Wit voor leven gaat uw Wolmerk tapijt tegemoet? amilieberichten licht gebruik Normaal gebruik Zwaar gebruik Wolmerktapijt heeft nu n gekontroleerde kwaliteitswijzer. redakteur PSH 'JERDAG 6 MEI 1976 TROUW/KWARTET 11 nnen van maandag tot en met vrijdag efonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven trden op nummer 020-913456. i zondagavond is dit alleen mogelijk van .00-20.00 uur. Joli Deo Gloria ti 1976 waren wij 55 jaar Sd. Wij zijn God "hr dat wij dit heuglijke •Jlkinderen en kleinkinde er h ten gedenken. 1 i C. Verduijn V. Verduijn- Samsom 5 mei 1976 hadden onze ouders Annie Schreuder en j Peter Oudeman 25 jaar verkering. Wij felici- I teren hen hartelijk. Peter, I Tjarda en Els Oudeman mochten we 30 april met onze kinderen en ideren onze 40e trouwdag vieren, i die op enigerlei wijze van hun belangstelling bven onze hartelijke dank. Jan van Duin Neeltje van Duin-Korbee ijk, 6 mei 1976 de Veerstraat 15 Op 25 mei 1976 hopen onze ouders er en mevrouw J. Hondema-Dijkstra -aat 41, Krommenie, hun 60-jarige huwe- te herdenken. iterdag daaraan voorafgaande 22 mei is er imilie, vrienden en andere belangstellenden gele- enovê om hen met heu6e'Üke gebeuren te felicite- middags van 4 uur tot 5.30 uur in de grote pc". ij er va^0ofdstraat 84, Krommenie. )mer ii t, is no| t halroj e grote zaal van Fam. Hondema. itie m Soli De0 Glo,ia ■dereeiap 15 mei a.s. hopen onze Ouders en Grootouders eregels D Douma en J. Douma-Dijkstra 50-jarig. huwelijksfeest te vieren. Trijnie en Mee Jan en Diet Joke en Robert Wiebe en Margriet ar, mei 1976 nburgstraat 24 enheid tot gelukwensen op 15 mei van tot 18.00 uur in „Het Gulden Vlies," rstraat 20, Alkmaar 0e zeer grote belangstelling en het medeleven, velke wij na het overlijden van mijn geliefde Man, mze Broer, Zwager en Oom Dirk van der Kooij an zo vele kanten mochten ondervinden, hebben rs veel goed gedaan. •angs deze weg willen wij U daarvoor onze op- echte dank betuigen. Uit aller naam. H. van der Kooij-Mosterd. ïaasland, mei 1976, feth. Dijkshoornlaan 5. 4 mei 1976 zijn drie van onze personeelsleden mej. C. de Heer F. de Gier M. de Jong Dr een noodlottig ongeval om het leven komen. j verliezen in hen bekwame en toegewijde mede- ïrkers aan wie wij in dankbaarheid vele goede rinneringen bewaren. Chemische Industrie Synres B.V. »ek van Holland B een kortstondige ziekte overleed in de hope des tuwigen Levens onze zorgzame Vader en Opa Pieter den Breejen weduwnaar van Nieske de Boer de leeftijd van 81 jaar. Psalm 31 vers 20 A hoe groot is Uw goed, dat Gij weggelegd hebt >or degenen, die U vrezen: Beilen: L. E. Roeland-den Breejen P. Roeland Nicolette en Harry Hajo Fridtjof Heemstede: A. P. den Breejen M. den Breejen-Hoogerheyde oofddorp. 4 mei 1976. ruisweg 931. e rouwdienst zal D.V. gehouden worden op zater- Ig 8 mei van 13.00 uur in de aula van de nieuwe Igemene begraafplaats te Hoofddorp, aan de oofdweg hoek Vijfhuizerweg, waarna de begra- tnis in het familiegraf aldaar zal plaatsvinden, 'a de begrafenis gelegenheid tot condoleren in in der ontvangkamers op de begraafplaats. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen Met grote droefheid geven wij kennis dat tengevol- Je van een noodlottig ongeval is overleden onze leve Zoon, Broer en Kleinzoon Jan Jaap Geesink >p de leeftijd van 18 jaar. Eibergen: G. H. W. Geesink J. Geesink-Olyslager Gep Wieke Enschede: J. J. Geesink-ten Cate tibergen, 4 mei 1976, flekkense Binnenweg 11 crematie zal plaatsvinden op vrijdag 7 mei om 10 uur in het crematorium „Enschede" te Usselo. -legenheid tot condoleren na de crematieplech- 'ieid in bovengenoemd crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Als u tapijt koopt, is één ding zeker: u wilt er zo lang mogelijk plezier van hebben. Nu bent u met Wolmerktapijt op zich al 'n aardig eind op weg. Want wol is vuilafsto- tend,brandveilig,motwerend en kleurecht. Blijft dus langer mooi. 't FVobleem was alleen dit u niet wist welk Wolmerktapijt voor u geschikt is. We hebben er nu 'n oplossing voor. Achterop ieder Wolmerktapijt zit nu n kwaliteitswijzer. De afgelopen jaren werden alle Wol- merktapijten getest. En met speciale apparatuur werd de kwaliteit en duurzaam heid van de tapijten nagegaan. Bij licht, normaal en zwaar gebruik. De resultaten vindt u terug op de kwaliteits wijzer. Hoe ziet de kwaliteitswijzer er uit? De kwaliteitswijzer herkent u aan 't Wolmerk. Onder 't Wolmerk staan symbolen, zoals 'n bed, trap of stoel. Daar weer onder de aanduiding licht, normaal of zwaar gebruik. U ziet dus in één oogopslag welke Wol- merktapijten voor u geschikt zijn. Reden genoeg om alleen zuiver scheerwol te nemen. Uw tapijt detaillist geeft u graag alle verdere informatie. Op 4 mei overleed tot onze grote droefheid ten gevolge van een verkeersongeval onze neef Jan Jaap Geesink oud 18 jaar Hij was een intelligente en sportieve neef Quatre Bras (Fr)/Amsterdam: H. J. J. Geesink B. Geesink—Popping Birte Rolf Thesi Eric Jan Coos Monique Vaste rots van mijn behoud De Here heeft mijn stille, lieve Man, onze zo dierbare Vader en Opa Abraham Roeloffs nu van ons tot Zich genomen op de leeftijd van 74 jaar. Oudewetering: G. Roeloffs-van Leeuwen Santpoort: Marrij en Jaap van Swigchum Jessica, Roos, Wanno Oudewetering: Jane en Wim Nugteren Marieke, Bram, Govert Amstelveen: Mady en Joop van den Broek Gerwine, Maarten Annemieke Warmond: Agien en Noud de Rooij Frans en Matthijs Amstelveen: Gerda en Ytzen Metz (Fr.): Piet en Greetje Roeloffs Marlies en Bart-Jan Amstelveen: Jan Willem en Barbara Oudewetering, 4 mei 1976. Kerkstraat 48. Zaterdag 8 mei zal om 13.00 uur de rouwdienst worden gehouden in de Geref. Kerk te Oudewete ring. De teraardebestelling zal plaatsvinden om 13.45 uur op het Kerkhof van de Geref. Kerk. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in het Jeugdgebouw. Liever geen bezoek aan huis. Heden overleed onze Lieve Broer en Zwager Abraham Roeloffs Zijn levenslust en blijmoedige aard betekende veel voor ons en zullen we nooit vergeten. Amstelveen: J. Peters-Roeloffs Wassenaar: A. Burger-Roeloffs A. Burger Badhoevedorp: A. M. Knibbe-Roeloffs Amerongen: J. C. Bus-Roeloffs Amstelveen: A. P. Roeloffs Sassenheim: M. Roeloffs-Westerbeek Z. Afrika: D. Roeloffs-van der Sluis Heden nam de Here uit onze familiekring weg voor ons onverwacht onze beste Zwager en Oom Abraham Roeloffs echtgenoot van G. Roeloffs-van Leeuwen Lisse: W. de Wit Kamerik: P. van Leeuwen G. van Leeuwen van Steenbergen Doorn: T. van Leeuwen-van Vliet Bunnik: P. L. Hoogendoorn -van Leeuwen J. Hoogendoorn Nunspeet: J. van Leeuwen G. van Leeuwen-van Vliet Hattem: P. van Leeuwen G. van Leeuwen-Splinter Neven en nichten 4 mei 1976. Enige kennisgeving. Het behaagde de Here heden tot Zich te nemen mijn lieve Vrouw Josina Jakoba Michaël-van Vloten io de ouderdom van 82 jaar. P. R. Michaël Leiden. 