REÜNIE REÜNIE ZON en SCHILD /oS HAGEVELD Trouw FAMILIEBERICHTEN 20 OKTOBER 1976 INTERNAAT voor jongens Ur protchr tehuis voor psychisch gestoorde bejaarden "De Breukelderhof'Bennekom [ASSEN 26JUNI ZATERDAG 5 JUNI 1976 TROUW/KWARTET 10HTEI V- kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Getrouwd: P. P. Sarabèr Sr. N. A. M. Helderman Abcoude. 3 juni 1976 Koppelland 1 Dankbaar aan de God van ons leven hopen wij met onze Ouders Gerrit de Bruin en Corrie de Bruin-Grootenboer hun 2S-jarig huwelijksfeest te vieren op 20 juni 1976. Wij willen u gelegenheid geven hen te feliciteren op woensdag 16 juni a.s. 's avonds van 7—9 uur in „de Magneet", ingang naast de Gereformeerde Kerk, Nieuw Loosdrechtsedijk. Jeske en Bert Marleen en Jan Bas Nieuw Loosdrecht, juni 1976. HaÜincklaan 20. Gode dankbaar hopen wij in deze maand, samen met onze kinderen, ons zilveren huwelijksfeest en het 25-jarig ambtsjubileum te vieren. Degenen, die ons willen gelukwensen, zullen wij gaarne ontmoeten op de feestelijke receptie, die de kerkeraad van de gereformeerde kerk van Middelburg ons aanbiedt op woensdag 16 juni 's avonds van 19.30—22.30 uur in het kerkcentrum „De Hoeksteen", Rozenburglaan, Middel burg. W. M. de Bakker G. J. de Bakker-ten Brink Op 11 juni 1976 hopen onze Ouders en Grootou ders Jan Balder Geertje Balder-Balder in dankbaarheid te gedenken dat zij 40 jaar gele den in het huwelijk traden. gelegenheid om hen hiermee te feliciteren vrijdag 11 juni a.s. in ,,'t Trefpunt" achter de Geref. Kerk te Broek op Langedijk, van 19.30 tot 21 uur. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Broek op Langedijk, juni 1976. Dorpsstraat 46. 9 juni 1936 Redmer Huizinga 9 juni 1976 Trijntje Huizinga-Roelfsema zullen, zo de Here wil a.s. woensdag dankbaar herdenken, dat zij elkaar 40 jaar geleden trouw beloofden. God hun Vader heeft hen veel gegeven. Hij heeft ook teruggenomen, nochtans: „de naam des Here zij gelooft". Gelegenheid tot feliciteren m de recreatiezaal van „de Paasweide": voor alle medebewoners van 15.30 tot 17.00 uur en overigens des avonds: van 19.00 tot 20.30 uur. Appingedam. juni 1976, ,de Paasweide 46. Hun dankbare kinderen, behuwd- en kleinkinderen. Blij en dankbaar berichten wij, dat onze ouders en grootouders J. Timmerman en M. Timmerman-Bremmer op 10 juni D.V. 50 jaar getrouwd zijn Hun kinderen en kleinkinderen Gelegenheid tot feliciteren donderdagavond 10 juni van 19.30-22.00 uur in „Het Anker" te Wierden. Wierden, juni 1976, Kruissteenweg 77. Cez. 28 O.bundel 12 juni 1926 12 juni 1976 Blij en dankbaar delen wij u mede. dat onze geliefde ouders en grootouders K. de Groot en J. de Groot-Peereboom D.V. 12 juni a.s. 50 jaar getrouwd zijn. IJmuiden: Fam. P. de Groot Marken: Fam. A. van der Lee Receptie 12 juni a.s. van 19.15 tot 21.15 in Hotel „De Visser" Hoogkamplaan 12 Marken. Op D.V. 2e Pinksterdag 7 juni a.s. hopen onze Ouders. Groot- en Overgrootouders H. C. Breeman en M. Breeman-Herfst oe dag te herdenken waarop zij 60 jaar geleden in het huwelijk traden. Rotterdam, juni 1976. Flat „Tuinenburgh" Oosterse Tuin 447 Rotterdam-IJsselmonde. Hun kinderen, klein- en achterkleinkinderen Gelegenheid tot feliciteren op zaterdag 12 juni a s. van 3 tot 5 uur 's middags in gebouw „De Magneet". Koningin neweg te Rotterdam-IJsselmonde. Bestuur, directie, collega's. N O P en studenten van onze P A en zovele anderen familie leden. vrienden en bekenden, doe zo hartelijk meeleefden bij mijn 25-jarig predikantsjubi leum zeggen wij daarvoor langs deze weg dank. Ds. en mevr. v. Reeven Rotterdam. 