt: bereidheid om lx per 14 dagen 't weekend te werken. Voorlopig zal worden gewerkt in het huidige bejaardencentrum „Herdia", waarin 68 bewoners verblijven. Huis ter Duin wordt een zeer modern wooncentrum, waarin 65 bewoners worden opgenomen. Het omvat een moderne ziekenafde ling, 30 zorgwoningen en 16 bejaarden woningen. Huisvesting: bij het verkrijgen van huisvesting zal alle mogelijke medewerking worden verleend. Desgewenst kan een moderne woonflat in het huis beschikbaar worden gesteld. Rekreatie: het bejaardencentrum „Huis ter Duin" is gelegen aan de voet van de duinen en op twee honderd meter afstand van het natuurpark „De Donkere Duinen". Dit park omvat een groot bos- complex. Den Helder is een zeer aantrekkelijke woonplaats voor liefhebbers van zee, strand en duinen. Salariëring: volgens de C.A.O. voor de bejaardentehuizen. Pensioenregeling: de pensioenregeling van de P.G.G.M. is van toepas sing. Gegadigden met een positief christelijke instelling kunnen hun sollici tatie met referentieadressen richten aan het bestuur, p/a Dennenstraat 8 Den Helder. Nadere informaties worden graag verstrekt door de direktrice, zuster C. A. van Duyn, tel. 02230-12810. de Hooge Burch, Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandikapten. Hooge Burch is een nieuw instituut voor in totaal circa 600 bewoners van alle leeftijden, die vanwege de mate van hun geestelijke handikap op verzorging in een instituut zijn aangewezen. Daaronder bevinden zich meervoudig gehandikapten en chronisch bedlegerigen. Voor de opleiding tot zwakzinnigenverzorg(st)er zoeken wij Deze drie-jarige opleiding is een kombinatie van theorie en praktijk. Over de opleiding: deze wordt gegeven op circa drie dagen per maand. Vakken zijn onder andere pedagogiek, psychologie, psychopathologie, verpleegkunde en persoonlijkheidsvorming. De opleiding start 16 augustus aanstaande Over het werk: Er wordt 40 uur per week gewerkt in onregelmatig dienstverband met groepen van twaalf of zes huisgenoten. Toelatingseisen: diploma Mavo kinderverzorging/jeugdverzorging of gelijkwaardige opleiding minimum leeftijd: 17 jaar Je sollicitatie kun je richten aan de personeeldienst van Hooge Burch Spoorlaan 19 te Zwammerdam. post Alphen aan den Rijn. Telefoon (01726) 4668. CHRISTELIJK CENTRUM VOOR GEESTESZWAKKEN Apeldoornseweg 60. Wekerom (gem. Ede). De Hartenberg is een jonge inrichting waar 360 zwakzinnigen een thuis vinden. In één van de paviljoenen van 24 kinderen verwachten wij per 1 september 1976 een vacature voor Wij zullen graag in contact komen met belangstellenden voor deze functie. Gedacht wordt aan een ervaren verpleegkundige met organisatorische en begeleidende capaciteiten. Leeftijd: vanaf 25 jaar. Opleidingsniveau: Diploma-Z of diploma-B met ervaring in Z; stafopleiding of gelijkwaardige scholing is gewenst. Taken: - het. samen met medewerkers en adviseurs, opzetten en uitvoeren van het behandelings plan voor de pupillen - het organiseren van het werk in het paviljoen - het leiden en begeleiden van 12 leid(st)ers - het onderhouden van relaties met andere paviljoenen en diensten. Oudercontacten. Christelijke levensovertuiging. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij het Hoofd van de Verpleegdienst of bij het huidige paviljoenshoofd. telefoon (08382) 441. toestel 119 of 255. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de geneesheer-directeur. Postbus 75. Ede. Wegens het aanvaarden van een andere funktie binnen de Valeriuskliniek, van de huidige funktionaris, ontstaat er op de afdeling Psychiatrie Heren een vakature voor de funktie van in de rang van Hoofdverpleeg kundige. De verpleegafdeling bestaat uit 3 zelfstandige units met ieder 15 patiënten. In iedere unit werken 3 verpleegkundigen en 8 leerling-verpleegkundigen. Per unit is een groepsleider aangesteld. In nauwe samenwerking met de groepsleiders draagt het afdelingshoofd zorg voor de koördinatie van de werkzaam heden en de kommunikatie, zowel binnen als buiten de verpleegaldeling. Hij is in samen werking met de praktijk begeleidster tevens belast met de begeleiding van verpleeg kundigen en leerling-verpleeg kundigen. Wij zoeken een verpleegkundige met goede leidinggevende kapaciteiten; voorts met het A B diploma ziekenverpleging en een voltooide staf- of kader opleiding. Gezien het karakter van de kliniek vinden wij het wenselijk dat kandidaten een christelijke levensovertuiging zijn toegedaan. Verzoeken om nadere in lichtingen kunnen worden gericht aan de Verpleegkundig Adjunkt- Direktrice en de afdeling Personeelszaken. Tel. (020) 788 788. Uw sollicitatie kunt u richten aan de Direktie van de Valeriuskliniek. Valeriusplein 9 te Amsterdam. De Valeriuskliniek - fungerend als Akademisch Ziekenhuis - gaat uit van de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken De kliniek heeft 180 bedden, verdeeld over afdelingen voor psychiatrie, neurologie en neurochirurgie. VALERIUSKLINIEK Valeriusplein 9 Amsterdam (020)788 788 Dan bent u welkom in Vliethoven, een modern geoutilleerd geriatrisch verpleeghuis met 125 bedden. Wegens vertrek van enkele mede- werk(st)ers i.v.m. studie en huwelijk, zoeken wij verpleegkundigen B en/of A. die belangstelling hebben voor de geriatrie. Leeftijd ca. 25 jaar. Delfzijl biedt u gunstigë mogelijk heden voor het verkrijgen van woon ruimte. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektiepro- cedure. Voelt u voor een kennismaking? Dan nodigen wij u graag uit uw sollici tatie of verzoek om inlichtingen te richten aan de direktie van Vliet hoven. Zwet 9. DelfzijlTel. (05960) 1 89 44. Op onze kinderafdeling kunnen wij plaatsen Kinderaantekening vereist. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de directrice, zr. C. Lohuis. Sollicitaties te richten aan de afdeling Per soneel en Organisatie. Handellaan2 Heemstede Tel. 023-319310 Prot. Chr. Stichting voor Bejaardenzorg vraagt voor haar Bejaardencentrum 'De Schans' te Zwartsluis een verpleegkundige (Het bezit van het diploma A Ziekenverpleging strekt tot aanbeveling) Bij gebleken geschiktheid zijn kansen op promotie aanwezig voor de functie van adjunct- directrice. Salariëring conform C.A.O. voor de bejaardente huizen. Nadere inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij zr. T.A. Pinkster, directrice, tel. 05208-1800. Sollicitaties te richten aan het Bestuur van genoemde Stichting, Purperrreigerlaan 65 te Zwartsluis. In ons gezinsvervangend tehuis „De Rusthoe- ve" te Slochteren zullen in de komende maan den nog meerdere geestelijk gehandicapten worden opgenomen. We wensen het team van personeelsleden uit te breiden met een Algemene informatie: Het huis zal maximaal huisvesting bieden aan 25 geestelijk gehandicapte mannen en vrouwen, die overdag een dagverblijf of sociale werkplaats bezoeken. Er zijn goede verbindingen met de stad Groningen. Wat vragen wij: Een leidster die in teamverband kan werken. Ervaring heeft in de Zwakzinnigenzorg en/of psychiatrie. In het bezit is van een diploma Z/OPM/MBO-iw/B. Zo mogelijk in het bezit is van een rijbewijs. Wij bieden: Een salaris tussen 1.478,20 en 2.251,24 bruto per maand,eksklusief toeslag onregelmatige diensten en afhan kelijk van leeftijd en ervaring. Vakantietoeslag 7,8%. Goede sekundaire arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen kunt u inwinnen bij de hoofdleider, de heer H. Postma, telefoon 05982-1328. Sollicitaties z.s.m. te richten aan de afdeling personeelszaken van onze Stichting, Zaag- muldersweg 530, Groningen. NOORDELIJKE STICHTING VOORZIENINGEN GEESTELIJK GEHANDICAPTEN PSYCHIATRISCHE INRICHTING MET GEZINSVERPLEGING BEILEN, TELEFOON (05930) 2541 Bij de "Beileroord" te Beilen is plaats voor A. een 1e verplegende Vereisten: - Het diploma Ziekenverpleging