Een merk om te onthouden. FAMILIEBERICHTEN WOENSDAG 28 APRIL 1976 TROUW/KWARTET Campingset. Bestaat uit: Hapjespan, braadpan en koekepan. De 3 pannen passen op ingenieuse wijze in elkaar, dus ideaal voor op reis en vakantie. Natuurlijk met anti-aanbaklaag, f 57.90 Met Tefal lukt alles Gasaansteker. Eindelijk de gasaansteker die het altijd doet. Piëzo elektrische ontsteking zorgt voor jaren van feilloze werking. Moderne, fraaie vormgeving. f 20.95 Melamine Vrijetijdsservies Fraai decor. Ideaal voor gebruik in huis,tuin,camping, boot of caravan. Hoogwaardige kunststof, dus grote krasvastheid, smaak-en reukloos, praktisch onbreekbaar, vanaf f 3,20 Nieuw! Wash Minute Handig voor al die kleine tussendoor - wasjes, en zuinig met energie. Ideaal voor kamerbewoners (hij past in een gootsteenkastje^ maar ook als tweede machine bij gewone gezinnen.Gaat graag mee op vakantie naar weekendhuis of caravan. Leverbaar voor 1 en 1'/j kg droog wasgoed. Prijs vanaf f 169,- Nieuw! Gasgrill Door groot oppervlak maakt u in één keer flinke grillades voor 4 personen klaar. Een luchtkussen tussen grillplaat en bodemplaat zorgt voor gelijkmatige warmte- verdeling. De grillplaat is afneem baar en zó schoon dankzij de beroemde Tefal laag. Ook ideaal voor vakantie, f 37,90 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. De heer en mevrouw Verra-Sizoo geven met grote blijdschap ken nis van de geboorte van hun dochter Marina Christina Maam. ƒ7 april 1976 Poortse Bos 1. Blij en dankbaar delen wij mee dat onze ouders en grootouders W. Bakker en A. Bakker-Faasse D.V. woensdag 5 mei a.s. 50 jaar zijn getrouwd. Kinderen en kleinkinderen Wie hen wil feliciteren is op de dag welkom van 19.30—21.00 uur in de zaal van de Groene Tuinkerk, Groene Tuin 353. Op 10 mei a.s. zal het 25 jaar geleden zijn dat we in het huwelijk traden. Zo God ons het leven en de gezondheid schenkt, hopen we deze dag te gedenken temidden van onze kinderen, klein kind. ouders, familie en kennissen. Maandag 10 mei a.s. stellen we U in de gelegenheid om ons te komen feliciteren van 's middags 16.00 tot 17.30 uur en 's avonds na 20.00 uur in het gemeenschapscentrum „Trefpunt", Kon. Wilhelminalaan 1. Oud-Alblas. J. C. de Wit P. A. de Wit-Boer Bleskensgraaf. 26 april 1976 Abbekesdoel 35 Op 13 mei a.s. zijn onze Ouders en Grootouders Teye Koops en Marie Koops-Dekker 40 jaar getrouwd. Gelegenheid tot feliciteren op zaterdag 15 mei 1976 van 3.00 tot 4.30 uur in „De Olm". Olmenlaan 141 te Zwanen burg. Hun dankbare kinderen: Ada en Jep Antoinette en Ton Gerda en Kees Elly en Eddy en kleinkinderen. Zwanenburg. Iepenlaan 35. Cornelis de Jong Alida Belia de Jong hopen op 12 mei a.s. te herdenken dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Het is hun wens dit samen met familie, vrienden en bekenden te vjeren. Allen die hen daarmede willen gelukwensen nodigen wij daarom langs deze weg uit op hun ontvangst, zaterdag 8 mei a.s.. in het Paviljoen Gemeentemuseum. Corn, de Wittlaan 5. Den Haag tussen 15 en 17 uur. Scheveningen. april 1976, Oesterstraat 9. Kinderen en Kleinkinderen ..Waarlijk mijn ziel keert zich stil lot God, want van Hem is mijn verwachting" Psalm 62 Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar voor alles wat de Heere ons in hem gegeven heeft, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve Man, onze Vader, Behuwd- en Grootvader, Arie Johannes Doorneveld op de leeftijd van 67 jaar. Dordrecht: J. Doorneveld-Krins Rheden: C. Roodhuizen-Doorneveld B. C. Roodhuizen Vlaardingcn: W. Slagboom-Doorneveld M. J. Slagboom Dordrecht: H W Doorneveld C Doorneveld-de Reus en kleinkinderen Dordrecht. 