FAMILIEBERICHTEN l 62,50 148, 290,- houden- 82,50 79'9° 0 - 195,- 99,90 .38,- maakt méér mogelijk voor minder geld. VLIEGEN NAAR DE WARME ZOMERZON KIJK IN ONZE VAKANTIE GIDS 76!! VOOR INFORMATIE EN BOEKINGBEI 020-9V3456 lx Perscombinatie reizen DONDERDAG 6 MEI 1976 TROUW/KWART^ ..Rust nu, mijn ziel, de Heer heeft u bevrijd Heden is onze liefdevolle en zorgzame Zuster, Schoonzuster en Tante Alida Ebelina Bos ontslapen, om bij Jezus te ontwaken in een vol maakt leven. Zij mocht 81 jaar worden. Arnhem: M. J. Bos-Goedhart 's Gravenzande: Th. J. Bos Zwolle: J. K. Bos-Kroon Groningen: E. C. van der Kooi-Bos D. van der Kooi Naaldwijk: J. W. Kuyvenhoven-Bos Jac. Kuyvenhoven Naaldwijk: C. M. Hofland-Bos M. S. Tulp-Bos Zwolle: S. P. Hazenberg-Bos Beetsterzwaag: H. Hazenberg Joh. Brouwer Dokkum: J. Brouwer-Reitsma Neven en nichten. Delfzijl, 5 mei 1976 Van Julsingha Tehuis. Corr.-adr.: Bommegaerde 49, Beetsterzwaag. De begrafenis is bepaald op maandag 10 mei vanuit het van Julsingha Tehuis. Aanvang rouw dienst 13.30 uur. Gij zult van Mij niet vergeten worden. Jesaja 44 21B. Diep bedroefd geven wij U kennis, dat ten gevolge van een noodlottig treinongeval God tot Zich heeft genomen onze geliefde Dochter en Zus Truus op de leeftijd van 18 jaar. C. Becude G. J. Becude-Vos Cobi Jan Delfgauw (post Delft), 4 mei 1976. Zuideindseweg 19. De rouwdienst zal worden gehouden in de Imma- nuêlkerk, Schoemakerstraat 1 te Delft, zaterdag 8 mei a.s. om 10.00 uur. waarna de teraardebestel ling in het familiegraf zal plaatshebben op de algemene begraafplaats .Jaffa" te Delft, om circa 11.00 uur. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de ter aardebestelling in de ontvangkamer van de be graafplaats. De vraag van kleuters „waar woont God" kan nu door één onzer Leerlingen truus becude worden beantwoord. Door een treinongeluk is zij in Zijn Woning aange komen. Namens alle medewerkers aan de Christelijke Opleidings school voor kleuterleidsters te Vlaardingen. G. Visser, directrice M. E. Langbroek, klasse docente Diep verslagen delen wij mee dat aan de levensreis van onze klasgenote Truus Becude een voortijdig einde is gekomen. Wij weten van haar dat zij haar Reis voortzet. Leerlingen van 2b van de Christelijke Opleidings school voor kleuterleidsters te Vlaardingen, Mieke, Carla, Margreeth, Trudy, Janneke, Ellen Yvonne, Eugénie, Jolanda, Marja, Els, Marjolien. Rianne, Julie, Els, Annet, Anneke, Tiny, Lenneke Louise, Wilma, Ria, Hilda, Sonja. Diep ontsteld over de gevolgen van het tragische treinongeluk waarbij zoveel leed werd berokkend, delen wij U mede dat ook een van onze leerlingen is omgekomen. Onze Heiland heeft Truus Becude reeds op 18-jarige leeftijd tot Zich geroepen. Namens het bestuur van de Chr. Opleidingsschool voor kleuterleidsters te Vlaardingen, J. Madera, voorzitter L. F. Jansen, secretaris. Psalm 121 In de vroege ochtend van de dag der dodenherden king overleed na een moedig gedragen ziekte mijn zeer beminde Vrouw, onze lieve Moeder en Schoonmoeder, onze fijne Oma Anna Nienhuis-Wijsmuller geboren 7 maart 1914, na een gelukkig huwelijk van bnna 40 jaren met Klaas NienhuTs. Wij geloven de opstanding der doden en een eeuwig leven." Heeze: K. Nienhuis Waalre: H. Nienhuis E. B. Nienhuis-Elzenga Ingeborg, Myrte, Klaas Doeke Geldrop: E. Nienhuis C. M. Nienhuis-van Benthem Robert-Jan, Peter Voorburg: J. Nienhuis S. M. Nienhuis-Renger Sanneke, Klaas-Jan Zeist: G. Nienhuis A. J. Nienhuis-Buma Kirsten Andel: M. van Hemmen-Nienhuis J. J. van Hemmen Maarten Utrecht: B. Nienhuis Heeze. 4 mei 1976, Van Goghlaan 8. De overledene is opgebaard in het Mortuarium van het Sint Anna-ziekenhuis te Geldrop (ingang Heggeslraat). Bezoekuren donderdag 6 mei en vrijdag 7 mei van 17.00 tot 19.00 uur. Een dienst van woord en gebed zal gehouden worden in de Goede Herderkerk. Meeuwenhof te Geldrop, op zaterdag 8 mei om 12.00 uur. waarna de begrafenis zal plaats vinden op de Ned. Her vormde Begraafplaats aan de Nuenenscweg te Geldrop. Gelegenheid tot condoleren aansluitend aan de begrafenis. Sorry vaders, moeders wil is wet. Mini Moulinette De naam zegt het al Maakt ook alles even snel klein. Is echter uiterst geschikt N- voor de kleine beetjes. Met extra mengbeker, voor o.a. verse baby voeding en andere vloei bare gerechten. 