I De droom van Lip (horloges) voorbij Kledingimport nam opnieuw sterk toe „Tros-show" Kissinger: internationaal hulpplan voor Sahelgebied Zi DOLLY Radio- en televisieprogramma's Met inbegrip van Sowjet-Unie Herman Fortuin plotseling overleden Aanlijngebod voor honden in Limburg weer ingetrokken VAN ARNHEM Even puzzelen h MAANDAG 3 MEI 1976 RADIO EN TV TROUW/KWARTET (-1AA Het socialisme dat achter Henk van Montfoort aan met de muziek meegaat, zoals zaterdagavond in het Rotterdamse Ahoy!. lijkt meer op een TROS-show dan op de strijdvaardige 1-meivieringenuit mijn ver vooroorlogse jeugdjaren. De authentieke vechtlust heeft plaats gemaakt voor de behoefte aan vermaak. Niemand vond het gek dat zelfs de solidariteitsgedachte in het spelelement werd meeverpakt. De meeste aandacht ging toch naar de boeienkomng aan het brandende touw. Op het andere net probeerde een kritische journalist binnen zoiets burgerlijks als een spelshow de getapte jongen te worden. Nota bene ter vervanging van BB en diens geflopte kwis. En ik geloof warempel dat het Willem Ruis is gelukt. Hij bediende zich van een kwasi-altematief taaltje, maar als je er eenmaal aan gewend was. moest Je toegeven dat Willem een eigen sfeer bouwde in zijn eerste show volgens een gemengde formule. Voor de verschillende spelletjes waren eleYnenten ontleend aan vroegere produkties uit de KRO-stal en was ook wel eens leentjebuur gespeeld, maar er werd veel meer gemikt op parate kennis en snel reactievermogen. Ook de thuiszitters voelden zich aangespoord om hun krachten te meten met die van de deelnemers. Willem Ruis heeft een goede gooi gedaan naar voortzetting van zijn programma in het volgende winterseizoen. Cameramensen, geluidopnemers en journalisten bewogen zich voor Brandpunt in Spanje, door Nederlandse steden met zogenaamde woonerfgebieden en tussen de voor- en tegenstanders van gelegaliseerde abortus. Waarschijnlijk echter zal de meeste belangstelling zijn uitgegaan naar een onderwerp dat het minst heeft gekost. Gewoon in de studio Frans Andriessen zijn mening laten zeggen over het nieuwe program van de PvdA De KVP-leider ontmoette in het socialistische denkwerk een betutteling „om er beroerd van te worden Het program gaatz.i. onvoldoende in op de dingen waar het werkelijk om gaat. stapelt allerlei wensen op elkaar, maar zegt niet wat dat allemaal kan gaan kosten. De heer Andriessen vindt het niet eerlijk dat er niet bijverteld is waar het geld vandaan moet komen en dat verzwegen wordt dat er helemaal geen geld is. Hij is bang dat de socialistische plannenmakers aan hun opvolgers (bijvoorbeeld het CDA) de zwarte piet willen toespelen. Kort en goed: er zal heel wat moeten worden geschaafd en ingeslikt vooraleer het document een rol kan gaan spelen bij de volgende kabinetsformatie. Zoals het er nu ligt. weerspiegelt het partijprogram volgens de heer Andriessen te weinig respect voor de kiezers omdat men teveel lang van tevoren wil vastprikken. N V 1"* sak Minister Kissinger tijdens de verwelkoming door zijn Senegalese collega Assane Seek (tweede van links). DAKAR (Reuter. UPI) De Amerikaanse minister van buiten landse zaken Henry Kissinger heeft zich zaterdag uitgesproken voor een hulpprogramma voor de duur van tien jaar om in de landen aan de zuidzijde van de Sahara de zogenaamde Sahel- landen de