5 juni 1976 Wij willen allen die ons hebben verrast met gelukwensen, bloe men en geschenken of in welke vorm dan ook van hun belangs telling hebben blijk gegeven bij ons 50-jang huwelijksfeest hier voor héél hartelijk bedanken. C. de Gelder E. de Gelder- S loot weg Hazerswoude. Juni 1976 Onze hartelijke dank voor dc vele felicitaties, bloemen en ca- deau's, die wij ontvingen ter ge legenheid van ons gouden/zilve ren huwelijksfeest H. J. Abma, J. Abma-Mulder. H. Hofstee, J. Hofstee-Abma. Tj. v. Oostrum, R. v. Oostrum-Abma. Wommels Rotterdam Sunnyside juni 1976. Op Zijn tijd heeft God tot Zich genomen onze broer en zwager L. C. Volkers op de leeftijd van 54 jaar. Werpt al Uw zorgen op de Here; Hij zal U rust geven. 3 juni 1976 Leeuwarden: J. W. Volkers J. Volkers-Reinalda Arnhem: C. Volkers C. E. Volkers-van der Woude Ede: H M Nauta-Volkers P. Nauta Uithoorn: F. Volkers E. Volkers-Boringa Met grote verslagenheid maken wij bekend, dat op 3 juni 1976 is overleden op de leeftijd van 54 jaar. de heer L. C. Volkers (register-accountant) Gedurende vele jaren verbonden aan ons kantoor te Leeuwarden en sinds enige jaren aan ons kan toor te Hilversum. In hem verliezen wij niet alleen een toegewijde en bekwame medewerker, maar zeker ook een goede collega, wiens nagedachtenis wij in ere zullen houden. Ons medeleven gaat uit naar zijn zo zwaar ge troffen gezin. De Nederlandse Accountants Maatschap „Het geknakte riet zal Hij niet verbreken" Matth. 12 20 De Raad van de Gereformeerde kerk van Wapen veld geeft met verslagenheid kennis van het over lijden van Broeder L. C. Volkers Zijn grote toewijding aan Christus en zijn gemeen te moge ons tot voorbeeld strekken. Wij zijn dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend. De Heer van leven en dood sterke zijn vrouw en zijn kinderen bij dit zware verlies. Ds. T. L. Bakker, praeses; J. IJzerman, scriba. Wapenveld, 3 juni 1976. Geheel onverwacht nam de Here, in de volle zeker heid des geloofs, tot Zich mijn lieve Man, onze Vader en Opa Hendrikus ten Brinke op de leeftijd van 67 jaar Wij zijn dankbaar voor het vele. dat hij voor ons is geweest. Hardenberg: L. J. ten Brinke-Weelink Heemse: J. ten Brinke H. ten Brinke-Lamberink Vriezenzeen: A. Schepers-ten Brinke B. Schepers Emmeloord: G. ten Brinke J. ten Brinke-van Leeuwen Coevorden: H. ten Brinke K. ten Brinke-Baarslag Hardenberg: H. M. Post-ten Brinke H Post Utrecht: Alex en Gerda Hardenberg: Bertus en Jeannet en kleinkinderen Hardenberg, 3 juni 1976 J. H. Prengerlaan 12 De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 8 juni a.s. om 13.00 uur in de Gereformeerde kerk te Hardenberg, waarna de begrafenis zal plaatsheb ben om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats, Scholtensdijk te Heemse. Voor de rouwdienst, om 12.30 uur, is er gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis en geen bloemen. Na een korte ziekte in Jezus ontslapen mijn trouwe Man en onze zorgzame Vader Hendrik Cornelis van der Spelt op de leeftijd van 66 jaar Alphen aan den Rijn: G. A. van der Spelt- Van der Reyden Milton Keynes (Engeland): Ronald en Anne Alphen aan den Rijn, 3 juni 1976 Jongkindt Coninckstraat 15. Aan huis geen bezoek De overledene is opgebaard in een der zalen van de Maranathakerk. Gelegenheid tot condoleren 7 juni (2e pinksterdag) in de bijgebouwen van de Maranathakerk van 19.30-20.30 uur en na de teraardebestelling in de aula van de begraafplaats. