Spectaculaire veiling collectie schilderijen DCLLy VAN 4JRNEEM Brailowsky overleden Radio- en televisieprogramma's Heimwee Twee handelaren vallen flauw „De Knop" niet in Holland Festival Speciaal Vindt u die heilzame werkina m van Sonnema Berenburg ook zo'n goed excuus? Comité SOS voor dijkverhoging Oosterschelde Even puzzelen WOENSDAG 26 APRIL 1976 BINNENLAND - RADIO EN TV TROUW/KWARTET è£N Gedurende lange tijd wordt over iemand niet Esproken, maar onder dwang van twee jaartallen waartussen een jubileumcijferpast. staan wij plotseling aan het herdenken Een beetje vreemd is het wel. en toch kunnen we er niet buiten. Vaak speelt de (actor heimwee een belangrijke rol. Dit heeft Joop Scheltens zich goed gerealiseerd toen hij bezig was aan zijn documentaire over Nederland als zeevarende natie sinds Michiel de Ruyter. Het is wel zeker, dat hij bij veel kijkers dinsdagavond de herinneringen maar ook hun heimwee heeft opgekrikt Wie ooit een zeereis heeft gemaakt had aan die oude filmbeelden van oceaanschepen meer dan genoeg om op de golven van zijn gedachten ver weg te gaan. Om weer de geluiden te horen van water, wind en machines en weer de geuren te ruiken die horen bij het leven aan boord. Dat we van eerste zeevarende mogendheid in De Ruyters dagen zijn gedaald naar de elfde plaats, geeft ons bij de huidige problemen in de scheepsbouwsector alleen maar het nare gevoel dat we nog verder zullen afzakken. De Tweekamp voor middelbare scholieren zit er voor dit seizoen op Het Rijnlands Lyceum in Wassenaar heeft de kampioenstitel veroverd en Arnhem, Roermond en Leiden overtuigend afgetroefd. Gevieren ontvingen zij een speciaal vervaardigd bord van Delfts blauw met Rodin's „denker" in het midden. Centrale figuur in de KRO-rubriek „Een stuk van Je leven, was maandagavond Hartog de Ronde. Terecht, want deze Hilversummer verdelde twintig Jaar lang zijn tijd tussen het zakendoen in autobanden en het knokken voor een leefbaar milieu. HIJ behaalde enkele successen, oaar de teleurstellende ervaringen met ambtelijke molens waren talrijker De Ronde heeft zijn strijdlustig bespeelde actie-leer aan de wilgen gehangen. Ik geloof echter niet dat het een definitief besluit is. Iemand die als zijn eigen fouten opgeeft „lk eet graag en Ik praat teveel", heeft meer nodig dan autobanden om er zijn energie op kwijt te raken. De camera volgde mgr. Simonis bij het toedienen van het vormsel en tijdens een gespek over deze inwijding en bevestiging tot lidmaat van de RK kerk op twaalf-jarige leeftijd. Tot voor kort was het ondenkbaar dat aan een bisschop voor de televisie de protestantse traditie ter vergelijking kon worden voorgelegd. De Rotterdamse bisschop ging er geinteresseerd op in en zei dat er iets moois zit in het bewust belijden van het geloof op wat oudere leeftijd. Het Nederlandse episcopaat blijft evenwel de voorkeur geven aan de inwijding van twaalf Jarigen. „Uitstel wordt vaak afstel", zei mgr. Simonis. Je mag van Jan Wolkers zeggen wat je wilt, maar niet ontkend kan worden dat hij zichzelf blijft. Ook in de keuken van Berend Boudewijn. Jan garneerde zijn salade niet alleen met eetbare delen en strooide kwistig met opmerkelijke uitspraken. Soms een ratjetoe van emst en kolder, maar soms verassend beeldend. Een van de beste vond ik deze: „Als mijn vader het verhaal over het volk Israël in de woestijn voorlas, zat het zand in oqze andijvie". Van de Aktua-ulteending ls weinig bij me blijven hangen. Wel viel me iets op bij het „item" over baarmoederhalskanker. Zonder dit met evenzovele woorden te zeggen, liet