hoofd bestuursbureau w perschef KROONLID Het Nederlands Zuivelbureau <£H5> DIREKTIE - ASSISTENT A. Assistent-Boekhoud(ster)er B. Jongeman of meisje stichting amsteihuizen (man of vrouw) Océ-Nederland B.V. fabrikant van Océ kopieerapparaten en Océ kopieermaterialen Electrotechnicus op HTS-niveau 2 1=2 BUREAUREDAKTEUR Kinder Psycholoog ZATERDAG 5 JUNI 1976 TROUW/KWARTET rEF TECHNISCHE HANDELSONDERNEMING (gespoe ELECTRO GROOTHANDEL) zo«kt: een representatieve aktieve VERTEGENWOORDIGER FUNKTIE-INHOUD: het geheel zelfstandig verkopen van gerenommeerde produkten aan de Electrotechnische Installatiebedrijven en Zelf installerende bedrijven in Zuid-Holland en Utrecht VEREISTEN: - goede contactuele eigenschappen - goede schoolopleiding - beslist positieve verkoopervaring in de electro-groot- handel bij voorkeur als vertegenwoordiger of als com mercieel medewerker - bij voorkeur enige spreekvaardigheid in de Engelse taal - leeftijd tot 32 jaar De man die wij voor deze funktie zoeken, dient te beschikken over zelf initiatief en doorzettingsvermogen. Hij gaat niet alleen mee-bouwen aan het belang van ons bedrijf (zijn bedrijf), maar ook aan zijn eigen toekomst. Inkomen en andere arbeidsvoorwaarden zijn geheel in overeenstemming met deze verantwoordelijke funktie. Sollicitaties worden beslist vertrouwelijk behandeld. Brieven onder nr. 6512 Dagblad Trouw, Amsterdam. Uitnodiging aan belangstellenden voor de functie van in het .College van Bestuur van de Technische Hogeschool Delft. Krachtens de Wet universitaire Be- stuurshervorming 1970. Stb. 601, is het College van Bestuur onder meer belast met het dagelijks bestuur van de hogeschool. Het bestaat uit vijf leden de Rector Magnificus, twee leden te kiezen door de Hogeschool- raad De voorzitter van het College van Bestuur wordt uit de leden door de Kroon benoemd. Het Kroonlid dient te beschikken over ruime bestuurlijke ervaring. Benoe ming vindt plaats voor een penode van 4 jaar. Herbenoeming is mogel'jk De honorenng zal op het niveau lig gen van dat van hoogleraar. Zij die belangstelling hebben voor de functie van door de Kroon te benoemen lid van het College van Bestuur, alsmede zij die de aandacht willen vestigen op mogelijke kandi daten. worden verzocht zich schriftelijk bin nen 14 dagen te wenden tot de Minister van Ondemvijs en Wetenschappen, Nieuwe Uit leg 1. s-Gravenhage. Met het oog op een goede samenwerking binnen het College van Bestuur en tussen dat College en de Hogeschoolraad ligt het in de bedoeling kandidaten uit te nodigen tot overleg ter plaatse. te Rijswijk zoekt een ervaren en all-round journalist(e) voor de functie van Geboden wordt een functie binnen de afdeling Public Relations, thans bestaande uit een team van tien medewerkers. Naast de gebruikelijke public relations taken vormen de voorlichting aan het onderwijs en die aan medische groepe ringen belangrijke onderdelen van het werk van de afdeling. Bovendien dient de afdeling de informatie aan diverse publieksgroepen en aan de pers in Nederland te verzorgen over de activiteiten van de buitenlandse vestigingen van het bureau. De perschef zal tot taak hebben de informatie ten behoeve van de diverse binnen de pers te onderscheiden groeperingen samen te stellen en zal voorts de kontakten met pers. radio en televisie dienen te onderhouden en uit te diepen. Een energieke en actieve - doch evenzeer flexibele - benadering vormt daarvoor een vereiste. Het salaris is mede afhankelijk van leeftijd en ervaring. Kandidaten voor deze functie dienen niet ouder te zijn dan 35 jaar. tenminste een middelbare schoolopleiding te hebben voltooid en over een uitstekende schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid te beschikken. Daarnaast worden hoge eisen gesteld aan de kontaktuele eigenschappen en de beheersing der moderne talen. Sollicitaties te richten aan: Directie Het Nederlands Zuivelbureau. Postbus 30. Rijswijk-2105. Mc I UW VAKVERBOND Ravellaan 1 Utrecht STICHTING BOEKHOUDBUREAU EN ACCOUNTANTSDIENST CHRISTELIJKE BOEREN- EN TUINDERSBOND Op het Hoofdkantoor is binnen afzienbare tijd de funktie vakant van: Algemeen: De Stichting verleent via een 15-tal regionale kantoren administratieve/ac countantsdiensten t.b.v. ondernemers in land/tuinbouw en midden/klein bedrijf. Taak: - Bijstand van de Direktie in het voorbereiden en uitvoeren van beleids taken. - Kontroleren van de interne administratie van de regionale kantoren. - Begeleiding/advisering der kantoren op het gebied van de automatische informatieverwerking voor opdrachtgevers. - Het voeren van de financiële verslaggeving t.b.v. het Hoofdkantoor. Vereisten: - Naast een middelbare schoolopleiding is het gewenst dat kandidaat in het bezit is van het SPD-diploma, dan wel dit Op korte termijn hoopt te behalen. - Ervaring en interesse in administratieve automatisering. - Leeftijd niet ouder dan 30 jaar. De salariëring hangt af van leeftijd, diploma's en ervaring. Sollicitaties te richten aan de Direkteur van de Stichting. Acacialaan 2 (Postbus 73) Bennekom (tel. 08389-7112). Ten behoeve van de administratieve afdelingen van ons kantoor in Amsterdam-Buitenveldert zoeken wij enige jonge mensen: in het bezit van diploma MAVO-4 en praktijkdiploma boekhouden of van een diploma MEAO (Econ.-Adm. Afdeling) Enige administratieve/boekhoudkundige ervaring is gewenst. die dit jaar het diploma MAVO-4 behaald heeft en een afwisselende administratieve functie ambieert. Sollicitaties te richten tot de afdeling personeelszaken, Buitenveldertselaan 7, Postbus 7841 te Amsterdam telefoon 020-446881de heer Huls. Dijker en Doornbos accountants Alkmaar Amsterdam Arnhem Doetmchem Emmen s-Gravenhage Groningen Heerlen Helmond Hengelo (O s-Hertogenbosch Hilversum Leeuwarden Middelburg Nijmegen Roermond Roosendaal Rotterdam Tilburg Utrecht Zwolle Brussel Willemstad (Curacao) De Stichting Amsteihuizen te Amsterdam beheert vier verpleeg- en verzorgingstehuizen van protestantse signatuur voor bejaarden en een complex bejaardenwoningen, elk met zijn eigen directie. Om het bestuur van de stichting bij te staan in zijn werkzaamheden vragen wij als full-time functionaris een Deels heeft hij een spilfunctie tussen bestuur en directies: hij signaleert vraagstukken binnen de tehuizen bij het bestuur en begeleidt het uitvoeren van bestuursbesluiten bij de directies, zonder de organisatie nochtans direct te leiden. Deels functioneert hij als vast referentiepunt voor het bestuur: hij weet wat er in de gezondheids zorg omgaat, bereidt bestuursvergaderingen voor en treedt als secretaris op, representeert het bestuur waar nodig en denkt op bestuursniveau mee in de beleidsvorming. Wij vragen voor deze op directieniveau gehonoreerde functie iemand van academisch niveau (bijvoorbeeld een jurist) die in vorige functies de ervaring heeft opgedaan om nu op bestuursniveau te kunnen participeren. Belang stelling voor de gezondheidszorg (en de bejaardenzorg) is uiteraard noodzakelijk, maar ook het vermogen om vraagstukken analytisch te kunnen benaderen, zijn gedachten helder te kunnen formuleren en stimulerend te kunnen optreden. Leeftijd 35 a 50 jaar. Handgeschreven brieven met alle relevante gegevens onder nummer A80 te richten aan onderstaand bureau, Oranje Nassaulaan 7 te Amsterdam, t.a.v. de heer A. H. Karssiens. Discretie is uiteraard gewaarborgd. In