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden dinsdag 8 juni a.s. te 13.00 uur in de Maranatha kerk. voorafgaande aan de teraardebestelling die zal plaatsvinden te 14.00 uur op de Oosterbe graafplaats te Alphen aan den Rijn. Na een langdurig en smartelijk lijden heeft de Heere toch nog plotseling tot Zich genomen, mijn geliefde Man. der kinderen zorgzame Vader en Grootvader Adrianus Mesker echtgenoot van M. J. Verhey, op de leeftijd van bijna 73 jaar. „Afij was bange, maar Gij hebt mij verlost" Ameide: M. J. Mesker-Verhey Woerden: Joh. Mesker J. Mesker-den Braven Schoonhoven: J- A. Mesker M. G. Mesker-Kastelijn Ameide: P. D Mesker G. Mesker-Mourik Dubbeldam: C. L. Mesker A. Mesker-Weeda Hardin xveld- Giessendam: G. M. Mesker Lexmond: H. C. Mesker J. S. Mesker-Muilwijk Hoog-Blokland: A. M. Mesker-Bikker H. Bikker en kleinkinderen Ameide. 3 juni 1976 Pr. Marijkeweg 58. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden op dinsdag 8 juni a.s. tussen 2.00 en 3.00 uur n.m. op de nieuwe begraafplaats te Ameide. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de kerkzaal van het Verzorgingstehuis „Open Vensters". Pr. Marij keweg 34 te Ameide. Deze dienst zal aanvangen om 1.30 uur n.m en daarin zal voorgaan ds. W. Kalkman. Gelegenheid tot condoleren op zaterdag 5 juni 1976 van 7.30-8.30 uur n.m. in de kerkzaal. Geen toespraken Geen bloemen. ffsmr mrosirsinnns o oa oo~b~tm o öw<rtnrtnnfinfï oaoTTTTTöVro'óVoöTnnnrg r-l-3 Ter gelegenheid van het 9e lustrum van ons centrum zal voor alle oud-medewerkers weer de mogelijkheid bestaan om elkaar te ontmoeten en nader kennis te nemen van de ontwikkelingen binnen Middels onderstaande coupon zien wij vóór 1 augustus a.s. aanmelding voor deelname gaarne tegemoet. Aanmelding tot deelname aan de reünie op 20 oktober 1976. Naam: Adres: I I I Zenden aan: Reünie-cie 'Zon en Schild' Utrechtseweg 266 - Amersfoort. -l-T BISSCHOPPELIJK COLLEGE HEEMSTEDE atheneum (met latijn) (eigen school) gymnasium/havo/mavo (scholen-in Haarlem en Heemstede) U bent met uw zoon op zoek naar een nieuwe school. Hebt u ook gespeeld met de gedachte, dat een school internaat een mogelijkheid is? Ons college wil een leer- en leefgemeenschap zijn voor jongens. Studiebegeleiding, schooladvies, beroepskeuze en persoonlijkheidsvorming krijgen veel aandacht. Om de band met het gezin en de eigen omgeving te be houden zijn de jongens in de weekends thuis. Stelt u vrijblijvend" op de hoogte. Inlichtingen bij de directie van Hageveld. Cruquiusweg 15. Heemstede. Telefonisch bereikbaar tussen 12.15 en 13.00 uur; 023 - 282350. Met onroering namen wij kennis van het onver wachte overlijden van onze collega en oud-vennoot Laurens Vrind gedurende meer dan dertig jaar heeft hij zijn beste krachten gegeven aan onze maatschap. Aan zijn warme persoonlijkheid en enthousiasme bewaren wij de beste herinneringen. Pelser, Hamelberg, van Til Co. Rotterdam, 4 juni 1976 In het duister van de tijden ben ik nooit alleen geweest, want God gaf mij ten geleide op mijn wegen woord en Geest. Heden heeft de Heere na een langdurige ziekte tot zich genomen onze lieve Moeder, Schoonmoeder en Oma Anna Johanna Weima weduwe van Bouwe van den Berg, op de leeftijd van 65 jaar. Madagascar: A. van den Berg K. van den Berg- Wiersma Bouwe Antje Hoorn: E. van den Berg T. van den Berg-Kroon Yvette Tessa Groningen: M. van den Berg A. Sijtsma Epe: W. van den Berg en verdere familie. Sneek, 4 juni 1976 Willemstraat 11 De rouwdienst zal worden gehouden op dinsdag 8 juni 1976 om 2.00 uur