/W«i%£UlCV Jahooc Nederland krijgt weer lol in't autorijden. Allegro vanaf f9.990,- Bericht aan alle Moulinette gebruiksters Amsterdam vraagt psychologisch assistent(e) OPRECHTE VEILING Beheerder centraal diapositieven-archief Toch maar mooi van Leyland. groot°schuylenburg' chef huurderscontacten assistente psychiatrisch til ziekenhuis "vogelenzang" f ft ZATERDAG 29 MEI 1976 TROUW/KWA Het is mogelijk, dat sommige huisvrouwen de Moulinette type 127.2 en 3202 verkeerd gebruiken. Zij malen en hakken er niet alleen vlees, rauwkost, harde vruchten, noten, enz. in fijn, maar gebruiken de Moulinette ook voor het fijnmaken van bijvoorbeeld zacht fruit of erg sappige produkten, zoals b.v. tomaten en gekookte spinazie. Dat kan tot gevolg hebben dat er vocht in het elektrisch gedeelte van de motor komt en iedereen zal begrijpen dat dat niet mag. Gebruik daarom uw Moulinette uitsluitend voor niet natte produkten. Om verkeerd gebruik te voorkomen, heeft Moulinex een nieuwe gebruiksaanwijzing en een zelfklevende instruktie sticker laten maken. Iedere Moulinette bezitster krijgt deze I geheel gratis thuis gestuurd. Het enige wat u hiervoor hoeft te doen is een lege, open enveloppe met op de achterkant in blokletters uw naam en adres te zenden aan Moulinex B.V, antwoordnr. 668, Gouda. (postzegel is niet nodig) Voor het in enkele De Moulinex Mixer aardappelpuree, gebon- sekonden fijnmaken van Blender heeft deze en is den soepen, mayonnaise, ingrediënten met veel daarom bij uitstek geschikt babyvoeding, milkshakes, vocht. b.v. sappige vruchten, voor het fijnmaken en/of kortom alles wat er in de zoals tomaten en gekookte mengen en mixen van alle keuken snel en goed moet spinazie, is een gesloten produkten met veel vocht worden gemixed. beker noodzakelijk. zoals appelmoes. HAARLEM Btlderdtjkstraat 1A Tel. 023-316486 Dir. F G. de Weers veilt weer ECHTE INBOEDELS KUNST en ANTIEK, t.o.v. Notaris Mr E. Boeser uit UmukJen en wel op dinsdag 1 juni tot en met vrijdag 4 juni 1976, telkens om 10 uur begin nende Ki/kdagenyriföag 28. zaterdag 29. zondag 30 en maandag 31 mei 1976. telkens van 10 tot 16 Bij beschikking van de Arondissementsrechtbank te Amsterdam d.d. 4 mei 1976 is wegens gebrek aan baten opgeheven het failliis- sement van Draaijers Textiel B.V. gevestigd te Amster dam, Haarlemmerdijk 188. Mr. R.J.G. Abeln, curator. Voor de Centrale Kanker Bibliotheek zoeken wij - voorlopig voor 1 jaar - een medewerk(st)er die zelfstandig een diapositieven-archief kan opbouwen en beheren. In samenwerking met leden van de medische staf en de afdeling Fotografie zal de bestaande dia-kollektie moeten worden gekatalogiseerd, aangevuld en uitgebouwd. Onze gedachten gaan uit naar iemand met een HAVO of gelijkwaardige opleiding en een diploma GO-A of BDA. Ervaring met katalogiseren en typevaardigheid zijn gewenst. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitaties onder vermelding van vakaturenummer 31 -53 te richten aan het hoofd Personeelzaken van het Antoni van Leeuwenhoekziekenhuis, Plesmanlaan 121, Amsterdam-Slotervaart. Antoni van Leeuwenhoekziekenhuis Het Antoni van Leeuwenhoekziekenhuis in Amsterdam-Slotervaart is een van de modernste centra in Europa voor de behandeling van kanker en aanverwante ziekten Eris plaats voor 180patiënten De gemiddelde verblijfsduur is 25 dagen Het Antoni van Leeuwenhoek ziekenhuis en hetgeliiknamige Research-taboratorium vormen samen het Nederlands Kankerinstituut. Plezier bij de pomp. (zuinig) Gein met gasgewn. (acceleratie) "Fun" met parkeren, (kompakt) Citot lair.. Buit Pret van binnen.(ruimte! Lol op 'n landweg. (Hydragasvering) Fijnindebocht.