Kijk die CM nou es. Wilt 'n enige leuke mooie jurken. Sportief, gekleed, stijlvol, zonnig int wit. Durft es aan! AllemaalevenNieuw&Anders. A T FAMILIEBERICHTEN T. L. OSBORN VRIJDAG 14 MEI 1976 TROUW/KW r kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Op 13 mei 1B76 werden wij ver blijd met de geboorte van onze Anne Gerrit Wij noemen hem Gertjan. Heerhugowaard. Ligusterlaan 17 Met grote dankbaarheid delen wij u mee. dat onze ouders n grootouders K. van Sparrentak en S. van Sparrentak-Vos D.V. op 19 mei a.s. zullen herdenken dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Dat ze nog lang gespaard mogen blijven, is de wens van hun kinderen en kleinkinderen. Gelegenheid hen te feliciteren van 16.30-18.00 uur in hotel ..Zeeduin", Dishoek 22 te Koudekerke. Koudekerke. Vlissingsestraat 26A. Onze Ouders en Oma en Opa G. van Schaik en J. van Schaik-Boogaard hopen D.V. 27 mei 1976 veertig jaren getrouwd te zijn. Wij zijn dankbaar en blij dit straks te kunnen vieren. Bert en Willy Kees en Corrie Wim en Bep Magda en hun kleinzonen: Jeroen en Alain Richard, Ronald. Marco. Van 22 t/m 29 mei a.s. zijn wij met óns allen in Nieuw- Haamstede, Violenweg 5. Rotterdam. 14 mei 1976 Aalscholverstraat 2b. 14 mei 1926 14 mei 1976 Met grote blijdschap berichten wij u dat onze geliefde ouders en grootouders G. de Lange en M. de Lange-Petter vandaag 14 mei herdenken, dat ze 50 jaar geleden zijn getrouwd. Doom: H. Griffioen-de Lange G. J. H. Griffioen Terschuur: K. de Lange M. M. de Lange-Brouwer Hardinxveld- D. J. de Lange Giessendam: C. de Lange-Altena en kleinkinderen Wij zijn de Heer dankbaar, dat Hij hen voor elkaar en voor ons heeft willen sparen. Ommen, 14 mei 1976. ..Leer of je Eeuwig blijft leven en leef of je Morgen kunt sterven." Heden nam de Here onverwacht uit ons midden weg. mijn geliefde Man. onze zorgzame Vader. Opa. Broer. Zwager. Oom en Neef Hendrik Leenheer op de leeftijd van 58 jaar. Barendrecht: M Leenheer-Anderliesten Barendrecht: N F. Leenheer A Leenheer-van der Jagt Barendrecht: P Leenheer H. Leenheer-Kooiker Rijswijk (Z.H.): H. Leenheer A M. Leenheer-Volkers Barendrecht: C. Leenheer Kleinkinderen en verdere familie Barendrecht. 13 mei 1976. Lavendelhof 33. Aan huis geen bezoek - Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren zaterdagavond van 19.3020.30 uur. in de aula van de begraafplaats te Barendrecht. Scheldestraat De begrafenis zal plaatsvinden maandag 17 mei te Barendrecht. plm 15.15 uur. Vooraf zal een dienst van Woord en Gebed gehou den worden in de aula. welke aanvangt 14.30 uur. De Heer heeft heden tot Zich genomen in Zijn heerlijkheid onze beminde Zuster, Schoonzuster, Tante en Oud-tante Maria Elisabeth van den Berg oud 69 jaar Spreuken 16:6 en 7 Baarn: J. W. van den Berg J. van den Berg-Zweers Baarn, A. G. Bleichrodt-van den Berg C. W. Bleichrodt 's-Gravenhage. G. Ch. J. van den Berg C. W. van den Berg-Cusell Deventer. H. M. van den Berg E. C. van den Berg-Ederveen Neven, nichten, achterneven en achternichten Baarn. 12 mei 1976 Schoolstraat 17 Correspondentieadres: van Wassenaerlaan 4 Een Dienst van Woord en Gebed wordt gehouden maandag 17 mei a.s. om 11.30 uur in het ..Brandpunt", Oude Utrechtseweg 4. Na de dienst is daar gelegenheid de familie te ontmoeten. Op verlangen van de overledene zal de bijzetting in het familiegraf in stilte plaats vinden. Onze zuster is opgebaard in de Aula van het Algemeen Ziekenhuis „Maarschalksbos". Molen weg 2. Baarn. Bezoek aldaar zaterdag 15 mei van 15.30-16.00 uur (ingang Rmglaan). Liever geen bloemen Op 12 mei ging naar haar Heer en Heiland oi mede-kerkeraadslid mevrouw M. E. van den Berg Zij loofde