r Trouw FAMILIEBERICHTEN 4 ELKE OCHTEND OPNIEr DINSDAG 18 MEI 1976 Trouw/frjfl kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Dankbaar en blij berichten we u de geboorte van Sander zoon van Jan en Jannie Idema-van Barneveld. broertje van Bas. Barendrecht: 14 mei 1976. Willem-Alexanderplantsocn 45. Dankbaar en blij hopen wij op D.V. zondag 23 mei a.s. ons 25-jarig huwelijksfeest te gedenken. Op dinsdag 25 mei ontvangen wij gaarne onze vrienden en bekenden in Nederland tussen 17.00 en 18.30 uur in Golden Tulip Hotel „Wientjes". Stationsweg 7. Zwolle. J. Rusticus en G. Rusticus-Boelema Corr.adres: Prot. Mil. Clubhuis 2149-Seedorf (B.R.D.) Dankbaar en blij hopen wij samen met onze kinderen en familie D.V. dinsdag 25 mei ons 25-jariè huwelijksfeest te vieren. Zij die ons willen gelukwensen zijn hartelijk welkom dinsdag 25 mei 's middags van 15.00 tot 17.30 uur in hotel-rest. Ruyghe Venne, Beilerstraat 24 A, Wester- bork. E. Meindertsma A. Meindertsma-Kort Oranjekanaal N.Z. 12 mei 1976 Op 24 mei 1976 vierden wij. dat we dertig jaar geleden in Rotterdam samen begonnen. Maarten en Jenny Vrieze 12322-75 Avenue Palos Heights, Illinois 60463 United States 1 Corinth. 13 „Doch, als het volmaakte komt. zal het onvolko- mene afgedaan hebben." Tot onze grote droefheid is na een korte ziekte plotseling overleden mijn geliefde man en onze zorgzame vader en grootvader en mijn schoonzoon Jacob Korpershoek echtgenoot van Geerardina de Heer op de leeftijd van 72 jaar Maasland: G. Korpershoek-de Heer Adri en Ina Willekc en Lenny Haarlem: Marry Overveen: Nel en Harry Marit en Annemarie Maassluis: Gerdien en Hans Jos Maasland: M. de Heer-Vroegop Maasland. 16 mei 1976 Prinses Marijkelaan 24 Geen bezoek aan hui\Geen bloemen Mijn man en onze vader ligt opgebaard in gebouw „De Magneet" Huis te Veldelaan te Maasland Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag a.s.- van 19.30 tot 20.30 uur. De dienst van woord en gebed zal gehouden worden donderdag 20 mei 1976 om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk. Huis te Veldelaan te Maasland, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats. Heden nam God uit onze kring tot Zich, onze geliefde broer en zwager Jacob Korpershoek echtgenoot van Geerardina de Heer op de leeftijd van 72 jaar. Bilthoven: G- Korpershoek M. Korpershoek-van Rijn Hoogvliet' N- Meijer-Korpershoek MB*ianH. Joh. Korpershoek Maasland, j Korpershock-Mosterd M. Rus-Fokke Co" J Rus i „j E. Korpershoek-Mosterd Maasland T K^rp€rshoek Rotterdam A Korpershoek-van Dam Maasland: Maasland. 16 mei 1976. Door omstandigheden eerst heden geplaatst .Mijn genade is u genoeg" Heden nam de Here tot Zich na een rijk en dienstbaar leven onze lieve Moeder. Oma en Over-oma Wilhelmina van Tol-Van Wielingen Sinds 8 januari 1960 weduwe van Gerrit van Tol op de leeftijd van 86. jaar. J. van Tol Harting M. Vercouteren-van Tol F. Vorcouteren A. Wilbrink-van Tol C. C. van Nieuwkoop-van Tol C. van Nieuwkoop N. Blanken-van Tol Hillegom: Leiden: Sassenheim: Nieuw-Vennep: Apeldoorn: Te Awamutu (Nieuw-Zeeland): Sassenheim: Sassenheim: Lisse: Apeldoorn: K. van Tol E- van Tol-Searanche C. Bergman-van Tol R. Bergman G. van Tol M. van Tol-Verbaan D. van Tol H. A. van Tol-Rikkers W. van Duivenboden-van Tol A. van Duivenbode klein- en achterkleinkinderen Sassenheim. 