27 april 1976 Beekmanstraat 5 Geen bloemen Geen toespraken De overledene ligt opgebaard in de rouwkapel van het Diakonesscnhuis „Refaja", Van der Steenho- venplein 1. Gelegenheid tot condoleren aldaar donderdag 29 april van 18 30-19.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 1 mei om plm. 11.30 uur op de Algemene Begraafplaats, ingang Nassauweg Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de kapel van „Refaja", die aanvangt om 10.30 uur. Na de begrafenis zal er nogmaals gelegenheid zijn ^o^jpndolerei^n^de^aul^i^^^fcjgraafplaau^ Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde Zwager en Oom Arie Johannes Doorneveld Badhoevcdorp; A. Buytenhek-Krins Cardiff (Aus): W. Boertje-Krins A. Boertje neven en nichten Dordrecht. 27 april 1976 Tot onze grote droefheid overleed nog onverwacht onze Vader, Zoon, Broer, Zwager en Oom, Theodorus Arnoldus van der Wart, op de leeftijd van 54 jaar. Fred van der Wart Ben van der Wart C. van der Wart-van Meggelen A. Belksma-van der Wart A. C. Belksma P. van der Wart C. E. van der Wart-Hoekman M. C. de Roo-van der Wart C. de Roo C. Kamers-van der Wart L. M. Kamers en verdere familie. "sr-Gravenhage. 27 april 1976. Weimarstraat 265. Correspondentie-adres: P. van der Wart, 't Hert 155, Leidschendam. Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in „Het Rouw- centrum". Van Diemenstraat 167. Bezoekuren woensdag en donderdag van 5 tot 7 uur, vrijdag van 1 tot 2 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 1 mei a.s. om 10 uur op de begraafplaats ..Oud Eik-en- Duinen", Laan van Eik en Duinen 38. Psalm 116 3 (berijmd). Heden is van ons heengegaan, zacht en kalm, in de Hope des Eeuwigen Levens, mijn zorgzame Zus ter, onze lieve Tante en Nicht, Trijntje Hoogenraad, op de hoge leeftijd van ruim 97 jaar. Uit aller naam: G. Hoogenraad. Scheveningen, 26 april 1976, Seinpoststraat 45. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Atropos", Van Boctzelaerlaan 292. Gelegenheid tot condoleren aldaar donderdagavond van 7.30- 8.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 30 april om 11 uur in de aula van bovengenoemde rouwkamer, waarna de bijzetting zal plaatshebben op de begraafplaats „Ter Navolging", Duinstraat (hoek Prins Willemstraat). Gelegenheid tot condoleren na de begrafenisplech tigheid in wijkgebouw „De Vonk", achter de „Nieuwe Kerk", Duinstraat 4. Uit Kopenhagen bereikte ons het bericht, dat God op 10 april zonder lijden in zijn slaap tot Zich heeft genomen Zijn geliefde Kind, de Heer Hirsch (Tswi) Blum echtgenoot van M. Nilsson eerder weduwnaar van C. Bisschops A. Levie die als trouwe dienstknecht, n.l. als evangelist jarenlang de Heer gediend heeft. Hij bereikte de leeftijd van bijna 80 jaar. Wij zullen hem missen, maar weten, dat het is een tot weerziens. Namens de Nederlandse Vrienden Hetty Sajet Condoleantie-adres: Fru M. Blum, Rodager Alle 42 st.tv. 2610 Rodovre Denemarken De Heer heeft thuis gehaald zijn kind Adriaan Gerrit Middelkoop echtgenoot van J. Middelkoop-Doornenbal Uit aller naam D. J. Middelkoop-Niekerk Peetersdreef 188, Utrecht. Heden behaagde het de Heere. na een kortstondig, smartelijk ziekbed, uit ons midden weg te nemen onze geliefde Vader, Behuwd-, Groot- en Over grootvader Adrianus Plug weduwnaar van Maartje Berkheij, in de ouderdom van 82 jaar. N. Kloos-Plug S. Kloos A. Plug G. Plug-Plug Mevr A. C. Rasenberg-Plug P. Plug C. Plug-v. d Plas klein- en achterkleinkinderen. Katwijk aan Zee. 26 april 1976 Huize „Salem", Duindoornlaan 34 Rouwbezoek: a.s. woensdag 28 april en donderdag 29 april des nam. van 7-9 uur in de aula van Huize „Salem Corr.adres: P. Plug. Ouwehandstraat 11. Katwijk. Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden D.V. zaterdag 1 mei a.s des morgens 10.45 uur in de aula van Huize „Salem", waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 11.30 uur op de be graafplaats „Duinrust" aan de Parklaan te Kat wijk aan Zee. Bij vonnis van de Arrondisse mentsrechtbank te Amsterdam d d. 13 april 1976 is in staat van faillissement verklaard L. H van Tricht. wonende te Amster dam aan de Eerste Atjehstraat 128, zaakdoende te Amsterdam aan de Bahstraat 85 onder de naam „FIRMA BATRI", met benoeming van mr E. J. van Dijk tot rechtercommissaris en ondergetekende tot curator. De Curator, mr W. H. de Vos. Van Eeghenstraat 68, AMSTERDAM. Gemeente Stedum Voorbereidingsbesluit. De burgemeester van Stedum maakt bekend dat de raad op 12 april 1976 heeft verklaard, dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor de kern van Stedum. Het besluit met de daarbij behorende tekening ligt. vanaf heden ter gemeentesecre tarie voor een ieder ter inzage. Stedum, 28 april 1976. De burgemeester, S. R. Mellema Na een zorgzaam leven is in Christus ontslapen onze lieve Vrouw, Moeder en Oma Swaantje Slottje-Jongsma op de leeftijd van 71 jaar. „Mijn genade is u genoeg." 2 Cor. 12 9 Gj. Slottje Wil en Henk Eelke Swaantina Sandra Amsterdam. 27 april 1976 Hertspieghelweg 54 huis Geen bloemen Thuis geen bezoek. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek donderdag avond van 7-8 uur in het gebouw van de Protes tantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101. De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 1 mei om 11 uur in de Pniëlkerk, Bos en Lommer weg, waarna om 12 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Nieuwe Oosterbegraafplaats aan de Kruislaan, Amsterdam-Oost. Als bestuur van de Vereniging Proeftuin Rijnsburg en Omstreken delen wij mede dat onze geachte Voorzitter, de Heer H. J. den Haan op 24 april 1976 is overleden. Gedurende 20 jaar heeft hij als bestuurslid, waar van de laatste 7 jaar als voorzitter, zijn krachten en capaciteiten voor het werk van de Proeftuin inge zet, hetgeen wij dankbaar mogen gedenken en in ere houden. Namens het bestuur, Jac. Vianen, wnd. voorz. G. v. d. Haak, penningm. Rijnsburg, 24 april 1976. ,Jiet te begrijpen is mij te wonderbaar, te verheven, ik kan er niet bij". Psalm 139:6 onber. Tengevolge van een tragisch ongeval nam God tot Zich, onze geliefde Vader, onze lieve Opa, Broer, Zwager, Oom