woestijn terug te dringen. Kissinger deed zijn voorstel voor het al jaren door enorme droogte getroffen gebied bij zijn bezoek aan Dakar, de hoofdstad van het Sahelland Senegal. Het plan omvat zeven punten en zal ongeveer 20 miljard gulden kosten. De VS hopen het programma op te zetten met andere geïndustrialiseer de landen mot inbegrip van de Sow jet-Unie. De VS hebben de Sahcllan- den de afgelopen twee jaar al ruim 400 miljoen gulden gegeven maar vol gens Kissinger is dit bedrag niet vol doende om effectief hulp te kunnen bieden Het is volgens de Amerikaan se autoriteiten niet de bedoeling dat het ontwikkelingsplan voor de Sahel in de plaats komt van een reeds be staand programma van de Sahellan- den zelf en de tien rijkste landen in het Westen. Het plan-Kissinger be staat onder meer uit het uitgraven van ondergrondse rivieren en het aanleggen van spaarbekkens voor water. In een tafelrede zei Kissinger dat de woestijn op grote schaal opdringt in de Sahellanden en een ernstige be dreiging vormt van de voedselpro- duktie in westelijk Afrika. Als de huidige lijn zou worden doorgetrok ken. zal de Sahel over tien jaar éen miljoen ton graan moeten invoeren in een normaal jaar en een aanzienlij ke hoeveelheid meer in een tijd van droogte, zo verklaarde de minister, die gisteren terugvloog naar de Ke niase hoofdstad Nairobi, waar hij zijn reis door Afrika zal besluiten met een toespraak tot de wereldhandelscon ferentie UNCTAD IV. PARIJS De Franse horlogefabriek Lip is bankroet en het troosteloze groepje betogers dat tracht het verkeer in de drukke Rue de Rivoli te ontregelen om nogmaals de aan dacht op de fabriek te vestigen, jaagt een droom na. Het falen van Lip kan niet worden geweten aan gebrek aan geestdrift en ondernemingslust van zijn ar beiders. die het bedrijf in 1973 zelf voortzetten toen het ook al failliet was verklaard. Het drama begon een jaar of drie geleden, toen de oude. respectabele horlogefabriek Lip, gevestigd in de Oostfranse stad Besangon, failliet ging. Lip. die kwaliteitsuurwerken vervaar digde, had het niet kunnen bol werken tegen de Amerikanen en Japanners, die de markt over stroomden met goedkope hor loges. Enkele honderden werknemers van Lip legden zich echter niet bij de sluiting van hun fabriek neer. Zij bezetten de gebouwen en be sloten de onderneming in eigen beheer voort te zetten. De arbei ders verkochten de geproduceer de horloges met 40 procent kor ting. De lonen werden vastgesteld op 900 gulden per maand voor iedereen, te betalen uit de op brengst van de verkoop Solidariteit Diverse rechtbanken gelastten ontruiming en verzegeling van de fabriek, maar de werknemers hiel den stand. Zij kregen de sympa thie van veel medeburgers en de steun van diverse kranten. Velen spraken van een „utopische sta king" en „arbeiderszelfbestuur" en noemden de gebeurtenissen bij Lip belangrijker dan de studente nopstand van mei 1968. In die tijd getuigde het van goede smaak een horloge van het merk Lip te dra gen om aldus zijn solidariteit met de Lip-arbeider te laten blijken. Na een bezetting van 57 dagen kwam de politie in actie. De werknemers hadden echter nog niet verloren. Het ingrijpen door de politie leidde tot scherpe meningsverschillen binnen het Franse kabinet, waardoor uitein delijk premier Messmer zijn ambt neerlegde. Bevreesd