15 mei 1976 Huize ..de Schutse" Parklaan 58a. Corr.adres: Parklaan 36. Sassenheim De rouwdienst is bepaald op woensdag 19 mei a.s. 2 uur n.m. in de Ned. Herv. Kerk te Sassenheim, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de begraafplaats aldaar plm. 2.45 uur n.m. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum „Vliem". Jacoba van Beierenlaan 4. Sassenheim. Gelegenheid tot condoleren ia voornoemd rouw centrum hedenavond van 7-8 uur en na de begrafe nis (zij-uitgang begraafplaats). Diep getroffen geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde ouderling, broeder L. C. Voorbij Zijn mild en wijs oordeel bij de uitoefening van zijn ambt. dat hij zag als een opdracht van zijn HEER, zal bij ons in dankbare herinnering voort leven. Moge God zijn vrouw en kinderen nabij zijn. Capelle aan den IJssel, 13 mei 1976. Namens de Centrale Kerkeraad van de Gerefor meerde Kerk van Capelle aan den IJssel. Ds. W. van der Zwan, praeses. E. van Vliet, scriba. Het bestuur van de „Vereniging tot instandhou ding en stichting van scholen met den Bijbel te Capelle aan den IJssel" geeft met gevoelens van ontroering kennis van het overlijden van de heer L. C. Voorbij op de leeftijd van bijna 66 jaar. Gedurende 11 jaar heeft hij zich als hoofd van de Prins Alexanderschool volledig ingezet om aan opvoeding en onderwijs een reëel christelijke in houd te geven, gedreven door zijn liefde tot onze Heiland. Capelle aan den IJssel, 13 mei 1976. Namens het bestuur, C. W. Tinke. Heden nam de Here tot Zich onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Alida Marie Bruininks op de leeftijd van 76 jaar. „Door een nacht hoe zwart, hoe dicht voert Hij mij in 't eeuwig licht." Heemstede: J. de Ruig-Bruininks Zeist: M. Sizoo-Bruininks P. J. Sizoo Rotterdam: M. C. Steenbergen-Bruininks Chr. Steenbergen neven en nichten Rotterdam, 15 mei 1976 „Helga" Hendrick Staetsweg 215 Corr. adres: Chr. Steenbergen Vredeman de Vriesstraat 34 De bijzetting in het familiegraf zal D.V. plaatsvin den woensdag 19 mei om ca. 3 uur op de be graafplaats Oud-Kralingen", Kralingseweg 334. Hieraan voorafgaand zal er een rouwdienst gehou den worden in Helga aanvangende 2 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop der rouw dienst in „Helga". Vandaag overleed onze lieve Tante Alida Marie Bruininks Romeinen 8 vr 37-39 DelftChris en Wil Steenbergen Esther, Judith HaarlemAgaath Steenbergen 15 mei 1976. Onverwacht is van ons heengegaan onze lieve Moeder en Oma Adriana Metselaar-Otten op de leeftijd van bijna 79 jaar. Den Haag B. Metselaar A. Metselaar-Hoogendijk Amsterdam G. Metselaar Eemnes M. Metselaar-van Tellingen J. van Tellingen Doorwerth A. de Gruijl-Metselaar W. de Gruijl en kleinkinderen Bennebroek, 14 mei 1976. Corr.-adres: Beverweerdstraat 165, Den Haag. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden woensdag 19 mei a.s. om 11.00 uur in de hervormde kerk aan de Binnenweg te Bennebroek, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de be graafplaats aldaar, daarna gelegenheid tot condo leren in de kerk. „De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets." Heden nam de Here, geheel onverwacht, uit onze familiekring tot Zich onze lieve Zuster en Tante Elise Alberta van Es op de leeftijd van 72 jaar. Leeuwarden: A. M. Bangma-van Es C. Bangma Groningen: G. A. van Es T. van Es-Miedema Dordrecht: E. A. van Es I. van Es-Wezeman Leeuwarden: M. L. C. Hekstra-van Es Oisterwijk: W. A. van Es W. van Es- van Frankenhuysen Badhoevedorp: A. A. Dekker-van Es C. J. Dekker Den Haag-.N. Knopper-van Es Scheveningen. 14 mei 1976 Deventerstraat 46 Correspondentie-adres: Hooikade 48. Den Haag Bezoek aan de rouwkamer. Fred. Hendriklaan 7 en dinsdag van 19.00-20.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 19 mei om 15.15 uur in de aula van „Nieuw Eykenduy- nen". Kamperfoeliestraat 2a te Den Haag. waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na een verblijf van enige maanden in het Onze Lieve Vrouwegasthuis is van ons heengegaan onze Vader en Opa Jacob van de Groep weduwnaar van Wilhelmina Prijs op de leeftijd van 75 jaar. Monnickendam: Els van der Lingen- van de Groep Rias van der Lingen Karen Amsterdam: Arjan Jaap van de Groep Dick van de Groep Amsterdam. 12 mei 1976 De Kimme, Beemsterstraat 546 Correspondentie-adres: Jan Mauwlaan 23. Monnickendam Liever geen bezoek. De begrafenis heeft inmiddels in alle stilte plaatsgevonden. Zijn zorgzaamheid was altijd bij ons, ook als hij er niet was. Te vroeg is hij van ons weggegaan, maar wij geloven dat hij voor ons en vooral voor zijn kinderen zal blijven zorgen vanuit een betere we reld, die hij hier trachtte te benaderen. Mijn lieve man en onze pappa. Kees Geerkens, 42 jaar, algemeen secretaris van het Nederlands Christe lijk Werkgeversverbond, overleed zondag plotseling tijdens een sportieve ontmoeting, waaraan hij nog enthousiast deelnam. Loes Geerkens-de Gier Kees-Jan Gijsbert Leidschendam, 16 mei 1976. Eksterlaan 23. Liever geen bezoek aan huis. Onze dierbare overledene is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis „St. Antoniusho- ve". Burg. Banninglaan 1, Leidschendam. Gelegenheid tot afscheidnemen woensdagavond van 17-19 uur in deze rouwkamer De plechtige Eucharistieviering bij zijn uitvaart zal donderdag 20 mei a.s. om 11 uur worden gehouden in de parochiekerk St. Joseph Opifex, Burg. Sweenslaan 5, Leidschendam. Gelegenheid tot condoleren na de Eucharistievie ring in de kerk. Daarna zal de teraardebestelling plaatsvinden op het St. Aagtenkerkhof bij de Veurse Achterweg. Met grote verslagenheid delen wij mede dat drs. C. C. M. Geerkens, algemeen secretaris van ons verbond, op de leef tijd van 42 jaar, plotseling is overleden. Wij verliezen in hem een man, die met grote overtuiging, bekwaamheid en inzet, sinds 1960 heeft gewerkt voor ondernemers en maatschappij. Ons medeleven gaat bijzonder uit naar zijn vrouw, kinderen en verdere familie. Namens bestuur en secretariaat van het Nederlands Christelijk Werkgeversverbond, ir. J. de Wit, voorzitter, ir. M. G. W. Hallmans, drs. A. J. van der Meer algemeen secretarissen. Den Haag, 17 mei 1976. Scheveningseweg 52. Heden is van ons heengegaan in de hope des eeuwigen levens, onze moegestreden Vader. Grootvader en Overgrootvader Abraham van Straal» ridder in de orde van Oranje