mHÜHIiHHii!!® 1 Bang&Olufsen m Bang&Olufsenj FAMILIEBERICHTEN presenteert een hi-fidelity tuner-versterker met m ingebouwde stereo cassette-recordei De Beocenter1600. Trouw TEL. 020-913456 Toestel 743 ÜMStrb IrJUnJiL QaAj OJMjJdb MAANDAG 17 MEI 1976 TROUW/KW4 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. 1951 - 1976 Op 31 mei 1976 hopen onze Ouders Herman Joost Moerkerken en Maria Moerkerken-van der Vijver in dankbaarheid te gedenken dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk traden. De gelegenheid om onze Ouders te feliciteren is op zaterdag 29 mei 1976 in ..Hotel 't Bruine Paard". Hoofd straat 241 te Sassenheim, van 16.00 tot 17.30 uur. Bert. Lerue en Arie Stolker Arie en Truus Moerkerken Jan en Hannie Schu' Gerrie Moerkerken Sassenheim. mei 1976. Ter Leedelaan 14. Heden nam de Heer tot Zich Zijn kind en onze lieve oudste zoon. broer, zwager en oom Bastiaan Diederik van Schelven, echtgenoot van O. C. A. barones Bentinck. Amersfoort: A. van Beeck Calkoen- van Löben Seis 's-Gravenhage: C M. E. van Schelven R. E. van Schelven-Porret Hengelo: A. L. van Schelven C. A. van Schelven-van Nierop Amsterdam: Ph. van Schelven Bijlen: L. S. Beckenngh van Rhijn- van Schelven A. A. Beckeringh van Rhijn Amsterdam: M. R. Struik-van Schelven A. S. A. Struik neven en nichten. Amersfoort ..De Lichtenberg". Utrechlseweg 299.' Door omstandigheden gaat het condoleren op de „Kieke- belt" in Zwolle na de begrafenis van mijn lieve man Gerardus Veen op 18 mei niet door. Inplaats daarvan kunt u dit nu doen om half twee in de Oostcrkerk. Bagijnesingel te Zwolle. M. Veen-Bakker j Zalneflat 44, Zwolle. De Kerkeraad van de Gerefor meerde Kerk te Nieuwe Pekela roept hierbij op: De onderhoudsplichtigen van de vele slecht onderhouden grafzerken op de begraafplaats van de Gereformeerde Kerk. De graven dienen voor 1 okto ber 1976 in een goede staat van onderhoud te worden gebracht. Na 1 oktober 1976 worden de dan nog verwaarloosde en ver zakte graven verwijderd. Schriftelijke inlichtingen kun- nen worden ingewonnen bij de Kerkeraad. Kerkstraat 1 te Nieuwe Pekela. Nieuwe Pekela. me» 1976. In plaats van kaarten Op 11 mei is in vrede met God en de mensen overleden op de leeftijd van 72 jaar Fennechiene van der Vegt weduwe van prof. dr. J. H. Bavinck Wij zijn haar dankbaar voor de zorg waarmee zij vader omringde en de belangstelling die ze voor ons had. Wij hebben bewondering voor de moed waarmee zij leefde en haar ziekzijn verdroeg. Door alles heen bleef ze geloven: ..Hij leidt mij in de rechte sporen". Leersum: C. B. Bavinck H. C. Bavinck-Ubbink Jan Maarten. Hans. Karin. Shiyamala Harderwijk: K. Bavinck M. H. Bavinck-Bonda Tineke en Tjibbe. Jan Herman en Margot Jozien. Jan Willem Hoofddorp G. M. Ppoma-Bavinck P. Popma Simon. Tienke. Geert. Enige en algemene kennisgeving. Door genade gereed gemaakt haar Heer te ont moeten. is op 11 mei 1976 in de leeftijd van 72 jaar overleden onze dierbare Zuster en Tante Fennechiene van der Vegt weduwe van prof. dr. Johan Herman Bavinck. eerder weduwe van Bastiaan Dubbeldam. Fam. Rozema Fam. Visser Amsterdam 15 mei 1976 de Boelelaan 303 Corr. adres: H. C. Rozema-v. d. Vegt Schoolstraat 7. Baarn Op haar verzoek heeft de begrafenis in familie - kring plaats gehad op de begraafplaats ..Zorgvlied" te Amsterdam. Qp dinsdag 11 mei jl. nam God uit ons midden weg onze