X I iï?. 'de Samaritaan' parttime docente ziekenverzorging 'de Samaritaan' hoofd van deopleiding coördinerend hoofdverpleegkundige IE FYSIOTHERAPEUT(E) Ju Ermelo sociaal-psychiatrisch verpleegkundige, werken in de wijkverpleging koördinerend hoofdwijkverpleegkundige hoofdwijkverpleegkundige wijkverpleegkundigen honorering informaties rotterdamse kruisverenigingen ■diakonessenhuis utrecht bezigheidstherapeute waarnemend hoofdverpleegkundige oogheelkunde VERPLEEGKUNDIGEN HUISHOUDKUNDIGE HOOFD HUISHOUDING (vrl. of mnl) 2ATERDAG 5 JUNI 1976 TROUW/KWARTET Stichting Hervormd Diakonaal Verpleeghuis te Sommelsdiik (gem. Middelnarnis) In ons nieuw verpleeghuis met 155 bedden voor somatisch- en psycho-geriatrisch zieken zouden wij spoedig tot aanstelling willen overgaan van een Tot de taken van deze verpleegkundige behoren ondermeer de realisatie en continuering van een optimale patiëntenzorg; bewaking van de verpleegkundige kwaliteitcoördinatie van taken binnen de 5 paviljoens; personeelsbeleid t.a.v. dienst roosterplanning. vakantieregeling.stage-indelingen ;ont wikkelen en standaardiseren van verpleegkundige werkmethoden. Voor een goed funktioneren als coördinerend hoofdverpleeg kundige, is de bereidheid tot nauwe samenwerking met de paviljoenshoofden, het hoofd van de opleiding en de verpleeg kundig direkteur noodzakelijk, terwijl betrokkene de laatste bij diens afwezigheid moet kunnen vervangen. Onze gedachten gaan uit naar een vrouwelijke verpleegkundige met leidinggevende kwaliteiten en ervaring; bij voorkeur in het bezit van de ziekenverplegingsdiploma's A en B, alsmede van een stafopleiding; van positief Christelijke levensovertuiging. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpleegkundig direkteur A.W. Hovenier, terwijl uw schriftelijke reakties worden ingewacht bij de afdeling Personeelszaken van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg te Sommels- dijk. Koningin Julianaweg 59. Telefoon: 01870-2500. DR. A. J. L. VAN BEECK CALKOENSCHOOL Christelijke School voor Middelbaar Sociaal Pedagogisch Onderwijs. Vondelstraat 69, Amsterdam. Wij zoeken per 1 oktober of eerder geïnteresseerden voor de functie van voor gemiddeld 6 uur per week. Haar taak zal omvatten: het geven van lessen ziekenverzorging aan leerlingen van de dag- en parttime-opleiding gezins- verzorgende Wij denken aan iemand, die in het bezit is van het diploma van de docenten opleiding of het diploma Maatschappelijke Gezondheidszorg een protestants christelijke levensovertuiging gestalte wil geven in het werk in teamverband wil werken Salaris en andere arbeidsvoorwaarden volgens rijks regeling U wordt verzocht uw sollicitatie binnen 10 dagen toe te zenden aan de heer O Harmsen. directeur. Vondelstraat 69. Amsterdam Voor de afdeling somatische revalidatie zoeken wij op korte termijn een Het team bestaat uit fysiotherapeuten, een ergotherapeute, een logopediste, een revalidatie-arts en tevens zijn er een aantal stagiaires werkzaam Op de afdeling worden zowel klinische als poliklinische werkzaamheden verricht. De taak van de 1 e fysiotherapeut zal naast het behandelen van patiënten bestaan uit: lesgeven aan verpleegkundigen, het verrichten van administratieve werkzaamheden en het begeleiden van stagiaires. Als u belangstelling hebt zijn er inlichtingen te krijgen bij de heer H. Driehuis (tel. 03417-4848-tst. 382). Sollicitaties kunnen worden gericht aan de Geneesheer-Directeur van Psychiatrisch Ziekenhuis OD Stichting voor de Geestelijke Volksgezondheid in Gelderland (Alg en Prot. Chr Groep) vraagt wegens uitbreiding een bij voorkeur manlijk. die werkzaam zal zijn voor de jeugd- en volwassenenzorg in het noordelijk deel van de Gelderse Vallei (o.a. Nijkerk e.o.) Men werkt in teamverband (psychiater, psycholoog, pedagoog, sociaal-psychiatrisch verpleegkundige en administratieve kracht), waarbii van de betrokkene een eigen inbreng in het team wordt verwacht. Sollicitanten dienen in het bezit te zijn van het diploma Ziekenverpleging B en het diploma 2-jarige dagopleiding extra-murale gezondheidszorg, richting sociale psychiatrie of het diploma Ziekenverpleging A en B met aantekening wijkverpleging en het diploma