4 mei 1976 Plantijnstraat 72, flat „Cronenstein". De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Eenvoud" van Ingen Schenau. Hogewoerd 84. Bezoek aan de rouwkamer: vrijdagavond a.s. van 7.00 tot 7.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 8 mei a.s. in de aula van de algemene begraafplaats „Rhijnhof', aanvang 11.00 uur, waarna de begra fenis aldaar zal plaatsvinden. Ook na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. „De Heer is mijn Herder" Diep bedroefd delen wij u mede dat bij een spoor wegongeval te Schiedam op 4 mei j.l. is heenge gaan onze Gilles 26 jaar oud. N. P. Burghardt J. Burghardt-Bremken Bea en Joop Splinter Esther H. van Eyckenstraat 2, Naarden. Gilles is opgebaard in de rouwkamer van De Jager, Brinklaan 132 te Bussum. Condoleantiebé- zoek aldaar vrijdagavond van 7-8 uur. De rouw dienst geleid door de weleerw. heer Ds. G. H. Plantinga. zal worden gehouden op zaterdag 8 mei a.s. 's morgens om 11 uur in de Andreaskerk, Turfpoortstraat 29 te Naarden, waarna de begra fenis omstreeks 12.15 uur zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats „Valkeveen" aan de Val- keveenselaan te Naarden. Liever geen toespraken. De schoolvereniging Aeolus van de Chr. Scholen gemeenschap „Westland-Zuid" te Vlaardingen geeft met diepe verslagenheid kennis van het plot seling overlijden van haar secretaris de Heer G. N. P. A. A. Burghardt Het zal ons heel moeilijk vallen zijn toewijding, optimisme en enthousiasme te moeten missen. Namens de Algemene Raad, Hans van Hemert, voorzitter Vlaardingen, 4 mei 1976 Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs. Met grote verslagenheid vernamen wij dat bij het treinongeval te Schiedam zijn omgekomen de heer G. N. P. A. A. Burghardt in leven docent a.d.s.g. Westland-Zuid te Vlaardingen de heer ir. W. M. Visser in leven docent a.d.s.g. Groen van Prinsterer te Vlaardingen Bestuur, schoolleiding, docenten, niel- onderwijzend personeel, leerlingen A. Meerman (voorzitter) Vlaardingen. 5 mei 1976. Wie in Hem gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven Onverwacht heeft de Here tot Zich genomen onze lieve Broer, Zwager en Oom Lucas Rigtering echtgenoot van J. Rigtering- op de leeftijd van 70 jaar Alphen a.d. Rijn. H. Rigtering-Hovingh Arnhem: Rigtering Rigtering-Janssen Eindhoven: J. Rigtering M. Rigtering-Reijers Utrecht: Joh. Rigtering H S. Rigtering- Rijksen Doetinchem: H. Rigtering-Plomp Lisse: J. G. Montagne-Rigtering W. Montagne Lisse: G. J. Montagne-Rigtering M. Montagne Schoonebeek: G. B. J. de Groot- Rigtering Tj. de Groot neven en nichten 5 mei 1976 Vorsten Vandaag, het snelgroeiend maandblad voor aktuele en historische informatie over de monarchieën. Wegens uitbreiding van onze aktiviteiten is er op de redaktie plaats voor een (2e klas) tijdschriften (o.o. Oeden roti Nu, Mensen von No, Vorsten Vondaog) en is een onderdeel van Kluwer Uitgevers-Drukkers voor vier dagen per week. Wij zoeken een man of vrouw, die zichzelf herkent ét het volgende profiel: ruime joumaHstieke ervaring gespecialiseerd o» tenminste sterk geïnteresseerd in royalty en/of historie van de dynastieën