voor een her haling van mei-1968 hielp de rege ring met steun van de grootste industrieën in Frankrijk een houdstermaatschappij oprichten, die Lip tot nieuw leven moest brengen. In april 1974 herrees Lip met 900 van de oorspronkelijk 1.300 arbeidsplaatsen. Er kwam een jonge directie (gemiddelde leeftijd 35 jaar), geleid door de 42-jarige Claude Nauschwander. De directie becijferde, dat het be drijf in 1975 quitte zou spelen en in 1976 weer winst zou maken. Met deze optimistische vooruitzichten drongen de arbeiders niet aan op medezeggenschap in de leiding. Onvoldoende De reorganisatie was echter onvol doende. In Frankrijk werden in 1975 tien miljoen horloges ver kocht. slechts 300.000 daarvan wa ren van Lip. De aanvankelijke so lidariteit van het publiek vond in het huishoudbudget haar grenzen. De bescheiden winst die over 1975 was voorspeld bleek een gigan tisch verlies van rond 15 miljoen frank (8.4 miljoen gulden) te zijn. De directie vroeg betalingsuitstel. Er is geen hoop dat de regering bereid zal zijn nog meer geld in Lip te steken. Zij is toch al ge schrokken van het grote aantal fabrikanten, dat vindt dat als de staat zo gul is voor Lip. zij dat ook voor andere noodlijdende bedrij ven moet zijn. Van een onzer verslaggevers AMSTERDAM De kledingimport is vorig jaar opnieuw sterk toegenomen. Tegenover een invoer van 1,2 miljard gulden in 1974 stond een import van 1,67 miljard in het afgelopen jaar. wat neerkomt op een stijging van ca. 40 procent. De Nederlandse confectie-uitvoer werd in 1975 twintig procent groter 0,79 miljard tegen 0,65 miljard). De steeds breder wordende stroom van buitenlandse kleding over onze grens ging ook in 1975 weer gepaard met een verminderde produktie. Op basis van een indexcijfer 1970= 100, kwam 1974 op 76 en 1975 op 69. of een daling van negen procent. Uit cijfers van de Nevec. de Neder landse vereniging voor de confectie- industrie blijkt dat de zogenaamde „goedkope lonen'-landen in de leve ring van compleet afgewerkte kle ding een veel geringer aandeel heb ben dan in de loonverdeling. dat is de uitbesteding van een deel vnn de produktie aan die landen. Nog geen vijfde deel van de Ingevoerde kleding is afkomstig uit het Verre Oosten. Noord-Afrika of Oost-Europa, waar bij Hongkong en Zuid-Korea eigen lijk de enige landen zijn die een rol van betekenis spelen. West-Duitsland Is met bijna de helft van de invoer veruit de grootste bui tenlandse kledingleverancier van Ne derland en België/Luxemburg zijn met een aandeel van 15 procent twee de. De hele EG is goed voor driekwart van de invoer. De kledinguitvoer gaat voor meer dan 90 procent naar EG-partners. Heren- en jongensbovenkleding hadden met ruim 550 miljoen het grootste aandeel in de kledingim port. Japonnen kwamen tot een to taal van 430 miljoen en mantels tot 207 miljoen. Ook bij de export was de post heren- en jongenskleding het grootst. ROTTERDAM De politie in Rot terdam heeft het stoffelijk overschot geïdentificeerd van een Duitse zee man. die afgelopen woensdag in het water van de Nieuwe Maas werd aan getroffen Het is de 37-jarige eerste werktuigkundige J. P. G.. die werkzaam was op de Duitse sleep boot „Fair Play 9". Het schip lag op 18 februari in de Lekhaven Die avond is hij niet op het schip terug gekeerd. Van een verslaggever DEN HAAG Sinds zaterdag