ALGEMEEN VERKOOPLEIDER PCMD vereniging "bartiméus" PASTOR (mnl./vrl.) bartiméushage Trouw vrije universiteit HOOFD ADMINISTRATIE NEDERLANDSE GEZINSRAAD twee stafmedewerkers (m/v): At At At At At At At At At At At INKOPER HERENKONFEKTIE medewerk(st)er bijstandszaken Volder co bedrijfseconoom ZATERDAG 15 MEI 1976 TROUW/KWA PROTESTANTS- CHRISTELIJKE STICHTING VOOR MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING HEERDE NOORD OOST VELUWE STATIONSSTRAAT 21 Onze Stichting is werkzaam op het terrein van de gezins- en bejaardenverzorging en het algemeen maatschappelijk werk in de gemeenten Epe, Hattem en Heerde. Er zijn momenteel 260 medewerk(s)ers, terwijl dit bestand nog enigszins zal toenemen. Er is plaats voor een Naast het geven van leiding aan drie medewerklstlers is hij o.a. verantwoordelijk voor: de totale financiële administratie, te weten begroting, boekhouding, jaarrekening, de personeelsadministratie, waaronder bewaking en toepassing rechtspositie regelingen, de gezinsadministratie de zorg voor efficièntie op administratief gebied, w.o. secretariaatswerk, do cumentatie. archief, aangelegenheden van algemene en huishoudelijke aard Op al deze punten worden zonodig beleidsadviezen verwacht. Wij vragen:een middelbare opleiding en het bezit van het diploma M.B.A. (verdere studie strekt tot aanbeveling) enige jaren ervaring in aanverwante werksoorten leidinggevende capaciteiten stilistische vaardigheid een pos. Prot. Chr. Levensovertuiging Wij bieden: salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tot maximaal f 3161.59 bruto per maand, excl. vakantietoeslag. Hogere inschaling tot maximaal 1 3620.63 bruto per maand is niet uitgesloten toepassing COAM-regeling zeer goede pensioenvoorziening prettige werksfeer in mooie woonomgeving Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Voor het verkrijgen van woonruimte zal alle mogelijke medewerking worden verleend. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de direkteur, dhr. J.C. Langhenkel. Deze is te bereiken op ons Centraal Kantoor, tel. 05782-2670 (thuis 05782-1931). Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad aan het Bestuur. Postbus 45 te Heerde. 1. met sociaal-economische opleiding Deze zal in het bijzonder tot zijn taak moeten rekenen de voorbereiding van beleidsadviezen op sociaal-economisch terrein; brede belangstel ling voor sociaal-economische vraagstukken is voor deze functie nood zakelijk. 2.met opleiding in een der sociale wetenschappen bij voorkeur (sociaal psycholoog (half-time) De arbeid van de NGR bestaat in het bijzonder uit het geven van beleidsadviezen met betrekking tot het gezin. Geïnteresseerdheid in de problematiek van de intermenselijke relaties en de betekenis van die relaties voor de individuele mens en de samenleving, wordt bij de stafmedewerkers voorondersteld. De NGR werkt veelal met werkgroepen ad hoe, waaraan de betrokken stafmedewerker als studiesecretaris is toegevoegd; het ontwerpen van beleidsadviezen vormt een belangrijk deel van zijn taak. Salaris voor beide functies, afhankelijk van leeftijd en ervaring maximum f 4501.--. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn conform die van de rijksoverheid. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij de Algemeen Secretaris van de Nederlandse Gezinsraad, Duinweg 1. Den Haag. alwaar ook nadere inlichtingen over de genoemde functies te verkrijgen zijn. 4^ Inkoopcombinatie Onderling Belang De Limiet 15, Postbus 45, Vianen. tel. 03473 - 2744 Onderling Belang is een groeiende in- en verkoopkombinatie voor de detailhandel, o.a. in heren- en dameskonfektie, textiel en woning inrichting. Voor de uitbreiding van ons inkoopteam zoeken wij een Onze gedachten gaan uit naar een ervaren vakman, tussen de 25 en 35 jaar. met middelbare schoolopleiding en goede talenkennis, die een gedegen vakopleiding heeft genoten. Hij moet in staat zijn zelfstandig kollekiies samen te stellen en ook samen te kunnen werken met inkoopkommissies. Wij bieden U een boeiende en zelfstandige werkkring met een grote mate van verantwoordelijkheid. Discretie verzekerd. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van PROVINCIE ZUID-HOLLAND De provincie Zuid-Holland roept gegadigden op voor de funktie van bij de vierde afdeling (welzijnssector) van de provinciale griffie. Inhoud van de funktie: Behandeling van beroepszaken uit hoofde van de Algemene Bijstandswet: voorbereiden van de zittingen van de bijstandskamer van gedeputeerde staten; opmaken van het proces verbaal van de zittingen; redigeren van de beschik kingen; voorbereiden en uitvoeren van spoedvoorzieningen door de voorzitter. Gevraagd: Doktoraal rechten, of voor deze funktie daarmede vergelijkbare opleiding of ervaring, heldere bondige stijl en leef tijd tot 35 jaar. Aanstelling: In de rang van commies-A, hoofdcommies of hoofd commies-A. afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring (sala- risgrenzen resp. van f 2336,tot f 2952,van f 2582,tot f 3410.en van f 2890,tot f 3819,bruto per maand, inclu sief de toeslag ad 4'/2% in verband met de salarismaatregelen per 1 januari 1976). Vakantie-uitkering 7,8% van het salaris De Interprovinciale Ziek tekostenregeling (I.Z.R.) is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van volledige perso nalia en referenties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan de Griffier der Staten van Zuid-Holland. Koningskade 1 te 's-Gravenhage. In de linkerbovenhoek van de brief en de envelop te vermelden CA PD/52/AD Het centrum Bartiméushage, liggend tussen de woonkernen van Doorn en Driebergen, is een woon- en werkgemeenschap voor ruim driehonderd meervoudig gehandicapten (geestelijk en visueel gehandicapt). De leeftijden variëren ongeveer van drie tot dertig jaar. In Bartiméushage, uitgaande van de Vereniging Bartiméus, willen wij christelijke opvoeding geven. Wij menen dat daarbij de ondersteuning door een predikant belang rijk is. Tot nu toe zijn wij er nog niet in geslaagd diegene aan te trekken, die past in het beeld dat de medewerkers in de verschillende sektoren van het centrum en de ouders zich van een pastor gevormd hebben. Wij plaatsen daarom een oproep voor een die in het centrum Bartiméushage in rechtstreekse, individuele en groepsgewijze kontakten met de bewoners en in stimulering en begeleiding van de professionele opvoeders de mogelijkheid van godsdienstige beleving door de bewoners wil opbouwen en ondersteunen. In deze funktie wordt een kreatieve en ruime eigen inbreng verwacht, geplaatst in een samenwerkingsverband met leidinggevenden, staf- funktionarissen en ouders. Onze gedachten gaan uit naar een jonge pastor met doktoraal theologie, liefst met ervaring in dit soort pastoraat, maar minstens met grote belangstelling voor het werken met geestelijk gehandicapten. We hopen bij de pastor ook een behoefte en bereidheid aan te treffen om inhoud en vorm van deze pastorale arbeid te doordenken, te bestuderen en aan anderen uit te dragen. Het pastorale werk in ons centrum is niet aan een bepaalde kerk gebonden. Wel zal samenwerking met kerken in de omgeving, waar mogelijk, op prijs gesteld worden. Ook zouden we willen bevorderen dat de pastor, desgewenst, aan een van de plaatselijke gemeenten verbonden wordt, teneinde de binding met de eigen kerk in stand te houden. De salariëring geschiedt conform de richtlijnen van de N.Z.R.; pensioen regeling P.G.G.M. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij Ds. G. van Andel, secretaris van het Bestuur van de Vereniging Bartiméus, tel. (03438) 2504; of bij Drs. C.G.A. de Jong, direkteur, tel. (03438) 5822. Aan de sollicitatieprocedure nemen vertegenwoordigingen van ouders en van alle betrokken sektoren van het centrum deel. Een kleine vakaturecommissie onder voorzitterschap van Ds. Van Andel, verricht een eerste selektie, waartoe een uitvoerige gedachtenwisseling met de kandidaat plaats vindt. Wanneer u hiervoor zoudt willen worden uitgenodigd, kunt u binnen drie weken na datum van deze oproep, uw sollici tatie met curriculum vitae zenden aan de direkteur van Bartiméushage, Postbus 87, Doorn. christelijk instituut voor visueel en geestelijk gehandicapte kinderen en volwassenen oude arnhemse bovenweg 3 Elke vrijdag in Inlichtingen over de aantrekkelijke adverten tietarieven worden u gaarne verstrekt. Tel. 020-913456toestel 703 en 716. Een onzer relaties is een zelfstandig middelgroot industrieel banketbakkersbedrijf. De verkoop vindt plaats aan de levensmiddelen- en zoetwarengroothandel. het grootwinkelbedrijf en waren huizen in binnen- en buitenland. In opdracht van de commissarissen en directie zoeken wij een Van de algemeen verkoopleider wordt verwacht dat hij. in nauwe samenwerking met de directie, leiding geeft aan het gehele verkoopgebeuren. Centraal staan daarbij: het leiden van de gehele verkooporganisatie, die o m. een tiental vertegenwoordigers omvat; het voortdurend alert zijn op ontwikkelingen in de markt, assortiment en verkoopkanalen en het creatief daaraan aanpassen van het commercieel beleid. Voor een goede taakvervulling achten wij een regel matig direct contact met de markt onontbeerlijk. De persoon Voor deze veelomvattende functie wordt een man gezocht van tenminste 30 jaar die kan wijzen op uit stekende resultaten in een gelijkwaardige functie. Zijn middelbare opleiding dient aangevuld te zijn met