exacte, maar toch soepele schrijftrant behoorlijke kennis van de moderne falen integer, goede contactuele eigenschappen ambieert een veelzijdige laak met het accent op bureauredaktie en verslaggeving wil door enthousiaste on creatieve inbreng meewerken aan de verdere uitbouw van dit blad Geboden wordt: salariëring op basis van de CAO voor tijdschriftenjournalisten - goede sekundaire arbeidsvoorwaarden promotiemogelijkheid Gegadigden voor deze voornamelijk zelfstandige funktie binnen een klein redaktieteam worden uitgenodigd hun uitvoerige schriftelijke sollicitatie te richten aan het hoofd personeelszaken van Zomer Keunmg Tijdschriften b.v Tolsteegsingel 1Utrecht Belangstellenden kunnen voOralinlichtingen inwinnen bij de hoo/dredaktnee, mevrouw M. J. Spiering (030-517824). Met grote verslagenheid namen wij kennis van het heengaan van onze Vriend en Leraar Gilles Burghardt Moge God, zijn familie, vrienden en bekenden troosten in dit verlies. Namens zijn leerlingen van de chr.scholengem. „Westland-Zuid" Vlaardingen. 4 mei 1976. Na een langdurig, doch moedig gedragen lijden, is van ons heengegaan in de volle zekerheid des geloofs, mijn innig geliefde Vrouw en onze zorgza me Moeder en Oma Greta Schipper echtgenote van Fredrik Zwiebel op de leeftijd van 60 jaar. Psalm 91 1 Wie in de schuilplaats des Allerhoogsten is geze ten, vernacht in de schaduw des Almachtigen. F. Zwiebel Pasadena (Calif.): H. Zwiebel Franklin: F. Zwiebel Lakes N.J.: M. Zwiebel-Soccie Arcadia (Calif.): D. Zwiebel M. Zwiebel-Shears en kleinkinderen Borne, 4 mei 1976. Fazantstraat 10. De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 8 mei a.s. om 13.30 uur in de kapel van het bejaar dencentrum ,,'t Dijkhuis" te Borne. Zij, die de overledene de laatste eer willen bewijzen, worden verzocht om 13.30 uur in de kapel aanwezig te zijn, daarna zal de teraardebestelling plaatsvinden op de gemeentelijke begraafplaats te Borne. Vier mei 1976 overleed, moegestreden onze lieve wijze Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Annetje Hijstek-van Kampen sinds 1955 weduwe van Bastiaan Hijstek, zij werd 83 jaar. Jezus zei: Wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven." Joh. 11 25. Rijsenhout: C. G. Hijstek M. P. Hijstek-Kempe Nederhorst den Berg: A. M. Hijstek Amersfoort: G. Trimp-Hijstek C. Trimp Hijken (Dr.): G. H. Hijstek C. Hijstek-Voogt Badhoevedorp: B. Hijstek E. Hijstek-de Kok Andijk: A. Goede-Hijstek G. K. Goede Castricum: H. Hijstek N. A Hijstek-Oele Abcoude: A. de Jong-Hijstek W. de Jong Nederhorst den Berg: A. v. Oostende-Hijstek A. C. v. Oostende Badhoevedorp: A. Hijstek F. Hijstek-Hoogenboom klein- en achterkleinkinderen Amstelveen, 't Zonnehuis. Correspondentieadres: Otweg 69, Rijsenhout. Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdagavond van 8.00 tot 9.00 uur in de rouwkamer van Dunweg's Begrafenis Associatie, Tuinweg 9 te Hoofddorp. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op zater dag 8 mei om 10.00 uur in de Geref. kerk te Badhoevedorp. waarna de begrafenis om circa 11.00 uur zal plaatsvinden in het familiegraf op de oude algemene begraafplaats te Hoofddorp. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in gebouw „Het Brandpunt" nabij de begraafplaats. Vervolg Fam.Berichten Pag.16

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 11