men uitkomen dat de publicatie daaromtrent enigszins overdreven was. Waar anders in Aktua graag reclame wordt gemaakt voor De Telegraaf werd nu als bronvermelding volstaan met „een landelijk ochtendblad". TON HYDRA KARELTJE KNETTER Van onze kunstredactie AMSTERDAM De veiling van de schilderijen-collectie De Oeus van den Heuvel bij Sothe- by Mak van Waay in Amster dam. is ongetwijfeld de meest spectaculaire gebeurtenis op dit gebied geweest die ooit in Nederland plaatsvond. Toen enkele jaren geleden vei lingmeester Nienhuys van Mak van Waay een winterlandschap van Schelfhout met een defini tieve hamerslag voor ruim drie honderdduizend gulden van ei genaar deed verwisselen, waren in de propvolle zaal aan het Rokin twee in het vak vergrijs de handelaren van emotie flauwgevallen en moesten ver schillende mensen om dezelfde reden naar buiten geleid worden. In de Ronde Lutherse Kerk waar de veiling van de collectie De Geus maandagavond begon, en waar in het recente verleden alleen voor Bachs Matthaeus Passie ooit zoveel mensen bijeengeweest waren, laaiden nu de passies van kunstliefde en geldbezit ook hoog op. Maar. misschien vanwe ge de vele Britse geïnteresseerden, ging het met weinig uiterlijk merkba re emoties gepaard Reserveringen Het was wat rommelig, omdat er 1200 reserveringen waren gemaakt voor de 500 beschikbare zitplaatsen, en het begon niet op de vastgestelde tijd «Zeven uur 's avonds) maar ruim een uur later Veilingmeester Nienhuys. al gepensioneerd, maar voor deze ge legenheid. vanwege de oude relatie met collectionneur De Geus. weer eVen in functie, kon vanwege de op hem gerichte film-schijnwerper» nau welijks de bieders op de begane grond en op de balkons onderschei den. Wat af en toe wat hilariteit ver oorzaakte; maar gezien het totaalbe drag van de biedingen van deze avond iruim acht miljoen gulden) mag het toch een betrekkelijk orde lijk verlopend koopavondje genoemd worden. Toen direct na het begin de eerste zeventiende eeuwse Backhuysen pas bij ruim tweehonderdduizend gul den werd afgehamerd ontstond er wel enig verbaasd gemompel. Maar dat kwam duidelijk van de minder geroutineerde kijkers en aspirant kopers. De groten, geruggesteund door museumkapitaal of gigantische privé-vermogens knipperden nauwe lijks met de ogen toen op het hoogte punt van dit kapitale kunst- stuivertje-wisselen een paneeltje van Adriaan van Ostade voorstel lend „Boeren rondom een schouw" (44 bij 37 cm. dus iets groter dan een halve krantepagina) tot zeshonderd zestigduizend gulden opliep. Dit paneeltje van Adriaan van Ostade, voorstellend Boeren rondom een schouw (44.5 bij 37.5 cm) bracht op de eerste avond van de veiling van de collectie B. de Geus van den Heuvel in Amsterdam een bedrag van 660.000 gulden op. Het werd daarmee eigendom van een Britse verzamelaar. Het was voor veilingmeester Nien huys dé hamerslag van zijn leven Hij kon kort daarop met een gerust hart de hamer overgeven aan zijn opvolger J. P. Glerum. die enkele ogenblikken daarna de als top stuk beschouwde Salomon van Ruysdael voor het „luttele bedrag" van 480.000 gulden (nog geen half miljoen) moest toewijzen. Erfgenamen Op de eerste rij zaten de erfgenamen van collectioneur De Geus v.d. Heuvel. een aantal neven en nichten en zijn broer, plus de huishoudster en de tuinman, die de laatste jaren ook met de verzorging van de schil derijen was belast. Maar ook zij le ken eerder geamuseerd dan geëmoti oneerd door de boven verwachting omhoogvliegende biedingen. Er blijft voor hen straks toch een aardig bedrag van de opbrengst