(wegligging) vendi ctad 't Is de Allegro gelukt. Autorijden is best leuk. Kijk maar. Naar die 17.000 Allegro's. Naar evenveel lachende automobilisten. Ze kennen de voordelen van die motor, dwars-voorin. Voorwielaandrijving. Ze hebben dat gescheiden remsysteem, met schijfremmen vóór. Een verwarmde achterruit. Oprol- driepuntsgordels. Radiaalbanden en ga zo maar door. Ze hebben d'r lol in. In dat soepele schakelen. In dat sturen in zon model met een eigen gezicht. En ze blijven lachen. Dankzij de superlage kosten van verbruik, onderhoud en service. Ja hoor, autorijdend Nederland krijg&ben er weer lol in. Te meer, daar dat Rijplezier al te koop is voor f 9.990,-! Allegro 1100 DL (2 deurs), 1300 SDL (2 of 4 deurs), {hJJ 1300 Estate (3 deurs Stationcar), 1500 Special (4 deurs). Type 1300 SDUerhz ook met automaat leverbaar. t vai Prijs inkl. BTW, af fabriek. Importeur van Leyland automobielen: British Leyland. Gouda. Tel. 01820-11122. Mini - Allegro - Marina - Maxi - Princess - MG - Triumphi s\t Rover - Jaguar - Daimler - Land-Rover - Range Rover - Sherpa - Bedrijfswagens. 200 Verkooppunten in Nederland. Mogelijkheden voor leasing. Automobielbedrijf A. van den Ban B.V. Dubbelsteynlaan 51, Dordrecht. Tel. 076-61600 GABARO-SCHIEDAM B.V. Jan van Riebeeckweg 2. tel. 152242, Schiedam. ïeui ït zi ier Van Gorp Motors B.V. Verkoop: Soerweg 13, Magazijn: v. Pottumstraat 25, Werkplaats: Soerweg 15, Rotterdam. Tel. 010 - 29 52 11 Automobielbedrijf Vader Walraven van Hallstraat 4, Uilenvliet 1, Zwijndrecht. Tel. 078 - 2508b Informatie en Proefrijden Garagebedrijf van Dam BV Wattstraat 2. 's-Gravenzande. Tel. 01748 - 2466/4855, b.g.g. 01740-25431 Bij de Gemeentelijke Dienst Volkshuisvesting voor de afdeling Sociaal Beheer bij het Woningbedrijf een Taak de regeling van het georganiseerd overleg met de huurders in de vijf gekozen bewonerscommissies en de bewonersraad, de redactie van een éénmaal per kwartaal verschijnend contact en voorlichtingsblad voor de bewoners van gemeente woningen. het secretariaat van de gemeente lijke commissie van advies inzake het beheer der gemeentewoningen, organiseren en leiden van voor lichtingsbijeenkomsten met bewoners (in samenwerking met bouwkundigen van het woning bedrijf), begeleiden van de inspraak bij renovatieprojecten. Vereisten een HBO-opleiding, bij voorkeur in het journalistieke, sociaal- culturele of economische vlak. Ervaring in soortgelijk werk strekt tot aanbeveling. Aan deze werkkring is veel avondwerk verbonden. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 3824,- bruto per maand. Vakantieuitkering 7.8 procent. De rechtspositieregeling van de gemeente Amsterdam is van toepassing. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectie procedure. gemeente amsterdam Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de Afdeling Personeelszaken (Bureau Personeelsvoorziening), Oudezijds Voorburgwal 274, Amsterdam (Centrum), onder vermelding van vacaturenummer 487* 8 Voor ons personeelsrestaurant zoeken wij een Tot haar taak behoort - in sa menwerking met collega's - de zorg voor het goed functio neren van het cafetariasysteem. Aan deze functie zijn variabele werktijden verbonden, waar voor een toeslagregeling van toepassing is. Sollicitaties of verzoeken om nadere inlichtingen kunnen worden gericht aan de adjunkt- direkteur Personeelszaken. Rijksstraatweg 113. Benne- broek. telefoon (02502) 7741. te bennebroek tn.h.1 UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN Ve -b dro< —Wirn Ma> dert sHEEREN LOO Bij de psychologisch-pedagogische dienst bestaaf^f' een vacature voor een Taakomschrijving: - afnemen en uitwerken van tests - spelobservatie en rapportage - enige administratieve werkzaamheden. Vereist wordt: - diploma Kleuterleidster of gelijkwaardige opleiding', - bereidheid diploma Testassistente of Psychologisch} assistente N.I.P. te behalen. - ervaring met zwakzinnigen strekt tot aanbeveling. Nadere informaties worden verstrekt door Drs H. Dekker, psycholoog, tel. (055) 260906. toestel 121. Sollicitatie te richten aan de geneesheer-directeur van onze inrichting. MO In 1 tnaa tegt Christelijke inrichting voor geesteszwakken Zutphensestraat 106. Apeldoorn

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 28