is het in 51 Limburgse gemeenten niet meer verplicht honden aan de lijn te houden. Minister Van der Stee (landbouw en visserij) heeft name lijk het op 1 maart ingestelde aan lijngebod weer ingetrokken. De veeartsenij kundige dienst heeft, sinds de instelling van de landelijke entverplichting voor honden, aan de dierenartsen in ons land meer dan één miljoen exemplaren van het „Entingsbewijs Rabiës" (tegen hondsdolheid) afgegeven. Tezamen met de reeds eerder geënte 300.000 honden heeft het percentage honden met een prik de 80 procent nu ruim overschreden. KARELTJE KNETTER Zondag heb ik mij door architect Renaat Braem laten verleiden om met hem op openbaar kunstbezoek te gaan langs voorbeelden van moderne architectuur in de Antwerpse Kempen Daar staan interessante werkstukken tussen bouwsels die mij niet aantrekken. Meer nog dan van architectuur en interieurkunst heb ik evenwel genoten van Braems uitleg en van zijn vermogen om een toch al beeldende taal zo knap te variëren. Een kunst die bij veel Vlamingen beter ontwikkeld is dan boven de vervuilde rivieren. Jan van der Waart, die kan er wat van. en alleen daarom al is het jammer dat van zijn programma Licht Klassiek met Variaties de laatste aflevering is uitgezonden. TON HYDRA 106. Toen brigadier Piet in de gaten kreeg wat er nu zo onverwacht ge beurde. was hij al te laat. De lijf wachten besprongen en overmanden hem binnen enkele tellen. Barroes- jaanse lijfwachten zijn immers ster ke. gespierde kerels, die in groepjes optreden. En daar begin je op je eentje niet veel tegen Nu was de beurt dus weer aan W. I. Omskomsk. Grijnzend stond deze op en hij sprak slechts drie woorden „Naar do kwel- kamer" zei hij. Brigadier Piet huiver de bij het horen van deze dreigende woorden, want hij wist heel goed. dat de Barroesjanen daar pijnlijke grap jes met hun tegenstanders uithaal den. „Tóch zeg ik niks besloot hij dapper, hoewel hij zich angstig afvroeg of hij wel tegen Wasilew en zijn handlangers opkon De kwel- kamer bleek namelijk een vertrek te zijn. dat goed voorzien was van aller lei vreemde apparatuur, dat in ons brave landje alleen nog maar te vin den is in de Gevangenpoort te Den Haag. en daar een toeristenattractie van de eerste rang vormt. Het duur de dus niet lang of de brigges zat stevig vastgebonden in een zetel van hout en ijzer en snijdende riemen. Ho "^'i-srommissnrie i'iih friin zend voor hem en zei: „Dat gestolen spoeltje haal ik direct wel uit je binnenzak. Maar eerst gaan we een paar leuke spelletjes doen. Ginds slijpen ze al een Kakausisch sabeltje en ze zijn zelfs bezig een fraai tange tje te verhitten. Laat meneer je tan getje eens even zien, Iwan!" „Graag." grinnikte Iwan en hij be woog de bek van het tangetje even voor het gezicht van brigadier Piet op en neer. Het ding was roodgloei end. Een brandende hitte sloeg er af. Het had er dus alles van. dat er nu afschuwelijke dingen zouden gaan gebeuren PcLLI, PINGO EN HUN VRIENDEN IK HAD BET KUN NEN GAAN ZWEM MEN -1 "--a. FERDINAND r?va ah. innn „Waar denk je aan. liefste? Ben je het niet met me eens? Vind je. dat ik het anders moet zeggen?" „Nee, helemaal niet Sam, ik vind eigenlijk, dat je het allemaal schrik kelijk goed en juist zegt. maar het is zo gek weet je. je spreekt telkens over allerlei dingen van hier, die ik nog zo weinig