over. ook al moeten er vanwege de verre familie relatie hoge successierechten wor den betaald, wat de staat der Neder landen vele miljoenen zal opleveren Kort na middernacht werden de kostbare stukken onder zware bewa king. zoals ze ook gekomen waren, weer afgevoerd naar een veilige be waarplaats. DEN HAAG Het Holland Festival heeft besloten dat de muziekdrama tische één-akter „De Knop" van Har ry Mulisch op muziek van Willem Breuker en in de regie van Lodewijk de Boer. niet zal worden uitgevoerd. Bij de voorbereidingen van de voor stellingen is gebleken dat er minder leden van het Nederlands Blazers Ensemble beschikbaar zijn dan aan vankelijk werd voorzien. Daardoor kunnen in het Holland Festival zo weinig voorstellingen worden gege ven dat het investeren van de beno digde bedragen daarvoor niet ver antwoord zou zijn. aldus het Holland Festival Na De familie Christensen volgt Kenmerk. Onderwerp in deze special is Vietnam, een jaar na de bevrijding. Ned. 2/19.05 Dood voor het sterven is een Duitse tv-film over actuele vra gen (en aanzien van het rekken valt leven. Ned. 1/20.00 De TROS laat een discussie over de kinderbescherming voorafgaan door dr bekende Ne derlandse speelfilm Ciske de Rat. Verscheidene spelers zijn niet meer in leven, o.w. Robert de Vries. Johan Kaart. Cees La- seur en Johan Valk. Ned. 2/20.30 In Sprekershock komt een delegatie van de Jehova's Getui gen aan het woord. Ncd. 1/23.15 Duitslandkijkers kunnen een documentaire over de militaire geheime dienst van Bonn volgen. Duitsl. 1/20.15 Gerard Olie stelde een pro gramma samen over de Finse sopraan Aulikki Rautawaara, die 2 mei zeventig jaar wordt. Ililv. 4 12 30 In Keerpunt vertelt een oud- mijnweiker over de veranderin gen in zijn leven als gevolg van een mijnongeluk waardoor hij verlamd raakte. HQv. I 16.30 Dichters leacn in boekwin kels voor uit eigejD werk. Ililv. 2/21.30 NEW YORK In het Lennox Hill Hospital in New York is op 80-jarige leeftijd overleden de eertijds be roemde pianist Alexander Brai- lowsky. Hij was met de Poolse Jan Smetterlin. die in 1967 overleed, tus sen de twee wereldoorlogen de meest bekende Chopinvertolker. Van de in Rusland (Kiev) geboren Brailowsky. zijn talloze grammo foonopnamen gemaakt met vertol kingen van vrijwel het complete oeuvre van Chopin. Brailowsky. die talloze officiële on derscheidingen als erkenning van zijn artistieke verdiensten ontving, reisde door de gehele wereld met zijn eigen instrument, een Steinway con certvleugel. In Nederland was hij een alom bewonderde en bijna elk jaar terugkerende Chopin-vertolker (AOVERTENTlEl DEN HAAG Het comité Samen werking Oosterschelde (SOS), waar in vierentwintig groeperingen zijn verenigd, heeft zich in een rapport verklaard achter de conclusie te staan van een Amersfoorts inge nieursbureau. In dat rapport staat dat ook zonder afsluitdam en met dijkverhogingen in Zeeland „Delta veiligheid" kan worden bereikt. Vol gens het rapport van het inge nieursbureau Dwars. Heederik en Verhey, zullen dijkverhogingen ui terlijk in 1985 gereed kunnen zijn. Geconcludeerd wordt dat verhoging van de bestaande zeewering niet al leen technisch mogelijk is. maar ook tal van voordelen biedt om be langrijke elementen langs de be staande Oosterschelde-oever voor de toekomst te behouden en dat de kosten van de dijkverhoging op ba sis van het prijspeil van eind 1975 ongeveer 2.250 miljoen gulden be dragen. Wat het jaar 1958 betreft, houdt het ingenieursbureau enige slagen om de arm door op te merken: mits rijk en provincie aan hun aan deel in de uitvoering van