de Heer met woord en daad Wijkkerkeraad-Oost. Baarn. K Brokkelkamp. Praeses W. J. Koolstra. scriba de bekende evangelist uit de VS die in 1958 een grootscheepse campagne hield op het Malieveld te Den Haag spreekt op: zat. 15 mei ('s avonds 8 uur) en op zondag 16 mei ('s middags om 3 uur) in het CAPITOL EVANGELIE CENTRUM Loosduinsekade 222 te Den Haag (tramlijn 12. bus 19 en 26) Gebed voor redding, bevrijding, genezing. Toegang vrij! leder welkom! Jesaja 49 vers 16 Zie, Ik heb u in mijn handpalmen gegrift, uw muren zijn bestendig vóór Mij. In Jezus ontslapen onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Annigje Francken-de Vries weduwe van Arend Francken Zij mocht 97 jaar worden. Oosterbeek: W. Francken Bergen op Zoom: J. Francken-Veldhuis Apeldoorn: L. Francken J. N. Francken-Dermois Oosterbeek: A. A. Francken P. L. A. Francken-van Vark klein- en achterkleinkinderen Oosterbeek. 12 mei 1976 Jan van Embdenweg 27 Moeder is opgebaard in de aula aan de Annastraat 39 te Oosterbeek. Gelegenheid tot condoleren vrij dag van 19.00 tot 20.00 uur in de aula. De rouwdienst wordt gehouden in de Vrede- bergkerk a.d. van Toulon v. d. Koogweg te Ooster beek, op maandag 17 mei om 13.30 uur, waarna de begrafenis zal plaats vinden om 14.30 uur op de algemene begraafplaats (noord) te Oosterbeek. De Here heeft tot Zich genomen Zijn kind. onze lieve en zorgzame Moeder, Groot- en Overgroot moeder Geertruida Nijkamp weduwe van Hendrikus Hoekjen in de ouderdom van 81 jaar. Maar. blij vooruitzicht dat mij streelt, ik zal. ontwaakt. Uw lof ontvouwen. Jarvis G. Velthuis-Hoekjen (Canada): J. Velthuis Smithville H. T. Dubbink-Hoekjen (Canada): H. Dubbink Nijverdal: H. Hoekjen B. J. Hoekjen Nijverdal: T. G. Hoekjen-Ypma Nijverdal: A, Hoekjen klein- en achterkleinkinderen Nijverdal. 12 mei 1976 Holterweg 114 De rouwdienst zal worden gehouden in het mor tuarium. Prins Mauritsstraat 14 te Nijverdal op maandag 17 mei a.s. om 10 uur. waarna de begrafe nis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Hellendoorn omstreeks 11 uur. Zij, die de overledene de laatste eer willen bewij zen. worden in het mortuarium verwacht. Gelegenheid tot condoleren zaterdagavond 15 mei van 8.00 tot 8.30 uur in het mortuarium, waar de overledene is opgebaard. Met leedwezen geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde medewer ker en collega M. Gatsonides Bijna achttien jaar heeft hij op voortreffelijke wijze de personeelsbelangen van onze instellingen behartigd. Zijn nauwgezette plichtsbetrachting en beminne lijke persoonlijkheid zullen in onze herinnering blijven voortleven. Bestuur, directie en personeel van de Stichtingen A.A.Z. - NUTSZIEKENFONDS en NUTSZIEKTEKOSTEN- VERZEKERING. 's-Gravenhage. 12 mei 1976. In volle zekerheid des geloofs overleed onze innig geliefde Vader en Grootvader Bastiaan Sintemaartensdijk weduwnaar van Bastiaantje Luijendijk in de ouderdom van 82 jaar. Psalm 3: 3 (Oude berijming) Hendrik Ido Ambacht: P. Sintemaartensdijk C. Sintemaartensdijk-Erkelens Berkel en Rodenrijs: A. Sintemaartensdijk Berkel en Rodenrijs: M. Sintemaartensdijk en kleinkinderen Berkel en Rodenrijs. 12 mei 1976 Julianastraat 8 Gelegenheid tot condoleren zaterdagavond van 7.30 tot 8.30 uur in de rouwkamer van „Herger- borch". Raadhuislaan 7 en na afloop van de begra fenis in de aula op de begraafplaats. De rouwdienst wordt gehouden D.V maandag 17 mei om 11.30 uur in het Kerkelijk Centrum „De Ark". Oranjestraat 2. