Rabobank S Nakantiegangers, nog even serieus voordat de prei begint. FAMILIEBERICHTEN DINSDAG 1 JUNI 1976 TROUW/KWARTET 10 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 10.00-20.00 uur. Getrouwd Cornells Daleboudt Anna Hollander Kerkelijke bevestiging op 1 juli 1976 in.de Chr Geref Kerk ..Grote Haag" te Amersfoort om 14.45 uur Maasbergen Woudenbergseweg 104 IN PLAATS VAN KAARTEN Dankbaar en blij hopen wij op maandag 7 juni a s. met onze kinderen te herdenken dat wij 25 jaar getrouwd zijn. Zij. die ons willen gelukwensen zijn hartelijk welkom op dinsdag 8 juni a.s. tussen 19.30-21.30 uur in boerderij „Erve Kots" te Lievelde (gemeente Lichtenvoorde). H. J. Heinen J. H. Heinen-Arentsen Harderwijk. Beneluxlaan 50. Geheel onverwachts overleed op Hemelvaartsdag in Zwitser land onze Zwager Hilbrand Veenstra echtgenoot van G. H. Apotheker op de leeftijd van 70 jaar Psalm 73 28a „Maar mij aangaande hel is mi) goed nab ij Cod te zijn". B Apotheker-Warmolts W G Wijma-Apotheker H P Apotheker W Apotheker Borgman H. U A. Wolfis-Apotheker J Wolfis J. Apotheker Hardenberg. 31 mei 1976. Gezang 300. vers 6. Van die dag kan niemand toeten, maar het woord drijft aan tot spoed, zouden wij niet haastig eten, gaandeweg Hem tegemoet, Jezus Christus, gisteren, heden. komt voor eens en komt voorgoed' Op zondag 30 mei werd onze lieve Moeder en Oma Rika van Barneveld weduwe van Jan Pieter van Ginkel op dc leeftijd van 85 jaar door God Thuisgehaald. Wij zijn dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben. Amsterdam: W. -C. Tolsma-van Ginkel D. J. Tolsma Rita Folkert Eric Amsterdam. 30 mei 1976. Zuidcrakerweg 40. Gelegenheid tot afscheid nemen woensdagavond van 8.00 tot 9.00 uur in de rouwkamer van Dun- weg's Begrafenis Associatie. Tuinweg 9 te Hoofd dorp. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden in de Geref. Kerk te Badhoevedorp. waarna de begrafe nis om ongeveer 11.00 uur zal plaatsvinden op de nieuwe algemene begraafplaats te Hoofddorp, aan de Hoofdweg hoek Vijfhuizerweg. In Jezus ontslapen onze zeer geliefde Moeder. Schoonmoeder en Oma Feikjen Dethmers-Eringa Zij werd 71 jaar. Ik heb vree. waf ook mag komen. Jezus heeft mijn hand genomen en hij leidt mij aan zijn Hand naar het eeuwig Vaderland Sncck, 29 mei 1976. Meppol Paramaribo' Lcidschendam: Hoogevcen: Borne: Purmercnd: Rijnsburg: Purmerend: H. Dethmcrs M. C. Dcthmers-Kooisira H Dethmers M M. Dethmers-Ancma D Vos-Dethmers R. Vos A. C. Boersma-Dethmers G A. Boers ma M Dethmers G. Dethmers-de Jong J. Dijksterhuis-Dethmers A. Dijksterhuis D. de Bood-Dethmers A. de Bood en kleinkinderen De rouwdienst zal worden gehouden op donder dag 3 juni om 13 00 uur in dc Oosterkerk. Lceuwar- derkade te Sneck. waarna de teraardebestelling op de Algemene Begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren een half uur voor de rouwdienst in dc Oosterkerk. Correspondentie-adres: Randweg 86. MeppeL De Here is mijn herder, mij ontbreekt niets; Hij doet mij nederliggcn in grazige weiden; Hij voert mij aan rustige wateren. Pslam 23 1 en 2 en wanneer Ik heengegaan ben en u plaats berrtd heb. kom Ik weder en zal u tot Mij nemen, opdat ook pi» zijn moopt. u*aar Ik bei- Joh. 14 3. 4 en 5. Een dag na Hemelvaart heeft God onze heve Moeder en Oma Jacoba Zegers-Kielen thuis gehaald. Zij is 86 jaar geworden. Adri. Gerard. Serge cn Jeroen Bestebreurtje 's-Hertogenbosch. 