deze wer ken prioriteit geven, mits de politie ke wil en de bestuurlijke activiteit van de lagere overheden voldoende kunnen worden gemobiliseerd en mits belangengroepen hun bijdra gen tot de besluitvorming beheerst en in redelijk samenspel willen leve ren. ..Inbrekers!!?" riep Eelco Eelkema i uit. „Direct er achteran dan! Kom mee, Verhool'n!" „En ik dan?" riep dr Yokito. „Een van ons moet hier blijven, antwoordde smidje Verho len. „We kunnen de sportcomputer niet onbewaakt achterlaten!" Dat moest de kleine Japanner toegeven en zo zien we smidje Verholen en de kleine. Eelco Eelkema hier in volle vaart over de straat rennen achter de vluchtende Kid Sucker aan. Die zien we nog juist héél in de verte om een hoekje verdwijnen. Listig maakte de getrainde geheime agent hierbij gebruik van het warnet van steegjes en boerepaadjes waaruit het dorpscentrum van Rijkhuyzen be stond, en juist dat zou de oorzaak worden van de afschuwelijke beleve nis, die Krijn Krentebol overkwam. Krijn oefende het mooie en eerzame beroep van broodbakker uit en hij peddelde juist op zijn bakfiets over het Pronkbonenwegje, toen hij plot seling ruw werd vastgegrepen door Kid Sucker. Eerst dacht Krijn nog even. dat hij drie kadetjes kwijt kon aan een hongerige P.P.T.-er. Maar al gauw drong de harde waarheid tot hem door. Met enkele bekwame rul1 ken ontdeed de geheime agent hei ats van zijn beroepskleding, terwijl h e dreigend siste: „Slechts één woon v en gezijt een kind des doods!!" E I nog geen vijf seconden later had Ki n Sucker zich al in het bakkerspa ,t gestoken, tegelijkertijd Krijn sne^, van de P.P.T.-kleding voorziend. E alsof dit allemaal nog niet genoe was gapte hij nu de bakkersfiets oo nog! In een razende vaart verdwee hij. de arme Krijn geschrokken ach at terlatend in het uniform van eei lijnwerker van de telefoondienst. sch dar de PELLI. PINGO EN HUN VRIENDEN FERDINAND Horizontaal. 2 Zangvogel. 6. familie lid. 8 spil van een wiel, 10. troefkaart. 11. dof. 12. buitendijks land. 14. ver dienste. 16 graanpakhuis, 17 zwem vogel. 18. een zekere. 19 opera van Verdi, 21. akelige, 23. buitenhaven. 25. hemellichaam. 26. opgeworpen hoogte. 27. toethoorn, 29. internatio nale trein. 30 Europeaan. 31. mijn heer (Eng). 33. onbekende. 34. na schrift (afk. Lat.). 35. optocht. Verticaal. 1. rugtas. 3. voegwoord. 4. vertragingstoestel. 5. treurzang. 6. klap. 7. onheil aanbrengende godin. 9. teken. tl. slank torentje bij een moskee. 13. flard. 15.wiel, 19. aanhou ding, 20. insektenverterende plant. 22. van de leeftijd (afk. Lat.). 24. achten. 25. soort gebakje. 27. wenk. 28 rivier, 32. muzieknoot. Oplossing van vorige puzzel. 1. krent. 2. Eva. 3. Enare. 182 Dan tobt en urmt hij over de grote en de kleine dingen, dan is Dolly dag en nacht bezig om hem het goede antwoord te geven of op het juiste moment te zwijgen. Beiden willen ze goed voor elkaar zijn, ze zijn blij en dankbaar, dat ze bij elkaar behoren, en als Sahi ontspannen is. goed heeft geslapen, zich zelf is, dan herkent ze in hem de Sam van de verloving en de ideale reisgenoot van de huwe lijksreis. Ze denkt dan terug aan hun onbezorgde weken, toen ze wandel den in de Campagna. roeiden op de meren, aten aan de wegrand in een osteria. de musea bezochten, al die dagen van blanke vreugde en onuit sprekelijke innigheid. Na elke nacht waren ze uitgerust geweest. Sam had zich vernieuwd en verjongd gevoeld, elke ochtend en elke avond had ze geweten, dat ze gelijkop het leven genoten. Dat ze hem op deze Scandinavische tournee begeleidt, verwijt hij haar geen ogenblik, hij