STAFFUNKTIONARIS, ,3taffunktionaris, staffunctionaris, leid(st)er gezinsverzorging leid(st)er bejaardenhulp HET CONSULTATIEBURO VOOR ALCOHOL EN DRUGS |lTe Utrecht een maatschappelijk werker(ster) DE STICHTING BODDAERT CENTRA maatschappelijk werk(st)er met afgeronde opleiding Sociale Akademie stichting gelzona DE STICHTING BODDAERT CENTRA groepswerk(st)er belast met koördinatie onderwijsbegeleiding MAATSCHAPPELIJK WERK(ST)ER groepsopvoed(st)er DE STICHTING VOOR MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING "ZUID OOST TWENTE" De Jelburg, opleidingsmedewerker inrichtingswerk "V' LEIDISTIER GEZINSVERZORGING k f ende jinen n dei enthe Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening „WESTLAND' is een A-instelling, werkzaam in 7 Wesllandsc gemeenten, die zich bezig houdt met algemeen maatschappelijk werk en hulpverlening in gezinnen en bij bejaarden. Het personcel- bestand omvat 8 maatschappelijk werkers, 20 leidsters, 100 full- en 500 part-timers. Wij vragen voor spoedige indiensttreding een die deel zullen gaan uitmaken van de twee teams. De functie omvat: organiseren en bewaken van het hulpverleningsproces individuele- en groepsbegeleiding van de gezinsverzorg sters en -helpsters. De opleiding: Sociale Academie, MBO sociale dienstverlening, acte N XII, N IXX of N XX. Ervaring in een leidinggevende functie strekt tot aanbeveling. Leeftijd 25-40 jaar, rijbewijs vereist. Geboden wordt: salaris en arbeidsvoorwaarden volgens COAM-regeling goede autokostenvergocding. Belangstellenden 'Kunnen voor nadere in formatie contact opnemen met ons centrum (tel. 01740-26975). Schriftelijke sollicitaties gelieve u te richten aan de heer C. Schot, directeur, p/a Kievit straat 42-44, Honseiersdijk. 9 aangesloten bij de stichting Centrale Raad voor Gezinsverzorging ak d 2D d 2bbe iVOO orzi htin lam nve lfederatie Gezinsverzorging Zuid-Drenthe In verband met de uitbreiding van het werkgebied van de Stichting en de toegenomen werkzaamheden zoeken wij ter aanvulling van ons staf-team een: mede belast met de hoofdleiding. Tot de taken van de te benoemen funktionaris behoren o.a. apas<- de werkbegeleiding van leidinggevende krachten, zowel indi vidueel als in team-verband het stimuleren en koördineren van werkzaamheden van de aangesloten instellingen. het meewerken aan de beleidsvoorbereiding en uitvoering, het vorm en inhoud geven aan groepswerk- en scholingsbijeenkomsten. rege- tel. 77 /?e foor deze funktie zoeken wij iemand met: id Opleiding Sociale Academie of H.S.A. Bij voorkeur met V.O.-diploma, of vergelijkbare opleiding. Enige jaren ervaring in de gezinsverzorging en/of ervaring in een soortgeiijke funktie strekt tot aanbeveling. ïboden wordt: Salaris en rechtspositie volgens landelijke regeling Autokostenvergoeding. Hulp bij het verkrijgen van woonruimte. adere informatie zal gaarne worden verstrekt door de heer A J. Wartena. ekteur van de Stichting. Te bereiken onder telefoonno. 