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene Lcgraafplaats. Dankbaar gedenkende haar leven temidden van ons. delen wij mede dat onze Moeder en Oma Hendrina Looijen-Knoop In de leeftijd van 87 jaar is ingegaan in de rust van hen die vertoeven in de schuilplaats van de aller hoogste en die vernachten in de schaduw van de almachtige. Haar stoffelijk overschot bestellen wij ter aarde op de begraafplaats aan de Langestraat te Delden. na een samenkomst in de kapel van Sint Jozef in Delden. maandag 17 mei. 14 00 uur Jac B Looijen J J Looijen-Griffioen Albert Looijen Mirjam Looijen Utrecht. 13 mei 1976 Alb. Thaerlaan 84 De witte mariniere wordt modieus gekombineerd met een witte rechte rok met achtersplit. Glimmende rangen in felle kleur 100 Katoen. 38-44 1|Q_ De witte T-lijn jurk met w ijde aangeknipte mouwen, wordt onzichtbaar dichtgeritst, heeft elastiek in de rug en biezen in twee kleuren 100:,. katoen. 38-44 85; De witte overall-jurk is van praktische katoen, met biezen, stiksels en embleem in felafstekend rood of blauw. Rok met loopsplitten. 3W2 98; Coram Deo „Onder het oog van God", ging mijn lieve zorg zame Man, Vader en Opa Johannes Veeninga naar Gods huis, op de leeftijd van 74 jaar. Heiloo: H. Veeninga-Pranger kinderen en kleinkinderen Heiloo. 12 mei 1976. Breedelaan 113. Thuis geen bezoek Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum van de Associatie Uitvaartverzorging. Westerweg 320. Alkmaar, vrijdagavond van 7.00 tot 7.30 uur. De rouwdienst bij de uitvaart zal worden gehou den zaterdag 15 mei om 11.00 uur in de Gerefor meerde kerk. Noordergeeststraat, waarna de be grafenis zal plaatsvinden op de gemeente be graafplaats aan de Holleweg te Heiloo. Met droefheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze Oud-bedrijfsleider, de heer C. van 't Hof die ruim 50 jaar aan ons bedrijf zijn beste krachten heeft gegeven. Moge hij rusten in vrede. Direktie en Personeel Bijls' Bakkerijen. In Jezus ontslapen onze geliefde Zuster, Schoon zuster, Tante en Oudtante Wilhelmina Verseveldt op de leeftijd van 85 jaar. 's-Gravenhage: C. J Visée-Verseveldt C. A Verseveldt-Hoogstraten St. Oedenrode: T. Verseveldt C Verseveldt-van Krugten 's-Gravenhage: A. Verseveldt ^Rijswijk: C. M. Verseveldt-van der List 's-Gravenhage: P. H. Verseveldt J ^'erseveldt-Mulder P. Sjouke Verseveldt A J Sjouke. Zwolle: J. Verseveldt Voprburg: A. Verseveldt E M. Verseveldt-van der List Neven en nichten 's-Gravenhage. 13 mei 1976. Bejaardencentrum „Uitzicht", Daal en Bergselaan 52. Correspondentie-adres. David Klemanlaan 18. Voorburg. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Huize „Uitzicht". De rouwdienst zal gehouden worden in Huize „Uitzicht" op maandag 17 mei om 13 uur. waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de begraafplaats „Oud-Eik-en-Duinen", Laan van Eik en Duinen 38. om 14 uur. Gelegenheid tot condoleren na de rouwdienst. Heden werd plotseling van ons weggenomen lieve zorgzame man en pappa, zoon, schooi broer, zwager en oom Robert Piers hij werd maar 36 jaar C. W. E. Piers-Ket Robertje en verdere familie Valkenburg (Z.H.) 12 mei 1976 Hoofdstraat 69 Geen bezoek - geen toespraken De begrafenis is bepaald op zaterdag 15 m om 11.30 uur op de Algemene Begraafplaat Valkenburg (Z.H.). Met grote verslagenheid geven wij U kennis du ons midden is weggenomen onze geachte Du t teur de heer R. Piers op de leeftijd van 36 jaar. Gedurende vele jaren heeft hij als directeur,' volledige inzet, de belangen van onze bank eno relaties gediend. Ons diep medeleven gaat uit naar zijn echtgc en zoontje. Mogen zij de kracht vinden dit zware verli' dragen. Bestuur. Raad van Toezicht en Personeel van de Raboban! „Valkenburg Z.H W A. 1 Hoofdstraat 71 Valkenburg (Z.H.) Valkenburg. (Z.H.), 12 mei 1976

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 10