fth Hr r. ■s 'j naaiderheem ervaren ziekenverzorgende 'de Samaritaan' hoofd van de opleiding het nieuwe spittaal algemeen directeur svn ■•B het nieuwe spittaaZ Hoofd voor de huishouding (Vrl.) ERVAREN ERGOTHERAPEUT(E) arbeids/ergotherapeut(e) De Stichting Protestants Interkerkelijk Bejaardencentrum adviseurs voor personeelbeleid en organisatie afdelingshoofd hoofd late dienst verpleegkundigen verpleegkundig Direkteur/Direktrice stafverpleegkundige ADJUNCT-LEIDSTER DOCENTE. In HUIZE FORESCHATE VERPLEEGKUNDIGE ZATERDAG 29 MEI 1976 trouw/kwa£B^£. COÖRDINEREND HOOFDVERPLEEG KUNDIGE Ons centrum maakt deel uit van het complex Prot. Chr. Streek ziekenhuis Bennekom. De mede werkers van ..De Halderhof" hebben gekozen voor samen werking in teamverband. Zij proberen samen met de 150 bewoners een prettig leef- en werk klimaat te scheppen en te be houden. In ons centrum is plaats voor een coördinerend hoofdver pleegkundige. Het ligt in de bedoeling dat twee coördinerend hoofdverpleeg kundigen samen met de directrice de dagelijkse leiding over 5 afdelingen van „De Halderhof" hebben waar behalve verzorging en reactivering van de bewoners de praktijkopleiding tot zieken verzorgende plaatsvindt. Naast de diploma's ziekenver pleging A (B) en de stafopleiding strekt ervaring in het werken in interdisciplinair verband tot aan beveling. Zij die geen stafopleiding gevolgd hebben maar daartoe wel bereid zijn. kunnen eveneens solliciteren. Ook vraagt de functie behalve leidinggevende en organisatorische kwaliteiten goede contactuele eigenschappen. Gelegenheid bestaat om in oktober 1976 deel te nemen aan de lan delijke revalidatie-opleiding voor verpleegkundigen. Wij zoeken contact met belang stellenden van protestants christelijke levensovertuiging. Inlichtingen worden u graag ver strekt door de verpleegkundig directrice zr. H. E. Vaartjes, tel. 08389 - 91 01. Uw sollicitatiebrief wordt mef belangstelling tegemoet gezien door de afdeling personeelszaken. Edeseweg 118. te Bennekom. Prot Chr Centrum voor reaktivering en verpleging van langdurig lichamelijk zieken "De Halderhof" Bennekom Het bejaardencentrum 's-Heerensteen" te Zutphen, tehuis voor verzorging en verpleging van 120 bewoners, zoekt wegens huwelijk van de tegenwoordige, per 1-9-76 een Onze gedachten gaan uit naar iemand die de gewenste opleiding daarvoor heeft en als zodanig werkzaam is geweest. Het huis heeft een prot. chr. signatuur. Sollicitaties te richten aan de direkteur van het tehuis, de heer D. van Ingen, Coehoornsingel 5, tel. inl. 05750-14941. Wij vragen op korte termijn een Binnen ons team somatische revalidatie worden door de ergotherapeut patiënten met somatische aandoeningen behandeld in de vorm van observatie funktietraining, a.d.l.-training en perceptietraining. Voorts zullen in de sektor geriatrie meer ergotherapeutische aktiviteiten gaan plaats vinden. Via lesgeven aan verpleging e.d. worden alle ergotherapeu tische behandelingsmogelijkheden uitgedragen, dus ook die van de ergotherapie binnen de psychiatrie. Behalve het diploma, goedgekeurd door de Ned. Vereniging voor Arbeids-ergotherapeuten zal het noodzakelijk zijn over organsatorische kapaciteiten te beschikken, terwijl een christelijke levensinstelling op prijs wordt gesteld. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij mevr. T. Pluijlaar, tel. 03417-4848 toestel 383. Schriftelijke sollicitaties kunnen .worden gericht aan de Geneesheer-Directeur van - Psychiatrisch Ziekenhuis Ermelo Stichting Hervormd Diahonaal Verpleeghuis te Sommelsdijk (gem. Middelharnis) Ten behoeve van de. aan ons verpleeghuis verbonden opleiding tot ziekenverzorgende, zoeken wij een Tot zijn/haar taken zullen behoren: - het opstellen en coördineren van het leerplan - het verzorgen van een belangrijk deel van het lesprogramma - het onderhouden kontakten met docenten, praktijkbege leiders (sters) en de leerlingen Twee keer per jaar vangt een preklinische periode aan, waaraan ca. 15 leerlingen deelnemen. Gevraagd wordt: - het A-diploma ziekenverpleging (een voltooide of bijna voltooide docentenopleiding strekt tot aanbeveling) - een positief Christelijke levensovertuiging Geboden wordt: - salariëring volgens N.Z.R.