is niet betweterig, slechts verwijt hij zich zelf en op heftige manier, dat hij geen betere reisgenoot voor haar kan zijn. Dit ontroert haar dan weer en doet haar nog beter de teleurstelling van het haperend samenzijn verbergen. Maar moet dit zo verder gaan? vraagt Dolly zich af. Zal ze Sam alleen achterlaten en dan toch maar terugreizen? Ze is bang voor de stoot, die 't hem zou geven, dat zal hem nog erger van de wijs brengen en hij zal zich kwellen met zelfver- wijten. Voor het eerst denkt ze terug aan Sams opmerking tijdens een wandeling op Beukenloo. dat twee lievende mensen immer en altijd een tweeheid blijven, dat er verre oevers zijn. onoverbrugbaar. In haar dag boek schrijft ze een kleine, wat hul peloze regel: „In de samenleving met mijn man is het niet altijd doen of zeggen, dik wijls toekijken en luisteren." Daarna schrijft ze de twee regels van het zesendertigste sonnet van Shakespe are: Let me confess that we two must be twain. Although our undivided loves are one. Een enkele keer. als Dolly eens moe is, heeft ze moeite haar tranen, dom me tranen noemt zij ze. een uitdruk king uit het Van Broeckhuyzense familieslang. Een of twee keer zijn haar ogen rood, ze kan ze nog bijtijds betten dbor er een glas koud water tegen te houden. Sam merkt iets op maar gelukkig zwijgt hij er over. Eind december keren ze samen te rug, het pretweekje zouden ze in Kopenhagen houden, maar de be richten van de oorlog zijn zo beknel lend, of voelen ze de navrantheid vafl de grote wereldoorlog te erger?J weten het zelf niet. maar .tegeS1., komt bij hen de wens boven om nr1 maar rustig terug te keren naar h#'1 pension op de Koninginnegracht ifoe Den Haag. ■og D/ Anderhalve dag later staan ze wee op het station in de Rijnstraat, Doll wat stiller en zwijgzamer dan ze g< gaan is. De wederzijdse familie info! mi meert geïnteresseerd naar de reis, z oc hebben niet veel geschreven en alant tijd te kort. zo weinig beschrijvir [en gen. Is Oslo niet een mooie sta< /er maar Stockholm grootsteedser? Ekn is Finland niet een idylliscLej landschap? Ze antwoorden allebe wat erg sober, ja Stockholm heer :lo wel de meeste stijl. Finland is wj melancholiek met al dat koude wi "U» ter in die meren, ik houd meer van d il eendenvijver in Beukenloo. antwooi m dt Dolly nonchalant, en dappei m vrolijk. Dat ze in hoofdzaak station! hotels en concertzalen zag, zegt z maar liever niet. „Sam is nog altijd neurasthenisch i de Spannung van zijn Arbeit, vind j niet?" vraagt Ulilief met haaprr schrandere blik op Dolly gericht „Vindt u?" antwoordt Dolly ontwi kend. Ulilief begrijpt, dat Dolly hai echtgenoot ook tegei) zijn moede niet bebabbelen wil. Deze avond zegpê' Ulilief tegen de oude Sam: wordt vervolgik I mi >11. ike RADIO VANDAAG flILVERSUM 1 (298 m. en FM-kanalen). TROS: 7.00 Nieuws. 7.02 (S) Kom er maar eens uit (7.30 Nieuws. 7.41-8.00 Actua. 8.30 Nieuws. 8.36-8.45 Gymnastiek voor de huisvrouw.) 10.00 (S) Van heinde en verre. 10.30 Nieuws. 10.33 (S) Toerja-Toernee, streck-in met informatie, muziek en mensen. 11.45 (S)Café-chantant: liedjes en muziek uit den goeden ouden tijd. 12.26 Mededelingen. 12 30 Nieuws. 12.41 Aktua. 13.00 (S) Een mond Frans: gesprek met Adamo. 13.30 (S) Sport na sport: voor jongens en meisjes. 14.00 (S) Specialiteiten a la carte: muzikaal wensproggramma. 15.00 (S) Close-up. live- programma. waarbij muziek de boventoon voort (15.30 Nieuws). 16.30 (S) Keerpunt: belangrijke vergadering in een mensenle ven. OVERHEIDSVOORLICHTING: 17.20 Terzake. TROS: 17.30 Nieuws. 17.32 Aktua- magazine. 18.30 Nieuws. 