Schoonzuster Fennechien Bavinck-van der Vegt Wij gedenken dankbaar de liefde waarmee zij onze broer Johan in zijn laatste jaren heeft verzorgd, en de plaats die zij in onze familiekring innam. Den Haag J Bouwes Bavinck C. E. Bouwes Bavinck- van Ameijde Doorn: H. A. Sillevis Smitt-Bavinck Rotterdam M. J. Bavinck-Sillevis-Smitt Bussum C. B Bavinck C H. J. Bavinck-van Bockel Psalm 105 5 (berijmd) Heden nam God tot Zich Zijn kind. onze zeer geliefde Zuster. Schoonzuster en Tante Dina Taal in de gezegende ouderdom van 88 jaar. Mede namens verdere familie; Mej. P. Taal Scheveningen. 15 mei 1976 IJmtiidenstraat 15 Geen bezoek aan huis - geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren, dinsdagavond van 7-8 uur in rouwcentrum Scheveningen ..'t Staten- huys". Statenlaan 78 De teraardebestelling zal plaatshebben woensdag 19 mei om 12.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Kerkhoflaan Vertrek vanaf .."t Statenhuys" om 12 uur Gelovig en bereid is op 65-jarige leeftijd van ons heengegaan mijn lieve Man, onze lieve Vader, Schoonvader en Grootvader ir. Bastiaan Diederik van Schelven, officier in.de orde van Oranje-Nassau. Amersfoort: O. C. A. van Schelven-Bentinck Delfzijl: E. S. Scholten-van Schelven P. Scholten Reinhard en Olga Apeldoorn: A. E. Dufour-van Schelven J. B. Dufour Ole. Raimond en Klaartje Bussum: A. A. van Schelven A. D. van Schelven- de Josselin de Jong Meta en Bas Voorschoten: B. O. Schorer-van Schelven K. F. H. Schorer Jan Willem Amersfoort. 13 mei 1976. Koningin Sophialaan 17. Ingevolge de wens van de overledene zal hij wor den begraven in aanwezigheid van alleen de aller naaste familieleden. Tot onze diepe droefheid is heden van ons heenge gaan onze beste Zwager Ir. Bastiaan Diederik van Schelven Officier in de Orde van Oranje-Nassau 's Gravenhage C. A. Bentink F. W. Bentinck-Toonen Soest: S. P. Bentinck A. C. Bentinck-Philipse 's Gravenhage: V. A. B. Bentinck U. Bentinck-Waldner Maarn: O. E H. Bentinck Algiers: G W. Bentinck S. A M. J. Bentinck-Bellanger Met grote verslagenheid geven wij kennis van het overlijden van de heer Ir. B. D. van Schelven voorzitter van het bestuur van de Stichtingen „Het Hooge Land" en „Hullenoord". officier in de orde van Oranje Nassau. Door zijn markante en energieke persoonlijkheid heeft hij gedurende 25 jaar in grote mate richting gegeven aan de ontwikkeling van het werk van beide stichtingen. Namens bestuur: directie, staf en medewerkers: W. Goedhuis-Chardon. secretaris Beekbergen. 13 mei 1976 Door een noodlottig ongeval ging op de leeftijd van 29 jaar van ons heen. mijn lieve Vrouw, onze Dochter. Schoondochter, Zuster en Schoonzuster Anneke van der Spek Bij haar leven sprak zij met ons over haar persoon lijke band met God. Daardoor worden wij getroost in het grote verdriet dat over ons is gekomen. Berkel en Rodenrijs: Jan van Doorn Zoetermeer: L van der Spek J. A. van der Spek-den Hollander Zuidlaren: Dini en Sybren Esther Zoetermeer: Ria en Jan Peter Yvonne Voorburg: J A. van Doorn M. van Doorn-de Jongh Leiden: Ronnie en Annelies Voorburg: Fred Dirk en Barbara Berkel en Rodenrijs. 