overdacht heb. door jou ga ik ze beter en anders be grijpen." Hij kijkt half verbaasd naar haar heldere oogopslag. „Weet je Dol. eigenlijk zijn je ogen bronsgroen, maar ze zijn het niet helemaal, ze zijn eerder zeegroen. aquamarina is de naam van die kleur." „In mijn pas heb ik maar doodge woon groen laten zetten", zegt ze zonder de minste attentie te geven aan z'n opmerking. „Wat las je daar straks bij het raam?" Hij houdt er altijd van te weten, wat ze leest. „Ikke? O een geuzenliedboek." „Zijn dat niet ontzettende oor logsliederen?" „Ja en nee. een beetje als de Psal men, veel haat en veel trouw. Ik lees ze om de verbijsterende rijkdom van hun woorden, er valt allerlei uit te halen." „Je bent toch een type. altijd aan het werk en altijd alleen aan het werk." „Jij werkt ook alleen, ik dacht er vanochtend nog aan, toen ik je hoor de studeren, wat speelde je eigenlijk, was het Bach?" „Ja, de Goldbergvariationen." „Wie was Goldberg?" door Henriette L.T. de Beaufort II l.enpouu l'nimmlj II. „De particuliere musicus van een zekere Freiherr von Kayserling. Nog al goedig van Bach om het aan Goldberg op te dragen en niet aan de broodheer. Die variaties zijn wel contrapunt van het grootste for maat." „Zou je in de vakantie niet wat ge makkelijker dingen spelen? Het klonk zo moeilijk." „Nee. liever niet, ik heb nu de tijd en de rust om de muziek te zoeken, om zoekend te luisteren, dat is juist het heerlijke van deze vakantieweken. Het is dat. wat aan het studeren eigenlijk altijd vooraf moet gaan." „Heeft Clemens vanochtend geluis terd. toen je studeerde?" „Ik geloof van wel. Evchen heeft hem weggehaald. Ik let nooit op wie luistert, dat is voor beide partijen het plezierigst, maar haar stem was zo hard. toen ze hem riep, dat ik hem wel moest horen." „Heb je ooit kunnen denken. Sam. dat uit dat lief duitserig Duits vrouwtje deze Eva zou groeien? In de verloving met Clemens vond ik haar. zoals al de Gretchens en de Evchens die in de boeken staan, licht blond, oogjes blauw, een kirrend lachje en blikken die hangen aan de lippen van de man. Vroeger gebruikte ze altijd Clemens' woorden, als ze over iets sprak, weet je het nog wel?" „Nu heeft ze toch heus iets van een eigen mening." „En Clemens mag er geen hebben, als hij het eens zou wagen, het niet met haar eens te zijn.soms doet Clemens me denken aan de beer en Evchen aan de berenleider, als ze het wil. gaat hij dansen, opzitten en een poot geven." „Naar." Sam kijkt haar aan met zijn eerlijke, gloedzwarte ogen. die dan dof, dan weer lichtend zijn. „Wat vroeg Evchen je gisteren? Ik zag, dat ze je in de serre iets vroeg, wat je niet prettig vond." „O, ze vroeg me mir nichts dir nichts, waarom ik eigenlijk kunstenaar ben geworden en nu mijn vrouw trakteer op zo veel uithuizigheid." „Is het heus? Hoe durfde ze." Sam haalt de schouders op. „Ach. ze kan 't me gerust vragen, al geloof ik niet, dat ze 't deed om ons huiselijk leven te beschermen of te behoeden." „En wat heb je geantwoord?" Wordt vervolgd. RADIO VANDAAG Van een verslaggever HILVERSUM VARA's drama regisseur Herman Fortuin (64) is za terdagmorgen plotseling overleden. Herman Fortuin, die sinds 1970 bij de VARA werkte, legde daaronder meer de grondslag voor tv-drama's als Waaldrecht. Het Wllhelmina en Kla verweide HU werkte voor de oorlog bij het weekblad De Groene Amsterdam mer. Na de meidagen van 1940 vluchtte hij naar Engeland, waar de heer Fortuin tot 1970 verbleef. Hij heeft in Engeland jarenlang voor de BBC gewerkt, voornamelijk als hoorspelregisseur, de laatste periode ook als televisie-regisseur. Herman Fortuin zou van de zomer met pensioen gaan Zijn jongste werk. een televisie-bewerking van Multatulis Vorstenschool, wordt donderdag door de VARA uitge zonden Horizontaal. 