05280-67434. chriftelijke sollicitaties te richten aan Personeelszaken-Federatie Gezinsverzorging Zuid-Drenthe. Postbus 14, Hoogeveen. lafdeling alkohol) is een instelling die bestaat uit 10 maatschappelijk werkers. Wij werken in projektgroepen nl.: intake, effektieve verwijzing zowel intern als extern staat hierin centraal therapie, accent op langdurende relatiebehandelingen. mobiel team, zoekt kontakt met mensen die over het algemeen niet naar een instelling als de onze komen. Daarnaast funktioneert een projektgroep justitie, dit in verband met onze reklas- seringsopdracht. Deze groep heeft tot taak om mensen die de wet hebben overtreden te begeleiden tot en met de rechtzitting. Rapportage aan de rechtbank is een onderdeel van deze begeleiding. Wij vragen bij voorkeur met V.O. die met name in het justitieprojekt wil werken (ca. 40% van de totale werktijdl. Voor de overige tijd kan hij/zij in een projektgroep naar keuze meedoen. Ruime ervaring in hulpverlenend werk is noodzakelijk. salaris volgens rijksregeling. Nadere inlichtingen omtrent funktie en sollicitatieprocedure kunnen worden verkregen bij Ron Rooswinkel, tel.: 030 - 716421 Sollicitaties te richten aan de personeelsfunktiegroep van het Consultatiaburo voor alkohol en drugs, Wittevrouwensingel 100A, Utrecht. in Amsterdam beheert 9 dagcentra voor schoolgaande kinderen. In elk centrum werkt een veelzijdig samengesteld team met een grote mate van autonomie t.a.v. de uitvoering van de hulpverlening. Op basis van een gezamenlijk opgesteld behandelingsplan wordt getracht de leefsituatie van de kinderen en hun ouders te verbeteren. In de centra West, Hoofdweg 72 en Noord 1 Amerbos 187-189, ontstaan per 1 augustus a.s. vakatures voor: Tot zijn/haar taken behoren: begeleiding van het gezin vanuit het gezamenlijk opgesteld hulpverleningsplan: deelname aan het verder ontwikkelen van het beleid van het centrum en de stichting; hierbii wordt in het bijzonder gedacht aan vormen van samenwerking met de ouders en met andere hulpverleningsinstellingen in de buurt; kontakten met andere instanties in het kader van de begeleiding aan het gezin; rapporteren m.b.t. milieu. Hij of zij dient over enige jaren ervaring te beschikken in een vergelijkbare werksituatie en bereid te zijn in teamverband te werken. Inlichtingen: centrum West bij Hans Borman, tel. (020) 16 14 06; centrum Noord I bij Ruud Verburg tel. (020) 32 85 06. Schriftelijke sollicitaties aan de direktie, Bredeweg 18". Amsterdam. De stichting „Gelzona" (instelling voor Prot. Chr. Sociaal Pedagogische Dienstverlening) zoekt een die bereid is om a. samen met bestuur en medewerkers de instelling verder uit te bouwen b. veranderingsprocessen te begeleiden Als specifieke taak zien wij: a. het geven van begeleiding aan maatschappelijk werkers, die werkzaam zijn op de buro's Apeldoorn, Arnhem, Ede en Harderwijk, b. het mede helpen bewaken van de case-load grootte, c. het initiëren van nieuwe methodieken binnen het veld van de zorg voor de geestelijk gehandicapten. Wij vragen een functionaris die, in het bezit is van het diploma Voortgezette Opleiding, geïnteresseerd is in dit werkveld, een positief christelijke levensovertuiging heeft, in het bezit is van het rijbewijs B.E. Wij bieden: Salaris volgens landelijke regeling (max. tot C.R.M. nr. 40) goede secundaire arbeidsvoorwaarden pensioenregeling P.G.G.M. een ruime mate van vrijheid om initiatieven te kunnen ontwikkelen waardoor in nauwe samenwerking met collega's deze nieuwe funktie o.a. gaat bijdragen tot een meer adequate hulpverlening. Inlichtingen: bij de direkteur van de instelling (telefoon 055-215717) aan wie binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie ook uw sollicitatie gezonden kan worden (Konmginnelaan 69 rood - Apeldoorn). in Amsterdam beheert 9 dagcentra voor schoofgaande kinderen. In elk centrum werkt een veelzijdig samengesteld team met een grote mate