15 mei 1976. Noordeindseweg 398. Correspondentieadres: L. van der Spek. Stationsstraat 212. Zoetermeer. De dienst der Vertroosting zal worden gehouden D V. donderdag 20 mei om 14.00 uur in de Mor- gensterkerk. waarna om 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Binnenweg te Zoetermeer. Na de begrafe nis is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van de Morgensterkerk. ..Ik zal in het huis des Heeren blijven in lengte fan dagen" Heden heeft de Heere tot Zich genomen onze innig geliefde Vader. Groot- en Overgrootvader. Broer. Zwager en Oom Gerrit Jan Markerink weduwnaar van Grietje Bakker op de leeftijd van 82 jaar. Kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen en verdere familie Driehuis. 14 mei 1976 Lodewijk van Deijssellaar. 130. Corresp. adres Nlw H Sprenger-Markerink. Paul Voltenstraat 35. Amsterdam-West. Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in het Uitvaartcen trum aan de Eemstraat 27 te IJmuiden: gelegen heid tot condoleren aldaar dinsdag 18 mei van 19 00—20 00 uur De begrafenis zal D Y plaatshebben woensdag 19 mei om 11 00 uur op de begraafplaats ..Duinhof" te IJmuiden Vertrek van Lodewijk van Deijsscllaan 130 om streeks 10 45 uur Heden nam God tot Zich in de ouderdom van 88 jaar onze lieve Vader. Grootvader en Overgroot- Gerben Jan Hoekstra sinds 15 december 1966 weduwnaar van M. Hoekstra-Nienhuis 'k Zal dan gedurig bij U zijn" Hengelo: J. G. Hoekstra A. H. Hoekstra-van Straaten Mien Marijke Gerben Jan Jan Kees Den Haag: H. Abma Rademaker-Hoekstra H. Abma Rademaker Ineke en Hans Hans Reek Zwolle: G. Hoekstra A. Hoekstra-Vaatstra Wytske en Eugène Ingrid. Annemieke Jaap en Els Marian Arnhem. 14 mei 1976. Corresp.-adres: Ten Oeverstraat 116. Zwolle De teraardebestelling zal D.V plaatsvinden dinsdag 18 mei om 12.00 uur op de begraafplaats „Bergklooster" te Zwolle. Vooraf zal om 11.00 uur een rouwdienst worden gehouden in de aula van de Monuta Stichting, Potgietersingel 7 te Zwolle. Aan onze familie en vrienden delen wij mee dat geheel onverwachts van ons is heengegaan onze onvergetelijke jongste Broer Ir. Hans van der Vlis 37 jaar oud. echtgenoot van Helene Paulusma. Vlaardingen. 13 mei 1976. Coby Aad en Janny Ernst en Jo Tiny Piet en Ma (Zuid-Afrika). Psalm 68 2 (oude berijming) Heden is rustig ontslapen mijn geliefde Man. onze Vader en Grootvader Frederik Johannes Struijk van Bergen eerder weduwnaar van P. C. van Maanen op de leeftijd van 92 jaar. Namens de familie: Driebergen: J. C. Struijk van Bergen-Enderman Amsterdam: J. C. Struijk van Bergen-Enderman Amsterdam: H. C. J. Struijk van Bergen Driebergen. 15 mei 1976. Beukenhorst 68. Geen bezoek - Geen bloemen De rouwdienst wordt gehouden op woensdag 19 mei in de Immanuëlkerk aan de Engweg te Drie bergen om 12.30 uur. Daarna vindt de bijzetting m het familiegraf plaats op de algemene begraafplaats „Crooswijk" te Rot terdam. ..De Heere bewaart de eenvoudigen: ik was uitgeteerd, doch Hij heeft mij verlost" Psalm 1166 Met droefheid, doch dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat de Heere op Zijn tijd na een geduldig en moedig gedragen lijden uit ons midden heeft weg geno men. mijn geliefde man en onze lieve zorgzame vader, behuwd- en grootvader Dirk Bode op de leeftijd van 76 jaar. Ridderkerk: A. Rode-Van der Kulk Veenendaal: P. Bode P Bode-Klootwijk Ina en Frans Bolnes: G Leenheer-Bode H. Leenheer Kees Dirk Marjan Ridderkerk. 