in de Geref. Noorderkerk, waarna de begrafenis op de Algemene Be graafplaats zal plaatsvinden. Gelegenheid te condoleren een half uur voor de aanvang van de dienst in de kerk. Heden werd door God thuisgehaald zijn kind, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Opa Jan van Riemsdijk op de leeftijd van 59 jaar. uit aller naam: J. O. R. van Riemsdijk-van Bokkem Rotterdam, 3 juni 1976 Persijnstraat IA Verzoeke geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Eudokia-ziekenhuis Bergsingel 215 Bezoek: zaterdag van 16.00 tot 16.30 uur. De herdenkingsdienst zal gehouden worden dinsdag 8 juni om 13.30 uur, door weleerwaarde Heer Ds. F. van Zuthem, in de Duyststraatkerk, waarna de begrafenis om circa 14.30 uur zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Hof wijk" te v.m. Overschie. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in de kapel op de begraafplaats. Het behaagde de Here voor ons onverwacht tot Zich te nemen mijn geliefde man, onze zorgzame vader en onze allerliefste opa REINT JANSEN op de leeftijd van 55 jaar. B. Jansen—Gosseling Ria en Jan Sigrid, Karen en Arjun Karei en Carry Teresa, Ton, Annemieke en Reint Ineke Amsterdam. 4 juni 1976 Eemsstraat 49 II Gelegenheid tot condoleantie-bezoek dinsdaga vond van 7—8 uur in het gebouw van de Protes tantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a. Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 9 juni om 11 uur op de begraafplaats „Zorgvliet" aan de Amsteldijk. Vertrek van de Vondelstraat ongeveer 10.15 uur. Geen Bloemen. In het kader van het 10-jarig bestaan zal er worden gehouden een van oud-medewerkers op 17 september 1976 ontvangst om 14.30 uur. Zij die deze reünie wensen bij te wonen worden verzocht zich voor 1 september 1976 schriftelijk op te geven onder vermelding van hun naam en adres. Hierna krijgt u een uitnodiging met programma toegezonden. U kunt zich opgeven bij Zr. A. C. van de Hoorn, Breukelderhof, Bennekom. Provincie Overijssel Gedeputeerde staten van Over ijssel maken bekend dat ter vol doening aan het bepaalde arti kel 10. lid 8 van de Wet Uitkerin gen Wegen ter provinciale grif fie. Luttenbergstraat 2 te Zwol le en op de secretarieën van de in Overijssel gelegen gemeen ten met ingang van 10 juni 1976 gedurende dertig dagen ter in zage ligt een ontwerp-beslult tot wijziging van de Verdelings- verordening wegen Overijssel. Tot en met 9 juli 1976 kunnen bezwaren tegen het ontwerp besluit schriftelijk bij gedepu teerde staten worden inge diend. Heden nam God plotseling van ons, onze lieve Vader Aalt Jacobse op de leeftijd van 69 jaar. „Mijne genade is u genoeg, want mijne kracht wordt in zwakheid volbracht." 2 Cor. 12:9 De bedroefde kinderen: Ha jé Geralt An ja Nijkerk, 3 juni 1976 Van Reenenpark 33. Geen bloemen. Geen bezoek. Geen toespraken. De rouwdienst is op dinsdag 8 juni 1976 om 13.30 uur in de Goede Herderkerk aan het Willem Alexanderplein, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Nijkerk om 14.30 uur. Vrijdagmorgen jl. bereikte ons het ontstellende bericht dat bij een noodlottig ongeval om het leven is gekomen onze Leerling en Medeleerling Ronald Hugo Ramakers van Praag Wij zijn door dit bericht zeer geschokt omdat hij een aantal jaren op onze school heeft doorge bracht, en dit jaar eindexamen zou afleggen. Wij wensen in het bijzonder zijn ouders en verdere familie sterkte toe voor de komende moeilijke dagen. Bestuur, personeel en leerlin gen van de Chr. M.T.S. Marinus A. Potter, IJzerwerf 23-25, 's