N.O.I.B. of met commerciële studies. Noodzakelijk achten wij voorts een actieve verkoop ervaring. een grote mate van creativiteit, een sterk enthousiasmerend vermogen en goede communicatieve vaardigheden. Bekendheid met deze of een analoge branche is wenselijk. organisatie-adviseurs lid raad van organisatie-adviesbureaus Geïnteresseerden wordt verzocht hun sollicitatiebrief richten aan de heer Drs I H. Daalderop. Volder A Co Organisatie-Adviseurs. Apollolaan 133 te Amsterdam. Voor doorzending aan opdrachtgever wordt vooral toe stemming gevraagd. Geen inlichtingen worden ingewonnen dan na verleende toestemming te amsterdam Bij de Hoofdafdeling Financieel- Economi sche Zaken kan worden geplaatst een voor de afdeling Begrotings- en Bedrijfs economische Zaken. Deze afdeling ondersteunt het College van Bestuur, de Universiteitsraad en de Facul teitsbesturen in hun beleidsvoorbereiding. De medewerker zal te maken hebben met het analyseren van en het rapporteren/ adviseren omtrent vraagstukken van be drijfseconomische aard het behandelen van budgetten en het beoordelen van exploitatierekeningen. In verband met de aard van de werkzaam heden dienen sollicitanten een academische bedrijfseconomische opleiding - waaronder administratieve organisatie en boekhouden - te hebben gevolgd aanleg voor analytisch werk te hebben over redactionele vaardigheid te be schikken. Instemming met de doelstelling van de Universiteit word: gevraagd. Het hoofd van de afdeling. Dr. S. C. Bersma (tel. 020-548 36 48) zaf gaarne inlichtin gen over deze functie verstrekken Schriftelijke sollicitaties met opgave van referenties, onder vermelding van vacaturenummer 010-1746. te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken Vrije Universiteit. De Bodelaan 1105. postbus 7161. Amsterdam m De Stichting Advies- en Begeleidings Centrum voor het Onderwijs in Amsterdam a een schoolbegeleider (m of vr) ze ne voor het wijkteam Oost dat de begeleiding verzorgt van kleuter- en lagere scholen in oudere buurten van Amsterdam (Oost). Deze begeleiding vindt plaats in het kader van een project, dat speciaal gericht is op de verbetering van de onderwijssituatie van arbeiderskinderen (Innovatie Projekt). Er worden activiteiten ontplooid in de scholen zeif en naar ouders en buurt. Hij/zij zal in nauwe samenwerking met de schoolmaatschappelijk werker acht scholen (kleuter- en lagere scholen) begeleiden in de Amsterdamse Transvaalbuurt. Hij /zij onderhoudt daartoe nauwe contacten met de scholen, waarbij initiatieven op het gebied van de onderwijsvernieuwing, ee worden gestimuleerd en gecoördineerd. Deze kunnen de school zeil nv betreffen, alsook de band met de ouders en de samenwerking met buurt voorzieningen. Vereist: Voltooide universitaire studie in een van de sociale weten schappen of pedagogiek MO-A of B. Bekendheid met de prakrijk van het onderwijs is van groot belang. b een schoolmaatschappelijk werker (m of vr) voor het wijkteam Oost. Hij/zij zal zich in nauwe samenwerking met de schoolbegeleider richten op de individuele kant van de begeleiding in de Indische buurt. Daarnaast zal hij/zij vanuit deze invalshoek bijdragen tot een structurele aanpak met betrekking tot de componenten school - buurt - gezin en de relatie daartussen. Vereist: Sociale academie (studierichting maatschappelijk werk). c een onderwijskundige/pedagogisch- didactisch medewerker (m of vr) voor de wijkteams Pijp/Jordaan respectievelijk Oost Deze medewerk(st)er heeft tot taak met scholen in deze oudere stadsdelen te komen tot de vernieuwing van leerprogramma's en didac tische werkwijzen. Htj/zij zal samen met andere teamleden en in nauw contact met de scholen zijn/haar werkzaamheden verrichten Tot de taken van de medewerk(st)er voor het team Pijp/Jordaan behoort ook individueel onderzoek van leerlingen en daarop aansluitend'.' begeleiding. VereistVoltooide universitaire studie onderwijskunde of pedagogiek MO-A of B Ervaring in het onderwijs Inlichtingen: Voor het team Oosi L H. Keizer, telefoon (020) 93 50 34/94 27 69 Voor het team Pijp/Jordaan: Mevr. C. Gijse. telefoon (020) 76 13 33. toestel 247. Salaris naar opleiding en ervaring voor de functies genoemd onder a en c: voor gediplomeerden MO-A maximaal M.105.— per maand: voor universitair afgestudeerden en gediplomeerden MO-B maximaal f 4 842.— per maand: voor de functie genoemd onder b. maximaal f 2 956.— per maand. De rechtspositieregelingen van de gemeente Amsterdam zijn van overeenkomstige toepassing. Sollicitaties onder vermelding van nummer 320 en de desbetreffende letter binnen 14 dagen te richten aan de directie. Tolstraat 129, Amsterdam.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 18