l/U I/U rr hoofd personeelszaken medewerk(st)er Ghrcnd RIJKSUNIVERSITEIT GRONINGEN rr\ j-j Trouw chef personeelszaken (m/v) vrije universiteit amsterdam vrije universiteit amsterdam Protestants Christelijke Onderwijsvakorganisatie ff (herhaalde oproep) godsdienstvakdidaktikus godgeleerdheid directoraat a-faculteiten Tel. 020-913456, toestel 783. WETENSCHAPPELIJK (HOOFD) MEDEWERK(ST)ER directeur van de dienst voor schone kunsten Gemeente 's-Gravenhage ZATERDAG 1 MEI 1976 TROUW/KWARTET 14 Bi) de Subfaculteit Pedagogische en Andragogische Wetenschappen bestaat per 1 augustus 1976 een vacature voor een wetenschappelijk (hoofd)medewerker(m/v) voor onderzoeksmethoden en -technieken Deze medewerker zal. samen met de reeds aanwezige methodoloog, het kandidaatsonderwijs in onder zoeksmethoden en -technieken moeten verzorgen en uitbouwen. Van hem wordt eigen onderzoek verlangd naar de methodische aspecten van onderzoek op vakgroeps niveau. Daarnaast heeft hij een adviserende en begeleidende taak bij het onderzoeksprogramma van de vakgroep Orthopedagogiek. De te benoemen medewerkerzal een organisatorische plaats vinden binnen een op te richten sectie Metho den en Technieken van de vakgroep Theoretische en Historische Pedagogiek. De voorkeur gaat uit naar een afgestudeerde in éón der Sociale Wetenschappen, gespecialiseerd in onderzoeksmethoden en -technieken. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universi teit wordt verwacht. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de secre taris van de benoemingscommissie Drs. M. Hetebrij, De Lairessestraat 142. tel.020-79 30 31 Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vaca turenummer 621 -1516, te richten aan de Hoofdafde ling Personeelszaken. De Boelelaan 1105, Postbus 7161. Amsterdam. Op de redactie van het universitaire weekblad Ad Valvas, die in redactionele onafhankelijkheid haar informatieverstrekkende en opinieregistrerende taak ten dienste van de universitaire gemeenschap verder vorm wil geven, is plaats voor een jonge journalist - redacteur die. samen met een klein redactieteam onder verant woordelijkheid van de eindredacteur, voor een actieve universitaire nieuwsvoorziening moet zorgen. Vereisten journalistieke scholing en/of ervaring; goede contactuele eigenschappen interesse voor de problematiek en de ontwikkeling van wetenschappelijk onderwijs en onderzoek; typografisch inzicht. Het geboden salaris is mede afhankelijk van opleiding en ervaring. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn gelijk aan die bij de rijksoverheid. Van kandidaten wordt verwacht dat zij instemmen met de doelstelling van de Vrije Universiteit. Documentatie over de beleidsformule voor het blad en nadere informatie over de functie worden op aan vraag toegezonden. Adres: Redactie Ad Valvas, Postbus 7161, Amsterdam-Buitenveldert. Tel.: 020- 548 43 30. Verdere informatie nadien wordt gaarne verstrekt door de eindredacteur, mr. J. L. K. van der Veen. Schriftelijke sollicitaties te zenden aan de Hoofd afdeling Personeelszaken. Postbus 7161, De Boele laan 1105, Amsterdam, onder vermelding van vacaturenummer 063-776. VA. DIAKONESSENHUIS HILVERSUM TA Het Diakonessenhuis te Hilversum is een algemeen ziekenhuis dat beschikt over alle primaire specialismen, waarop een modern ziekenhuis kan bogen. Het heeft een opnamecapaciteit van 325 bedden. In zijn personeelsbeleid laat het alle ruimte voor werkoverleg. Gestreefd wordt mensen aan te stellen en te laten functioneren naar aard, aanleg en deskundigheid. Het aantal personeelsleden bedraagt 435. De plannen liggen er om op korte termijn een afzonderlijke afdeling Personeels zaken in te stellen. Voor de opzet en uitbouw ervan zoeken wij een Hij krijgt tot taak het realiseren van een harmonisch door de directie geformuleerd personeelsbeleid. Naast de gebruikelijke aspecten als werving, selectie, aanstelling en introductie, zal hij adviseren inzake beoordelingssystemen, promotiebeleid e.d. Voor deze staffunctie zoeken wij iemand met ervaring en een HBO-OPLEIDING of gelijkwaardig. Ervaring in een soortgelijke functie in de intramurale gezondheidszorg achten wij wenselijk. A T Belangstellenden voor deze S functie nodigen wij uit hun schriftelijke sollicitatie - met vermelding van gegevens over personalia, opleiding en ervaring - te richten aan de econoom-directeur van het Diakonessenhuis. Van Riebeeck- weg 212 te Hilversum. A De PCO is een vakbond van ca. 26.000 leerkrachten bij het kleuter-, basis- en buitengewoon onderwijs, voortgezet onderwijs en het vormingswerk. Op het bureau van de PCO (Badhuisweg 139, 's-Gravenhage) is plaats voor