14 mei 1976 ,.de Riederborgh". Boksdoornstraat 2 (kamer 116) Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren dinsdag 18 mei 1976 van 19.30-20.30 uur in de aula. van ..de Rieder borgh". alsmede na de begrafenis in de aula op de begraafplaats De rouwdienst zal worden gehouden in de grote zaal van „de Riederborgh" D.V. woensdag 19 mei 1976 om 14 00 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 15.00 uur op de Nieuwe Be graafplaats ..Vredehof" te Ridderkerk Zaterdag 15 mei nam de Here plotseling tot Zich onze geliefde broer en zwager Sjoerd van der Zee in de ouderdom van bijna 81 jaar. Groningen: H van der Zee Bilthoven: H. Ramaker-Van der Zee Groningen: H. van der Zee C. van der Zee-Damhof Amstelveen J van Kijken Veenendaal: H. Thijs A. G W. Thijs-Hommersom Veenendaal: S. van der Zee G. van der Zee-Touwen Correspondentie-adres: Oranje-Parkflat. app. 410. Soestdijk. ZALIG DE DODEN. DIE IN DE Het, -ler- ven. van nu aan. Ja. zegt de Geest, dal zij rusten van hun moeiten, want hun werken volgen hen na Openbaringen 14 13 De Heer nam plotseling lot Zich onze geliefde Zoon. Broeder. Zwager en Oom Lambertus Cornells Voorbij op de leeftijd van bijna 66 jaar. Aalsmeer W Eenshuisstra Goes. A Fraanje-Voorbij W Fraanje Aalsmeer A. S. Eenshuisstra nichten en neven liH .FM tuner-versterker met hifi cassetterecorder uitgangsvermogen 2 x 22 Watt continue vier voorkeuze-stations één overzichtelijk bedieningspaneel geadviseerde luidsprekers Beovox Uni-Phase S30 3 jaar garantie or i Ook in uw omgeving is een geautoriseerde B&O-dealer. Let daarom Imn op de advertenties in de lokale bladen of stuur de bon op. antwoordnr.124, 's-Graveland. Tel.02150-61824. Vw i k all Naam Voor uitvoerige dokumentatie en dealerlijst. Adres Woonplaats. [WS\ Kan in gesloten envelop zonder postzegel worden verzonden Heden overleed onze lieve Man. Vader en Groot vader IJsbrand Aalbersberg od de leeftijd van 83 jaar. ..want Zijn goedertierenheid is tot in eeuwigheid" Psalm 136 Naarden: M. Aalbersberg-van Stalborch W. IJ Aalbersberg Bennekom: A Aalbersberg-Vis H G Aalbersberg Spijkenisse: H A. Aalbersberg-Buist P Aalbersberg Naarden: J. E. W. Aalbersberg-Schriek en kleinkinderen Naarden. 14 mei 1976. Prot. Chr. Verpleegtehuis „Naarderheem". Amersfoortsestraatweg 1. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek van 7.30—8.00 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P C B. u.a Vondelstraat 101 te Amsterdam. 'De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 19 mei om 14.00 uur op de begraafplaats „Zorgvlied" aan dc Amstcldijk 273 te Amsterdam Vertrek van de Vondelstraat ongeveer 13.15 uur. ..De Here is mijn sterkte en mijn schild: op Hem heeft mijn hart vertrouwd en ik ben geholpen Heden nam God tot Zich onze lieve, zeer zorgzame Moeder en Oma Janna Frijlink-Raatgever weduwe van Johannes Christoffel Frijlink in de ouderdom van 84 jaar. mej L. Frijlink J. Frijlink D. Frijlink Patist Annet en Hanneke Utrecht. 14 mei 1976 Jutfaseweg 88 Geen bezoek aan huis Geen bloemen Moeder is opgebaard in het rouwcentrum van de Monuta Stichting. Poortstraat 3. Utrecht Gelegen heid tot condoleance-bezoek aldaar maandag van 19 00 19 45 uur Dinsdag 18 mei a s. zal om 12 15 uur de teraarde bestelling plaatsvinden op de Algemene be graafplaats ..Daclwijck" aan de Floridadreef te Utrcnt (Overvecht). Vertrek van Jufaseweg 88 omstreeks 11.45 uur INLICHTINGEN over de aantrekkelijke advertentie tarieven van worden u gaarne verstrekt )nb?

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 8