72,50 Luxe grill A5 Drie grillmogelijkheden: op het rooster (o.a. plat vlees en vis) aan het draaiende spit (kip en rollade) en aan de pennen (saté en shaslik). Met 8 luxe hulpstukken. En natuurlijk zelfreinigend. Formaat: 560 x 245 x 292 (lxdxh). In paprikarood 152,- Luxe grill/bakoven Bil De meest verkochte Moulinex grill, omdat hij tevens als bak oven gebruikt kan worden. Voorzien van de Moulinex- verstelbare-ruit. Met komplete grill-uitrusting en thermostaat. Een zelfreinigende grill en bakoven in één. Formaat: 540 x 355 x 325 mm (lxdxh). In paprikarood 295,— RT an st< er In chroom Moulinette Maakt in een paar tellen klein, wat voor de dagelijkse maal tijd nodig is. Peterselie, vlees, uien enz. Alles precies zo fijn als u zelf wilt. Is zeer eenvoudig schoon te Jeannette Voor alle tijdrovende karweitjes als snijden, raspen, schaven en malen. Met 3 verwisselbare raspen. Charlotte Als Jeannette met daarbij nog een cjtruspers, gÉ ijsblokjesmaler «R en worstvorm. M Elektrisch mes met wandhouder Snijdt alles gelijkmatig en sneL Met 2 roest vrijstalen, zelfslijpende messen. Door de wandhouder hebt u uw mes bij de hand en kunt u hét veilig opbergen. gQ Klopsnijmixer Klopmixer /C die u in een oogwenk kunt omtover en in een snijmixer. Kompleet met 2 garden en 2 deeghaken, snijstaaf, meng beker en filter. Mixer kombinatie Major Een komplete mixer met 3 snelheden. Met standaard van slagvast kunststof, mengkom, handige draaitafel J \CZZD Moulinex mixers zijn er al v.i Friteuse deluxe Regelbaar door thermostaat. Inhoud 2.5 liter. Voorzien van anti- reukdeksel met kool stoffilter. Bitterballen, vis of frites, het kan niet nus uWcen j31 go Ook verkrijgbaar in standaarduitvoering (met deksel zonder koolstoffilter). 115.- Mixer Blender Uiterst geschikt voor het bereiden van o.a. appel moes, aardappelpuree, milkshakes, heldere en gebonden Espresso automaat Echte, pittige espresso... nü gezellig thuis. Doorbreek de koffie- sleur met fantasie. In een handomdraai verrast u de visite of verwent u uzelf met een kopje pittige, vers gezette cappuccino of panne montata. Maak wat meer van het doorsnee kopje koffie, de mogelijk heden zijn onbeperkt. Blik opener/ messen- Citruspers Geschikt voor het persen van alle citrus vruchten. Voorzien van pitten- en pulpzeef. In het grote sap- reservoir 12 volt Autostofzuiger Gemakkelijk aan te sluiten. Kompleet met voor de auto aangepaste hulpstukken.Ook zeerge schikt voor het opblazen Heden overleed in haar Heer en Heiland onze innig gelief de Moeder en Oma Everdina Hendrika van Bekkum sinds 21 december 1958 weduwe van Pieter de Niet in de ouderdom van 80 jaar. Psalm 123:2b „Zo zijn onze ogen op de Here, onze God. totdat Hi} ons genadig zij." Hardinxveld-Giessendam: M. A. Rietveld- de Niet F. H. Rietveld Piet, Marjan, Evelien, Alex, Heieen. Nijevcen: A. J. L. de Niet Wanneperveen: W. F. Rodermond- de Niet A. Rodermond Everlien Klari en Adrie Piet Nijeveen, 5 mei 1976 De Wilgen 22 De begrafenis is bepaald op zaterdag 8 mei a.s. om 12 uur vanuit de Gereformeerde kerk te Nijeveen. op de alge mene begraafplaats Meppel. Aanvang rouwdienst 11.15 uur. Zij. die de overledene de laatste eer wensen te bewij zen. worden verzocht tijdig in de kerk aanwezig te zijn Na de begrafenis is in de ontmoetingsruimte van de Gereformeerde kerk te Nije veen gelegenheid de familie te condoleren. BEL 020—913456 CORSICAv.a. 779, CORFUv.a. 970,— RHODOSv.a. 555,— TIRRENIAv.a. 611,— GARDAMEER..v.a. 415,— JOEGOSLAVIËv.a. 394, MACEDONIËv.a. 868,— BULGARIJEv.a. 536, ROEMENIËv.a. 569,- HALKIDIKIv.a. 568,- L_

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 16