nazorg B. Het bezit van het rijbewijs B-E is noodzakelijk Salarienng volgens rijksregeling Goede secundaire arbeidsvoorwaarden o.a welvaarlsvaste pensioenregeling via het P G G M Schriftelijke sollicitaties met vermelding van leeftijd, opleiding, ervanng en referenties te richten aan het secretanaat van bovengenoemde Stichting. Sweerts de Landasstraat 50. Arnhem (telefoon 085-437643). üe sektor wijkverpleging is bij de Stichting Samenwerkende Rotterdamse Kruisverenigingen ingedeeld in twaalf zelfstandig opererende basiseenheden ondersteund door een hoofdeenheid. In de basiseenheden werken ca. 15 a 20 wijkverpleegkundigen onder leiding en begeleiding van de hoofdwijkverpleeg- kundige. De algehele koördinatie is in handen van de koördinerend hoofdwijk- verpleegkundige. Voor deze funkties zoeken wij op korte termijn nieuwe medewerksters. Zij geeft leiding en begeleiding aan de hoofdwijkverpleegkundigen en zij onderhoudt kontakten met tal van andere disciplines. Een hogere opleiding voor verpleegkundigen is gewenst, alsmede goede organisatorische en kontaktuele eigenschappen en ruime ervaring, liefst als hoofdwijkverpleegkundige. Zij geeft leiding en begeleiding aan de medewerksters in de eenheden, ontwikkelt het werken in teamverband, stimuleert een adekwate werkuitvoering en zoekt naar uitbreiding van het aantal taken. Gewenst: ervaring als wijkverpleegkundige, kaderopleiding E.M.G.Z. of de bereidheid die te gaan volgen. Goede kontaktuele eigenschappen zijn uiteraard onontbeerlijk. Zij hebben de direkte zorg voor de zieken en zij willen hun verworven kennis en inzicht gebruiken voor het uitbouwen en verdiepen van de gezondheidszorg. Met kunnen en willen werken in teamverband is van groot belang. Salariëring van deze funkties als gebruikelijk. Sekundaire arbeidsvoorwaarden konform de rechtspositieregeling van de kruisverenigingen. Tot de sollicitatieprocedure kan een psychologisch onderzoek behoren. Voor meer informaties kunt u ons bellen: 010-671122, toestel 295. stichting samenwerkende zomerhofstraat7l rotterdam-3001 Diakonessenhuis Utrecht, een algemeen eieken- huis met 540 bedden en ruim 1000 medewerkers, zoekt een koördinator praktijkbegeleiding Deze funktie. die nieuw is in ons Huis. bevat twee hoofdelementen, n.l.: de leiding, begeleiding en vorming van de praktijkbegeleid(st)ers, het bevorderen van de integratie van theorie en praktijk van de opleiding van de leerling verpleegkundigen en ziekenverzorgenden Voor deze funktie gelden de volgende eisen diploma ziekenverpleging A voltooide docentenopleiding. ervaring leidinggeven. ervaring op het gebied van praktijkbegeleiding. Het salaris is overeenkomstig het nivo van de funktie. het aanvangssalaris is afhankelijk van de ervaring Inlichtingen worden gaarne verstrekt door zr. M.Oskam, hoofdverpleegkundige in Algemene Dienst, tel 1030) - 528111toestel 615. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ont vangen door het Hoofd van de Personeelsdienst, Bosboomstraat 1 te Utrecht. prot chr tehuis voor psychisch gestoorde bejaarden "De Breukelderhof 'Bennekom Ons huis maakt deel uit van het komplex Prot. Chr. Streekziekenhuis Bennekom De medewerkers van ,,De Breukelderhof" trachten gezamenlijk een goed leefklimaat voor 160 psy chisch gestoorde bejaarden te scheppen. In dit kader neemt de bezigheidstherapie een be langrijke plaats in. Wegens huwelijk van een van onze bezigheidsther apeutes hebben wij binnenkort plaats voor een die in het bezit moet zijn van het diploma mikojel of school voor Bezigheidstherapie (b.v. opl. Rode Kruis of Princenoord Breda) De nieuw aan te stellen medewerkster zal de gelegenheid krijgen om de leidsteraantekening te behalen. Inlichtingen over deze funktie worden u graag verstrekt door de direkteur dr K. Veldman, tel 08389-9101. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan mevr T P Andeweg van de afdeling personeelszaken, Edeseweg 118, Bennekom De oogheelkundige kliniek in het Wilhelmina Gasthuis heeft 83 bedden.die over 3 etages zijn verdeeld. Op iedere etage functioneert een kader- verpleegkundige Voor de functie van waarnemend hoofd verpleegkundige van deze afdeling zoeken wij iemand met organisatorische kwaliteiten, die m samenwerking met de hoofdverpleeg kundige de coördinatie van de werkzaam heden op de etages op zich neemt en wil meewerken aan het handhaven van een goed leef- en werkklimaat Diegenen, die een kader en/of hogere opleiding voor verpleegkundigen hebben gevolgd of een ruime ervaring hebben in het leiding geven, worden uitgenodigd te solliciteren Nadere inlichtingen worden desgewenst verstrekt door zr. C. Williams-Schimmel. sectorhoofd, tel (020) 78 22 33, toestel 2498 Schriftelijke sollicitaties met links bovenaan no. V 305 kunnen worden gezonden aan het hoofd van de personeelsdienst van het ACADEMISCH ZIEKENHUIS BIJ DE UNIVERSITEIT VAN AMSTERDAM WILHELMINA GASTHUIS EN BINNENGASTHUIS Eerste Helmersstraat 104. Amsterdam (oud-west) In psychiatrisch ziekenhuis "Veldwijk" te Ermelo is plaats voor (A diploma). Zij worden aangesteld in een der verpleegafdelingen en kunnen na een oriëntatie- en inwerkperiode desgewenst de opleiding voor het B-diploma volgen. Gezien de geestelijke achtergrond van onze ziekenhuisdoel stelling stellen wij graag prot. christelijke medewerkers aan. Telefonische informatie kan worden ingewonnen bij de heer G. Siemons, personeelszaken (tel. 03417 - 4848 - toestel 230) Aanmeldingen worden gericht aan de Geneesheer-Direc teur van rPsychiatrisch Ziekenhuis oo >i ui a\ Ermelo STICHTING GEREFORMEERDE BEJAARDENZORG DEN HELDER JULIANAPLEIN4 DEN HELDER Voor ons rusthuis "Goede Ree" aan het Julianaplein te Den Helder zouden wij gaarne in contact komen met gegadigden voor de functie van met ruime ervaring bij dergelijke instelling, en ter assistentie van de directie. Het tehuis is gelegen op één der mooiste punten in het centrum der stad nabij station en winkelcentra. Salariëring en andere arbeidsvoorwaarden, o.a., pensioenvoorziening, zoals vastgelegd in de C.A.O. voor bejaardentehuizen. Sollicitaties te richten aan het bestuur der Stichting Gereformeerde Bejaardenzorg Julianaplein 4 Den Helder, onder vermelding van uitvoerige inlichtingen omtrent opleiding en ervaring alsmede referenties. Bejaardenverzorgings tehuis "Hippolytushoes" te Middelstum. Wegens vertrek van de huidige functionaresse roept het bestuur gegadigden op voor de functie van die bij gebleken geschiktheid aangesteld zal worden als adj. dir. De voorkeur gaat uit naar een huishoudkundige met behoorlijke ervaring in het werken in inrichtingen. Kandidaten dienen een Prot. Chr. Levensovertuiging te hebben. Salariëring is volgens de richtlijnen C.A.O. bejaardentehuizen (schaal 8/9). Een moderne 3 kamer woning is beschikbaar. Middelstum heeft een zeer goede verbinding met de stad Groningen, en ligt aan een afrit van de in aanbouw zijnde Eemshavenweg. Sollicitaties met zo uitvoerig mogelijke inlichtingen en opgave van referenties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad, te richten aan de voorzitter Dhr. P. Roelevink, Grachtstraat 6, Middelstum. Inlichtingen omtrent inhoud en functioneren worden U gaarne gegeven door de directeur Dhr. H.v. Raalte tel. 05955 - 1670 (privé 1820). Stichting Hervormd Diakonaal Verpleeghuis te Sommelsdijk (gem. Middelharnis) Ten behoeve van de, aan ons verpleeghuis verbonden opleiding tot ziekenverzorgende, zoeken wij een Tot zijn/haar taken zullen behoren: - het opstellen en coördineren van het leerplan - het verzorgen van een belangrijk deel van het lesprogramma - het onderhouden van kontakten met docenten, praktijkbege leiders (sters) en de leerlingen Twee keer per jaar vangt een preklinische periode aan, waaraan ca. 15 leerlingen deelnemen. Gevraagd wordt: - het A-diploma ziekenverpleging (een voltooide of bijna voltooide docentenopleiding strekt tot aanbeveling) - een positief Christelijke levensovertuiging Geboden wordt: - salariëring volgens N.Z.R.-richtlijnen - waardevast pensioen - beschikbare woonruimte Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpleegkundig direkteur A.W. Hovenier, terwijl uw schriftelijke reakties worden ingewacht bij de afdeling Personeelszaken van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg te Sommels dijk, Koningin Julianaweg 59Telefoon: 01870-2500.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 28