18.41 De blauwe zaden (7), science-fiction serie. 19.00 (S) Mu- ziektriptiek. van zeven tot tien 22 00 (S) Alles moet weg. gevarieerd muzikaal programma. 22.30 Nieuws. 22.40 Aktua 23 00 De gnebels over mijn grabbels. hoorspel. 23.50 (S) Lichte grammofoonmuziek. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM II («02 m en FM-kanalen» VA RA: 7.00 Nieuws. 7.11 Ochtendgymnastiek. 7.20 In de Roode Cirkel: nieuwsprogramma. (8.00-8.11 Nieuws). 9.35 Waterstanden. 9.40 Schoolradio. 10 00 Radioweekblad. 11.00 Nieuws. 11.03 Johan van Minnen -- om budsman. 11.15 Even 'bij' draaien: nieuwe lichte grammofoonplaten. 12.00 Borger - Centraal, rechstreekse gesprekken. 13.00 Nieuws. 13.11 Dingen van de dag. 13.25 Een middagje stoomradio: jeugdherinneringen. 16 00 Nieuws 16.03 Moordbrigade Stockholm, hoorspelserie. 17.00 (S) Prome nadeorkest. RVU. 17 35 Wetenschap in be weging. VARA 17.55 Mededelingen. 18.00 Nieuws 18.11 Dingen van de dag. P.P. 18.20 Uitzending van de PSP VARA 1830 (S) Tussen start en finish: sporten muziek. 19 30 (S) Orkest Malando met zangsolislen. 20.00 Nieuws. 20.05 (S) Orkest hobo en klarinet klassieke muziek. 21.30 Ontmoet en dichters dichters van de Bezige Bij lezen uit hun werk 22 00 Gabrieli kwartet: klassieke mu ziek. NOS: 23.00 Net het oog op morgen: actualiteiten en Den Haag vandaag. 23.55- 24.00 Nieuws. HILVERSUM III (445 m. en FM-kanalen. KRO: 7.02 (S) Drie op je botei han, muziek en informatie voor werkende jongeren. 9.03 (S) Pep-op-drie. 12.03 (S) Drie tussen de middag: Om de KRO-kiesschijf. 14.03 (S) Pop- Kontakt. met in het tweede uur een special over Bob Marley The Wailers. 16.03 (S) De Hitmeesters: Vincent van Engelenshow-. NOS: 18.03 De Vakaturebank. 18 10(S) NOS- Maal. 19.30 (S) Langs de lijn: sport en mu ziek. 23.02 (S) NOS-Jazz. 0.02 (S) Metro's Midnight Music: een muzikale ontmoeting. 1.02 (S) Take it easy. 2.02 (S) Dat wordt weer nachtwerk. 4.02-7.00 (S) De Meurders- Methode. 17.00 Wickie de viking, tekenfilmserie. 17.30 NOS/STV: Buiten spelen voor ouders. 1 18.15 TELEAC: Wetenschap in beweging-15. 18.45* NOS: Verkeers(P)licht) 18.55 Journaal. 19.05 Van gewest tot gewest en internationaal agrarisch 19.50 PP: Zendtijd politieke partijen; Partij van de arbeid. 20.00 NOS: Dood voor het sterven, tv-spel. 21.25 Solo (or seven, korte tilm. Laquestra bespeelt 7 instrumenten. 21JS Journaal. 21.50 Oen Haag vandaag. 22.05 Panoramiek. 22.35 Studio sport. 23.15 Sprekershoek. 23.30 Journaal. NEOERLANO 2 19.05 IKON: Jouw wereld, mijn wereld; gezinsprogramma. 19.30 IKON-KRO/RKK: Kenmerk. 20.00 NOS: Journaal. 20.25 SOCUTERA: Ned astmafonds. 20.30 TROS: Informatie op woensdag; over kinderbescherming. Vooraf de (z/w) film Ciske de Rat. 22.50 NOS: Journaal. erl aal HILVERSUM IV (FM-kanalen.) NCRV: 7.00 Nieuws. 7.02 Het levende woord. 7 08 (S) Te Deum Laudamus: gewijde muziek. 7.30 (S) SlITlDKin^ Preludium. 9.00 Nieuws 7.02 (S) Onder W ,K1*" schooltijd. 9.30 (Theologische etherleergang. 10.00 (S) Orkestpalet. 12.00 (S) Pianowerken uit de Rgmantiek. 12.30 (S) Zangers-portret. 13.00 (S) In de schaduw van de meesters. 14.00 Nieuws. 14.02 Hier en nu. 15.00 (S) Muziek voor Diaghilev. 15.55 (S) In kleine beztting: Kamermuziek. 16.40-17.00 (S) Mu ziek van eigen tijd. TV VANDAAG NEDERLAND 1 09.30 (ged. NOS/NOT: Schooflelev.s e 15.00 TELEAC: Sociate verzekeringen 15.30 KRO: Wat heet oud. magazine voor de ouder wordende mens 16.15 De rode autobus, kinderprogramma ..Nu kunnen we spoedig aan het werk. De jonge kat ten zijn er." /V

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 4