Nassau, weduwnaar van Johanna van Dorp. in de gezegende leeftijd var\ 86 jaar. Psalm 23 onberijmd Leiden: J- G. Derksen-van Straalen Zoetermeer: G. van Straalen Bleiswijk: L. van Straalen E. F. van Straalen-Kroes Den Haag: M. Pars-van Straalen J. S. Pars F. M. Pars-van Straalen W. Pars Bleiswijk: G. van Straalen-de Bruin J. A. van Straalen J. C. van Straalen-Kroes A. van Straalen J. van Straalen-de Bruin Zoetermeer: K. D. C. van Straalen M. van Straalen-Breugem Pijnacker: J. Droppert-van Straalen H. Droppert Bleiswijk: G. Leistra (huisgenote) klein- en achterkleinkinderen. Bleiswijk, 16 mei 1976 Hoefweg 235a Geen bloemen Geen toespraken Condoleancebezoek aan het woonhuis woensdag van 15.00-16.30 uur en 19.00-21.00 uur De bijzetting in het familiegraf op de algemene begraafplaats te Bleiswijk zal plaatsvinden don derdag 20 mei a.s. omstreeks 12.50 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om 12.30 uur. Tevens gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de aula van de begraafplaats. In vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland is heden ontslapen mijn geliefde Broer, onze lieve Oom en Vriend Hendrik van der Hout weduwnaar van Petroneila Stigter, op de leeftijd van 74 jaar. Uit aller naam: Trudy Eising Amsterdam, 17 mei 1976, Westlandgracht 49 huis. Aan huis liever geen bezoek. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek donderdag avond van 7-8 uur in het gebouw van de Protes tantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 21 mei om 13 uur op de begraafplaats „Zorgvlied", Amstel- dijk 273 te Amsterdam. Vertrek van de Vondel- straat ongeveer 12.15 uur. „Ik zal in het huis des Heeren blijven in lengte van dagen" Heden heeft de Heere tot Zich genomen onze innig geliefde Vader. Groot- en Overgrootvader, Broer, Zwager en Oom Gerrit Jan Markerink weduwnaar van Grietje Bakker op de leeftijd van 82 jaar. Kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen en verdere familie Driehuis, 14 mei 1976. Lodewijk van Deijssellaan 130. Corresp.-adres: Mw. H. Sprenger-Markerink, Paul Scholtenstraat 35. Amsterdam-West. Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in het Uitvaartcen trum aan de Eemstra3t 27 te IJmuiden; gelegen heid tot condoleren aldaar dinsdag 18 mei van 19.00—20.00 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben woensdag 19 mei om 11.00 uur op de begraafplaats „Duinhof te IJmuiden. Vertrek van Lodewijk van Deijssellaan 130 om streeks 10.45 uur. Het behaagde de Heere op Zijn dag tot Zich te nemen onze geliefde man, vader en grootvader Arie Romein op de leeftijd van 67 jaar Johannes 12 26 b „Waar Ik ben, aldaar zal ook Mijn dienaar zijn" Vlaardingen: W. Romein-de Blois Ede: A. Romein M. C. Romein-Vroeg indewey Willemien, Tineke, Anje Hardinxveld- Giesiesendam: L. Romein H. Romein-ten Hoor Arie, Albert, Willie Vlaardingen, 16 mei 1976 Korte Hoogstraat 45c De begrafenis zal plaatsvinden D.V. donderdag 20 mei a.s. om 13.00 uur op de Holy-begraafplaats. na voorafgaande rouwdienst om 12.00 uur in de Ned. Herv. Grote Kerk, Markt te Vlaardingen. Gelegenheid tot condoleren op woensdag 19 mei van 19.00 tot 20.00 uur in de aula van het bejaar dencentrum „Vaartland", Hloysingel 4 te Vlaar