en Huisvriend, Jacob Willem Stolk, weduwnaar van Pietertje Roos, op de leeftijd van 63 jaar. Amerslol, G. Stolk B. Stolk-Blanken Marcel, Esther Barendrecht, Jan, Liesbeth en Fopke Gouman en verdere familie Barendrecht, 23 april 1976 Voordijk 436 Correspondentie-adres: Sportlaan 17, Ammerstol De begrafenis zal plaatsvinden te Barendrecht woensdag 28 april a.s. pl.m. 15.15 uur. Vooraf zal een rouwdienst gehouden worden in de aula, welke aanvangt 14.30 uur. Heden nam de Here tot Zich onze lieve Moeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder Elizabeth van Voorst-de Zeeuw sedert 23 november 1947 weduwe van Dirk van Voorst, in de gezegende ouderdom van ruim 100 jaar. Haar hoop was gevestigd op haar Heer en Heiland. Kampen: W. van Voorst B. van Voorst-van Sloten Den Haag: G. van Bokhorst-van Voorst W. van Bokhorst Kleinkinderen en achterkleinkinderen. Den Haag. 26 april 1976. Huize „Campduinen", Albardastraat 5. Correspondentie-adres: Nieuwendamlaan 46, Den Haag. Geen bloemen. Op zaterdag 1 mei zal DV om 10.30 uur de dienst van Woord en Gebed worden gehouden in „Campduinen", waarna om 14.00 uur de begrafe nis zal plaatshebben op de Algemene Be graafplaats te Voorthuizen. Geheel plotseling nam de Here door een ernstig ongeval van ons weg onze innig geliefde Zoon, Broer, Kleinzoon en Verloofde Co Kroon op de leeftijd van bijna 24 jaar. 1 Tim. 6:12 „Grijp het eeuwige leven, waartoe gij geroepen zxjt en de goede belijdenis afgelegd hebt voor vele getuigen." Vinkeveen: G. Kroon J. Kroon-Boele verloofde Susan Harreman Sjaak Gert Jan en Joek Martin Johan Opa en Oma Boele Opa Kroon en familie Harreman Vinkeveen, 26 april 1976, Baambrugse Zuwe 136. De teraardebestelling zal D.V. plaats hebben op zaterdag 1 mei a.s. op de Ned. Herv. Begraafplaats te Vinkeveen. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de Geref. Kerk aanvang 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren aan huis Baambrugse Zuwe 136 en na de begrafenis in het Herv. Vereni gingsgebouw. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer achter het Herv. Verenigingsgebouw, Herenweg 205 te Vinkeveen. Psalm 1218 „De Heere zal uw uitgang en uw ingang bewaren van nu aan tot in eeuwigheid." Op Zijn tijd nam God tot Zich in Zijn heerlijkheid onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Francina Maria Backer-Diteweg weduwe van Pieter Backer, op de leeftijd van 73 jaar. Wateringen: Naaldwijk: Honselersdijk: De Lier: Honselersdijk: Maasdijk: 's-Gravenzande: Honselersdijk: M. J. Alblas-Backer S. Alblas J. H. M. Ridder-Backer P. Ridder G. J. Zevenbergen-Backer T. A. Zevenbergen M. Ridder-Backer J. Ridder J. H. van Berkel-Backer A. van Berkel P. A. A. van der Ende-Backer P. A. E. van der Ende A. P. Backer M. J. Backer-van Dijk J. E. Backer A. Backer-van Dijk Kleinkinderen en achterklein kind. Honselersdijk. 27 april 1976 Mariëndijk 52 Gelegenheid tot condoleren: van 15.00 tot 17.00 uur 1 en van 19.00 tot 21.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 30 april a.s. in de Gereformeerde Kerk te Honse lersdijk. Aanvang van de dienst om 11.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de algeme- ne begraafplaats te Naaldwijk.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 10