-richtlijnen - waardevast pensioen - beschikbare woonruimte Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpleegkundig direkteur A. W. Hovenier, terwijl uw schriftelijke realities worden ingewacht bij de afdeling Personeelszaken van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg te Sommels dijk, Koningin Juliana weg 59Telefoon: 01810-2500. streekziekenhuis warnsveld w zuiphea Voor ons ziekenhuis zoeken wij kontakt met een Het betreft een nieuwe funktie ten behoeve van de neuro- psychiatrische afdeling Wij vragen Het bezit van het diploma van een erkende opleiding Wij bieden salariëring afhankelijk van opleiding en ervaring pensioenvoorziening via het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds medewerking bij het verkrijgen van passende huis vesting Belangstellenden kunnen hun sollicitatiebrief richten aan het Hoofd Personeelszaken. Ooyerhoekseweg 8 te Warns veld bi| Zutphen 75-38 exploiteert in Nijmegen een drietal bejaardentehuizen (Levensavond en Julianaoord met samen 170, en Grootstalsehof met 85 bedden) en 56 serviceflats. Wegens pensionering van de huidige directeur zoeken wij in opdracht van het bestuur contact met belangstellenden voor de functie van Hij is verantwoordelijk voor de algehele leiding van de tehuizen, daarbij onder steund door twee adjunct-directeuren en een administrateur. Interne organisatie, personeelbeleid en begeleiding van de bewoners zullen zijn belangrijkste aandachtsgebieden zijn. In samenspraak met het bestuur en commissies zal hij een beleid moeten voorbereiden en uitvoeren dat de bewoners een zo stimulerend en liefdevol mogelijke leefsituatie biedt. Wij zoeken voor deze functie iemand die managerskwaliteiten combineert met sociale bewogenheid en belangstelling voor de bejaarde mens. Zijn achtergrond kan veelvormig zijn, maar wij denken wel aan iemand met minstens een middelbare opleiding, ervaring in een leidinggevende functie, bekendheid op het terrein van welzijnszorg en een protestants christelijke overtuiging. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatiebrief te sturen aan drs. H. E. vari Wijk van GITP Bedrijfspsychologie, Berg en Dalseweg 127, Nijmegen. Bij hem (telefoon 080-226468) en bij de heer van Veen, directeur van de Stichting (telefoon 080-228110) kunt u eventueel ook vooraf informatie verkrijgen AFWISSELEND BEZIG-ZIJN IN EEN VERPLEEG- EN REACTIVERINGSCENTRUM Als u dat aantrekkelijk vindt, bent u hartelijk welkom in Naarderheem, ons nieuw en modern geoutilleerd verpleegtehuis voor 120 somatische zieken en 60 psycho-geriatrische patiënten. Het ligt centraal in Nederland aan de rand van het Gooi. wij vragen een voor de afdeling somatische zieken. in het bezit van diploma ziekenverpleging A (en B) en zo mogelijk de stafopleiding. Naast goede contactuele eigenschappen moet zij beschikken over organisatorische kwaliteiten. Ervaring in leidinggeven is vereist. In het bezit van diploma ziekenverpleging A (en B) en voldoende ervaring in een leidinggevende funktie Part-time dienstverband is mogelijk. in het bezit van diploma ziekenverpleging A (en B) Van onze verpleegkundigen verwachten wij dat hij/zij: als teamleider werkzaam is in staat is afwisselend met collegae het afdelingshoofd te vervangen Gezien het karakter van ons huis. verwachten wij van belangstellenden een positief christelijke levensovertuiging Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring Voor huisvesting kunt u eventueel terecht in onze personeelsflat Het bestuur van de Stichting Verpleeghuizen Nederland zou ten behoeve van het psychogeriatrisch verpleeghuis "De Stichtse Hof" te Laren N.H. gaarne in kontakt komen met gegadigden voor de funktie van ter opvolging van de tegenwoordige funktionaris, die per 1 november 1976 met funktioneel leeftijdsontslag gaat. De Stichtse Hof is één van de vier verpleeghuizen voor psychisch gestoorde bejaarden, die onder de Stichting ressorteren. Het huis heeft een capaciteit van 235 bedden. De direktie van het verpleeghuis wordt gevoerd door een geneesheer- direkteur en een verpleekundig-direkteur. De organisatie van de Stichting omvat een eigen opleidingsinstituut, een psychogeriatrische dienst en een centraal bureau, waar o.a. de financiële en economische zaken worden behartigd. Voor een goede vervulling van deze funktie is van belang: - ruime verpleeghuis- of ziekenhuiservaring in een leidinggevende funktie; - diploma's A en B ziekenhuisverpleging, aangevuld met een stafopleiding; - organisatorische kwaliteiten; - het vermogen om in teamverband samen te werken. Naast het mede leidinggeven aan het totale gebeuren in het verpleeg huis zal onder de verpleegkundig-direkteur in het bijzonder ressorteren de verplegingsdienst, de huishoudelijke dienst en het internaat. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de secretaris van het bestuur Mevrouw T. van Wijngaarden, Hijmans van den Berghlaan 178, Utrecht, die tevens gaarne bereid is desgewenst telefonisch inlichtingen te verstrekken (telefoon: 030-710723). In oi psyc wilU CO Tot reali bew take roo; en s Vot kun pav kun bij On: mei bez een stichting verpleeghuizen nederiand streekziekenhuis warnsveld/bij zutphea Het Ziekenhuis heeft 350 bedden, verdeeld over 12 ve pleegafdelingen. Aan het ziekenhuis zijn alle specialit men verbonden. Voor de Verpleegkundige Dienst zoeken wij kontakt mt voor de kinderafdeling van 40 bedden in bezit van de kinderaantekening. Op deze afdeling worden prematuren, zuigelingen et kinderen met algemene en infektieziekten verpleegd. Aanstelling en salariëring geschieden maximaal in d rang van 1e verpleegkundige A. pensioenvoorziening v. het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Wij verlenen medewerking bij het verkrijgen van passend huisvesting. Zr A. C. Slotboom. Hoofd Verplegingsdienst, verstrek gaarne nadere inlichtingen, tel. 05750-84411. Belangstellenden kunnen hun sollicitatiebrief richten aar het Hoofd Personeelszaken. Ooyerhoekseweg 8. Warns veld. 76-2* S.P.O.K. KRAAMCENTRUM NOORD-WEST OVERIJSSEL EMMELOORD In verband met uitbreiding van de staf van ons kraamcentrum vragen wij op korte termijn een Aantekening kraamverpleging en be zit rijbewijs noodzakelijk. Voor goede, moderne huisvesting in Emmeloord wordt zorg gedragen. Kraamcentrum Noord-West Overijs sel heeft een gevarieerd, groot werkgebied, omvattende de gemeen ten Noordoostpolder, Urk, Breder- wiede, IJsselham en Steenwijk. Sollicitaties of nadere inlichtingen aan: Adm. Kraamcentrum N.W Overijssel, Nijenbeek 4, Em- meioord-telefoon 05270-2064 c.q. 2284. te Voorschoten wordt gevraagd een als Hoofd verzorging en verpleging. Het in 1973 geopend sfeervol bejaardencentrum bied plaats aan 64 bewoners in het Huis en aan 31 bewonen— in het zelfstandig gedeelte. Leeftijd vanaf 30 jaar. Salariëring en arbeidsvoorwaarden conform di C.A.O. Pensioenregeling van het PGGM Een aantrekkelijke flat met balkon staat ter beschik- M king. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectie- V procedure. Eigenhandig geschreven sollicitaties worden gaarne f ingewacht door de Directrice van Huize Foreschate. Mevr. Zr. G. Adriaansen-Jansen, Rouboslaan 1 te Voor schoten. Hi Huize Anslo-de Eendracht is een verzorgingstehuis in Amsterdam, waarin o.a. 36 rustende Diaconessen verblijven. Voor de dagelijkse leiding van dit tehuis zoeken wij een die naast organisatorische zaken ook het verzorgende element kan overzien. Zij/hij zal zich, samen met een klein ream van huishoudelijk personeel, inzetten voor de gehele verzorging van alle bewoners. Gezien her karakter van ons tehuis vragen wij een mede\verk(st)er met een christelijke levensovertuiging. Leeftijd rond 35-30 jaar. Salaris 1500,- bruto per maand. Een oprechte belangstelling voor bejaarde mensen is vanzelfsprekend een vereiste. Wie zich aangetrokken voelt tot het werken in onze huisgemeenschap, verzoeken wij te solliciteren hij het Bestuur der Nederlands Hervormde Diakonessen Inrichting, Thcophile de Bockstraat 8, Amsterdam. Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door Ds. A. P. Mijnarcnds. Telefoon ozo - 45 55 79- Wilt u meer informatie Belt u dan 02159-4 63 47 en vraag naar zuster L. C. W. Hasenaar. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan mevr. A. M. van den Brink, revalidatie-arts. prol chr centrum voor verpleging en reakiivering van chronisch zieken in gooi-noord amersfoortsestraatweg 1 - naarder» - tel. 02159 46347

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 26