29 mei 1976 Correspondent iendres: Pastoor van Vroonhovenstraat 6. Schijndel. De teraardebestelling vindt plaats op de Bijzon dere Begraafplaats te Heclsum aan de Koningin nclaan op dinsdag 1 juni om 14 00 uur Vooraf iser om 12 30 uur een rouwdienst in de Gereformeerde kerk van Renkum-Heelsum. Utrechtseweg 93. „Mijn genade is u genoeg." In de verwachting van het eeuwig leven ging van ons heen mijn lieve man. onze zorgzame vader en grootvader Adrianus Hogenbirk op de leeftijd van 84 jaar A. E. Hogenbirk-Kyburg N. R. Hogenbirk A. Hogcnbirk-te Nijen- huis Annehes Tjalle Arjan Amsterdam. 30 mei 1976 Huize „De Schutse", Hemsterhuisstraat 123 Correspondentie-adres. N. R Hogenbirk. Groenendaalstraat 26, Amsterdam - 1017 Telefoon: 020-156989 Geen bloemen Geen toespraken. De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 3 juni om 9.30 uur in Huize „De Schutse". Hemster huisstraat 123. waarna tegen 10.30 uur de begrafe nis zal plaatsvinden op de begraafplaats Westgaarde". Ookmeerweg 275 te Amsterdam/Osdorp. De Here nam tot Zich onze geliefde Zwager W. Kirchner sr echtgenoot van in de ouderdom van Pretoria: R. Amstelveen: R. Renkum: A. Den Haag: H. Voorburg: M. Amsterdam: S Zwolle: R. S. Amsterdam: J. Bussum, 28 mei 1976. J. M. Kirchner-Mulder 72 jaar. J Mulder-Stagger E. Mulder-Nadort Termorshuizen-Mulder C. Blonk-Mulder E. M. Mulder H Mulder J. A. Eisma-Mulder N. Eisma C. Mulder Romeinen 8 38-39 Op 41-jarige leeftijd is mijn lieve Man, onze lieve Pappa Karei Jan Stroes van ons weggenomen. A. M. Stroes-de Rooij Madeion Monique Jiska Dc begrafenis zal plaatsvinden donderdag 3 juni 1976 om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Wageningen. Vooraf wordt een dienst gehouden in de Vredehorstkerk. Tarthorst 1. Wageningen. aanvang 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Liever geen bezoek aan huis en geen bloemen. Wageningen. 30 mei 1976. Tarthorst 114. Uit het midden van onze familie wordt wegge nomen Karei Jan Stroes echtgenoot van A. M. Stroes-de Rooij Hilversum: N. Bergen op Zoom: G. Zaandam: A. A. Amstelveen: W. Hilversum: Bergen op Zoom: C. R. J. J. J. C. M. Putten: Enschede: Stoers-Hoek B. de Rooy-Hoek J Helsloot-Stroes N. Helsloot Stroes Stroes-Morreau Stroes E. Stroes- van Drimmelen P. de Rooy de Rooy-Verhage J. de Rooy dc Rooy-Feenstra Schussler-de Rooy Melse Melse-Bareman neven en nichten De Kerkeraad van de Gereformeerde kerk van Wageningen moet u. met grote verslagenheid, be richten dat op zondag 30 mei plotseling uit zijn midden is weggevallen: Karei Jan Stroes in de leeftijd van 41 jaar. Onze gemeente en vooral de jongeren verliezen in hem een enthousiast en toegewijd jeugdouderling. Wij willen als gemeente om zijn vrouw en kinderen heenstaan in hun grote verdriet en hen dragen in onze gebeden. Namens de Kerkeraad: E D J. de Jongh, praeses M. Bouw. scriba. „Ik geloof in de vergeving der zonden, wederopstanding des vleses en 'een Eeuwig Leven." Heden werd van ons weggenomen mijn innig ge liefde man en onze zeer zorgzame vader en schoon vader Arie van der Horst op de leeftijd van bijna 82 jaar. Vlaardingen: A. van der Horst-van der Mey H van der Weijdeh-van der Horst J. van der Weijdon Oostvoorne: Th van der Horst C. van der Horst-van {er Meer Woudenberg: G. A. Meijroos-van dor Horst G. E. C. Meijroos Leek A. Snatersc-van der Horst P Snaterse Vlaardingen: A. van der Horst J. J. van der Horst-Koster Vlaardingen, 31 mei 1976 Parkweg 34 Gelegenheid tot condoleren donderdagavond a.s. van 7.00-7.30 uur in de aula van het „Holy Zieken huis". Holysingcl 3 te Vlaardingen. waar de overle dene is opgebaard. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 4 juni a.s op de algemene begraafplaats „Holy". Olmendreef te Vlaardingen. aankomst aldaar om 2.45 uur n.m. Correspondentie-adres. Burg. Verkadesingel 7A. Vlaardingen. Onze innig geliefde opa Aric van der Horst is naar dc Hemel gegaan. Wij zullen hem erg missen. Kees-Jan. Annette en Harmke Yolanda, Ananne en Wilma Anne, Carl en Edward Eric. Ronald. Anita en Arianne Arie. Anne. Ine en Thommie Vlaardingen. 31 mei 1976. Na vele jaren gelukkig bij elkaar te zijn geweest werd door de Heere tot Zich genomen. Zijn moege streden kind ..mijn lieve vrouw" onze moeder en Adriana Klasina Hoogendoorn- Francken op de leeftijd van 69 jaar T Hoogendoorn Ton en Rika Arie Nel en Rien Andrina Hazerswoude. 31 mei 1976 Jan. Steenstraat 7. De teraardebestelling is D.V bepaald op don derdag 3 juni. Er zal dan om 14.30 uur een rouw dienst beginnen in de Ned. Herv. Kerk aan de Dorpsstraat, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Hazerswoude-dorp. Gelegenheid tot condoleance» bezoek aan huis. des avonds tussen 7 en 9 uur. ZaJig zijn de zachtmoedigen. In Gods heerlijkheid opgenomen onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Geertje Balder-Jonker in de leeftijd van 63 jaar. Scarborough. I. Glas-Balder Broek op Langedijk G. Balder-Plugboer Haarlem N. Balder-Leijen Broek op Langedijk M. Glas-Balder Broek op Langedijk J. Jonker G. Jonker-Timmerman Vancouver T. Schouten-Jonker H. Schouten neven en nichten Heden heeft God tot zich ge nomen onze lieve broer, zwa ger en oom Rutger Lambertus Koele 53 jaar oud Lcidschendam: B. Koele A. Koele—Pen Wezep D. M. Rakhorst—Koele J H Rakhorst Wezep: C Labots—Koele H. Labots Ridderkerk: F J Koele P. KoeleMoor neven en nichten Wezep. 31 mei 1976 Prinses Margrietlaan 18. De begrafenis zal plaatsvin den op de Oude Be graafplaats te Wezep op 3 juni 1976 om 14.30 uur, voor afgegaan door een rouw dienst in de aula om 13.45 uur. Ik heb de goede strijd gestreden Ik heb de loop geëindigd Ik heb het geloof behouden Door onzen Heer Jezus Christus Voor one nop onverwacht nam God tot Zich mijn lieve man onze zorgzame vader en grootvader Willem Kirchner op de leeftijd van 72 jaar. Bussum, J. M. Kirchner-Mulder Eindhoven, E. C. Besselaar-Kirchner J. H. Besselaar Zwolle, A. G. Kuypers-Kirchner E. W. Kuypers Huizen (N.H.), E. Hardonk-Kirchner M. J. Hardonk Hoofddorp. W. Kirchner Y. Kirchner-Boessenkool Den Haag, J. M. Koster-Kirchner J. Koster G. A. de Jongh Swemer- Kirchner E. de Jongh Swemer en kleinkinderen Bussum. 28 mei 1976 Oranjepark 14 De rouwdienst, geleid door de weleerwaarde heer Ds. R. Strijker, zal worden gehouden op woensdag 2 juni a.s., 's middags om 2 uur in de Aula van de Algemene Begraafplaats aan de Nw. Hilversum- seweg te Bussum, waarna de begrafenis aldaar zal plaats hebben. Vertrek van de rouwkamer. Brinklaan 132 te Bus sum om 1.30 uur. Thuis liever geen bezoek. Geen toespraken. Geen bloemen. De Heere heeft tot Zich genomen onze geliefde Schoonzuster en Tante Diena Oudman-Ufkes op de leeftijd van 70 jaar. Sinds 15 april 1972 weduwe van Roelf Oudman. Thesinge, 28 mei 1976. Hooghalen T. Mouw-Oudman R. Mouw Thesinge H. Oudman Delfzijl K. Oud man K. Oudman-Smit Thesinge E.J. Oudman S. Oudman Neven en Nichten. Op 28 mei 1976 's avonds om kwart over negen heeft God teruggenomen mijn enige vriendin, mijn lieve dochter, onze lieve zuster en tante HENDRIKA IJDA KUIPER op de leeftijd van ruim 50 jaar. „Ik ben de weg en de waarheid en het leven" Groningen. ..Wielewaalflat" Zaagmulderdweg 632 Janny E. Ruiters Familie Kuiper Familie Ruiters Gelegenheid tot condoleren in het „Uitvaartcen