1. bontjas. 5. plezier, 9. loflied. 10. wandversiering. 11. grondsoort, 12. hoepel. 14. honingbij. 15. plant met geneeskrachtige wor tel, 19. gesel. 21. mineralen. 22. laan. 23. verhindering. 26. angst. 29. streek op de grens van N.Br. en Limburg. 31. hoofdwerk der oud noorse lette ren. 33 plaats in de N.O.P. 34 vorde ring. 35. tijdperk. 36. bergachtig land aan de Duero. 37. geestdrift. Verticaal. 1. wijnsoort. 2. plaats in Gelderland. 3. ongevuld. 4 oe fenproeftijd. 6 schoorsteenzwart. 7. water in Utrecht. 8. eetlust. 13. gelij kenis. 14. traagheid. 16 een nummer trekken. 17. gifslangetje. 18. graal- werktuig. 20. onderricht. 24. slappe koflle. 25. bezigheid tot ontspanning. 26 vreemde munt. 27. nobel. 28. he mellichaam. 30. een zekere. 32. spoedig. Oplossing van vorige puzzel Hor. 1. krent. 5. sleep. 9. bariton. 11. R K. 13. garen. 14. el. 15. rata. 17. tere. 19. ene. 20. tam. 22. Let. 23. tele. 24. olim. 25. eel. 26 lap. 28. tip. 30. meta. 32 keer. 33. el. 34. Siëna. 37. Ti, 38. terrine. 40. terra. 41. storm Vert. 1. korre. 2. eb. 3. naga. 4. tra. 5. ste. 6. lont. 7. en. 8. palet. 10. Irma. 12. kanteel. 14 eremiet. 16. teelt. 18. elite. 20. tel. 21. mop. 25. emelt. 27. Amer, 29. priem. 31. Aser. 32. kant. 35. Ira. 36. nis. 38. tr. 39. e.o. HILVERSUM I (298 m en FM- kanalenlTROS 7 00 Nieuws 7 02 (S) Kom er maar eens uit (7.30 Nieuws. 7 41-8 00 Aktua. 8 30 Nieuws. 8 jrt-3 45 Gymnastiek voor de huisvrouw 1 10 00 (S) Kaboutertijd 10.30 Nieuws. 10 33 (S) Sphinx, programma voor de vrouw RVU 1140 Programma over ontwikkelingssamenwerking. VPRO 12.00 Piet Ponskaart Presenteert (12.26 Mede delingen 12.30-12.40 Nieuws». 13.30 (Sl Mu ziek: de wereld van muziek en geluid op zijn kop of andersom 15 00 Permanent Wave. 15.30 Nieuws. 15.33 (S) Nova Zembla. EO; 16 15 Programma.overzicht. 16 20 (S) Licht en uitzicht gewijde muziek 17 00 fS) EO Mctterdaad-informatie zendingswerk 17 03 (s) Eigen wijs. kleuterprogramma. OVER. HEIDSVOORLICHTING 1720 Nederland en de Derde Wereld. EO; 17.32 <S) Klankbord. 18 00 (Sl Wij hebben een woord voor de wereld gewijde muziek. P.P.: 18.19 Uitzending van de K V P. EO: 18 30 Nieuws. 18 41 (S) EO-mededehngen en grammofoon- muziek. 18.45 (S) De Trekvogels: amuse mentsmuziek. 19.00 (s) Ronduit: muzikaal en informatief programma voor jongeren. 19 40 (Sl De Bijbel open Bijbelstudie. 20.00 (S) Orgelbespeling. 20.25 (S) EO-Metterdaad. 20 30 (Sl Wij stellen u voor: gevarieerd pro gramma 21 45 <S> Avondnvordenking NOS: 22 00 Voor blinden en slechtzienden 22.15(Sl Openbaar kunstbezit. 22 25 Bond zonder naam 22 30 Nieuws NCRV. 22 40 Hier en r.u VERONICA 22 53 Veronica op I: Aktua- liteiten en muziek. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM II (402 m en KM kanalen» NCRV 7 00 Nieuws. 7.11 Ochtendgymnas tiek. 7.20 Te Di-um Laudamus. gewijde mu ziek 7 54 Hoi levende Woord 8 00 Nieuws. 8 11 Hier en Nu 8 25 Muziek in uw straatje. 