J Acht dagen op deTienertoer vogr f36,-. Ee^UotdJuÈ uru U smult zo bij elkaar met de royale halve liter bekers van de Melkunie. (0) meetel ctl FAMILIEBERICHTEN Anti-stress programma Leven zonder stress Zelf vertrouwen kun je leren Ds Toornvliet De NS-tienertoerkaart Je kunt op zo'n kaart acht Alleen in juni, juli en speciaal voor tieners met dagen achter elkaar Nederland augustus. De NS-tienertoer- ontdekkersbloed. doorkruisen. kaart kost f 36,-. Ga op de NS-tienertoer. Elly Spoor WOENSDAG 26 MEI 1976 TROUW/KWARTfcD* voor de krant van vrijdag kunnen van daag tot 16.30 uur en morgen uitsluitend van 18.00-20.00 uur opgegeven worden onder r.r 020-913456. Zondag 23 mei 1976 is geboren Michael Adriaan Giena van de Weg-Trip Rob van de Weg. Judith-Manje Ermelo. Retiefstraat 7 En Zijn handen opheffende, zegende Hij hen. Onze Ouders en Grootouders H. Vink en J. W. Vink-Dijkdrenth Zijn vandaag 26 mei 40 jaar getrouwd. Wij verheugen ons met hen en zijn dankbaar voor wat zij deze periode voor elkaar en voor ons hebben betekend. Kinderen en kleinkinderen Waterlelie 20. Gouda. Op donderdag 10 juni 1976 is het 50 jaar geleden, dat onze ouders en grootouders C. C. van Niekerk en J. P. van Niekerk-van Genderen in het huwelijk traden. Wij hopen met hen deze dag te mogen vieren, dankbaar voor hun liefde die ons altijd omringt. Johan en Ria, Leo en Sieny. Anton en Greet. Theus en Connie, Cor en Lien en kleinkinderen Geldermalsen. 26 mei 1976 Willemstraat 14 Wilt u hen komen feliciteren, dan bent u hartelijk wel kom op vrijdag 11 juni van 18.0020.00 uur in hotel „De Gouden Leeuw". Rijksstraatweg 7 te Geldermalsen. 1936 Soli Deo Gloria 1976 Op 11 juni a.s. hopen wij D.V. met onze Ouders en Grootouders A. Hartman en C. A. Hartman-Verburg de dag te gedenken, dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk traden. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Aalsmeer mei 1976 Hornweg 74 Gelegenheid tot feliciteren op 11 juni a.s. van 16.30 uur—18.00 uur in ,,'t Baken" Sportlaan 86 te Aalsmeer. De Here nam tot Zich onze lieve moeder en groot moeder Grietje Eisenga sinds 9 juni 1963 weduwe van Freerk Oudman, op de leeftijd van 92 jaar „Rust nu, mijn ziel. de Heer heeft u bevrijd" (Psalm 116:3, berijmd) Delfzijl. Lipsker 5 24 mei 1976 Delfzijl: J. Oudman D. Bollaart-Oudman A. Bollaart Ary en Truus Aart en Greet Leo en Toos Bedum: St. Bakker-Oudman M.J. Bakker Greet en Ekke Wina De begrafenis zal plaatsvinden te Bedum op vrij dag 28 mei 1976 des voormiddags 11.00 uur vanuit het gebouw „Concordia", Prof.Mekelstraat 1. De rouwdienst wordt gehouden om 10.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in gebouw „Concordia". Hetzij wij leven, hetzij wij sterven, wij zijn van de Heer." Erg verdrietig berichten wij het overlijden van onze lieve Man. Vader en Grootvader Bastiaan van der Dussen op de leeftijd van 73 jaar Wij zijn erg dankbaar, omdat hij veel van ons heeft gehouden. Ernst. 24 mei 1976. Rotterdam. Kerkhoflaan 57. Rotterdam: T. M. van der Dussen-Lekkerkerker Oegstgeest: Ine. Han en kinderen Kaapstad (Z.-Afr): Koos. Matthy en kinderen Geen bloemen - Geen toespraken Er zal vrijdag 28 mei om 1 uur een korte rouw dienst gehouden worden in de aula van de algeme ne begraafplaats „Crooswijk" te Rotterdam, waar na de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren in de aula na de te raardebestelling. Voor ons zeer onverwacht heeft God op Zijn tijd tot Zich geroepen mijn innig geliefde Vrouw, onze lieve Moeder en Grootmoeder Harmke Visser-Hoekstra Op de leeftijd van 68 jaar. Psalm 68 7b (berijmd) Drachten R. Visser Heerenveen L. H. Offringa-van Ooijen O. J. Offringa Gorredijk K, van Ooijen M. A. van Ooijen-Kuipers Wassenaar E. A. van den Berg-van Ooijen G. van den Berg Monster H. M. Hoogteyling-Visser N. Hoogteyling Delft J. J. Visser Frederikstad G. W. Berthelsen-Visser (Norge) A. A. Berthelsen Doetinchem W. Visser T. Visser-Davidse Purmerend B. M. Visser E. Visser-Bartels Soest R. Visser-Jr. L. Visser-Bartels en kleinkinderen Drachten. 