trum" Nw. Boteringestraat 31 te Groningen dinsdagavond van 7-8 uur. Een dienst zal worden gehouden in de aula op de begraafplaats „Selwerderhof' op woensdag 2 juni a.s. om 11 uur. waarna de teraardebestelling zal plaatshebben. Frans de Vries Greetje Henk Wietske Gerard Misschien kunnen we nog iets voor u doen: een ideale reisverzekering afsluiten een rechtsbijstand- en annuleringsverzekering regelen of een aanvullende Casco-verzekering voor de auto in orde brengen u gaat naar Italië, dan hebben we voordelige benzinebonnen u kunt zich bij ons opgeven als lid van de Wegen wacht en de ANWB we kunnen zorgen voor vreemd geld. reischeques, Eurocheques en de Internationale Reis- en Krediet brief van de ANWB en voor een safe loket waarin uw kostbaarheden en waardepapieren veilig zijn. Van belang voor u? Dan zien we u voor 't vertrek vast nog wel even bij de Rabobank! geld en goede raad Heden is ingegaan tot het feest van zijn Heer. mijn innig geliefde man, onze lieve Vader en Opa Ruurd Broersma Ridder in de orde van Oranje-Nassau op de leeftijd van ruim 75 jaar Haren, 31 mei 1976 Nesciolaan 37 Eens. als de bazuinen klinken uit de hoogte, links en rechts, duizend stemmen ons omringen, ja en amen wordt gezegd, rest er niets meer dan te zingen, Heer, dan is uw pleit beslecht. I (Gezang 300) Haren:E. Broersma-van der Heide Enschede:A. Post E. J. Post-Broersma Groningen:F. Bok T. J. Bok-Broersma Gronineen:J. S. C. Broersma Assen *Tj. J. Broersma B. T. Broersma-de Vries en kleinkinderen Naar wens van de overledene zal de begrafenis in de familiekring plaatsvinden. Liever geen bezoek In het Verpleeghuis „Wendhorst" te Heerde, waar zij haar laatste levensjaren zorgzaam werd ver pleegd, is heden van ons heengegaan onze lieve Tante. Oud-tante en Nicht Dina Alida Cramer-Schaap weduwe van ds. H. Cramer in de ouderdom van 83 jaar. Uit aller naam: H. E. Schaap M. D. Schaap-Bisschop Epe. 30 mei 1976. Dijkhuizerweg 22. Rotterdam-13, Molenlaan 103. De crematie zal plaatsvinden op woensdag 2 juni a.s. om 14.35 uur in aula 2 van het crematorium te Dieren. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het cremato rium. „Onze tijden zijn in God's hand" Na een kortstondig ziekbed is van ons heengegaan onze lieve Man. Vader en Grootvader Henri Gordeau Em predikant van de Ned. Herv Kerk oud-docent aan het Ichthus-collegc op de leeftijd van 68 jaar G Gordeau-Lodder Tnllie Han, Vera en Lisa Jan Willem Enschede. 28 mei 1976. Simon de Vliegerstraat 112. Nadat dc crematie in familiekring heeft plaatsge vonden. hopen wij met u samen te komen voorde kerkdienst in de Ned. Her\ Kerk te Eibergen op woensdag 2 juni 1976 om 14 00 uur. Na deze dienst is er gelegenheid tot condoleantie in „de Huve". Geen bezoek aan huis - Geen bloemen „Afijn genade is U genoeg In deze genade van de Here Jezus Christus nam de God van het Verbond tot Zich. na een lang en geduldig gedragen lijden, onze beste en meeleven de Oom en in zijn jeugd onze Huisgenoot, de heer Abraham de Mooij in de ouderdom van 68 jaar. Namens nichten en neven van de fam. W. v.d. Eijkel Uit aller naam: H. v.d. Eijkel. Van der Koddestraat 12. Rijnsburg. „Mijn genade is U genoeg" 2 Cor. 12 9 In geloofsvertrouwen uitziende naar Zijn voor haar bestemde tijd nam God tot Zich Zijn kind. onze lieve zorgzame Moeder, Schoonmoeder en Oma Adriana Roos weduwe van Arie van Veelen op dc leeftiid van 76 jaar. Rotterdam: H. van Veelen D. van VeelenZwanen burg Papendrecht: L. Dorst—van Veelen A. P. Dorst Hoogvliet: T. van Veelenvan Veelen W. van Veelen Krimpen a/d IJssel: J. van Veelen N. J M. van Veelen—De Winter Hoogvliet: A. J. van Veelen M. van Veelen—Van 't Wout en kleinkinderen Hoogvliet, 30 mei 1976 „De Kulk", Klencke 447. Corr.