van autonomie t.a.v. de uitvoering van de hulpverlening. Op basis van een gezamenlijk opgesteld behandelingsplan wordt getracht de leefsituatie van de kinderen en hun ouders te verbeteTen. In het centrum 't Schiphuys, Jacob Catskade t o. no 13 15 kinderen in de leeftijdsgroep van 13 tot 18 jaar) ontstaat per 1 augustus a.s. een vakature voor een Naast het normale groepswerk behoren in hoofdzaak tot de taken kontakten met scholen en onderwijsbegeleidingsinstellingen voorbereiden en uitvoeren in samenwerking met de andere medewerkers, de school enz. van begeleidingsprogramma informeren van andere medewerkers over schoolproblemen. Opleiding bij voorkeur pedagogische akademie of andere H.B.O. aangevuld met ervaring in vergelijkbaar werk. Inlichtingen bij Ben Frank. tel. (020) 843243. Schriftelijke sollicitaties aan de direktie. Bredeweg 18", Amsterdam. Het medisch kinderhuis „Koningin Juliana", Zuxtorstraat 8. Eg mond aan Zee. tel 02208-2S44. vraagt rn voroand met vertrek naar het buitenland van de huidige maatschappen* werkster, een Vereist: Diploma Sociale Akademie. part-time op leiding of H.S.A. Ervaring Protestants Christelijke levens overtuiging De maatschappelijk werk(st)er zal worden op genomen in de multi-disciplinaire staf. ter be geleiding van een 10-tal groepen kinderen in de leeftijd van 3 tot 14 jaar. die op medische en psycho-soöale indikatie tijdelijk worden opge nomen in het medisch kinderhuis „Koningin Juliana". Sollicitaties, in te sturen vóór 31 mei a.ste nchten aan het bestuur van de Süchting „Tehuizen van de Protestants Chnstehike Kin deruitzending". Pavellaan 1. Postbus 2458, Utrecht. DE LUKASSTICHTING vraagt voor haar tehuis „De Reeve" te Kampen een Het tehuis biedt orthopedagogische hulp aan 63 moeilijk lerende jongens en meisjes van 7 t/m 16 jaar, die het buitengewoon l.o. in de stad volgen. Vereisten: leeftijd ca. 24 jaar. voltooide beroepsopl. op niveau dipl. MBO-iw, tenminste 3 jaar inrichtingservaring, prot. chr. levensovertuiging. Telefonische informatie: (05202) 2588. Sollicitaties aan de direktie van de Lukasstichting, postbus 65. Zwolle. Maatschappelijk werk en gezinsverzorging in de gemeenten Enschede en Haaksbergen vraagt in verband met uitbreiding op korte termijn 3 LEIDSTERS/LEIDERS GEZINSVERZORGING voor het werkgebied Enschede. en wel 1 t.b.v. de gezinsverzorging en 2 t.b.v. de zorg voor bejaarden en chroni sch zieken.In verband met het interlevensbeschouwelijke, karakter van de Stichtingstreven wij naar een levensbeschouwelijke samenstelling van ons perso neel overeenkomstig die van de bevolking in het werkgebied. Momenteel is de protestants Christelijke levensbeschouwing bij ons personeel onvoldoende aanwezig. Alleen gediplomeerden van Sociale Academie, H,B.O.m.w. (H.S.A.), N-acte XII, XIX en XX of M.B.O.s.d. (M.S.A.) of zij die in 1976 èèn van deze diploma's verwachten te behalen, kunnen solliciteren. Salaris en rechtspositie volgens C.O.A.M.-regeling. Het overleg met de sollicitanten zal in eerste aanleg gevoerd worden door een sollicitatiecommissie. Functie-informatie bij: Mej. H. Maatman,staffunctionaris, tel. 053-314025. Informatie over rechtspositie bij de directeuren: drs. H.H.H. Exterkate en G.H.J. Heideman, tel. 053 - 314563. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het bestuur van de Stichting, p.a. Haaksbergerstraat 244 te Enschede. protestants christelijke akademie voor edukatieve arbeid. Regentesselaan 5 te Baarn De Jelburg is een Hogere Beroepsopleiding voor studenten, die zich witten leren bekwamen inde uitoefening van het beroep sociaal kultureel werker De opleiding richt zich met name op die werkterreinen waarbinnen het werken met musisch-ludische aktiviteiten een integraal onderdeel vgrmt van het werk. Wij zoeken rond een verdere uitbouw differentiatie inrichtingswerk een Het betreft een volledige weektaak, waarbinnen wij aan de volgende taken denken: verder vorm geven aan de differentiatie inrichtingswerk; informeren en begeleiden van enkele groepen rond het orthopedagogisch werken in een instelling; superviseren van een aantal studenten tijdens hun praktijkperiode; het bijdragen in de verdere demokratisering van de opleiding. Wij vinden het gewenst dat belangstellenden mede een bijdrage willen leveren in de voortgaande besprekingen rond de vraag op welke wijze de christelijke oriötatie en de musisch-ludische indentiteit voortdurend tot uiting kunnen komen. De voorkeur wordt gegeven aan personen die via theoretische en praktische scholing op één of meer terreinen van het inrichtingswerk bekend zijn. Datum van indiensttreding: zo mogelijk per 1 augustus 1976. Voor nadere informaties kan men kontakt opnemen met Bert Wiegant of Carolyn Levisson - telefoon 02154-16747. Sollicitaties (binnen 14 dagen na verschijning van dit blad) te richten aan de sollicitatiekommissie, waarin tevens zitting hebben 2 docenten en 2 studenten. STICHTING WELZIJNSBEVORDERING ALMELO, stedelijk orgaan voor overleg en advies, wil een bijdrage leveren een het voorbereiden en bevorderen van een integraal welzijnsbeleid in Almelo op basis van overleg tussen ingezetenen, organisaties van particulier initiatief en het gemeentelijk apparaat. Een team van sociaal-agogische medewerkers ontwikkelt initiatieven óm tot dit overleg te motiveren, o.a. door het stimuleren van groepsvorming. In dit team ontstaat per 1 sept. 1976 een vacature van een die binnen de werkzaamheden van het team zich in het bijzonder richt op het stimuleren van overleg tussen alle betrokkenen bij projecten van stadsvernieuwing in Almelo. Voor deze functie is ten minste een voortgezette agogische beroepsopleiding en érvaring vereist. Salariëring tot maximaal 3410 p.m., A.O.W. premie geheel voor rekening van de stichting, opname in het A.B.P. en I.Z.A. Almelo biedt een gunstig woon- en leefklimaat met goede huisvestingskeuze. Een informatiepakket kan aangevraagd worden bij de Stichting, Postbus 255, Almelo, tel. 05490-10161 (dhr. J. C. P. Dam). PROT. STICHTING vraagt per 1 augustus 1976 een DE PROTESTANTSE STICHTING VOOR MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING "NOORD-WEST TWENTE" te RUSSEN voor de afdeling bejaardenhulp. Wij vragen: - een full-time kracht met enige ervaring - in het bezit van het diploma Sociale Akademie of H.S.A. (H.B.O.) of M.S.A. (M.B.O.) of akte N12, N19, N20. - positief Christelijke levensovertuiging Wij bieden: - salariëring volgens rijksregeling - secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de C.O.A.M.-regeling - medewerking bij het vinden van huisvesting - werk in teamverband. Inlichtingen verkrijgbaar bij de hoofdleidster Mej. G. J. Bor, telefoon 05496- 3355 van 9.00-10.00 uur. Sollicitaties binnen 14 dagen richten aan de direkteur van de instelling Dhr. J.H. Smits, Postbus 23 te Wierden (O).

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 21