een op de afdeling rechtspositie. kennis van de rechtspositie van het onderwijzend personeel strekt tot aanbeveling; pas afgestudeerden, die bereid zijn zich in snel tempo in te werken in de rechtspositionele problematiek kunnen eveneens reflecteren. Voorts vereist de functie: goede contactuele eigenschappen een goede redactionele vaardigheid het kunnen werken in teamverband de keuze voor een protestants christelijke vakorganisatie en voor christelijk onderwijs. De werkzaamheden omvatten het zelfstandig en in teamverband verstrekken van rechtspositionele adviezen en voorlichting. Salariëring: afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Secundaire arbeidsvoorwaarden zi|n gelijk aan die bij de overheid. Pensioenregeling volgens PGGM-voorwaarden. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad schriftelijk worden gericht aan de heer B. de Ruysscher, Postbus 5868, Den Haag. Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen onder nr 070-572131 (kantoor) of 071-150691 (privé) bij de heer De Ruysscher. Stichting Volwassenenzorg Groesbeekse tehuizen: een instelling voor zwakzinnigenzorg die een 7-tal te huizen beheert, waarin 224 geestelijk gehandicapte vol wassenen verblijven. De tehuizen liggen verspreid over het dorp. Voor spoedige indiensttreding zoekt onze Stichting contact met een academisch gevormd orthopedagoog (mnl/vrl) evt. met psychodiagnostische bevoegdheid die in stafverband met psycholoog, arts. hoofdverpleeg kundige en maatschappelijk werker tot taak zal krijgen: het in nauwe samenwerking met de tehuisteams en (arbeids)therapeutische teams uitvoeren en evalueren van behandelingsplannen en evt (gedrags)therapieën; het mede onderhouden van de pedagogische contac ten met de bewoners; een diagnostische bijdrage te leveren uitmondend in (ortho)pedagogische advies c.q. behandelingsplan; in stafverband een bijdrage te leveren aan het beleid van de instelling. Een positief christelijke levensovertuiging en ervaring in de zwakzinnigenzorg worden op prijs gesteld. Salariëring volgens N.Z.R.-normen Sollicitaties te richten aan de directie, Hoflaan 4 te Groesbeek. Groesbeekse tehuizen KATHOLIEKE UNIVERSITEIT NIJMEGEN als (junior) wetenschappelijk medewerker voor halve weektaak bij de faculteit der Godgeleerdheid ten behoeve van de eerste-graads- opleiding voor godsdienstleraren. Taak geven van.colleges, begeleiding van stagiaires en het verrichten van (promotie)onderzoek. Vereisten: doktoraalexamen theologie - bij voorkeur pastoraaltheologiemet opleiding in, of althans de se rieuze bereidheid, zich in de pedagogiek en onderwijskunde te bekwamen Ook zij die zich voorbereiden op het doktoraalexamen theologie kunnen solliciteren. Met de leiding van een school voor Voortgezet Onderwijs in de regio Nijmegen is kontakt gelegd voor de aanvulling van de genoemde halve funktie met een taak in Jnet gods dienstonderwijs aldaar tot een volledige weektaak. faculteit der Nadere inlichtingen bij de voor zitter van de benoemingscommissie, dr.J.A.van der Ven, telefoon 080- 440390/512736. Salaris tussen ƒ1445,- en ƒ2608,- per maand, afhankelijk van oplei ding en ervaring. Sollicitaties ondef opgave van curriculum vitae, wo-opleiding en praktijkervaring, aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken, Eras- muslaan 16, Nijmegen, met vermel ding van vakature nummer 76.143. ELKE VRIJDAG IN VOOR WEEKEND EN VAKANTIE boordevol nieuws voor hen die er eens uit willen INLICHTINGEN Advertentie-exploitatie tel. 020-913456 toestel 708 en 716 Ahrend bv - werkmaatschappij van de Ahrend Groep - is een handelsonderneming op het gebied van kantoor- en tekenkamerinrichting en reproduktietechnieken. De circa 600 medewerkers zijn verdeeld over 14 vestigingsplaatsen in Nederland. Voor ons hoofdkantoor in het centrum van Amsterdam zoeken we, wegens promotie van de huidige medewerker, een die leiding geeft aan een klein team, onder verantwoording van het hoofd personeels zaken. Zijn/haar taak zal bestaan uit het mede formuleren en het (doen) uitvoeren van het totale personeelsbeleid, met name op het gebied van werving en selektie, funktie- classificatie en beoordelingen. Hij/zij is bovendien verantwoordelijk voor de werkzaamheden op het vlak van het personeelsbeheer; personeelsadministratie, overzichten, socaal jaarverslag. Als meedenker dient hij/zij bij te dragen aan ontwikkelingen op het gebied van werk overleg, opleidingsbeleid, sociaal statuut. Om deze funktie goed te kunnen vervullen moet men: - een voortgezette opleiding hebben op dit terrein - beschikken over enige jaren ervaring als personeelsfunktionaris - systematisch en akkuraat kunnen werken - goede kontaktuele vaardigheden hebben. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Ahrend bv, afdeling Personeelszaken, Singel 24 te Amsterdam. Telefonische informatie wordt graag gegeven door Drs W. van Dijk, hoofd personeelszaken, onder nr. 020 - 6 22 48, toestel 129. INLICHTINGEN over deze en vele andere speciale advertentiepagina's op zaterdag advertentie-exploitatie fOt/lV Het Andragogisch Instituut vraagt t.b.v. onderwijs en onderzoek een (vac.nr LP 760420) die deskundig is op het terrein van Groepsprocessen en taakgericht groepswerk. Bij deze hoofdtaak behoren: het begeleiden van thematiek- en werkgroepen, van praktijkoriëntaties en stages, werkstukken en scripties die liggen op bovengenoemd terrein: het geven van een bijdrage, in samenwerking met andere docenten, aan het organiseren van taak- en themagerichte trainingen. Functie-eisen zijn: afgestudeerd zijn in één der sociale wetenschappen, bij voorkeur in de sociale psychologie of andragologie; kennis van theorieën op het terrein van groepsprocessen; kennis van en ervaring met taakgericht groepswerk; in dit verband strekt tot aanbeveling ervaring op het gebied van vormingswerk, onderwijs of niet-geihstitutionaliseerde agogische arbeid: bij voorkeur kennis van diverse andragogische theorieën en hun achterliggende mens- en maatschappijvisies: onderwijs- en onderzoekservaring wordt op prijs gesteld. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de voorzitter van de sollicitatiecommissie, drs S. A. Rozemond. tel. 050-114208 of Ihuis ('s avonds en in de weekenden) tel. 05907-2506. Betrokkene is in beginsel bestemd voor blijvende opneming in het wetenschappelijk corps en wordt in tijdelijke dienst aangesteld voor een proeftijd van ten hoogste vier jaren, indien en voor zolang nog geen redelijke zekerheid bestaat dat hij/zij voldoet aan de voor blijvende opneming in het wetenschappelijk corps vereiste wetenschappelijke en andere kwaliteiten. Aanstelling en salariëring zal geschieden overeenkomstig het rangenstelsel voor wetenschappelijke medewerkers. Schriftelijke sollicitaties binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie te richten aan het Hoofd van de Afdeling Personeelszaken, Postbus 72 te Groningen, onder vermelding van het vacaturenummer. Het Gemeentebestuur van 's-Gravenhage heeft met betrek king tot de Dienst voor Schone Kunsten in zijn beleids programma de nadruk gelegd op de integratie van kunst en samenleving, in het bijzonder op de roi die de educa tieve dienst kan vervullen. Omdat een eerder geplaatste advertentie een te klein aantal sollicitanten heeft opgele verd, roepen Burgemeester en Wethouders van 's-Graven hage opnieuw gegadigden op voor de functie van in verband met de pensionering van de huidige functiona ris medio 1977. Onder de dienst ressorteren het Haagse Gemeentemuseum (met onder meer de afdelingen moderne kunst, oude kunst nijverheid. prentenkabinet, Haagse historie, muziek, educa tieve dienst), het Nederlands Kostuummuseum en het Mu seum Bredius. De voorkeur gaat uit naar belangstellenden die beschikken over een ruime ervaring in het geven van leiding aan een instelling op cultureel gebied. Gewenst zijn een brede ken nis van de beeldende kunst, in het bijzonder van de Neder landse kunst na 1800, en gevoel voor kwaliteit. Onmisbaar zijn een goed gevoel voor interne en externe vernieuwings processen (medezeggenschap, structuurveranderingen, de mocratisering van het kunstleven, inspraak van bevolkings groepen) en het vermogen als „voorzitter van een team" leiding te geven aan de staf. Aan dezq functie is een salaris verbonden tot maximaal 8.000,per maand. De secundaire arbeidsvoorwaarden van de gemeente zijn van toepassing. Wie nadere inlichtingen wenst, of de aandacht wil vestigen op een ander in binnen- of buitenland, kan zich in verbin ding stellen met de heer J. Meulepbelt, hoofd van de afde ling Kunstzaken der Gemeentesecretarie, telefoon 62.41.21, toestel 2303. Sollicitaties, te richten aan Burgemeester en Wethouders, kunnen binnen een maand na verschijning van dit blad, onder no. P.V. 467 worden toegezonden aan de Directeur van het Gemeentelijk Bureau voor Personeelsvoorziening, Burgemeester de Monchyplein 10, 's-Gravenhage. De benoeming zal geschieden door de gemeenteraad. Van gegadigden wordt bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek verwacht. Het resultaat hiervan wordt zo mogelijk direct na afloop door de psycholoog met de sollicitant besproken. Rapport zal slechts worden uitgebracht na toestemming van de kandidaat.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 14