dingen. Door een noodlottig ongeval ging op de leeftijd van 29 jaar van ons heen, mijn lieve Vrouw, onze Dochter, Schoondochter, Zuster en Schoonzuster Anneke van der Spek Bij haar leven sprak zij met ons over haar persoon lijke band met God. Daardoor wordën wij getroost in het grote verdriet dat over ons is gekomen. Berkel en Rodenrijs: Jan van Doorn Zoetermeer: L. van der Spek J. A. van der Spek-den Hollander Zuidlaren: Dini en Sybren Esther Zoetermeer: Ria en Jan Peter en Yvonne Voorburg: J. A. van Doorn M. van Doorn-de Jongh Leiden: Ronnie en Annelies Voorburg: Fred Berkel en Rodenrijs, 15 mei 1976. Noordeindseweg 398. Correspondentieadres: L. van der Spek, Stationsstraat 212, Zoetermeer. De dienst der Vertroosting zal worden gehouden D.V. donderdag 20 mei om 14.00 uur in de Mor- gensterkerk. waarna om 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Binnenweg te Zoetermeer. Na de begrafe nis is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van de Morgensterkerk. Algemene kennisgeving „De Here is mijn Herder, mij ontbreekt niets" In de zekerheid een kind van God te zijn, is ontslapen mijn lieve Man, onze Vader en Groot vader Berend Stuit op de leeftijd van 72 jaar. T. Stuit-Stelwaeen Nieuwe Pekela: Henk en Grietje Stuit-Boer Bert, Tineke, Trijneke Noord-Sleen: Jan en Sanny Stuit-Hartman Bert. Geertien Hoogezand: Jan en Freka Bosch-Stuit Hendrik-Jan, Nienke, Janneke Vlagtwedde: Simon en Jenneke Been-Stuit Matthijs, Lukas Emmen, 15 mei 1976, De Woerd 6, De begrafenis vindt plaats donderdag 20 mei op de begraafplaats „De Wolfsbergen", Weerdinger- straat 150 te Emmen. Vooraf wordt een dienst van Woord en Gebed gehouden in de aula op „De Wolfsbergen", welke zal aanvangen om 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. Geen bloemen. Heden ontsliep in volkomen vrede onze lieve Zuster en Tante Hermina Johanna Bunjes in de ouderdom van 89 jaar. Amsterdam: H. J. Bunjes M. Bunjes-Pama C. E. Bunjes H. A. Bunjes Zwanenburg: H. J. Resseler-Bunjes A. F. Resseler Herman, Ajo en Eling Amsterdam, 15 rnei 1976 Nieuwezijds Voorburgwal 136. Liever geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek woensdag van 17-18 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 20 mei om 14 uur op de begraafplaats „Rustoord" te Diemen. Vertrek van de Vondelstraat ongeveer 13.15 uur. ENIGE KENNISGEVING Op 15 mei werd plotseling van ons weggenomen mijn geliefde echtgenote, onze zorgzame Moeder, onze lieve Dochter en Zuster Annie Veen-Kooijman op de leeftijd van £1 jaar. Ede: C. Veen Casper Quizine Remmelt Arnoud Rotterdam: M. Kooijman Zwolle: M. Veen-Bakker Amsterdam: M. M. Kooijman Oldenzaal: W. van dc Nieuwenhuizen- Kooijman P. F. van de Nieuwenhuizen G. J. W. Zwartsenberg-Veen G. Zwartsenberg G. Ubels-Veen S. Ubels R. van der Zwan-Veen A. van der Zwan R. Veen F. H. W. Veen-De Jong De crematiedienst heeft inmiddels in - besloten kring plaatsgevonden. Het bestuur van S.S.R.