-adres: H. van Veelen. Cipreslaan 13. Rotterdam-3012. Gelegenheid tot condoleren in de rouwkamer van „De Kulk" op woensdag en donderdagavond van 7.00 tot 8.00 uur De begrafenis zal D.V. plaatsvinden vrijdag 4 juni op de Algemene begraafplaats Oudeland, Oude- landseweg, Hoogvliet. Vooraf zal er een rouw dienst worden gehouden in de aula van de be graafplaats aanvang 11.30 uur. Heden is naar Huis gegaan mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Maria de Haan echtgenote van A.J. Plaisier op de leeftijd van 83 jaar en 5 maanden. Gezang 217 8 O.B. Namens de familie: AJ. Plaisier Rotterdam 3027. 29 mei 1976. Benedenstraat 85 Geen bezoek aan huis geen bloemen Dc begrafenis zal plaatsvinden woensdag 2 juni op de Ned. Herv begraafplaats te IJsselmonde t 14 45 uur. Vertrek v3n het sterfhuis 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de aula. „De Here blijft mijn Herder" De Here heeft tot zich genomen onze lieve tante Rie Kuiper Emmen: Herman, Lydia en Margreet Hindriks Oostvoorne: Jetty en Kees Groenewegen 28 mei 1976. Voor ons onverwacht nam de Heere tot zich mijn geliefde Man. onze dierbare Vader, Groot- en Overgrootvader Jacobus Vedder Kzn in de leeftijd van 86 jaar. (Psalm 68, vers 10, oude berijming). Uit aller naam: Diemen, J. Vedder-Boogaard Diemen, 30 mei 1976 Ouddiemerlaan 36 De rouwdienst wordt gehouden op 3 juni a.s. in de „Schuilplaats" te Diemen, D. J. den Hartoglaan 1. voorganger Ds J. Struys, Ned. Herv. Pred. te Diemen, aanvang 11.30 uur. Daarna zal de teraardebestelling plaats vinden op de begraafplaats „Rustoord" om 12.15 uur te Diemen. Geen bloemen. Blijf bij mij Heer. want d'avond is nabij De dag verduistert Here, blijf bij mij. Op de avond van 29 mei heeft God in stilte thuisge haald mijn oudste Dochter, onze Zuster, Schoon zuster en Tante Feikje Eringa weduwe van Michiel Dethmers in de leeftijd van 71 jaar. Sneek D. Eringa-Leenstra Canada R. Kroeze-Eringa H.W. Kroeze Sneek J. Eringa P. Eringa T. Eringa-Krul A. Eringa J.C. Eringa-de Ruig Pretoria A.E. v.d. Plaats-Eringa G. v.d. Plaats Coevorden J. Eringa J.B. Eringa-Burgers Apeldoorn Tj. Quartel-Eringa D. Quartel Zutphen G. de Vries-Eringa P. de Vries Neven en nichten Met droefheid geven wij kennis van het oyerlijden van onze lieve Moeder, Schoonmoeder, Groot- en Overgrootmoeder Clasina Gijsbertha Kapteijn weduwe van Gerardus Jacobus Aaftink in de leeftijd van 89 jaar. Uit aller naam: C. van Millingen Badhoevedorp. 30 mei 1976 „De Schuilhoeve", Keizersweg 107 Correspondentie-adres: Reigerstraat 45 Gelegenheid tot afscheidnemen dinsdagavond van 7-8 uur in de rouwkamer van „De Schuil hoeve", Keizersweg 107, Badhoevedorp. De rouwd;~nst zal gehouden worden woensdag 2 juni te 2.f uur in de aula van „De Schuilhoeve", waarna t 3.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de b« ^raafplaats Zorgvlied aan de Amsteldijk te Ams jrdam. Voor de belangstelling tijdens haar ziekte, en het medele ven bij het overlijden van Aafke Beintema-de Graaf willen wij u hartelijk bedanken. IJdoornlaan 441 Nieuwendam Amsterdam-Noord Namens de familie: J. Beintema Voor alle bewijzen van belangstelling en hartelijk mede leven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve Zus Els Onderweegs betuigen we onze hartelijke dank. Namens allen: A- Onderweegs Oldemarkt, juni 1976.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 10