23 mei 1976. Burg. Wuiteweg 167. De rouwdienst zal worden gehouden in de „Ont- moetingskerk" Schansburg te Gorredijk D.V. woensdag 26 mei a.s. om 14.30 uur waarna de teraardebestelling plaats zal vinden op de algem. begraafplaats. Hegedyk. Gorredijk. Gelegenheid tot kondoleren een half uur voor de aanvang van de rouwdienst. Liever geen bezoek aan huis en geen bloemen. Vaste rots van mijn behoud. Als de zonde mij benauwt. Laat mij steunen op Uw trouw. Laat mij rusten in Uw schouw. Waar het bloed door u gestort. Mij de bron des levens wordt. Met grote droefheid geven wij u kennis dat de Here het heeft behaagd, om na een noodlottig ongeval, uit ons midden weg te nemen mijn innig geliefde Man en der kinderen zeer zorgzame Vader, Schoonvader en Grootvader Pieter Walraven op de leeftijd van ruim 59 jaar Nieuwendijk: M. T. Walraven-Dank Ritthem C. A. Walraven K. T. H. Walraven- van Wendel de Joode Petèr, Linda Tiel: G. Baaijens-Walraven J. W. Baayens Marscha Leiden: A. K. Kant-Walraven M. Kant Nieuwendijk: Elly Ton Nieuwendijk (N.-Br.) 24 mei 1976 Schenkeldijk 23 De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrijdag 28 mei a.s. des nam. om 1 uur in de Gereformeer de Kerk te Nieuwendijk, waarna de begrafenis zal plaatshebben om 2.30 uur op de begraafplaats „Onderlinge Hulp" te Kille. Gelegenheid tot con doleren, na de begrafenis in de consistorie van de Geref. Kerk. Algemene kennisgeving. „De Here kent degenen die de Mijnen zijn". Heden nam God tot Zich onze geliefde V.ader en Opa Philippus de Bruyn weduwnaar van Elsje Batelaan, in de ouderdom van 79 jaar. A. Parlevliet-de Bruyn D. Parlevliet Truus en Evert, Philip, Johan, Erik, Elske, Nelleke, Jeannet N. J. Ouwehand-de Bruyn C. Ouwehand Elsje. Arend Katwijk aan Zee, 25 mei 1976 Princestraat 6. Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 7-9 uur. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 28 mei a.s. des nam. 2.15 uur in de aula van de begraafplaats „Duinrust" aan de Parklaan te Kat wijk aan Zee, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Dan ga ik op tot Gods altaren tot U o bron van zaligheid Heden nam God tot Zich na een ernstige ziekte mijn geliefde Man en onze Vader en Grootvader Oenze Pietersma op de leeftijd van 66 jaar. Dokkum: A. G. Pietersma-den Heijer Enschede: I. van Tilburg-F^elersma R. van Tilburg Hei en Boeicop: I. Smid-Pietersma R. Smid Zwaag Westeinde: W. Pietersma J. C. Pietersma-v. d. Heuvel Breda: A. Horn-Pietersma H Horn en kleinkinderen Dokkum, 25 mei 1976. De rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 28 mei a.s. om één uur in de Fonteinkerk te Dokkum. Gelegenheid te condoleren een half uur voor de dienst. Dr. H. Lindemann Blijf het dagelijks leven de baas. Wie op tijd onder de dictatuur van de stress vandaan wil komen, vindt m dit boek een uitnemende hulp. Bevat een volledig anti- stress-programma met tests, oefeningen en adviezen Psychohygiene. lichaamsbeweging, voeding' Paperback f 14.90. Dr. H. Lindemann Bewust ontspannen door autogene training. Paperback f 14,90. Peter Lauster Persoonlijkheids vorming door oefening. Paperback f 17.50. In de boekhandel. L.J. VEEN - WAGENINGEN „De Here kent dege nen die de Zijnen zijn". Philippus de Bruyn op de leeftijd van 79 jaar. Zijn zuster: B. de Bruyn Emmakade 7 Bodegraven, 25 mei 1976 U kent