-Wageningen geeft met leed wezen kennis van het overlijden van Ir. B. D. van Schelven lid van de Commissie van Advies Voor het bestuur: Geert Kleinhout, h.t. voorzitter Jos van der Lubbe, h.t. secretaris Wageningen, 17 mei 1976. Generaal Foulkesweg 30. Heden nam God. na een rijk gezel geheel onverwacht tot Zich. onze Vade Groot-, Overgrootvader en Huisgenote Sjoerd van der Zee Ei op de leeftijd van 80 jaar. )lie oi Amsterdam: T. van den Eijnden-vafgadei J. H. J. van den Eijnctieve Den Dolder: B. van der Zee-JonesHStigt Rotterdam: P. Bijker-van der Zer D. J. Bijker eursc Krommenie: I. Kloos-van der Zee nn J. Kloos Lrlooi Soest: Sj. van der Zee 0t 1 E. L. A. van der Zee-Jjdag. Bilthoven: J. van der Zee fnilev A. J. H. van der Zee-^p Grimsby Ont.: H. van der Zee fist VJ (Canada) J. van der Zee-Faberig gul Bosch en Duin: J. van der Zee op J Zeist: F. van der Zee *}en R. A. van der Zee-OoM^O Schiedam: J. van der Velden-vaiï W. A. Th. van der Ve) Kleinkinderen en achterkleinkinderen Soestdijk: V. Meeuwes-Rippe Soestdijk, 15 mei 1976. Oranjeparkflat 410! Corr.-adres: Veenbesstraat 24, Soest. ale m aanl voor et v tor ro 14. N Geen bezoek aan huis - Geen toesp^— De overledene is opgebaard in de rou Soestdijkseweg 265 zuid te Bilthoven; aid bezoek. EU! De rouwdienst zal gehouden worden dona mei om 12.30 uur in de Opstandingskerk,| denburgerweg te De Bilt, waarna de teri stelling omstreeks 13 uur zal plaats hebb; algemene begraafplaats „Brandenburg",^oup' naast de kerk. Na de begrafenis gelegenheid tot condole) hal van de Opstandingskerk. Met groot leedwezen geven wij kennis"! onverwacht overlijden op 15 mei 1976 var Sjoerd van der Zee E.zn Oprichter en President-directeur van Vennootschappen. Raad van Commissarisst Directie en Medewerkers Fortis Coatings B.V. Fortis Internationaal B.\' Fortis Coatings Rotterda Den Dolder, Willem Arntszlaan 115. Rotterdam, Veerhaven 10. JGA1 atsl Psalm 68 2 (oude be Heden is rustig ontslapen mijn geliefde M Vader en Grootvader Frederik Johannes Struijk van K eerder weduwnaar van P. C. van Ma£ op de leeftijd van 92 jaar. Namens de familie: i Driebergen: J. C. Struijk van Bergen-Enf Amsterdam: H. C. J. Struijk van Bergen Driebergen, 15 mei 1976. Beukenhorst 68. Geen bezoek - Geen bloemen De rouwdienst wordt gehouden op woen mei in de Immanuëlkerk aan de Engweg bergen om 12.30 uur. Daarna vindt de bijzetting in het familiegn op de algemene begraafplaats „Crooswijk terdam. i/4 Heden overleed onze lieve Man, Vader' vader IJsbrand Aalbersberg NED op de leeftijd van 83 jaar. „want Zijn goedertierenheid is tot in eet 1 Naarden- M. Aalbersberg-van Stalb Bennekom: w- Y Aalbersberg A. Aalbersberg-Vis Spijkenisse: H- G. Aalbersberg H. A. Aalbersberg-Buist Naarden: p- Aalbersberg 4 J. E. W. Aalbersberg-Scht'4 en kleinkinderen. Naarden, 14 mei 1976. Prot. Chr. Verpleegtehuis „Naarderheem". Amersfoortsestraatweg 1. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek dinsd' 7.30-8.00 uur in het gebouw van de Protes Coöperatieve Begrafenisvereniging PC B Vondelstraat 101 te Amsterdam. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag I om 14.00 uur op de begraafplaats „Zorgvliet'Vi de Amsteldijk 273 te Amsterdam. Vertrek f Vondelstraat ongeveer 13.15 uur. 1 Voor de vele bewijzen van deelneming overlijden van A. de Regt betuigen wij onze hartelijke dank. Nieuwdorp (Zeeland), mei 1976 Namens familie I6 Winkelen begint op de advertentie pagina's van h

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12