de afdeling Normalisatie van onze sektor Research and Development is een vakature voor een Functie-inhoud: De afdeling normalisatie is o.m. belast met het opstellen van teken- en constructievoorschriften en specificaties van materialen en onderdelen voor de constructie van apparaten. De gezochte medewerker krijgt na een inwerkperiode tot taak het uitbouwen en begeleiden van het pakket normen voor electrische- en electronische materialen en onderdelen Het aspect betrouwbaarheid zal hierbij ruime aandacht moeten krijgen. Functieeisen: Electronicus op HTS-niveau met een ruime ervaring in de toepassing van electronische systemen en componenten, die bereid en in staat is deze ervaring om te zetten in bedrijfsnormen. Hl) moet daarbij over de capaciteiten beschikken de uitgwerkte gegevens over te dragen op andere medewerkers. Inlichtingen over deze functie worden u gegeven door de heer A. Robijns, telefoon 077 - 92222. toestel 2318. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Ocè-Nederland B.V. St. Urbanusweg 102. Venlo, Personeelszaken Research Development Océ—Nederland B.V. Océ en van der Grinten zijn handelsmerken RES 76-48 GEVRAAGD Bedrijfsassistent Bekend met verspanende machines Leefli|d 25 35 jaar Schriftelijke sollicitaties aan M.T.S.er W.B. SCHRAMIFA B.V. Hoofdstraat 57 BORGER (Dr.) Uw gerubriceerde advertentie driemaal opeenvolgend ge- plaats, wordt slecht tweemaal in rekening gebracht. PLAATS EE^ijt^G BEL 020—913456 Oosthoek's Uitgevers maatschappij b.v. is gespecialiseerd in encyclopediën en is onderdeel van Kluwer Uitgevers-Drukkers Ter aanvulling van het redaktieteam van de bekende Oosthoeks Encyclopedie zoeken wij kontakt met een (mnl. of vrl.) geografische wetenschappen De bureauredakteur redigeert wetenschappelijk en/of semiwetenschappelijke manuscripten; hij/zij is in staat tof verantwoorde rewriting en in voorkomende gevallen tot het leveren van eigen bijdragen. Voor deze funktie is het noodzakelijk te beschikken over - een hoge graad van algemene ontwikkeling, niveau gymnasium en lev. niet-voltooide) academische opleiding - goede stilistische kwaliteiten - scherp kritisch vermogen - goede contactuele eigcschappen i.v.m. het onderhouden van relaties met externe auteurs - redelijke organisatorische kwaliteiten i.v.m. het beheer van de onder hem resortterende rubrieken Naast een interessante werkkring en honorering, kennen wij goede secundaire arbeidsvoorwaarden, o.m. 8% vakantietoeslag en een gratificatieregeling. Belangstellenden nodigen wij uit een sollicitatiebrief te sturen aan de afdeling Perse-Reiszaken van: Oosthoek's Uitgeversmaatschappij b.v. Tolsteegsingel 1 te Utrecht, telefoon 030 - 517824. PAEDOLOGISCH INSTITUUT AMSTERDAM Afdeling ambulante hulpverlening (ambulatori um) Prins Hendriklaan 23. Ter voorziening in twee deeltijds-vacatures is een vacature voor een (volledige weektaak) Haar/zijn taak is: onderzoek en begeleiding van kinderen in de leeftijd tot 14 jaar met hun ouders (gezin). Deelname aan ontwikkeling van preventieve aktiviteiten. Begeleiding van doctoraal-studenten in stage en projektgroepen. Enige jaren ervaring, met name in onderzoek en begeleiding in een ambulante werksituatie wordt verlangd. Evenzo gerichte belangstelling voor preventie. De christelijke signatuur van het Instituut moet U kunnen onderschrijven. Inlichtingen worden gaarne gegeven door Drs. J. Heiner, adj. dir. coördinator Telefoon 020 - 737033. Schriftelijke sollicitaties, binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan: Proff. Dr. J. de Wit. Direkteur Paedologisch Instituut Vossiusstraat 56, Amsterdam.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 16