ze beslist. Die halve liter bekers van de Melk Unie. Met frambozenvla, rijstepap, vanillevla, magere yoghurt en nog 7 andere lekkere zuivelprodukten. In royale halve liters. Op de deksel staat het Melk Unie merkje. Zes spaart u zó bij elkaar, en daarmee een royale gezins-koeltas tegen kostprijs! Als u mi meedoet, hebt u 'm nog voor de zomer in huis! Handig voor op het strand of eei 5TE te jerl ver< ,el staat het bij de picknick. van die merkjes z-..l W - ,/- V Na een langdurig ziekbed nam de Heere tot Zich, onze lieve Tante Johanna Maria Siemann op de leeftijd van 89 jaar. Namens de nichten en neven: P. du Coux L. W. du Coux Rotterdam, 24 mei 1976 Huize „Borgsate", Meidoornsingel 181 Corr.-adres: Groenezoom 100. Geen bezoek - Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 26 mei a.s. in de aula van Huize „Borgsate" (ingang Meidoornsingel 183), om 10.00 uur waarna de ter aardebestelling zal plaatsvinden op de be graafplaats „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334, omstreeks 11.00 uur. U spaart 6 Melk Unie merkjes Betalingswijze: van de halve liter bekers bij elkaar. U kunt op de volgende Die doet u in een ongcfrankeerdc betalen: groene betaalcheque, envelop, met uw naam en adres er op Eurocheque, girobetaalkaart, kontan en die stuurt u met betaling naar. ten (aantekenen). Is dit niet mogelijk. Melk Unie Kocltas Aktic, vraag dan een accept-girokaart aan. Antwoordnr. 3333, Amsterdam. Levering na ontvangst van betaling, Inzenden voor halt juli 1976. zolang de voorraad strekt. Haal 'n folder in de winkel of bij uw melkman. Enigste kennisgeving Heden is overleden op den hoge leeftijd van 87 jaar Mevrouw Elizabeth Geesiena Bogaart-Drewes in den hope des eeuwige levens weduwe van Arie Bogaart, overleden 10 juni 1963 Art. 12 N.G.B. Ik geloof in God den Vader den almachtige Brunssum. 22 mei 1976 Bejaardenhuis „de Kruisberg" Kruisbergstraat 47 De begrafenis zal plaats hebben woensdag 26 mei a.s. op de Prot. begraafplaats, Tongerseweg te Maastricht. Bijeenkomst om 13.30 uur aan het voornoemde bejaardenhuis, waarna om 14.00 uur vertrek naar de begraafplaats. „Ik weet dat mijn Verlosser leeft." Job 19 vers 25 In deze wetenschap is nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve zuster, schoonzuster en tante Tjaakje Hiltina Swierenga echtgenote A. Zijl Jzn. te Bedum Ten Boer: J.G. Swierenga G.I.M, Swierenga-Eistert G.H.J. Swierenga M. Swierenga-Harrenstein Emmeloord: C.C. Omta-Swierenga W.P. Omta Neven en nichten DANKBETUIGING Voor uw blijken van belangstellingen medeleven, onder vonden tijdens de ziekte en na het heengaan van onze lieve Moeder en Oma Jannetje van der Zwan-Knoester betuigen wij U langs deze weg onze hartelijke dank. Namens allen: N. v.d. Zwan Scheveningen, mei 1976. Maaswijkstraat 130. Voor alle bewijzen van hartelijk medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve Man Arie van Leeuwen zeg ik u, mede namens mijn kinderen en kleinkinderen, heel hartelijk dank. T. v. Leeuwen-v. Vliet Doorn, mei 1976 Parklaan 5 Bekend van radio Mi Amigo HEMELVAARTSDAG, 27 MEI A.S. Veilinghallen 's West land- IS oord Poeldijk Lg (bij Den Haag) fjaj Van: 11.00 uur v.m. - 16.00 uur n.m. dc Extra bussen Centraal Station Den Haag^j, 9.45 uur v.m. en 12.45 uur n.m. n Martin G'egor Dei Onder de benauwing van oen föhn m. zich op voor hel weeleend Enkele m sluitingstijd verschijnen twee gemask» voor de ingang van ucn bunkge Naa' motieven van een authentiek gev.i De|lin een roman geschreven, waar.n gebeurtenissen rondom een bjnkuve.v, op realistische wijze zijn gei. Paperback f 22.50 l" dr bu-kh L J VÉEN WAGEM\'.,fc\

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 18