0 00 Plem Publiek revalidatie een nieuwe weg (9 35 Waterstanden I 9 50 Schoolradio. 11 18» Nieuw- 1103 De Kilima Hawanans Show 11.30 Het nuttigen van etenswaren is toegestaan lunchprogramma 13.00 Nieuws. 13.11 Hier en Nu 13 30 Onder schooltijd: programma voor luisteraars in de school en daarbuilep. NOS: 14.5(1 Den Haag deze week. 15 00 Kijk op buitenland: beschouwin gen en berichten over de Derde Wereld en Oost- en West Europa. NCRV: 13.30 In 't Zilver: programma voor ouderen. (16.00 n ieuws) 17 00 <s) Populaire klassieken. 17.55 Mededelingen. 18 00 Nieuws 18.11 (S) Hier en Nu 18 40 (S) Bandstand PP 19 00 Uit zending van D S. "70 NCRV: 19.10 Godzalige droomwereld: over verdovende werking van kunst. 19 25 (S) Een twee uit de maat pro gramma over onderwijs en opvoeding. 19.45 (s) Met uw instemming: lied van de week. 20 00 Nieuws 20.05 (s) Klassieke muziek van Bruckner. 21.35 <S> Literama-Live; kroniek over boeken, schrijvers en toneel. 22.35 <S> Poerama. poëzieprogramma. NOS. 23.00 Met het oog op morgen actualiteitenen Den Haag vandaag. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM III (445 m en FM-kanalen). KRO: 7.02 (S> Drie op je boterham: muziek en informatie voor werkende jongeren e.a. belanghebbenden AVRO 9.00 iS> Pep-op- drie De Negen-Uur show. 10.03 (S^M) Pep- op-drie: Arbeidsvitaminen. verzoekpla- tenprogramm.i 11.03 Radiojournaal. 1106 (S) Postbus 700: vcrzoekplatenprogramma. 12.03 (S) Drie tussen de middag: Joost mag niet eten. 14 03 Radiojournaal. 14.06 (S) Pop- Kontakt I. 15.03 (S) Pop-Kontakt II. 16.03 (S) De Hitmeester met o a. Het Nederlands Elftal cn de Telefoon Top-5. 18.03 De Vaka- turebank. 18.10 <S) NOS-maal. AVRO 19 02 Let's twist again 2002 Radiojournaal. 20 05 (Sl Superclean Dreammachine. 21.02 (S) De Negen Uur-Jazz-Show. 22.02 Radiojournaal. 22 05 (S) Vanavond laat. 23.02 (S) Candle hghtshow. 1.02-7.00 (SI Continu de nacht HILVERSUM IV (FM-kanalen) VARA 7.00 Nieuws. 7.02 (S) Groot cn klein klassieke kamer- en orkestmuziek. 9.00 Nieuws 9 02 Wonen, verschil tussen huis en thuis 9 33 Kinderen een kwarttje"1: program ma over school en thuis 10 00 (S) Feest der herkenning. 12 00 fS> Tussen de middag operafragmenlen. 12 45 (S) Maak eens nader kennis met instrumenten die zelden aan de beurt komen. 14.00 Nieuws. 14 02 Keuren en kiezen programma over ons koop- en leefgedrag. 14 30 (S) Aller landen (I) doku- mentaire. 15.00-17.00 (S) Muziek van for- maal. moderne kamer- cn orkestmuziek. TV VANDAAG NEOERLAND I 10.45 NOS/NOT: Schooltelevisie 18.15 TELE AC: Nederlands voor üu.tenlandse werknemers 13 18.45 A NOS: Tv-m(omai-evoorSonnamersen Surinaamse Nederlanders 18.55 Journaal 19.05 AVRO: 3 *20 minuien mlormatie over aulo en verkeer: wonen en ons huis: reizen en vakantie 20.05 McCoy, deteclwe sene 21.35 A NOS: Journaal 22.27 A Sponpanorama Boksen 23.20 a SYMBIOSE: Uitzending van Symbiose 23.24 a NOS: Journaal 18.55 a Journaal 19.05 a TROS: De bal >s rond spelprogramma 19.30 a Doctor Who. science-liclionsene 20.00 a NOS: Journaal 20.2S a TROS: Op losse groeven Nederlandstalige tip- en topnummer* 21.30 a Baretta. Amerikaanse politieserie 22.20 a Aktua TV 23.10 a NOS: Journaal IJ d V d v j Simpkins ..En die. cn die en dan die nog. O)iCLOO0M&r 5-hOVLE- ©HO

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 4