Gravenhage. „Mijn tijden zijn in Uw hand" 'psalm 3 16 Tot onze diepe droefheid overleed, na een langdu rige ziekte, mijn geliefde Man, onze lieve Vader en Grootvader Jacobus Willem van Kooten in de leeftijd van 73 jaar. Eerder weduwnaar van A. D. J. Ermeling emeritus predikant van de Hervormde Kerk. Amsterdam:F. M. van Kooten-Lens Schoorl (N.H.):W. Ph. E. van Kooten H. J. van Kooten- van der Zwaart Best (N.B.):E. A. Worp-van Kooten J. C. Worp Hengelo (Ov.):A. W. K. van Kooten C. A. van Kooten-Paul Doetinchem:J. R. van Kooten G. H. van Kooten- Overbeek Amsterdam:C. W. van Kooten en kleinkinderen Amsterdam, 3 juni 1976 Cliostraat 59 De kerkdienst wordt gehouden in de Thomaskerk, Prinses Irenestraat, Amsterdam-Zuid op dinsdag 8 juni te 10.30 uur. Na afloop gelegenheid tot condoleren. De begrafenis zal plaasvinden om 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Zelhem (Gld.). Na af loop gelegenheid tot condoleren in het Herv. Wijk- gebouw (Dennenlust). Thuis geen bezoek. Geen toespraken In plaats van bloemen liever giften op Postgiro 640700 t.b.v. Ouaezijds 100 te Amsterdam centrum. Voor Uw bewijs van deelne ming ons betoond na het heen gaan van onze geliefde Zuster Schoonzuster en Tante, Teuntje Hanemaaijer, betuigen wij U onze hartelijke dank. Mede namens verdere familie A.L. Hanemaaijer Scheveningen, juni 1976. Elke vrijdag in VERENIGING VOOR CHRISTELIJK VOORTGEZET ONDERWIJS te ZWOLLE Binnenkort verlaat de heer C.A. Maat het Carolus Clusius College wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. Gedurende 16 jaar was hij directeur van de D.Wijnbeek-Ulo (later Mavo-afdeling van het Carolus Clusius College) te Zwolle. Voor ouders, oud-leerlingen en collega's is er gelegenheid om van hem en zijn vrouw afscheid te nemen in de hal van het schoolgebouw aan de Assendorperdijk 31 van 16.00 tot 17.30 uur op vrijdag 18 juni 1976. Namens het bestuur, J. in 't Veld, voorzitter H.P. Nieuwenhuisen, secretaris. Scholengemeenschap „De Driestar" Afscheid te Gouda De heer B. Kijkuit, leraar rekenen aan de pedagogische Academie, neemt afscheid van het onderwijs. Een afscheidsreceptie is helaas niet mogelijk. Als oud leerlingen willen we toch graag onze waardering laten blijken. U kunt uw gift storten op Giro 1551486 t.n.v. M.A. van Welie te Berkenwoude. Gaarne voor 17 juni a.s. Inlichtingen over de aantrekkelijke adverten tietarieven worden u gaarne verstrekt. Tel. 020-913456, toestel 703 en 716. Voor de vele bewijzen van deelneming ontvangen na he overlijden van onze Kinderen Ad Jansen Bep Jansen-Kooi en Kleinzoon Gerard Jacob betuigen wij u onze hartelijke dank. Fam. Jansen Fam. Kooi Driebergen, juni 1976. Voor uw blijken van deelneming na het overlijden vanl onze geliefde Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Willemina Egbertina Johanna van Elburg-Vooijs betuigen wij aan allen onze welgemeende dank. Uit aller naam: J. A. van Elburg Leiderdorp, juni 1976. Luykendreef 14. Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk dank te zeggen willen mijn kinderen en ik u hartelijk danken voor de overweldigende belangstelling en steun die u heeft bewezen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man en onze zeer zorgzame vader en grootvader. Sicco Oegema Het heeft ons zeer getroffen. Wij hopen dat u onze welge meende dank langs deze weg wilt aanvaarden. Uit aller naam. Mevrouw P. C. A. Oegema-van der Velde IJsselmuiden, 5 juni 1976. Burg. van Engelenweg 116.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 10