B, met ervaring in een leidinggevende funktie. - Het diploma Ziekenverpleging A, en een voltooide Stafopleiding strekt tot aanbeveling. B. gediplomeerd B. verplegenden Plaatsingsmogelijkheid op verschillende paviljoens. C. gediplomeerd ziekenverzorgenden Plaatsingsmogelijkheid in het geriatrisch paviljoen "Attmgerhof". Betrokkenen dienen gemotiveerd te zijn voor de geriatrische verpleging. Salariëring: Overeenkomstig Rijksregeling. - Met eventuele doorgebrachte diensttijd zal rekening worden gehouden - Toepassing van de Rijkspensioenregeling. Sollicitaties met uitvoerige levensloop kunt U richten aan het Hoofd Personeelszaken van de Stichting "Beileroord" te Beilen. Desgwenst worden telefonisch inlichtingen gaarne verstrekt. Stichting Hervormd Diahonaal Verpleeghuis te Sommelsdijk nmelsdm Middelni \arnis) Ten behoeve van nieuw te openen paviljoens van ons gecom bineerd verpleeghuis (5 paviljoens a 31 bedden) zouden wij willen overgaan tot aanstelling van: A en/of B Aanstellingen overeenkomstig de N.Z.R.-richtlijnen. Ter verkrijging van passende huisvesting wordt medewerking verleend. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpleegkundig direkteur A.W. Hovenier, terwijl uw schriftelijke reakties worden ingewacht bij dc afdeling Personeelszaken van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg te Sommels- dijk. Koningin Julianaweg 59. Telefoon: 01870-2500. Protestants Christelijke Inrichting voor geestelijk gehandicapten ZWARTE WEG 20. NOORDWIJK-BINNEN V—In onze inrichting wonen 300 mede\verk(st)ers. Wij vragen ter bevordering van een goede sfeer onder deze interne medewerk(st)crs een die zich in nauw contact met de andere mentrices wil inzetten voor de goede gang van zaken in dc huizen voor het inwonend verplegend personeel. Er moet rekening worden gehouden met onregelmatige diensten, waaronder ook weekends. Wij denken aan iemand in de leeftijd van circa 30 jaar. met een positief christelijke levensovertuiging. Salaris volgens dc voor deze functie algemeen geldende normen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de mcntrice. het liefst tussen 10.00 en 10.30 uur v.m.telefoon (01719) 19320. toestel 354 of 357. Sollicitatie te richten aan de geneesheer-directeur. Mevr. T. Pouwels. PROVINCIAAL ZIEKENHUIS SANTPOORT Het Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort vraagt in het kader van de oprichting van een psycho-sociaal team, dat onder verantwoorde lijkheid van het Provinciaal Ziekenhuis Sant poort, werkzaam zal zijn in de Mariastichting te Haarlem Zijn taak omvat in het algemeen de psycho sociale begeleiding, van in de Mariastichting opgenomen patiënten. Het psycho-sociale team zal bestaan uit psychiater, psycholoog, maatschappelijk wer ker en pastor. Vereisten: - doctoraal examen psycholo gie. - belangstelling voor psycho- hygiëne in het algemeen zie kenhuis, diagnostische aktiviteiten en kortdurende psycho-thera- peutische begeleiding. bereidheid tot het werken in teamverband. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het Managementteam van Hoofdafdeling I van het Provinciaal Ziekenhuis (tel.: 023 - 37 99 00 - toestel 153). Schriftelijke sollicitaties kunt U tot 25 juni a.s. richten aan de Direktie van het Provinciaal Ziekenhuis, Postbus 1, te Santpoort-Zuid. Heb je diploma ZIEKENVERZORGING behaald? Wil je werken in een psychiatrisch ziekenhuis? Werk je vanuit een Christelijke overtuiging? Solliciteeer dan naar de funktie van in ons ziekenhuis. Wij geven de mogelijkheid eventueel de voortgezette opleiding voor groepsziekenverzorgende te volgen. Je kunt telefonisch een sollicitatieformulier aanvragen bij de afdeling personeelszaken. Ons telefoonnummer is 03417-4848. Een sollicitatiebrief schrijven kan ook, richt deze aan de Geneesheer-Direkteur van Psychiatrisch Ziekenhuis i Ermelo

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 29